موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی پیشگیرانه

مشاوره حقوقی پیشگیرانه

افزایش قرارداد ها و به تبع آن افزایش ریسک سرمایه گذاری ها سبب شده شاخه ای از علم حقوق که با اتکا بر دانش حقوقی می تواند از بروز خسارت های احتمالی بدون جبران ممانعت به عمل آورد، مورد توجه بسیاری از مردم قرار گیرد و مشاوره حقوقی پیشگیرانه به شکل روز افزونی پا به عرصه وادی قرارداد ها بگذارد.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

علم حقوق آن چنان گسترده و وسیع است که می‌ تواند  حوادث احتمالی آینده را نیز پیش بینی می کند در صورت وقوع حادثه مذکور، راهکاری قانونی نیز برای جبران خسارات احتمالی وارده به طرفین ارائه نماید. این ویژگی منحصر به فرد سبب شده عده‌ای از وکلا یا مشاورین حقوقی به مشاوره حقوقی پیشگیرانه بپردازند. کیفیت این قبیل خدمات بسته به پارامتر های بسیاری خواهد بود. به عنوان مثال چنانچه موضوع قرارداد، مورد مطالعه قرار نگیرد آنچنان که باید، احتمالات آن در نظر گرفته نمی‌شود، بنابراین برای احاطه کامل به موضوع بایستی مطالعه کافی در خصوص موضوع انجام گیرد.

 

آثار مشاوره حقوقی پیشگیرانه در نگارش قراردادهای خدماتی و تجاری و سرمایه گذاری

کلمات، واژه ها، جملات و متون در ظاهر برآمدی از حروف هستند اما هرکدام بار حقوقی خاصی را برای طرفین قرارداد به ارمغان می آورند. پس عقلانی و منطقی است از درج عباراتی که ممکن است به هر دلیلی اعمال و انجام آنها در آینده غیر ممکن باشد خودداری کنیم. لذا از اثرات مهم و ملموس آثار مشاوره‌ حقوقی پیشگیرانه می توان به انعقاد یک قرارداد منطقی و خالی از ریسک های غیر عقلانی اشاره کرد. اثر بعدی دیگری که می ‌توان به آن اشاره کرد، جبران خسارات احتمالی اتفاقات و حوادث محتمل در آینده است. به بیان دیگر اتفاقات و حوادث می ‌توانند به صورت مستقیم و غیرمستقیم مفاد قرارداد را دستخوش تغییر قرار دهند لذا می توان راهکارهای منطقی برای جبران خسارات مذکور در قرارداد ابتدایی گنجانید و از طرح دعاوی حقوقی یا دعاوی کیفری در مراجع صالح رسیدگی پیشگیری نمود. بعلاوه موضوعات ذکر شده، مشاوره حقوقی پیشگیرانه در قراردادهای تجاری و سرمایه گذاری که صرفا برای کسب منافع و سود مالی آن انجام می‌شود، نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است.

لذا اگر یک قرارداد واجد بندهای حقوقی قوی و تبصره‌های آینده نگران نباشد، قطعاً محکوم به شکست خواهد بود و چه بسا اعتبار و سرمایه اولیه نیز از میان برود. پس ضروری است قبل از انعقاد یک قرارداد سرمایه‌گذاری یا یک معامله تجاری، به یک موسسه حقوقی معتبر یا یک وکیل و مشاور خبره در این زمینه مراجعه کرد.

 

preventive legal advice

مشاوره حقوقی پیشگیرانه سبب کاهش هزینه های احتمالی آینده خواهد شد

 

بهترین وکیل برای مشاوره حقوقی پیشگیرانه باید چه رزومه ای داشته باشد؟

وکلا هیچ محدودیتی در پذیرش پرونده‌ها ندارند و تفاوتی نمی کند موضوع پرونده مدنی باشد یا کیفری مالی باشد یا خانواده و ... این موضوع در خصوص مشاوره پیشگیرانه نیز صدق می‌کند و تمام وکلا می توانند بدون هیچ محدودیتی به ارائه خدمت در این خصوص مبادرت نمایند، اما نکته مهمی که می بایست مورد توجه قرار گیرد، تحلیل و تفسیر صحیح و بجای  وکیل یا مشاور حقوقی است زیرا در موضوع 3، تحلیل بجا و صحیح وکیل از قرارداد و عبارات مندرج در آن و شناخت کامل وی از قوانین مرتبط با آن بسیار حائز اهمیت است.

به علاوه این موضوع و لزوم تجزیه و تحلیل وکیل از بندهای قرارداد، او می بایست خلاقیت مثال‌زدنی در پیش بینی اتفاقات آینده داشته باشد‌. زیرا بهترین قرارداد، قراردادی است که ریسک اندکی داشته باشد و البته پوشش حمایتی کافی از سرمایه و مفاد قرارداد نیز به عمل آورد و این مهم جز با مشورت با وکیل به دست نخواهد آمد. رزومه مهم دیگری که ضروری است به آن اشاره گردد، تجربه کافی وکیل یا مشاور است. زیرا واقعیت این است که هرچقدر یک وکیل مطالعه داشته باشد باز هم نیاز به کسب تجربه دارد و مادامی که در این وادی تجارب ارزنده کسب نکرده باشد نمی تواند یک مشاوره حقوقی پیشگیرانه ایده‌آل ارائه دهد.

 

preventive legal advice

مراجعه به موسسات معتبر و وکلای با رزومه در خور توجه سبب می شود با فراغ بال به انعقاد قرارداد مبادرت نمایید

 

مزایای مشاوره حقوقی پیشگیرانه تلفنی در پیشبرد پرونده حقوقی چیست؟

یک واقعیت پنهان در خصوص پرونده های مطروحه در مراجع قضایی و کیفری وجود دارد و آن رعایت نکردن مواد قانونی مرتبط با قرارداد است. به بیان دیگر عده بسیار گمان می‌کنند هر مطلبی یا خواسته را می توانند در قرارداد خود بگنجانند و نقطه اتکا و توجیه خود را ماده ۱۰ قانون مدنی بیان می کنند. ولی واقعیت این است که قانونگذار در عین آزادی به اشخاص و افراد در خصوص انعقاد قراردادها، محدودیت‌هایی نیز برای ممانعت از سوء استفاده های احتمالی یا پیشگیری از اخلال در نظم عمومی و از این قبیل موضوعات وضع کرده است.

مشاوره حقوقی پیشگیرانه می تواند این محدودیت ها را به متعاملین قرارداد یادآوری کند و اصحاب قرارداد با در نظر گرفتن نکات مطروحه از جانب مشاور حقوقی تلفنی پیشگیرانه می توانند با فراغ بال کامل به انعقاد قرارداد مبادرت نمایند. مزیت دیگری که می توان بدان اشاره کرد، بیان و پیش‌بینی خسارات احتمالی است به شرحی دیگر هر قراردادی ممکن است در مسیر دلخواه افراد ذینفع قرار نگیرد و دچار اتفاقات پیش‌بینی نشده‌ای گردد و به تبع آن، خساراتی به مفاد قرارداد وارد آید. نمونه ملموس این اتفاقات پیش بینی نشده، نوسانات ارزی یا وضع یک قانون جدید است که ممکن است انجام یک تعهد را بلکل غیرممکن سازند. به عنوان مثال یک تولیدکننده تخم مرغ با یک صادر کننده، قرارداد صادر کردن بیست تن تخم‌مرغ را طی سه ماه امضا می‌کند اما در پایان ماه دوم قرارداد به سبب افزایش قیمت محصول مذکور در داخل، صادرات آن ممنوع می گردد! آیا صادر کننده که انجام تعهداتش عملاً غیرممکن شده می تواند با اتکاء بر قوه قاهره، خود را از جبران خسارت مبرا کند؟ جواب ان قبیل سوالات می ‌تواند در یک مشاوره حقوقی تلفنی پیشگیرانه قبل از انعقاد قرارداد درج شود تا از شکایات حقوقی و بعضاً کیفری تا حد ممکن جلوگیری شود.

برای مشاوره حقوقی پیشگیرانه باید به کجا مراجعه کنیم؟

موسسات حقوقی و دفاتر وکلا سال‌هاست در موضوع مشاور حقوقی، اعم از قبل قرارداد و بعد از عقد قرارداد، به ارائه خدمات مشغول هستند، اما مدتی است برای جلوگیری از فوت وقت و کاهش هزینه های رفت و آمد و... برخی از وکلا مجرب و طراز اول به ارائه مشاوره به صورت غیرحضوری مشغول شدند. مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان با راه اندازی وب سایت ها، مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل، اسکایپ، چت تصویری و نمونه هایی از این قبیل، امکان پذیر شده است و همانطوری که گفته شد به سبب کاهش رفت و آمدها، حذف زمان انتظار در دفاتر و به تبع آن کاهش هزینه ها، سبب بوجود آمدن مشاوره حقوقی ارزان شده که دست بر قضا مورد اقبال اغلب جامعه واقع شده است.

زیرا مشاوره حقوقی تلفنی مقرون به صرفه با کاستن از مخارج غیر ضروری وکلا، حاصل شده است. مشاوره حقوقی پیشگیرانه نیز از این قضیه مستثنی نیست و حضور در موسسات حقوقی و دفاتر وکلا برای دریافت مشاوره، شکل ابتدایی و ساده ای از اخذ مشاوره به شمار می‌رود. علاوه بر آن شیوه های غیر حضوری که انواع و اقسام آن در بالا ذکر شد، نمونه های امروزی تر و البته شایع تر شکل مشاوره به شمار می‌روند. در هر حال مراجعه به یک وکیل مجرب که در این زمینه مطالعه کافی و البته تجارب ارزنده‌ای دارد، ضروری به نظر می رسد زیرا بعضاً برخی از افراد تنها به ارائه موضوعات رایج، از قبیل زمان انجام تعهد، مبالغ تعهد شده، مدت زمان ایفای تعهد و... می پردازند و از درج برخی جزئیات، که غالباً مهم نیز هستند غافل می شود و همین سهل انگاری موجبات بروز خسارت و به تبع آن عدم پیش‌بینی راهکار های حقوقی از پیش تعیین شده، که البته از ارکان مشاوره‌حقوقی پیشگیرانه نیز هست را فراهم می آورند.


preventive legal advice
مشاوره حقوقی تلفنی، دسترسی ارزان و راحت را برای تمام ایرانیان فراهم آورده است

 

برای مشاوره حقوقی پیشگیرانه آیا امکان مشاوره تلفنی با وکیل وجود دارد؟

پیشتر به صورت سطحی به مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل و انواع و اقسام آن اشاره کردیم ابتدا بایستی در جواب سوال آیا امکان مشاوره تلفنی با وکیل وجود دارد؟ بایستی بگویم بله! وجود دارد و این موضوع چنان شایع و مقبول است که روز به روز در حال افزایش است.

متأسفانه امکانات کلان شهرها باعث شده متخصص های مجرب که وکلا را نیز شامل می شوند در شهرهای بزرگ به کار مشغول شوند و این موضوع سبب شده اشخاص ساکن شهرستان و مناطق دور افتاده از مشاوره‌حقوقی تلفنی ارزان از جانب وکلای متخصص و مجرب بدور باشند بنابراین مشاوره تلفنی به شکلی فوق العاده میان جامعه مرشوم شده است. در نهایت این موضوع را به یاد داشته باشید که مشاوره حقوقی پیشگیرانه به صورت 24 ساعته با وکیل یا مشاوره حقوقی پیشگیرانه تلفنی در دسترس همه افراد خواهد بود و تفاوتی نمیکند چه ساعتی نیاز به مشاوره دارید زیرا مشاوره حقوقی پیشگیرانه شبانه روزی با حضور وکلا و مشاورین حقوقی در دسترس است.

 

مشاوره حقوقی قتل

مشاوره حقوقی آدم ربایی

مشاوره حقوقی کلاهبرداری

مشاوره حقوقی جعل

مشاوره حقوقی سرقت

مشاوره حقوقی ضرب و جرح

مشاوره حقوقی خیانت در امانت

مشاوره حقوقی جرائم پزشکی

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

قراردادهای تجاری و سرمایه گذاری که صرفا برای کسب منافع و سود مالی آن انجام می‌شود، نیز بسیار مهم و حائز اهمیت است
با سلام و احترام خود من و تمام اعضای خانواده از مشاوره های شما استفاده بردیم وکیل موسسه شما با حوصله راجع به قانون و مسائل حقوقی پیش آمده در زمینه ی خانواده و موضوع استخدامی به من توضیح دادن و راهنمایی کردن ممنونم ازشون امیدوارم همواره شاد و پیروز باشید
سلام و خسته نباشید عالی و بسیار مفید
سلام نگارش قرارداد از موضوعات بسیار مهم در حقوق است که نیاز به تحصیل ومطالعه در رشته حقوق خصوصی و درک مبانی ومفاهیم حقوقی مربوط وهمچنین تجربه وتبحر کافی دارد مشاهده می شود معضلات ودعاوی بسیاری از قراردادهایی بر خاسته که با کمترین تخصص وتبحر حقوقی نوشته شده است شما می توانید برای در اختیار داشتن یک قرارداد با کمترین معضلات حقوقی از خدمات حقوق دان متخصص دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی استفاده نمایید
با سلام مسیح آقاداودی هستم از وکلای موسسه هستم در خدمت تمامی گرامیان
سلام کاربران عزیز و گرامی.پیرو مطالب ارزنده موسسه مشاوره با وکیل قبل از هر گونه شکایت یا طرح دادخواست و یا هر گونه دفاعی را فراموش نکنید اصول این است که وکالت اجباری گردد ولی در فقدان چنین قانون مترقی باید خود احاد جامعه فرهنگ رعایت نمودن برخی لوازم کار حقوقی را سرلوحه کار خود قرار دهند و آن هم مشاوره پیشگیرانه است
عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما قطعا در زمینه مسائل و مشکلات حقوقی نیز مانند سایر زمینه پیشگیری بهتر از درمان است. در زمینه مشکلات حقوقی اگر پیش از رو به رو شدن با مساله، از متخصصین این زمینه مشاوره دریافت کرد قطعا در ادامه مسیر با مشکلی مواجه نخواهیم شد. چراکه بسیاری از مردم به دلیل عدم آگاهی و شناخت قوانین و مسائل حقوقی و قضایی است که دچار مشکل میشوند. باتشکر از موسسه وکیل تلفنی به جهت ارائه خدمات سریع و مقرون به صرفه حقوقی. موفق باشید
مرسی از خدماتتون
باسلام..من از خدمات نگارش لایحه موسسه استفاده کردم وخیلی کمکم کردن با کمترین هزینه با بهترین وکلا تونستم صحبت کنم و کار نگارشمو در کمترین زمان ممکن انجام دادن،ممنونم از خدمات موسسه مخصا خانم بهاره توکلی پور ک کار نگارشمو به بهترین وجه ممکن انجام دادن..باسپاس فراوان
با سلام خدمت همکاران گرامی موسسه وکیل تلفنی یکی از مباحث مهمی که در جامعه ودر انجام کارها وجود دارد بحث مشاوره پیشگیرانه حقوقی است مثلا در موضوع ازدواج که نحوه ثبت عقد ازدواج ومیزان مهریه و.... ویا در خصوص نگارش قرارداد ها که مشاوره پیشگیرانه بسیار مفید است وموسسه وکیل تلفنی در این راستا کمک شایانی می کند وبا فعالیت وکمک این مجموعه مشکل بسیاری از مردم حل می شود
عالی ممنون

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی