موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • امیرحسین خوشحال گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۲۸:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • حسین طوسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵۱:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
 • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی داوری

مشاوره حقوقی داوری

داوری یا حکمیت روشی برای حل اختلاف است که در آن طرفین توافق می کنند، به جای مراجعه به دادگاه، اختلاف خود را به یک یا چند داور مورد اعتماد ارجاع ‌دهند؛ در این روش آن ها می ‌توانند داوران را خود تعیین کرده یا تعیین آن را به شخص دیگری یا به دادگاه بسپارند؛ البته رجوع به امر داوری ممکن است در هنگام تنظیم قرارداد (به صورت شرط داوری) پیش بینی شود یا پس از پیدایش اختلاف تصمیم به استفاده از آن گرفته شود.

 

وکلای متخصص به امور داوری (توصیات بانوی وکیل ما در خصوص دریافت مشاوره حقوقیِ قبل از ورود به مرحله داوری)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل متخصص به امور داوری اعلام می دارد که همه اختلافات را نمی توان از طریق داوری حل و فصل کرد؛ اموری مانند بطلان ازدواج، مسائل مربوط به اهلیت، ارث، فرزندخواندگی، حقوق رقابت، ورشکستگی، حقوق کار، تأمین اجتماعی، حقوق مصرف‌کننده، اوراق بهادار و اختلافات کیفری قابل داوری نیستند؛ اما در موارد قابل رجوع به داوری، افراد می توانند رسیدگی به اختلاف خود را به شخص یا اشخاصی واگذار کنند که با توجه به شهرت به درستکاری و امانتداری و احاطه به جنبه‌های تخصصی مورد اعتماد آن ‌ها هستند؛ فلذا به شما توصیه می شود که حتماً قبل از برگزاری یک جلسه داوری بین طرفین، با وکلای متخصص ما مشورت نمایید؛ البته این امکان نیز وجود دارد که از وکلای ما به عنوان یک داور در مشاجرات خود استفاده نمایید؛ در کل شما با لمس تصویرک زیر این امکان را خواهید داشت که با وکیل داور آنلاین ما تماس تلفنی 24 ساعته و کاملاً ارزان را تجربه نمایید"

 

 

هزینه داوری چگونه تعیین می شود؟

 

judgement cost

وکیل داوری آنلاین و ارزان 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی داوری با استناد به آئین نامه حق الزحمه داوری مصوب 1380 در ماده 1 آن، اینگونه بیان می کند:

حق الزحمه داوری برابر مقررات و در مهلت تعیین شده تا 50.000.000 ریال خواسته پنج درصد و نسبت به مازاد از پنجاه میلیون ریال تا 250.000.000 ریال سه درصد و مازاد برآن دو درصد خواسته خواهد بود؛ مگر اینكه در قرارداد داوری ترتیب دیگری مقرر شده باشد.

در مواردی كه خواسته مالی نیست و یا تعیین قیمت ممكن نیست برای هر داور پانصد هزار ریال و چنانچه كمیت یا كیفیت كار اقتضای حق الزحمه بیشتری داشته باشد طبق نظر دادگاه تعیین می شود.

مشاوره حقوقی داوری این نکته را به شما یادآوری می کند که حق الزحمه داوری طبق تعرفه در زمان انتخاب داوران تعیین می شود و حق الزحمه داوران در صندوق سپرده دادگستری تودیع و پس از انجام كار داوری طبق مقررات به آنها پرداخت شود.

مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته داوری با بهترین وکیل داوری های حقوقی، اختلافات شما را با ارزان ترین هزینه به سرانجام می رساند.

 

نکته: از مهمترین مزایا استفاده از داوری اینست که داوری تشریفات زمان بر دادگاه را ندارد و سرعت رسیدگی بیشتر با هزینه ای کمتر به حساب می آید.


مدت زمان داوری در قانون چگونه هست؟

مشاوره حقوقی داوری با توجه به ماده ۴۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی که مقرر می دارد:

 • در هر موردی که داور تعیین می شود باید موضوع و مدت داوری نیز تعیین و به داور ابلاغ گردد.

 

بنابر مورد فوق، مدت داوری براساس موافقت نامه داوری می باشد؛ موافقت نامه داوری همان توافقی است که طرفین قرارداد تمام یا بعضی از اختلافات خود را به موجب آن به داوری ارجاع داده‌اند، این توافق ممکن است به صورت شرط ضمن عقد (شرط داوری) یا به صورت یک قرارداد مستقل (قرارداد داوری) صورت گیرد.

در واقع طرفین می توانند این مدت را کم یا زیاد و البته تمدید نمایند؛ مشاوره حقوقی داوری به همه سوالات داوری شما پاسخ می دهد.

 

نحوه ابلاغ برای جلسه داوری؟