موسسه وکیل تلفنی

 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۶:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

استخدام کاراگاه خصوصی

استخدام کاراگاه خصوصی 

کارآگاه خصوصی واژه آشنایی است که چند سالی است در ایران برای حل موضوعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد؛ یک کارآگاه خصوصی وظایف مختلفی دارد، وظایفی از جمله کشف مشکلات خانوادگی گرفته تا شراکت و وصول مطالبات را می توان با کارآگاهان خصوصی پیگیری نمود. موسسه وکیل تلفنی انواع خدمات مشاوره ای برای استخدام کارآگاه خصوصی منصف و کاردان را به شما ارائه می نماید و ضمناً نیز او را به شما معرفی می نماید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص عملکرد کارآگاهان خصوص ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در موسسه حقوقی ما علاوه بر حضور گرم و 24 ساعته 1000 وکیل پایه یک دادگستری در تخصص های مختلف، کارآگاهان خصوصی مجرب با مدرک رسمی و قانونی وجود دارند که با IQ توأم با پشتکار بی نظیر خود، مو را از ماست بیرون کشیده و به شما تحویل می دهند؛ هیچ رد پا و سرنخی از چشم کارآگاهان خصوص ما پنهان و درامان نخواهد ماند؛ لمس تصویرک زیر به شما این امکان را خواهد داد تا به صورت 24 ساعته با این کارآگاهان منصف و دلسوز، تماس گرفته و از آنها مشاوره بگیرید یا اینکه آنها را استخدام نموده تا در جهت امورات شما حرکت کرده و حق ستانی کنند"

 

 

کارآگاه خصوصی

 

private detective

استخدام فوری و آنلاین کارآگاهان رسمی دادگستری به صورت 24 ساعته

 

حتماً تابحال نام کارآگاه خصوصی را شنیده اید؟ در فیلم ها و سریال های مختلف از ایرانی و خارجی گرفته، استفاده از کارآگاهان خصوصی برای حل مشکلات به عنوان یک راه حل قطعی و مطمئن بکار می رود؛ واقعیت این است که در ایران همانند سایر کشورهای خارجی این واژه جایگاه خود را نداشته و در واقع بطور رسمی و قانونی وجود ندارد؛ اگر چه اقداماتی از طرف نیروی انتظامی جهت ایجاد راهکارهایی قانونی برای اینکار در حال انجام است.

کارآگاه خصوصی تمام وظایف و مسئولیت های یک پلیس و مامور را به انجام می رساند، افراد برای کارهای مختلفی از خدمات کارآگاه استفاده می کنند؛ بطور معمول پرونده هایی که از طرف قاضی و دادگاه مختومه اعلام شده و یا پرونده هایی که در جریان هستند نیاز به کارآگاه دارند، در برخی موارد نیز به دلیل اینکه موضوع پرونده به گونه ای است که امکان طرح شکایت در دادگاه بطور رسمی وجود ندارد، فرد تصمیم می گیرد که از طریق کارآگاهان خصوصی برای آن اقدام نماید.

 

استخدام کارآگاه خصوصی

 

private detective hiring

مشورت آنلاین و تلفنی 24 ساعته با کارآگاهان رسمی دادگستری

 

استخدام کارآگاه خصوصی بسادگی امکان پذیر است؛ برای اینکار تنها کافی است که یک تماس تلفنی ساده با ما برقرار کنید تا برترین کارآگاهان خصوص زبده و متخصص در مشلک حقوقی تان، به شما معرفی گردند؛ نکته مهم برای استخدام کارآگاه این است که باید به افراد متخصص و باتجربه در این امور مراجعه نمود، از طرفی برخی افراد دستمزدهای بالا طلب می کنند. این نکته را در نظر بگیرید که استخدام کارآگاهان خصوصی در صورتیکه ناموفق باشد منجر به وجود مشکلاتی سخیف و دامن گیری می گردد که پیش بینی آنها کاملاً ناممکن است؛ چراکه بسته به مشکلات حقوقی، متفاوت هستند؛ لذا باید به افراد متخصص و با تجربه رجوع شود و بررسی سرسری و سطحی صورت نگیرد؛ در ادامه موسسات معتبر در استخدام کارآگاه خصوصی را به شما معرفی خواهیم نمود.

 

 

مشاوره حقوقی برای استخدام کارآگاه خصوصی

 

legal advice for hiring private detective

استخدام آنلاین کارآگاه خصوصی 24 ساعته و فوری

 

برای استخدام کارآگاه خصوصی بهترین کار انجام مشاوره حقوقی با وکیل مجرب و کارآزموده است. اگر می خواهید با صرف هزینه های معقول از خدمات مشاوره حقوقی بهره مند شوید با کارشناسان پایه یک ما، تماس حاصل نمائید؛ انواع خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، آنلاین و مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف را از وکیل تلفنی دریافت نمائید؛ کلیه مشاوران مرکز از وکلای با تجربه و کارآزموده بوده و یا اینکه سالها بر روی پرنده های مختلف قضایی کار کرده و دارای تجربه کافی هستند. بدین ترتیب با خدمات مشاوره ما می توانید در مدت زمان کوتاه و صرف هزینه کمتر به نتیجه دلخواه خود (هر چه که باشد) برسید.

 

وظایف کارآگاه خصوصی چیست؟

 

private detective responsibilities

مشاوره فوری با کارآگاه کشف خیانت و جرم به صورت 24 ساعته

 

کارآگاه خصوصی دارای وظایف و مسئولیت های متعددی است؛ از اختلافات خانوادگی گرفته تا وصول چک، پیدا کردن سارق و تحقیقات قبل از ازدواج را می توانید به کمک کارآگاه انجام دهید. افرادی که به شوهر و یا همسر خود شک دارند، افرادی که ظن به خیانت برده و می خواهند طرف مقابل خود را کنترل کنند، افرادی که تصمیم به ازدواج دارند و می خواهند از طرف مقابل خود اطلاعات کافی بدست آورند، وصول چک برگشتی، دریافت اطلاعاتی در خصوص وضعیت مالی فرد برای شراکت، پیدا کردن سارق، داشتن محافظ شخصی و یا تامین امنیت مجالس از جمله کارهایی است که توسط کارآگاه خصوصی قابل بررسی است.

فردی که به عنوان کارآگاه مشغول به کار می شود می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد؛ زیر نظر گرفتن فرد مورد نظر، تهیه عکس و فیلم، افراد و مکان هایی که فرد به آنجا تردد دارد، گرفتن پرینت حساب بانکی، لیست مکالمات تلفنی، ردیابی اشخاص، تحقیقات و پرس و جو از همسایگان، کاسبان و افراد در تماس با فرد مورد نظر.

پیدا کردن افراد فراری مانند نوجوانان، دختران، افراد بدهکار، سارق و یا کسانی که حکم جلب آنها صادر شده است؛ ولی آب شده اند و نمی توان آنها را پیدا کرد، از دیگر وظایفی است که به کمک کاراگاه خصوصی می توان انجام داد، در بسیاری از پرونده هایی که نیاز به جمع آوری مدارک و مستندات کافی دارند، کارآگاهان خصوصی با جستجو و یافتن شواهد و ادله لازم می توانند مراحل تکمیل پرونده را کوتاه نموده و فرد شاکی را زودتر به نتیجه برسانند.

در برخی مواقع موضوع مورد نظر بصورتی است که امکان طرح شکایت و یا درخواست از پلیس برای بررسی و کنترل مواردی وجود ندارد؛ در مواقعی مانند خیانت همسر، تحقیقات قبل از ازدواج، شراکت و یا پیدا کردن سارق فراری و نظیر آن، امکان طرح شکایت و یا درخواست از مراجع قضایی وجود نداشته و یا اینکه زمانبر خواهد بود. در این موارد با استخدام کارآگاه خصوصی می توان در عرض یک هفته  یا کمتر اطلاعات مورد نیاز را بدست آورد. 

 

خدمات مشاوره کارآگاه خصوصی در وکیل تلفنی

 

private detective consultancy services

بنیاد  24 ساعته کارآگاهان رسمی دادگستری

 

موسسه حقوقی وکیل تلفنی با سالها تجربه در امور حقوقی و قضایی و برخورداری از تیم وکلای با تجربه و متخصص در زمینه های مختلف خدمات مشاوره کامل و متنوعی را ارائه می نماید. یکی از خدمات قابل ارائه در وکیل تلفنی خدمات مشاوره کارآگاه خصوصی است؛ هر گونه اطلاعات و مواردی که نیاز داشته باشید را می توانید با استخدام کاراگاهان خصوصی دریافت نمائید. از دیگر خدمات موسسه ردیابی کلاهبرداران و مزاحمان نوامیس توسط کارآگاه خصوصی در وکیل تلفنی است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به روش های مختلف آنلاین، تلفنی و حتی حضوری به ما مراجعه کنید. 

 

برخی از پرسش ها و پاسخ های رایج در خصوص کارآگاهان خصوصی و عملکرد آنها

 

some questions about detectives

کارآگاه منصف همراه و 24 ساعته

 

پرسش (1): آیا می توانم برای خیانت همسرم کارآگاه خصوصی استخدام کنم؟

 • پاسخ به پرسش (1): بلی؛ یکی از خدمات قابل ارائه توسط کارآگاهان خصوصی و وکیل تلفنی زیر نظر گرفتن همسر برای کشف روابط و خیانت است؛ در صورتیکه از وجود خیانت مطمئنید، کارآگاهان ما می توانند به شما در جمع آوری بهترین مدارک خیانت برای ارائه به دادگاه، به شما کمک نمایند.

 

پرسش (2): آیا میتوان برای کسی که مال من را برده کارآگاه خصوصی استخدام کنم؟

 • پاسخ به پرسش (2): بلی. با خدمات مشاوره حقوقی می توانید فرد مورد نظر را تحت کنترل داشته و علاوه بر آن کلیه حساب های بانکی، خرید و فروش ها و مراودات فرد را بررسی و اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری نمود.

 

پرسش (3): برای امنیت شخصی خودم میتوان کارآگاه خصوصی استخدام کنم؟

 • پاسخ به پرسش (3): بلی. در واقع افرادی که برای حفظ امنیت خود نیاز به محافظ شخصی داشته باشند، می توانند افراد کارآگاهان خصوصی درشت هیکل و رزمی کار ما را برای حفظ جان و اموال خود استخدام نمایند.

 

پرسش (4): کارآگاه خصوصی جهت کشف سارق منزلم چه کمکی می کند؟ آیا می تواند سارق یا سارقین منزلم را شناسایی کند؟

 • پاسخ به پرسش (4): یکی از خدمات مشاوره حقوقی وکیل تلفنی استخدام کارآگاهان خبره برای یافتن سارق است؛ این افراد با توجه به تجربیات و سوابق قضایی که دارند به بررسی محل پرداخته و ضمن تحقیقات به سارقین دست پیدا می کنند.

 

پرسش (5): برای وصول چک و مطالبات می توانم از کارآگاه خصوصی استفاده کنم؟

 •  پاسخ به پرسش (5): بلی. با ردیابی افراد به شیوه های مختلفی که کارآگاهان ما پیش خواهند گرفت، می توان محل آنها را پیدا و آنها را دستگیر نمود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

کشف خیانت همسر و جمع آوری مدارک

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته به فارسی زبانان جهان

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

جمع آوری مدارک طلاق مبتنی بر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی