موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شرکت های سهامی خاص

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص یکی از مهم­ ترین مشاوره ­هایی است که شرکت ­ها می ­توانند از آن در روند انجام امور خود بهره­ مند گردند؛ دریافت مشاوره حقوقی در عصر کنونی، از خردمندانه ‌ترین گزینه ­های انتخابی اشخاص می ­باشد، تا جایی که این مهم در خصوص اشخاص حقوقی مانند شرکت­ ها نیز صادق است؛ با ما همراه باشید تا مبحث مشاوره حقوقی شرکت های سهامی و لزوم دریافت مشاوره در این خصوص را، گرچه هویداست مطرح نماییم.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص رایج ترین مشکلات حقوقی در شرکت های سهامی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

شرکت سهامی خاص چیست؛ نحوه تاسیس آن چگونه است؟

 

Private joint stock company concept

اورژانس وکالت آنلاین سهامی خاص و عام 24 ساعته

 

شرکت سهامی در زمره شرکت­ های تجاری است؛ همچنان که ممکن است فعالیت ­های آن تجاری و بازرگانی نباشد. علت نام‌گذاری سهامی، بدین جهت است که سرمایه اولیه در این شرکت به سهام مبدل شده و بین صاحبان سهام (سرمایه)، تقسیم می ­شود.

نکته مهم اینکه خاص بودن شرکت، به دلیل این است که سرمایه آن محدود به تامین، توسط موسسان آن خواهد بود و سهام نیز در بین آنان تقسیم خواهد شد؛ این در حالی است که در سهامی عام، سرمایه­ های کوچک نیز امکان خرید سهام و مشارکت دارند.

جهت تاسیس شرکت سهامی خاص، ابتدا بایستی اظهارنامه و اساس نامه آن تهیه، تصویب و امضا شود؛ اظهارنامه به عنوان سند شناسنامه شرکت، توسط مرجع ثبت شرکت ­ها دریافت می ­شود.

این شرکت، حداقل بایستی سه نفر، عضو داشته باشد و 35% سرمایه بایستی به صورت نقدی پرداخت شده باشد.

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص که توسط وکلای مجرب مجموعه وکیل تلفنی، به صورت شبانه ­روزی و فوری، ارائه می­شود؛ جهت پرسیدن سوالات حقوقی و دریافت راهکارهای حقوقی تلفنی و آنلاین مفید فایده خواهد بود.

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص چیست؟

ارائه مدارک هویتیِ شناساییِ تمامی اعضا، مانند کارت ملی، شناسنامه و تصویر مصدق آن ­ها، گواهی عدم سوء پیشینه جزایی، ارائه اقرارنامه به امضا رسیده، ارائه مجوز فعالیت ­های تولیدی در صورت لزوم، الزامی است؛ در این خصوص می ­توان با اعطای وکالت به وکلای متخصص، جهت دریافت مجوز های لازم، اقدام نمود.

به منظور دریافت مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص، با بهترین وکیل تلفنی تمام وقت و جهت اخذ مشورت آنلاین با وکیل، یا مکالمه تلفنی با وکیل و دریافت مشاوره حقوقی فوری و شبانه‌ روزی، از طریق مجموعه وکیل تلفنی اقدام بفرمایید.

 

هزینه 0 تا 100، ثبت شرکت سهامی خاص چه میزان است؟

 

expenses to establish a Private joint stock company

وکیل آنلاین شرکت سهامی عام و خاص 24 ساعته

 

در شرکت­ های تجاری، امور مالی، کسب سود، پیشگیری از ورود ضرر و یا انجام فعالیت­  های شرکت با متحمل شدن و ورود کمترین زیانِ ممکن، از مهم ­ترین مسائل مدنظر صاحبان سرمایه است.

هزینه امور مربوط به ثبت شرکت نیز از این امر مستثنی نیست؛ به همین دلیل است که کارشناسان حقوقی، دریافت مشاوره­ حقوقی پیشگیرانه را پیش از انجام هرگونه اقدام حقوقی توصیه می­ کنند تا حفظ و تامین موارد فوق ­الذکر ممکن شود.

مجموعه وکیل تلفنی نیز با در نظر گرفتن این مهم، با ارائه مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص به صورت مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین، جهت رفاه حال مراجعین و موکلین گرامی خود اقدام نموده است.

به طور کلی هزینه­ های ثبت شرکت به هزینه­ های وکیل و مشاوره حقوقی او و هزینه­  های دولتی و ثبتی تقسیم می­ شود که حسب شرایط ممکن است متفاوت باشد؛ اما اگر این خدمات را از ما دریافت نمایید می توانید مطمعن باشید که تمامی خدمات حقوقی ما دارای ضمانت کیفیت و قیمت می باشند.

جهت کسب اطلاع دقیق و دریافت مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص در موضوع هزینه ثبت شرکت با مجموعه وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

مدت زمان ثبت شرکت سهامی خاص چقدر است؟

مطابق قانون مهلت شش ماهه ­ای از زمان تشکیل شرکت مقرر گردیده تا شرکت سهامی خاص به ثبت برسد.

در خصوص مدت زمان لازم جهت نهایی شدن ثبت شرکت بایستی بیان نمود که چنانچه اشخاص خود مایل به طی مراحل ثبت و قانونی آن باشند، به طور معمول در فرایند های چند باره­ ای، بین بازه ­های زمانی 45 روزه، این کار به طول خواهد انجامید، لیکن با واگذاری امور حقوقی به کارشناسان و متخصصان حوزه امر، عمل ثبت به طرز چشمگیری در کوتاه­ ترین زمان ممکن سپری و ممکن خواهد شد.

جهت آگاهی بیشتر، هم­چنین طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی و اخذ مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص، با وکیل تلفنی به صورت آنلاین و تلفنی، تصویری یا چت، تماس برقرار نمایید.

 

آیا مدارک تحصیلی برای مدیر عامل یا اعضا مورد نیاز است؟

 

minimum college degree for the Ceo

حداقل مدارک تحصیلی مورد نیاز برای مدیر عامل شرکت سهامی خاص

 

به طور کلی در ثبت شرکت، مدیر عامل یا اعضا می ­بایست دارای اهلیت قانونی، صحت، سلامت عقلی و سن قانونی بوده و قصد و رضای ایشان، موضوع فعالیت شرکت و جهتِ هدفِ آن معین و قانونی باشد؛ همچنان الزامی بر ارائه مدرک تحصیلی وجود ندارد، مگر در خصوص شرکت ­هایی که تخصص ویژه ­ای در نام شرکت ذکر نموده باشند؛ همچون شرکت­ های مهندسی و مانند آن.

انواع شرکت­ هایی که ارائه مدرک تحصیلی مدیر عامل یا اعضای آن در ثبت شرکت ضروری است، شرایط و ضوابطی را نیز ایجاد می­ نماید؛ بدین منظور می ­توان از طریق مشورت تلفنی با وکیل 24 ساعته یا اخذ مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین سهامی ما بهترین و به روز ترین اطلاعات ممکن را کسب نمود.

 

ویژگی شرکت سهامی خاص چیست؟

در شرکت ­های سهامی خاص، انتشار اوراق قرضه و صدور اعلامیه پذیره ­نویسی موضوعیت ندارد؛ هم­چنین مجمع عمومی وجود نداشته و تعداد شرکای آن نیز کمتر از شرکای شرکت ­های سهامی عام است؛ حداقل تعداد مجاز مدیران 3 نفر می­ باشد، نقل و انتقالات سهام شرکت با موافقت مدیران یا صاحبان سهام خواهد بود؛ هم­چنین امکان معامله سهام شرکت در بورس نیز وجود ندارد.

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص راجع به سایر ویژگی­ ها و شرایط شرکت سهامی، مثمر ثمر خواهد بود.

 

مسئولیت شرکا در شرکت سهامی خاص، به چه میزانی است؟

 

responsibilities of cooperatives in a cooperative co

تعیین مسئولیت آنلاین و فوری شرکا در شرکت های سهامی به بهترین نحو

 

به طور کلی، مسئولیت شرکا در حدود ارزش مبلغ اسمی سهام آن ­ها خواهد بود؛ جهت پرسیدن سوالات حقوقی بیشتر، مجموعه وکیل تلفنی خدمات حقوقی خود را به صورت 24 ساعته خدمت شما عزیزان ارائه می ­نماید.

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام؛ یک از انواع شرکت ها بر اساس قانون تجارت ایران، شرکت سهامی خاص می باشد که از قضا بیشترین میزان ثبت شده در سامانه ثبت شرکت ها نیز از همین نوع شرکت می باشد. شرکت سهامی خاص، هم می تواند دولتی باشد و هم خصوصی، وجه بارز چنین شرکتی مربوط به سرمایه آن است که به سهام تبدیل شده و بین صاحبان سهام تقسیم می شود ، از طرفی چون سرمایه آن توسط موسسان تامین می گردد مشهور به سهامی خاص شده است . البته ذکر این جزئیات کوتاه به هیچ وجه نمی تواند بیانگر حجم مباحث و مسائل حقوقی مربوط به شرکت های سهامی باشد . وظایف و اختیارات هیات مدیره، تغییرات شرکت در زمان افزایش یا کاهش سرمایه، عزل و نصب مدیر عامل شرکت، شرایط ورشکستگی، دعاوی خاص مربوط به این شرکت ها در محاکم قضایی و بسیاری از سوالات این چنینی ، نیازمندی دائم به یک وکیل در حوزه مربوط به شرکت های سهامی را اثبات می نماید.
سلام، شرکت سهامی در زمره شرکت­ های تجاری است؛ همچنان که ممکن است فعالیت ­های آن تجاری و بازرگانی نباشد. علت نام‌گذاری سهامی، بدین جهت است که سرمایه اولیه در این شرکت به سهام مبدل شده و بین صاحبان سهام (سرمایه)، تقسیم می ­شود.نکته مهم اینکه خاص بودن شرکت، به دلیل این است که سرمایه آن محدود به تامین، توسط موسسان آن خواهد بود و سهام نیز در بین آنان تقسیم خواهد شد؛ این در حالی است که در سهامی عام، سرمایه­ های کوچک نیز امکان خرید سهام و مشارکت دارند.جهت تاسیس شرکت سهامی خاص، ابتدا بایستی اظهارنامه و اساس نامه آن تهیه، تصویب و امضا شود؛ اظهارنامه به عنوان سند شناسنامه شرکت، توسط مرجع ثبت شرکت ­ها دریافت می ­شود.این شرکت، حداقل بایستی سه نفر، عضو داشته باشد و ۳۵% سرمایه بایستی به صورت نقدی پرداخت شده باشد.مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص که توسط وکلای مجرب مجموعه وکیل تلفنی، به صورت شبانه ­روزی و فوری، ارائه می­شود؛ جهت پرسیدن سوالات حقوقی و دریافت راهکارهای حقوقی تلفنی و آنلاین مفید فایده خواهد بود.
با سلام و بازرگانی نباشد. علت نام‌گذاری سهامی، بدین جهت است که سرمایه اولیه در این شرکت به سهام مبدل شده و بین صاحبان سهام (سرمایه)، تقسیم می ­شود. نکته مهم اینکه خاص بودن شرکت، به دلیل این است که سرمایه آن محدود به تامین، توسط موسسان آن خواهد بود و سهام نیز در بین آنان تقسیم خواهد شد؛ این در حالی است که در سهامی عام، سرمایه­ های کوچک نیز امکان خرید سهام و مشارکت دارند.
سلام شرکت سهامی در زمره شرکت­ های تجاری است؛ همچنان که ممکن است فعالیت ­های آن تجاری و بازرگانی نباشد. علت نام‌گذاری سهامی، بدین جهت است که سرمایه اولیه در این شرکت به سهام مبدل شده و بین صاحبان سهام (سرمایه)، تقسیم می ­شود.
سلام در شرکت­ های تجاری، امور مالی، کسب سود، پیشگیری از ورود ضرر و یا انجام فعالیت­ های شرکت با متحمل شدن و ورود کمترین زیانِ ممکن، از مهم ­ترین مسائل مدنظر صاحبان سرمایه است

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی