موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

شکایت از اورژانس بیمارستان

شکایت از اورژانس بیمارستان

پر کردن متن برای شکایت از اورژانس بیمارستان کار سختی است و باید به دقت با مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری پر شود. بستگی دارد که فرم شکایت از اورژانس بیمارستان برای قاضی دادسرا، یا برای مقام رسیدگی کننده ارسال شود. با توجه به ظرافت این موضوع، بهتر است با مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پر شود و حدالامکان، برای این کار، از مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل غافل نشوید. شکایت از اورژانس بیمارستان زمانی اتفاق می افتد که فرد بیمار یا قیم قانونی ایشان از خدمات ارائه شده توسط بیمارستان رضایت نداشته باشد. پیشنهاد میشود در ابتدا با بخش شکایات بیمارستان ارتباط بگیرید و سعی کنید این مسئله را به طور شفاهی حل کنید. موارد ذیل باید حتما در متن شکایت از اورژانس بیمارستان آمده باشد: نام، نشانی و شماره تلفن شاکی، تاریخ درمان و نام کسی که درمانگر شما بوده است، شرح شکایت از اورژانس بیمارستان به طور مختصر، خروجیهای احتمالی شکایت در متن شکایت مذکور، کپی اسناد و مدارکی که حرف شما را به اثبات میرسانند به صورت پیوست شده.

 مشاوره نگارش شکواییه علیه بیمارستان

جهت شکایت از اورژانس به کجا مراجعه کنیم؟

اگر پس از مراجعه به قسمت شکایات بیمارستان، بیمار رضایت کافی را کسب نکند، باید متن شکایت نامه را با مشاوره حقوقی واتس اپی آماده کنند. شکایت نامه ای که برای بیمارستان نوشته میشود، میتواند مستقیما برای پرستار، دکتر یا فرد دیگری که مسئول نارضایتی شما است، نوشته شده باشد. همچنین شکایت نامه میتواند برای رییس بخش یا رییس بیمارستان نوشته شده باشد. بیمارستانها به دیر پاسخ دادن به نامه های حاوی شکایت از اورژانس بیمارستان بدنام هستند، که برای ارسال کننده آنها میتواند ناامید کننده و خسته کننده باشد. اگر هیچ جواب رضایت بخشی از هیچکدام از این اشخاص و افراد دریافت نکردید، باید شکایت رسمی برای انجمن بهداشت یا دیگر سازمانهای قانونگذار فرستاد.

 

وکیل متخصص برای شکایت از اورژانس

موسسه وکیل تلفنی تجربه و تخصص چندین ساله در نمایندگی و رسیدگی و معاونت افراد، زمانی که با کادر درمان به مشکل میخورند و شکایت تنظیم می کنند، دارد. این افراد میتوانند در حال تنظیم شکایت از اورژانس بیمارستان باشند، اظهارنامه ای دریافت کرده باشند و یا انتقادات و اظهاراتی برای کادر درمان داشته باشند. این نوع شکایات اخیرا بسیار تنظیم میشوند و به نوعی خطر شغلی برای کادر درمان تبدیل شده اند. مشورت و توصیه های وکیل 24 ساعته حتی زمانی که به نظر پیش پا افتاده ترین شکایات را داشته باشید، قدمی محافظت کارانه و ضروری است و میتواند باعث شود تا از تشدید شکایات موجود و شکایات جدی تر در آینده جلوگیری شود. همچنین موجب میشود تا از بار روانی و اضطراب رویه شکایت کاسته شود و از خارج شدن جریان شکایت از حالت منطقی جلوگیری میکند. اینگونه از اجتنابات به اندازه ای ارزشمند هستند که میتوانند در بدنه شکایت نامه شما تاثیر مهمی بگذارند. اکیدا توصیه میشود تا بدون مشورت با وکیل شبانه روزی، برای تنظیم شکایت نامه دست به قلم نشوید.

 

شکایت از تشخیص اشتباه پزشک اورژانس و مطالبه دیه

بله، شما میتوانید از دکتری که بیماری یا جراحات شما را اشتباه تشخیص داده است، شکایت کنید. به آن اشتباه تشخیص دادن میگویند و مرتبط به زمینه حقوقی ای است که به آن قصور پزشکی می گویند. قصور پزشکی در اصل به زمینه حقوقی مرتبط است که به آن حقوق صدمه و خسارات بدنی میگویند. پرونده های صدمه و خسارات بدنی از دسته پرونده های مدنی هستند و ارتباطی با بخش جزایی ندارند. هرچند پرونده هایی که از روی عمد، بیماران اشتباه تشخیص داده شدند یا در نهایت منجر به مرگ افراد می شود، میتوانند عناصر پرونده های جنایی را داشته باشند. قدم اول شما برای تشخیص اشتباه پزشکی، مشاوره حقوقی با وکیل است تا متوجه بشوید که آیا مورد شما قابلیت تشکیل پرونده دارد و چه محدودیت هایی را دارا است و آیا از لحاظ زمانی، در زمان درست اقدام کرده اید. به موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کنید که شرکت حقوقی مطمئن است و وکلای قصور پزشکی مجرب در تیم خود به همراه دارد.

مشاوره حقوقی مطالبه دیه از بیمارستان

قصور پزشک اورژانس و فوت بیمار

اگر پس از مراجعه به پزشک حالتان به سوی بهبودی نرفت و در حالت اورژانسی و اضطراری قرار گرفتید، حتما به اورژانس یا بخش مراقبتهای فوری مراجعه کنید. سلامت شما باید اولویت اول شما باشد، سپس وکیل شما در مورد روند پرونده برای شما توضیحاتی ارائه خواهد کرد. وکیل برای شما توضیح خواهد داد که وظیفه شما به عنوان بیمار است که 1) از دستورات دکتر خود پیروی کنید مگر اینکه آنها حال شما را بدتر میکنند یا هیچ بهبودی در حال شما مشاهده نمی کنید. 2) در صورت نیاز به مراقبت بیشتر، منتظر می مانید. 3) از عمد منتظر نمانید تا حال شما بدتر و بدتر شود. 4) به علت اینکه دکتر شما گفته که باید صبر کنید، منتظر نمانید.
اگر به مراقبت متفاوتی نیاز دارید، باید آن را فورا تامین کنید در غیر این صورت مسئولیت صدمات با شما خواهد بود. در صورت اینکه مسائل بالا را رعایت کنید و باز هم بیمار فوت شود، با مشاوره با وکیل میتوانید از بیمارستان و پزشک شکایت کنید.

 

 • 1 چه مواردی باید در متن شکایت از اورژانس بیمارستان آمده باشد؟

موارد ذیل باید حتما در متن شکایت از اورژانس بیمارستان آمده باشد: نام، نشانی و شماره تلفن شاکی، تاریخ درمان و نام کسی که درمانگر شما بوده است، شرح شکایت به طور مختصر، خروجیهای احتمالی شکایت باید در متن شکایت ذکر شود، کپی اسناد و مدارکی که حرف شما را به اثبات میرسانند باید پیوست شده باشد.

 • 2 در مرحله دوم شکایت از اورژانس، به چه کسانی می توان مراجعه کرد؟

باید شکایت نامه ای برای بیمارستان نوشته شود. شکایت نامه که برای بیمارستان نوشته میشود، میتواند مستقیما برای پرستار، دکتر یا فرد دیگری که برای نارضایتی شما مسئول است نوشته شده باشد. همچنین شکایت نامه میتواند برای رییس بخش یا رییس بیمارستان نوشته شده باشد.

 • 3 چرا باید حتی برای پیش پا افتاده ترین مسائل مربوط به شکایت از اورژانس بیمارستان، باید به مشاور حقوقی مراجعه کرد؟

چون که قدمی محافظت کارانه و ضروری است و میتواند باعث شود تا از تشدید شکایات موجود و شکایات جدی تر در آینده جلوگیری شود. همچنین موجب میشود تا از بار روانی و اضطراب رویه شکایت کاسته شود.

 • 4 هنگام مشاوره با وکیل در مورد قصور پزشکی، باید در مورد چه مواردی مشورت کنیم؟

متوجه بشوید که آیا مورد شما قابلیت تشکیل پرونده دارد و چه محدودیت هایی را دارا است و آیا از لحاظ زمانی، در زمان درست اقدام کرده اید.

 • 5 در صورت فوت بیمار در چه صورت بیمار مسئول است و در چه صورتی پزشک مسئولیت را به گردن دارد؟

اگر بیمار به مراقبت متفاوتی نیاز داشت، باید فورا تامین شود؛ در غیر این صورت مسئولیت صدمات با بیمار خواهد بود. در صورت اینکه مسائل رفع کننده مسئولیت را رعایت کنید و باز هم بیمار فوت شود، با مشاوره با وکیل میتوانید از بیمارستان و پزشک شکایت کنید.

مشاوره حقوقی برای مطالبه دیه از پزشک

 

رزرو فوری مشاوره حقوقی با وکیل جرایم پزشکی  
نگارش شکواییه علیه بیمارستان مقصر در فوت بیمار 
مطالبه دیه از بیمارستان و تیم معالج 
وکیل کیفری برای مطالبه دیه بیمار فوت شده در بیمارستان  

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی