موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی

مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی

مزاحمت در شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ معضلی است که امروزه گریبان گیر جوامع شده است. درقانون اسلامی این امر جرم تلقی شده و در صورت اثبات آن مزاحم واتساپی مجازات خواهد شد؛ مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی بهترین و بی دردسر ترین راه برای رسیدگی و رفع این مشکل به صورت کاملا سریع و اصولی است.

 

whatsapp bullyers

شکایت فوری از مزاحم واتساپی به پلیس فتا

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

جرم مزاحمت در واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی

 

bothering through whatsapp

جرم مزاحمت در واتساپ و اینستاگرام در سال 99

 

فراگیر شدن اینترنت در جوامع کنونی با وجود مزایای بسیاری که دارد، بعضی مواقع افراد را با مشکل مواجه می کند. امروزه امکاناتی مانند دسترسی آسان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ کار را برای آسان تر کرده و این مسئله را تبدیل به معضل بزرگی کرده است که در حال حاضر اشخاص با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای مثال عده ای در واتساپ مزاحمتی ایجاد می کنند که عامل سلب آرامش دیگران است و با اقدام به فحش و توهین و یا تهدید و ارعاب، قانون شکنی کرده و مجرم محسوب می شوند. برای جلوگیری از آسیب دیدن در برابر این نوع از تنش های روانی حاصل از قانون شکنی مزاحمان در فضای واتساپ مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی نقش اساسی دارد و یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را با فضای این روال قانونی آشنا می کند.

 

بهترین کار در مقابل شماره ناشناسی که در واتساپم مزاحمت ایجاد کرده چیست؟

همان گونه که فضای مجازی علی الخصوص واتساپ برای سهولت در ایجاد ارتباطاتمان به راحتی در اختیارمان قرار گرفته است، با استناد به مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی، قانون و مقرراتی نیز برای استفاده از آن تعیین شده است و عمل شخص خاطی قطعاً مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت. گزینه بلاک واتساپ این امکان را فراهم کرده که فوری و به آسانی بتوانیم گفتگو را قطع کنیم؛ لذا ساده ترین کار در برابر این مزاحمت ها در وهله اول بلاک کردن در واتساپ است؛ اما گاهی مواقع شخص خاطی با نیت غلط به مزاحمت با اکانت دیگر می پردازد. چنانچه فرد مزاحم بر اقدام خود اصرار بورزد و با مزاحمت با یک شماره دیگر سلب آرامش کند اقدام ضروری، طرح شکایت کیفری علیه اوست. بهترین راهکار مزاحمت در واتساپ اقدام قانونی علیه شخص مزاحم است. چرا که با یک دعوی حقوقی به موقع و اصولی از پیامد های ناخوشایند یک مزاحمت می توان جلوگیری کرد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی می تواند اولین و مهم ترین قدم در رفع اذیت آزار ناشی از مزاحمت در واتساپ باشد.

 

آیا تهدید فرد مزاحمی که در واتساپ مزاحمت ایجاد کرده کار درستی است؟

 

threatening the bullyer in whatsapp

تهدید مزاحم در واتساپ و دایرکت اینستاگرام مصداق جرم است

 

مزاحمتی که در واتساپ بر فردی اعمال می شود باعث بهم ریختگی روان او و عدم کنترل بر رفتارش می گردد در این شرایط ممکن است فرد بخواهد مقابله به مثل کند تا از آن موقعیت و تنش عصبی خلاصی یابد؛ اما بهتر است توجه داشته باشید که قانون قانون است و همه باید در هر شرایطی مطیع و در صورت بروز جرم پاسخگو باشند. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی بهترین چاره برای این امر است چراکه تهدید کسی که اقدام به مزاحمت علیه شما در واتساپ کرده است کار صحیحی نبوده و امکان دارد بعد ها دچار عواقب آن شوید. با مشاوره حقوقی تلفنی در می یابید طبق مواد مربوط، در قانون اسلامی تهدید در فضای مجازی من جمله واتساپ از طریق دادسرا یا پلیس فتا جرم و قابل پیگیری است. ارائه اسکرین شات های داخل چت واتساپ به عنوان مدرک لازمه، مبنای صدور حکم علیه شما قرار می گیرد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی با وکیل تلفنی موجب آرامش خاطر شما و کنترل هرچه تمامتر در اقداماتتان بوده و یک مکالمه تلفنی با وکیل آنلاین می تواند با قرار دادن راهکار حقوقی 24 ساعته در اختیار شما دعوی را پیش ببرد.

 

آیا اسکرین شات از حرف های مزاحم می تواند مزاحمت واتساپی را اثبات کند؟

با وجود اینکه مدارکی مانند اسکرین شات به تنهایی نمی تواند جرم شخص مزاحم را ثابت کند؛ اما این مدارک تأثیر زیادی در روال پرونده دارد و در حقیقت اماره ایست که برای کمک به علم قاضی در تصمیم گیری می توان به آن استناد کرد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی در گرد آوردن مدارک و مستندات لازمه می توان نوعی مشاوره حقوقی پیشگیرانه محسوب گردد که با زمان و حالت دقیق نوع اقدام مزاحمتی را به تصویر می کشد. با تحویل مدارکی اعم از عکس یا فیلم از پیام های رد و بدل شده در چت به مراجع قضایی می توان تقاضای مجازات فرد خاطی شد. البته تشخیص اصالت آن برعهده کارشناسان پلیس فتا می باشد؛ اما توصیه وکیل واتساپی به شما این است که اگر قصد چنین کاری را دارید قبل از آنکه شخص مورد نظر اقدام به دیلیت اکانت واتساپش کند از پیام های مورد نظرتان اسکرین شات بگیرید؛ چرا که پس از آگاهی شخص و حذف اکانت کمکی از کارشناسان پلیس فتا و جرایم رایانه ای بر نمی آید.

 

مجازات مزاحمت واتساپی چه جریمه ای دارد؟

 

trial of bullying in whatsapp

شکایت فوری از مزاحم های ناشناس در واتساپ

 

هرگونه مزاحمت سایبری و هتک حیثیت در واتساپ و سایر شبکه های مجازی در لیست جرایم رایانه ای قرار می گیرد و در صورت گزارش مزاحمت واتساپ به مراجع قضایی و موفقیت در اثبات ادعا، مطابق ماده 641 پیگرد حقوقی مزاحمت واتساپی قطعی است و مزاحم واتساپی از یک تا شش ماه زندان جریمه خواهد شد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی به صورت مشاوره حقوقی آنلاین با امکان قرار دادن چت وکیل در واتساپ با شما نیاز مهمی است که در اثبات جرم مزاحمان واتساپی احساس می شود.

 

بهترین و بی دردسر ترین راه برای شکایت از فرد مزاحم در واتساپ چیست؟

امروزه تسلط افراد در حوزه رایانه ای و بطبع راه های ارتکاب جرم در این حوزه افزایش یافته است متاسفانه برخی از افراد به دلیل نداشتن آگاهی کافی در این زمینه در صورت به وجود آمدن مسائلی همچون مواجه شدن با مزاحمت در واتساپ نمی دانند چگونه برخورد کنند تا آسیب نبینند و درعین حال نیز نگذارند فرد مجرم به قصد و نیت خود از مزاحمت دست پیدا کند؛ لذا کاربردی ترین روش یک مشاوره حقوقی تلفنی برای گرفتن هرچه سریعتر و تمام تر اطلاعات مورد نیازتان است.

روند شکایت از فردی که در واتساپ ایجاد مزاحمت می کند باید با اصول و قانون پیش برود و در صورت طرح دعوی نیاز به پیگیری مداوم و انجام اقدامات لازمه به موقع و اصولی، و همچنین رسیدگی به استعلامات مختص خود است. لذا برای رسیدن به نتیجه هرچه بهتر نباید شخصأ و به تنهایی وارد عمل شد. یک وکیل واتساپی تخصص و تجربه کافی در این زمینه را دارد و راه شما را هموار می کند. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی قبل از طرح دعوی به شما این امکان را می دهد که با آمادگی هرچه تمام تر نسبت به حل مسئله اقدام کنید. تیم مجرب و متخصص وکیل تلفنی با مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی به صورت تلفنی یا چت با وکیل واتساپی و ارائه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته شما را از سلسله قوانین سایبری آگاه می کند. هم چنین پس از طرح پرونده شکایت نیز با گماردن بهترین وکیل تلفنی جهت مشاوره حقوقی برای رسیدگی به مشکلتان، یارای شما را در گام برداشتن وفق مقررات خواهد بود.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مشاوره حقوقی جرائم رایانه ای

چت آنلاین با وکیل در واتساپ

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره حقوقی فوری 24 ساعته

کلینیک مشاوره حقوقی

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام این شماره09357198111گوشی من را هک کرده وبه عکس هاو اصلاعات من دسترسی داره تورخدا کمکم کنید
با سلام. با پیشرفت فضای مجازی و اینترنت افرادی هستند که از این فضا به نفع خود با رفتار نامناسب برخوردار شوند. لذا هرگاه در فضای واتساپ کسی برای شما مزاحمت ایجاد کرد اولین کار بلاک کردن ان طرف است و در صورت استمرار این عمل می توانید در دادسرا علیه فرد مزاحم طرح شکایت نمایید و با اسکرین شات گرفتن از صفحه گفتگوی خود اماره ای در اختیار قاضی دهید تا به علم قاضی در محکوم نمودن فرد خاطی کمک نماید. لذا وفق قانون رایانه ای هرکس در فضای سایبر برای دیگران مزاحمت ایجاد کند به مجازات مقرره محکوم می شود.
با سلام و عرض ادب، یکی از شیوه های ایجاد مزاحمت برای دیگران اقدام به این فعل از طریق فضای مجازی من جمله واتساپ می باشد که معمولاً افراد از طریق ارسال پیام‌های حاوی توهین و فحاشی و یا تهدید و تهمت و افترا موجب سلب آسایش دیگران می‌شوند. لذا این رفتار‌های ناشایست در قانون جرم‌انگاری گردیده و مجنی علیه می‌تواند با استفاده از اسکرین شات پیامهای دریافتی نسبت به طرح شکایت کیفری و تعقیب و مجازات مرتکب اقدام نماید. کاربران عزیز جهت اخذ راهنمایی و مشاوره در این خصوص می‌توانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و از راهنمایی وکلای متخصص در این زمینه بهره مند گردند با احترام_فاطمه سلیمانی
ضمن عرض خسته نباشید و تشکر بابت مطالب مفیدی که به ما آموزش میدهید، خواستم تجربه خودمو به اشتراک بگذارم. متاسفانه در فضای واتساپ دچار مشکلی مشابه شدم به طوری که مزاحم شب و روز آرامشم را مختل کرده بود و کار به تهدید و توهین کشیده شد. خیلی نگران بودم به خصوص در مورد محیط کارم که دچار مشکل شوم، اما وقتی به پیشنهاد خواهرم با وکیل تلفنی تماس گرفتم و راهکار حقوقی و یانونی مناسب به من پیشنهاد دادند و حتی شکوایه را نیز برایم نگارش کردند، بسیاری از نگرانی و اضطرابم برطرف شد. چراکه بسیاری مواقع نگرانی ما ناشی از جهل به قوانین است. از مدیریت موسسه و همه همکاران پرتلاش و صمیمی وکیل تلفنی سپاسگزارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .فراگیر شدن اینترنت در جوامع کنونی با وجود مزایای بسیاری که دارد، بعضی مواقع افراد را با مشکل مواجه می کند. امروزه امکاناتی مانند دسترسی آسان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ کار را برای آسان تر کرده و این مسئله را تبدیل به معضل بزرگی کرده است که در حال حاضر اشخاص با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای مثال عده ای در واتساپ مزاحمتی ایجاد می کنند که عامل سلب آرامش دیگران است و با اقدام به فحش و توهین و یا تهدید و ارعاب، قانون شکنی کرده و مجرم محسوب می شوند. برای جلوگیری از آسیب دیدن در برابر این نوع از تنش های روانی حاصل از قانون شکنی مزاحمان در فضای واتساپ مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی نقش اساسی دارد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره هستم
سلام وقت بخیر خسته نباشید . متاسفانه برخی افراد از این گسترش ارتباطات به نحو غلط استفاده می کنند گاها مشاهده نی شود که به وسیله فضای مجازی مزاحمت های متعدد و متنوعی برای بانوان یا حتی اقایان ایجاد می کنند . امید است با بهبود شرایط و ایجاد فرهنگ سازی دیگر شاهد این ماجراها نباشیم . تشکر از تیم مدیریتی قوی موسسه وکیل تلفنی بابت انتشار روزانه مطالب حقوقی .
مزاحمت از طریق واتساپ یکی از معضلات دامن گیر عصر کنونی ما میباشد. متاسفانه در بسیاری از موارد حتی اعضای یک خانواده نیز اقدام به ارسال پیام های توهین آمیز و تهدید آمیز از طریق واتساپ به یکدیگر مینمایند که دعاوی کیفری شکایت از پیام های واتساپ تحت عنوان اتهام توهین و تهدید از طریق ارسال پیام در واتساپ را منجر میشود.شکایت از مواردی همچون توهین و فحاشی از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و حتی ارسال پیامک و اس ام اس، در صورت وجود سایر شرایط لازمه، بطور حتمی منتج به نتیجه شده و محکومیت متهم را در پی خواهد داشت. خوب است بدانید این دعاوی کیفری نیازمند پیگیری مداوم و انجام به موقع اقدامات لازمه مانند استعلامات مربوطه از سازمانهای مختص به خود همچون مخابرات و پلیس فتا میباشد. از این جهت بهترین تصمیم آن است که راسا و شخصا و به تنهایی اقدام به طرح دعوای کیفری مانند شکایت از واتساپ نکرده بلکه از طریق وکیل متخصص و باتجربه در این زمینه اقدام نمایید.
با سلام و آرزوی توفیق و سلامتی برای شما جرم مزاحمت تلفنی و واتس اپی از موضوعات مبتلا به در جامعه هست که بسیاری از هم وطنان را درگیر کرده متاسفانه با پیشرفت دانش علم و فناوری موضوعات اینچنینی درجامعه رایج شده موردی که به نظرم رسید مطرح کنم اینکه در جرم مزاحمت تلفنی آنچیزی که باعث میشه ما در طرح شکایت کیفری شکست بخوریم طول تماس است به این معنی که به محض ارسال پیام های مکرر ما پاسخ بدیم و به صحبت کردن ادامه بدیم ، پس بهتر است قبل از هرگونه اقدام قضایی از وکلای خوب وکیل تلفنی مشورت گرفته تا تمام موارد در اثبات جرم محرز بعد از آن اقدام به طرح شکایت کیفری نمایید،خیلی سپاسگزار از مطالب خیلی خوبتون امیدوارم بیشتر از گذشته بدرخشید قدردان زحماتتون هستیم زنده باشید و سلامت.
با سلام و ادب و احترام خدمت همه ی عزیزان، همین طور که مستحضرید، قبل از انجام و پیگیری هرگونه عمل حقوقی نیاز به مشورت و استفاده از تخصص مشاورین آگاه در زمینه های مختلف می باشد. تا بتوان از تبعات بعدی و سوء آن جلوگیری کرد. موسسه وکیل تلفنی با استفاده از وکلای مجرب و متخصص می تواند یاریگر شما عزیزان در این امور باشد. امید است در این راه موفق و پیروز باشد. با تشکر: ارادتمند شما:سحر نیک پور
مزاحمت ایجاد کردن از هر نوعی باشد جرم هست چه حضوری ، چه تلفنی با دنیای مجازی وهر کس مرتکب چنین عمل زشتی شود مجرم هست و مجازات دارد برای اثبات مزاحمت واتسابی می توانیم از پیامهای ارسالی عکس بگیریم یا همون اسکرین شات تا به عنوان مدرک استفاده کنیم سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور به راحتی می توانند با هزینه ی کمتر و فوری پاسخگو باشد وبرای تنظیم شکایت نامه هم کمک کنند ومن به عنوان کاربر از سایت وکیل تلفنی بسیار راضی هستم و متشکر
مزاحمت از طریق واتساپ یکی از معضلات دامن گیر عصر کنونی ما میباشد. متاسفانه در بسیاری از موارد حتی اعضای یک خانواده نیز اقدام به ارسال پیام های توهین آمیز و تهدید آمیز از طریق واتساپ به یکدیگر مینمایند که دعاوی کیفری شکایت از پیام های واتساپ تحت عنوان اتهام توهین و تهدید از طریق ارسال پیام در واتساپ را منجر میشود. شکایت از پیام واتساپ به این صورت است که از شخصی که در واتساپ مزاحم شده است تحت عنوان ایجاد مزاحمت و توهین و تهدید شکایت میشود. از صفحه پیام های ارسالی شخص مزاحم تصویر تهیه نموده (اسکرین شات بگیرید) و ضمیمه دعوا و شکایت خویش نمایید. شکایت از مواردی همچون توهین و فحاشی از طریق واتساپ، تلگرام، اینستاگرام و حتی ارسال پیامک و اس ام اس، در صورت وجود سایر شرایط لازمه، بطور حتمی و قطعی منتج به نتیجه شده و محکومیت متهم را در پی خواهد داشت. خوب است بدانید این دعاوی کیفری نیازمند پیگیری مداوم و انجام به موقع اقدامات لازمه مانند استعلامات مربوطه از سازمانهای مختص به خود میباشد. از این جهت بهترین تصمیم آن است که راسا و شخصا و به تنهایی اقدام به طرح دعوای کیفری مانند شکایت از واتساپ نکرده بلکه از طریق وکیل متخصص و باتجربه در این زمینه اقدام نمایید.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی