موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی داوری

مشاوره حقوقی داوری

 

به دنبال مدرنیته شدن زندگی مسائل حقوقی بسیاری نیز به وجود آمد. به گونه ای که زمان رسیدگی به پرونده ها بسیار طولانی شده است و گاها تا چنیدن ماه یا چندین سال زمان می برد.  برای اطلاع از حجم بالای پرونده های حقوقی کافی ست به یکی از دادگاه های شهرتان مراجعه نمایید. از این رو بسیاری از افراد ترجیح می دهد مشکلات حقوقی خود را  از طریق داوری یا حکمیت حل و فصل نمایند. در روش داوری، دو طرف دعوا توافق می کنند که بجای مراجعه به دادگاه و انتظار در صف طولانی نوبت اختلافات خود را به یک یا چند داور مورد اعتماد ارجاع دهند. در ادامه به بررسی مسائل موجود پیرامون داوری خواهیم پرداخت. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

از مهمترین مزایای استفاده از داوری اینست که داوری تشریفات زمان بر دادگاه را ندارد و سرعت رسیدگی بیشتر با هزینه ای کمتر به حساب می آید.

هزینه داوری چگونه تعیین می شود؟

مشاوره حقوقی داوری با استناد به آئین نامه حق الزحمه داوری مصوب 1380 در ماده 1 آن، اینگونه بیان می کند:

 

حق الزحمه داوری برابر مقررات و در مهلت تعیین شده تا 50.000.000 ریال خواسته پنج درصد و نسبت به مازاد از پنجاه میلیون ریال تا 250.000.000 ریال سه درصد و مازاد برآن دو درصد خواسته خواهد بود؛ مگر اینكه در قرارداد داوری ترتیب دیگری مقرر شده باشد.

 

در مواردی كه خواسته مالی نیست و یا تعیین قیمت ممكن نیست برای هر داور پانصد هزار ریال و چنانچه كمیت یا كیفیت كار اقتضای حق الزحمه بیشتری داشته باشد طبق نظر دادگاه تعیین می شود.

 

 حق الزحمه داوری طبق تعرفه در زمان انتخاب داوران تعیین می شود و حق الزحمه داوران در صندوق سپرده دادگستری تودیع و پس از انجام كار داوری طبق مقررات به آنها پرداخت شود.

 

judgement cost

 

مدت زمان داوری در قانون

مشاوره حقوقی داوری با توجه به ماده ۴۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی که مقرر می دارد:

 

 • در هر موردی که داور تعیین می شود باید موضوع و مدت داوری نیز تعیین و به داور ابلاغ گردد.

 

 

بنابر مورد فوق، مدت داوری براساس موافقت نامه داوری می باشد؛ موافقت نامه داوری همان توافقی است که طرفین قرارداد تمام یا بعضی از اختلافات خود را به موجب آن به داوری ارجاع داده‌اند، این توافق ممکن است به صورت شرط ضمن عقد (شرط داوری) یا به صورت یک قرارداد مستقل (قرارداد داوری) صورت گیرد.

 

در واقع طرفین می توانند این مدت را کم یا زیاد و البته تمدید نمایند؛ مشاوره حقوقی تلفنی داوری به همه سوالات داوری شما پاسخ می دهد.

 

 

way of informing for judgement session

 

 

نحوه ابلاغ برای جلسه داوری به چه صورت است؟

تشکیل جلسه داوری امری توافقی است؛ اما باید بدانید اگر ارجاع امر به داوری از طریق دادگاه باشد؛ در این صورت دعوت از داوران به موجب اخطاریه دفتر دادگاه انجام می گیرد.

 

 

نحوه ابلاغ رای داوری؟

ابلاغ به معنای آگاهی و اطلاع، یکی از مهمترین موضوعات در داوری می باشد؛ از آنجا که داوری امری محرمانه محسوب می شود، مشاوره حقوقی داوری با استناد به ماده 485 قانون مقرر می دارد:

 

 • «چنانچه طرفین در قرارداد داوری طریق خاصی برای ابلاغ رای داوری پیش بینی نکرده باشند، داور مکلف است رای خود را به دفتر دادگاه ارجاع کننده دعوا به داور یا دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به اصل دعوا را دارد تسلیم نماید؛ دفتر دادگاه اصل رای را بایگانی نموده و رونوشت گواهی شده آن را به دستور دادگاه برای اصحاب دعوا ارسال می دارد».

 

way of judge execution

نحوه اجرای رای داوری؟

با توجه به ماده ۴۸۸ قانون آیین دادرسی مدنی (باب هفتم – داوری)، نحوه اجرای رای داور در داوری داخلی بدین صورت است:

 

 • هرگاه محکوم علیه تا بیست روز پس از ابلاغ، رای داوری را اجرا ننماید دادگاه ارجاع کننده دعوا به داوری و یا دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به اصل دعوا را دارد مکلف است به درخواست طرف ذینفع ، طبق رای داور، برگ اجرایی صادر کند.

 

شما می توانید درهر ساعت از شبانه روز به وبسایت موسسه رجوع کرده و سوال حقوقی خود را با جزئیات تایپ نمایید وکلا و مشاورین حقوقی موسسه سوال شما را بررسی کرده و بهترین راهکار را به شما ارسال خواهند کرد. در روش مشاوره حقوقی انلاین و رایگان در سایت شما هیچ گونه هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. 

 

برای ابطال رای داوی چه باید کرد؟

طبق ماده 490 قانون آئین دادرسی مدنی هریک از طرفین می تواند ظرف 20 روز بعد از ابلاغ رای داور، از دادگاهی که دعوا را ارجاع به داوری کرده یا دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به اصل دعوا را دارد، حکم به بطلان رای داور را بخواهد.

 

وکیل حقوقی داوری به شما می گوید که: 

 • اگر در مهلت مقرر در قانون نسبت به طرح دعوای ابطال رای داور اقدامی نشود، حتی اگر برخلاف قواعد موجد حق صادر شده باشد، باز هم نمی توان خارج از مهلت نسبت به طرح دعوای ابطال اقدام نمود. چرا که عدم طرح دعوای ابطال بعد از اطلاع و ابلاغ، به معنای پذیرش آن می باشد؛ در حقیقت امکان ابطال آنلاین و فوری رأی داوری با بهترین وکیل داوری، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند.

 

 

مشاوره حقوقی فوری با وکیل پایه یک

 

نتایج مفید دریافت مشاوره حقوقی داوری

وقتی در انجام امری با دانش و آگاهی پیش بروید قطعاً نتیجه بخش است؛ مشاوره حقوقی داوری به چند دلیل می تواند تاثیر گذار باشد:

 • اول اینکه انتخاب داور توسط خود اشخاص می باشد و اگر موضوع اختلاف امری تخصصی باشد، مشاوره حقوقی داوری بهترین وکیل داوری را به شما معرفی می کند.

 

 • دوم اینکه اگر موضوع اختلاف شما با داوری حل و فصل شود هم هزینه کمتری بر دوش شما خواهد بود و هم درگیر اطاله دادرسی نخواهید شد.

مشاوره حقوقی داوری با داوری فوری، اختلاف شما را در کمترین زمان ممکن و ارزان ترین هزینه حل و فصل خواهد کرد.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

در باره داوری میخواستم صحبت کنم
سلام و از مشاوره حقوقیتون استفاده کردم اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتند مفید و موجز بود با حوصله و صبوری جواب سوال دادن با تشکر از شما و مجموعه خوبتون
سلام. نهاد داوری به دلیل فارغ بودن از محدودیتهای خاص رسیدگی های دادگاه این امکان را فراهم می آورد که همزمان بتوان از متخصصینی غیر از حقوق دانان نیز در کار داوری استفاده نمود مثلا در دعاویی که به نوعی اظهار نظر دو یا چند متخصص در زمینه های مهندسی موردنیاز باشد همزمان با داور ویا داوران حقوق دان وبدون اختصاص وقت جداگانه ونوبت کارشناسی می توان از متخصصین مهندس استفاده کرد
داوری نهادی بسیار با ارزش از جهات مختلف می باشد که طرفین می توانند با صرف هزینه و وقت کمتری به دعوای خود خاتمه دهند وکالت در داوری از ظرافت های زیادی برخوردار است اگر شخصی به خوبی از این نهاد استفاده کند زودتر به حق خود دست پیدا خواهد کرد در راستای دفاع از حقوق کاربران موسسه وکیل تلفنی در خدمت هستم وکیل جمشیدی کد ۳۰۴۷۴
با سلام.موسیه وکیل تلفنی این امکان را برای کاربران ایجاد کرده که به صورت آنلاین و با هزینه کم مشکلات مردم را برطرف کند.سپاس
سلام.من از مشاوره موسسه وکیل تلفنی استفاده کردم و بسیار کاربردی بود.
سلام خدمت مجموعهروزین وکیل تلفنی .مطلب نگارش شده مطلب بسیار مهمی می باشد چه انکه نهاد داکری نهاد جدیدی در حقوق ما می باشد که استفاده از موضوع داوری کمک شایانی در جهت رفع اختلافات وخصومت بین طرفین می نماید لذا استفاده مناسب ودرست از داور کمک بسیار زیادی در کاهش پرونده های کیفری می نماید در همین راستا اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد ۱۵۲۱۴ آماده مشاوره هستم
سلام و خسته نباشید نهاد داوری از جمله مواردی است که به تازگی بسیار مورد استقبال قرار گرفته و باعث کاهش ورود و تشکیل پرونده های غیر ضرور میشود. لذا آگاهی افراد جامعه با این نهاد موجب میشود در جهت رفع مشکلاتشان کمک بزرگی میکند. از مطالب خوب و مفیدتان ممنونم
درود در جریان باشید که اگر اسم داور رو داخل قرارداد اوردید و راجع به مخیر بودن یا نبودن حرفی نزدید محکمه برای رسیدگی به دعوی اعلام عدم صلاحیت میکنه مگر اینکه سند امتناع داور رو ضمیمه دعوی کنید درضمن اگر داور خواستید میتونیم بهتون معرفی کنیم
با سلام خدمت کاربران عزیز.از شما خواهشمندم که مطالب سایت وکیل تلفنی را به دقت مطالعه کنید و اگر باز هم سوالی داشتید با اپراتور تماس بگیرید.داوری نهادی است که آن محدودیت ها و الزامات دادگاخ را ندارد اما خوب آن هم محدودیت های دیگری دارد و در برخی امور مورد استفاده قرار می گیرد ولی در کل اگر فرهنگ داوری در جامعه اشاعه پیدا کند و همگان تسلط و اگاهی بر ان پیدا کنند می تواند اثرات مفیدی داشته باشد.موفق بلشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه وکیل تلفنی
با سلام و وقت بخیر توضیحات موسسه وکیل تلفنی در مورد داوری عالی بود، انسان احساس میکنه سر کلاس دانشگاه نشسته، سپاسگزارم از خدمات خوبتون، از خدمات مشاور حقوقی آقای احسان والی سپاسگزارم و تک تک اعضای محترم و واحد اداری خانم خیری خانم قاسمی خانم جاویدان و مدیریت آقای دکتر توکلی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوار در خصوص مقاله پركاربرد و مهم داوري فوق سوالي مطرح است كه آيا شرط داوري ضمن عقدي كه مي آيد خود به تنهايي قرارداد جداگانه محسوب است يا خير!!! و اينكه آيا قرارداد داوري مي بايست بصورت تفصيلي باشد يا علم اجمالي هم كفايت مي كند!!؟؟؟ با تشكر
برای اینکه بدانیم منظور از داور در مسائل حقوقی مثل خانواده و یا سایر موارد چه کسی هست وبرای چه باید انتخاب شود ویا اینکه اصلا چه شرایطی داشته باشد نیاز داریم تا یک سری اطلاعات به دست آوریم تا بتوانیم یک داور مناسب به دادگاه معرفی کنیم سایت وکیل تلفنی با در اختیار گذاشتن یک سری مطالب مفید در مورد شرایط داور و وظایف داوری کمک زیادی به کار بران می کند ضمن تشکر از وکلای با تجربه ی سایت، از مراجعه کنندگان محترم خواهشمندم که مطالب را به دقت مطالعه کنند تا به صورت رایگان اطلاعات خود را در مسائل مختلف حقوقی بالا ببرند وبه دوستان خود هم معرفی کنند
سلام خدمت همکاران گرامی موسسه وکیل تلفنی موضوع داوری نهاد مهمی است که در خیلی از پرونده ها میتوان از آن بهره گرفت وکمک شایانی جهت رفع خصومت ها ودعاوی می نماید لذا این مسئله کمک خیلی خوبی است که از سوی موسسه صورت میگیرد
با سلام آشنایی با نهاد داوری از یک سو برای کلیه افراد جامعه بسیار مفید است چرا که حل اختلافات بدون ارجاع به دادگاه و در زمانی کوتاه تر انجام خواهد شد و از جهت دیگر به کم شدن تعداد پرونده های ورودی به دادگاه ها جلوگیری میکند و سیستم قضایی کشور درگیر پرونده های ساده نخواهد شد پس آشنایی عموم افراد جامعه با این نهاد بسیار حائز اهمیت است.
نهاد داوری از موارد بسیار مفید است که در قانون آیین دادرسی کشور ما وارد شده در کشورهای پیشرفته دنیا داوری نقش زیادی در حل وفصل دعوی دارد باتشویق مردم به استفاده ازاین نهاد در کشور ما می توان از مزایایی آن بهتر بهرمند شد
با سلام خدمت تمامی کاربران محترم یکی از خدمات خوب موسسه وکیل تلفنی داوری در مسائل حقوقی می باشد که وکلای متخصص این امر حاضر می باشند و با توجه به مطالعه مطالب این قسمت شما می توانید به مزایای داوری واقف شوید.موفق باشید.مسیح آقاداودی از وکلای موسسه وکیل تلفنی
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران بزرگوار در خصوص داوري لطفا بفرماييد كه آيا هر يك از طرفين اين امكان را دارند داور مرضي الطرفين تعييني را عزل نمايند ؟؟!! با تشكر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی