موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

شكواييه خيانت در امانت

نمونه شكواييه خيانت در امانت

گاهاً برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که به دلایل مختلف مال خود را که نیاز به مراقبت مستمر دارد، به شخصی امین سپرده ایم؛ اما پس از رجعت متوجه شده ایم که اوضاع بر وفق مراد نبوده و فرد امین در تعهد خود به مراقبت از امانت وفا نکرده است یا به عبارتی در حق امانت، خیانت کرده است؛ در اینگونه موارد اگر این موضوع با توافق حل نگردد، یکی از بهترین راه ها تقدیم شکایت نامه خیانت در امانت به محاکم کیفری است؛ این شکایت نامه وضعیت نهایی مالی را که شما به فرد امین واگذار نمودید طی یک دسته از تشریفات ادبی - حقوقی که نیازمند ارتباط با محاکم است، به عرض محکمه رسانده و در صورت تأیید، مراجع قضایی دستور به اجرای حکم می نمایند؛ بنابراین، شکواییه باید به گونه ای نگارش گردد که دعوی مطروحه را به نحوی بلیغ و رسا به محکمه تفهیم کند؛ این امر نیز به نوبه خود نیازمند سواد حقوقی وکلای متخصص امور خیانت می باشد که خوشبختانه به صورت 24 ساعته در موسسه حقوقی ما آنلاین بوده و آماده خدمت رسانی در این حوزه به تمامی هموطنان عزیزمان می باشند؛ شما می توانید با این عزیزان تماس گرفته و نگارش شکواییه خیانت در امانت خود را کاملاً به ایشان بسپارید یا اینکه، وکیل خودتان باشید و تنها در نگارش شکواییه خود از وکلای ما راهنمایی های ضروری را دریافت فرمایید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

 

نکات مهم در برخورد با فردی که خیانت در امانت کرده

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

Malversation concept

شکایت خیانت در امانت آنلاین و تضمینی 24 ساعته

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

آیا می توان بدون شکایت کردن از فرد خائن ضرر را جبران نمود؟

 

betrayal in Honesty

آموزش نوشتن متن تعهد نامه خیانت به صورت 24 ساعته و با ضمانت قیمت و کیفیت

 

در صورتیکه قبلاً قراردادی مبنی بر متن تعهد عدم خیانت بین طرفین امضاء شده باشد و فرد خاطی به هر دلیلی این عهد شکسته باشد، می توان دادخواست خیانت در امانت را تنظیم نمود که وکیل تلفنی این کار را به صورت فوری و 24 ساعته با کیفیت تضمینی برای شما انجام می دهد.

علاوه بر موارد فوق گاهاً حالاتی پیش می آید که حفظ حب و دوستی بر مال ارجحیت داشته یا اینکه فرد اعلام به تصفیه خسارت می نماید؛ از این رو نیاز به شکایت نیست.

اگر می خواهید کارتان را بدون شکایت کشی پیش ببرید، بازهم بهتر است که با ما تماس تلفنی یا آنلاین برقرار؛ چراکه خیلی از افراد به دلایل مختلفی از انجام این کار پشیمان شدند.

 

شکواییه خیانت در امانت را پس از نگارش به چه کسی تحویل دهیم؟

در ابتدا باید نمونه اظهارنامه خیانت در امانت را تهیه نمود و سپس آن را برای شخصی که مال امانتی به او سپرده شده بود فرستاد؛ در صورتیکه فرد خائن در امانت، اقدامی انجام نداد و بی تفاوت ماند، باید به سراغ نگارش نمونه شکواییه خیانت در امانت رفته و متن شکواییه خیانت در امانت را به نحو احسن تهیه کرد؛ پس از تهیه این شکواییه باید آن را به دادسرای محل خود ارجاء دهید تا وارد نوبت رسیدگی گردد.

اگر فکر می کنید که به آموزش نوشتن شکواییه خیانت در امانت نیاز دارید، تنها کافیست تا با وکلای 24 ساعته آنلاین ما تماس حاصل نمایید تا ایشان به شما آموزش های ارزان و تضمینی خود را ارائه دهند؛ البته این امکان نیز وجود دارد که شما نگارش شکواییه های خود را به این عزیزان واسپاری نمایید تا به قید فوریت و با ضمانت قیمت و کیفیت برای شما آماده گردد.

 

نکات ضروری و الزامی در نگارش شکواییه خیانت در امانت چیست؟