موسسه وکیل تلفنی

 • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۱۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
 • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
 • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

ورشکستگی به تقصیر

ورشکستگی به تقصیر

ورشکستگی به تقصیر، از مباحث حقوق تجارت است که دارای نکات بسیار حائز اهمیتی می­ باشد؛ ظرایف و پیچیدگی­ های ورشکستگی خصوصاً انجام این عمل به تقصیر، از حدی اهمیت برخوردار است که لزوم توجه و اخذ مشاوره از وکیلی حاذق در امور تجاری و ورشکستگی را می­ طلبد.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص کرونا و ورشکستگی ناشی از آن

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

برای رزرو مشاوره حقوقی فوری تلفنی یا آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری عکس ذیل را لمس نمایید 

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ورشکستگی به تقصیر، به معنای همان ورشکستگی است که به علت تصمیمات و سیاست های گاهاً اشتباه، اتفاق می افتد و شباهت بسیار زیادی با اعلام ورشکستگی متقلبانه دارد؛ از این رو ممکن است مقصر و متقلب شناخته شوید؛ همه ما می دانیم که ورشکستگی در هر حالتی منجر به ضرر است و سد کردن راه زیان، در هر صورتی منفعت است؛ یکی از این منفعت ها از طریق تماس فوری و مشورت با وکلای پایه یک و مجرب متخصص در این زمینه صورت می گیرد، افرادی که مدتها وکیل شرکت ها و هولدینگ های بزرگ بوده اند، افت و خیز دیده اند و می دانند که باید چه کرد؛ لمس تصویرک زیر امکان تماس فوری با این وکلای را برای شما فراهم می آورد"

 

 

انواع ورشکستگی را نام ببرید؟

 

bankruptcy types

بررسی فوری و 24 ساعته نوع ورشکستگی

 

مطابق ماده 412 قانون تجارت، عدم توانایی یا توقف در تادیه وجوهی که در زمره تعهدات مالی تاجر یا شرکتی تجاری است را ورشکستگی می­ گویند؛ بر اساس این تعریف، سه نوع ورشکستگی متصور است:

 

 • نوع اول: (ورشکستگی عادی (بدون قصد و تقصیر تاجر)).

 •  نوع دوم: (ورشکستگی به تقصیر (در اثر اشتباه تجارتی تاجر)).

 •  نوع سوم: (ورشکستگی به تقلب (عمد تاجر در ورشکستگی)).

 

ورشکستگی عادی بدون قصد و تقصیر تاجر

 • بی­ هیچ علتی که تاجر در آن دخیل باشد و منحصراً به سبب شرایطی ویژه، مانند تحریم و تحولات اقتصادیِ غیر منتظره ­و...، سرمایه تاجر از دست می­ رود، از تادیه دیون مالی خود عاجز می­ گردد و در اصطلاح اقتصادی، دارایی منفی او افزایش می­ یابد.

 

ورشکستگی به تقصیر که در اثر اشتباه تجارتی تاجر است

 • در این مقاله مفصلاً به آن خواهیم پرداخت.

 

ورشکستگی به تقلب که عمد تاجر در ورشکستگی است

 • معمولاً پس از اعلام ورشکستگی، در اثنای رسیدگی دادگاه مبرهن می­ شود که تاجر مطابق ماده 549 ق.ت خود را عمداً ورشکسته اعلام نموده است؛ مطابق ماده مذکور، هدف از این اقدامات تقلب­ آمیز، اعلام نمودنِ دِین به میزانی است که تاجر در حقیقت مدیون آن نیست؛ سهامداران عزیز می توانند جهت اخذ مشاوره حقوقی فوری، وکیل ورشکستگی 24 ساعته و آنلاین، از مجموعه ما به صورت 24 ساعته استفاده نمایند.

 

ورشکستگی به تقصیر چیست؟

 

blamed bankruptcy

بهترین راهکار های حقوقی در مقابل ورشکستگی تقصیری

 

ممکن است ورشکستگی به تقلب و تقصیر یکسان به نظر آید، لیکن همین ظرایف حقوقی در تفاوت کلمات است که ضرورت اخذ مشورت از وکلای متخصص خانم و آقا کشور را می­ طلبد؛ چرا­که ایشان به طور متمادی، تجربه و تخصص خود را در علم و امور حقوقی بدست آورده­ اند.

در ادامه توضیح این مبحث باید گفت که منظور از ورشکستگی به تقصیر، آن است که با تقصیر و اشتباهات محاسباتی و عملکردی تاجر، ورشکستگی او یا شرکت تجارتی حاصل آید؛ نکته اساسی، موهوم و غیرمتعارف بودن یا غیرعادی بودن اقدامات تاجر است که تقصیر او را مشخص می­ نماید؛ چراکه در نتیجه اقدامات او، ورشکستگی و دارایی­ های منفی احراز می­ گردد.

تماس با یک وکیل متخصص ورشکستگی فوری، مطمئناً در چاره­ جویی و کسب آگاهی، راهکارجوییِ خردمندانه­ ای خواهد بود؛ همچنین اورژانس ورشکستگی 24 ساعته وکیل تلفنی، به این امر اختصاص یافته است.

 

مجازات ورشکستگی به تقصیر چیست؟

مطابق قانون مجازات اسلامی در ماده 671: "مجازات ورشکسته به تقصیر، از شش ماه تا دو سال حبس است."

راجع به دلایل احراز ورشکستگی به تقصیر، نحوه پیگیری و طرح دادخواست فوری ورشکستگی به صورت 24 ساعته، می­توان از برجسته ­ترین وکلای متخصص کشور که مشاوره حقوقی نامحدود خود را به ورشکستگان و طلبکاران دیون ارائه می­ نمایند، راهکار حقوقی آنلاین و تلفنی دریافت.

همچنین می­توان در امور مالی و تادیه آن، ورشکستگی به تقصیر و... به تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی، رجوع نمود.

 

موارد صدور حکم ورشکستگی چیست؟