موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد طراحي سايت

قرارداد طراحی وب سایت

همانطور که می دانید، قراردادها برای تعیین وظایف و تعهدات طرفین به انجام امور مندرج در آن در موارد مختلف، تنظیم می گردد؛ یکی از این مواردی که می بایست برای آن قرارداد تهیه نمود، طراحی سایت می باشد؛ چراکه بسیاری از هموطنان عزیزمان در این خصوص با ما تماس گرفته اند و دعاوی مختلفی را با طراح سایتی که به او کار سپرده بودند، مطرح نموده اند؛ در صورتیکه یک اگر از همان ابتدای کار یک قرارداد، آن هم بر پایه ضمانت منافع طرفین منعقد گردد، ریسک بروز دعاوی به حداقل خواهد رسید؛ فلذا با ما همراه باشید تا این مورد را به طور کامل بررسی نماییم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

نمونه یک قرارداد اصل و کامل طراحی وب سایت

 

original website contract pattern

قرارداد آنلاین طراحی وبسایت ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

این قرارداد مابین رایامارکتینگ به نمایندگی آقای امیر ملکی با آدرس ایمیلrayamarketing@gmail.com    و شماره تلفن همراه 0919703XXXX که از این پس در این قرارداد مجری نامیده می­ شود؛ از یک طرف و طرف دیگر... با کد ملی ... و آدرس ... آدرس ایمیل ... شماره همراه ... که از این پس در این قرارداد کارفرما نامیده می­ شود، منعقد می گردد.

 

ماده (1): موضوع قرارداد

طراحی و اجرا، پیاده سازی سایت اینترنتی ... که مشخصات فنی به پیوست می باشد.

 

ماده (2): مدت قرارداد

مدت این قرارداد از تاریخ ... لغایت ... بمدت ... می ­باشد.

مدت زمان اعلام شده در صورتی تحقق می­ یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف کارفرما وجود دارد، در زمانی معقول از طرف کارفرما رسیدگی و به مجری اعلام گردد.

 

تبصره (1): در صورت تاخیر کارفرما در مورد عدم تحویل به موقع اطلاعات به مجری به ازاء هر روز تاخیر یک روز به مدت پایان قرارداد اضافه می گردد و تاریخ پایان قرارداد با در نظر گرفتن تاخیر زمانی تحویل اطلاعات از سوی کارفرما مجددا محاسبه می­ گردد.

 

ماده (3): مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

 

contract expenses and way to do

بانک آنلاین قراردادهای طراحی وب سایت

 

مبلغ کل این قرارداد با در نظر گرفتن مشخصات فنی اعلام شده که به پیوست می باشد، مبلغ ... ریال بحروف ... ریال می ­باشد که به صورت توافقی بین طرفین تعیین شده است که مطابق مراحل زیر قابل پرداخت می­ باشند: 

 

1. مبلغ ... ریال معادل حدود یک سوم کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت در وجه مجری پرداخت نماید.

 

2. مبلغ ... ریال معادل حدود یک سوم کل مبلغ قرارداد پس از تحویل قالب سایت مذکور و تایید نهایی قالب پرداخت می ­گردد.

 

3. مبلغ ... ریال معادل حدود یک سوم کل مبلغ قرارداد در پایان کار پس از تحویل کامل سایت مذکور در وجه مجری پرداخت می گردد.

 

شروع و ادامه قرارداد منوط به پرداخت ها در زمان های تعیین شده می باشد؛ تمامی مبالغ را می توانید به شماره کارت 6104337723796932 یا حساب 8042198047 به نام مجید صفایی، شمس الدین یوسف آملی واریز نمایید.

 

ماده (4): تعهدات مجری

1. مجری متعهد می­ گردد، اجرای دقیق ماده یک قرارداد را در موعد مقرر به اتمام رسانده و تحویل نماینده کارفرما دهد.

 

2. مجری متعهد می­ گردد، براساس موضوع قرارداد از لحاظ ارائه خدمات فنی و نحوه انجام کار رضایت کارفرما را به طور کامل جلب نماید و هرگونه اعتراض یا عدم رضایت کارفرما از کار انجام شده که به موضوع قرارداد مربوط می­ گردد، باید هرچه سریعتر از سوی مجری رسیدگی شده و ترتیب اثر داده شود.

 

3. مجری متعهد می­گردد رفع کلیه اشکالات احتمالی در برنامه­های سرویس­  هایی که به کارفرما مستقلاً ارائه داده است تا مدت 15 روز پس از تحویل قطعی برنامه، در صورت نیاز و با تقاضای کارفرما آموز­ش ­های لازم به صورت غیر حضوری و با ارسال ویدئو ارائه نماید؛ بدیهی است در صورتی که کارفرما بخواهد خودش یا نماینده خودش را به دفتر مجری معرفی نماید تا آموزش ببینند، مجری می بایست با کارفرما همکاری نماید و آموزش ها صرفاً نحوه کار کردن با سایت طبق مشخصات فنی پیوست می باشد.

 

4. مجری در رابطه با هزینه راه اندازی سایت (اجاره فضا و ثبت دامنه) و همچنین هزینه شارژ سالیانه سایت هیچگونه تعهدی ندارد و در صورت تمایل کارفرما با انعقاد یک قرارداد میزبانی با مجری که به طور جداگانه تنظیم می­ گردد، میزبانی سایت برعهده مجری خواهد بود.

 

ماده (5): تعهدات کارفرما

1. کارفرما متعهد می ­گردد نسبت به پرداخت مبلغ قرارداد مطابق با ماده 3 در موعد مقرر اقدام لازم را بعمل آورد؛ در غیر این صورت این قرارداد قهراً منفسخ می شود. که مراتب انفساخ از طریق ایمیل به کارفرما اعلام و کارفرما نسبت به مطالبه مبالغ واریزی سابق ادعای نخواهد داشت.

 

2. کارفرما موظف است از زمان تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه اطلاعات مورد نیاز سایت را در هر زمانی که مجری درخواست می­  کند در اسرع وقت در اختیار او قرار دهد.

 

3. کلیه کسورات قانونی اعم از مالیات، حق بیمه و هزینه­ های تامین اجتماعی بعهده کارفرما است.

 

4. هزینه عکاسی صنعتی، تایپ، ترجمه، انیمیشن­ های خاص، تهیه و تولید محتوا و موسیقی، صدا و فیلم، تغییرات اساسی در ساختار سایت و موارد متفرقه دیگر بعهده کارفرما می­باشد.

کارفرما متعهد می­ گردد؛ در صورتیکه در حین مراحل طراحی یا بعد از اتمام مراحل طراحی، خواستار ایجاد تغییراتی به جز مشخصات فنی که به پیوست می باشد، را درخواست، بسته به نوع تغییرات هزینه ­ای به غیر از مبلغ کل قرارداد در وجه مجری پرداخت نماید و مراتب تغییر و طرح جدید را باید صرفاً از طریق ایمیل موسسه اعلام تا کارشناس مجری نسبت به بررسی و اعلام هزینه اقدام نمایید بدیهی است بعد از پرداخت فاکتور موصوف، نسبت به اجرای قسمت اضافه شده اقدام می گردد.

 

ماده (6): تاخیر

 

Delay in contract,s delivery time

وکیل آنلاین ناظر بر اجرای قراردادها

 

در صورتی که کارفرما اطلاعات مورد نیاز مجری را به موقع تحویل ندهد به ازاء هر روز تاخیر، یک روز کاری به مدت تحویل پروژه افزوده می شود.

 

ماده (7): پشتیبانی

مجری پس از تایید کارفرما در مورد اتمام کار پروژه هیچ گونه تعهدی برای نگهداری، پشتیبانی، تولید محتوا و همچنین هیچ گونه مسئولیتی در مورد مشکلات بانک، خرابی و توقف سرور ندارد و چنانچه کارفرما مایل باشد، با انعقاد یک قرارداد پشتیبانی با مجری که بطور جداگانه تنظیم می ­گردد مسائل مربوط به پشتیبانی و نگهداری سایت طبق قرارداد پشتیبانی را مرتفع می ­نماید.

تبصره 1: مدت زمان پشتیبانی رایگان توسط مجری (شامل خرید یک عدد دامین دات آی آر (.IR) و هاستینگ و بک آپ گیری روزانه اطلاعات) به مدت یک سال از زمان اولین رونمایی سایت (زمانی که سایت برای اولین بار بر روی اینترنت قابل مشاهده شد) می باشد که توسط مجری تعهد می شود.

 

ماده (8): شرایط عمومی قرارداد

1. کارفرما حق واگذاری قرارداد و انتقال موضوع این قرارداد (طراحی ­ها، امکانات و نرم افزارهای استفاده شده و برنامه نویسی) را به غیر دارد.

 

2. بروز هر گونه حادثه غیرقابل پیش بینی و غیر قابل اجتناب از اراده طرفین مانند زلزله، سیل، طوفان، جنگ و خرابی سرور که مانع از اجرای تعهدات آنها گردد، موجب رفع مسئولیت آنان در زمان مزبور تا خاتمه حادثه بوده و طرفین با توافق کتبی می ­توانند نسبت به تمدید یا فسخ قرارداد اقدام نمایند.

 

3. براساس اين قرارداد اطلاعات اختصاصي و محرمانه شركت شامل موارد ذيل مي باشد:

 • كليه اطلاعات و مداركي اطلاق مي گردد كه به صورت عمومي در اختيار اشخاص ثالث نبوده و دسترسي به آن بدون مجوز كتبي از طرف افشاء كننده مجاز نبوده و نسبت به آن داراي حقوق اختصاصي مي باشد و گونه استراتژي هاي تجاري، اطلاعات و داده هاي فني و مهارتي، اسناد كتبي، طرح ها، يادداشت ها، ترسيمات، نقشه ها، نمودارها، عكس ها و تصاوير، جداول، مدارك، برنامه و نرم افزارها و برنامه ها، رسانه ها، اختراعات، كشفيات، پيشرفت ها، ابزارها، اسناد قراردادي و حقوقي، اطلاعات طراحي و ساخت و اطلاعات مالي، ماشين ها، دستگاه ها، تجهيزات، طراحي ها، عملكردها، برچسب ها، سيستم ها، نظريه ها، ليست مشتريان، نيازهاي مشتريان، قيمت ها، مراحل، آزمايش ها، مفاهيم و فرمول ها، روش ها، اطلاعات مربوط به بازار يابي، اسرار تجاري، محصولات شركت، بازاريابي، تبليغات، مسائل مالي شركت و وابستگان، طرح جامع، مشخصات فني كارگاه، فهرست سرمايه گذاران بالقوه، طرح هاي اقتصادي و ديگر امور فني و تجاري مربوط به موضوع فعاليت شركت جديد مي باشد كه در اختيار همكار قرارداده شده يا خواهد شد يا در ضمن اجراي پروژه در زمان همكاري با شركت حاصل خواهد شد.

 

4. تمامي عناوين، اطلاعات و اسناد كتبي كه به واسطه قرارداد، به امضاء اعطا شده بودند، پس از فسخ قرارداد وي، حق انحصاري تمامي آنها متعلق به شركت بوده و وي نيز بايستي آنها را به شركت تحويل دهد. اطلاعات محرمانه ممكن است به حالات زیر باشند:

 

 • به صورت منفرد و يا اشتراكي به دست آمده باشد.

 • در ساعات عادي كاري شركت بدست آمده باشد.

 • به درخواست امضاء كننده و يا به پيشنهاد شركت ارائه شده باشند.

 • به وسيله تجهيزات و وسايل شركت به دست آمده باشد.

 • به وسيله شركت و غيره به دست آمده باشد.

 

5. كارفرما تمايل دارد از هرگونه افشاء غير مجاز و كنترل نشده اطلاعات محرمانه خود، قبل و حين انجام همكاري و پس از آن و همچنين قبل و حين قرارداد و فعاليت نزد كارفرما و پس از آن را حفظ و به هیچ کس اعم از حقوقی و حقیقی امتناع نمایند.

 

6. همچنين با عنايت به تكنولوژيكي بودن شركت، همكار حق انجام فعاليت مشابه و رقابت به هر نحو اعم از مشاركت با شركت ديگر يا مستقلاً و نخواهد داشت؛ لذا همكار اقدام به انعقاد اين قرارداد بر اساس مفاد و شرايط ذيل و بر اساس ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران نموده است.

 

ماده (9): حل اختلاف

 

solving conflicts

اورژانس وکالت آنلاین امور قراردادها

 

در صورت بروز اختلاف در اجرای این قرارداد طرفین قرارداد موضوع اختلاف را به داوری ارجاع می دهند و نظر داوران قاطع اختلاف خواهد بود؛ داور اتحادیه کسب و کار اینترنتی تعیین گردیده است که نظر ایشان قاطع می باشد.

 

ماده (10): رفع مسئولیت

1. طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران راه اندازی وب سایت نیازمند اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می ­باشد که اخذ این گونه مجوزها برعهده­ ی کارفرما می­ باشد.

 

2. بدیهی است که تامین محتوا و دیتا انتری با کارفرما بوده و این قرارداد فقط شامل طراحی سایت و یک سال پشتیبانی رایگان جهت در دسترس بودن سایت می باشد.

 

ماده (11): نسخ قرارداد

این قرارداد طبق ماده 10 قانون مدنی تنظیم گردیده است که دارای 11 ماده می باشد و مشخصات فنی نیز به پیوست آن می باشد.

 

مجری کارفرما

تاریخ، مهر و امضاء تاریخ، مهر و امضا

 

جهت دانلود فايل وورد قرارداد طراحي سايت كليك نماييد 

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، همه انسان ها به صورت طبیعی وقتی قصد انعقاد قراردادی را دارند به دنبال کسب سود و منفعت ناشی از این قراداد می باشند . یعنی هر یک از ما در هنگام انعقاد یک قرارداد زمین ، خودرو یا امثال آن هدفی جز کسب سود را دنبال نمی کنیم. هر قرارداد دارای بدنه و شاکله اصلی خود جهت رعایت اصول و ضوابط کلی کار می باشد و اگر این شاکله اصلی رعایت نشود ممکن است اساس قرار داد زیر سوال برود و خانه از پایبست ویران شود، بعنوان مثال در یک قرارداد طراحی باید مواردی مانند طرفین قرارداد، مدت قرار داد ، زمان و نحوه پرداخت و امثال آن رعایت گردد تا بنیان انجام معامله از بین نرود . طبیعتا افرادی که قصد انجام چنین کاری را دارند باید در این امور با دقت و هوشیاری زیادی عمل نمود تا افسار و زمام امور را بدست هر کسی نسپاریم، جهت تنظیم یک قرارداد فروش مناسب موارد بسیار مهمی هستند که باید به همه آنها دقت نمود که جهت رفع ابهامات موجود شرایطی در موسسه وکیل تلفنی برای همگان فراهم بوده و می توانید با تماس با این موسسه نسبت به حل مشکلات خویش اقدام نمایید.
كليه اطلاعات و مداركي اطلاق مي گردد كه به صورت عمومي در اختيار اشخاص ثالث نبوده و دسترسي به آن بدون مجوز كتبي از طرف افشاء كننده مجاز نبوده و نسبت به آن داراي حقوق اختصاصي مي باشد و گونه استراتژي هاي تجاري، اطلاعات و داده هاي فني و مهارتي، اسناد كتبي، طرح ها، يادداشت ها، ترسيمات، نقشه ها، نمودارها، عكس ها و تصاوير، جداول، مدارك، برنامه و نرم افزارها و برنامه ها، رسانه ها، اختراعات، كشفيات، پيشرفت ها،
در صورت تاخیر کارفرما در مورد عدم تحویل به موقع اطلاعات به مجری به ازاء هر روز تاخیر یک روز به مدت پایان قرارداد اضافه می گردد و تاریخ پایان قرارداد با در نظر گرفتن تاخیر زمانی تحویل اطلاعات از سوی کارفرما مجددا محاسبه می­ گردد
سلام دامنه ای را خریداری کرده و برای طراحی ظاهری و چینش ساختار آن، به یک طراح وب سایت مراجعه می نمایید؛ گاه شما می دانید که چه می خواهید و تمامی موارد درخواستی تان را به صورت شفاهی یا کتبی با طراح وب سایت در میان می گذارید و ایشان نیز شفاهاً یا کتباً به شما تأیید می دهند؛ با توجه به دنیای امروز که حتی نوشته های کتبی نیز می بایست محضری باشند تا اعتبار پیدا کنند، به احتمال بالای ۹۷% شما با این فرد در انجام تعهداتش به مشکل خواهید خورد؛ اما توصیه ما به شما این است که قبل از نگارش طراحی سایت خود با وکلای سایبری ما تماس گرفته تا ایشان به صورت آنلاین یا تلفنی بر مفاد قرارداد شما نظارت داشته باشند؛
قرارداد طراحی وب سایت بر اساس آنچه که در ماده ۱۰ قانون مدنی تفاوتی نداشته و نکات آن در تنظیم به طور خلاصه به شرح ذیل است: قرارداد طراحی سایت به طور قانونی توافق طراحی بین یک طراح و مشتری خود را متعهد می کند. هم مشتری و هم طراح باید سند را امضا کنند تا قرارداد معتبر باشد. چنین قراردادهایی حاوی تفاهم نامه های طراحی در مورد عواملی هستند که عبارتند از: قیمت محدوده کار طراحی جدول زمانی مناسب جهت تحویل کارها زمان بندی پرداخت حقوق مالکیت معنوی سایر اصطلاحات حقوقی
ضمن عرض ادب و احترام خواستم از اقدام شایسته شما برای افزایش آگاهی مردم تشکر کنم قرارداد بسیار خوب و محکمی توسط مشاورین موسسه برای شرکت ما تنظیم شد و واقعا راه گشا و روشن کننده بود قطعا مشورت در امور حقوقی جلوی بسیاری مشکلات بعدی را خواهد گرفت
مفید بود
سلام استفاده از وکلای مجرب موسسه وکیل تلفنی به شدت توصیه میشود
قرارداد طراحی وب سایت بر اساس آنچه که در ماده ۱۰ قانون مدنی تفاوتی نداشته و نکات آن در تنظیم به طور خلاصه به شرح ذیل است: قرارداد طراحی سایت به طور قانونی توافق طراحی بین یک طراح و مشتری خود را متعهد می کند. هم مشتری و هم طراح باید سند را امضا کنند تا قرارداد معتبر باشد. چنین قراردادهایی حاوی تفاهم نامه های طراحی در مورد عواملی هستند که عبارتند از: قیمت محدوده کار طراحی جدول زمانی مناسب جهت تحویل کارها زمان بندی پرداخت حقوق مالکیت معنوی سایر اصطلاحات حقوقی
با سلام و تشکر از مطلب مفید و بسیار کاربردی رعایت چند نکته در عموم قراردادها علی الخصوص قراردادهای خصوصی بین افراد در حل و فصل اختلافات و همچنین تحکیم قرارداد و جلوگیری از سوء استفاده طرفین بسیار کارگشا و ضروری می باشد که از آن جمله میتوان به لحاظ کردن وجه التزام مناسب در قرارداد ،ضرر و زیان ناشی از تاخیر،شرایط فسخ و در صورت امکان شرط داوری در قرارداد اشاره کرد. چرا که تجربه نشان داده است که بعضاً عدم وجود این موارد راه را برای حل اختلاف و الزام شخص به مفاد قرارداد سخت و دشوار می نماید و به دلیل اینکه اقدامات قضایی اغلب مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی است و در برخی موارد پیگیری ها به صرفه نمی باشد درج شرط داوری و ارجاع به داور مرضی الطرفین و ضمانت اجرای مناسب در قراردادها در بسیاری از قراردادها امری شایسته و لازم است.
با سلام قرارداد طراحی سایت هنگامی منعقد می گردد که شما دامنه ای را خریداری کرده و برای طراحی ظاهری و چینش ساختار آن، به یک طراح وب سایت مراجعه می نمایید؛ گاه شما می دانید که چه می خواهید و تمامی موارد درخواستی تان را به صورت شفاهی یا کتبی با طراح وب سایت در میان می گذارید و ایشان نیز شفاهاً یا کتباً به شما تأیید می دهند؛ با توجه به دنیای امروز که حتی نوشته های کتبی نیز می بایست محضری باشند تا اعتبار پیدا کنند
طرفین قرارداد برای این که دقیقا مسائلی را که از هم می خواهند بررسی کنند و هم چنین هزینه های مربوط به کار و هم ویژگی هایی که کارفرما می خواهد دقیقا این کار داشته باشد بررسی می شود . البته در تنظیم این قرارداد باید دقت فراوانی صورت گیرد تا بعدها باعث ایجاد اختلاف و سو تفاهم هایی نشود. زیرا ممکن است در واسط کار مشکلاتی در زمینه ویژگی های فنی سایت ، پرداخت نکردن هزینه ها به صورت دقیق ، وجود نداشتن پشتیبانی ها و مدت زمان تحویل آن ها به وجود آید که اگر قبلا در قرارداد درباره این موارد صحبت شده باشد مشکلات احتمال به میزان بسیار زیادی کاهش می یابد. می توانید نمونه هایی از این قراردادها را در اینترنت ببینید . البته بعضی از این قراردادها خواسته های هر دو طرف را بیان نمی کنند و به همین دلیل هم بهتر است برای انعقاد قرارداد طراحی سایت از مشاوران متخصص در این حوزه استفاده کنید . قرارداد طراحی وب سایت با سایر قراردادها چه مشترکاتی دارد؟ 1-طرفین قرارداد: این قراردادها نیز مانند قراردادهای دیگر باید طرفین قرارداد همه مشخصات خود را از جمله اطلاعات شناسایی باید بیان شود . اگر در این زمینه هر نوع اشتباهی ایجاد شود باعث خواهد شد تا بعدها در صحت این قرارداد مشکلاتی ایجاد شود . پس برای این که از اشتباهات در این زمینه جلوگیری شود لازم است تا مدارک شناسایی را طرف مقابل ببینید و درنتیجه این کار ضمیمه پرونده شود . 2-موضوع و مدت قرارداد: در این قسمت از قرارداد طراحی وب سایت باید به طراحی سایتی که می خواهد صورت بگیرد و به صورت کلی همه ویژگی های آن اشاره شود . حال اگر ویژگی هایی که این وب سایت دارد بسیار زیاد است می توانید آن ها را در قسمت پیوست بنویسد و یا می توانید زیرعنوانی را در قرارداد قرار دهید و بقیه ویژگی ها را در آن قرار دهید . هم چنین برای این کار باید یک مدت زمان معینی درنظرگرفته شده باشد که باید به صورت دقیق معین شود . مشخص شده زمان باعث می شود تا بعدها در مورد زمان تحویل مشکلی بین طرفین ایجاد نشود. برای این کار باید یک مبدا نیز مشخص شود و خسارات مشخص نیز تامین شود . مدت زمان انجام کار می تواند در چندین مرحله برنامه ریزی شود . 3-تعهدات طرفین : در این قسمت معین می شود که طرفین چه تعهداتی را با هم دارند و این وظایفی که نسبت به هم دارند تا چه زمانی ادامه می یابد. 4-مبلغ قرارداد و شرایط پرداخت : زمانی که برای این قرارداد موضوعی انتخاب می شود باید مشخص بشود که برای طراحی این وب سایت چه هزینه هایی باید پرداخت شود و بعد از این که هر مرحله از کار به پایان رسید باید هزینه های مربوط به آن نیز پرداخت شود . البته در بعضی از قرارداد طراحی وب سایت خود طراحی نیز با صاحبان کار شریک می شود. در این صورت هزینه هایی که برای کار پرداخت می شود به صورت درصدی بوده است . 5-پایان یافتن قرارداد و پیش بینی شرایط فسخ قرارداد: این قسمت نیز باید معین شود که شرایط فسخ قراردا به چه صورتی است و در صورت این که طراح سایت در زمان مقرر این کار را تحویل ندهد و یا کارفرما هزینه های مربوط را در زمان مشخصی تحویل ندهد شرایطی برای فسخ شدن قرارداد نیز پیش بینی شود . مهم ترین نکته هایی که در قرارداد طراحی وب سایت باید درنظر داشته باشید: 1-پشتیبانی کردن از وب سایت : سفارش طراحی سایت تنها به همان زمان که این قرارداد وجود دارد و برقرار است نمی شود و اما بعد از آن نیز باید شرایط پشتیبانی از سایت تا مدتی برقرار باشد . برای این که این مرحله حتما انجام شود می توان مقداری از این هزینه ها بعد از این که مرحله پشتیبانی صورت گیرد انجام شود . 2-عدم افشای اطلاعات محرمانه کارفرما : کارفرما باید در قرارداد این موضوع را بیان کند که اطلاعاتی که در اختیار طراح سایت قرار می دهد محرمانه است و درصورت این که این اطلاعات برملا شود باید برای ان ضمانت های اجرایی مشخصی تعیین شود . نکته بسیار مهمی که در این قراردادها وجود دارد این است که تعهدات باید دارای ضمانت های اجرایی باشد . 3-مالکیت فکری : کارفرما باید در قرارداد طراحی وب سایت حقوق مالکیت فکری را برای اطلاعاتی که در اختیار طراح قرار می گیرند تاکید داشته باشد . هم چنین باید در مورد حقوق سایتی که طراحی می شود نیز مقرارتی تعیین شود . 4-تست و بررسی کار : بهتر است در این قرارداد طراحی سایت این موضوع بیان شود که درنهایت این سایت توسط شخص ثالثی که به امور فنی تسلط دارد بررسی شود والبته قسمتی از پرداخت ها نیز باید در این مرحله انجام شود . 5-خسارت برای تاخیر : اگر هر یک از طرفین در تحویل دادن کار و یا پرداخت مبلغ تاخیری داشته اند می توان در قرارداد مبلغی را تعیین کرد که به ازای هر روز تاخیر به عنوان خسارت تعیین شود . این باعث می شود تا تاخیرهایی که صورت می گیرد به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا کند 6-تحویل کار : این موضع باید در قرارداد طراحی سایت مشخص شود که آیا بعد از این که قرارداد طراحی سایت به اتمام رسید و هم چنین مدت زمان پشتیبانی آن ها هم تمام شد و بعد از مدتی در سایت مشکلاتی ایجاد شود آیا باز هم طراح سایت این مشکلات را برطرف خواهد کرد. 7-تعیین کردن حدود مسئولیت : در قرارداد طراحی سایت مورد بسیار مهمی که وجود داشته است این بوده است که باید مسئولیت های طرفین مورد بررسی قرار گیرد و اگر هر یک از طرفین در انجام مسئولیت های خود کوتاهی کند خود وی خسارت های ناشی از آن را نیز برعهده بگیرد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی