موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

شکایت از اورژانس بیمارستان

شکایت از اورژانس بیمارستان

پر کردن متن برای شکایت از اورژانس بیمارستان کار سختی است و باید به دقت با مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری پر شود. بستگی دارد که فرم شکایت از اورژانس بیمارستان برای قاضی دادسرا، یا برای مقام رسیدگی کننده ارسال شود. با توجه به ظرافت این موضوع، بهتر است با مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پر شود و حدالامکان، برای این کار، از مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل غافل نشوید. شکایت از اورژانس بیمارستان زمانی اتفاق می افتد که فرد بیمار یا قیم قانونی ایشان از خدمات ارائه شده توسط بیمارستان رضایت نداشته باشد. پیشنهاد میشود در ابتدا با بخش شکایات بیمارستان ارتباط بگیرید و سعی کنید این مسئله را به طور شفاهی حل کنید. موارد ذیل باید حتما در متن شکایت از اورژانس بیمارستان آمده باشد: نام، نشانی و شماره تلفن شاکی، تاریخ درمان و نام کسی که درمانگر شما بوده است، شرح شکایت از اورژانس بیمارستان به طور مختصر، خروجیهای احتمالی شکایت در متن شکایت مذکور، کپی اسناد و مدارکی که حرف شما را به اثبات میرسانند به صورت پیوست شده.

 مشاوره نگارش شکواییه علیه بیمارستان

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

جهت شکایت از اورژانس به کجا مراجعه کنیم؟

اگر پس از مراجعه به قسمت شکایات بیمارستان، بیمار رضایت کافی را کسب نکند، باید متن شکایت نامه را با مشاوره حقوقی واتس اپی آماده کنند. شکایت نامه ای که برای بیمارستان نوشته میشود، میتواند مستقیما برای پرستار، دکتر یا فرد دیگری که مسئول نارضایتی شما است، نوشته شده باشد. همچنین شکایت نامه میتواند برای رییس بخش یا رییس بیمارستان نوشته شده باشد. بیمارستانها به دیر پاسخ دادن به نامه های حاوی شکایت از اورژانس بیمارستان بدنام هستند، که برای ارسال کننده آنها میتواند ناامید کننده و خسته کننده باشد. اگر هیچ جواب رضایت بخشی از هیچکدام از این اشخاص و افراد دریافت نکردید، باید شکایت رسمی برای انجمن بهداشت یا دیگر سازمانهای قانونگذار فرستاد.

 

وکیل متخصص برای شکایت از اورژانس

موسسه وکیل تلفنی تجربه و تخصص چندین ساله در نمایندگی و رسیدگی و معاونت افراد، زمانی که با کادر درمان به مشکل میخورند و شکایت تنظیم می کنند، دارد. این افراد میتوانند در حال تنظیم شکایت از اورژانس بیمارستان باشند، اظهارنامه ای دریافت کرده باشند و یا انتقادات و اظهاراتی برای کادر درمان داشته باشند. این نوع شکایات اخیرا بسیار تنظیم میشوند و به نوعی خطر شغلی برای کادر درمان تبدیل شده اند. مشورت و توصیه های وکیل 24 ساعته حتی زمانی که به نظر پیش پا افتاده ترین شکایات را داشته باشید، قدمی محافظت کارانه و ضروری است و میتواند باعث شود تا از تشدید شکایات موجود و شکایات جدی تر در آینده جلوگیری شود. همچنین موجب میشود تا از بار روانی و اضطراب رویه شکایت کاسته شود و از خارج شدن جریان شکایت از حالت منطقی جلوگیری میکند. اینگونه از اجتنابات به اندازه ای ارزشمند هستند که میتوانند در بدنه شکایت نامه شما تاثیر مهمی بگذارند. اکیدا توصیه میشود تا بدون مشورت با وکیل شبانه روزی، برای تنظیم شکایت نامه دست به قلم نشوید.

 

شکایت از تشخیص اشتباه پزشک اورژانس و مطالبه دیه

بله، شما میتوانید از دکتری که بیماری یا جراحات شما را اشتباه تشخیص داده است، شکایت کنید. به آن اشتباه تشخیص دادن میگویند و مرتبط به زمینه حقوقی ای است که به آن قصور پزشکی می گویند. قصور پزشکی در اصل به زمینه حقوقی مرتبط است که به آن حقوق صدمه و خسارات بدنی میگویند. پرونده های صدمه و خسارات بدنی از دسته پرونده های مدنی هستند و ارتباطی با بخش جزایی ندارند. هرچند پرونده هایی که از روی عمد، بیماران اشتباه تشخیص داده شدند یا در نهایت منجر به مرگ افراد می شود، میتوانند عناصر پرونده های جنایی را داشته باشند. قدم اول شما برای تشخیص اشتباه پزشکی، مشاوره حقوقی با وکیل است تا متوجه بشوید که آیا مورد شما قابلیت تشکیل پرونده دارد و چه محدودیت هایی را دارا است و آیا از لحاظ زمانی، در زمان درست اقدام کرده اید. به موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کنید که شرکت حقوقی مطمئن است و وکلای قصور پزشکی مجرب در تیم خود به همراه دارد.

مشاوره حقوقی مطالبه دیه از بیمارستان

قصور پزشک اورژانس و فوت بیمار

اگر پس از مراجعه به پزشک حالتان به سوی بهبودی نرفت و در حالت اورژانسی و اضطراری قرار گرفتید، حتما به اورژانس یا بخش مراقبتهای فوری مراجعه کنید. سلامت شما باید اولویت اول شما باشد، سپس وکیل شما در مورد روند پرونده برای شما توضیحاتی ارائه خواهد کرد. وکیل برای شما توضیح خواهد داد که وظیفه شما به عنوان بیمار است که 1) از دستورات دکتر خود پیروی کنید مگر اینکه آنها حال شما را بدتر میکنند یا هیچ بهبودی در حال شما مشاهده نمی کنید. 2) در صورت نیاز به مراقبت بیشتر، منتظر می مانید. 3) از عمد منتظر نمانید تا حال شما بدتر و بدتر شود. 4) به علت اینکه دکتر شما گفته که باید صبر کنید، منتظر نمانید.
اگر به مراقبت متفاوتی نیاز دارید، باید آن را فورا تامین کنید در غیر این صورت مسئولیت صدمات با شما خواهد بود. در صورت اینکه مسائل بالا را رعایت کنید و باز هم بیمار فوت شود، با مشاوره با وکیل میتوانید از بیمارستان و پزشک شکایت کنید.

 

 • 1 چه مواردی باید در متن شکایت از اورژانس بیمارستان آمده باشد؟

موارد ذیل باید حتما در متن شکایت از اورژانس بیمارستان آمده باشد: نام، نشانی و شماره تلفن شاکی، تاریخ درمان و نام کسی که درمانگر شما بوده است، شرح شکایت به طور مختصر، خروجیهای احتمالی شکایت باید در متن شکایت ذکر شود، کپی اسناد و مدارکی که حرف شما را به اثبات میرسانند باید پیوست شده باشد.

 • 2 در مرحله دوم شکایت از اورژانس، به چه کسانی می توان مراجعه کرد؟

باید شکایت نامه ای برای بیمارستان نوشته شود. شکایت نامه که برای بیمارستان نوشته میشود، میتواند مستقیما برای پرستار، دکتر یا فرد دیگری که برای نارضایتی شما مسئول است نوشته شده باشد. همچنین شکایت نامه میتواند برای رییس بخش یا رییس بیمارستان نوشته شده باشد.

 • 3 چرا باید حتی برای پیش پا افتاده ترین مسائل مربوط به شکایت از اورژانس بیمارستان، باید به مشاور حقوقی مراجعه کرد؟

چون که قدمی محافظت کارانه و ضروری است و میتواند باعث شود تا از تشدید شکایات موجود و شکایات جدی تر در آینده جلوگیری شود. همچنین موجب میشود تا از بار روانی و اضطراب رویه شکایت کاسته شود.

 • 4 هنگام مشاوره با وکیل در مورد قصور پزشکی، باید در مورد چه مواردی مشورت کنیم؟

متوجه بشوید که آیا مورد شما قابلیت تشکیل پرونده دارد و چه محدودیت هایی را دارا است و آیا از لحاظ زمانی، در زمان درست اقدام کرده اید.

 • 5 در صورت فوت بیمار در چه صورت بیمار مسئول است و در چه صورتی پزشک مسئولیت را به گردن دارد؟

اگر بیمار به مراقبت متفاوتی نیاز داشت، باید فورا تامین شود؛ در غیر این صورت مسئولیت صدمات با بیمار خواهد بود. در صورت اینکه مسائل رفع کننده مسئولیت را رعایت کنید و باز هم بیمار فوت شود، با مشاوره با وکیل میتوانید از بیمارستان و پزشک شکایت کنید.

مشاوره حقوقی برای مطالبه دیه از پزشک

 

رزرو فوری مشاوره حقوقی با وکیل جرایم پزشکی  
نگارش شکواییه علیه بیمارستان مقصر در فوت بیمار 
مطالبه دیه از بیمارستان و تیم معالج 
وکیل کیفری برای مطالبه دیه بیمار فوت شده در بیمارستان  

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، یکی از مسائلی که همیشه برای کاربران سوال می شود این است که می تواند از پرسنل کادر درمان شکایت نمود یا خیر؟ بسیاری از افراد بعلت نا آگاهی از امور مربوط به پزشکی گمان می کنند که چون یک پزشک به مسائل تخصصی وارد است پس اگر بیماری زیر دست وی فوت کند مشیت الهی بوده و تقصیری متوجه پزشک نیست در حالی که در همه موارد این گونه نمی باشد.درست است که کادر درمان ما بسیار زحمتکش بوده و با تمام وجود سعی می نمایند تا نیاز های پزشکی بیماران را بر طرف نمایند اما همیشه مواردی وجود دارد که پزشک یا پرستار یا دیگر اعضای کادر درمان در ایفای وظایف خود دچار کوتاهی شده و جان افراد را به خطر می اندازند . در چنین مواقعی باید با تنظیم یک شکوائیه مناسب و با استفاده از اصول و روش صحیح اقدام به ثبت شکایت از این افراد نمود و هر کجا که نیاز به مشاوره با افراد خبره و کارآمد باشد موسسه وکیل تلفنی به صورت 24 ساته آماده پاسخگویی به کابران عزیز جهت حل مشکل ایشان می باشد .
با سلام موسسه وکیل تلفنی تجربه و تخصص چندین ساله در نمایندگی و رسیدگی و معاونت افراد، زمانی که با کادر درمان به مشکل میخورند و شکایت تنظیم می کنند، دارد. این افراد میتوانند در حال تنظیم شکایت از اورژانس بیمارستان باشند، اظهارنامه ای دریافت کرده باشند و یا انتقادات و اظهاراتی برای کادر درمان داشته باشند. این نوع شکایات اخیرا بسیار تنظیم میشوند و به نوعی خطر شغلی برای کادر درمان تبدیل شده اند
سلام خسته نباشید ممنونم بابت اطلاعات مفیدی که بیان نمودید در شرایطی که موضوع پرونده شکایات پزشکی است عموما افراد دارای استرس و نگرانی زیادی هستند و در این جاست که خوش برخوردی و صبوری یک وکیل در جهت ارائه راه حل و راهنمایی کردن فرد بسیار اهمیت دارد کلیه مشاورینی که در طول این مدت با بنده در ارتباط بودند همکی متخصص و بسیار متعهد و دلسوز بودند موفق باشید
اگر پس از مراجعه به قسمت شکایات بیمارستان، بیمار رضایت کافی را کسب نکند، باید متن شکایت نامه را با مشاوره حقوقی واتس اپی آماده کنند. شکایت نامه ای که برای بیمارستان نوشته میشود، میتواند مستقیما برای پرستار، دکتر یا فرد دیگری که مسئول نارضایتی شما است، نوشته شده باشد. همچنین شکایت نامه میتواند برای رییس بخش یا رییس بیمارستان نوشته شده باشد. بیمارستانها به دیر پاسخ دادن به نامه های حاوی شکایت از اورژانس بیمارستان بدنام هستند، که برای ارسال کننده آنها میتواند ناامید کننده و خسته کننده باشد. اگر هیچ جواب رضایت بخشی از هیچکدام از این اشخاص و افراد دریافت نکردید، باید شکایت رسمی برای انجمن بهداشت یا دیگر سازمانهای قانونگذار فرستاد.   وکیل متخصص برای شکایت از اورژانس موسسه وکیل تلفنی تجربه و تخصص چندین ساله در نمایندگی و رسیدگی و معاونت افراد، زمانی که با کادر درمان به مشکل میخورند و شکایت تنظیم می کنند، دارد. این افراد میتوانند در حال تنظیم شکایت از اورژانس بیمارستان باشند، اظهارنامه ای دریافت کرده باشند و یا انتقادات و اظهاراتی برای کادر درمان داشته باشند. این نوع شکایات اخیرا بسیار تنظیم میشوند و به نوعی خطر شغلی برای کادر درمان تبدیل شده اند. مشورت و توصیه های وکیل ۲۴ ساعته حتی زمانی که به نظر پیش پا افتاده ترین شکایات را داشته باشید، قدمی محافظت کارانه و ضروری است و میتواند باعث شود تا از تشدید شکایات موجود و شکایات جدی تر در آینده جلوگیری شود. همچنین موجب میشود تا از بار روانی و اضطراب رویه شکایت کاسته شود و از خارج شدن جریان شکایت از حالت منطقی جلوگیری میکند. اینگونه از اجتنابات به اندازه ای ارزشمند هستند که میتوانند در بدنه شکایت نامه شما تاثیر مهمی بگذارند. اکیدا توصیه میشود تا بدون مشورت با وکیل شبانه روزی، برای تنظیم شکایت نامه دست به قلم نشوید.   شکایت از تشخیص اشتباه پزشک اورژانس و مطالبه دیه بله، شما میتوانید از دکتری که بیماری یا جراحات شما را اشتباه تشخیص داده است، شکایت کنید. به آن اشتباه تشخیص دادن میگویند و مرتبط به زمینه حقوقی ای است که به آن قصور پزشکی می گویند. قصور پزشکی در اصل به زمینه حقوقی مرتبط است که به آن حقوق صدمه و خسارات بدنی میگویند. پرونده های صدمه و خسارات بدنی از دسته پرونده های مدنی هستند و ارتباطی با بخش جزایی ندارند. هرچند پرونده هایی که از روی عمد، بیماران اشتباه تشخیص داده شدند یا در نهایت منجر به مرگ افراد می شود، میتوانند عناصر پرونده های جنایی را داشته باشند. قدم اول شما برای تشخیص اشتباه پزشکی، مشاوره حقوقی با وکیل است تا متوجه بشوید که آیا مورد شما قابلیت تشکیل پرونده دارد و چه محدودیت هایی را دارا است و آیا از لحاظ زمانی، در زمان درست اقدام کرده اید. به موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کنید که شرکت حقوقی مطمئن است و وکلای قصور پزشکی مجرب در تیم خود به همراه دارد. مشاوره حقوقی مطالبه دیه از بیمارستان قصور پزشک اورژانس و فوت بیمار اگر پس از مراجعه به پزشک حالتان به سوی بهبودی نرفت و در حالت اورژانسی و اضطراری قرار گرفتید، حتما به اورژانس یا بخش مراقبتهای فوری مراجعه کنید. سلامت شما باید اولویت اول شما باشد، سپس وکیل شما در مورد روند پرونده برای شما توضیحاتی ارائه خواهد کرد. وکیل برای شما توضیح خواهد داد که وظیفه شما به عنوان بیمار است که ۱) از دستورات دکتر خود پیروی کنید مگر اینکه آنها حال شما را بدتر میکنند یا هیچ بهبودی در حال شما مشاهده نمی کنید. ۲) در صورت نیاز به مراقبت بیشتر، منتظر می مانید. ۳) از عمد منتظر نمانید تا حال شما بدتر و بدتر شود. ۴) به علت اینکه دکتر شما گفته که باید صبر کنید، منتظر نمانید. اگر به مراقبت متفاوتی نیاز دارید، باید آن را فورا تامین کنید در غیر این صورت مسئولیت صدمات با شما خواهد بود. در صورت اینکه مسائل بالا را رعایت کنید و باز هم بیمار فوت شود، با مشاوره با وکیل میتوانید از بیمارستان و پزشک شکایت کنید.  
رضا یتمندی بیمار یا متقاضی دریافت خدمت:تلقی بیمار یا متقاضی دریافت خدمت از میزانی که درخواست های وی برآورده شده است . خدمات یعنی هرگونه فعالیت یا اقدامی که از طرف ارائه خدمت (مرکز فوریتهای پزشکی)به مددجو در راستای ارتقاء وضعیت سلامتی ارائه میگردد اطلاق می شود.شکایت اورژانسی به مواردی اطلاق می گردد که سرعت عمل در رسیدگی به شکایت و رفع نقص احتمالی بر سلامت بیمار به صورت مستقیم اثر گذار بوده و در صورت تاخیر در رسیدگی به آن شکایت ،خسارت جانی و یا مالی یا حیثیتی به بیمار وارد می گردد .

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی