موسسه وکیل تلفنی

 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی داوری

مشاوره حقوقی داوری

داوری یا حکمیت روشی برای حل اختلاف است که در آن طرفین توافق می کنند تا به جای مراجعه به دادگاه، اختلاف خود را به یک یا چند داور مورد اعتماد ارجاع ‌دهند؛ آنها می ‌توانند داوران را خود تعیین کرده یا تعیین آن را به شخص دیگری یا به دادگاه بسپارند و البته رجوع به داوری ممکن است در هنگام تنظیم قرارداد (به صورت شرط داوری) پیش‌بینی شود یا پس از پیدایش اختلاف تصمیم به استفاده از آن گرفته شود؛ از مهمترین مزایای استفاده از داوری اینست که داوری تشریفات زمان بر دادگاه را ندارد و سرعت رسیدگی بیشتر با هزینه ای کمتر یه حساب می آید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص لزوم کسب مشاوره حقوقی در داوری ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"داوری در حقیقت همان حل یک دعاوی، بدون مراجعه به محاکم و در حضور چند شاهد ریش سفید (افراد معتمد) است و در آن دعاوی به روش توافقی، بین طرفین حل می شود؛ ازآنجاییکه دست محاکم از این موارد کوتاه است، مشکلات حقوقی زیادی من باب این مورد وجود دارد، اما جای نگرانی نیست، چرا که شما می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید تا به وکیل داوری متخصص خانم یا آقا، تماس گرفته و مشکلات خود را ابراز دارید"

 

 

هزینه داوری چگونه تعیین می شود؟

 

expense of judgement

کسب رأی داوری 24 ساعته و فوری

 

مشاوره حقوقی داوری با استناد به آئین نامه حق الزحمه داوری مصوب 1380 در ماده 1 آن، اینگونه بیان می کند:

 

 • حق الزحمه داوری برابر مقررات و در مهلت تعیین شده تا 50.000.000 ریال خواسته 5% و نسبت به مازاد از پنجاه میلیون ریال تا ٢٥٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال 3% درصد و مازاد برآن 2% درصد خواسته خواهد بود؛ مگر اینكه در قرارداد داوری ترتیب دیگری مقرر شده باشد.

نکته: در مواردی كه خواسته مالی نیست و یا تعیین قیمت ممكن نیست برای هر داور پانصد هزار ریال و چنانچه كمیت یا كیفیت كار اقتضای حق الزحمه بیشتری داشته باشد طبق نظر دادگاه تعیین می شود.

 

مشاوره حقوقی داوری این نکته را به شما یادآوری می کند که حق الزحمه داوری طبق تعرفه در زمان انتخاب داوران تعیین می شود و حق الزحمه داوران در صندوق سپرده دادگستری تودیع و پس از انجام كار داوری طبق مقررات به آنها پرداخت شود.

مشاوره حقوقی داوری شما را در امور قابل رجوع به داوری راهنمایی می کند. داوری در سریع ترین زمان ممکن، به شما در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک می کند؛ با مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین داوری، سوالات خود را از وکیل داوری های حقوقی در هر ساعت از شبانه روز بپرسید.

 

مدت زمان داوری در قانون چگونه هست؟

 

time of judgement in law

وکیل ناظر داوری آنلاین و تلفنی 24 ساعته

 

مشاوره حقوقی داوری با توجه به ماده ۴۵۸ قانون آیین دادرسی مدنی که مقرر می دارد: در هر موردی که داور تعیین می شود، باید موضوع و مدت داوری نیز تعیین و به داور ابلاغ گردد؛ بنابراین مدت داوری براساس موافقت نامه داوری می باشد، موافقت نامه داوری همان توافقی است که طرفین قرارداد تمام یا بعضی از اختلافات خود را به موجب آن به داوری ارجاع داده‌اند.

این توافق ممکن است به صورت شرط ضمن عقد (شرط داوری) یا به صورت یک قرارداد مستقل (قرارداد داوری) صورت گیرد؛ در واقع طرفین می توانند این مدت را کم یا زیاد و البته تمدید نمایند؛ مشاوره حقوقی داوری به همه سوالات داوری شما پاسخ می دهد.

 

نحوه ابلاغ برای جلسه داوری؟

مشاوره حقوقی داوری با بیان اینکه، تشکیل جلسه داوری امری توافقی است، اما باید بدانید اگر ارجاع امر به داوری از طریق دادگاه باشد؛ در این صورت دعوت از داوران به موجب اخطاریه دفتر دادگاه انجام می گیرد، یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با عملی ترین روش ابلاغ داوری، اختلاف شما را در کمترین زمان ممکن به نتیجه می رساند.

 

رای داوری را باید چگونه انجام داد؟

 

informing the judge of law

بنیاد حقوقی داوری دعاوی طرفین به صورت 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

ابلاغ به معنای آگاهی و اطلاع، یکی از مهمترین موضوعات در داوری می باشد؛ از آنجا که داوری امری محرمانه محسوب می شود، مشاور حقوقی داوری با استناد به ماده 485 قانون مقرر می دارد:

 

 • "چنانچه طرفین در قرارداد داوری طریق خاصی برای ابلاغ رای داوری پیش بینی نکرده باشند، داور مکلف است رای خود را به دفتر دادگاه ارجاع کننده دعوا به داور یا دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به اصل دعوا را دارد، تسلیم نماید؛ دفتر دادگاه اصل رای را بایگانی نموده و رونوشت گواهی شده آن را به دستور دادگاه برای اصحاب دعوا ارسال می دارد".

 

نحوه اجرای رای داوری؟

مشاوره حقوقی داوری با توجه به ماده ۴۸۸ قانون آیین دادرسی مدنی (باب هفتم – داوری)، نحوه اجرای رای داور در داوری داخلی بدین صورت است:

 

 • هرگاه محکوم علیه تا بیست روز پس از ابلاغ، رای داوری را اجرا ننماید، دادگاه ارجاع کننده دعوا به داوری و یا دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به اصل دعوا را دارد مکلف است به درخواست طرف ذینفع، طبق رای داور، برگ اجرایی صادر کند؛ مشاوره حقوقی داوری با اجرای فوق حرفه ای داوری و بهترین وکیل های داوری، بهترین نتیجه ممکن را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

نحوه ابطال رای داوری؟

طبق ماده 490 قانون آئین دادرسی مدنی هریک از طرفین می تواند ظرف 20 روز بعد از ابلاغ رای داور، از دادگاهی که دعوا را ارجاع به داوری کرده یا دادگاهی که صلاحیت رسیدگی به اصل دعوا را دارد، حکم به بطلان رای داور را بخواهد؛  اگر در مهلت مقرر در قانون نسبت به طرح دعوای ابطال رای داور اقدامی نشود، حتی اگر برخلاف قواعد موجد حق صادر شده باشد، باز هم نمی توان خارج از مهلت نسبت به طرح دعوای ابطال اقدام نمود؛ چرا که عدم طرح دعوای ابطال بعد از اطلاع و ابلاغ، به معنای پذیرش آن می باشد، امکان ابطال فوری رأی داوری با بهترین وکیل داوری، در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کند.

 

مشاوره حقوقی داوری چقدر می تواند در روال کار من تأثیر گذار باشد؟

 

legal advice effect on judgement discision

اورژانس داوری 24 ساعته تلفنی و آنلاین

 

وقتی در انجام امری با دانش و آگاهی پیش بروید قطعاً نتیجه بخش است؛ مشاوره حقوقی داوری به چند دلیل می تواند تاثیر گذار باشد:

 

 • اول اینکه انتخاب داور توسط خود اشخاص می باشد و اگر موضوع اختلاف امری تخصصی باشد، مشاوره حقوقی داوری بهترین وکیل داوری را به شما معرفی می کند.

 • دوم اینکه اگر موضوع اختلاف شما با داوری حل و فصل شود هم هزینه کمتری بر دوش شما خواهد بود و هم درگیر اطاله دادرسی نخواهید شد.

 • مشاوره حقوقی داوری با داوری فوری، اختلاف شما را در کمترین زمان ممکن و ارزان ترین هزینه حل و فصل خواهد کرد.

 

همه اختلافات را نمی توان از طریق داوری حل و فصل کرد؛ اموری مانند بطلان ازدواج، مسائل مربوط به اهلیت، ارث، فرزندخواندگی، حقوق رقابت، ورشکستگی، حقوق کار، تأمین اجتماعی، حقوق مصرف‌کننده، اوراق بهادار و اختلافات کیفری قابل داوری نیستند، اما در موارد قابل رجوع به داوری، افراد می توانند رسیدگی به اختلاف خود را به شخص یا اشخاصی واگذار کنند که با توجه به شهرت، درستکاری، امانتداری و احاطه به جنبه‌های تخصصی مورد اعتماد آن‌ها هستند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بهترین رویکرد در هنگام ابطال رأی داوری

حل فوری دعاوی ملکی به صورت 24 ساعته

نحوه افزایش سرعت کارکنان ثبت احوال

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی