موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی

مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی

مزاحمت در شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ معضلی است که امروزه گریبان گیر جوامع شده است. درقانون اسلامی این امر جرم تلقی شده و در صورت اثبات آن مزاحم واتساپی مجازات خواهد شد؛ مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی بهترین و بی دردسر ترین راه برای رسیدگی و رفع این مشکل به صورت کاملا سریع و اصولی است.

 

whatsapp bullyers

شکایت فوری از مزاحم واتساپی به پلیس فتا

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سکوت نسبت به توهین و فحاشی ها در واتساپ به منزله سکوت در مقابل ظلم است که از خود ظلم هم بدتر می باشد، عده ای هستند که هنوز فکر می کنند که اعمالشان در شبکه مجازی تنها بازخوردی مجازی خواهد داشت، لذا هر رفتار ناشایستی از خود بروز می دهند، شما با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل واتساپی متصل خواهید شد که شما را در مقابله با این افراد راهنمایی خواهد نمود"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

جرم مزاحمت در واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی

 

bothering through whatsapp

جرم مزاحمت در واتساپ و اینستاگرام در سال 99

 

فراگیر شدن اینترنت در جوامع کنونی با وجود مزایای بسیاری که دارد، بعضی مواقع افراد را با مشکل مواجه می کند. امروزه امکاناتی مانند دسترسی آسان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ کار را برای آسان تر کرده و این مسئله را تبدیل به معضل بزرگی کرده است که در حال حاضر اشخاص با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای مثال عده ای در واتساپ مزاحمتی ایجاد می کنند که عامل سلب آرامش دیگران است و با اقدام به فحش و توهین و یا تهدید و ارعاب، قانون شکنی کرده و مجرم محسوب می شوند. برای جلوگیری از آسیب دیدن در برابر این نوع از تنش های روانی حاصل از قانون شکنی مزاحمان در فضای واتساپ مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی نقش اساسی دارد و یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را با فضای این روال قانونی آشنا می کند.

 

بهترین کار در مقابل شماره ناشناسی که در واتساپم مزاحمت ایجاد کرده چیست؟

همان گونه که فضای مجازی علی الخصوص واتساپ برای سهولت در ایجاد ارتباطاتمان به راحتی در اختیارمان قرار گرفته است، با استناد به مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی، قانون و مقرراتی نیز برای استفاده از آن تعیین شده است و عمل شخص خاطی قطعاً مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت. گزینه بلاک واتساپ این امکان را فراهم کرده که فوری و به آسانی بتوانیم گفتگو را قطع کنیم؛ لذا ساده ترین کار در برابر این مزاحمت ها در وهله اول بلاک کردن در واتساپ است؛ اما گاهی مواقع شخص خاطی با نیت غلط به مزاحمت با اکانت دیگر می پردازد. چنانچه فرد مزاحم بر اقدام خود اصرار بورزد و با مزاحمت با یک شماره دیگر سلب آرامش کند اقدام ضروری، طرح شکایت کیفری علیه اوست. بهترین راهکار مزاحمت در واتساپ اقدام قانونی علیه شخص مزاحم است. چرا که با یک دعوی حقوقی به موقع و اصولی از پیامد های ناخوشایند یک مزاحمت می توان جلوگیری کرد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی می تواند اولین و مهم ترین قدم در رفع اذیت آزار ناشی از مزاحمت در واتساپ باشد.

 

آیا تهدید فرد مزاحمی که در واتساپ مزاحمت ایجاد کرده کار درستی است؟

 

threatening the bullyer in whatsapp

تهدید مزاحم در واتساپ و دایرکت اینستاگرام مصداق جرم است

 

مزاحمتی که در واتساپ بر فردی اعمال می شود باعث بهم ریختگی روان او و عدم کنترل بر رفتارش می گردد در این شرایط ممکن است فرد بخواهد مقابله به مثل کند تا از آن موقعیت و تنش عصبی خلاصی یابد؛ اما بهتر است توجه داشته باشید که قانون قانون است و همه باید در هر شرایطی مطیع و در صورت بروز جرم پاسخگو باشند. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی بهترین چاره برای این امر است چراکه تهدید کسی که اقدام به مزاحمت علیه شما در واتساپ کرده است کار صحیحی نبوده و امکان دارد بعد ها دچار عواقب آن شوید. با مشاوره حقوقی تلفنی در می یابید طبق مواد مربوط، در قانون اسلامی تهدید در فضای مجازی من جمله واتساپ از طریق دادسرا یا پلیس فتا جرم و قابل پیگیری است. ارائه اسکرین شات های داخل چت واتساپ به عنوان مدرک لازمه، مبنای صدور حکم علیه شما قرار می گیرد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی با وکیل تلفنی موجب آرامش خاطر شما و کنترل هرچه تمامتر در اقداماتتان بوده و یک مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین می تواند با قرار دادن راهکار حقوقی 24 ساعته در اختیار شما دعوی را پیش ببرد.

 

آیا اسکرین شات از حرف های مزاحم می تواند مزاحمت واتساپی را اثبات کند؟

با وجود اینکه مدارکی مانند اسکرین شات به تنهایی نمی تواند جرم شخص مزاحم را ثابت کند؛ اما این مدارک تأثیر زیادی در روال پرونده دارد و در حقیقت اماره ایست که برای کمک به علم قاضی در تصمیم گیری می توان به آن استناد کرد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی در گرد آوردن مدارک و مستندات لازمه می توان نوعی مشاوره حقوقی پیشگیرانه محسوب گردد که با زمان و حالت دقیق نوع اقدام مزاحمتی را به تصویر می کشد. با تحویل مدارکی اعم از عکس یا فیلم از پیام های رد و بدل شده در چت به مراجع قضایی می توان تقاضای مجازات فرد خاطی شد. البته تشخیص اصالت آن برعهده کارشناسان پلیس فتا می باشد؛ اما توصیه وکیل واتساپی به شما این است که اگر قصد چنین کاری را دارید قبل از آنکه شخص مورد نظر اقدام به دیلیت اکانت واتساپش کند از پیام های مورد نظرتان اسکرین شات بگیرید؛ چرا که پس از آگاهی شخص و حذف اکانت کمکی از کارشناسان پلیس فتا و جرایم رایانه ای بر نمی آید.

 

مجازات مزاحمت واتساپی چه جریمه ای دارد؟

 

trial of bullying in whatsapp

شکایت فوری از مزاحم های ناشناس در واتساپ

 

هرگونه مزاحمت سایبری و هتک حیثیت در واتساپ و سایر شبکه های مجازی در لیست جرایم رایانه ای قرار می گیرد و در صورت گزارش مزاحمت واتساپ به مراجع قضایی و موفقیت در اثبات ادعا، مطابق ماده 641 پیگرد حقوقی مزاحمت واتساپی قطعی است و مزاحم واتساپی از یک تا شش ماه زندان جریمه خواهد شد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی به صورت مشاوره حقوقی آنلاین با امکان قرار دادن چت وکیل در واتساپ با شما نیاز مهمی است که در اثبات جرم مزاحمان واتساپی احساس می شود.

 

بهترین و بی دردسر ترین راه برای شکایت از فرد مزاحم در واتساپ چیست؟

امروزه تسلط افراد در حوزه رایانه ای و بطبع راه های ارتکاب جرم در این حوزه افزایش یافته است متاسفانه برخی از افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی در این زمینه در صورت به وجود آمدن مسائلی همچون مواجه شدن با مزاحمت در واتساپ نمی دانند چگونه برخورد کنند تا آسیب نبینند و درعین حال نیز نگذارند فرد مجرم به قصد و نیت خود از مزاحمت دست پیدا کند؛ لذا کاربردی ترین روش یک مشاوره حقوقی تلفنی برای گرفتن هرچه سریعتر و تمام تر اطلاعات مورد نیازتان است.

روند شکایت از فردی که در واتساپ ایجاد مزاحمت می کند باید با اصول و قانون پیش برود و در صورت طرح دعوی نیاز به پیگیری مداوم و انجام اقدامات لازمه به موقع و اصولی، و همچنین رسیدگی به استعلامات مختص خود است. لذا برای رسیدن به نتیجه هرچه بهتر نباید شخصأ و به تنهایی وارد عمل شد. یک وکیل واتساپی تخصص و تجربه کافی در این زمینه را دارد و راه شما را هموار می کند. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی قبل از طرح دعوی به شما این امکان را می دهد که با آمادگی هرچه تمام تر نسبت به حل مسئله اقدام کنید. تیم مجرب و متخصص وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی به صورت تلفنی یا چت با وکیل واتساپی و ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته شما را از سلسله قوانین سایبری آگاه می کند. هم چنین پس از طرح پرونده شکایت نیز با گماردن بهترین وکیل تلفنی جهت مشاوره حقوقی برای رسیدگی به مشکلتان، یارای شما را در گام برداشتن وفق مقررات خواهد بود.

 

مطالب زیر از مطالب پر بازدید حقوقی هستند که بسیاری از افراد را در احقاق حقوقشان یاری نموده اند

مشاوره حقوقی جرائم رایانه ای

چت آنلاین با وکیل در واتساپ

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته

کلینیک مشاوره حقوقی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی