موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم مساحقه

مشاوره حقوقی جرم مساحقه

مساحقه در لغت به معنای ساییدن، پاک کردن، کوبیدن، نرم کردن و له کردن است. یکی از چند عمل حرام و گناه کبیره در شرع اسلام جرم مساحقه است، در قرآن نیز به ناپسند بودن این عمل اشاره گشته است. به زبان ساده تر مساحقه مثل همان کاری است که دو مرد همجنسباز در لواط انجام می دهند.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

جرم مساحقه چیست؟

 

legal advice for lesbians family

اولین و بهترین راهکار برای یک لزبین پس از لو رفتن و فهمیدن همه

 

در قانون مجازات اسلامی گفته شده است جرم مساحقه عبارت است از اینکه دو زن یا دو شخص مونث اندام های تناسلی خود را بر روی هم قرار دهند. این عمل به دو طرفه بودن این جرم اشاره دارد و هر دو فردی که این جرم را انجام میدهند باید مونث و زن باشند.

به این عمل در سخن عامیانه همجنس بازی نیز گفته می شود. مانند دیگر روابط جنسی نامشروع، جرم مساحقه نیز یک رابطه ی جنسی و از نظر روانشناسان یک انحراف جنسی به نظر می آید.

 

مجازات مساحقه چگونه تعیین می شود؟

 

lesbian crime in islamic countries

مجازات لزبین بودن در ایران و نحوه مخفی ماندن این موضوع

 

مجازات جرم مساحقه در قانون مجازات اسلامی در فصل حدود مشخص شده است، اگر دو زن با یکدیگر مساحقه کنند، مجازات آن 100 ضربه شلاق حدی است.

 

نکته: حدود در کتاب اسلام و شرع مقدس مشخص شده است و تخطی از آن امکان پذیر نیست، یعنی در صورت انجام این عمل و اثبات شدن آن حتما مجازات 100 ضربه شلاق است و کسی نمی تواند مقدار شلاق را کم یا زیاد کند و ببخشد.

 

در بحث حدود و جرایم مربوط به آن مجازات بسیار سخت در نظر گرفته شده است، البته از طرفی اثبات آن هم به دلایل و ادله ی قوی نیاز دارد، هدف از سخت قرار دادن مجازات های حدی در جرم مساحقه و دیگر جرائم این است که مردم از انجام آن پرهیز کنند و ترس از مجازات سخت مانع انجام شود. نوع و میزان حدود به هیچ وجه نمی تواند تغییر کند. جنس شلاق حدی بیشتر از چرم است و به صورت تازیانه بر متهم زده می شود تا جسم از او از گناهی که انجام داده پاک گردد.

برای اثبات و مجازات جرم مساحقه ابتدا باید در نظر گرفت که یک جرم حدی است، فرد مجرم باید عاقل و بالغ باشد و به صورت آگاهانه جرم را انجام داده باشد، کسی که جرم مساحقه را انجام داده باید بداند علاوه بر مسئولیت کیفری این یک جرم حرام شرعی و مشخص شده در قرآن نیز هست.

اگر مرتکب تمامی شرایط ذکر شده را داشته باشد مجازات حد و شلاق حدی در مساحقه بر او جاری می گردد. برای مثال اگر یک فرد بالغ بر کودکی نابالغ و ناآگاه این جرم را انجام دهد، کودک از شمول شرایط ذکر شده خارج است.

اگر در جرم مساحقه فرد متهم ادعا کند در جرم آگاهی و عمد نداشته و یا ادعا کند با زور و شکنجه اقرار کرده است و قاضی علم بر راستی صحبت متهم داشته باشد، ادعای متهم بدون نیاز به شاهد و سوگند پذیرفته و شلاق حدی بر او جاری نمی گردد. در صورت ایجاد شبهه برای قاضی در اجرای مجازات، اصل بر عدم مجازات شرعی است.

 

بررسی تخصصی لزبین گرایی در ایران و رابطه آن با جرم مساحقه

هر گونه عملی که زنان با یکدیگر انجام دهند به عنوان جرم مساحقه در نظر گرفته نمی شود، در قانون ذکر شده است که این عمل برای آلت تناسلی زنان است اگر هر شیوه ی دیگری باشد به عنوان رابطه ی نامشروع در نظر گرفته می شود اما در حکم جرم مساحقه نیست و باید درباره ی آن موارد دیگر جرم همجنس بازی را مورد بررسی قرار داد.

مساحقه مانند زنا و لواط نیازی به تشخیص علت ندارد، تفاوتی در فاعل و مفعول در این جرم نیست، در قانون مجازات ذکر شده است که فاعل غیر مسلمان باشد یا مفعول مسلمان هر دو یک شرایط برابر دارند، این امر برای زنا و لواط اینگونه نیست در زنا و لواط شرایط فاعل و مفعول و غیر مسلمان و مسلمان بودن آن ها از اهمیت برخوردار است.

در قانون آیین دادرسی کیفری ذکر شده است که تحقیق و تفحص در اینگونه جرایم جایز نیست و ممنوع است اما اگر شاکی خصوصی اقامه ی دعوا نماید دادگاه یا دادسرای صالح الزام به بررسی و رسیدگی دارند.

در جرایم منافی عفت مانند جرم مساحقه زیر نظر قاضی تحقیق و ... صورت می گیرد، به علت خاص بودن این جرایم ضابطین اعم از خاص و عام نبایند جست و جو و تحقیق کنند، در برخی موارد که نیاز به نظر کارشناسی برای بررسی این جرم است قاضی می تواند نظر کارشناسی پزشکی قانونی را بخواهد.

همسر یا ولی دختر زیر 18 سال می توانند با مراجعه به دادسرای ویژه ی جرایم امنیت اخلاقی شکایت خود را مطرح نمایند. در قانون بیان شده است که اگر ادله ی کافی برای اثبات جرم نباشد تحقیق و بازجویی برای آشکار کردن جرم مساحقه ممنوع است، اگر مساحقه با اکراه، آزار، ربایش و اغفال باشد در حکم ارتکاب به عنف است و قانون حق تحقیق برای آشکار کردن حقیقت را دارد حتی اگر حقیقت پنهان و مستور باشد

 

نحوه اثبات جرم لزبین بودن (مساحقه) زنان در دادگاه

 

proof for being a lesbian

چگونه ثابت کنیم که لزبین نیستیم

 

جرم مساحقه مانند جرم لواط اثبات می شود و به دو شیوه امکان می پذیرد:

 

 • اقرار.

 • شهادت.

 

به بررسی بیشتر اثبات این جرم می پردازیم ...

برای این که یک جرم حدی مانند مساحقه اثبات شود، یکی از موارد آن اقرار است، اقرار باید در نزد قاضی صورت بگیردیعنی اقرار در حضور ضابطین قضایی، بازپرس، افراد عادی، نیروی انتظامی و... قابل قبول نیست، یکی از شرایط صحیح بودن، اقرار در مقابل قاضی است. اقرار باید 4 بار از طرف مرتکب صورت بگیرد اگر 4 بار اقرار شود مجازات 100 ضربه شلاق است، اگر متهم کمتر از 4 بار اعتراف کند مجازات او 74 ضربه شلاق است. مورد دیگر اثبات جرم مساحقه شهادت است، در شهادت مساحقه 4 مرد که شرایط شاهد را دارند باید شهادت بدهند که این عمل را مشاهده کرده اند؛ شروط سختی برای شهادت در جرایم منافی عفت است.

نکته: در عمل شهادت شاهدین باید 4 مرد باشند و یا 3 شاهد زن و 2 شاهد مرد، پشت سر هم و بدون فاصله ی زمانی شهادت دهند.

 

فرق و تفاوت لزبین بودن با جرم مساحقه چیست؟

در ایران و طبق قانون در جایی از کتب منابع حقوقی از لز صحبت نشده است، اما لز یک عنوان دیگر از جرم مساحقه است، لز کلمه ای انگلیسی است که همان معنای مساحقه را می دهد، یعنی رابطه ی بین دو مونث به همان صورت که گفته شد؛ اگر منظور از لِز چیزی غیر از قرار دادن آلت ها روی هم باشد در زمره ی جرایم همجنس بازی و اگر منظور همان باشد که در تعریف مساحقه گفته شد عنوان مجرمانه ی آن جرم مساحقه است.

رزرو مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

در چه صورت اینکه لزبین ها لو بروند، مجازات جرم مساحقه آنها بخشیده می گردد؟

چنانچه مجرم قبل از شهادت توبه نماید حد از او ساقط می گردد؛ اگر با اقرار عمل مجرمانه ی او ثابت شود و بعد از اقرار فرد توبه نماید قاضی می تواند از ولی امر تقاضای عفو برای مرتکب بنماید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته برای لزبین های دستگیر شده به جرم مساحقه

 

 

نگارش شکواییه  جرم  مساحقه

فواید مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی انلاین

مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل زن

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام. جرم مساحقه معادل جرم لواط در فرد مذکر است بدین صورت که هرگاه دو فرد مونث آلت های تناسلی خود را به هم بمالند مرتکب جرم مساحقه شده اند که در صورت اثبات هرکدام از انها به 100 ضربه شلاق حدی محکوم می شوند و البته باید در هنگام عمل بالغ و عاقل باشند اگر یک طرف این جرم فرد نابالغی باشد شلاق حدی بر این شخص ساقط می شود و برا یاثبات این جرم با اقرار و شهادت 4 مرد یا سه مرد و 2 زن ثابت می شود. د راسلام از این عمل نهی شده است چرا که به تعبیر قران« و عسی ان تحبوا شیئا و هو شر لکم و عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم و الله یعلم و انتم لاتعلمون.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام‌و عرض ادب خدمت مدیریت محترم وهمکاران گرامی در موسسه وزین وکیل تلفنی،اهتمام و کوشش مدیریت سایت در راستای درج مطالب مبتلابه جامعه حتی در خصوص مواردی که قبح عمل و حیا مانع ورود افراد مطلع به این موارد میشود وارائه تعاریف جامع از انواع جرائم و بیان مصادیق آن و همچنین دلائل و مستندات لازم ونحوه اثبات جرم و یا چگونگی دفاع در قبال اتهام وارده قابل تقدیر و تشکر است.به استحضارکاربران عزیز میرساندعلاوه بر مطالعه مندرجات سایت همواره ودر تمام ساعات شبانه روز میتوانند از طریق ارتباط تلفنی نسبت به اخذ مشاوره از وکلای متخصص این سایت اقدام نمایند.با احترام _فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، جرم مساحقه از جمله جرایم جنسی و منافی عفت محسوب می‌گردد، و عنصر مادی این جرم عبارت است از قرار دادن واژن یک زن بر روی یک زن دیگر و دارای مجازات شلاق میباشد پس شامل مالش سینه یا موارد غیر از سایش آلت جنسی نمی‌گردد، بنابراین درصورتی که با چنین مشکلی برخورد نمودید یا سوالی در این رابطه داشتید میتوانید با انجام یک مشاوره کم هزینه و بموقع از بروز مشکلات جلوگیری نموده و اطلاعات خود را افزایش بدهید اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
یک عده از افراد هستند که از ارتباط با همجنس لذت می برند منظور از ارتباط رابطه های جنسی هست چه مرد چه زن فرق نمی کند در شرع مقدس اسلام هم در قران هم در قانون بسیار از اینکار پرهیز شده ومجازاتهایی در نطر گرفته شده است زیرا با عث میشود فساد در جامعه وهمجنس گرایی افزایش یاد واصول انسانیت زیر پا گذاشته شود برا اینکه کجازات مربوط به ان را بدانیم بهتر است مطالب درج شده در سایت را مطالعه کنیم و برای پی بردن به سایر موارد مربوط به ان از وکلای سایت وکیل تلفنی مشاوره بگیریم
جرم مساحقه عبارت است از اینکه دو زن یا دو شخص مونث اندام های تناسلی خود را بر روی هم قرار دهند. این عمل به دو طرفه بودن این جرم اشاره دارد و هر دو فردی که این جرم را انجام میدهند باید مونث و زن باشند.به این عمل در سخن عامیانه همجنس بازی نیز گفته می شود. مانند دیگر روابط جنسی نامشروع، جرم مساحقه نیز یک رابطه ی جنسی و از نظر روانشناسان یک انحراف جنسی به نظر می آید. در ایران و طبق قانون در جایی از کتب منابع حقوقی از لز صحبت نشده است، اما لز یک عنوان دیگر از جرم مساحقه است، لز کلمه ای انگلیسی است که همان معنای مساحقه را می دهد، یعنی رابطه ی بین دو مونث به همان صورت که گفته شد؛ اگر منظور از لِز چیزی غیر از قرار دادن آلت ها روی هم باشد در زمره ی جرایم همجنس بازی و اگر منظور همان باشد که در تعریف مساحقه گفته شد عنوان مجرمانه ی آن جرم مساحقه است.بهترین وکیل زن با پرونده های موفق که لزبین های بسیاری را از محکمه نجات داده را در سایت وکیل تلفنی بیابید و از آنها راهکار حقوقی بخواهید.
سلام . خسته نباشید عرض میکنم خدمت تمامی کارکنان موسسه مردمی وکیل تلفنی.. اگر زنی که مرتکب جرم مساحقه شده است ، ادعا کند که آگاه به حرام بودن عمل ارتکابی نبوده است ، در صورتی که احتمال صدق گفتار وی داده شود ، ادعای مذکور بدون نیاز به بینه و سوگند پذیرفته میشود.. همچنین اگر متهم ادعا کند که قصد ارتکاب جرم را نداشته است ، صرف ادعای او کافی برای رفع مسوولیت کیفری می باشد. این ویژگی های گفته شده صرفا مخصوص جرایم حدی میباشد و در جرایم دیگر راهی ندارد.
سلام و عرض ادب، جرایم منافی عفت از جمله جرایمی ست که بسیار حساس و پر از نکته های ریز قانونی و حقوقی ست که دانستن هر کدام از آنها تاثیر بسزایی در تصمیم گیری شما برای اقدام و روند پرونده دارد. چگونگی اثبات این جرایم، نداشتن مرحله تحقیقات مقدماتی در دادسرا، عدم اجازه برای تحقیق و جست و جوی جداگانه برای اثبات این جرایم توسط خود دادگاه و مقام قضایی، و بسیاری از نکات مهم دیگر که تفاوت های زیادی با سایر جرایم دارد. جرایم _لواط_ مساحقه_ زنا و تفخیذ جرایم جنسی حدی محسوب می شوند که هر کدام تعاریف و مجازات جداگانه ای دارند. و از جمله جرایم مهمی محسوب میگردند که قانون توجه ویژه ای به آنها دارد.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مساحقه در لغت به معنای ساییدن، پاک کردن، کوبیدن، نرم کردن و له کردن است. یکی از چند عمل حرام و گناه کبیره در شرع اسلام جرم مساحقه است، در قرآن نیز به ناپسند بودن این عمل اشاره گشته است. به زبان ساده تر مساحقه مثل همان کاری است که دو مرد همجنسباز در لواط انجام می دهند.مجازات جرم مساحقه در قانون مجازات اسلامی در فصل حدود مشخص شده است، اگر دو زن با یکدیگر مساحقه کنند، مجازات آن ۱۰۰ ضربه شلاق حدی است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری آماده مشاوره هستم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مساحقه در لغت به معنای ساییدن، پاک کردن، کوبیدن، نرم کردن و له کردن است. یکی از چند عمل حرام و گناه کبیره در شرع اسلام جرم مساحقه است، در قرآن نیز به ناپسند بودن این عمل اشاره گشته است. به زبان ساده تر مساحقه مثل همان کاری است که دو مرد همجنسباز در لواط انجام می دهند.مجازات جرم مساحقه در قانون مجازات اسلامی در فصل حدود مشخص شده است، اگر دو زن با یکدیگر مساحقه کنند، مجازات آن ۱۰۰ ضربه شلاق حدی است.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
سلام عرض خسته نباشید من شخصا برای اولین بار بود که با موسسه حقوقی اشنا شدم که امکان مشاوره شبانه روزی را برای افراد فراهم کرده. نکته بسیار مهم دیگر اینکه میتوانیم تایمی که نیاز داریم را رزرو کنیم تا هزینه هم برای ما مناسب تر باشد. چراکه مراجعه به دفاتر وکلا گاها مستلزم صرف وقت و هزینه بالایی است. فعالیت شما باعث میشود که عموم افراد جامعه به استفاده از خدمات و مشاوره های حقوقی ترغیب شوند، و همین امر موجب کاهش مشکلات و پرونده های قضایی مردم خواهد شد. از مدیریت موسسه وکیل تلفنی جناب آقای دکتر توکلی متشکر سپاسگزارم. با آرزوی موفقیت روزافزون شما
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
مساحقه در لغت از ریشه سحق به معنای کوبیدن ، مالیدن ، نرم و له کردن است و در اصطلاح به معنای همجنس بازی زنان را از آن جهت مساحقه می نامند که زنان آلت تناسلی خود را به یکدیگر می مالند. عنصر قانونی جرم مساحقه مساحقه چیست ؟ در ماده 338 و ماده 339 قانون مجازات اسلامی مصوب سال 1392 به ترتیب صراحتا به تعریف جرم مساحقه و مجازات آن پرداخته است و بنابراین این عمل قبیح ، توسط شارع مقدس جرم انگاری شده است. مساحقه چیست مساحقه چیست عنصر مادی جرم مساحقه قرار دادن اندام تناسلی جنس مونث بر اندام تناسلی جنس مونث دیگر ، پیکره جرم مساحقه را تشکیل میدهد. اگر زنان با دست هم با آلت تناسلی یکدیگر بازی کنند ، همجنس بازی با آلت تناسلی صدق میکند. عنصر معنوی جرم مساحقه اگر زنی که مرتکب جرم مساحقه شده است ، ادعا کند که آگاه به حرام بودن عمل ارتکابی نبوده است ، در صورتی که احتمال صدق گفتار وی داده شود ، ادعای مذکور بدون نیاز به بینه و سوگند پذیرفته میشود. همچنین اگر متهم ادعا کند که قصد ارتکاب جرم را نداشته است ، صرف ادعای او کافی برای رفع مسوولیت کیفری می باشد. این ویژگی های گفته شده صرفا مخصوص جرایم حدی میباشد و در جرایم دیگر راهی ندارد. مجازات جرم مساحقه مجازات مساحقه از نوع شلاق است و میزان آن 100 عدد میباشد بدون اینکه دادگاه اختیاری در کم یا زیاد کردن مجازات داشته باشد. نابالغ بودن یکی از طرفین در مواردی که یکی از طرفین بالغ ، عاقل یا مختار نیست ، فقط حد نسبت به یک طرف اعمال خواهد شد و لازم نیست حتما حد نسبت به دو طرف اجرا شود. فاعل و مفعول در جرم مساحقه منظور قانونگذار از فاعل و مفعول در جرم مساحقه ، موردی است که یک طرف با آلت تناسلی دیگری بازی کند اما فقط هدفش آن باشد که طرف مقابل را ارضا کند و درصدد ارضای خودش نباشد. در اجرای حد مساحقه ، فرقی بین فاعل و مفعول نیست . به عبارت اخری ، هم فاعل صد ضربه شلاق دریافت میکند و هم مفعول صد ضربه شلاق دریافت میکند. نکته جالب مرتکبین جرم مساحقه چه مسلمان باشند یا غیرمسلمان ، چه محصن باشند یا غیر محصن ، چه با عنف باشد یا غیرعنف ، هیچ تفاوتی در اجرای حد مساحقه ندارد و در تمام موارد ، مرتکبین جرم مساحقه 100 ضربه شلاق دریافت می کنند. البته پرواضح است که اگر مفعول با زور و ضرب و شتم موجب تعرض واقع شود و اندام تناسلی او لمس شود یا به زور اندام تناسلی او را بر روی اندام تناسلی دیگری قرار بدهند ، به هیچ وجه مجرم شناخته نمی شود و مجازات نخواهد شد. ادله اثبات دعوی در جرم مساحقه الف) اقرار در کلیه جرایم ، یک بار اقرار کافی است اما در جرم مساحقه 4 بار اقرار باید اقامه شود. ب) شهادت نصاب شهادت در کلیه جرایم ، دو شاهد مرد است مگر در جرم مساحقه که با 4 شاهد مرد اثبات می گردد. جرایم موجب حد با شهادت بر شهادت اثبات نخواهد شد. اگر نصاب اقرار در مساحقه ، کمتر از 4 بار باشد ، چه اتفاقی رخ میدهد؟ هر گاه زنی کمتر از 4 بار اقرار به مساحقه کند ، دیگر 100 ضربه شلاق دریافت نمیکند اما از 31 ضربه تا 74 ضربه شلاق تعزیری درجه شش محکوم خواهد شد.
سلام و درود بر شما، از وقت و حوصله ای که براب تهیه مطالب خیلی خوب و کاربردی و بروز میزارین بسیار سپاس گزارم. از اینکه ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی