موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل رایگان قوه قضاییه

وکیل رایگان قوه قضاییه

وکیل رایگان قوه قضاییه یکی از وکلایی است که می تواند به شما در زمینه حقوقی و قضایی نسبت به پرونده مطروحه کمک کند، موسسه وکیل تلفنی علاوه بر دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری، از قدرت برترین وکلای قوه قضاییه نیز بهره می جوید و از این طریق می تواند پاسخگوی نیاز هموطنان عزیز در خصوص مشکلات حقوقی قوه قضاییه باشد که این پاسخگویی نیز به نوبه خود از طریق دریافت مشاوره حقوقی قوه قضاییه به روش های 24 ساعته تلفنی و آنلاین، امکان پذیر است؛ حال قبل از اینکه این مبحث را به طور کامل مورد شرح قرار بگیرد، به شما توصیه می کنیم تا ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً تماشا کنید.

 

خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته قضایی با وکیل تلفنی (توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

ویژگی های یک وکیل قوه قضاییه مجرب چیست؟

 

attributes of a professional judiciary lawyer

مشاوره حقوقی با وکیل قوه قضاییه

 

وکیل قوه قضاییه به وکیلی گفته می شود که پروانه وکالت قوه قضاییه را اخذ کرده باشد؛ به همین دلیل، حق وکالت از اشخاص، در دادگاه ها و سایر مراجع قضایی را دارد.

اگر شخصی بخواهد وکیل قوه قضاییه شود، ابتدا باید فارغ التحصیل رشته حقوق باشد، سپس در آزمون وکالتی که توسط قوه قضاییه برگزار می شود شرکت کند و پس از قبولی، از قوه قضائیه، پروانه وکالتش را دریافت نماید.

اما این تازه اول راه است، چراکه این وکیل محترم، نیازمند کسب تجربه قضایی نیز می باشد؛ یک وکیل قوه قضاییه مجرب کسی است که در تمام زمینه ها اعم از حقوقی و کیفری، تخصص، تجربه و تبحر کافی داشته باشد تا بتواند مشکلات حقوقی را به سرعت و با کیفیتی شگرف، گره گشایی نماید.

خوشبختانه امروزه این وکلای متخصص قوه قضاییه به وفور در موسسه حقوقی ما یافت می شوند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با ایشان تماس تلفنی یا آنلاین برقرار نموده و از راهکار های ارزان و تضمینی ایشان بهره مند گردید.

 

وکیل رایگان قوه قضاییه کیست و چگونه می توان به او دسترسی داشت؟

وکیل رایگان قوه قضاییه کسی است که به صورت رایگان به شما مشاوره می دهد تا تمام مشکلات و ابهامات ذهنی شما را از طریق ارائه این مشاوره برطرف سازد.

دسترسی به وکیل رایگان قوه قضاییه بسیار ساده است ...

 • برای اینکار تنها کافیست تا در وب سایت ما ثبت نام نموده و به طرح سوالات حقوقی خود در پنل کاربری تان بپردازید؛ سپس وکلای قوه قضاییه، سوالات شما را مشاهده کرده و به آنها پاسخ می دهند؛ جالب اینجاست که پنل کاربری شما به محض دریافت پاسخ این وکلا، به شماره تلفن همراه شما پیامی مبتنی بر دریافت پاسخ مورد نظر ارائه می دهد.

البته این را نیز فراموش نکنید که شما به صرف هزینه ای بسیار ناچیز می توانید به این وکلا تماس گرفته و با ایشان مشاوره حقوقی تلفنی را تجربه کنید.

 

سه مزیت مهم مشاوره رایگان با وکیل قوه قضاییه رایگان

 

three benefits of legal advice with lawyer

اورژانس وکلای قوه قضاییه 24 ساعته

 

 1. اولین و مهمترین مزیت دریافت مشاوره رایگان از وکیل قوه قضاییه، همان رایگان بودن آن است و شما لازم نیست برای دریافت مشاوره از وکیل رایگان قوه قضاییه هزینه ای پرداخت کنید.

 

 1. دومین مزیت دریافت مشاوره رایگان آنلاین بودن و 24 ساعته بودن آن است و شما در هر ساعت از از شبانه روز می توانید به این سایت مراجعه کنید و به طرح سوالات حقوقی رایگان از وکیل قوه قضاییه، بپردازید.

 

 1. سومین مزیت دریافت مشاوره رایگان پاسخگویی فوری آن است که شما در کمترین زمان از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید پاسخ خود را دریافت نمایید.

 

وکیل رایگان قوه قضاییه در چه زمینه هایی خدمت رسانی می کند؟

وکلای قوه قضاییه در تمام زمینه های حقوقی آماده خدمت رسانی هستند؛ لیکن چنانچه بخواهید در یک زمینه خاص حقوقی، از وکیل قوه قضاییه مجرب به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید، این تنها با مراجعه به سایت موسسه وکیل تلفنی برای شما میسر خواهد بود.

همانطور که بیان شد، برای دریافت مشاوره حقوقی رایگان از سایت موسسه وکیل تلفنی ابتدا باید در این سایت ثبت نام نمایید و در زمان درخواست مشاوره حقوقی رایگان کد وکیل رایگان قوه قضاییه مد نظرتان را در فرم ثبت درخواست مشاوره حقوقی رایگان وارد نمایید و سوالات متداول خود را در پنل کاربری خود ذکر کنید، وکلای قوه قضاییه متخصص در خصوص سوال مطروحه نیز پس از مشاهده سوالات، راهکار قضایی تضمینی و ارزان قیمت را به رایگان برایتان ارسال خواهند نمود.

 

آیا مشاوره تلفنی رایگان با وکیل قوه قضاییه وجود دارد؟

 

free telephone legal advice with judiciary lawyer

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته با وکیل قوه قضاییه ارزان و تضمینی

 

ارائه مشاوره تلفنی به صورت رایگان میسر نیست؛ لیکن قیمت مشاوره تلفنی آن قدر ارزان است که قیمت آن به چشم نمی خورد و به عبارتی بسان رایگان بودن نیز قلمداد می شود؛ چرا که با شرایط ویژه ای مانند کرونا نیز این قیمت ها کاهش پیدا کرده است و شما با ارزان ترین قیمت در کسری از ثانیه می توانید سوالات خود را بیان نمایید و پاسخ صحیح، جامع و کامل از وکیل ارزان قوه قضاییه دریافت کنید.

 

برای اقامه دعوا وکیل پایه یک دادگستری بهتر است یا وکیل پایه یک قوه قضاییه؟

در خصوص اقامه دعوا، هیچ گونه توصیه ای در انتخاب یکی از این دو وجود ندارد، زیرا وکیل پایه یک دادگستری و وکیل پایه یک قوه قضاییه هردو از نظر مسئولیت و حدود اختیارات قانونی یکسان هستند؛ البته تفاوت های بسیار اندکی نیز موجود اند که در عنوان بعدی متوجه خواهید شد.

 

نکته: در خصوص انتخاب وکلای پایه یک مختلف بهتر است به تجربه و تخصص آنها توجه نمایید؛ زیرا این امر برای انتخاب یک نماینده حقوقی حائز اهمیت است و تنها این ویژگی می تواند آنها را از یکدیگر متمایز سازد.

 

تفاوت وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه چیست؟

 

differences between lawyers

گفتگوی آنلاین و 24 ساعته با وکیل قوه قضاییه

 

مهم‌ترین تمایز وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه مرجع صادر کننده مجوز وکالت شان می باشد.

در ادامه مطلب فوق می توان گفت که دانشجویان حقوق، پس از پایان یافتن تحصیلات دانشگاهی شان، در آزمون کانون وکلای دادگستری یا قوه قضاییه در آزمونی که از طرف قوه قضاییه یا کانون وکلای دادگستری طراحی شده است شرکت می کنند؛ بنابراین در صورت قبولی در آزمون، مرجع صادرکننده هریک وابسته به مرجع برگزاری آزمون می باشد، یعنی مرجع صادر کننده مجوز وکالت وکیل پایه یک دادگستری، کانون وکلای دادگستری و مرجع صادر کننده مجوز وکالت وکلای قوه قضاییه، قوه قضاییه می باشد.

 

مشاوره حقوقی با وکیل قوه قضاییه

وکیل ارزان

طلاق فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

وکیل 24 ساعته

وکالت تلفنی ارزان و 24 ساعته

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وضع مالی ما خوب نیست خواهشن نیاز به کمک دارم
سلام یکدستگاه منزل ۶۰متری دستگاه خودرو دادم ۶۵میلیون تومان پول حالا دادخواست خلع ید گرفته من چیکار کنم این کدام قانون است
درباره ارث ومیراث
سلام خسته نباشید من چند وقت پیش یک مشگلی پیش اومد برام مجبور شدم ثنا ثبتنام کنم هرکاری کردم نشد قبول نمیکرد گفتن برم شعبه قضایی اونجا هم رفتم نتونستن ثبت نام کنند گفتن باید برم اجرای احکام قوچان به شماره پرونده….شاکی دارم الان بخاطر همون هر جا کارم گیره بانکی حساب میخام باز کنم جلوش بسته بعد هرچیز دیگه من خودمم بچه مشهدم میخاستم بدونم چطوری میشه بدونم شکایتم بخاطر چیه بدون اینکه برم اونجا چون اصلا تاریخ شکایتی که شده هم گفتن بهم اصلا من تا ۴الی ۵ سال قبل از اونم من اصلا قوچان نرفتم که بخام شاکی داشته باشم برای همین ثنا که نمیتونم ثبتنام کنم از اون طریق پیگیری کنم از راه دیگه ای میشه بپرسم ممنون میشم بهم بگین تشکر
هنوز کار ی انجام ندادم ولی فکر کنم کمکم کنه ایشالاه
سلام، وکیل رایگان قوه قضاییه یکی از وکلایی است که می تواند به شما در زمینه حقوقی و قضایی نسبت به پرونده مطروحه کمک کند، موسسه وکیل تلفنی علاوه بر دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری، از قدرت برترین وکلای قوه قضاییه نیز بهره می جوید و از این طریق می تواند پاسخگوی نیاز هموطنان عزیز در خصوص مشکلات حقوقی قوه قضاییه باشد که این پاسخگویی نیز به نوبه خود از طریق دریافت مشاوره حقوقی قوه قضاییه به روش های ۲۴ ساعته تلفنی و آنلاین، امکان پذیر است؛
سلام خسته نباشید ... تشکر ویژه دارم از تیم مدیریتی مردمی و عزیز موسسه وکیل تلفنی که سال هاست با انتشار مطالب متعدد و مشاوره های تلفنی و حضوری و نگارش های تخصصی در کنار مردم حضور دارند . واقعا این پیشرفت روز مره و حفظ انگیزه بسیار جذاب و مفید بوده است . ممنون از شما
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
افراد زیادی هستند که به دلیل نگرانی در مورد عدم تمکن کافی برای پرداخت حق الوکاله سراغ اخذ وکیل نمیروند در حالی که خود من هم همین تفکر داشتم اما وقتی از طریق یکی از دوستان با موسسه شما آشنا شدم و برای پرونده ام استعلام قیمت حق الوکاله گرفتم خوشحال شدم که شما امکان اخذ وکیل با هزینه مناسب برای همه فراهم کردید موفق باشید
با سلام و احترام؛ توصیه به شور و مشورت مساله ای است که در قرآن کریم بدان اشاره شده و عقل سلیم نیز حکم می نماید که همیشه استفاده از همفکری دیگران در مسائل مختلف از خودسرانه عمل کردن بهتر است. این مساله دقیقا در پرونده های حقوقی نیز صادق بوده و افرادی که از دو یا چند نفر در حل مسائل حقوقی کمک می گیرند همواره به نتایج بهتری دست پیدا می کنند . موسسه وکیل تلفنی این افتخار را دارد که اعلام نماید مشاورین و کارشناسان خود را در موضوعات مختلف دسته بندی کرده و با داشتن بیش از ۱۰۰۰ وکیل می تواند در موضوعات مختلف به کاربران خود مشاوره های تخصصی ارائه دهد. کافی است برای حل مشکل خود با فشردن چند دکمه ساده از مشاوره های وکلای زبده آن بهره مند شده و به نتیجه مطوب دست یابید وکلایی که هم از کانون وکلا هستند و هم از قوه قضاییه ،نکته بسیار مهم دیگر اینکه این موسسه شرایطی را فراهم نموده تا استفاده از وکلای رایگان در اختیار همگان قرار گیرد و برای این کار تنها کافی است در موسسه ما ثبت نام کرده و وارد پنل کابری خود شوید و از این خدمات رایگان بهره مند گردید و مطمئن باشید که اعتماد به وکلای این موسسه همیشه نتایج مطلوبی برای تان خواهد داشت. محمد صادق تیغ نورد
باسلام وکیل قوه قضایبه به وکیلی گفته می شود که پروانه وکالت قوه قضاییه را اخذ کرده باشد. به همین دلیل، حق وکالت از اشخاص در دادگاهها و سایر مراجع قضایی را دارد. یک وکیل مجرب قوه قضاییه کسی است که در تمام زمینه ها اعم از حقوقی و کیفری، تخصص، تجربه و تبحر کافی داشته باشد تا بتواند مشکلات حقوقی را به سرعت و با کیفیتی شگرف گره گشایی می نماید. از مزایای مهم مشاوره حقوقی رایگان با وکلای قوه قضاییه: آنلاین و ۲۴ ساعته بودن، همان رایگان و بدون هزینه بودن و دریافت پاسخ به صورت فوری و ۲۴ ساعته در کمترین زمان را میتوان نام برد. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی، شخص می تواند از راه کارهای ارزان و تضمینی وکلای متخصص قوه قضاییه در هر ساعتی از شبانه روز ضمن برقراری تماس تلفنی یا به صورت آنلاین بهره مند گردد. درود بر شما
با سلام وکیل رایگان قوه قضاییه یکی از وکلایی است که می تواند به شما در زمینه حقوقی و قضایی نسبت به پرونده مطروحه کمک کند، موسسه وکیل تلفنی علاوه بر دارا بودن وکلای پایه یک دادگستری، از قدرت برترین وکلای قوه قضاییه نیز بهره می جوید و از این طریق می تواند پاسخگوی نیاز هموطنان عزیز در خصوص مشکلات حقوقی قوه قضاییه باشد که این پاسخگویی نیز به نوبه خود از طریق دریافت مشاوره حقوقی قوه قضاییه به روش های ۲۴ ساعته تلفنی و آنلاین، امکان پذیر است؛ حال قبل از اینکه این مبحث را به طور کامل مورد شرح قرار بگیرد،
معنی لغوی وکالت ، تفویض و واگذار نمودن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین ، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (وکیل) خود می نماید. قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف کرده است: وکالت عقدی است که بموجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکلیف یافته، دارای روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند. وکالت در لغت به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می‌باشد. وکالت در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید. وکالت یکی از عقود بسیار رایج میباشد، که امروزه در صحنه‌های اجتماعی و اقتصادی و بانک‌ها استفادۀ زیادی می‌شود. وکالت عقد است و در نتیجه نیاز به ایجاب موکّل و قبول وکیل دارد. انواع وکالت الف) وکالت مطلق: یعنی این‌ که شخصی را برای تمام امور وکیل کند و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می‌شود مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد. ب) وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت مشخص و معین است و وکیل باید در همان مورد معین، عمل نماید. مثل خرید خانه یا فروش ماشین وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. مورد وکالت باید امری باشد که به موجب قانون یا طببعتاً درانحصار شخص نباشد مثل وکالت در مجلس معامله که باید خودش عمل نماید و نمی‌تواند دیگری را وکیل نماید و دیگر این‌که خود شخص موکل بتواند آن را انجام دهد، برای مثال شخص ورشکسته که از دخالت در اموال ممنوع است نمی‌تواند در مورد آن به دیگری وکالت دهد. حدود وکالت «وکیل نمی‌تواند عملی را که خارج از حدود وکالت است انجام دهد». (مفاد ماده ۶۶۳قانون مدنی) «در صورتی که وکالت به طور مطلق داده شده و قیدی در آن نیامده مربوط به ادارۀ اموال خواهد بود». (مفاد ماده ۶۶۱قانون مدنی) در یک تقسیم بندی وکالت به وکالت قضایی و غیر قضایی تقسیم می شود: وکالت قضایی: عبارت است از اینکه شخص در جهت امور دادگاهی خود شخص دیگری را به عنوان نماینده خود در دادگاه معرفی می نماید. این نوع وکالت محدود به امور قضایی است مانند اعطای وکالت به وکلای دادگستری. وکالت غیر قضایی: عبارت است اینکه شخصی به طور رسمی یا عادی جهت انجام امور کاری یا اداری خود به شخص دیگری وکالت می دهد. نایب السلطنه را در دوره صفویه وکیل می‌گفتند و عنوان وکیل الرعایا هم از همین جا برخاسته است. میتوان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه ای اجازه وکالت از طرف شما دارد و در چه زمینه ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد.
قضاوت تا چند سالگی با مادرش شوهرم میگه بچه رو بهت نمیدم چکار کنم ؟
سلام وخسته نباشید کسی که خونه خودش نشسته میتونه تقاضای اجرت المثل کنه
با سلام وخسته نباشید،بنده حدود چندسالی میشه که ازخانوم اولم جدا شدم بااینکه وسایل خونموبرده جای مهریه ولی باز بابت مهریه حضانت پسر۶سالموگرفته باشرط هفته ایی ۳ساعت ملاقات که بنده طی دادخواستی این مدت رابه ۲۴ساعت تغییر دادم که این کار در دفترامور مددکاری واجتماعی انجام میگرفت که برای راحتی خویش تحویل گرفتن وتحویل دادن‌بچه درمحل سکونت اینجانب صورت میگرفته اخیرا پسرم‌که۹سالش شده وقتی پیش من اومد گفتش توگوشی مادرش عکس که ازرابطه نامشروع آن‌با شوهرخاله اینجانب بودش رو دیده واز رفتن پیش مادرش امتناع میکنه هرچندکه مادرش که بایدجمعه برای گرفتن‌ پسرم هماهنگ میکرد اینکارو نکرد وچندرورزی خبری ازش نبود که بعد از چند روز تماس گرفته وتهدیدمیکرد که یابچه رو میدی یا مامور میارم‌ منم بهش گفتم‌ که نمیتونم برخلاف میل‌پسرم‌اینکارو بکنم ولی خودش میتونه بیاد و ببرتش ولی اون نیومد کهوبعد ازچندروز برام یه ابلاغیه اومده که۲۴ ساعت‌فرصت دارم‌که‌بچه‌رو به‌مادرش برسونم‌ وگرنه طبق ماده ۶۳۹ باهام برخورد میکنه اونم در روز ۵شنبه دستم رسید میخوام شما عزیزان‌راهنماییم‌کنین که چه کارس میتونم انجام بدم اولاکه من نگفتم بچه رو نمیدم‌ گفتم‌چند روز صبرکنه تاحال بچه خوب شه بعدشم که قبول نکرد گفتم‌خودش بیاد ببره دوما دوست خودمم دوست ندارم بااین حال و روز بچموببره

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی