موسسه وکیل تلفنی

 • علی اکبر صمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • میثم جواهری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۵۶:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • بهار بهاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۴۹:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • رضایی گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۳۰:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۵:۵۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۹:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۷:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۳۰:۳۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
 • میثم جواهری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۳:۳۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد طراحي سايت

 

 نمونه قرارداد طراحی وب سایت

این قرارداد مابین رایامارکتینگ به نمایندگی آقای امیر ملکی با آدرس ایمیل rayamarketing@gmail.com  و شماره تلفن همراه  09197033215که از این پس در این قرارداد مجری نامیده می­شود از یک طرف و طرف دیگر.......................................................................................... با کد ملی ......................................................  و آدرس .............................................................................................................................................. ادرس ایمیل........................................................... شماره همراه........................................................که از این پس در این قرارداد کارفرما نامیده می­شود، منعقد می گردد.

ماده (1): موضوع قرارداد

طراحی و اجرا، پیاده سازی سایت اینترنتی ................................................... که مشخصات فنی به پیوست می باشد.

ماده (2): مدت قرارداد

مدت این قرارداد از تاریخ .......................... لغایت .......................... بمدت .......................... می­باشد.

مدت زمان اعلام شده در صورتی تحقق می­یابد که در مقاطعی که نیاز به انتخاب، تصمیم گیری و یا پاسخ به پرسش از طرف کارفرما وجود دارد، در زمانی معقول از طرف کارفرما رسیدگی و به مجری  اعلام گردد.

تبصره (1): در صورت تاخیر کارفرما در مورد عدم تحویل به موقع اطلاعات به مجری به ازاء هر روز تاخیر یک روز به مدت پایان قرارداد اضافه می­گردد و تاریخ پایان قرارداد با در نظر گرفتن تاخیر زمانی تحویل اطلاعات از سوی کارفرما مجددا محاسبه می­گردد.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

هزینه مشاوره حقوقی
هزینه ۱۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۲۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۴۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۶۰ هزار تومان
هزینه ۶۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۱۰۰ هزار تومان

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به کارت   ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸  به نام هادی توکلی واریز نموده و اطلاعات واریز را به ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ کنید تا در کمتر از ۵ دقیقه وکیل به شما زنگ بزند.

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

 

ماده (3): مبلغ قرارداد و نحوه پرداخت

مبلغ کل این قرارداد با در نظر گرفتن مشخصات فنی اعلام شده که به پیوست می باشد، مبلغ ......................................ریال بحروف ....................................................................ریال  می­باشد که به صورت توافقی بین طرفین تعیین شده است که مطابق مراحل زیر قابل پرداخت می­باشند.

 1. مبلغ ...............................................ریال  معادل حدود یک سوم کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت در وجه مجری پرداخت نماید.
 2. مبلغ ...............................................ریال معادل حدود یک سوم  کل مبلغ قرارداد پس از تحویل قالب سایت مذکور  و تایید نهایی قالب پرداخت می­گردد.
 3. مبلغ ...............................................ریال معادل حدود یک سوم کل مبلغ قرارداد در پایان کار پس از تحویل کامل سایت مذکور در وجه مجری پرداخت می­گردد.

شروع و ادامه قرارداد منوط به پرداخت ها در زمان های تعیین شده می باشد.

تمامی مبالغ را میتوانید به شماره کارت 6104337723796932 یا حساب 8042198047 به نام مجید صفایی، شمس الدین یوسف آملی واریز نمایید.

 

ماده (4): تعهدات مجری

 1. مجری متعهد می­گردد اجرای دقیق ماده یک قرارداد را در موعد مقرر به اتمام رسانده و تحویل نماینده کارفرما دهد.
 2. مجری متعهد می­گردد براساس موضوع قرارداد از لحاظ ارائه خدمات فنی و نحوه انجام کار رضایت کارفرما را به طور کامل جلب نماید و هرگونه اعتراض یا عدم رضایت کارفرما از کار انجام شده که به موضوع قرارداد مربوط می­گردد باید هرچه سریعتر از سوی مجری رسیدگی شده و ترتیب اثر داده شود.
 3. مجری متعهد می­گردد رفع کلیه اشکالات احتمالی در برنامه­های سرویس­هایی که به کارفرما مستقلاً ارائه داده است تا مدت 15 روز پس از تحویل قطعی برنامه، در صورت نیاز و با تقاضای کارفرما آموز­ش­های لازم به صورت غیر حضوری و با ارسال ویدئو ارائه نماید. بدیهی است در صورتی که کارفرما بخواهد خودش یا نماینده خودش را به دفتر مجری معرفی نماید تا آموزش ببینند، مجری می بایست با کارفرما همکاری نماید. آموزش ها صرفا نحوه کار کردن با سایت طبق مشخصات فنی پیوست می باشد.
 4. مجری در رابطه با هزینه راه اندازی سایت (اجاره فضا و ثبت دامنه) و همچنین هزینه شارژ سالیانه سایت هیچگونه تعهدی ندارد و در صورت تمایل کارفرما با انعقاد یک قرارداد میزبانی با مجری که به طور جداگانه تنظیم می­گردد میزبانی سایت برعهده مجری خواهد بود.

ماده (5): تعهدات کارفرما

 1. کارفرما متعهد می­گردد نسبت به پرداخت مبلغ قرارداد مطابق با ماده 3 در موعد مقرر اقدام لازم را بعمل آورد. در غیر این صورت این قرارداد قهرا منفسخ میشود. که مراتب انفساخ از طریق ایمیل به کارفرما اعلام و کارفرما نسبت به مطالبه مبالغ واریزی سابق ادعای نخواهد داشت.
 2. کارفرما موظف است از زمان تاریخ شروع قرارداد و در طول زمان انجام پروژه اطلاعات مورد نیاز سایت را در هر زمانی که مجری درخواست می­کند در اسرع وقت در اختیار او قرار دهد.
 3. کلیه کسورات قانونی اعم از مالیات، حق بیمه و هزینه­های تامین اجتماعی بعهده کارفرما است.
 4. هزینه عکاسی صنعتی، تایپ، ترجمه، انیمیشن­های خاص، تهیه و تولید محتوا و موسیقی، صدا و فیلم، تغییرات اساسی در ساختار سایت و موارد متفرقه دیگر بعهده کارفرما می­باشد.
 5. کارفرما متعهد می­گردد در صورتیکه در حین مراحل طراحی یا بعد از اتمام مراحل طراحی، خواستار ایجاد تغییراتی به جز مشخصات فنی که به پیوست می باشد، را درخواست، بسته به نوع تغییرات هزینه­ای به غیر از مبلغ کل قرارداد در وجه مجری پرداخت نماید  و مراتب تغییر و طرح جدید را باید صرفا از طریق ایمیل موسسه اعلام تا کارشناس مجری نسبت به بررسی و اعلام هزینه اقدام نمایید بدیهی است بعد از پرداخت فاکتور موصوف، نسبت به  اجرای قسمت اضافه شده اقدام میگردد.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

هزینه مشاوره حقوقی
هزینه ۱۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۲۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۴۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۶۰ هزار تومان
هزینه ۶۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۱۰۰ هزار تومان

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به کارت   ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸  به نام هادی توکلی واریز نموده و اطلاعات واریز را به ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ کنید تا در کمتر از ۵ دقیقه وکیل به شما زنگ بزند.

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

 

ماده (6): تاخیر

 1. در صورتی که کارفرما اطلاعات مورد نیاز مجری را به موقع تحویل ندهد به ازاء هر روز تاخیر، یک  روز کاری به مدت تحویل پروژه افزوده می شود.

ماده (7): پشتیبانی

 1. مجری پس از تایید کارفرما در مورد اتمام کار پروژه هیچ گونه تعهدی برای نگهداری، پشتیبانی، تولید محتوا و همچنین هیچ گونه مسئولیتی در مورد مشکلات بانک، خرابی و توقف سرور ندارد و چنانچه کارفرما مایل باشد با انعقاد یک قرارداد پشتیبانی با مجری که بطور جداگانه تنظیم می­گردد مسائل مربوط به پشتیبانی و نگهداری سایت طبق قرارداد پشتیبانی را مرتفع می­نماید.

تبصره 1: مدت زمان پشتیبانی رایگان توسط مجری (شامل خرید یک عدد دامین دات آر و هاستینگ و بک آپ گیری روزانه اطلاعات) به مدت یک سال از زمان اولین رونمایی سایت (زمانی که سایت برای اولین بار بر روی اینترنت قابل مشاهده شد) می باشد که توسط مجری تعهد می شود.

ماده (8): شرایط عمومی قرارداد

 1. کارفرما حق واگذاری قرارداد و انتقال موضوع این قرارداد (طراحی­ها، امکانات و نرم افزارهای استفاده شده و برنامه نویسی) را به غیر دارد.
 2. بروز هر گونه حادثه غیرقابل پیش بینی و غیر قابل اجتناب از اراده طرفین مانند زلزله، سیل، طوفان، جنگ و خرابی سرور که مانع از اجرای تعهدات آنها گردد، موجب رفع مسئولیت آنان در زمان مزبور تا خاتمه حادثه بوده و طرفین با توافق کتبی می­توانند نسبت به تمدید یا فسخ قرارداد اقدام نمایند.
 3. :  براساس اين قرارداد اطلاعات اختصاصي و محرمانه شركت شامل موارد ذيل مي باشد: كليه اطلاعات و مداركي اطلاق مي گردد كه به صورت عمومي در اختيار اشخاص ثالث نبوده و دسترسي به آن بدون مجوز كتبي از طرف افشاء كننده مجاز نبوده و نسبت به آن داراي حقوق اختصاصي مي باشد و گونه استراتژي هاي تجاري، اطلاعات و داده هاي فني و مهارتي، اسناد كتبي، طرح ها، يادداشت ها، ترسيمات، نقشه ها، نمودارها، عكس ها و تصاوير، جداول، مدارك، برنامه و نرم افزارها و برنامه ها، رسانه ها، اختراعات، كشفيات، پيشرفت ها، ابزارها، اسناد قراردادي و حقوقي، اطلاعات طراحي و ساخت و اطلاعات مالي، ماشين ها، دستگاه ها، تجهيزات، طراحي ها، عملكردها، برچسب ها، سيستم ها، نظريه ها، ليست مشتريان، نيازهاي مشتريان، قيمت ها، مراحل، آزمايش ها، مفاهيم و فرمول ها، روش ها، اطلاعات مربوط به بازار يابي، اسرار تجاري، محصولات شركت، بازاريابي، تبليغات، مسائل مالي شركت و وابستگان، طرح جامع، مشخصات فني كارگاه، فهرست سرمايه گذاران بالقوه، طرح هاي اقتصادي و ديگر امور فني و تجاري مربوط به موضوع فعاليت شركت جديد مي باشد كه در اختيار همكار قرارداده شده يا خواهد شد يا در ضمن اجراي پروژه در زمان همكاري با شركت حاصل خواهد شد.
 4. تمامي عناوين، اطلاعات و اسناد كتبي كه به واسطه قرارداد، به امضاء اعطا شده بودند، پس از فسخ قرارداد وي، حق انحصاري تمامي آنها متعلق به شركت بوده و وي نيز بايستي آنها را به شركت تحويل دهد. اطلاعات محرمانه ممكن است 1) به صورت منفرد و يا اشتراكي به دست آمده باشد 2) در ساعات عادي كاري شركت بدست آمده باشد 3) به درخواست امضاء كننده و يا به پيشنهاد شركت ارائه شده باشند. 4) به وسيله تجهيزات و وسايل شركت به دست آمده باشد. 5 ) به وسيله شركت و غيره به دست آمده باشد.
 5. كارفرما تمايل دارد از هرگونه افشاء غير مجاز و كنترل نشده اطلاعات محرمانه خود، قبل و حين انجام همكاري و پس از آن و همچنين قبل و حين قرارداد و فعاليت نزد كارفرما و پس از آن را  حفظ و به  هیچ  کس  اعم  از  حقوقی  و حقیقی  امتناع  نمایند.
 6. همچنين با عنايت به تكنولوژيكي بودن شركت ، همكار حق انجام فعاليت مشابه و رقابت به هر نحو اعم از مشاركت با شركت ديگر يا مستقلاً و نخواهد داشت. لذا همكار اقدام به انعقاد اين قرارداد بر اساس مفاد و شرايط ذيل و بر اساس ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران نموده است.

جهت دانلود فايل ورد قرارداد طراحي سايت كليك نماييد 

ماده (9): حل اختلاف

در صورت بروز اختلاف در اجرای این قرارداد طرفین قرارداد موضوع اختلاف را به داوری ارجاع می دهند و نظر داوران قاطع اختلاف خواهد بود. داور اتحادیه کسب و کار اینترنتی تعیین گردیده است که نظر ایشان قاطع می باشد                             

 

ماده (10): رفع مسئولیت

 1. طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران راه اندازی وب سایت نیازمند اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح می­باشد که اخذ این گونه مجوزهای برعهده­ی کارفرما می­باشد.
 2. بدیهی است که تامین محتوا و دیتا انتری با کارفرما  بوده و این قرارداد فقط شامل طراحی سایت و یک سال پشتیبانی رایگان جهت در دسترس بودن سایت می باشد.

ماده (11): نسخ قرارداد

این قرارداد طبق ماده 10 قانون مدنی تنظیم گردیده است که دارای 11 ماده می باشد که مشخصات فنی نیز به پیوست می باشد.

 

مجری                                                                  کارفرما

تاریخ، مهر و امضاء                                                  تاریخ، مهر و امضا

 

 

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)      ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

هزینه مشاوره حقوقی
هزینه ۱۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۲۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۴۰ هزار تومان
هزینه ۲۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۶۰ هزار تومان
هزینه ۶۰ دقیقه مشاوره با وکیل ۱۰۰ هزار تومان

برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به کارت   ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸  به نام هادی توکلی واریز نموده و اطلاعات واریز را به ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ کنید تا در کمتر از ۵ دقیقه وکیل به شما زنگ بزند.

 

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی