موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۹:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۶:۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۲۷:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۷:۴۲:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۸
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۴:۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۵:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • خدیجه محمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۳۰:۲۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
 • علی علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۳:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل رایگان قوه قضاییه

وکیل رایگان قوه قضاییه

وکیل رایگان قوه قضاییه یکی از وکلایی است که می تواند به شما در زمینه حقوقی و قضایی نسبت به پرونده مطروحه کمک کند، موسسه وکیل تلفنی علاوه بر دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری، از قدرت برترین وکلای قوه قضاییه نیز بهره می جوید و از این طریق می تواند پاسخگوی نیاز هموطنان عزیز در خصوص مشکلات حقوقی قوه قضاییه باشد که این پاسخگویی نیز به نوبه خود از طریق دریافت مشاوره حقوقی قوه قضاییه به روش های 24 ساعته تلفنی و آنلاین، امکان پذیر است؛ حال قبل از اینکه این مبحث را به طور کامل مورد شرح قرار بگیرد، به شما توصیه می کنیم تا ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً تماشا کنید.

 

خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته قضایی با وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل رایگان قوه قضاییه، همانطور که از نامش پیداست حاظر به ارائه خدمات رایگان به هموطنان عزیز می باشد؛ حال اینکه چگونه این خدمات ارائه می شود را باید طی برقراری تماس تلفنی 24 ساعته با ایشان، مطرح نمود تا از شرایط دریافت خدمات رایگان قوه قضاییه مطلع گردید؛ برای اینکار تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا به صفحه تماس تلفنی با وکلای متخصص ما منتقل شوید"

 

 

ویژگی های یک وکیل قوه قضاییه مجرب چیست؟

 

attributes of a professional judiciary lawyer

مشاوره حقوقی با وکیل قوه قضاییه

 

وکیل قوه قضاییه به وکیلی گفته می شود که پروانه وکالت قوه قضاییه را اخذ کرده باشد؛ به همین دلیل، حق وکالت از اشخاص، در دادگاه ها و سایر مراجع قضایی را دارد.

اگر شخصی بخواهد وکیل قوه قضاییه شود، ابتدا باید فارغ التحصیل رشته حقوق باشد، سپس در آزمون وکالتی که توسط قوه قضاییه برگزار می شود شرکت کند و پس از قبولی، از قوه قضائیه، پروانه وکالتش را دریافت نماید.

اما این تازه اول راه است، چراکه این وکیل محترم، نیازمند کسب تجربه قضایی نیز می باشد؛ یک وکیل قوه قضاییه مجرب کسی است که در تمام زمینه ها اعم از حقوقی و کیفری، تخصص، تجربه و تبحر کافی داشته باشد تا بتواند مشکلات حقوقی را به سرعت و با کیفیتی شگرف، گره گشایی نماید.

خوشبختانه امروزه این وکلای متخصص قوه قضاییه به وفور در موسسه حقوقی ما یافت می شوند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با ایشان تماس تلفنی یا آنلاین برقرار نموده و از راهکار های ارزان و تضمینی ایشان بهره مند گردید.

 

وکیل رایگان قوه قضاییه کیست و چگونه می توان به او دسترسی داشت؟

وکیل رایگان قوه قضاییه کسی است که به صورت رایگان به شما مشاوره می دهد تا تمام مشکلات و ابهامات ذهنی شما را از طریق ارائه این مشاوره برطرف سازد.

دسترسی به وکیل رایگان قوه قضاییه بسیار ساده است ...

 • برای اینکار تنها کافیست تا در وب سایت ما ثبت نام نموده و به طرح سوالات حقوقی خود در پنل کاربری تان بپردازید؛ سپس وکلای قوه قضاییه، سوالات شما را مشاهده کرده و به آنها پاسخ می دهند؛ جالب اینجاست که پنل کاربری شما به محض دریافت پاسخ این وکلا، به شماره تلفن همراه شما پیامی مبتنی بر دریافت پاسخ مورد نظر ارائه می دهد.

البته این را نیز فراموش نکنید که شما به صرف هزینه ای بسیار ناچیز می توانید به این وکلا تماس گرفته و با ایشان مشاوره حقوقی تلفنی را تجربه کنید.

 

سه مزیت مهم مشاوره رایگان با وکیل قوه قضاییه رایگان

 

three benefits of legal advice with lawyer

اورژانس وکلای قوه قضاییه 24 ساعته

 

 1. اولین و مهمترین مزیت دریافت مشاوره رایگان از وکیل قوه قضاییه، همان رایگان بودن آن است و شما لازم نیست برای دریافت مشاوره از وکیل رایگان قوه قضاییه هزینه ای پرداخت کنید.

 

 1. دومین مزیت دریافت مشاوره رایگان آنلاین بودن و 24 ساعته بودن آن است و شما در هر ساعت از از شبانه روز می توانید به این سایت مراجعه کنید و به طرح سوالات حقوقی رایگان از وکیل قوه قضاییه، بپردازید.

 

 1. سومین مزیت دریافت مشاوره رایگان پاسخگویی فوری آن است که شما در کمترین زمان از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید پاسخ خود را دریافت نمایید.

 

وکیل رایگان قوه قضاییه در چه زمینه هایی خدمت رسانی می کند؟

وکلای قوه قضاییه در تمام زمینه های حقوقی آماده خدمت رسانی هستند؛ لیکن چنانچه بخواهید در یک زمینه خاص حقوقی، از وکیل قوه قضاییه مجرب به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید، این تنها با مراجعه به سایت موسسه وکیل تلفنی برای شما میسر خواهد بود.

همانطور که بیان شد، برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان از سایت موسسه وکیل تلفنی ابتدا باید در این سایت ثبت نام نمایید و در زمان درخواست مشاوره حقوقی رایگان کد وکیل رایگان قوه قضاییه مد نظرتان را در فرم ثبت درخواست مشاوره حقوقی رایگان وارد نمایید و سوالات متداول خود را در پنل کاربری خود ذکر کنید، وکلای قوه قضاییه متخصص در خصوص سوال مطروحه نیز پس از مشاهده سوالات، راهکار قضایی تضمینی و ارزان قیمت را به رایگان برایتان ارسال خواهند نمود.

 

آیا مشاوره تلفنی رایگان با وکیل قوه قضاییه وجود دارد؟

 

free telephone legal advice with judiciary lawyer

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته با وکیل قوه قضاییه ارزان و تضمینی

 

ارائه مشاوره تلفنی به صورت رایگان میسر نیست؛ لیکن قیمت مشاوره تلفنی آن قدر ارزان است که قیمت آن به چشم نمی خورد و به عبارتی بسان رایگان بودن نیز قلمداد می شود؛ چرا که با شرایط ویژه ای مانند کرونا نیز این قیمت ها کاهش پیدا کرده است و شما با ارزان ترین قیمت در کسری از ثانیه می توانید سوالات خود را بیان نمایید و پاسخ صحیح، جامع و کامل از وکیل ارزان قوه قضاییه دریافت کنید.

 

برای اقامه دعوا وکیل پایه یک دادگستری بهتر است یا وکیل پایه یک قوه قضاییه؟

در خصوص اقامه دعوا، هیچ گونه توصیه ای در انتخاب یکی از این دو وجود ندارد، زیرا وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه یک قوه قضاییه هردو از نظر مسئولیت و حدود اختیارات قانونی یکسان هستند؛ البته تفاوت های بسیار اندکی نیز موجود اند که در عنوان بعدی متوجه خواهید شد.

 

نکته: در خصوص انتخاب وکلای پایه یک مختلف بهتر است به تجربه و تخصص آنها توجه نمایید؛ زیرا این امر برای انتخاب یک نماینده حقوقی حائز اهمیت است و تنها این ویژگی می تواند آنها را از یکدیگر متمایز سازد.

 

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه چیست؟

 

differences between lawyers

گفتگوی آنلاین و 24 ساعته با وکیل قوه قضاییه

 

مهم‌ترین تمایز وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه مرجع صادر کننده مجوز وکالت شان می باشد.

در ادامه مطلب فوق می توان گفت که دانشجویان حقوق، پس از پایان یافتن تحصیلات دانشگاهی شان، در آزمون کانون وکلای دادگستری یا قوه قضاییه در آزمونی که از طرف قوه قضاییه یا کانون وکلای دادگستری طراحی شده است شرکت می کنند؛ بنابراین در صورت قبولی در آزمون، مرجع صادرکننده هریک وابسته به مرجع برگزاری آزمون می باشد، یعنی مرجع صادر کننده مجوز وکالت وکیل پایه یک دادگستری، کانون وکلای دادگستری و مرجع صادر کننده مجوز وکالت وکلای قوه قضاییه، قوه قضاییه می باشد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

مشاوره حقوقی با وکیل قوه قضاییه

وکیل ارزان

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

وکیل 24 ساعته

وکالت تلفنی ارزان و 24 ساعته

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

قضاوت تا چند سالگی با مادرش شوهرم میگه بچه رو بهت نمیدم چکار کنم ؟
سلام وخسته نباشید کسی که خونه خودش نشسته میتونه تقاضای اجرت المثل کنه
با سلام وخسته نباشید،بنده حدود چندسالی میشه که ازخانوم اولم جدا شدم بااینکه وسایل خونموبرده جای مهریه ولی باز بابت مهریه حضانت پسر۶سالموگرفته باشرط هفته ایی ۳ساعت ملاقات که بنده طی دادخواستی این مدت رابه ۲۴ساعت تغییر دادم که این کار در دفترامور مددکاری واجتماعی انجام میگرفت که برای راحتی خویش تحویل گرفتن وتحویل دادن‌بچه درمحل سکونت اینجانب صورت میگرفته اخیرا پسرم‌که۹سالش شده وقتی پیش من اومد گفتش توگوشی مادرش عکس که ازرابطه نامشروع آن‌با شوهرخاله اینجانب بودش رو دیده واز رفتن پیش مادرش امتناع میکنه هرچندکه مادرش که بایدجمعه برای گرفتن‌ پسرم هماهنگ میکرد اینکارو نکرد وچندرورزی خبری ازش نبود که بعد از چند روز تماس گرفته وتهدیدمیکرد که یابچه رو میدی یا مامور میارم‌ منم بهش گفتم‌ که نمیتونم برخلاف میل‌پسرم‌اینکارو بکنم ولی خودش میتونه بیاد و ببرتش ولی اون نیومد کهوبعد ازچندروز برام یه ابلاغیه اومده که۲۴ ساعت‌فرصت دارم‌که‌بچه‌رو به‌مادرش برسونم‌ وگرنه طبق ماده ۶۳۹ باهام برخورد میکنه اونم در روز ۵شنبه دستم رسید میخوام شما عزیزان‌راهنماییم‌کنین که چه کارس میتونم انجام بدم اولاکه من نگفتم بچه رو نمیدم‌ گفتم‌چند روز صبرکنه تاحال بچه خوب شه بعدشم که قبول نکرد گفتم‌خودش بیاد ببره دوما دوست خودمم دوست ندارم بااین حال و روز بچموببره

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

[email protected]

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

[email protected]

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

[email protected]

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی