موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی

مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی

مزاحمت در شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ معضلی است که امروزه گریبان گیر جوامع شده است. درقانون اسلامی این امر جرم تلقی شده و در صورت اثبات آن مزاحم واتساپی مجازات خواهد شد؛ مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی بهترین و بی دردسر ترین راه برای رسیدگی و رفع این مشکل به صورت کاملا سریع و اصولی است.

 

whatsapp bullyers

شکایت فوری از مزاحم واتساپی به پلیس فتا

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"سکوت نسبت به توهین و فحاشی ها در واتساپ به منزله سکوت در مقابل ظلم است که از خود ظلم هم بدتر می باشد، عده ای هستند که هنوز فکر می کنند که اعمالشان در شبکه مجازی تنها بازخوردی مجازی خواهد داشت، لذا هر رفتار ناشایستی از خود بروز می دهند، شما با لمس تصویرک زیر به صفحه تماس تلفنی با وکیل واتساپی متصل خواهید شد که شما را در مقابله با این افراد راهنمایی خواهد نمود"

 

جرم مزاحمت در واتساپ و سایر شبکه های اجتماعی

 

bothering through whatsapp

جرم مزاحمت در واتساپ و اینستاگرام در سال 99

 

فراگیر شدن اینترنت در جوامع کنونی با وجود مزایای بسیاری که دارد، بعضی مواقع افراد را با مشکل مواجه می کند. امروزه امکاناتی مانند دسترسی آسان به فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از جمله واتساپ کار را برای آسان تر کرده و این مسئله را تبدیل به معضل بزرگی کرده است که در حال حاضر اشخاص با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای مثال عده ای در واتساپ مزاحمتی ایجاد می کنند که عامل سلب آرامش دیگران است و با اقدام به فحش و توهین و یا تهدید و ارعاب، قانون شکنی کرده و مجرم محسوب می شوند. برای جلوگیری از آسیب دیدن در برابر این نوع از تنش های روانی حاصل از قانون شکنی مزاحمان در فضای واتساپ مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی نقش اساسی دارد و یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی شما را با فضای این روال قانونی آشنا می کند.

 

بهترین کار در مقابل شماره ناشناسی که در واتساپم مزاحمت ایجاد کرده چیست؟

همان گونه که فضای مجازی علی الخصوص واتساپ برای سهولت در ایجاد ارتباطاتمان به راحتی در اختیارمان قرار گرفته است، با استناد به مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی، قانون و مقرراتی نیز برای استفاده از آن تعیین شده است و عمل شخص خاطی قطعاً مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت. گزینه بلاک واتساپ این امکان را فراهم کرده که فوری و به آسانی بتوانیم گفتگو را قطع کنیم؛ لذا ساده ترین کار در برابر این مزاحمت ها در وهله اول بلاک کردن در واتساپ است؛ اما گاهی مواقع شخص خاطی با نیت غلط به مزاحمت با اکانت دیگر می پردازد. چنانچه فرد مزاحم بر اقدام خود اصرار بورزد و با مزاحمت با یک شماره دیگر سلب آرامش کند اقدام ضروری، طرح شکایت کیفری علیه اوست. بهترین راهکار مزاحمت در واتساپ اقدام قانونی علیه شخص مزاحم است. چرا که با یک دعوی حقوقی به موقع و اصولی از پیامد های ناخوشایند یک مزاحمت می توان جلوگیری کرد. مشاوره حقوقی مزاحمت واتساپی می تواند اولین و مهم ترین قدم در رفع اذیت آزار ناشی از مزاحمت در واتساپ باشد.

 

آیا تهدید فرد مزاحمی که در واتساپ مزاحمت ایجاد کرده کار درستی است؟