موسسه وکیل تلفنی

  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی شرکت های سهامی خاص

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص یکی از مهم­ ترین مشاوره ­هایی است که شرکت ­ها می ­توانند از آن در روند انجام امور خود بهره­ مند گردند؛ دریافت مشاوره حقوقی در عصر کنونی، از خردمندانه ‌ترین گزینه ­های انتخابی اشخاص می ­باشد، تا جایی که این مهم در خصوص اشخاص حقوقی مانند شرکت­ ها نیز صادق است؛ با ما همراه باشید تا مبحث مشاوره حقوقی شرکت های سهامی و لزوم دریافت مشاوره در این خصوص را، گرچه هویداست مطرح نماییم.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص رایج ترین مشکلات حقوقی در شرکت های سهامی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
  

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"با در نظر گرفتن مزایایی که اخذ مشاوره حقوقی شرکت­ سهامی خاص، به همراه خواهد داشت، اهمیتِ موضوع روشن می ­شود؛ چراکه دریافت مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص، آن هم از زبده ­ترین و حاذق ­ترین وکلای زن و مرد کشور که مجموعه حقوقی وکیل تلفنی ایشان را گرد هم آورده و امکان دریافت خدمات حقوقی از ایشان را به صورت تلفنی و انواع روش های آنلاین در هر زمان و هر مکانی به صورت 24 ساعته میسر ساخته است؛ برای برقراری تماس تلفنی با وکلای متخصص به امور سهامی خاص، تصویرک زیر را لمس نمایید تا فوراً با ایشان ارتباط برقرار نمایید"

 

 

شرکت سهامی خاص چیست؛ نحوه تاسیس آن چگونه است؟

 

Private joint stock company concept

اورژانس وکالت آنلاین سهامی خاص و عام 24 ساعته

 

شرکت سهامی در زمره شرکت­ های تجاری است؛ همچنان که ممکن است فعالیت ­های آن تجاری و بازرگانی نباشد. علت نام‌گذاری سهامی، بدین جهت است که سرمایه اولیه در این شرکت به سهام مبدل شده و بین صاحبان سهام (سرمایه)، تقسیم می ­شود.

نکته مهم اینکه خاص بودن شرکت، به دلیل این است که سرمایه آن محدود به تامین، توسط موسسان آن خواهد بود و سهام نیز در بین آنان تقسیم خواهد شد؛ این در حالی است که در سهامی عام، سرمایه­ های کوچک نیز امکان خرید سهام و مشارکت دارند.

جهت تاسیس شرکت سهامی خاص، ابتدا بایستی اظهارنامه و اساس نامه آن تهیه، تصویب و امضا شود؛ اظهارنامه به عنوان سند شناسنامه شرکت، توسط مرجع ثبت شرکت ­ها دریافت می ­شود.

این شرکت، حداقل بایستی سه نفر، عضو داشته باشد و 35% سرمایه بایستی به صورت نقدی پرداخت شده باشد.

مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص که توسط وکلای مجرب مجموعه وکیل تلفنی، به صورت شبانه ­روزی و فوری، ارائه می­شود؛ جهت پرسیدن سوالات حقوقی و دریافت راهکارهای حقوقی تلفنی و آنلاین مفید فایده خواهد بود.

 

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی خاص چیست؟

ارائه مدارک هویتیِ شناساییِ تمامی اعضا، مانند کارت ملی، شناسنامه و تصویر مصدق آن ­ها، گواهی عدم سوء پیشینه جزایی، ارائه اقرارنامه به امضا رسیده، ارائه مجوز فعالیت ­های تولیدی در صورت لزوم، الزامی است؛ در این خصوص می ­توان با اعطای وکالت به وکلای متخصص، جهت دریافت مجوز های لازم، اقدام نمود.

به منظور دریافت مشاوره حقوقی شرکت سهامی خاص، با بهترین وکیل تلفنی تمام وقت و جهت اخذ مشورت آنلاین با وکیل، یا مکالمه تلفنی با وکیل و دریافت مشاوره حقوقی فوری و شبانه‌ روزی، از طریق مجموعه وکیل تلفنی اقدام بفرمایید.

 

هزینه 0 تا 100، ثبت شرکت سهامی خاص چه میزان است؟