موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

دفاع در مقابل شهادت کذب

دفاع در مقابل شهادت کذب

یکی از راه های متداول در سراسر جهان برای اثبات گناهکار یا بیگناه بودن یک شخص استناد به شهادت افراد دیگری می باشد؛ در واقع در هر کشور متناسب با دین رسمی آن کشور و کتاب آسمانی آن، شهادت دادن و قسم خوردن یک راه اثبات جرم و یا تبرئه از جرم محسوب می شود؛ البته اینکه چه افرادی بتوانند شهادت دهند شرایطی دارد و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد؛ مثلاً اقوام درجه یک و یا آشنایان شاکی و فردی که از او شکایت شده است حق شهادت دادن ندارند و شهادت آن ها بی ارزش است؛ در کشور ما طبیعتاً با توجه به این که دین رسمی، دین مبین اسلام می‌باشد، شهادت دادن بر اساس قرآن کریم انجام می‌شود؛ البته برای اقلیت های دینی هم شهادت دادن بر اساس کتاب آسمانی آن ها انجام می‌ شود. متاسفانه بسیاری از افرادی که درک درستی از شهادت دادن و قسم یاد کردن به کتاب های آسمانی ندارند، حاضر می شوند در جلسه دادگاه شهادت دروغ و کذب دهند؛ در این مطلب می خواهیم در مورد دفاع در مقابل شهادت کذب صحبت کنیم و مطالبی را در خدمت شما قرار دهیم؛ فلذا با ما همراه باشید؛ البته قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

اصولی ترین روش دفاع در مقابل شهادت دروغ

 

the Most principled way against the lie testimony

مشاوره حقوقی فوری و تخصصی شهادت دروغ

 

متاسفانه شیوه‌های مختلفی برای شهادت دروغ دادن در دادگاه وجود دارد؛ البته به همین ترتیب روش های مختلفی هم برای دفاع در مقابل شهادت کذب وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید؛ اینکه بخواهیم یک مورد از این روش ها را به عنوان اصولی ترین روش دفاع در مقابل شهادت کذب معرفی کنیم کار عاقلانه نیست؛ چراکه شرایط دادگاه و طرف مقابل و شخصی که شهادت داده است، تعیین کننده بهترین روش برای دفاع در مقابل شهادت کذب او می باشد؛ اما معمولاً این یکی از بهترین روش هایی که برای مشخص کردن دروغ بودن شهادت به کار می رود پرسیدن سوالات مختلف و جزئی در مورد حادثه از شهود و شخصی که برای او شهادت داده می‌شود است.

قطعاً اگر این کار را یک وکیل مجرب انجام دهد خیلی راحت دروغ آن شخص مشخص شده و شهادت او بی ارزش می شود؛ برای اینکه بتوانید از مشاوره مجرب و متخصص استفاده کنید پیشنهاد می کنم مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین مجموعه ما مراجعه نمایید و از آن ها کمک بخواهید.

 

حکم شرعی شهادت دروغ در سال ۱۴۰۰ چیست؟

 

 

اینکه افراد فکر کنند شهادت دروغ دادن و حتی مشخص شدن آن برای آن ها دردسر ایجاد نمی کند کاملاً اشتباه است؛ اگر کذب بودن شهادت آن ها مشخص شود که قطعاً دادگاه از لحاظ حقوقی با آن ها برخورد می‌کند؛ همچنین در این صورت از لحاظ شرعی هم گناهکار محسوب می شود؛ در صورتی هم که کذب بودن شهادت او در این دنیا هیچگاه مشخص نشود، با توجه به این که از لحاظ شرعی گناهکار محسوب شده است قطعاً در زندگی دنیایی و آخرت او او تاثیرات بسیار بدی خواهد داشت و به عبارت بهتر می‌توانیم بگوییم، مزه خوشبختی را نخواهد چشید.

توجه: خلاصه اینکه وقتی دارید شهادت می دهید به به طور کامل مطمئن باشید که حق با کسی است که از او با شهادت خودتان دفاع می کنید؛ چراکه در غیر این صورت، طرف مقابل حق دفاع در مقابل شهادت کذب دارد و هم می تواند در دنیا و هم در آخرت برای شما مشکلات بسیار زیادی ایجاد کند؛ هیچ وقت فقط به خاطر منافع دیگران عدالت را زیر پا نگذارید و حقی را پایمال نکنید، حتی اگر آن منافع متعلق به نزدیک ترین افراد به شما باشد.

 

آیا می‌ توان شهادت دروغ را پس گرفت؟

 

taking back the lie testimony

وکیل خوب برای اثبات شهادت دروغ

 

در این قسمت بیشتر روی سخن با افرادی است که به هر دلیلی شهادت کذب داده اند و امروز از کار خودشان پشیمان هستند و به دنبال راهی برای جبران می باشند؛ شما می توانید با مراجعه به دادگاه اعلام کنید که قسم و شهادتی که یاد کرده اید، اشتباه بوده و شهادت خودتان را پس می‌گیرید؛ البته همه افراد هم از ابتدا به عمد شهادت کذب نمی‌ دهند و بسیاری هستند که به دلایل مختلف از جمله اعتماد به افراد یا ناقص بودن اطلاعات شان شهادت اشتباه می دهند که دادگاه این فرصت را برای جبران برای آن ها قرار داده است و آن ها می‌ توانند با مراجعه به دادگاه شهادت خودشان را پس بگیرند.

البته نکته دیگری هم که باید به آن توجه داشته باشید این است که همیشه فرصت برای جبران نیست و به محض اینکه مطلع شدیم شهادت شما اشتباه بوده و یا اینکه از دادن شهادت کذب پشیمان شدید، سریعاً به دادگاه مراجعه کنید و نگذارید حقی پایمال شود؛ بگذارید راحت بگویم، این کار شما نوعی دفاع در مقابل شهادت کذب محسوب می‌شود و ممکن است بی‌گناهی را از پای چوبه دار نجات دهد؛ نمونه متن بازپس گیری شهادت را در ادامه خدمت شما نشان خواهیم داد.

 

نمونه متن اصلی متن پس گرفتن شهادت

دادستان محترم دادرسی عمومی و انقلاب شهرستان ...

با عرض سلام و تحیت

 احتراماً به استحضار جنابعالی می رساند:

 •  اینجانب ... به شماره شناسنامه ... به عنوان شاهد در پرونده کیفری به شماره کلاسه ... در دادگاه کیفری ... بودم که به نفع آقا/خانم ... شهادت داده ام؛ اما پس از شهادت اکنون متوجه شدم شهادتم اشتباه بوده است؛ از شما استدعا دارم نسبت به رجوع شهادت من بررسی لازم را داشته باشید.

 

این تنها نمونه کوچکی بود از متن پس گرفتن شهادت در دادگاه که یکی از راه های دفاع در مقابل شهادت کذب می باشد؛ شما می‌توانید نمونه های بیشتر در این زمینه را در مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه آن مشاهده نمایید.

 

روش اعتراض آنلاین به شهادت دروغ و رصد کردن شهادت دروغ چیست

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای دفاع در مقابل شهادت کذب، دریافت مشاوره حقوقی آنلاین در خصوص نحوه رد کردن آن می باشد؛ البته این شیوه بیشتر به دلیل شرایط کرونایی و اینکه کمتر مردم بخواهند در دادگاه حاضر شوند ایجاد شده است. قطعاً این شیوه نسبت به دیگر شیوه های دفاع در مقابل شهادت کذب پیچیده‌تر است و شما به آسانی نمی توانید خودتان آن را انجام دهید. پیشنهاد ما به شما این است که در این شیوه از یک وکیل مجرب و متخصص در مجموعه وکیل تلفنی کمک بگیرید.

مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته وکیل تلفنی آماده است تا بهترین مشورت را در این زمینه در اختیار شما قرار دهد؛ همچنین توجه داشته باشید که وکیل ۲۴ ساعت در مجموعه ما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را در سراسر کشور ارائه می دهد و هم از نظر مالی برای شما مفید است و هم از نظر تخصص و تجربه‌ای که دارد کیفیت مشاوره بالایی را در خدمت شما قرار می دهد.

 

نگارش آنلاین و فوری لایحه دفاعیه در پرونده شهادت کذب

 

immediate defensive bill against lie testimony

فوری ترین لایحه شهادت کذل به صورت 24 ساعته و با ضمانت قیمت و کیفیت

 

یکی از مهمترین موضوعات و چالش هایی که برای دفاع در مقابل شهادت کذب با آن روبرو می شوید تنظیم لایحه دفاعیه است؛ این لایحه حتما باید توسط یک وکیل و مشاوره حقوقی متخصص و مجرب آماده شود و هر کسی نمی تواند آن را تنظیم کند. دلیل این هم که می‌گویم حتماً باید وکیل آنلاین و مشاوره حقوقی فوری این لایحه را تنظیم کند این است که باید در آن واژه ها و قوانین حقوقی مورد استفاده قرار بگیرد که مردم عادی علم چندانی در مورد آن ندارند.

اما اگر باور نکرده اید که میتوانید آنلاین و فوری این لایه را تنظیم کنید پیشنهاد می کنیم به مجموعه ما مراجعه کنید و از قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی مجموعه ما در این زمینه اطلاعات کسب کنید تا متوجه شوید که چنین کاری انجام پذیر است. مطمئن باشید در مجموعه ما بهترین و کارآمدترین لایحه برای شما تنظیم می شود تا بتواند نسبت به دفاع در مقابل شهادت کذب علیه شما مفید واقع شود.

 

تاثیر وکیل مدافع ۲۴ ساعته در پرونده شهادت کذب

 

 

تا به اینجا قطعه متوجه اهمیت استفاده از وکیل در پرونده دفاع در مقابل شهادت کذب شده اید و می دانید که استفاده از وکیل چقدر در پیروزی شما در چنین شرایطی اثرگذار است؛ اما دلیل اینکه می‌گویم حتما از وکیل ۲۴ ساعته استفاده کنید این است که معمولاً در شرایطی که قرار است شهادت کذب یک نفر را ثابت کنید نیاز دارید تا دلایلی و اسنادی که جمع می کنید را به صورت فوری در اختیار وکیل قرار دهید و او هم به شیوه های حقوقی دادگاه را در جریان این اسناد قرار دهد؛ اما اینکه چگونه می توانید وکیل ۲۴ ساعت در اختیار داشته باشید، قطعاً در استفاده از وکیل حضوری امکان پذیر نمی باشد و بهترین راه استفاده از وکیل آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی است؛ البته استفاده از هر وکیلی هم توصیه نمی شود و بهتر است از مجموعه هایی مثل مجموعه ما که از اعتبار و اعتماد بیشتری برخوردار هستند و مجوزهای قانونی فعالیت را دارند درخواست وکیل 24 ساعته داشته باشید. توجه داشته باشید وکلای غیر قابل اعتماد ممکن است نه تنها به نفع شما عمل نکنند که به ضرر شما هم کار کنند.

 

آخرین نظریه مشورتی شهادت دروغ

 

last consultative opinion about lie testimony

بررسی تخصصی نظریه مشورتی شهادت دروغ

 

با توجه به اهمیتی که دفاع در مقابل شهادت کذب دارد، نظریه های مشورتی مختلف هم حقوقدانان قوه قضاییه در مورد آن داشته اند و بر اساس قانون این آن ها را بیان کرده اند؛ آخرین نظریه که در اختیار ما قرار گرفته است می گوید بر اساس ماده ۶۵۰ قانون مجازات اسلامی یا همان قانون تعزیرات که مصوب سال ۱۳۷۵ می باشد، شهادت کذب در دادسرا، شهادت نزد مقامات رسمی بوده است و مجازات آن مطابق ماده ۶۵۰ قانون خواهد بود؛ همچنین در ادامه این نظریه گفته می شود که جرم شهادت کذب مطابق ماده ۶۵۰ قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵ مطلق بوده و ارتباطی به اصول نتیجه خاص ندارد.

در واقع طبق این نظریه کسی که در دادگاه شهادت دروغ دهد قطعاً مجازات می شود؛ مگر آنکه نسبت به رجوع شهادت خودش اقدام کند و البته آن رجوع مورد قبول دادگاه قرار بگیرد؛ اگر واقعا به دنبال دفاع در مقابل شهادت کذب هستید بهتر است از یک وکیل کمک بگیرید که نسبت به ماده ۶۵۰ قانون مجازات اسلامی تسلط داشته باشد.

 

اثبات بی گناهی در مقابل شاهدان دروغگو چگونه است؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

متاسفانه یک تلخی بزرگ در دنیا وجود دارد آن هم این است که هرچه دنیا پیشرفت می‌کند و مردم علم بیشتری پیدا می کنند متاسفانه بسیاری از آن ها از اخلاقیات هم دور تر می شود؛ یکی از اخلاقیات که در جامعه به آسانی گسترش پیدا می کند دروغ گفتن است و البته آثار بسیار بدی هم بر روی آن جامعه و فرهنگ آن ها دارد، در کشور ما نیز با وجود این که فرهنگ ما از یک فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی در گذشته نشأت گرفته است؛ اما به قول قدیمی ها دروغ گفتن مثل ریگ بیابان زیاد شده است؛ در چنین شرایطی قطعاً اثبات بی‌ گناهی در مقابل شاهدان دروغگو و دفاع در مقابل شهادت کذب بسیار سخت است.

تنها کسی که می تواند در چنین شرایطی به ما کمک کند وکیل و حقوقدانی است که به اخلاقیات پایبند باشد و تجربه مقابله با دروغ گویان و رسوا کردن آن ها را داشته باشد؛ البته نگران نباشید شما چنین وکیلی را در مجموعه وکیل تلفنی پیدا خواهید کرد و می توانید از او مشاوره حقوقی آنلاین و حتی مشاوره حقوقی تخصصی و 24 ساعته بگیرید.

 

 

مجازات شهادت دروغ در سال 1400

افترا زدن و بهترین روش اثبات آن در دادگاه

روش های کاهش مجازات زنا در دادگاه های ایران

اولین قدم بعد از مشکوک شدن به کلاهبرداری

کشف حجاب در دسته جرائم امنیتی داخلی

بهترین راهکار برای ورود غیر مجاز به یک ملک

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و عرض ادب.یکی از ادله بسیار پر کاربرد در دادگاه ها شهادت شهود است چرا که بسیاری از دعاوی در انظار و پیش چشم و گوش افراد زیادی اتفاق می افتد البته خیلی از افراد هم در برخی دعاوی از وجود شاهد محروم بوده اند و صرفا شاکی و متهم حضور داشته اند اما حساس بودن این دلیل در دادگاه ها بسیار مهم است چراکه بعضا قاضی هم نمی تواند از صحت شهادت شهود مطمئن باشد و این گاها روال خود پرونده است که به کذب بودن آن کمک خواهد کرد.مطالب موسسه بسیار عالی است حتما مطالعه کنید.موفق باشید.مسیح آقاداودی
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی مقاله حاضر مقاله بسیار مفیدی برای کاربران می باشد زیرا رواج شهادت کدب در جامعه ودعاوی قضایی قوه قضاییه ومجلس را بر ان داشته با تدوین لوایح قضایی در مجلس نسبت به تهیه وتدوین قوانین ومجازات های بازدارنده در جامعه اقدام نماید ودراین خصوص برای چنین افرادی که اقدام به شهادت کذب می کنند مجارات حبس در نظر گرفته است تا مرتکب چنین جرایمی شوند .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
با سلام و عرض ادب،ضمن تقدیر و تسکر از مدیریت محترم و اعضای سایت وکیل تلفنی،با استحضار میرساند مطالعه دقیق مطالب مفید و کاربردی مندرج در سایت پاسخگوی بسیاری از سوالات معمول کاربران در خصوص دعاوی مختلف میباشد.به اتفاق کلیه همکاران محترم با افتخار آماده ارائه مشاوره حقوقی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان‌هستیم.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و عرض ادب،ضمن تقدیر و تسکر از مدیریت محترم و اعضای سایت وکیل تلفنی،با استحضار میرساند مطالعه دقیق مطالب مفید و کاربردی مندرج در سایت پاسخگوی بسیاری از سوالات معمول کاربران در خصوص دعاوی مختلف میباشد.به اتفاق کلیه همکاران محترم با افتخار آماده ارائه مشاوره حقوقی و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان‌هستیم.با احترام_فاطمه سلیمانی
ضمن عرض سلام و خسته نباشید و با آرزوی موفقیت خواستم از اینکه با پرداخت هزینه هایی بسیار مقرون به صرفه، امکان برقراری ارتباط با وکلا و متخصصین حرفه ای و با اخلاق و باحوصله را ایجاد نموده اید از وکیل تلفنی تشکر کنم. صحبت با یک فرد متخصص در بسیاری از موارد هم راه گشاست و هم باعث ایحاد آرامش و از بین رفتن استرس های من و خانواده ام شده است.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام این مطلب اهمیت بسزایی در دادرسی های حقوقی و کیفری داشته و بسیاری از افراد جامعه از آن بی اطلاع هستند لذا اطلاع رسانی مطلوب به عمل آمده در این راستا بسیار مفید بود. با تشکر
سلام. در کل اثبات کردن موضوعی که واقعیت ندارد در محاکم قضایی کار فنی و بسی دشوار است. چرا که گاهی اوقات شواهد و قرائنی در پرونده وجود دارد که همگی برخلاف واقعیتی ست که برای موکل ما بوده. که یکی از این موارد شهادت دروغینی ست که طرف مقابل برای اثبات ادعایش به آن روی می آورد. اینجاست که وکیل متبحر و ریز بین با مداقه در تمامی جوانب پرونده باید به نفع موکل و اثبات بی گناهی اش قدم بردارد. مواردی مثل اینکه شخص از شاهدانی استفاده کرده که قبلا با وی در خصومت بوده اند یا از نزدیکان نسبی یا سببی اش می باشند که منه وکیل باید به این موارد استناد نمایم. یا مثلا اسم شاهدان در شکواییه درج نشده و در اثنای رسیدگی شاکی به شاهد استناد نماید ....این نیز از مواردی میتواند باشد که جهت اثبات شاهد دروغین کمک کننده باشد و البته یک سری موارد دیگر که متناسب با موضوعات پرونده میتوان به آن استناد نمود.
بسمه تعالی،با سلام وتحیت،متن خیلی خوب و عالی بود از زحمات شما تشکر میکنم
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
مقاله اتون حرف نداشت.فوق العاده از متن استفاده کردم و از طراحی ها لذت بردم نکات بسیار خوبی رو یاد آور شدین سپاس از زحماتتون امیدوارم همه ی مردم بخونن و مثل من و خانواده ام در برخورد با مسائل حقوقی قبل از هر اقدام حقوقی با وکلای خوبتون مشورت بگیرن سپاس از شما
شهادت کذب یکی از روشهای بسیار کثیفی هست که یک سری افراد بی وجدان در انجام ان هیچ ترسی ندارند در حالی که اگر اثبات شود شهادت دروغ دادن هم در پیشگاه خدا وهم قانون مجازات میشوند بسیاری از این شهادتها منجر به از بین بردن زندگی افراد میشود یا از هم پاشیدن زندگی ها میشود برای اینکه بتوانیم اثبات کنیم که طرف شهادت دروغ داده است یک سری راهکار دارد که می توانیم تنها با مشاوره با یک سری افراد متخصص مثل وکلا ومشاوران این حوزه به راحتی شاهد دروغگورا به دادگاه معرفی کنیم برای اینکه با هزینه ی کمتر وفوری اینکار انجام گیرد سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب در سراسر کشور می توانند به راحتی شما را راهنمایی ومشاوره دهند ومطمٔنترین وامین ترین افراد همین وکلا هستند که هم به صورت انلاین وهم تلفنی مشاوره می دهند دادخواست تنظیم میکنند وبسیار در انجام امور دادگاهی از راه دور ویا حضوری یاری گر هستند پس می توانیم با خیال راحت از ایشان مشاوره بگیریم
سلام خسته نباشید . اتفاقا همچین مشکلی برای یکی از دوستان ما پیش اومده بود . حتما معرفی میکنم سایت شما رو که مطالعه کنه و در صورت لزوم تماس بگیره باهاتون . ممنون .
سلام و وقت بخیر عزیزان جرح شاهد به یک باره از اثبات شهادت دروغ ساده تر هست تا حدودی ، حتی اگر صورتجلسه دادگاه رو هم دریافت کنید بعدا میتونید ازش به عنوان سند مثبت شهادت دروغ استفاده کنید ولی کار فعلی قضایی خودتون رو تو اولویت بذارید جرح شاهد هم کار ساده ای نیست حتما باید توسط وکیل مدافع متخصص انجام بشه
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
مشاوره حقوقی تخصصی با وکلای وکیل تلفنی به شما کمک می کنه تا بتونید اون فرد کثیفی که به ازای پول یا هر چیز دیگه ای که اومده شهادت داده رو به سزای عملش برسونید.
سلام وقت بخیر همسر من از خونه بیرونم کرده و الان رای عدم تمکین گرفته واسه پرونده هم دوتا از برادراشو برده که شهادت دروغ دادن و گفتن من خودم از خونه اومدم بیرون واقعا دفاع در برابر این شهادت دروغ و مقابله با این افراد دروغ گو برام سخت بود اما دیشب با وکلا موسسه وکیل تلفنی مشاوره داشتم و بطور کامل بنده را راهنمایی کردند که چگونه به رای دادگاه اعتراض کنم و در مقابل شهادت کذب بایستم واقعا ممنونم از وکلا مجرب وکیل تلفنی که کمک میکنید تا افراد به حق و حقوق پایمال شده خودشون برسند

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی