موسسه وکیل تلفنی

  • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
  • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد طراحي سايت

قرارداد طراحی وب سایت

همانطور که می دانید، قراردادها برای تعیین وظایف و تعهدات طرفین به انجام امور مندرج در آن در موارد مختلف، تنظیم می گردد؛ یکی از این مواردی که می بایست برای آن قرارداد تهیه نمود، طراحی سایت می باشد؛ چراکه بسیاری از هموطنان عزیزمان در این خصوص با ما تماس گرفته اند و دعاوی مختلفی را با طراح سایتی که به او کار سپرده بودند، مطرح نموده اند؛ در صورتیکه یک اگر از همان ابتدای کار یک قرارداد، آن هم بر پایه ضمانت منافع طرفین منعقد گردد، ریسک بروز دعاوی به حداقل خواهد رسید؛ فلذا با ما همراه باشید تا این مورد را به طور کامل بررسی نماییم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 400000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 800000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"قرارداد طراحی سایت هنگامی منعقد می گردد که شما دامنه ای را خریداری کرده و برای طراحی ظاهری و چینش ساختار آن، به یک طراح وب سایت مراجعه می نمایید؛ گاه شما می دانید که چه می خواهید و تمامی موارد درخواستی تان را به صورت شفاهی یا کتبی با طراح وب سایت در میان می گذارید و ایشان نیز شفاهاً یا کتباً به شما تأیید می دهند؛ با توجه به دنیای امروز که حتی نوشته های کتبی نیز می بایست محضری باشند تا اعتبار پیدا کنند، به احتمال بالای 97% شما با این فرد در انجام تعهداتش به مشکل خواهید خورد؛ اما توصیه ما به شما این است که قبل از نگارش طراحی سایت خود با وکلای سایبری ما تماس گرفته تا ایشان به صورت آنلاین یا تلفنی بر مفاد قرارداد شما نظارت داشته باشند؛ یکی از مزایای این امر این است که وکلای ما نسبت به فعالیت سایت شما مواردی را در قرارداد درج می کنند که ممکن است شما از وجو آنها بی خبر باشید و نبود آنها برای شما دردسر ساز شوند؛ برای تماس تلفنی با این عزیزان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

نمونه یک قرارداد اصل و کامل طراحی وب سایت

 

original website contract pattern

قرارداد آنلاین طراحی وبسایت ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

این قرارداد مابین رایامارکتینگ به نمایندگی آقای امیر ملکی با آدرس ایمیلrayamarketing@gmail.com    و شماره تلفن همراه 0919703XXXX که از این پس در این قرارداد مجری نامیده می­ شود؛ از یک طرف و طرف دیگر... با کد ملی ... و آدرس ... آدرس ایمیل ... شماره همراه ... که از این پس در این قرارداد کارفرما نامیده می­ شود، منعقد می گردد.

 

ماده (1): موضوع قرارداد

طراحی و اجرا، پیاده سازی سایت اینترنتی ... که مشخصات فنی به پیوست می باشد.

 

ماده (2): مدت قرارداد

مدت این قرارداد از تاریخ ... لغایت ... بمدت ... می ­باشد.

مدت زمان اعلام شده در صورتی تحقق می­ یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف کارفرما وجود دارد، در زمانی معقول از طرف کارفرما رسیدگی و به مجری اعلام گردد.

 

تبصره (1): در صورت تاخیر کارفرما در مورد عدم تحویل به موقع اطلاعات به مجری به ازاء هر روز تاخیر یک روز به مدت پایان قرارداد اضافه می گردد و تاریخ پایان قرارداد با در نظر گرفتن تاخیر زمانی تحویل اطلاعات از سوی کارفرما مجددا محاسبه می­ گردد.

 

ماده (3): مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت