موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد طراحي سايت

قرارداد طراحی وب سایت

همانطور که می دانید، قراردادها برای تعیین وظایف و تعهدات طرفین به انجام امور مندرج در آن در موارد مختلف، تنظیم می گردد؛ یکی از این مواردی که می بایست برای آن قرارداد تهیه نمود، طراحی سایت می باشد؛ چراکه بسیاری از هموطنان عزیزمان در این خصوص با ما تماس گرفته اند و دعاوی مختلفی را با طراح سایتی که به او کار سپرده بودند، مطرح نموده اند؛ در صورتیکه یک اگر از همان ابتدای کار یک قرارداد، آن هم بر پایه ضمانت منافع طرفین منعقد گردد، ریسک بروز دعاوی به حداقل خواهد رسید؛ فلذا با ما همراه باشید تا این مورد را به طور کامل بررسی نماییم.

 

توصیه های خانم وکیل در مورد نکات مرتبط با انعقاد فراردادها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"قرارداد طراحی سایت هنگامی منعقد می گردد که شما دامنه ای را خریداری کرده و برای طراحی ظاهری و چینش ساختار آن، به یک طراح وب سایت مراجعه می نمایید؛ گاه شما می دانید که چه می خواهید و تمامی موارد درخواستی تان را به صورت شفاهی یا کتبی با طراح وب سایت در میان می گذارید و ایشان نیز شفاهاً یا کتباً به شما تأیید می دهند؛ با توجه به دنیای امروز که حتی نوشته های کتبی نیز می بایست محضری باشند تا اعتبار پیدا کنند، به احتمال بالای 97% شما با این فرد در انجام تعهداتش به مشکل خواهید خورد؛ اما توصیه ما به شما این است که قبل از نگارش طراحی سایت خود با وکلای سایبری ما تماس گرفته تا ایشان به صورت آنلاین یا تلفنی بر مفاد قرارداد شما نظارت داشته باشند؛ یکی از مزایای این امر این است که وکلای ما نسبت به فعالیت سایت شما مواردی را در قرارداد درج می کنند که ممکن است شما از وجو آنها بی خبر باشید و نبود آنها برای شما دردسر ساز شوند؛ برای تماس تلفنی با این عزیزان تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

نمونه یک قرارداد اصل و کامل طراحی وب سایت

 

original website contract pattern

قرارداد آنلاین طراحی وبسایت ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

این قرارداد مابین رایامارکتینگ به نمایندگی آقای امیر ملکی با آدرس ایمیلrayamarketing@gmail.com    و شماره تلفن همراه 0919703XXXX که از این پس در این قرارداد مجری نامیده می­ شود؛ از یک طرف و طرف دیگر... با کد ملی ... و آدرس ... آدرس ایمیل ... شماره همراه ... که از این پس در این قرارداد کارفرما نامیده می­ شود، منعقد می گردد.

 

ماده (1): موضوع قرارداد

طراحی و اجرا، پیاده سازی سایت اینترنتی ... که مشخصات فنی به پیوست می باشد.

 

ماده (2): مدت قرارداد

مدت این قرارداد از تاریخ ... لغایت ... بمدت ... می ­باشد.

مدت زمان اعلام شده در صورتی تحقق می­ یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف کارفرما وجود دارد، در زمانی معقول از طرف کارفرما رسیدگی و به مجری اعلام گردد.

 

تبصره (1): در صورت تاخیر کارفرما در مورد عدم تحویل به موقع اطلاعات به مجری به ازاء هر روز تاخیر یک روز به مدت پایان قرارداد اضافه می گردد و تاریخ پایان قرارداد با در نظر گرفتن تاخیر زمانی تحویل اطلاعات از سوی کارفرما مجددا محاسبه می­ گردد.

 

ماده (3): مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

 

contract expenses and way to do

بانک آنلاین قراردادهای طراحی وب سایت

 

مبلغ کل این قرارداد با در نظر گرفتن مشخصات فنی اعلام شده که به پیوست می باشد، مبلغ ... ریال بحروف ... ریال می ­باشد که به صورت توافقی بین طرفین تعیین شده است که مطابق مراحل زیر قابل پرداخت می­ باشند: 

 

1. مبلغ ... ریال معادل حدود یک سوم کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت در وجه مجری پرداخت نماید.

 

2. مبلغ ... ریال معادل حدود یک سوم کل مبلغ قرارداد پس از تحویل قالب سایت مذکور و تایید نهایی قالب پرداخت می ­گردد.

 

3. مبلغ ... ریال معادل حدود یک سوم کل مبلغ قرارداد در پایان کار پس از تحویل کامل سایت مذکور در وجه مجری پرداخت می گردد.

 

شروع و ادامه قرارداد منوط به پرداخت ها در زمان های تعیین شده می باشد؛ تمامی مبالغ را می توانید به شماره کارت 6104337723796932 یا حساب 8042198047 به نام مجید صفایی، شمس الدین یوسف آملی واریز نمایید.

 

ماده (4): تعهدات مجری

1. مجری متعهد می­ گردد، اجرای دقیق ماده یک قرارداد را در موعد مقرر به اتمام رسانده و تحویل نماینده کارفرما دهد.

 

2. مجری متعهد می­ گردد، براساس موضوع قرارداد از لحاظ ارائه خدمات فنی و نحوه انجام کار رضایت کارفرما را به طور کامل جلب نماید و هرگونه اعتراض یا عدم رضایت کارفرما از کار انجام شده که به موضوع قرارداد مربوط می­ گردد، باید هرچه سریعتر از سوی مجری رسیدگی شده و ترتیب اثر داده شود.

 

3. مجری متعهد می­گردد رفع کلیه اشکالات احتمالی در برنامه­های سرویس­  هایی که به کارفرما مستقلاً ارائه داده است تا مدت 15 روز پس از تحویل قطعی برنامه، در صورت نیاز و با تقاضای کارفرما آموز­ش ­های لازم به صورت غیر حضوری و با ارسال ویدئو ارائه نماید؛ بدیهی است در صورتی که کارفرما بخواهد خودش یا نماینده خودش را به دفتر مجری معرفی نماید تا آموزش ببینند، مجری می بایست با کارفرما همکاری نماید و آموزش ها صرفاً نحوه کار کردن با سایت طبق مشخصات فنی پیوست می باشد.

 

4. مجری در رابطه با هزینه راه اندازی سایت (اجاره فضا و ثبت دامنه) و همچنین هزینه شارژ سالیانه سایت هیچگونه تعهدی ندارد و در صورت تمایل کارفرما با انعقاد یک قرارداد میزبانی با مجری که به طور جداگانه تنظیم می­ گردد، میزبانی سایت برعهده مجری خواهد بود.

 

ماده (5): تعهدات کارفرما

1. کارفرما متعهد می ­گردد نسبت به پرداخت مبلغ قرارداد مطابق با ماده 3 در موعد مقرر اقدام لازم را بعمل آورد؛ در غیر این صورت این قرارداد قهراً منفسخ می شود. که مراتب انفساخ از طریق ایمیل به کارفرما اعلام و کارفرما نسبت به مطالبه مبالغ واریزی سابق ادعای نخواهد داشت.

 

2. کارفرما موظف است از زمان تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه اطلاعات مورد نیاز سایت را در هر زمانی که مجری درخواست می­  کند در اسرع وقت در اختیار او قرار دهد.

 

3. کلیه کسورات قانونی اعم از مالیات، حق بیمه و هزینه­ های تامین اجتماعی بعهده کارفرما است.

 

4. هزینه عکاسی صنعتی، تایپ، ترجمه، انیمیشن­ های خاص، تهیه و تولید محتوا و موسیقی، صدا و فیلم، تغییرات اساسی در ساختار سایت و موارد متفرقه دیگر بعهده کارفرما می­باشد.

کارفرما متعهد می­ گردد؛ در صورتیکه در حین مراحل طراحی یا بعد از اتمام مراحل طراحی، خواستار ایجاد تغییراتی به جز مشخصات فنی که به پیوست می باشد، را درخواست، بسته به نوع تغییرات هزینه ­ای به غیر از مبلغ کل قرارداد در وجه مجری پرداخت نماید و مراتب تغییر و طرح جدید را باید صرفاً از طریق ایمیل موسسه اعلام تا کارشناس مجری نسبت به بررسی و اعلام هزینه اقدام نمایید بدیهی است بعد از پرداخت فاکتور موصوف، نسبت به اجرای قسمت اضافه شده اقدام می گردد.

 

ماده (6): تاخیر