این مقاله به شما آموزش می دهد که وکیل مورد نظر را چگونه بشناسید و بهترین هدیه را نسبت به جایگاهش به او اعطا کنید. وکیل تلفنی | هدیه به وکیل دادگستری

موسسه وکیل تلفنی

 • جواد فدایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سمیه سوادکوهی سمیه سوادکوهی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۱۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • فرنام ایزدی ثمرین گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • حمید ابوترابیان گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۲:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • مهدی محمدپور مهدی محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳۷:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • تینا راد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • سید محمد موسوی سید محمد موسوی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۵:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • بهمن غیاثوند بهمن غیاثوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۵۲:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
 • فرهاد محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۹:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۲/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

هدیه به وکیل دادگستری

هدیه برای وکیل دادگستری

بسیاری از ما در جمع های خانوادگی یا حتی دوستان و آشنایانمان، وکلایی را داریم که مشتاقانه در تلاشند تا گره از مشکلات حقوقی باز کنند؛ شاید این وکلا از جمع دوستان و آشنایان ما نیز نباشند و وکلایی باشند که روزی از روز ها، ما به ایشان مراجعه کردیم و ایشان نیز با همت بلند خود مشکل حقوقی ما را حل نمودند؛ حال مسئله ای که وجود دارد این است که چگونه با یک هدیه و یادگاری مناسب، قدردان جایگاه ویژه وکلا در جامعه مان باشیم؛ امروزه مفتخریم تا با همراهی شما این موضوع را بررسی نماییم که چه چیزی می تواند بهترین هدیه برای یک وکیل باشد؛ اما کمی فرصت دهید تا ببینیم بانوی وکیلی که ویدئوی زیر را تهیه کرده است، به چه دلیلی بوده ...

 

سخنان یکی از بانوان وکیل موسسه حقوقی ما در خصوص تماس تلفنی به وکیل پایه یک دادگستری

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

7 اسفند ماه روز بسیار بسیار بزرگیست؛ بله، درست حدث زدید؛ یک از دلایل عظمت این روز، مصادف بودن آن با با ولادت امام علی (ع) می باشد؛ از طرفی عدد 7 به هفت آسمان و  7 در بهشت اشاره داشته و مظهری از 7 خورشید است که توصیف این موارد به خودی خود بحثی بس مفصل و برای برخی، شاید حوصله سربر هم باشد؛ اما در کنار تمامی ان موارد روز هفتم اسفند ماه 1400 نیز روز گرامیداشت استقلال وکلای داگستری می باشد و به عبارتی روزی است که وکلای ما مستحق دریافت هدایا از طرف دوستان، آشنانیان، موکلین و تمام مردم ایران می باشند؛ از این رو، هرگز از یک غیر وکیل نپرسید که برای یک وکیل چه چیزی را به عنوان هدیه انتخاب کنید؛ بهتر است که همین حالا تصویرک زیر را لمس کنید تا وارد صفحه تماس تلفنی با وکیل شده و این مورد را توأم با سوال حقوقی که چند وقت است ذهنتان را مشغول کرده، طی ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص از ایشان سوال کنید.

 

telephone legal advice button

 

هدیه برای وکیل دادگستری را از کجا تهیه نماییم؟

 

Buying gift for lawyer

آموزش خرید هدیه فراموش نشدنی برای وکیل مورد نظر

 

همانطور که انگشت های دست با یک دیگر متفاوت اند، وکلا نیز سلایق و مشخصه های متفاوتی دارند که دریافت هدیه برای آن ها را متمایز می سازد؛ اما ...

اما قبل از تمامی موارد فوق، اولین شاخص مد نظر برای تهیه هدیه برای وکیل جنسیت وکیل است؛ به عنوان مثال، شما گاهاً نمی توانید یک هدیه ای که برای وکیل مرد مناسب است به یک وکیل زن اعطا کنید.

قانون فوق نه تنها در خصوص وکلا؛ بلکه در تمامی تخصص ها و زمینه های دیگر نیز وجود دارد؛ از این رو ما علاوه بر جنسیت وکیل با شاخص های بیشتری در انتخاب هدیه برای وکیل، طرف حساب هستیم که برخی از آن ها به شرح زیر اند:

 

 1. تخصص وکیل.

 

 1. سن وکیل.

 

 1. میزان اعتبار وکیل.

 

 1. مقدار هزینه ای که تمایل داریم تا برای هدیه در نظر بگیریم.

 

 1. شناخت ما از وکیل مورد نظر.

 

 1. کتاب همیشه بهترین است (البته اگر وکیل مورد نظرتان فرصت سرخاراندن دارد).

 

با توجه به 6 نکته حیاتی که در انتخاب هدیه برای یک وکیل گفته شد، هم اکنون می دانیم که باید چه چیزی را برای یک وکیل انتخاب نموده و از کجا آن ها را خریداری کنیم؛ مثلاً، اگر وکیل مد نظر ما یک وکیل متخصص خانم که فرزندی خردسال هم دارد است، هدیه مناسب ایشان می تواند کتاب "والدین سمی" اثر سوزان فوروارد باشد که در هر کتاب فروشی یافت می شود.

مورد فوق برای یک وکیل کیفری آقا که سنی در حوالی 45 سال دارد، 180 درجه متفاوت است و دایره انتخابات شما کمی محدود تر است؛ مسلماً وکیل مورد نظر فرصت مطالعه کمی دارد و اگر هم مطالعه کند، اهداف مطالعاتی اش، نتایج تحقیقات کارآگاهان در خصوص پرونده قتل یا تجاوز پیش رو خواهد بود؛ پس باید چه خرید و از کجا خرید؟

بازهم تصمیم شماست که در انتخاب هدیه برای این وکلا دخیل است؛ به عنوان مثال، این دسته از وکلا ارتباطی دائم با دعاوی کیفری و مجرمان ناشی از آن دارند که همین امر می تواند پیش زمینه مناسبی برای خرید اسلحه، شوکر یا حتی اسپری فلفل باشد؛ اما آیا خرید این اقلام مشکل ساز نیست؟ با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را به هم بررسی نماییم.

 

آیا خرید اسلحه به عنوان هدیه برای وکیل جرم می باشد؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.