موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

هزینه نگارش دادخواست

مشاوره حقوقی نگارش دادخواست

 

نگارش دادخواست، لازمه ی اقامه ی دعوا می باشد. دادگاه، تنها با ارائه دادخواست به امور حقوقی رسیدگی می کند. بدیهی است که در صورت نبود دادخواست، اموری برای رسیدگی در دادگاه وجود نخواهد داشت. تنظیم و پرداخت هزینه نگارش دادخواست در دفاتر قضایی انجام می شود. برای آگاهی از مدارک لازم برای نگارش دادخواست و همچنین مراحل مربوط به آن، با ما همراه باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

تعریف دادخواست از زبان وکیل

بر اساس ماده 48 قانون آیین دادرسی، رسیدگی به دعاوی حقوقی با نگارش دادخواست آغاز می شود. با تکمیل فرم دادخواست و پرداخت هزینه نگارش دادخواست، پرونده حقوقی در دادگاه های قضایی به جریان می افتد تا خواهان به حق خود برسد. بدون ارائه دادخواست، رسیدگی به امور حقوقی در دادگاه های قضایی امکان پذیر نمی باشد. البته باید توجه داشت که دادخواهی حقوقی و دادخواهی کیفری با یکدیگر تفاوت دارند. تفاوت این دو دادخواهی در این است که شروع رسیدگی به دعاوی حقوقی با تنظیم دادخواست کتبی امکان پذیر است؛ در حالی که دعاوی کیفری با تنظیم شکوائیه به جریان می افتند. در نتیجه وقتی از دادخواست حرف می زنیم، منظور، دادخواست مربوط به امور حقوقی است.

 

در نگارش دادخواست، رعایت نکات مربوط به تنظیم دادخواست، از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کرده و منجر به تشکیل دادگاه در اسرع وقت می شود. مطابق قانون آیین دادرسی مدنی، تاریخ اقامه دعوا همان تاریخی است که دادخواست، نگارش و تقدیم می شود. اصول مربوط به نگارش دادخواست در ماده 51 قانون آیین دادرسی مدنی ذکر شده است. نگارش دادخواست به زبان فارسی، امضای دادخواست توسط خواهان و ذکر آدرس و مشخصات خواهان و خوانده، از جمله نکاتی است که باید در نگارش صحیح دادخواست رعایت شود. بدون توجه به نکات نگارشی مربوط به دادخواست، تمام مراحل بی نتیجه می ماند؛ حتی اگر هزینه نگارش دادخواست پرداخت شده باشد.

 

به منظور نگارش صحیح دادخواست و نحوه تنظیم آن، می توانید از طریق مشاوره حقوقی موسسه حقوقی وکیل تلفنی، از راهنمایی های وکلای مجرب این مجموعه استفاده کنید.

 

 

 

 

در چه مواردی می توان از دادخواست استفاده کرد؟

همانطور که گفته شد، نگارش دادخواست مختص دعاوی حقوقی می باشد؛ اما ممکن است هنگام رسیدگی کیفری، شاکی دچار زیان شده و بخواهد ضرر وارده را مطالبه کند. در این شرایط، شاکی با نگارش و پرداخت هزینه نگارش دادخواست، می تواند از طریق مراجع کیفری، خسارت وارده به خود را دریافت کند.

 

نگارش دادخواست برای کلیه ی دعاوی حقوقی امکان پذیر است. به طور مثال، دعاوی کارفرما علیه کارگر و برعکس، برای خسارت، شکایت، خیانت در امانت و اخراج، با نگارش دادخواست قابل رسیدگی می باشد.

 

علاوه بر این، دادخواست های مربوط به دعاوی خانواده شامل دادخواست طلاق توافقی، دادخواست مطالبه مهریه، دادخواست نفقه، دادخواست حضانت فرزند، دادخواست استرداد جهیزیه، دادخواست تمکین و دادخواست طلاق غیابی می شود.

 

همچنین، برای پیگیری اسناد تجاری مانند چک، سفته و سند، باید دادخواست اسناد تجاری تنظیم شود. برای پیگیری قضایی موارد دیگری مانند ابطال سند، مطالبه اجاره بها، افزایش اجاره بها، تخلیه اماکن تجاری، فسخ قراردادها، اثبات مالکیت، ارجاع به داوری، مزاحمت و غیره باید دادخواستی تنظیم شده و به مراجع قضایی تقدیم شود.

 

 

 

 

 

 

برای نگارش دادخواست چه مدارکی لازم است؟

توجه به نکات لازم برای نگارش دادخواست، در به جریان انداختن پرونده ی حقوقی تاثیرگذار است. برای نگارش دادخواست، باید مشخصات شناسایی خواهان، از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس محل سکونت و غیره به طور کامل نوشته شود. اگر شاکی برای انجام امور حقوقی خود وکیل اختیار کند، ثبت مشخصات وکیل نیز برای نگارش دادخواست اهمیت دارد.

 

به جز مشخصات خواهان، ثبت مشخصات خوانده نیز لازم است. البته اگر خوانده در دسترس نباشد، پس از انتشار آگهی در روزنامه و عدم دسترسی مجدد به خوانده، رای دادگاه در غیاب او صادر خواهد شد. پس از وارد کردن مشخصات خواهان و خوانده در فرم دادخواست، خواسته باید به شکلی واضح بیان شود. اگر دادخواست برای جبران خسارت و پرداخت بدهی باشد، مبلغ بدهی باید به طور دقیق ذکر شود.

 

اما نکته ای که در نگارش دادخواست بسیار اهمیت دارد، تهیه مدارک، اسناد و مستندات لازم است. اگر خواهان، رسید یا فاکتوری از خوانده دارد، باید کپی برابر اصل این مدارک را ضمیمه دادخواست کند. البته برای ثبت دادخواست الکترونیکی در سامانه ثنا، باید مدارک را اسکن کرد.

 

در نهایت، نگارش دادخواست با شرح دادخواست تکمیل می شود. در این قسمت، موضوع مورد نظر باید به صورت کامل و با تمام جزئیات مطرح شود. در صورت پیوست مدارک، در این قسمت باید به این مدارک اشاره کرد. در پایان، دادخواست به امضای خواهان می رسد. دادخواست بدون امضا فاقد اعتبار است و در دادگاه به آن رسیدگی نمی شود؛ زیرا امضای خواهان، نشان دهنده ی تایید مطالب نگارش شده در دادخواست توسط وی می باشد.

 

با استفاده از یک وکیل حقوقی و پرداخت هزینه نگارش دادخواست، پرونده دعاوی حقوقی در دادگاه های قضایی رسیدگی می شود.

 

 

 

 

 

هزینه نگارش دادخواست توسط وکیل

نگارش و پرداخت هزینه نگارش دادخواست، اولین مرحله برای طرح یک دعوای حقوقی در محضر مراجع قضایی می باشد. از آنجایی که نگارش درست دادخواست، روند رسیدگی به دعاوی حقوقی را تسریع می کند، باید در نگارش آن نکات لازم را در نظر گرفته و نسبت به آن حساس بود. به همین دلیل، با در اختیار گرفتن یک وکیل ماهر و با تجربه، هم در زمان و هزینه صرفه جویی می شود، و هم موضوع خواسته به درستی مطرح می گردد.  پیگیری های حقوقی نیاز به تخصص داشته و با کمک گرفتن از وکلای حقوقی، می توان در همان مراحل ابتدایی پیگیری قضایی، به حق و حقوق خود دست یافت.

 

هزینه نگارش دادخواست با توجه به نوع دادخواست متفاوت است. از طریق مشورت با وکلای مجرب موسسه حقوقی وکیل تلفنی، هزینه نگارش دادخواست به طور دقیق مشخص می شود. قراردادی که بین وکیل و موکل نوشته می شود، شامل تمامی موارد، از جمله هزینه نگارش دادخواست است.

 

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان  موسسه حقوقی وکیل تلفنی، از خدمات این موسسه برای نگارش دادخواست حقوقی خود و همچنین پیگیری امور قضایی مربوط به آن استفاده کنید.

 

 

چگونگی پرداخت هزینه نگارش دادخواست

 برای پرداخت هزینه نگارش دادخواست و اقدام برای نگارش آن، از مشاوره حقوقی تلفنی کمک گرفته و انجام مراحل تنظیم دادخواست خود را به وکلای مجرب بسپارید. شما می توانید از طریق مشاوره با وکیل، در مورد هزینه ثبت دادخواست و چگونگی پرداخت این هزینه اطلاعاتی کسب کنید.

 

نحوه نگارش دادخواست به صورت غیرحضوری

برای نگارش غیرحضوری دادخواست باید به دفاتر خدمات قضایی مراجعه کرده و در سایت ثنا، فرم دادخواست را تکمیل نمایید. البته با استفاده از وکلای حقوقی هم امکان نگارش غیرحضوری دادخواست میسر می باشد. لازم به ذکر است که برای ثبت دادخواست به صورت غیرحضوری، به اسکن مدارک نیاز است.

 

 

 

cost of writing a law suite

 

 

 

نوع دادخواست هزینه نگارش دادخواست
اعلام ورشکستگی 200 هزار تومان
لغو حکم ورشکستگی
اعتراض به حکم ورشکستگی به تقصیر یا تقلب
بین شرکت های تجاری و مراجعان آن ها

 

موارد زیر شامل کلیه دعاوی کارفرما بر عیه کارگر یا کارمند می باشد و به نفع کارفرما نوشته می گردند.
نوع دادخواست هزنیه نگارش دادخواست
خسارت به وجود آمده بابت ترک کار کارمند  یا کارگر  تنها 300هزار تومان

دفاع در مقابل شکایت علیه کارفرما توسط کارمند یا کارگر

 
خیانت در امانت یا ارتکاب جرم های دیگر در محل کار توسط کارگر یا کارمند

اخراج و انفصال قانونی کارگر یا کارمند

 
و اما دادخواست های زیر به نفع کارگر یا کارمند بر علیه کارفرما یا سازمان تامین اجتماعی نگارش می شوند و شامل کلیه دعاوی از این قبیل می باشند.
عدم پرداخت هرگونه حق و حقوق کارگر توسط کارفرمای خصوصی در هیئت های تشخیص,حل اختلاف,تجدید نظر تحت نظارت شورای عالی کار تنها 350 هزار تومان
عدم پرداخت حق و حقوق کارمند توسط کارفرمای عمومی در دیوان عدالت اداری
حق بیمه
سنوات
حق مسکن,بن خوار و بار,حق اولاد

بازگشت به کار

ترک کار

 

 

تنظیم دادخواست در مورد دعاوی ثبت شرکتها هزینه نگارش دادخواست
ابطال صورت جلسه تغییرات تنها 300 هزار تومان

ابطال شرکتنامه

 
ابطال صورت جلسه افزایش سرمایه
ابطال صورت جلسه کاهش سرمایه
ابطال مصوبه هیات مدیره

 

تنظیم دادخواست دعاوی حقوقی هزینه نگارش دادخواست
فسخ قراردادها


هر کدام از این موارد 300000 تا یک میلیون تومان

 

تنفیذ قراردادها

مطالبه اجاره بها
تخلیه اماکن تجاری
استرداد مبیع
اثبات مالکیت
انحلال قرارداد
ابطال معاملات
ابطال سند

خلع ید

قلع و قمع
دعاوی طاری
دعاوی اسناد ثبت احوال
دعاوی متقابل
درخواست تامین دلیل
دعاوی مستند به سند رسمی
دعاوی علیه متوقف
ارجاع به داوری
رسیدگی به اصالت سند و صحت اسناد
اثبات وقفیت
بطلان وقف
دعاوی ناشی از تعهدات شرکت
مطالبه اجرت المثل ایام تصرف
مطالبه دیون و خسارات
استرداد مورد معامله
اثبات مالکیت در دعاوی خلع ید
افزایش اجاره بها
دعاوی امور حسبی

 

 

 

تنظیم دادخواست اسناد تجاری (چک، سفته و اسناد رهنی)

هزینه نگارش دادخواست

مطالبه وجه چک و تامین خواسته و توقیف اموال هر کدام از موارد 250هزار تومان
مطالبه وجه سفته و تامین خواسته
تامین خواسته در سایر اسناد تجاری و دعاوی حقوقی
اعسار از پرداخت وجه چک
اعسار از پرداخت محکوم به
اعسار از پرداخت  وجه سفته
تصرف عدوانی
مزاحمت
ممانعت از حق

 

 

تنظیم دادخواست امور حسبی

هزینه نگارش دادخواست

دعاوی امور حسبی هر کدام از این موارد تنها 250 هزار تومان
صدور حکم حجر
اثبات نسب
نفی نسب
حکم رشد از طرف دخترو پسر
امور غائب مفقود الاثر
تنظیم دادخواست رفع حجر

 

تنظیم دادخواست دعاوی خانواده

هزینه نگارش دادخواست

تنظیم دادخواست دعاوی خانواده هرکدام از موارد تنها 250هزار تومان
تنظیم دادخواست تغییر جنسیت
تنظیم  دادخواست فسخ نکاح
تنظیم دادخواست طلاق از طرف زوجه
تنظیم  دادخواست اعسار از محکوم به
تنظیم دادخواست مطالبه مهریه هرکدام از موارد تنها 250 هزار تومان
تنظیم  دادخواست حضانت  فرزند
تنظیم دادخواست ملاقات فرزند
تنظیم دادخواست ملاقات فوری فرزند
تنظیم دادخواست استرداد جهیزیه
تنظیم دادخواست تامین خواسته برای مهریه هرکدام از موارد تنها 250هزار تومان
تنظیم دادخواست  تامین خواسته جهیزیه

تنظیم دادخواست مطالبه نفقه زوجه

تنظیم دادخواست مطالبه نفقه فرزند
تنظیم دادخواست مطالبه نفقه ایام گذشته
تنظیم دادخواست  تمکین هرکدام از موارد تنها 250 هزار تومان
تنظیم دادخواست طلاق از طرف زوج
تنظیم دادخواست تعدیل مهریه
تنظیم دادخواست  تعیین تکلیف برای زوجه
تنظیم دادخواست طلاق توافقی
تنظیم دادخواست سلب حضانت فرزند هرکدام از موارد تنها 250هزار تومان
تنظیم دادخواست تجویز ازدواج مجدد
تنظیم دادخواست ازجازه ازدواج
تنظیم دادخواست طلاق به علت عسر و حرج
تنظیم دادخواست طلاق غیابی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

نگارش دادخواست یه بحث خیلی تخصصی هستش و ای کاش مردم بدونن که باید تنظیم نگارش دادخواست یا مهم تر از اون شکواییه رو به وکلای متخصص بسپارند چرا که یک بله یا خیر اضافی در متن ممکن سرنوشت دادخواست و شکواییه رو عوض کنه امیدوارم دست اندرکاران وکیل تلفنی همواره سربلند و پیروز باشند
سلام دادخواست در یک دعوای حقوقی به منزله نقشه راه برای طرح خواسته ومطالبات خواهان است که در واقع دادرس را موظف می کند در مورد آنچه که از دادگاه خواسته شده است اظهار نظر کند دادگاه نمی تواند در مورد آنچه که از دادگاه خواسته نشده اظهار نظر کندپس در طرح دعوا ودرج آن در دادخواست باید نهایت دقت را به عمل آورید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید باید توجه کرد که در برخی موارد هزینه دادرسی یک دعوا مبلغ قابل توجهی است که با رد دعوا از سوی مرجع قضایی هزینه دادرسی از جیب خواهان رفته است به علاوه آنکه تقدیم دادخواست مجدد مستلزم اتلاف وقت مجدد وتاخیر در رسیدگی است
با سلام تشکر ویژه از خدمات موسسه ‌نگارش دادخواست یک فن است که وکلای مجموعه وکیل تلفنی بخوبی انجام میدهند
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی نگارش دادخواست از موضوعات بسیار مهمی است که کمک بسیاری به کاربران می نماید لذا مشاوره صحیح جهت نگارش دادخواست تاثیر بسزایی دارد اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده ارائه مشاوره در این زمینه هستم
با سلام و خسته نباشید. خواستم از موسسه وکیل تلفنی بابت وکلا و متخصصین جواب و باانگیزه تشکر کنم. برای حل مشکلی ساعت ۱۰ شب تماس گرفتم و تقاضای مشاوره دادم که به سرعت با من تماس گرفته شد و کاملا به تمام سوالات من با دقت و حوصله جواب دادند. موفق و پیروز باشید
استفاده از این خدمات حقوقی فرصت مناسبی برای افراد جامعه است بسیار عالی
سلام ودرود. یکی از نکات مهم هر پرونده حقوقی شیوه تنظیم دادخواست است. چنان چه شما دادخواست خود را به درستی تنظیم نمایید نصف راه را رفته اید و خیالتان من باب بسیاری از ایراداتی که ممکن است توسط صرف مقابل یا وکیل یا کادر قضایی و مدیر دفتر گرفته شود راحت خواهد بود. برای تنظیم چنین دادخواستی لازم است که از مشورت ویا کمک وکیل دادگستری و مشاور حقوقی بهره بگیرید.
با سلام خدمت کاربران عزیز.همانطور که مستحضر هستید مطالبی در سایت موسسه هست که به سمع و نظر شما می رسد و تمام سعی موسسه وکیل تلفنی شفافیت و گره گشایی توسط همین مباحث است پس پیسنهاد می کنیم تمامی مباحث را با دقت مطالعه کنید چرا که اطلاعات ارزشمندی است که هر مدسسه ای لازم به وضیح به کاربر نمی داند.موفق باشید.مسیح آقاداودی.وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴
درود عزیزان یک عبارت اشتباه و نا به جا داخل شرح خواسته و مستندات میتونه باعث رد دعوی شما بشه بهتره این کار رو حتما به متخصص بسپرید و به تمهایی انجامش ندید
خیلی خوب
ضمن عرض سلام و تشكر خدمت همه دوستان و همكاران معزز بابت مقاله تهيه و تنظيم شده ممنون كه با فعاليت و تلاش خودتون باعث بالابردن علم و اطلاعات حقوقي مردم عزيز كشورمون مي شويد موفق و پيروز باشيد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی