موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی صوتی

مشاوره حقوقی صوتی

 مشاوره حقوقی صوتی در حقیقت ارائه مشاوره حقوقی به روش های مختلف صوتی می باشد؛ مثلاً مشاوره حقوقی تلفنی نیز یک مشاوره حقوقی صوتی است؛ چراکه وکیل و مشاوره جو از طریق رد و بدل پیام های صوتی با یک دیگر، مشاوره می نمایند؛ بنابراین، این مشاوره می تواند به صورت آنلاین و از طریق پیام رسان های مختلف نیز صورت بگیرد؛ برای اینکه بدانیم مشاوره حقوقی صوتی همان ویس است یا تماس صوتی و اینکه توسط چه کسانی صورت می گیرد، توسط یکی از بانوان وکیل ما در ویدئوی زیر شرح داده شده است، این ویدئو را از دست ندهید.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی صوتی - تصویری

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چرا و چگونه مشاوره حقوقی صوتی آنلاین یا تلفنی داشته باشیم؟

 

voice chat with lawyer concept

تماس صوتی آنلاین با وکیل متخصص

 

چون با هر قشری از جامعه سازگار است؛ به عبارتی دیگر، مردم با هر جنسیت و عقیده ای که دارند نیازمند مشورت با وکلایی متخصص و خبره در زمینه های مختلف هستند. در این میان برای ایجاد هرچه بهتر و کامل تر مشاوره ای اصولی، به خصوص در شیوع بیماری کرونا، باید از ابزار های مختلفی استفاده نمود که فضای مجازی را می توان جزء کاربردی ترین این موارد به شمار آورد.

استفاده از شبکه های اجتماعی در امر مشاوره گیری حقوقی می تواند از نظر مالی و زمانی بسیار به صرفه و کاربردی برای تمامی اشخاص باشد. مشاوره حقوقی تلفنی و نیز مشاوره حقوقی صوتی از بهترین روش های مشاوره حقوقی در شبکه های مجازی و اپلیکیشن های وایرال واتساپ، تلگرام و .. است. در ادامه به توضیحات بیشتر در این باره می پردازیم.

 

مشاوره حقوقی صوتی چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

همانگونه که اشاره کردیم مشاوره حقوقی صوتی، مشاوره ای است که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به صورت صوتی و آنلاین صورت می گیرد؛ قابلیت های موجود در این شبکه ها به گونه ای است که امکان ارتباط صوتی (ویس با وکیل یا تماس صوتی با وکیل)، برای کاربران فراهم است و اشخاص با برقراری تماس صوتی یا مکالمه به صورت ویس دهی در تلگرام، واتساپ و .. با وکیل، یک جلسه مشاوره دقیق و بدون حاشیه را با کمترین اتلاف وقت و هزینه، تجربه می کنند.

 

مزایای مشاوره حقوقی صوتی به روش های مختلف چیست؟

 

Benefits of legal advice with different types

تماس صوتی اورژانسی با برترین وکلای متخصص

 

از بهترین مزیت هایی که مشاوره حقوقی صوتی دارد می توان به فوریت آن اشاره کرد؛ در روند دعاوی حقوقی زمان از کلیدی ترین مسائل محسوب می شود؛  اشخاص هرچه سریع تر به پاسخِ ابهامی برسند قدم بعدی را سریع تر و محکم تر بر می دارند؛ زمانی که پای درگیری های حقوقی در میان باشد، صرفه جویی در وقت می تواند برای همه حیاتی باشد.

مشاوره حقوقی صوتی 24 ساعته با ردو بدل شدن چند ویس میان مشاور متخصص و موکل بهترین راه برای رسیدن به مقصود است؛ ویس دادن به وکیل پایه یک در تلگرام یا واتساپ  نه تنها ساده و قابل دسترس همگان درهر زمان و مکانی است، بلکه به همان اندازه مفید و باعث پیشروی است.

پیشنهاد ما به شما مشاوره صوتی با وکیل آنلاین صوتی ارزان و تضمینی 24 ساعته است؛  موسسه حقوقی ما با فراهم نمودن امکان حل مسئله با ویس دادن به وکیل آنلاین 24 ساعته ارزان و تضمینی، گره از کار بسیاری از افراد شاغل و درگیر مشغله های مختلف زندگی و هم چنین افرادی که وکیل خاصی را مدنظر دارند و به دلیل فاصله زیاد میان آن ها قادر به مراجعه حضوری به ایشان نیستند، گام بزرگی را در این مهم برداشته است.

وکیل ویسی تلگرامی و وکیل ویسی واتساپی  به صورت آنلاین و در هر زمانی که شما نیازمندید با مشاوره حقوقی صوتی در اختیار همگان است.

 

وکیل آنلاین صوتی کیست و مشاوره حقوقی با او چه مزایایی دارد؟

یک وکیل صوتی آنلاین، وکیلی است که با برقراری ارتباط با مشاوره گیرنده به صورت ویس یا تماس صوتی در تلگرام، واتساپ و ...، بهترین رویکرد ها و رویه های حقوقی در خصوص مشکل حقوقی ایشان را در اختیار او قرار می دهد.

در موسسه حقوقی ما، مشاوره صوتی با وکیل آنلاین صوتی، بسیار ارزان و به صورت تضمینی و 24 ساعته است؛ لذا می توانید با خیال راحت از خدمات حقوقی آنلاین ما بهره مند گردید.

 

مزایای ارتباط صوتی آنلاین با وکیل آنلاین و تلفنی

 

Benefits of online voice contact with lawyer

وکیل وویسی آنلاین و 24 ساعته

 

ازاین مزایا می توان به کم هزینه بودن مشاوره حقوقی صوتی و سهولت  مشاوره گیری از راه دور و در منزل یا هرمکان دیگری به صورت 24 ساعته اشاره کرد؛ تجارب بالای وکلا در این امر و گفتگوی سریع و بدون حاشیه در مورد زمینه های مختلف حقوقی، منجر به دریافت سریع آنچه که از یک وکیل خبره انتظار دارید می شود؛ از دیگر مزیت های مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین است.

 

هزینه مشاوره حقوقی صوتی چقدر است و چگونه باید آن را پرداخت کرد؟

برخلاف تصور عموم، مشاوره حقوقی صوتی بسیار کم هزینه و ارزان است؛ اورژانس وکالت 24 ساعته صوتی و آنلاین وکیل تلفنی، وکیل ویسی ارزان و تضمینی را برای احقاق حقوق ضایع شده‌ی شما در اختیار شما قرار می دهد تا یک مشاوره حقوقی آنلاین صوتی با وکیل پایه یک ویسی تجربه کنید.

امکان پرداخت این هزینه بسیار ساده است و بدون اتلاف وقت صورت می گیرد و بلافاصله پس از تایید که بیشتر از چند دقیقه طول نمی کشد، شما امکان ویس دادن به وکیل آنلاین 24 ساعته ارزان و تضمینی در هر زمینه ای را خواهید داشت.

 

مشاوره حقوقی صوتی در چه زمینه هایی صورت می گیرد؟

 

audio legal advice with lawyer

مشاوره حقوقی صوتی 24 ساعته و فوری با وکیل پایه یک دادگستری

 

در حالت کلی مشاوره حقوقی صوتی به صورت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در تمام زمینه های حقوقی، کیفری و خانواده انجام می گیرد.

موسسه وکیل تلفنی با گماردن بهترین وکلای متخخص در زمینه پر بازخورد حقوقی و یا حتی نادر، اعم از تمامی مسائل مربوط به ازدواج، طلاق، مهریه، حضانت فرزند، نفقه و تنظیم دادخواست برای آن ها... و هم چنین تمام امور کیفری و تنظیم شکوائیه برای آن ها، شما را قدم به قدم در مسیر حقوقیتان همراهی و یاری می کند.

با وکیل تلفنی بهترین و آزموده شده ترین راهکارها را به وسیله یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوره حقوقی با ویس واتساپی و یا تلگرامی، تجربه خواهید نمود.

 

 

تماس فوری تصویری با وکیل اورژانسی

مشاوره حقوقی حضوری (با حفظ پروتوکول های بهداشتی)

وکیل واتساپی

شکایت نامه آنلاین و فوری تضمینی

تفاوت های جدی بین وکیل پایه یک و پایه دو

وکیل آنلاین فوری در تمامی شهر ها

نگارش فوری تمامی دادخواست های نادر و رایج حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم با توجه به فضای مجازی و تکنولوژی تماس بصورت صوتی و یا حتی ویس واقعا عالی و بسیار کاربردی میباشد . وب سایت وکیل تلفنی در سراسر ایران وکلای متخصص در زمینه های مختلف حقوقی اعم از کیفری ،حقوقی،ثبتی و...... با گویش های مختلف هر منطقه میتوانید دریافت کنید . موفق باشید
باسلام مشاوره حقوقی تلفنی و نیز مشاوره حقوقی صوتی به صورت ویس یا تماس صوتی با وکیل از بهترین روش های مشاوره حقوقی در شبکه های مجازی و اپلیکیشن های واتساپ، تلگرام و ...است. در موسسه وکیل تلفنی، مشاوره های حقوقی مختلف در تمامی زمینه ها به صورت ۲۴ ساعته و از کانال های مختلف صوتی و تصویری انجام میگیرد. از مزیت های این نوع مشاوره می توان: فوریت، صرفه جویی در وقت،کم هزینه بودن، سهولت مشاوره گیری را می توان نام برد. درود بر شما
سلام و عرض ادب و خسته نباشید خدمت تیم مدیریتی و پرسنل شریف و وکلای فهیم موسسه مردمی وکیل تلفنی . وظیفه خود دانستم که بابت ارائه مشاوره شبانه روزی از شما عزیزان تشکر کنم . یکی از دوستان بنده اخیرا حوالی ساعت 11 شب قصد انجام قرارداد را داشت و در موضوعی بسیار نیاز به کمک داشتند که با موسسه شما عزیزان آشنا شدیم و خوشبختانه در آن ساعت از شب مشاوره سریع و عالی با وکیل شما انجام شد و قرارداد ما نیز توسط ایشان نگارش شد . ممنون از زحمات شما عزیزان .
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان، مشاوره حقوقی صوتی در حقیقت ارائه مشاوره حقوقی به روش های مختلف صوتی می باشد؛ مثلاً مشاوره حقوقی تلفنی نیز یک مشاوره حقوقی صوتی است؛ چراکه وکیل و مشاوره جو از طریق رد و بدل پیام های صوتی با یک دیگر، مشاوره می نمایند؛ جهت انجام مشاوره لطفا با موسسه وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمایید.
با سلام و احترام، در دهکده جهانی امروز انواع و اقسام راه های ارتباطی با دیگران وجود داشته و انسان ها می توانند به طرق گوناگون در فضای مجازی با یکدیگر گفت و گو نمایند، انواع پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی در فضای مجازی این امکان را برای دیگران فراهم ساخته تا از روش های متنوع ارتباطی مانند مکالمه تصویری ، صوتی و یا چت کردن با شخص مقابل ارتباط برقرار نماییم. بارها پیش آمده که برای بسیاری از افرادی که در منزل و در حال استراحت هستند و یا در حال ورزش و مسافرت می باشند و به طور کلی خارج از فضای اداری و کاری خود قرار دارند مشکلاتی بروز می دهد که نیاز به یک مشاور را برای خود احساس می کنند. در چنین حالتی بهترین روش استفاده از مشاوره صوتی می باشد چرا که شاید در آن لحظه فرصت تایپ کلمات را نداشته باشیم و یا شرایط به گونه ای باشد که نتوانیم به صورت تصویری ارتباط برقرار کنیم اما تماس و ارتباط صوتی این معایب را نداشته و با یک مکالمه ساده ،مشکل خویش را با مشاور خود در میان گذاشته و راه حل مناسب را دریافت می نماییم . خوشبختانه در موسسه وکیل تلفنی این مزیت از روزهای اول برای کاربران برقرار بوده و همه می توانند در تمام 24 ساعت شبانه روز مشکلات خویش را بیان کرده و بعد از ارتباط با یک وکیل متخصص پاسخ لازم را دریافت نمایند پس برای حل مشکل خویش با ما تماس بگیرید. محمد صادق تیغ نورد
سلام خسته نباشید بسیاری مواقع اتفاق میوفته که بنا به دلایل شخصی و باتوجه به فرهنگ جاری در جامعه به خصوص بانوان مشکلاتی دارند که بیان کردن آن برایشان چندان آسان نیست اینکه شما ارائه مشاوره در کلیه بسترها چه آنلاین چه تلفنی و چه پرسش از طریق سایت را فراهم کردید واقعا حرکتی بزرگ و مفیده که کمک میکنه افراد زیادی که سوال های حقوقی دارند اما از بیان کردن آن به دلایل شخصی معذورند بتوانند غیرحضوری و آنلاین با متخصص در ارتباط باشند ممنونم
سلام استفاده ز مزایای تکنولوژی امری عقلایی بوده و این مهم توسط موسسه وکیل تلفنی فراهم شده است
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
با سلام چون با هر قشری از جامعه سازگار است؛ به عبارتی دیگر، مردم با هر جنسیت و عقیده ای که دارند نیازمند مشورت با وکلایی متخصص و خبره در زمینه های مختلف هستند. در این میان برای ایجاد هرچه بهتر و کامل تر مشاوره ای اصولی، به خصوص در شیوع بیماری کرونا، باید از ابزار های مختلفی استفاده نمود که فضای مجازی را می توان جزء کاربردی ترین این موارد به شمار آورد. استفاده از شبکه های اجتماعی در امر مشاوره گیری حقوقی می تواند از نظر مالی و زمانی بسیار به صرفه و کاربردی برای تمامی اشخاص باشد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی