موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

هدیه به وکیل دادگستری

هدیه برای وکیل دادگستری

بسیاری از ما در جمع های خانوادگی یا حتی دوستان و آشنایانمان، وکلایی را داریم که مشتاقانه در تلاشند تا گره از مشکلات حقوقی باز کنند؛ شاید این وکلا از جمع دوستان و آشنایان ما نیز نباشند و وکلایی باشند که روزی از روز ها، ما به ایشان مراجعه کردیم و ایشان نیز با همت بلند خود مشکل حقوقی ما را حل نمودند؛ حال مسئله ای که وجود دارد این است که چگونه با یک هدیه و یادگاری مناسب، قدردان جایگاه ویژه وکلا در جامعه مان باشیم؛ امروزه مفتخریم تا با همراهی شما این موضوع را بررسی نماییم که چه چیزی می تواند بهترین هدیه برای یک وکیل باشد؛ اما کمی فرصت دهید تا ببینیم بانوی وکیلی که ویدئوی زیر را تهیه کرده است، به چه دلیلی بوده ...

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

هدیه برای وکیل دادگستری را از کجا تهیه نماییم؟

 

Buying gift for lawyer

آموزش خرید هدیه فراموش نشدنی برای وکیل مورد نظر

 

همانطور که انگشت های دست با یک دیگر متفاوت اند، وکلا نیز سلایق و مشخصه های متفاوتی دارند که دریافت هدیه برای آن ها را متمایز می سازد؛ اما ...

اما قبل از تمامی موارد فوق، اولین شاخص مد نظر برای تهیه هدیه برای وکیل جنسیت وکیل است؛ به عنوان مثال، شما گاهاً نمی توانید یک هدیه ای که برای وکیل مرد مناسب است به یک وکیل زن اعطا کنید.

قانون فوق نه تنها در خصوص وکلا؛ بلکه در تمامی تخصص ها و زمینه های دیگر نیز وجود دارد؛ از این رو ما علاوه بر جنسیت وکیل با شاخص های بیشتری در انتخاب هدیه برای وکیل، طرف حساب هستیم که برخی از آن ها به شرح زیر اند:

 

 1. تخصص وکیل.

 

 1. سن وکیل.

 

 1. میزان اعتبار وکیل.

 

 1. مقدار هزینه ای که تمایل داریم تا برای هدیه در نظر بگیریم.

 

 1. شناخت ما از وکیل مورد نظر.

 

 1. کتاب همیشه بهترین است (البته اگر وکیل مورد نظرتان فرصت سرخاراندن دارد).

 

با توجه به 6 نکته حیاتی که در انتخاب هدیه برای یک وکیل گفته شد، هم اکنون می دانیم که باید چه چیزی را برای یک وکیل انتخاب نموده و از کجا آن ها را خریداری کنیم؛ مثلاً، اگر وکیل مد نظر ما یک وکیل متخصص خانم که فرزندی خردسال هم دارد است، هدیه مناسب ایشان می تواند کتاب "والدین سمی" اثر سوزان فوروارد باشد که در هر کتاب فروشی یافت می شود.

مورد فوق برای یک وکیل کیفری آقا که سنی در حوالی 45 سال دارد، 180 درجه متفاوت است و دایره انتخابات شما کمی محدود تر است؛ مسلماً وکیل مورد نظر فرصت مطالعه کمی دارد و اگر هم مطالعه کند، اهداف مطالعاتی اش، نتایج تحقیقات کارآگاهان در خصوص پرونده قتل یا تجاوز پیش رو خواهد بود؛ پس باید چه خرید و از کجا خرید؟

بازهم تصمیم شماست که در انتخاب هدیه برای این وکلا دخیل است؛ به عنوان مثال، این دسته از وکلا ارتباطی دائم با دعاوی کیفری و مجرمان ناشی از آن دارند که همین امر می تواند پیش زمینه مناسبی برای خرید اسلحه، شوکر یا حتی اسپری فلفل باشد؛ اما آیا خرید این اقلام مشکل ساز نیست؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را به هم بررسی نماییم.

 

آیا خرید اسلحه به عنوان هدیه برای وکیل جرم می باشد؟

 

 

بسیاری از موکلین تصمیم می گیرند برای وکیل خود اسلحه تهیه کنند و آن را به عنوان هدیه پیشکش نمایند تا از این طریق به جبران زحمات وی پرداخته و از طرفی این اسلحه حافظ جان ایشان در شرایط بهرانی باشد؛ اما باید این را نیز در نظر گرفت که خرید اسلحه، باید با مجوز قانونی صورت بگیرد؛ از طرفی می بایست خود اسلحه نیز حاوی مجوز باشد و در وجه آخر نیز وکیل مجوز حمل اسلحه را داشته باشد.

با توجه به موارد گفته شده، اگر مایلید تا برای جبران زحمات وکیل خودتان، اسلحه ای را به رسم یاد بود و هدیه، تقدیم کنید باید موارد فوق را در نظر داشته باشید.

 

توجه: احتمالاً با مطالعه موارد مربوط به مجوز کمی از این تصمیم منصرف شده اید؛ اما این نکته را در نظر داشته باشید که شما می توانید تمامی مجوز های مذکور را به سادگی به دست آورید و برای اینکار تنها کافیست تا ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص امر را تجربه کنید؛ به عبارت دیگر، وکلای ما به سریع ترین راه دریافت مجوز های مرتبط با اسلحه واقفند و حاظرند تا موانع پیش روی شما را نیز در ارتباط با این امر، بردارند.

 

دادن هدایایی مثل شوکر و اسپری فلفل به وکیل جرم می باشد؟

 

different gifts for lawyers day

دستور العمل خرید هدایای خاص برای وکلا

 

همانطور که خرید اسلحه به عنوان هدیه نیازمند مجوزهای مخصوص به خود است، شوکر و اسپری فلفل نیز شرایط خاص خود را می طلبند؛ اما أخذ مجوز آن ها بسیار بسیار ساده تر از دریافت مجوز حمل سلاح گرم (اسلحه) است.

 

نکته: البته قبل از ادامه مطلب، این مورد را نیز مورد توجه داشته باشید که دریافت مجوز حمل اسلحه برای وکلا بسیار ساده تر از افراد عادی است؛ چرا که قانون به شخصه بر این مورد واقف است که وکلا با انواع مجرمین سر و کار دارند و ممکن است تحت شرایطی بحرانی، دفاع ایشان تنها از طریق آتش یک اسلحه میسر شود.

 

در ادامه، بدون هر گونه حاشیه ای خدمتتان عارضیم که اگر وکلا به خصوص وکلای متخصص دعاوی کیفری، می توانند سیر راحت تری را برای دریافت مجوز حمل اسلحه دریافت نمایند، پس اخذ مجوز مواردی همچون اسپری فلفل، شوکر و ... برای ایشان بسیار بسیار ساده تر است؛ از این رو اگر وکیل شما مجوز حمل این موارد را داشته باشد، شما می توانید این موارد را به ایشان هدیه دهید.

 

بهترین هدیه برای وکیل دادگستری

 

whatsapp dowry legal advice

 

کمی قبل تر به فاکتور های لازم برای خرید یک هدیه برای وکیل، اشاره نمودیم؛ اما هم اکنون می خواهیم بدانیم که بهترین هدیه برای وکیل ما چیست؟

 • برای رسیدن به پاسخ این سوال باید بدانیم که بهترین هدیه برای خودمان چیست؟ چراکه در وهله اول ما نیز همانند یک وکیل انسان هستیم و مسلماً چیزی که بتواند به انسانیت آدم ها کمک کند، قطعاً بهترین هدیه ایست که از جانب خداوند و از طریق دستان شما به یک فرد اعطا می شود.

توجه کنید که به هیچ وجه قصد فلسفه بافی و گمراه کردن شما را نداریم؛ بلکه هدف ما این است که شما را به سمت خرید هدیه ای برای وکیلتان سوق دهیم که عناصر انسانیت را در ایشان تقویت کند یا حداقل بر انگیزد و همچنان رسم یادبودی باشد که شما از کار خیر ایشان به جای می گذارید؛ اما آیا برای تهیه چنین هدیه ای باید پول زیادی پرداخت کرد؟

 • لزوماً خیر؛ شما با صرف خلاقیت در تهیه هدیه تان به راحتی می توانید هزینه های تهیه آن برای وکیل را کاهش دهید و در عین حال بهترین هدیه ممکن را به ایشان بدهید؛ در این خصوص می توانید از نماد های آیکونیک و به عبارتی نوستالژی، به عنوان هدیه انتخاب کنید؛ به عنوان مثال، یک جعبه موسیقی که تیتراژ سریال های تلویزیونی دهه 45 الی 50 میلادی را در خود ضبط کرده باشد؛ می تواند ساعت ها وکیل مورد نظر را سرگرم نموده و با آن به مرور خاطرات خوش گذشته بپردازد.

 

احساسات را جریحه دار کنید ...

جریحه دار کردن احساسات به دو صورت اتفاق می افتد یا هدیه شما آنقدر خوب است که وکیل نمی داند چطور از شما تشکر کند یا آنقدر بی سلیقه و با عجله هدیه را تهیه کرده اید که وکیل به سلامت روانی شما شک می کند؛ این حالت زمانی اتفاق می افتد که شما برای یک وکیل کیفری با سابقه و سرشناس، یک جاروبرقیِ آخرین مدل خریداری می کنید؛ با اینکه این جارو برقی بسیار گران قیمت است، اما هیچ ربطی به او و کاری که او برای شما انجام داده ندارد؛ پس خواهشاً کمی دقت به عمل آورید و احساسات را به خوبی جریحه دار کنید؛ فلذا به خواندن ادامه دهید تا شیوه درست هدیه دادن به وکیل را آموزش ببینیم ...

به عنوان مثال، اگر شما در صدد آنید که برای یک وکیل طلاق خانم که در شیراز بزرگ شده و هم اکنون به دلیل شرایط شغلی، در خانه شخصی و حیاط دار خود در تهران زندگی می کند، یک هدیه بخرید؛ بهتر است حس بویای او را نشانه بگیرید؛ چراکه رایحه دل انگیز شهر شیراز با رایحه خفقان انگیز شهر تهران متفاوت است و این تنها راهی است که بتوان یک فرد را به گذشته باز گرداند و خاطرات شیرین آن را مجدداً القا نمود؛ به عبارت دیگر، شما می توانید از این طریق حس نوستالژی ایشان را نشانه گرفته و یک بوته گل یاس شب بو را که در شیراز به وفور کاشته می شود به ایشان هدیه دهید؛ مطمئن باشید که این بهترین هدیه ایست که چنین فردی می تواند دریافت کند و شما نیز نیاز ندارید که زیر و بم زندگی ایشان را بدانید تا بتوانید بهترین هدیه را برایشان تهیه کنید.

 

کتاب آخرین و بهترین انتخاب

 

Instruction to Buy gift for lawyers

آموزش کادو خریدن برای وکیل در 7 اسفند ماه

 

حتی اگر دریاها مرکب شوند بازهم نمی توانند سخن پروردگارم را تکمیل کنند ...#آیه 27 سوره لقمان

 • طبق آیه فوق که در یک کتاب به نام قرآن آمده است، می بینید که خداوند هدایت بشر را با کتاب شروع کرده است؛ پس چرا شما در این مسیر گام برندارید و کتاب هدیه ندهید؟

 

 

مشاوره  حقوقی تلفنی با  وکیل  دادگستری

اورژانس وکالت 24 ساعته

استخدام غیر حضوری

گواهی حسن انجام کار

مشاوره حقوقی رایگان

سوالات حقوقی متداول

راهنمای سفارش آنلاین

آدرس شعب و نمایندگی

شماره حساب موسسه وکیل تلفنی

مشاوره  حقوقی  با  وکلای  دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری برای نگارش دادخواست

نگارش فوری تمامی دادخواست های حقوقی به صورت 24 ساعته

نگارش فوری انواع دادخواست طلاق

نگارش فوری دادخواست های مربوط به مهریه

نگارش دادخواست فرجام خواهی

نگارش دادخواست طلاق از طرف زن

وصول فوری مهریه

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، بسیاری از ما در جمع های خانوادگی یا حتی دوستان و آشنایانمان، وکلایی را داریم که مشتاقانه در تلاشند تا گره از مشکلات حقوقی باز کنند؛ شاید این وکلا از جمع دوستان و آشنایان ما نیز نباشند و وکلایی باشند که روزی از روز ها، ما به ایشان مراجعه کردیم و ایشان نیز با همت بلند خود مشکل حقوقی ما را حل نمودند؛ حال مسئله ای که وجود دارد این است که چگونه با یک هدیه و یادگاری مناسب، قدردان جایگاه ویژه وکلا در جامعه مان باشیم؛
نکته ای باعث میشود بیشتر مردم بدون مشورت با متخصصین و وکلا اقدام به انجام کارهایی کنند که بعضا باعث ضررهای هنگفتی هم برایشان میشود حق الوکاله ها بالاست که جنبه دافعه دارد اما جای بسی تقدیر و تشکر دارد که شما با ارائه خدمات حقوقی با هزینه های معقول و منطقی امکان مشورت تخصصی با وکلا را فراهم‌کردید و جلوی بروز بسیاری از مشکلات را میگیرید ممنون و سپاسگزارم
با سلام و احترام، یکی از مراتب قدر شناسی افراد برای کسانی که نشان دهیم آنها را دوست می داریم یا زحماتشان را ارج می نهیم خرید و دادن هدیه است. هدیه دادن شاید بار مالی چندانی برای طرف هدیه دهنده نداشته باشد اما همیشه اثر روانی فراوانی برای شخص گیرنده دارد و باعث می گردد تا در کار خود پشتکار و جدیت بیشتری به خرج دهد. از طرفی انتخاب نوع هدیه مناسب نیز بسیار مهم است . بسیاری از افراد راه آسان را انتخاب کرده و تنها به دادن پول نقد اکتفا می نمایند اما به یقین دادن پول چیزی نیست که برای یک وکیل یا هر کس دیگری ماندگار باشد . عقل سلیم حکم می کند که با توجه به ویزگی های فردی هرکس و شناخت علایق و سلایق وی هدیه ای را انتخاب نماییم .گاهی اوقات وکیل ما اهل ورزش و پیاده روی است پس هدیه ای در این راستا انتخاب می نماییم و گاهی اوقات اهل خرید انواع عطر های روز دنیاست پس خرید یک عطر خوشبو با برندی معروف می تواند هدیه ای مناسب برای وی باشد اما شاید بتوان خرید یک کتاب مناسب را برای هرکسی بهترین هدیه ممکن دانست که می تواند هم سطح دانش افراد را بالا ببرد و هم بعنوان یک هدیه ماندگار در کنار آنها تا سالها حضور داشته باشد، هرچند که انتخاب نوع کتاب که مناسب با علاقه وکیل تان باشد نیز بسیار حائز اهمیت است و باید با مشورت با افراد با تجربه چنین هدیه ای را انتخاب نمود. محمد صادق تیغ نورد
با سلام بسیاری از ما در جمع های خانوادگی یا حتی دوستان و آشنایانمان، وکلایی را داریم که مشتاقانه در تلاشند تا گره از مشکلات حقوقی باز کنند؛ شاید این وکلا از جمع دوستان و آشنایان ما نیز نباشند و وکلایی باشند که روزی از روز ها، ما به ایشان مراجعه کردیم و ایشان نیز با همت بلند خود مشکل حقوقی ما را حل نمودند؛ حال مسئله ای که وجود دارد این است که چگونه با یک هدیه و یادگاری مناسب، قدردان جایگاه ویژه وکلا در جامعه مان باشیم؛ امروزه مفتخریم تا با همراهی شما این موضوع را بررسی نماییم که چه چیزی می تواند بهترین هدیه برای یک وکیل باشد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی