موسسه وکیل تلفنی

 • گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۵۳:۵۶ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • اسماعیل شیخ پور گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۳۲:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۱:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۲۰:۲۰ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۴:۹ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۲ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل لیلا هوشمندد سروستانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۰:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵:۳۱ تاریخ ۱۳۹۹/۹/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی جرم مساحقه

مشاوره حقوقی جرم مساحقه

مساحقه در لغت به معنای ساییدن، پاک کردن، کوبیدن، نرم کردن و له کردن است. یکی از چند عمل حرام و گناه کبیره در شرع اسلام جرم مساحقه است، در قرآن نیز به ناپسند بودن این عمل اشاره گشته است. به زبان ساده تر مساحقه مثل همان کاری است که دو مرد همجنسباز در لواط انجام می دهند.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انت های صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"با اینکه لزبین ها در کشور های مختلف می توانند به راحتی با هم ازدواج کنند و تشکیل خانواده دهند اما متأسفانه در کشور عزیزمان بانوان زیادی در طی سال های متمادی به علت لزبین بودن دستگیر شده و متأسفانه مورد مجازات قرار گرفته اند و این در حالتی بود که بسیاری از وکلا از پذیرفتن پرونده مساحقه (لزبینیسم) امتناع می کردند؛ اما موسسه وکیل تلفنی اولین مؤسسه حقوقی است که ضمن ارائه راهکارهای تخصصی حقوقیِ آنلاین و تلفنی در مورد مساحقه می توانند این پرونده ها را پیگیری و پذیرش نمایند، برای اینکار کافیست لینک زیر را لمس نموده تا مقدمات تماس با وکیل متخصص در این زمینه فراهم گردد"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

جرم مساحقه چیست؟

 

legal advice for lesbians family

اولین و بهترین راهکار برای یک لزبین پس از لو رفتن و فهمیدن همه

 

در قانون مجازات اسلامی گفته شده است جرم مساحقه عبارت است از اینکه دو زن یا دو شخص مونث اندام های تناسلی خود را بر روی هم قرار دهند. این عمل به دو طرفه بودن این جرم اشاره دارد و هر دو فردی که این جرم را انجام میدهند باید مونث و زن باشند.

به این عمل در سخن عامیانه همجنس بازی نیز گفته می شود. مانند دیگر روابط جنسی نامشروع، جرم مساحقه نیز یک رابطه ی جنسی و از نظر روانشناسان یک انحراف جنسی به نظر می آید.

 

مجازات مساحقه چگونه تعیین می شود؟

 

lesbian crime in islamic countries

مجازات لزبین بودن در ایران و نحوه مخفی ماندن این موضوع

 

مجازات جرم مساحقه در قانون مجازات اسلامی در فصل حدود مشخص شده است، اگر دو زن با یکدیگر مساحقه کنند، مجازات آن 100 ضربه شلاق حدی است.

 

نکته: حدود در کتاب اسلام و شرع مقدس مشخص شده است و تخطی از آن امکان پذیر نیست، یعنی در صورت انجام این عمل و اثبات شدن آن حتما مجازات 100 ضربه شلاق است و کسی نمی تواند مقدار شلاق را کم یا زیاد کند و ببخشد.

 

در بحث حدود و جرایم مربوط به آن مجازات بسیار سخت در نظر گرفته شده است، البته از طرفی اثبات آن هم به دلایل و ادله ی قوی نیاز دارد، هدف از سخت قرار دادن مجازات های حدی در جرم مساحقه و دیگر جرائم این است که مردم از انجام آن پرهیز کنند و ترس از مجازات سخت مانع انجام شود. نوع و میزان حدود به هیچ وجه نمی تواند تغییر کند. جنس شلاق حدی بیشتر از چرم است و به صورت تازیانه بر متهم زده می شود تا جسم از او از گناهی که انجام داده پاک گردد.

برای اثبات و مجازات جرم مساحقه ابتدا باید در نظر گرفت که یک جرم حدی است، فرد مجرم باید عاقل و بالغ باشد و به صورت آگاهانه جرم را انجام داده باشد، کسی که جرم مساحقه را انجام داده باید بداند علاوه بر مسئولیت کیفری این یک جرم حرام شرعی و مشخص شده در قرآن نیز هست.

اگر مرتکب تمامی شرایط ذکر شده را داشته باشد مجازات حد و شلاق حدی در مساحقه بر او جاری می گردد. برای مثال اگر یک فرد بالغ بر کودکی نابالغ و ناآگاه این جرم را انجام دهد، کودک از شمول شرایط ذکر شده خارج است.

اگر در جرم مساحقه فرد متهم ادعا کند در جرم آگاهی و عمد نداشته و یا ادعا کند با زور و شکنجه اقرار کرده است و قاضی علم بر راستی صحبت متهم داشته باشد، ادعای متهم بدون نیاز به شاهد و سوگند پذیرفته و شلاق حدی بر او جاری نمی گردد. در صورت ایجاد شبهه برای قاضی در اجرای مجازات، اصل بر عدم مجازات شرعی است.

 

بررسی تخصصی لزبین گرایی در ایران و رابطه آن با جرم مساحقه

هر گونه عملی که زنان با یکدیگر انجام دهند به عنوان جرم مساحقه در نظر گرفته نمی شود، در قانون ذکر شده است که این عمل برای آلت تناسلی زنان است اگر هر شیوه ی دیگری باشد به عنوان رابطه ی نامشروع در نظر گرفته می شود اما در حکم جرم مساحقه نیست و باید درباره ی آن موارد دیگر جرم همجنس بازی را مورد بررسی قرار داد.

مساحقه مانند زنا و لواط نیازی به تشخیص علت ندارد، تفاوتی در فاعل و مفعول در این جرم نیست، در قانون مجازات ذکر شده است که فاعل غیر مسلمان باشد یا مفعول مسلمان هر دو یک شرایط برابر دارند، این امر برای زنا و لواط اینگونه نیست در زنا و لواط شرایط فاعل و مفعول و غیر مسلمان و مسلمان بودن آن ها از اهمیت برخوردار است.

در قانون آیین دادرسی کیفری ذکر شده است که تحقیق و تفحص در اینگونه جرایم جایز نیست و ممنوع است اما اگر شاکی خصوصی اقامه ی دعوا نماید دادگاه یا دادسرای صالح الزام به بررسی و رسیدگی دارند.

در جرایم منافی عفت مانند جرم مساحقه زیر نظر قاضی تحقیق و ... صورت می گیرد، به علت خاص بودن این جرایم ضابطین اعم از خاص و عام نبایند جست و جو و تحقیق کنند، در برخی موارد که نیاز به نظر کارشناسی برای بررسی این جرم است قاضی می تواند نظر کارشناسی پزشکی قانونی را بخواهد.

همسر یا ولی دختر زیر 18 سال می توانند با مراجعه به دادسرای ویژه ی جرایم امنیت اخلاقی شکایت خود را مطرح نمایند. در قانون بیان شده است که اگر ادله ی کافی برای اثبات جرم نباشد تحقیق و بازجویی برای آشکار کردن جرم مساحقه ممنوع است، اگر مساحقه با اکراه، آزار، ربایش و اغفال باشد در حکم ارتکاب به عنف است و قانون حق تحقیق برای آشکار کردن حقیقت را دارد حتی اگر حقیقت پنهان و مستور باشد

 

نحوه اثبات جرم لزبین بودن (مساحقه) زنان در دادگاه

 

proof for being a lesbian

چگونه ثابت کنیم که لزبین نیستیم

 

جرم مساحقه مانند جرم لواط اثبات می شود و به دو شیوه امکان می پذیرد:

 

 • اقرار.

 • شهادت.

 

به بررسی بیشتر اثبات این جرم می پردازیم ...

برای این که یک جرم حدی مانند مساحقه اثبات شود، یکی از موارد آن اقرار است، اقرار باید در نزد قاضی صورت بگیردیعنی اقرار در حضور ضابطین قضایی، بازپرس، افراد عادی، نیروی انتظامی و... قابل قبول نیست، یکی از شرایط صحیح بودن، اقرار در مقابل قاضی است. اقرار باید 4 بار از طرف مرتکب صورت بگیرد اگر 4 بار اقرار شود مجازات 100 ضربه شلاق است، اگر متهم کمتر از 4 بار اعتراف کند مجازات او 74 ضربه شلاق است. مورد دیگر اثبات جرم مساحقه شهادت است، در شهادت مساحقه 4 مرد که شرایط شاهد را دارند باید شهادت بدهند که این عمل را مشاهده کرده اند؛ شروط سختی برای شهادت در جرایم منافی عفت است.

نکته: در عمل شهادت شاهدین باید 4 مرد باشند و یا 3 شاهد زن و 2 شاهد مرد، پشت سر هم و بدون فاصله ی زمانی شهادت دهند.

 

فرق و تفاوت لزبین بودن با جرم مساحقه چیست؟

در ایران و طبق قانون در جایی از کتب منابع حقوقی از لز صحبت نشده است، اما لز یک عنوان دیگر از جرم مساحقه است، لز کلمه ای انگلیسی است که همان معنای مساحقه را می دهد، یعنی رابطه ی بین دو مونث به همان صورت که گفته شد؛ اگر منظور از لِز چیزی غیر از قرار دادن آلت ها روی هم باشد در زمره ی جرایم همجنس بازی و اگر منظور همان باشد که در تعریف مساحقه گفته شد عنوان مجرمانه ی آن جرم مساحقه است.

 

در چه صورت اینکه لزبین ها لو بروند، مجازات جرم مساحقه آنها بخشیده می گردد؟

چنانچه مجرم قبل از شهادت توبه نماید حد از او ساقط می گردد؛ اگر با اقرار عمل مجرمانه ی او ثابت شود و بعد از اقرار فرد توبه نماید قاضی می تواند از ولی امر تقاضای عفو برای مرتکب بنماید.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی 24 ساعته برای لزبین های دستگیر شده به جرم مساحقه

بهترین وکیل زن با پرونده های موفق که لزبین های بسیاری را از محکمه نجات داده را در سایت وکیل تلفنی بیابید و از آنها راهکار حقوقی بخواهید؛ در این مورد شما می توانید به تصویرکی که در اوایل صفحه بالا قرار گرفته مراجعه نمایید و آن را لمس کنید تا به صفحه ی مربوطه منتقل گردید.

 

البته مطالب مشابه زیر نیز از مواردی است که به حق ستانی مردمان کم فرصت و پر مشغله ایران عزیزمان یاری رسانده است 

نگارش شکواییه  جرم  مساحقه

فواید مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی انلاین

مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته

مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل زن

 

 

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)         021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی                                           09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی                                                                  vakiltel@gmail.com

ایمیل مالی وکیل تلفنی                                                    vakiltelmali@gmail.com

واحد گارانتی مشاوره حقوقی                                        hade_tavakoli@yahoo.com

شماره پیامک مشاوره حقوقی                                                                                     30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب / ابتدای کارگر جنوبی / کوچه رشتچی / پلاک 14 / طبقه اول / واحد 3

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل / روبروی افتاب 60 / مجتمع تجاری محسنی طبقه اول / واحد 102

 

 

وكيل استارتاپ

مشاوره حقوقی بین الملل

ترجمه فوری

تایپ

تولید محتوا

استارتاپ

 

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید