موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

دادخواست اثبات وقوع عقد صلح

نمونه دادخواست اثبات وقوع عقد صلح

نمونه دادخواست اثبات وقوع عقد صلحی که در این مقاله به شما نمایش خواهیم داد در حقیقت نمونه ایست که توسط وکلای پایه یک قراردادهای ما به صورت اختصاصی نگارش می شوند؛ من باب نگارش دادخواستی که توسط وکلای ما برای آحاد مردم صورت می گیرد، خدمتتان عارضیم که نه تنها این دادخواست، بلکه تمامی اوراق نادر و رایج حقوقی در این موسسه به ارزان ترین وجه و به صورت 24 ساعته با کیفیت ضمانت شده، پس از نگارش در خدمت تمامی هموطنان عزیز قرار می گیرد؛ حال با ما همراه باشید تا این نمونه را در ادامه با هم بازدید نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

نمونه آنلاین و بدون سانسور دادخواست اثبات وقوع عقد صلح

 

sample of peace proof contract

نگارش آنلاین و 24 ساعته انواع اوراق حقوقی به صورت 24 ساعته

 

بسمه تعالی

دادخواست اثبات وقوع عقد صلح

خواهان: ... 

خواندگان: ... 

موضوع دادخواست: صدورحکم دایر بر اثبات و تنفیذ وقوع عقد صلح به تاريخ ... موضوع ما ترک مرحوم ... مقوم بر سه میلیون و یکصد هزار ریال.

دلایل:

 1. اقرارنامه رسمی جمعی از مصالحین  مورخ 1398/07/21.

 2. مفاد متن صلح نامه.

 3. استماع شهادت شهود.

 4. مسجلين و محررين ذيل صلح نامه عادي مورخه ... .

 5. معاينه و تحقيق محلي.

 6. مطالبه پرونده استنادي به كلاسه ... مطروحه در شعبه ... .

 

رياست محترم دادگستري شهرستان

با عرض سلام و ادب به تقديم مدارك و مستندات، معروض مي دارم:

 1. احتراماً اینجانب جبار ... فرزند مرحوم ... حدود ۱۵ سال پیش در سال ۱۳۸۴ طی توافقات صورت گرفته با حضور كليه وراث مرحوم ... (اطراف اين دعوي) که مورد گواهی آنان هم می باشد؛ مصالحه نامه ای با مفاد ذیل تنظیم كه بر اساس ان صلح نامه مورد صلح تحت تصرف متصالحين قرار گرفته؛ ولی صلح نامه عادي معنونه كه ممضي به امضا شهود آقايان ... و ...  بوده مفقود گردیده است.
 2. مفاد صلح نامه بدين شرح بوده است صلحنامه مذکور فیمابین مصالحین که ۹نفر باقید نام میباشد؛ منعقد میگرددو بدین وسیله کلیه سهم الارث پدری خود را نسبت به شش دانگ پلاک ثبتي  ۳۴۳۴/۲۶۹۰ و ۳۴۳۵/۲۶۹۰ واقع در بخش ۲ اهواز به اقای ... بصورت مبایعه نامه عادی واگذار نمودند، تمامی حق و حقوق و مطالبات خود را در این خصوص از اينجانب (خواهان) به مبلغ خالص ۶۰۰ میلیون ریال دريافت نموده اند كه ترتيب پرداخت بدين شرح بوده كه حق زوجه (مادرم ...) ۷۵.۰۰۰.۰۰۰ ريال و برادران آقايان عبد...، به میزان ۸۷.۰۰۰.۰۰۰ ريال و خواهران ...، هریک  ۴۴.۰۰۰.۰۰۰ ريال دریافت کردند؛ همچنین متصالح جبار ... و طرفین صلح ملزم به انجام موارد ذيل در قبال مورد صلح گرديده اند، كه عبارتند از: ... به عنوان متصالح کلیه دیون شرعی و ما فی الذمه متوفی را بعهده گرفته و اجاره بهاي واحد هاي تجاري به شماره پلاك ثبتي ... و حق انتفاع از خانه سراي پدري به شماره پلاك ثبتي ... تا زمان حيات به خان ... (مادرم) مي باشد، كليه وراث مرحوم  با رضایت و در کمال صحت و سلامت عقل، نسبت به امضای صلح نامه اقدام کردند.

 3. پس از مفقود شدن صلح نامه مذکور درفوق (وراث مرحوم طبق گواهی حصر وراثت شماره ۹۷۰۹۹۷۶۹۴۴۳۰۰۴۱۱ مورخ 97/07/12 شورای حل اختلاف اهواز با حضور در دفتر اسناد رسمی در تاریخ 1398/07/21 در کمال صحت و سلامت عقل اقرار و اعتراف نمودند؛ مبنی براینکه کلیه سهم الارث پدری خود را در قبال دریافت مبالغ قطعی و مذکور در فوق دریافت کرده و هیچگونه ادعایی نه نسبت به گذشته نه در حال و نه در آینده نخواهند داشت.
 4. همانگونه که بیان شد، متاسفانه صلح نامه مفقود شده و در حال حاضر احدي از خواندگان بنام ... منکر وقوع  عقد صلح مورخه ...  گرديده و اقدام به طرح دادخواست به خواسته خلع يد مطرح كه در شعبه ... به كلاسه ... ثبت گرديده است و از انجاي كه اين دو دعوي در ارتباط كامل مي باشند، درخواست ارجاع پرونده به آن شعبه جهت رسيدگي توأمان را دارم.   

 

immediate petition of peace proof

 

نگارش دادخواست تامین دلیل ارزان و تضمینی به صورت 24 ساعته

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی دادخواست های حقوقی

نگارش فوری دادخواست انواع طلاق

نگارش اظهارنامه فوری

نگارش تمامی لوایح نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، یکی مسائل بسیار مهم که اساس و پایه پرونده های قضایی را در بر می گیرد مساله قدم اول که همان ثبت دادخواست یا شکوائیه است چرا که قاضی یا دادستان پرونده تنها به همان مساله و موضوع شکایت توجه می نماید و مازاد بر آن تصمیم نخواهد گرفت و حتی صدور حکم به بیش از آنچه موضوع درخواست بوده باشد می تواند یکی از موارد اعاده دادرسی باشد پس قدم اول و ثبت دررست خواسته های حقوقی اهمیت ویژه ای دارد . در تعریف کلی عقد عنوان می کنند که عقد یعنی یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد به انجام امر ینمایند و مورد قبول هر یک از ایشان باشد ، یکی از انوع عقود که می تواند در صورت اثبات برای هر یک از متعاملین الزام آور باشد عق صلح بوده که این نوع عقد را به نوعی مادر عقود می نامند زیرا می توان انوع و اقسام شرایط را به تراضی طرفین در آن شرط نمود و اگر در مرجع صالح ااثبات گردد برای طرفین قرارداد الزام آور خواهد بود . پس بتر است جهت هرگونه تصمیم گیری با یک فرد آگاه مشورت کرده و بعد از ان اقدام نمایید. حمد صادق تیغ نورد
سلام و عرض ادب، در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد تمامی موارد حقوقی، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛
با سلام اثبات وقوع عقد صلحی که در این مقاله به شما نمایش خواهیم داد در حقیقت نمونه ایست که توسط وکلای پایه یک قراردادهای ما به صورت اختصاصی نگارش می شوند؛ من باب نگارش دادخواستی که توسط وکلای ما برای آحاد مردم صورت می گیرد، خدمتتان عارضیم که نه تنها این دادخواست، بلکه تمامی اوراق نادر و رایج حقوقی در این موسسه به ارزان ترین وجه و به صورت ۲۴ ساعته با کیفیت ضمانت شده، پس از نگارش در خدمت تمامی هموطنان عزیز قرار می گیرد
با سلام عقد صلح یکی از مهمترین عقود است که به جهت شباهت به بیع کاربرد بسیاری پیدا نموده است این عقد هم در دادگاه و هم در دفاتر اسناد رسمی و هم در خارج از این دو موارد کاربرد دارد و بیشتر برای رفع نزاع و اختلاف های آینده به کار می رود.
در تاریخ 14/5/68 بانو(ص ) با وکالت آقای (ش ) به طرفیت بانو (م ) به خواسته صدور حکم بر صحت صدور صلحنامه مورخه 22/11/66و الزام مصالح به حضور در دفتر اسناد رسمی وانجام تشریفات رسمی مربوط به ثبت این صلحنامه به نام مصالح و از جهت رعایت حدود و نصاب دادگاه حقوقی یک 21000000 ریال تقدیم دادگاه حقوقی یک تهران نموده که به شعبه اول ارجاع گردیده و خلاصتا" توضیح داده که خوانده که مادر خواهان نیز می باشد به دنبال سالها گفتارشفاهی نهایتا" در تاریخ 22/11/67 سه دانگ مشاع از شش دانگ یک باب خانه و کلیه مستحدثات و متعلقات آن را با پلاک ثبتی 6088 مفروز و باقیمانده از پالک فوق را که در ملکیت داشته و دارد به موکله صلح نموده و صیغه شرعی صلح اجراء گردیده پلاک فوق در بخش دو دولت ثبت گردیده و محل وقوع آن نشانی خوانده می باشد به علت دخالتهای اطرافیان از حضور در محضر وانجام تشریفات قانونی مربوط به این انفال خودداری می نماید ودر خاتمه صدور حکم بشرح دادخواست کرده مستندات 1- فتوکپی صلحنامه مورخ 22/11/266 2-فتوکپی مصدق سند مالکیت 3- وکالنامه می باشد دادگاه بدوا" به تقاضای وکیل خواهان قرار تامین خواسته صادر و سپس با تعیین وقت و ابلاغ به طرفین آقای (ه) در تاریخ 24/8/68 طبق پرونده کلاسه دادخواستی به طرفیت بانوان 1-(ص ) 2-(م ) به خواسته ( ورود ثالث در پرونده 68/181) ابطال صلحنامه مورخه 22/11/66 مورد ادعای خوانده و صدور حکم بر صحت صدور صلحنام. مورخ 25/7/59 و الزام مصالح به انتقال رسمی آن مقوم به مبلغ 3800000 ریال تقدیم دادگاه حقوقی یک تهران نموده که به شعبه اول ارجاع گردیده و خلاصتا" توضیح داده که در پرونده 68/18 که بانو(ص ) به طرفیت مادرم بانو (م ) نموده واقعیت ندارد زیرا مادرم در تاریخ 25/7/59 حدود 9سال قبل به موجب صلحنامه 25/7/59 ملک مذکور را با حضور شهود به اینجانب صلح کرده و سه دانگ ملک مذکور متعلق به اینجانب است و مادرم نمی تواند که آن را به خواهرم صلح نماید چون خواهرم مدتی است به خارج از مملکت رفته وکیل خوانده اقدام به دعوی کذب کرده است ودر خاتمه حکم بشرح خواسته کرده مستندات وی پرونده 68/18 در دادگاه حقوقی یک شعبه اول 2- فتوکپی صلحنامه مورخه 25/7/59 راجع به صلح ملک پلاک شماره 1421567 000 است دادگاه دو پرونده مذکور را تواما" مورد رسیدگی قرار داده و طبق صورت جلسه مورخه 8/9/68 وکیل خواهان دعوی اصلی اظهار داشته در مورددعوی اصلی دعوی بشرح دادخواست است و در مورد دعوی جلب وورد ثالث صلحناتمه ارائه شده مورخه 25/7/59 مجعول بوده ومتاسفانه آقای (ه) با همدستی مادر خود آن را به تاریخ مقدم و پس از دریافت دادخواست اینجانب تنظیم نموده که چنانچه مسترد ندارد تقاضای رسیدگی کیفری در دادسرای تهران را دارم آقای (ه) اظهار داشته که بانو(م ) در تاریخ 25/7/59 سه دانگ سهم خود را از خانه مسکونی به موجب صلحنامه 25/7/59 صلح نموده و در حال حاضر از آن تاریخ تا کنون آن را در تصرف دارم وهزینه آنان را پرداخت می نمایم و متصالح در دادگا حضور دارد و صحت صلحنامه را تائید می نماید خانم (م ) اظهار داشت صحت صلحنامه 25/7/59 را عینا" تائید می کنم و صلحنامه 22/11/66 گرچه امضاء بنده ذیل آن است ولی مفادصلحنامه به هیچ وجه مورد تائید اینجانبه نمی باشد و قولنامه مذکور کاغذ سفیدی بوده که بنده اصلا" از متن آن اطلاعی ندارم و متن آن را آقای (ش ) نوشته است دادگاه پس از کسب نظر آقای مشاور طبق نظریه مورخه 8/9/68 خلاصتا" چنین اظهارنظر کرده است (اولا" طبق حدیث شریف نبوی (ص ) اقرارالعقلا" علی انفسهم جائز خوانده اصلی درمحضر دادگاه اقرار نموده که امضاء ذیل صلحنامه 22/11/66 متعلق به مشارالیها است هر چند متن آن به وسیله وکیل خواهان اصلی تحریر و از مفاد آن بی اطلاع است بنابراین چون ادعای جعل وکیل خواهان اصلی مستند به دلیل نیست لذا به استنادماده 379 قانون آئین دادرسی مدنی قابل ترتیب اثر نبوه و رد می شود ثانیا" به موجب حدیث شریف نبوی (ص ( الناس مسلطون علی اموالهم و علی النفسهم بانو(م ) مالک اولیه به حکایت صورت مجلس 8/9/68 در محضر دادگاه صریحا" اقرار و اعتراف نموده که به موجب صلحنامه 25/7/59سه دانگ پلاک مورد ادعا را به خواهان وارد ثالث صلح نموده که در تصرف مشارالیه از آن تاریخ تا کنون است ثالثا" خوانده اصلی بانو(م ) در لحظه تنظیم و تحریر صلحنامه 22/11/66 مالکین بر سه دانگ خانه موردادعا نداشته که ان را به دختر خود بانو(م ) لحظه تنظیم و تحریر صلحنامه 22/11/66 مالکین بر سه دانگ خانه مورد ادعانداشته که ا; را به دختر خود بانو(ص ) صلح کرده بود و چون عقد صلح از عقود لازم است بالنتیجه ادعای خواهان اصلی موضوعا" منتفی تلقی و به استناد مادتین 760و767 قانون مدنی عقیده به صدور حکم بر بطلان دعوی خواهان اصلی را دارد رابعا" نظر به اینکه مصالح به موجب صلحنامه 25/7/59 تعهد نموده که هر زمان مقدمات ثبت ملک در دفاتر رسمی آماده گردید ظرف یک هفته در دفترخانه حاضر و دفاتر مربوطه را امضاء نمایند بنا به مراتب و با عنایت به نامه شماره 8520/ش -29/6/68 ناحیه شمال شرق ثبت تهران و بااستصحاب بقاءتعهد و به استناد ماده 357 قانون آئین دادرسی مدنی بانو(م ) محکوم است که سه دانگ از شش دانگ پلاک 6088 در بخش 2 تهران رابه خواهان وارد ثالث آقای (ه) در دفترخانه انتقال رسمی دهد.00) آقای (ش ) به وکالت از خانم (ص ) به نظریه مذکو راعتراض کرده و خلاصتا" اظهار داشته که خیلی ساده است که مادرپیری برای پایمان کردن حق دخترش یک صلحنامه صوری به نام پسرش تنظیم نموده و به ناحق اقرار به صحت صلحنامه مجعول نماید که موضوع باید دردادسرای عمومی تهران رسیدگی شود و اینکه موردصلح در تصرف وارد ثالث می باشد نه تنها حقی را برای وی اثبات نمی کند بر عکس قرینه ای است براینکه مصالح در اختیار وارد ثالث بوده واینکه گفته شده صلحنامه مورخه 22/11/66 سفید امضاء شده و خط اینحانب است کذب محض بوده و استناد به حدیث شریف نبوی بی مورد است و حدیث الناس مسلطون علی اموالهم وقتی جایز است که مستلزم اضرار به غیر نباشد الباقی قضایا بردادگاه و عنداللزوم ساحت قدسی دیوان عالی کشور روشن است ونیازی به تصدیق بلادلیل و توضحی واصحاب نیست و د رخاتمه نقض نظریه صادره را تقاضا کرده است که پس از ارسال پرونده به دیوان عالی کشور و ارجاع آن به این شعبه اینک در وقت با هیئت شعبه تشکیل بابررسی محتویات پروند ومشاوره بشرح زیر اظهارنظر می نماید. نظریه نظریه صادره به جهات زیر قابل تائید نمی باشد: 1- وکیل خواهان اصلی در اظهارنامه ای که بانو(م ) ارسال داشته خلاصتا" اعلام نموده به اینکه بعد از مدتها مذاکره توانسته است سند مورخ 22/11/66 را به نام موکلش به دست آورد که با این وصف اقتضاء دارد دادگاه در مورد چگونگی فوق الاشاره از طرفین دعوی و وکیل مزبور اخذ توضیح به عمل آورد. 2- با التفات به انیکه بانو(م ) مدعی شده که نویسنده سند فوق الذکر آقای (ش ) است ولی مشارالیه این ادعا را تکذیب نموده لازم است که دادگاه در مورد صحت و سقم ادعای بانوی مزبور و یا انکار وکیل خواهان و همچنین در مورد ادعای مشارالهیا به اینکه سند یاد شده کاغذ سفیدی بوده که آن را امضاء کرده تحقیق به عمل آورد و اینکه چه انگیزه ای باعث این کار شده و آن کاغذ را تحویل چه کسی داده بوده است. 3- با توجه به امضاءآت مسجلین ذیل صلحنامه مورخه 2/7/59 و اظهارت خوانده فوق الذکر این بر اینکه گواهانی نیز به تنظیم صلحنامه مزبور گواهی داده اند از این جهت اقتضاء دارد که دادگاه جهت روشنتر شدن حقیقت امر در این زمینه نیز رسیدگی نماید بنا به مراتب نظریه صادره به جهات فوق دارای نقض رسیدگی است فلذا مورد تنفیذ نمی باشد.
باسلام. شوهر عمه بنده در اواخر عمرش یک قطعه زمین را به بنده صلح قطعی کردند(سند عادی). این سند عادی در دفتر وکیل ایشون در حضور دو شاهد تنظیم شد. ایشون(مصالح) اثر انگشت‌ را پای برگه مرقوم کردند چون در زمان تنظیم سند، دستشون از مچ تا قسمت شصت دست بدلیل ضرب‌دیدگی توسط آتل (مچ‌بند) بسته شده بود و شاهدین این موضوع را به عینه مشاهده کردند. متاسفانه چند ماه بعد ایشون(مصالح) فوت می‌کنند. حالا وراث برای انتقال رسمی سند، شانه خالی می‌کنند و صلح‌نامه را قبول ندارند و ادعا میکنند که با توجه به عدم وجود امضا مصالح، این اثر انگشت پنهانی و در وضعیت بیماری در اواخر عمر مصالح از ایشان گرفته شده و صلح‌نامه سوری‌ست!!! با توجه به اینکه در زمان عقد صلح‌نامه مذکور، بابت قبض و اقباض ، سند قطعه زمین از سوی مصالح در حضور شاهدین به همراه اصل صلح‌نامه امضاء شده تحویل اینجانب گردید و در صلح‌نامه هم قید شده که زمین و اصل سند و مدارک ثبتی قطعه زمین تحویل متصالح گردید. با این تفاسیر نظرتون بابت اثبات عقد صلح اینجانب چگونه است؟!! با تشکر از راهنماییتون
باسلام ودرود .. درمورد نمونه دادخواست اثبات عقدصلح مذکور، ضمن تشکر ازشما لطفا موارد مشخصاتی همچون؛ مشحصات هویتی _ شماره اسناد مذکور درمتن مثل پلاک های ثبتی وغیره را محو نمایید.(امیدوارم رسیدگی نمایید) درضمن ازتمامی عوامل این سایت وتنظیم کننده این لایحه تشکر وقدرانی دارم. درخواست مشاوره حقوقی آنلاین فوری با وکیل تنظیم کننده این لایحه را دارم ولی متاسفانه کد ایشون در دسترسم نیست ممنون اگه راهنمایی کنید..

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی