موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

تغییرات شرکت

تغییرات شرکت

شرکت ها، اعم از شرکت سهامی و مسولیت محدود، تضامنی، نسبی، مختلط نسبی، مختلط تضامنی و موسات غیر تجاری، همگی به عنوان شخص حقوقی در نظام حقوقی شناخته می شوند و این اشخاص بر اساس اساسنامه اداره می شوند و بر اساس اساسنامه هیات مدیره تا یک زمانی می تواند فعالیت نماید و به عبارتی هریک از شرکتها داری هیات مدیره ای هستند که کلیه امور و تصمیم گیری شرکت با هیات مدیر خواهد بود و طبق اساسنامه هر هیات مدیره یک عمری دارد؛ مثلاً، در شرکت های سهامی خاص هیات مدیره حداکثر تا دو سال فعالیت ان قانونی هست و بعد از دو سال مجمع عمومی سهامداران شرکت باید هیات مدیره جدید را انتخاب نمایند؛ برای اطلاعات بیشتر در خصوص تغییرات نادر و رایج در شرکت های سهامی به خواندن این مطالب ادامه دهید.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص امور شرکت وکیل تلفنی و خدمات آن

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تغییر شرکت

 

online lawyer for company changing

وکیل آنلاین تغییرات شرکت

 

آیا تاکنون در مورد مشاوره حقوقی تغییر شرکت چیزی شنیده‌اید؟

 • حقیقت آن است که امروزه مبحث تغییر شرکت از جمله مهمترین موضوعاتی می‌باشد که پس از ثبت شرکت بسیار اهمیت دارد؛ سهامداران و مدیران معمولا بعد از انکه تمامی مراحل ثبت شرکت را پشت سر می‌گذارند، به سراغ استفاده از مشاوره حقوقی تغییر شرکت ‌می‌روند تا اطلاعات لازم را بدست آورند. تیم بزرگ وکیل تلفنی این امکان را برای تمامی افراد وجود آورده است تا بتوانند از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و خدمات حقوقی 24 ساعته استفاده نمایند.

 

تغییرات شرکت ‌ها شامل چه مواردی می ‌شود؟

یکی از مهم‌ترین سوالاتی که ممکن است برای افراد پیش آید آن است که تغییرات شرکت ‌ها شامل چه مواردی می‌شود؟

برای پاسخ به سوال فوق و استفاده از مشاوره حقوقی تغییر شرکت کافی است تا از خدمات اورژانس وکالت 24 ساعته تغییرات شرکت استفاده کرد. وکیل تغییرات شرکتها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بررسی آنلاین و فوری تغییرات شرکت می ‌پردازد.

 

در حالت کلی و بر اساس قانون تجارت کشور ما تغییرات شرکت‌ها شامل موارد زیر می‌ گردد:

 • تغییرات و اصلاح مفاد اساسنامه.
 • کاهش سرمایه شرکت بدون خروج شریک.
 • کاهش سرمایه شرکت یا خروج شریک.
 • تغییر موضوع شرکت و یا افزودن مواردی به موضوع.
 • افزایش سرمایه شرکت با ورود شریک یا شرکاء جدید.
 • افزایش سرمایه شرکت بدون ورود شریک یا شرکاء جدید.
 • تغییر آدرس شرکت مسئولیت محدود.
 • تغییرات و اصلاح مفاد اساسنامه.
 • نقل و انتقال سهم الشرکه شرکاء.
 • تغییر عنوان شرکت.

 

تغییرات شرکت‌ها به چه صورتی انجام می ‌پذیرد؟

 

changing the companies in an online way

ثبت آنلاین تغییرات شرکت به صورت تخصصی و تضمینی

 

عموم مردم می‌توانند به راحتی از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی، تمامی سوالات خود را از وکیل امور شرکت ‌ها بپرسند و از خدمات مشاوره حقوقی تغییر شرکت استفاده نمایند.

بر اساس ماده ۷ قانون ثبت شرکت‌ ها تغییرات راجع به نمایندگان شرکت یا مدیران شعب آن باید به اداره ثبت اسناد کتباً اطلاع داده شود تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است؛ مگر این‌که شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده ادعای حقی می‌ کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبت رساند.

 

لزوم بررسی تغییرات شرکت توسط وکیل چیست و وظیفه یک وکیل ناظر بر تغییرات شرکت چیست؟

حقیقت آن است که تغییرات شرکت جز مهمترین مسائل حقوقی به حساب می‌آید که دارای جزئیات بسیار زیادی است؛ این مبحث حقوقی قوانین نسبتاً پیچیده‌ای دارد که هر کسی از آن آگاهی ندارد و تنها به کمک وکیل تغییر شرکت ‌ها می‌توان از آن‌ها اگاه شد.

به دلایل فوق به افراد توصیه می ‌گردد که جهت جلوگیری هرگونه خسارت و آسیب مالی و حقوقی ناشی از عدم آگاهی، حتما از مشاوره حقوقی تغییر شرکت استفاده کنند و به کمک یک وکیل حرفه ‌ای ناظر بر تغییرات شرکت برای تنظیم صورتجلسه ‌های متعدد مربوط به تغییرات شرکت اقدام نمایند.

 

مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی ۲۴ ساعته در خصوص تغییرات شرکت چه مزایایی دارد؟

 

Benefits of legal advice

وکیل آنلاین تغییرات شرکت

 

از عمده‌ترین و اصلی‌ترین مزایای استفاده از مشاوره حقوقی تغییر شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • برای حفظ منافع شرکت و عدم ایجاد آسیب و خسارت‌های مالی، می ‌توان از مشاوره حقوقی تغییر شرکت استفاده کرد.

 

 • مشاوره حقوقی آنلاین این امکان را برای افراد ایجاد می‌کند تا بدون محدودیت مکانی و زمانی از یک متخصص حقوقی کمک بگیرند.

 

 • با کمک مشاوره حقوقی تغییر شرکت، سرعت حل و فصل امور قراردادی افزایش می‌ابد و از اتلاف وقت سرمایه‌گذاران و سهامداران جلوگیری می‌ شود.

 

 • هنگامی که افراد از راه حل‌های قانونی مربوط به تغییر شرکت در جلسه مشاوره حقوقی آگاه می‌شوند، روند دادرسی پرونده‌های آن‌ها بسیار کوتاه‌تر می‌شود و به همین خاطر نیز هزینه‌های قضایی نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کنند.

 

مشاوره حقوقی برای اعمال تغییرات در شرکت‌ها را از چه موسسه حقوقی دریافت نمایم؟

یکی از اصلی‌ترین چالش‌هایی که ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که باید مشاوره حقوقی تغییر شرکت را از چه موسسه‌ای دریافت کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تغییرات شرکت انجام شود و دچار مشکلات و دغدغه‌های قضایی نشویم؟

در پاسخ به این چالش اساسی می‌توان تیم بزرگ وکیل تلفنی را معرفی کرد که از بهترین و با تجربه‌ترین وکلای متخصص در زمینه تغییرات شرکت تشکیل شده است. مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با وکیل تلفنی این امکان را به شما می‌دهد تا تغییر فوری شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعته انجام شود.

 

اولین اقدام بعد از انتخاب هیئت مدیره چیست؟

 

actions after choosing the Board of Directors

اورژانس وکالت 24 ساعته شرکتهای تجاری

 

بعد از انتخاب هیات مدیره مراتب باید به اداره ثبت شرکت ها اعلان تا موضوع در پرونده درج و برای همگان نشر آگهی گردد، برای ثبت این تغییرات و نشر اگهی در اداره ثبت شرکت ها عملیاتی باید انجام شود که به آن تغییرات شرکت مرسوم هستند؛ از جمله تغییر در افرایش سرمایه شرکت، تغییر در آدرس شرکت، تغییر مدیر عامل، عزل مدیر عامل، تغییر و یا استعفا بازرس در شرکت سهامی و غیره تمام این موارد نیاز هست که با وکیل متخصص دادگستری و با تجربه در این زمینه تاکیداً استفاده نمایید؛ موسسه حقوقی ما کاملاً به صورت آنلاین و غیر حضوری می تواند تغییرات شرکت شما را با وکلای متبحر در زمینه ثبت تغییرات شرکت انجام نماید.

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام خدمت همه بزرگواران، در عصر حاضر با گستردگی ارتباطات و تخصصی شدن علوم از یک سو و قصد شراکت و استفاده از استعداد های بارز و نهفته اطرافیان از سوی دیگر تمایل به مشارکت و ثبت شرکت‌ها را در بین آحاد جامعه به ویژه قشر جوان افزایش داده است، لذا آشنایی کامل با قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت ها و مسائل مربوط به آن و شناخت صحیح و کافی از ظرفیت های موجود جهت بهره مندی از این مزایا از الزامات هر شرکتی می باشد . خوشبختانه مؤسسه وکیل تلفنی با داشتن وکلایی مجرب و کاربلد در زمینه شرکت های تجاری و غیر تجاری ، این امکان را برای شما فراهم نموده تا ضمن بهره مندی کامل از تجارب ایشان از صفر تا صد مسائل مربوط به شرکت ها را برای تان روشن سازند و جلوی هرگونه خطرات احتمالی و نگرانی ها و سوءاستفاده های موجود را بر طرف نمایند . با همراهی وکلای مجرب این موسسه می توانید خاطره خوشایندی از ثبت شرکت و استفاده از مزیت های آن را تجربه نمائید.
سلام خسته نباشید عرض میکنم خدمت یکایک پرسنل شریف مجموعه مردمی وکیل تلفنی ... واقعا باید تشکر کرد از این حجم از تلاش و انگیزه با هدف آگاه ساختن مردم ... بنده به همراه سایر دوستانم واقعا با ذوق و هیجان به صورت روزانه از سایت و مطالب متنوع و متعدد این موسسه دیدن میکنیم و مثل یک کلاس درس یاد میگیریم . ممنون از شما
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .تمامی تغییرات شرکت ها می بایستی در قالب و چارچوبی اصولی صورت گیرد تا شرکت و اعضای ریز و درشت آن از توابع حقوقی دور بمانند؛ حال اگر این تغییرات طبق اصول و فرامین صحیح صورت نگیرد ، بدون هیچ احتمالی و به طور حتم شرکت و عناصر مرتبط با آن را درگیر تبعات حقوقی خاص خواهد نمود که حل کردن آن زمانبر می باشد؛ فلذا بهتر است در هنگام اعمال تغییرات شرکت ها با وکلای پایه یک امور تجاری ما تماس گرفته تا بهترین راهکار ها را متناسب با شرایط شرکت خودتان دریافت نمایید"
سلام توصیه می ‌گردد که جهت جلوگیری هرگونه خسارت و آسیب مالی و حقوقی ناشی از عدم آگاهی، حتما از مشاوره حقوقی تغییر شرکت استفاده کنند و به کمک یک وکیل حرفه ‌ای ناظر بر تغییرات شرکت برای تنظیم صورتجلسه ‌های متعدد مربوط به تغییرات شرکت اقدام نمایند
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی