موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاور حقوقی تهیه و ترویج سکه تقلبی

مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

در حال حاضر و با پیشرفت علم، جرم ساخت سکه تقلبی پیچیده تر و تخصصی تر شده است و فراگیری آن در بازار ممکن است شما را هم گرفتار کرده باشد. مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی به شما کمک می­ کند که حق پایمال شده خود را از متقلب بگیرید؛ کافیست که تنها دکمه زیر را بفشارید تا در انواع زمینه های حقوقی، راه کار حقوقی دریافت نماییید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

اگر فروشنده سکه تقلبی به هر نحوی منکر فروشش به شما یا تقلبی بودن سکه ها می گردد، ضمن حفظ خونسردی کامل کافیست تا کار را به یکی از وکیل های با تجربه و کاردان ما بسپارید و از او راهکار های حقوقی تلفنی و حضوری بگیرید، برای انتقال به صفحۀ تماس با وکیل کافیست تصویرک زیر را لمس کنید

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
 

 

جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی چیست؟

پول رایج کشور به صورت اسکناس و سکه­ های فلزی است و امتیاز انتشار پول رایج و سکه بهار آزادی اصل و نیم سکه اصل با دولت است. منظور از ساخت سکه تقلبی یعنی اینکه فرد با فراهم کردن مقداری از فلزات که در سکه اصلی به کار رفته و تهیه وسایل مربوط مثل وسایل قالب گیری و منگنه به ضرب سکه تقلبی بپردازد. سود متقلب در ساخت سکه تقلبی در این است که عیار یا وزن سکه طلا تقلبی او از عیار سکه­های واقعی کمتر است. برای مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبیو شروط تحقق این جرم، به صورت آنلاین و یا تلفنی به سایت ما مراجعه کنید.

شرطی که در مورد جرم ساخت سکه تقلبی وجود دارد آن است که اگر سکه ساخته شده شبیه سکه اصلی نباشد، این جرم محقق نمی­شود .شباهتی که گفتیم، منظور این است که تشخیص سکه اصل از فرع با نگاه اول ممکن نشود.

جرایم از لحاظ تقسیم بندی به جرایم علیه اشخاص، جرایم علیه اموال و جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی طبقه بندی می­شوند. جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی در دسته بندی جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی قرار می­ گیرد.

 

process of making counterfeit coins

تشخیص سکه اصل از فرع

 

مجازات جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی 

مجازات یعنی فردی که عملی خلاف قانون انجام داده است، تنبیه شود و با دانستن اینکه نتیجه ی این کار، بد است دیگر آن را تکرار نکند. مجازات را قانون گذار تعیین می­ کند.

طبق ماده 518 قانون اسلامی، هرکس شبیه هر نوع مسکوکات طلا یا نقره داخلی یا خارجی، از قبیل سکه بهار آزادی، سکه­ های قبلی حکومت ایران، لیره و نظایر آن را از پول­ها و ارزهای دیگر، که مورد معامله واقع می­ شود، بسازد یا ترویج کند و مورد خرید و فروش قرار دهد به حبس از یک تا 10 سال محکوم می­ شود.

مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی به شما یادآور خواهد شد که جرم ساخت سکه طلا تقلبی موقعی است که آن سکه تقلبی در بازار سکه در ایران مورد معامله واقع شود مثل سکه بهار آزادی تقلبی.

مواردی که در بالا خواندیم مربوط به ساخت سکه طلای تقلبی است که جنس سکه طلا است و الان می­خواهیم به غیر طلا و نقره بپردازیم.

ماده 520 قانون تعزیرات به سکه های رایج داخلی و خارجی اشاره دارد که جنس آن طلا و نقره نیست و برای جرم ساخت پول تقلبی و ترویج و خرید و فروش آن، حبس از یک تا سه سال را قرار داده است.

در پایان این بخش از مجازات، آنچه در مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی گفته می­شود و ضروری است بدانید این نکته است که اگر ساخت سکه تقلبی به قصد خاص ضربه زدن به نظام و مقابله با آن صورت بگیرد در صورتی که در حد افساد فی الارض باشد، مرتکب به اعدام و در غیر اینصورت به حبس از 5 تا 20 سال محکوم می­شود.

 

counterfeit money recognition

 مجازات جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

 

آیا مجازات جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی قابل بخشش می باشد؟

در مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی، این که تخفیف یا معافیت از مجازات برای متقلبین به چه شکل خواهد بود، سوال متداولی است و شما در پایان جوابتان را خواهید گرفت. همانطور که در قبل گفتیم این جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی هستند و قابلیت این را دارند بر نظام اقتصادی، اداری و به طبع آن بر روی رفاه و آسایش مردم تاثیر منفی بگذارند. از طرف دیگر نکته چشم گیر این جرایم این است که معمولا چند نفر به صورت گروهی و حتی فرامرزی، به این جرم پرداخته و دستگیری این مجرمان اقتصادی با دشواری­های خاص خود، رو به ­رو است. قانون برای اینکه مجرمان راه بازگشت داشته باشند، با گذاشتن شرایطی، تخفیف و معافیت را اعمال می­ کنند.

 

شرایط تخفیف و معافیت مجازات مجرم ضرب سکه تقلبی

 

 1. اگر مرتکب قبل از کشف قضیه، مامورین را از ارتکاب جرم با خبرسازند.

 2. در ضمن تعقیب اقرار کند و موجب آسان شدن روند تعقیب همدستها خود شود.
 3. به مامورین دولت به هرصورتی که شده، در کشف جرم کمک و راهنمایی کند.

 

اگر یکی از این شرایط را داشته باشد، از مجازات حبس معاف می­ شود و تخفیف مناسب به او داده خواهد شد.

اگر قبل از دستگیری، برای مامورین اثبات شود که توبه کرده دراینصورت از کلیه مجازات­ها معاف خواهد شد؛منظور از کلیه مجازات­ها، مجازات تبعی و تکمیلی است.

برای اطلاعات بیشتر از مجازات تکمیلی و تبعی به وکیل متخصص جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی زنگ بزنید.

 

با چه مدارکی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی اثبات می گردد؟

آنچه در مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی برای  اثبات جرم به شما می­ گویند و باید بدانید:

 

 1. اگر فرد اطلاعی از اینکه آن سکه تقلبی است نداشته باشد و آن را در بازار وارد کند.

 2. در حالت مستی و بی اختیاری و نظایر آن، انجام داده باشد.

 3. این کار را به قصد شوخی، آزمایش علمی یا هنرنمایی کردن و تزیین ویترین انجام دهد و نه به قصد ضرر رساندن.

 

 

در این 3 حالت فوق، محکوم به ارتکاب جرم نخواهد شد.

 

شما می ­توانید با به همراه داشتن سکه­ هایی که تقلبی بوده و شما از آن اطلاعی نداشتید و کاغذ خرید و مستندات دیگرو استفاده از مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی، حق و حقوق از دست رفته خود را باز پس گیرید.

 

international counterfeit money

ساخت پول تقلبی داخلی و خارجی

 

هزینه مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

سایت وکیل تلفنی، همکاری مجموعه ای از وکلا و مشاوران حقوقی متخصص است که به صورت آنلاین و تلفنی در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی و ثبتی فعالیت می ­کند.

حتماً با وجود پیچیدگی در متن قانون و آشنا نبودن با مراجع قضایی ذی ربط و همچنین ترافیک و سایر مشکلات نیاز به وکیل بیشتر از پیش احساس می­ شود. شما می­ توانید حتی در ساعات غیر اداری، از خدمات حقوقی ما استفاده کنید. مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی در هر زمان و هر مکان که باشید، خیال شما را از بابت پرونده راحت می­ کند.

اگر به این فکر می­ کنید که از پس هزینه های مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی برنمی­آیید، خبر خوب تیم ما به شما این است که هزینه ای که قرار است پرداخت کنید، به ازای هر  10 دقیقه مشاوره با وکیل فقط 20 هزارتومان می­ باشد و برای دیدن بقیه هزینه خدمات به سایت ما سر بزنید.

مشاوره حقوقی جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی با وکیل را مخصوصا در حوزه جرایم جعل و تقلب جدی بگیرید. در این حوزه، متقلبان که بسیار خوب به ساخت پول تقلبی پرداخته اند، قطعا برای فرار، فکر خیلی چیزها را کرده اند که وکلای با تجربه در این حوزه از این چیز ها باخبرند.

                                                                                                         

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران بوده موضوع جرم مربوط به امنیت ملی بوده ومجازات سنگینی دارد زیرا جرم تهیه سکه تقلبی باعث ورود خسارت شدیدی به اقتصاد مملکت می شود اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده ارایه مشاوره در این خصوص هستم
مطالعه مطالب مفید شما همیشه حذابه چون همیشه به نکاتی اشاره میکنید که تو زندگی روزمره همه افراد عادی هم کاربرد داره و کمتر میشه در موردش اطلاعاتی پیدا کرد. بار اولی که نیاز به نگارش اظهارنامه داشتم با موسسه تماس گرفتم و درخواست دادم و خیلی سریع مشاوره و بعد هم نگارش اظهارنامه برام انجام شد و ارسال شد با قیمتی که خیلی مناسب بود. برای گروه خوبتون آرزوی موفقیت روزافزون دارم.
سلام.موسسه وکیل تلفنی با کادری مجرب وحرفه ای برای هر مشکلی راه حلی آماده ومنجر به موفقیت شما می تواند ارائه دهدکافی است شما اراده کنید وبخواهید وکلای موسسه تلفنی نه تنها توان حل مشکلات کنونی شما را دارند بلکه می توانند برای مشکلات آینده شما هم راه حل بدهند شما می توانید از هر کجای دنیا با یک تماس در واتساپ ویا تلفنی ویا آنلاین حل مشکلات خود را از موسسه فوق حرفه ای وکیل تلفنی بخواهید
با سلام خدمت کاربران گرامی.امروزه با میشرفت های محیط های مجازی جرایم هم به سمت و سوی مجازی شدن در پیش هستند که یکی از این جرایم جرم جعل رایانه ای هست و حتی با توجه به اینکه پول فیزیکی دیگر کمتر در دستان مردم است به نظر اینجانب این نوع جرم به مرکر در حال منسوخ شدن است چرا که بزهکاران به راحتی با فشاردادن یک دکمه براحتی اموال و دارایی های افراد را جابه جا می کنند یا اقدام به هک شماره حساب های افراد می کنند و با توجه به گسترش ارز های دیجیتال پول کاغذی دیگر به مفهوم سنتی وجود ندارد و به تبع آن جرایمی مثل قلب سکه و پول رایج هم مفهوم خود را از دست داده است اما با همان رواج اندک هم مطالبی که موسسه درج کرده است را می بایست کاربران به دقت مطالعه کنند و با مشورت از وکلای با تجربه به پیش بروند.شاد و پیروز باشید.مسیح آقاداودی کد ۲۰۵۵۴
سلام خدا قوت به همه دوستان مطلب بسیار خوبی ارایه کردین سپاس و خدا قوت به همه دوستان در تولیددمحتوای موسسه وکیل تلفنی امیدوارم مردم خوب کشورم از مطالب کاربردیتون استفاده کنن و قبل از هر اقدام قانونی و قضایی با وکلای خوب شما مشورت بگیرن ❤❤❤
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی