موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
  • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
  • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
  • سمکو محمدپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۰:۹ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی صوتی

مشاوره حقوقی صوتی

 مشاوره حقوقی صوتی در حقیقت ارائه مشاوره حقوقی به روش های مختلف صوتی می باشد؛ مثلاً مشاوره حقوقی تلفنی نیز یک مشاوره حقوقی صوتی است؛ چراکه وکیل و مشاوره جو از طریق رد و بدل پیام های صوتی با یک دیگر، مشاوره می نمایند؛ بنابراین، این مشاوره می تواند به صورت آنلاین و از طریق پیام رسان های مختلف نیز صورت بگیرد؛ برای اینکه بدانیم مشاوره حقوقی صوتی همان ویس است یا تماس صوتی و اینکه توسط چه کسانی صورت می گیرد، توسط یکی از بانوان وکیل ما در ویدئوی زیر شرح داده شده است، این ویدئو را از دست ندهید.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص مشاوره حقوقی شبانه روزی صوتی - تصویری

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر از ویدئوی کوتاه فوق بازدید کرده باشید، خواهید دانست که مشاوره های حقوقی مختلف در تمامی زمینه ها به صورت 24 ساعته و از کانال های مختلف صوتی و تصویری صورت می گیرند؛ از این رو شما در هر زمان و مکانی که هستید، چه در حال ورزش کردن باشید یا چه در ترافیک سنگین شهرتان، می توانید با وکلای پایه یک ما تماس صوتی تلفنی یا آنلاین، حاصل کنید؛ این تماس می تواند ساعت 2 شب نیز باشد، درست هنگامی که یک مشکل حقوقی شما را بی خواب می نماید، شما می توانید با وکلای ما تماس بگیرید و در ازای هزینه ای اندک، راهکار هایی تضمینی را دریافت نمایید و آسوده خاطر شوید؛ برای اینکار تصویرک زیر را لمس نماید تا شماره وکلای ما را دریافت نمایید"

 

 

چرا و چگونه مشاوره حقوقی صوتی آنلاین یا تلفنی داشته باشیم؟

 

voice chat with lawyer concept

تماس صوتی آنلاین با وکیل متخصص

 

چون با هر قشری از جامعه سازگار است؛ به عبارتی دیگر، مردم با هر جنسیت و عقیده ای که دارند نیازمند مشورت با وکلایی متخصص و خبره در زمینه های مختلف هستند. در این میان برای ایجاد هرچه بهتر و کامل تر مشاوره ای اصولی، به خصوص در شیوع بیماری کرونا، باید از ابزار های مختلفی استفاده نمود که فضای مجازی را می توان جزء کاربردی ترین این موارد به شمار آورد.

استفاده از شبکه های اجتماعی در امر مشاوره گیری حقوقی می تواند از نظر مالی و زمانی بسیار به صرفه و کاربردی برای تمامی اشخاص باشد. مشاوره حقوقی تلفنی و نیز مشاوره حقوقی صوتی از بهترین روش های مشاوره حقوقی در شبکه های مجازی و اپلیکیشن های وایرال واتساپ، تلگرام و .. است. در ادامه به توضیحات بیشتر در این باره می پردازیم.

 

مشاوره حقوقی صوتی چیست؟ و چگونه انجام می شود؟

همانگونه که اشاره کردیم مشاوره حقوقی صوتی، مشاوره ای است که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به صورت صوتی و آنلاین صورت می گیرد؛ قابلیت های موجود در این شبکه ها به گونه ای است که امکان ارتباط صوتی (ویس با وکیل یا تماس صوتی با وکیل)، برای کاربران فراهم است و اشخاص با برقراری تماس صوتی یا مکالمه به صورت ویس دهی در تلگرام، واتساپ و .. با وکیل، یک جلسه مشاوره دقیق و بدون حاشیه را با کمترین اتلاف وقت و هزینه، تجربه می کنند.

 

مزایای مشاوره حقوقی صوتی به روش های مختلف چیست؟

 

Benefits of legal advice with different types

تماس صوتی اورژانسی با برترین وکلای متخصص

 

از بهترین مزیت هایی که مشاوره حقوقی صوتی دارد می توان به فوریت آن اشاره کرد؛ در روند دعاوی حقوقی زمان از کلیدی ترین مسائل محسوب می شود؛  اشخاص هرچه سریع تر به پاسخِ ابهامی برسند قدم بعدی را سریع تر و محکم تر بر می دارند؛ زمانی که پای درگیری های حقوقی در میان باشد، صرفه جویی در وقت می تواند برای همه حیاتی باشد.

مشاوره حقوقی صوتی 24 ساعته با ردو بدل شدن چند ویس میان مشاور متخصص و موکل بهترین راه برای رسیدن به مقصود است؛ ویس دادن به وکیل پایه یک در تلگرام یا واتساپ  نه تنها ساده و قابل دسترس همگان درهر زمان و مکانی است، بلکه به همان اندازه مفید و باعث پیشروی است.

پیشنهاد ما به شما مشاوره صوتی با وکیل آنلاین صوتی ارزان و تضمینی 24 ساعته است؛  موسسه حقوقی ما با فراهم نمودن امکان حل مسئله با ویس دادن به وکیل آنلاین 24 ساعته ارزان و تضمینی، گره از کار بسیاری از افراد شاغل و درگیر مشغله های مختلف زندگی و هم چنین افرادی که وکیل خاصی را مدنظر دارند و به دلیل فاصله زیاد میان آن ها قادر به مراجعه حضوری به ایشان نیستند، گام بزرگی را در این مهم برداشته است.

وکیل ویسی تلگرامی و وکیل ویسی واتساپی  به صورت آنلاین و در هر زمانی که شما نیازمندید با مشاوره حقوقی صوتی در اختیار همگان است.

 

وکیل آنلاین صوتی کیست و مشاوره حقوقی با او چه مزایایی دارد؟

یک وکیل صوتی آنلاین، وکیلی است که با برقراری ارتباط با مشاوره گیرنده به صورت ویس یا تماس صوتی در تلگرام، واتساپ و ...، بهترین رویکرد ها و رویه های حقوقی در خصوص مشکل حقوقی ایشان را در اختیار او قرار می دهد.

در موسسه حقوقی ما، مشاوره صوتی با وکیل آنلاین صوتی، بسیار ارزان و به صورت تضمینی و 24 ساعته است؛ لذا می توانید با خیال راحت از خدمات حقوقی آنلاین ما بهره مند گردید.

 

مزایای ارتباط صوتی آنلاین با وکیل آنلاین و تلفنی

 

Benefits of online voice contact with lawyer

وکیل وویسی آنلاین و 24 ساعته

 

ازاین مزایا می توان به کم هزینه بودن مشاوره حقوقی صوتی و سهولت  مشاوره گیری از راه دور و در منزل یا هرمکان دیگری به صورت 24 ساعته اشاره کرد؛ تجارب بالای وکلا در این امر و گفتگوی سریع و بدون حاشیه در مورد زمینه های مختلف حقوقی، منجر به دریافت سریع آنچه که از یک وکیل خبره انتظار دارید می شود؛ از دیگر مزیت های مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین است.

 

هزینه مشاوره حقوقی صوتی چقدر است و چگونه باید آن را پرداخت کرد؟

برخلاف تصور عموم، مشاوره حقوقی صوتی بسیار کم هزینه و ارزان است؛ اورژانس وکالت 24 ساعته صوتی و آنلاین وکیل تلفنی، وکیل ویسی ارزان و تضمینی را برای احقاق حقوق ضایع شده‌ی شما در اختیار شما قرار می دهد تا یک مشاوره حقوقی آنلاین صوتی با وکیل پایه یک ویسی تجربه کنید.

امکان پرداخت این هزینه بسیار ساده است و بدون اتلاف وقت صورت می گیرد و بلافاصله پس از تایید که بیشتر از چند دقیقه طول نمی کشد، شما امکان ویس دادن به وکیل آنلاین 24 ساعته ارزان و تضمینی در هر زمینه ای را خواهید داشت.

 

مشاوره حقوقی صوتی در چه زمینه هایی صورت می گیرد؟

 

audio legal advice with lawyer

مشاوره حقوقی صوتی 24 ساعته و فوری با وکیل پایه یک دادگستری

 

در حالت کلی مشاوره حقوقی صوتی به صورت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در تمام زمینه های حقوقی، کیفری و خانواده انجام می گیرد.

موسسه وکیل تلفنی با گماردن بهترین وکلای متخخص در زمینه پر بازخورد حقوقی و یا حتی نادر، اعم از تمامی مسائل مربوط به ازدواج، طلاق، مهریه، حضانت فرزند، نفقه و تنظیم دادخواست برای آن ها... و هم چنین تمام امور کیفری و تنظیم شکوائیه برای آن ها، شما را قدم به قدم در مسیر حقوقیتان همراهی و یاری می کند.

با وکیل تلفنی بهترین و آزموده شده ترین راهکارها را به وسیله یک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوره حقوقی با ویس واتساپی و یا تلگرامی، تجربه خواهید نمود.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

تماس فوری تصویری با وکیل اورژانسی

مشاوره حقوقی حضوری (با حفظ پروتوکول های بهداشتی)

وکیل واتساپی

شکایت نامه آنلاین و فوری تضمینی

تفاوت های جدی بین وکیل پایه یک و پایه دو

وکیل آنلاین فوری در تمامی شهر ها

نگارش فوری تمامی دادخواست های نادر و رایج حقوقی به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی