موسسه وکیل تلفنی

 • احمذ عشق آبادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • احمذ عشق آبادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۲:۴۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۹
 • شادی دزفولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۳۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • زهرا قلندری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۰:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • مریم بستانی حویزاوی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۳۴:۵۹ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۸
 • پریسا عبداللهی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۴۶:۷ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۳:۶ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۸:۳۰ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۶
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۴:۱۱ تاریخ ۱۴۰۲/۳/۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل طلاق در اهواز

وکیل طلاق اهواز

بهترین وکیل طلاق در اهواز کیست؟ و به چه روش هایی می توان با او ارتباط داشت؟ این ابهامات همواره در خصوص پیدا کردن یک وکیل متخصص طلاق در طلاق که هم ارزان باشد و هم تضمینی، وجود دارد؛ فلذا امروز تصمیم گرفته ایم تا به شما نحوه دسترسی به برترین وکلای طلاق را آموزش دهیم؛ از اینکه ما را همراهی می نمایید، سپاسگذاریم.

 

طلاق فوری و آسان در اهواز (توصیات یکی از بانوان وکیل ما)

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
30000 تومان
۱۰ دقیقه
50000  تومان
۱۵ دقیقه
70000 تومان
۲۰ دقیقه
100000  تومان
۳۰ دقیقه
150000  تومان
۱ ساعت
250000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 200.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 100.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چگونه می توانیم با وکیل طلاق آنلاین اهوازی، طلاق فوری و تضمینی بگیریم؟

 

divorcing with Ahvaz divorce lawyer

تماس 24 ساعته با وکیل متخصص طلاق در اهواز

 

وقتی شما با وکیل طلاق آنلاین اهوازی که آشنایی کافی با روند رسیدگی به پرونده را دارد و همچنین از طریق پرونده های قبلی که به نتیجه رسانده است، تجربه کافی هم دارد صحبت می کنید، در حقیقت از ایجاد بسیاری از مشکلات و ایرادات زمان ‌بر در پرونده طلاقتان جلوگیری می کنید و می توانید سریعاً طلاق بگیرید.

از این جهت هم که مکالمه شما با وکیل طلاق آنلاین در اهواز تضمین شده باشد، باید خدمتتان عرض کنم بستگی به وکیلی دارد که شما به آن مراجعه می کنید؛ شما برای این منظور باید به قابل اعتماد ترین و بهترین وکیل طلاق اهواز مراجعه کنید که آسان ترین و بهترین کار هم برای این منظور مراجعه به اورژانس طلاق اهواز می باشد که ارزان، تضمینی و البته 24 ساعته است؛ آیا قبلاً نمی دانستید که چنین ارگانی وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که هنوز دیر نشده است و بهتر است که دست از روی دست گذاشتن و صرف هزینه های گزاف دست برداشته و با ما تماس بگیرید تا به آرامش برسید.

 

مشاوره حقوقی تضمینی طلاق در اهواز از وکیل طلاق اهوازی تضمینی و آنلاین ممکن است؟

بله؛ اگر استفاده از وکیل طلاق اهواز در مسیر درست اتفاق بیفتد.

شاید شما هم تصور کنید که بنگاه طلاق 24 ساعته آنلاین و تضمینی در اهواز وجود ندارد و تمامی تبلیغاتی که در این زمینه هست، صرفاً برای کلاهبرداری است؛ اگر اینچنین فکر می کنید، مطمعناً هنوز موسسه حقوقی ما را نشناخته اید؛ ما اولین موسسه حقوقی آنلاین در کشور می باشیم؛ هنگامی که اینترنت ADSL هنوز در تهران نیز فراگیر نشده بود، ما این سایت را افتتاح نمودیم و پس از سال ها تحقیق و پژوهش های میدانی، 1000 وکیل پایه یک از برترین وکلای متخصص در تمامی ایران را با اعمال فیلتر های سخت، در این موسسه استخدام نمودیم تا به صورت 24 ساعته و به روش های تلفنی و آنلاین به مردم ستم دیده ایران، مشاوره حقوقی طلاق دهند و مشکل شان را حل نمایند.

امروزه ما علاوه بر کسب نماد اعتماد الکترونیکی به مشاوره جویان خود، ضمانت قیمت و کیفیت نیز ارائه می دهیم؛ تمام فارسی زبانان از سرتاسر دنیا با ذهنی مشوش به وکیل تلفنی وارد می شوند و با دستی پر و خیالی راحت از این موسسه خارج می شوند؛ اگر هنوز هم به ما شک دارید، وکلای تخصصی طلاق اهواز ما را طی یک مشاوره حقوقی تلفنی 10 تومانی، تست کنید؛ بله، به همین سادگی است.

 

اورژانس وکلای طلاق 24 ساعته در اهواز، چگونه خدمات آنلاین طلاق در اهواز را ارائه می دهد؟

 

divorce 24 hour agency in Ahvaz

اورژانس 24 ساعته وکلای طلاق اهواز

 

شیوه خدمات رسانی یک وکیل طلاق اهوازی آنلاین، همانطور که گفته شد ارزان، تضمینی و ۲۴ ساعته بوده و در تنوع فراوان، مطابق با سلیقه و راحتی شما انجام می شود؛ از اینکه اینگونه راجع به طلاق سخن می گوییم، شاید کمی غیر منصفانه باشد؛ ولی باور کنید که برخی زندگی ها بهتر است از هم پاشیده شود تا طرفین کمتر به هم آسیب برسانند؛ ما این موارد را به چشم دیده ایم، اما امیدواریم که شما هرگز این موارد را نبینید.

در ضمن فراموش نکنید که امکان دریافت مشاوره آنلاین از  طریق پیام رسان های تلگرام، واتساپ و یا هر پیام رسان دیگری که شما راحت باشید، برایتان میسر است؛ این مشاوره ها نیز به صورت 24 ساعته بود و شما می توانید، بهترین بهره را از این مشاوره ها ببرید.

دیگر نیازی نیست که حتماً به دفتر وکیل بروید؛ در تخت خود دراز بکشید، و با وکیل تماس بگیرید و از اینکه باید فردا برای طلاقتان چه کاری انجام دهید، بهترین راهکار ها ر دریافت نمایید.

می‌ توانید با وکیل طلاق اهوازی 24 ساعته ارزان و تضمینی در ارتباط باشید؛ همچنین شما می توانید به صورت ارتباط تصویری از طریق اسکایپ از مشاوران این مجموعه استفاده کنید؛ البته وب سایت خود مجموعه هم قسمتی تحت عنوان پنل چت رایگان دارد که شما می توانید از آن هم برای چت رایگان با وکیل طلاق اهوازی، استفاده کنید.

 

مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان طلاق با وکیل آنلاین طلاق در اهواز، چه مزایایی دارد؟

همینکه وارد سایت ما شده اید، مسلماً آنقدر با هوش هستید که تا کنون نیز از مزایای دریافت خدمات حقوقی از ما آگاه شده اید؛ اما همواره مواردی هستند که از قلم می افتند ...

 1. هزینه ای اندک، در اضای خدمتی تضمینی؛ چرا که با برترین وکلای اهواز طرف حساب هستید.

 

 1. غیر حضوری بودن؛ هر جا که باشید می توانید از راهنمایی ها وکیل طلاق ما استفاده نمایید.

 

 1. 24 ساعته بودن؛ بی نظیر است، این طور نیست؟

 

 1. متخصص بودن وکلای پایه یک دادگستری؛ (یعنی همه وکلای ما ضمن داشتن پروانه وکالت از کانون وکلا، در زمینه طلاق تخصص و تجربه مو سپید کرده اند).

 

 1. ارتباط با وکیل طلاق اهوازی از طریق دلخواه؛ تلفنی یا روش های مختلف آنلاین.

 

ways to contact with Ahvaz divorce lawyer

طلاق فوری بانوان اهوازی با بهترین وکلای طلاق اهواز

 

وکیل طلاق ارزان و تضمینی گلستان

وکیل تضمینی طلاق در مشهد

وکیل تضمینی طلاق در اصفهان

وکیل طلاق آنلاین و تضمینی در سر تاسر ایران

وکیل طلاق تضمینی در گیلان

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دادخواست طلاق

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

انواع طلاق (چند نوع طلاق داریم) بائن رجعی بائن در لغت به معنی جدا شونده است در مثنوی آمده است که: پور سلطان گر بر او خائن شود آن سرش از تن بدان بائن شود طلاق بائن در مقابل طلاق رجعی، به طلاقی گفته می شود که برای مرد که حق طلاق با او بوده است و پس از ثبت طلاق حق رجوع نباشد به عبارت دیگر پس از ثبت طلاق بائن امکان رجوع برای مرد وجود ندارد. (ماده ۱۱۴۴ قانون مدنی) مورد دیگر انواع طلاق ,طلاق بائن است که خود چهار مورد است: هرگاه طلاق در موقعی انجام شود که زن دوشیزه و باکره باشد. طلاق در زمانی باشد که زن یائسه شده باشد. طلاق خلع و مبارات طلاقی که پس از سه بار وصلت متوالی به عمل آید یعنی زن و شوهری سه بار ازدواج کنند یا رجوع کنند و طلاق بگیرند. بر خلاف طلاق بائن، در طلاق رجعی، شوهر می تواند فقط در ایام عده به زن رجوع کند و طلاق را بر هم زند بدانید که همه طلاق ها رجعی هستند مگر مواردی که برای طلاق بائن آمده است. انواع طلاق اما توضیح بیشتر: هرگاه مردی تقاضای طلاق کند و رای صادر شود و طلاق ثبت گردد اگر زن دوشیزه یا یائسه نباشد و طلاق پس از سه بار ازدواج نباشد طلاق رجعی است در ایام عده می تواند به زن رجوع کند بدین معنی که طلاق را بر هم بزند. هر گاه مردی (شوهری) تقاضای طلاق کند و رای صادر شود و زن دوشیزه باشد طلاق بائن است. هر گاه مردی (شوهری) تقاضای طلاق کند و رای صادر شود و زن یائسه باشد طلاق بائن است. هر گاه زنی تقاضای طلاق کند و چیزی (مالی) را در قبال طلاق ببخشد چه اینکه مرد قبول کند و یا اینکه دادگاه به جای او قبول کند طلاق خلعی است و طلاق خلعی بائن است خلع به معنی بخشیدن است یعنی زن مقداری مال مثلا بخشی از مهریه را به جهت کراهت از مرد و زندگی مشترک در قبال طلاق بذل می کند که در این صورت طلاق خلع می شود و طلاق خلع هم بائن است.
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:سحر نیک پور
سلام و عرض ادب. ازدواج در تمام جوامع یکی از متعارف‌ترین روابط انسانی محسوب می‌شود که در کشورهای مختلف قوانین مختلفی بر آن بار می‌شود.اما گاهی زن و شوهر در مورد این رابطه به بن‌بست رسیده و به دلیل اختلاف یا عدم تفاهم اقدام به جدایی و طلاق میکنند. احکام طلاق در کشور ما بر پایه شرع و دین اسلام تعریف‌شده که برمبنای آن حق طلاق تنها برای مرد به رسمیت شناخته می‌شود و زن جز در موارد مشخصی که طبق قانون استثنا شده،نمی‌تواند بدون توافق همسرش اقدام به طلاق کند. سپاس از حسن توجه و انتخاب شما عزیزان که سایت وکیل تلفنی را جهت ارائه خدمات حقوقی انتخاب نموده اید.
سلام وقت بخیر خسته نباشید خدمات وکیل تلفنی فاصله هارا از بین برده و باعث شده هر فرد از هر نقطه ایران و حتی ایرانیان خارج از کشور بتوانند به وکلا و مشاورین برجسته در کل شهرهای کشور دسترسی داشته باشند و بسیار ساده از طریق یک تماس تلفنی بتوانند مشاوره دریافت کنند. من به عنوان یک کاربر از خدمات شما بسیار سپاسگزارم و براتون آرزوی موفقیت دارم
یکی از مهم ترین حقوق مالی زن در هنگام طلاق اجرت المثل ایام زناشویی می باشد این موضوع در تبصره ماده ۳۳۶ قانون مدنی پیش بینی گردیده این ماده مقرر می دارد؛چنانچه زوجه کارهایی که شرعا به عهده وی نبوده و عرفا برای آن کار اجرت المثل تعلق می گیرد به دستور زوج و با عدم قصد تبرع انجام داده باشد و برای دادگاه نیز ثابت شود دادگاه اجرت المثل کارهای انجام گرفته را محاسبه و به پرداخت آن حکم می نماید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .شیوه خدمات رسانی یک وکیل طلاق اهوازی آنلاین، همانطور که گفته شد ارزان، تضمینی و ۲۴ ساعته بوده و در تنوع فراوان، مطابق با سلیقه و راحتی شما انجام می شود؛ از اینکه اینگونه راجع به طلاق سخن می گوییم، شاید کمی غیر منصفانه باشد؛ ولی باور کنید که برخی زندگی ها بهتر است از هم پاشیده شود تا طرفین کمتر به هم آسیب برسانند؛ ما این موارد را به چشم دیده ایم، اما امیدواریم که شما هرگز این موارد را نبینید.
با سلام و تشکر از موسسه وکیل تلفنی بخاطر‌مطالب مفید و پرمحتوایی که در سایت قرار می دهند؛ موفق و پیروز باشید

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی