موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

شكواييه خيانت در امانت

نمونه شكواييه خيانت در امانت

گاهاً برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که به دلایل مختلف مال خود را که نیاز به مراقبت مستمر دارد، به شخصی امین سپرده ایم؛ اما پس از رجعت متوجه شده ایم که اوضاع بر وفق مراد نبوده و فرد امین در تعهد خود به مراقبت از امانت وفا نکرده است یا به عبارتی در حق امانت، خیانت کرده است؛ در اینگونه موارد اگر این موضوع با توافق حل نگردد، یکی از بهترین راه ها تقدیم شکایت نامه خیانت در امانت به محاکم کیفری است؛ این شکایت نامه وضعیت نهایی مالی را که شما به فرد امین واگذار نمودید طی یک دسته از تشریفات ادبی - حقوقی که نیازمند ارتباط با محاکم است، به عرض محکمه رسانده و در صورت تأیید، مراجع قضایی دستور به اجرای حکم می نمایند؛ بنابراین، شکواییه باید به گونه ای نگارش گردد که دعوی مطروحه را به نحوی بلیغ و رسا به محکمه تفهیم کند؛ این امر نیز به نوبه خود نیازمند سواد حقوقی وکلای متخصص امور خیانت می باشد که خوشبختانه به صورت 24 ساعته در موسسه حقوقی ما آنلاین بوده و آماده خدمت رسانی در این حوزه به تمامی هموطنان عزیزمان می باشند؛ شما می توانید با این عزیزان تماس گرفته و نگارش شکواییه خیانت در امانت خود را کاملاً به ایشان بسپارید یا اینکه، وکیل خودتان باشید و تنها در نگارش شکواییه خود از وکلای ما راهنمایی های ضروری را دریافت فرمایید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

 

نکات مهم در برخورد با فردی که خیانت در امانت کرد

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

آیا می توان بدون شکایت کردن از فرد خائن ضرر را جبران نمود؟

 

betrayal in Honesty

آموزش نوشتن متن تعهد نامه خیانت به صورت 24 ساعته و با ضمانت قیمت و کیفیت

 

در صورتیکه قبلاً قراردادی مبنی بر متن تعهد عدم خیانت بین طرفین امضاء شده باشد و فرد خاطی به هر دلیلی این عهد شکسته باشد، می توان دادخواست خیانت در امانت را تنظیم نمود که وکیل تلفنی این کار را به صورت فوری و 24 ساعته با کیفیت تضمینی برای شما انجام می دهد.

علاوه بر موارد فوق گاهاً حالاتی پیش می آید که حفظ حب و دوستی بر مال ارجحیت داشته یا اینکه فرد اعلام به تصفیه خسارت می نماید؛ از این رو نیاز به شکایت نیست.

اگر می خواهید کارتان را بدون شکایت کشی پیش ببرید، بازهم بهتر است که با ما تماس تلفنی یا آنلاین برقرار؛ چراکه خیلی از افراد به دلایل مختلفی از انجام این کار پشیمان شدند.

 

شکواییه خیانت در امانت را پس از نگارش به چه کسی تحویل دهیم؟

در ابتدا باید نمونه اظهارنامه خیانت در امانت را تهیه نمود و سپس آن را برای شخصی که مال امانتی به او سپرده شده بود فرستاد؛ در صورتیکه فرد خائن در امانت، اقدامی انجام نداد و بی تفاوت ماند، باید به سراغ نگارش نمونه شکواییه خیانت در امانت رفته و متن شکواییه خیانت در امانت را به نحو احسن تهیه کرد؛ پس از تهیه این شکواییه باید آن را به دادسرای محل خود ارجاء دهید تا وارد نوبت رسیدگی گردد.

اگر فکر می کنید که به آموزش نوشتن شکواییه خیانت در امانت نیاز دارید، تنها کافیست تا با وکلای 24 ساعته آنلاین ما تماس حاصل نمایید تا ایشان به شما آموزش های ارزان و تضمینی خود را ارائه دهند؛ البته این امکان نیز وجود دارد که شما نگارش شکواییه های خود را به این عزیزان واسپاری نمایید تا به قید فوریت و با ضمانت قیمت و کیفیت برای شما آماده گردد.

 

نکات ضروری و الزامی در نگارش شکواییه خیانت در امانت چیست؟

 

hints to write a trust betrayal complaint

نگارش فوری نمونه دادخواست خیانت در امانت

 

اولین نکته رعایت شرایط ظاهری شکواییه خیانت در امانت طبق ماده 68 قانون آیین کیفری می باشد؛ موضوع دیگری که در تنظیم شکواییه بسیار اهمیت دارد، نگارش آن با ادبیات قانونی، به صورت صحیح و با آگاهی کافی از مفاد حقوقی می باشد؛ همچنین برای آنکه جرم خیانت در امانت شناخته شود، باید شرایط و ملزومات لازم برای اثبات خیانت در امانت، در نگارش شکواییه خیانت در امانت رعایت شود که این موارد از قبیل زیر اند:

 1. پیوند اسناد و مدارک به جهت اثبات به امانت دادن مال.

 

 1. معرفی دقیق شاهدین.

 

مشاوره حقوقی در نگارش شکواییه خیانت در امانت چه تاثیری دارد؟

از آن جایی که نمونه شکواییه خیانت در امانت به مثابه همان دادخواست حقوقی خیانت در امانت است؛ اگر توسط یک وکیل متخصص و مجرب در این زمینه نگارش شود، در روند دفاع از خیانت در امانت بسیار مفید و موثر واقع شده و همچنین دارای اعتبار و مزیت های بیشتری نزد مقامات قضایی خواهد بود؛ چراکه اشخاص حقوقی زبان همدیگر را بهتر می فهمند.

بدین صورت که نگارش شکواییه با ادبیات قانونی و تنظیم صحیح آن بسیار تاثیرگذار بوده و احتمال صدور رای به نفع شاکی را افزایش می دهد.

شکواییه ابتدا توسط دادسرا و کلانتری و در نهایت توسط دادگاه بررسی می شود به همین دلیل بهتر است برای طرح آن به کلانتری یا دادسرایی که که جرم در حوزه آن رخ داده مراجعه کرد؛ زیرا بررسی ادله، اسناد، شواهد و اظهارات آنها در این صورت با دقت و سرعت بیشتر انجام می شود.

 

توجه: فراموش نکنید که نگارش آنلاین نمونه دادخواست تضمینی خیانت در امانت در موسسه ما کاملاً تضمینی بوده و با قیمتی بسیار ارزان و 24 ساعته صورت می گیرد؛ بنابراین زمان را هدر ندهید و با وکلای کیفری ما تماس حاصل نمایید.

 

شکواییه خیانت در امانت آنلاین را از کجا دریافت کنم؟

 

online Betrayal complaint services

آموزش نمونه دادخواست حقوقی خیانت در امانت

 

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، وکیل تلفنی اولین موسسه خدمات حقوقی آنلاین در کشور بوده که مفتخر به ارائه خدمات نگارش اوراق حقوقی با ضمانت قیمت و کیفیت می باشد؛ اما در خصوص این مقاله می توان خدمات نگارشی زیر اشاره کرد:

 1. متن تعهد نامه خیانت با کیفیت تضمینی و قیمتی مقرون به صرفه.

 

 1. متن تعهد عدم خیانت با ضمانت قیمت و کیفیت.

 

 1. انواع نمونه اظهارنامه خیانت در امانت، از قبیل نمونه اظهارنامه خیانت در امانت چک.

 

 1. انواع امانت نامه ارزان و تضمینی به صورت کاملاً فوری.

 

 1. و خدمات آموزشی از قبیل اموزش متن شکایت خیانت در امانت و همچنین آموزش نوشتن متن دادخواست خیانت در امانت.

 

نمونه اصلی شکواییه خیانت در امانت

sample of Malversation Complaint petition

 

Malversation concept

 

شکواییه فوری و آنلاین ترک انفاق

نمونه شکواییه اصلی عدم تحویل طفل

نمونه کامل شکواییه ضرب و جرح عمدی

نمونه کامل شکواییه سرقت

نمونه کامل شکواییه قتل غیر عمد

نمونه متمایز و حرفه ای شکواییه مزاحمت تلفنی

نگارش فوری و 24 ساعته تمامی شکواییه های نادر و رایج با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چک سفید امضا اقدام کردن مال سال ۹۶الان جلب منو گرفتن
در قانون مجازات اسلامی، خیانت در امانت از جمله جرایم مالی و جرایم علیه اموال و مالکیت است. بهتر است بدانید: معمولا امانت با عقد عاریه که قراردادی است که به موجب آن، یکی از طرفین عقد به طرف دیگر عقد اجازه می دهد که از عین مال او به طور مجانی محافظت کرده و از آن منفعت ببرد به عامل امانت داده می شود. عاریه دهنده را معیر و عاریه گیرنده را مستعیر گویند. ماده 674 قانون مجازات اسلامی راجع به خیانت در امانت هرگاه اموال منقول یا غیر منقول یا نوشته‌هایی از قبیل ‌سفته، چک، قبض و نظایر آن به عنوان اجاره یا امانت یا رهن یا برای وکالت یا هر کار دیگری با اجرت یا بی ‌اجرت به کسی داده شده و بنا بر این بوده است که اشیای مذکور مسترد شود یا به مصرف معینی‌ برسد و شخصی که آن اشیا نزد او بوده آنها را به ضرر مالکین یا متصرفین آنها استعمال یا تصاحب یا تلف یا مفقود کند به حبس ‌از 6 ماه تا سه سال محکوم خواهد شد. عوامل جرم خیانت در امانت استعمال: مال امانی را برای خود استفاده کند. تصاحب: مال امانی را تصاحب کند. اتلاف: مال امانی را به هر طریقی از بین ببرد. مفقود کردن: مال امانی را مخفی کند و مالک نتواند به آن دستیابی داشته باشد. ارکان خیانت در امانت هر عملی باید سه رکن اصلی داشته باشد تا از نظر قانون، جرم شناخته شود. رکن مادی اعمال تصاحب، اتلاف، استعمال یا مفقود کردن مال امانی که در نتیجه انجام عمل یا انجام ندادن عملی صورت گیرد. به عبارتی، باید بین عملی که امین انجام داده و ضرری که به مالک وارد شده، باید رابطه علیّت وجود داشته باشد؛ بدین معنا که انجام فعل یا ترک فعل از سوی امین، موجب شده باشد که به مالک خسارت وارد شود. رکن معنوی وجود سوء نیت به صورت عام یا خاص؛ یعنی: سوء نیت عام: تصاحب، استعمال، اتلاف و مفقود کردن مال امانی باید به صورت عمدی و آگاهانه اتفاق بیفتد. سوء نیت خاص: یعنی انجام این اعمال با اراده و قصد زیان رساندن به دیگران باشد. رکن قانونی عمل انجام شده باید مصداق موارد بیان شده در ماده 674 قانون مجازات اسلامی باشد تا شرایط جرم تلقی شدن خیانت در امانت تحقق یابد. از جمله آن مصادیق داریم: مال امانی باید حتما ارزش مالی داشته باشد و یا ابزار کسب مال باشد، بنابراین اگر مال امانی، قابلیت خرید و فروش و ارزش مالی نداشته باشد، جرم محقق نمی‌شود. مال امانی باید حتما توسط مالک آن یا نماینده قانونی او به امین سپرده شده باشد. مال امانی باید از روش‌های قانونی و با شرط بازگرداندن به صاحب آن یا با شرط مصرف کردن در راهی مشخص، به فرد امین سپرده شده باشد. کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعریف جرم : تعریف جرم از نگاه قانون مجازات اسلامی حالت های مختلف جرم خیانت در امانت سوء استفاده از ضعف نفس اشخاص سوء استفاده از مهر و امضا خیانت مستخدمین دولت در اموال و اسناد دولتی خیانت در امانت در قانون تجارت خیانت در امانت در قانون تصدیق انحصار وراثت خیانت در امانت در قانون ثبت اسناد و املاک سوء استفاده از ضعف نفس اشخاص هرگاه شخصی به ضرر شخص دیگری که دچار ضعف نفس یا هوی و هوس است، نوشته یا سندی، اعم از تجاری یا غیر تجاری، از قبیل؛ سفته، چک یا هرگونه نوشته ای که موجب التزام وی شود، تنظیم نماید؛ مرتکب جرم خیانت در امانت شده و علاوه بر جبران خسارت مالی، به حبس از شش ماه تا دو سال و از یک میلیون ریال تا ده میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شود. نکته: اگر فردی که مرتکب چنین جرمی شده، نسبت به شخصی که ضرر دیده، حق ولی بودن، وصی یا قیم بودن، داشته باشد، مجازات وی علاوه بر جبران خسارت مالی از سه تا هفت سال حبس خواهد بود. سوء استفاده از مهر و امضاء اگر فردی مهر و برگه چک یا هر برگه سفید امضاء خود را به دست شخصی بسپارد و آن شخص از آنها سوء استفاده کند، شخص سوء استفاده کننده، مرتکب جرم خیانت در امانت شده است. حتی اگر این فرد اسناد را خودش و بدون اطلاع مالک اسناد، به هر طریقی به دست بیاورد و از آن سوء استفاده کند، باز هم مجرم شناخته می شود و مطابق با قانون مجازات می شود و برای وی یک تا سه سال حبس در نظر گرفته می شود. خیانت مستخدمین دولت در اموال و اسناد دولتی هرگاه وجوه نقدی، اسناد و اوراق بهادار، سهام یا سایر اموال متعلق به هر یک از سازمانها و موسسات فوق الذکر، توسط هرکدام از مستخدمین آن، مورد استفاد غیر مجاز قرار گیرد، تصرف غیرقانونی محسوب می شود. متصرف، علاوه بر پرداخت اجرت المثل، به شلاق تا 74 ضربه محکوم می شود. هم چنین چنانچه شخص مجرم، طی ارتکاب جرم، منفعت کسب کرده باشد، به پرداخت جزای نقدی معادل قیمت انتفاعی نیز محکوم می شود. کارمندان و کارکنان ادارات و سازمان ها، شوراها، شهرداری ها، موسسات و شرکتهای دولتی یا وابسته به دولت، نهادهای انقلابی و بنیادها، دیوان محاسبات، مقامات قضایی، اعضا و کارکنان قوای سه گانه، نیروهای مسلح، مامورین خدمات عمومی اعم از رسمی و غیر رسمی و … جزو موارد ذکر شده هستند. لازم به ذکر است حتی در صورتی که فردی به علت بی احتیاطی یا کم کاری، موجب تضییع اموال و وجوه دولتی گردد و یا آن را به مصارفی برساند که در قانون برای آن اعتباری منظور نشده، باز هم مجرم شناخته می شود. خیانت در امانت در قانون تجارت در قانون تجارت هرگاه که شخصی، سند تجاری مانند: چک، سفته و … را به شخصی امانت بدهد، اما امین به وسیله این اسناد خیانت کند، خیانت در امانت محسوب می شود. برای مثال فرض کنید شخصی خانه ای را اجاره کند و چکی را به عنوان ضمانت اجاره، نزد موجر گذاشته باشد، بعد از تخلیه منزل، موجر باید چک را به صاحبش بازگرداند، در غیر اینصورت و استفاده دیگر از چک، خیانت در امانت محسوب می شود. یا در مواردی که دلال بر خلاف وظیفه خود نسبت به کسی که با او طرف حساب است، عمل نماید و با دریافت وجه از طرف دیگر معامله، به نفع وی اقدام کند، خیانت در امانت محسوب می شود. هم چنین در قانون تجارت یکی از شرایطی که برای مدیران در نظر گرفته شده این است که اگر کسی مرتکب خیانت در امانت شود، در دوره محرومیت نمی تواند به عنوان مدیر شرکت (سهامی) انتخاب شود. پس مدیر، امین شرکت و امانت، شرط مدیریت است.
سلام در مبحث خیانت در امانت عنصر سپردن به عنوان امانت بسیار مهم است و در مواردی مشاهده میشود که استیلای ید در اموال بدون سپردن اتفاق افتاده و صاحب مال شکایت خیانت در امانت را مطرح میکند که آرای قضایی در این خصوص احراز خیانت در امانت را ثابت نمیداند.
با سلام و احترام، همه ما می دانیم که جهان امروز تبدیل به یک دهکده جهانی شده و انسان ها در کمترین فاصله زمانی ممکن با یکدیگر ارتباط برقرار می نمایند اما این ارتباط برای اینکه بقا و دوام داشته باشد نیازمند برخی از پیش زمینه هاست. یکی از این پیش زمینه ها داشتن اعتماد بین افراد است که با بر هم خوردن اعتماد بین طرفین بسیاری از روابط از هم گسسته خواهد شد و به این ترتیب دیگر نمی توان با خیال آسوده در این دهکده جهانی زندگی نمود . وجود اعتماد میان انسان ها آنقدر اهمیت دارد که هم در شرع و هم در قانون شکستن آن بسیار نکوهش شده است . عنوان خیانت در امانتی که در قانون مجازات اسلامی و برخی قوانین خاص برای چنین حالتی پیش بینی شده به خاطر اهمیت بالای اعتماد میان انسان هاست تا جامعه در سمت رشد و تعالی قرار بگیرد. اگر ما چیزی را نزد دیگری به امانت بسپاریم و بعد از مدتی بخواهیم آن را باز ستانیم و متوجه شویم که این مال توسط فرد امین از دست رفته است ابتدا باید مراتب را طی اظهارنامه ای برای او ارسال کنیم و بعد از آن اقدام به ثبت شکوائیه خیانت در امانت نمائیم. این جرم چون باعث جریحه دار کردن احساسات عمومی می شود هم به لحاظ عمومی و هم به لحاظ خصوصی مورد رسیدگی قرار می گیرد.برای تنظمی شکوائیه مناسب در این زمینه و به طور کلی برخورد با چنین افرادی باید با موسسه وکیل تلفنی تماس حاصل نموده و مشکل خویش را با کمک ایشان بر طرف نمائید.
با سلام گاهاً برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که به دلایل مختلف مال خود را که نیاز به مراقبت مستمر دارد، به شخصی امین سپرده ایم؛ اما پس از رجعت متوجه شده ایم که اوضاع بر وفق مراد نبوده و فرد امین در تعهد خود به مراقبت از امانت وفا نکرده است یا به عبارتی در حق امانت، خیانت کرده است؛ در اینگونه موارد اگر این موضوع با توافق حل نگردد،
قانون ماهی‌ای خوبه ولی رسیدگی نمی‌کنن ممنون رسیدگی کنین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی