موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شرکت های سهامی خاص

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص یکی از مهم­ ترین مشاوره ­هایی است که شرکت ­ها می ­توانند از آن در روند انجام امور خود بهره­ مند گردند؛ دریافت مشاوره حقوقی در عصر کنونی، از خردمندانه ‌ترین گزینه ­های انتخابی اشخاص می ­باشد، تا جایی که این مهم در خصوص اشخاص حقوقی مانند شرکت­ ها نیز صادق است؛ با ما همراه باشید تا مبحث مشاوره حقوقی شرکت های سهامی و لزوم دریافت مشاوره در این خصوص را، گرچه هویداست مطرح نماییم.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص رایج ترین مشکلات حقوقی در شرکت های سهامی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"با در نظر گرفتن مزایایی که اخذ مشاوره حقوقی شرکت­ سهامی خاص، به همراه خواهد داشت، اهمیتِ موضوع روشن می ­شود؛ چراکه دریافت مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص، آن هم از زبده ­ترین و حاذق ­ترین وکلای زن و مرد کشور که مجموعه حقوقی وکیل تلفنی ایشان را گرد هم آورده و امکان دریافت خدمات حقوقی از ایشان را به صورت تلفنی و انواع روش های آنلاین در هر زمان و هر مکانی به صورت 24 ساعته میسر ساخته است؛ برای برقراری تماس تلفنی با وکلای متخصص به امور سهامی خاص، تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً با ایشان ارتباط برقرار نمایید"

 

 

شرکت سهامی خاص چیست؛ نحوه تاسیس آن چگونه است؟

 

Private joint stock company concept

اورژانس وکالت آنلاین سهامی خاص و عام 24 ساعته

 

شرکت سهامی در زمره شرکت­ های تجاری است؛ همچنان که ممکن است فعالیت ­های آن تجاری و بازرگانی نباشد. علت نام‌گذاری سهامی، بدین جهت است که سرمایه اولیه در این شرکت به سهام مبدل شده و بین صاحبان سهام (سرمایه)، تقسیم می ­شود.

نکته مهم اینکه خاص بودن شرکت، به دلیل این است که سرمایه آن محدود به تامین، توسط موسسان آن خواهد بود و سهام نیز در بین آنان تقسیم خواهد شد؛ این در حالی است که در سهامی عام، سرمایه­ های کوچک نیز امکان خرید سهام و مشارکت دارند.

جهت تاسیس شرکت سهامی خاص، ابتدا بایستی اظهارنامه و اساس نامه آن تهیه، تصویب و امضا شود؛ اظهارنامه به عنوان سند شناسنامه شرکت، توسط مرجع ثبت شرکت ­ها دریافت می ­شود.

این شرکت، حداقل بایستی سه نفر، عضو داشته باشد و 35% سرمایه بایستی به صورت نقدی پرداخت شده باشد.

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص که توسط وکلای مجرب مجموعه وکیل تلفنی، به صورت شبانه ­روزی و فوری، ارائه می­شود؛ جهت پرسیدن سوالات حقوقی و دریافت راهکارهای حقوقی تلفنی و آنلاین مفید فایده خواهد بود.

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص چیست؟

ارائه مدارک هویتیِ شناساییِ تمامی اعضا، مانند کارت ملی، شناسنامه و تصویر مصدق آن ­ها، گواهی عدم سوء پیشینه جزایی، ارائه اقرارنامه به امضا رسیده، ارائه مجوز فعالیت ­های تولیدی در صورت لزوم، الزامی است؛ در این خصوص می ­توان با اعطای وکالت به وکلای متخصص، جهت دریافت مجوز های لازم، اقدام نمود.

به منظور دریافت مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص، با بهترین وکیل تلفنی تمام وقت و جهت اخذ مشورت آنلاین با وکیل، یا مکالمه تلفنی با وکیل و دریافت مشاوره حقوقی فوری و شبانه‌ روزی، از طریق مجموعه وکیل تلفنی اقدام بفرمایید.

 

هزینه 0 تا 100، ثبت شرکت سهامی خاص چه میزان است؟

 

expenses to establish a Private joint stock company

وکیل آنلاین شرکت سهامی عام و خاص 24 ساعته

 

در شرکت­ های تجاری، امور مالی، کسب سود، پیشگیری از ورود ضرر و یا انجام فعالیت­  های شرکت با متحمل شدن و ورود کمترین زیانِ ممکن، از مهم ­ترین مسائل مدنظر صاحبان سرمایه است.

هزینه امور مربوط به ثبت شرکت نیز از این امر مستثنی نیست؛ به همین دلیل است که کارشناسان حقوقی، دریافت مشاوره­ حقوقی پیشگیرانه را پیش از انجام هرگونه اقدام حقوقی توصیه می­ کنند تا حفظ و تامین موارد فوق ­الذکر ممکن شود.

مجموعه وکیل تلفنی نیز با در نظر گرفتن این مهم، با ارائه مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین، جهت رفاه حال مراجعین و موکلین گرامی خود اقدام نموده است.

به طور کلی هزینه­ های ثبت شرکت به هزینه­ های وکیل و مشاوره حقوقی او و هزینه­  های دولتی و ثبتی تقسیم می­ شود که حسب شرایط ممکن است متفاوت باشد؛ اما اگر این خدمات را از ما دریافت نمایید می توانید مطمعن باشید که تمامی خدمات حقوقی ما دارای ضمانت کیفیت و قیمت می باشند.

جهت کسب اطلاع دقیق و دریافت مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص در موضوع هزینه ثبت شرکت با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

مدت زمان ثبت شرکت سهامی خاص چقدر است؟

مطابق قانون مهلت شش ماهه ­ای از زمان تشکیل شرکت مقرر گردیده تا شرکت سهامی خاص به ثبت برسد.

در خصوص مدت زمان لازم جهت نهایی شدن ثبت شرکت بایستی بیان نمود که چنانچه اشخاص خود مایل به طی مراحل ثبت و قانونی آن باشند، به طور معمول در فرایند های چند باره­ ای، بین بازه ­های زمانی 45 روزه، این کار به طول خواهد انجامید، لیکن با واگذاری امور حقوقی به کارشناسان و متخصصان حوزه امر، عمل ثبت به طرز چشمگیری در کوتاه­ ترین زمان ممکن سپری و ممکن خواهد شد.

جهت آگاهی بیشتر، هم­چنین طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و اخذ مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص، با وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی، تصویری یا چت، تماس برقرار نمایید.

 

آیا مدارک تحصیلی برای مدیر عامل یا اعضا مورد نیاز است؟

 

minimum college degree for the Ceo

حداقل مدارک تحصیلی مورد نیاز برای مدیر عامل شرکت سهامی خاص

 

به طور کلی در ثبت شرکت، مدیر عامل یا اعضا می ­بایست دارای اهلیت قانونی، صحت، سلامت عقلی و سن قانونی بوده و قصد و رضای ایشان، موضوع فعالیت شرکت و جهتِ هدفِ آن معین و قانونی باشد؛ همچنان الزامی بر ارائه مدرک تحصیلی وجود ندارد، مگر در خصوص شرکت ­هایی که تخصص ویژه ­ای در نام شرکت ذکر نموده باشند؛ همچون شرکت­ های مهندسی و مانند آن.

انواع شرکت­ هایی که ارائه مدرک تحصیلی مدیر عامل یا اعضای آن در ثبت شرکت ضروری است، شرایط و ضوابطی را نیز ایجاد می­ نماید؛ بدین منظور می ­توان از طریق مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته یا اخذ مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین سهامی ما بهترین و به روز ترین اطلاعات ممکن را کسب نمود.

 

ویژگی شرکت سهامی خاص چیست؟

در شرکت ­های سهامی خاص، انتشار اوراق قرضه و صدور اعلامیه پذیره ­نویسی موضوعیت ندارد؛ هم­چنین مجمع عمومی وجود نداشته و تعداد شرکای آن نیز کمتر از شرکای شرکت ­های سهامی عام است؛ حداقل تعداد مجاز مدیران 3 نفر می­ باشد، نقل و انتقالات سهام شرکت با موافقت مدیران یا صاحبان سهام خواهد بود؛ هم­چنین امکان معامله سهام شرکت در بورس نیز وجود ندارد.

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص راجع به سایر ویژگی­ ها و شرایط شرکت سهامی، مثمر ثمر خواهد بود.

 

مسئولیت شرکا در شرکت سهامی خاص، به چه میزانی است؟