موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

هزینه طلاق توافقی در تهران

هزینه طلاق توافقی در تهران

 

شاید برای ما اینکه بخواهیم در مورد جدایی دو نفر و از هم پاشیده شدن یک زندگی صحبت کنیم کار سختی باشد؛ بله، قطعاً از لحاظ احساسی و عاطفی، طلاق و جدایی اتفاق خوبی نیست و بسیار تلخ می‌باشد، مخصوصاً اگر دو نفری که در حال زندگی مشترک هستند، فرزند هم داشته باشند که به این شکل، شرایط بسیار پیچیده‌ تر و سخت‌تر هم می‌ شود؛ اما گاهی اوقات طلاق بهترین و منطقی ترین تصمیم زندگی می باشد؛ دلایل متعددی هم برای رسیدن به این تصمیم وجود دارد، عدم تفاهم دو نفر، بی توجهی یکی از طرفین به دیگری، سخت شدن زندگی برای یکی از آن ها و موارد متعدد دیگر از جمله دلایلی است که می توانیم برای طلاق به عنوان کنیم؛ حال در این مطلب، قصد داریم در مورد هزینه طلاق توافقی در تهران مواردی را خدمت شما بیان کنیم و ایده آل ترین و بهترین راه برای کاهش این هزینه را در اختیار شما قرار دهیم؛ فلذا با دقت به مطالعه ادامه دهید 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

طلاق توافقی به پایان زندگی زناشویی با تفاهم زوجین گفته می شود. در این نوع طلاق ، دو طرف به توافق می رسند که دیگر ادامه زندگی مشترک برای آنها میسر نمی باشد. در نتیجه، در مورد مسائلی مانند استرداد جهیزیه، پرداخت مهریه، حضانت فرزندان، نفقه آنها و زمان ملاقات آنها توسط والدین، با یکدیگر به توافق می رسند تا از مشکلات آتی جلوگیری کنند. دادگاه نیز به نظر زوجین احترام گذاشته و با توافق آنها در مورد این مسائل، موافقت می کند. زوجه می تواند در ازای طلاق، مهریه خود را ببخشد یا نسبت به دریافت تمام مهریه اقدام نماید. حتی وی می تواند با بخشیدن بخشی از مهریه از همسر خود جدا شود؛ تمامی این موارد به نظر و توافق دو طرف بستگی دارد و تا جایی که با قوانین دادگاه منافاتی نداشته باشد، مورد پذیرش است.

 

اگر زوجه دارای وکالت طلاق باشد، طلاق توافقی آسانتر می شود. در این شرایط، زوجه می تواند با داشتن وکالتنامه طلاق، به دفترخانه مراجعه کرده و حتی اگر زوج نیز در دفترخانه حضور نداشته باشد نیز، صیغه طلاق جاری می شود.

 

از جمله مدارک لازم برای طلاق، گواهی عدم بارداری برای زوجه و گواهی عدم رابطه زناشویی برای دوشیزه است. زنان بالای 50 سال یائسه محسوب شده و نیازی به گواهی عدم بارداری ندارند. البته ارائه این گواهی ها ممکن است در شعب دادگاه و در هنگام صدور حکم طلاق انجام شود یا در مواردی می توان ارائه این گواهی ها را به دفتر ثبت طلاق و زمان جاری شدن صیغه طلاق موکول کرد. لازم به ذکر است که اگر زوجه دوشیزه باشد و طلاق از نوع بائن غیرمدخوله باشد، می توان شناسنامه را از مهر طلاق پاک کرد.

 

 

 

 

آیا برای طلاق توافقی نیاز به وکیل است؟

طلاق توافقی با توافق زوجین انجام می شود، در نتیجه، تفاهم زوجین از دردسرها و کشمکش های بعدی جلوگیری می کند. بنابراین، بدون حضور وکیل نیز می توان طلاق توافقی گرفت و زوجین، خود می توانند به حل و فصل مسائلی مانند حضانت فرزندان بپردازند. اما اگر در تعیین مسائلی مانند استرداد جهیزیه، پرداخت مهریه و حضانت فرزندان نتوانند با یکدیگر به توافق برسند، بهتر است برای دوری از تنش و دعوا، از یک وکیل طلاق کمک بگیرند. البته مواردی مانند حضانت و نفقه فرزند در مراحل مختلف زندگی قابل تغییر می باشد. بطور مثال، زوج یا زوجه در صورت عدم تمکن مالی و یا مشکلاتی مانند کار و محل زندگی، می تواند حضانت فرزندان را به دیگری واگذار کند.

 

علاوه بر این، با حضور وکیل در طلاق، دیگر نیازی به مراجعه زوجین به دادگاه نیست. اینگونه، هم زوجین از تنش و درگیری دوری می کنند و هم پروسه طلاق در مدت زمان کمتری به پایان می رسد.

 

 

حق الوکاله وکیل برای طلاق توافقی در تهران

در اختیار گرفتن وکیل برای طلاق توافقی، باعث می شود تا طلاق بدون حضور زوجین نیز انجام شود. با حضور وکیل، طلاق توافقی بین 10 تا 20 روز کاری زمان می برد. حق الوکاله وکیل برای طلاق به ازای هر زوج 2 میلیون تومان است که جمعا زوجین می توانند با پرداخت 4 میلیون تومان، تمامی کارهای مربوط به طلاق توافقی خود را به وکیل طلاق واگذار کنند. البته به دستمزد وکیل، باید هزینه هایی مانند ثبت درخواست و گواهی عدم بارداری را نیز اضافه کرد که جمعا هزینه طلاق توافقی با وکیل و هزینه های جانبی، 6 میلیون تومان است. وکیل طلاق توافقی، نصف این مبلغ را قبل از شروع پروسه طلاق و نصف دیگر را پس از اتمام آن دریافت می کند.

البته، این هزینه ها با توجه به زمان و میزان تبحر وکیل متفاوت خواهد بود و مبلغ ثابتی ندارد. برای آگاهی بیشتر در مورد هزینه های این نوع طلاق و حق الوکاله وکیل طلاق، با مشاوره حقوقی  موسسه ما در ارتباط باشید و از کمک بهترین وکیل طلاق توافقی، استفاده کنید.

 

 

 

 

Minimum and maximum expenses of consensual divorce in tehran

 

 

 

هزینه طلاق توافقی بدون وکیل در تهران

اگر زوجه برای طلاق از یک وکیل کمک نگیرند، باید تمام مراحل را خود به پایان برسانند. هزینه دادرسی برای طلاق توافقی بین 150 تا 170 هزار تومان متغیر است. علاوه براین، هزینه تست عدم بارداری نیز با توجه به مکان آزمایشگاه مشخص می شود. اگر مجتمع قضایی دارای آزمایشگاه باشد، هزینه آزمایش بارداری بین 50 تا 100 هزار تومان است. همچنین، هزینه دفترخانه رسمی برای طلاق توافقی، با توجه به مکان دفترخانه و مهارت دفتردار متفاوت خواهد بود، اما معمولا این هزینه در شهر تهران بین 1200000 تا 3000000 متفاوت است. هزینه جلسات مشاوره نیز باید به لیست هزینه های طلاق توافقی اضافه شود. هزینه جلسه مشاوره برای هر یک از زوجین 52 هزار تومان است که جمعا زوجین باید برای یک جلسه مشاوره 104 هزار تومان پرداخت کنند. اغلب، 5 جلسه مشاوره برای زوجین در نظر گرفته می شود. پس در نهایت، هزینه جلسات مشاوره 520 هزار تومان خواهد بود. اگر در مورد هزینه ها سوالی دارید، کافیست با مشاوره حقوقی تلفنی  در ارتباط بوده و سوالات خود را از وکلای ماهر موسسه ما بپرسید.

 

 

مراحل طلاق توافقی بدون حضور وکیل

زوجین باید با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، دادخواستی برای طلاق توافقی طرح نمایند. سپس، زوجین برای شرکت در جلسات مشاوره، به مراکز مشاوره بهزیستی مراجعه می کنند. پس از گذراندن جلسات مشاوره، زوجین باید با مراجعه به آزمایشگاه های مورد تایید دادگاه، گواهی عدم بارداری یا باکره بودن زوجه را دریافت کنند. سپس، پرونده طلاق به دادگاه ارجاع داده می شود. در دادگاه، با بررسی مدارک، گواهی عدم سازش برای آنها صادر شده و زوجین باید ظرف مدت 3 ماه پس از تاریخ دریافت این گواهی، با مراجعه به دفاتر ازدواج و طلاق، صیغه طلاق را جاری کنند. در شرایطی که زوجه در زمان درخواست طلاق توافقی هنوز دوشیزه باشد، باید با مراجعه به پزشکی قانونی، گواهی بکارت را دریافت کند. علاوه بر این گواهی ها، عقدنامه، شناسنامه و کارت ملی زوجین، از جمله مدارک لازم برای طلاق توافقی می باشد.

 

برای سهولت انجام طلاق توافقی، بهتر است با مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان  موسسه حقوقی وکیل تلفنی تماس گرفته و از وکلای مجرب این موسسه کمک بگیرید. وکلای طلاق موسسه ما، آماده ارائه خدمات مربوط به طلاق، به موکلان عزیز می باشند.

 

 

 

reason of differences between cost of consensual divorce

 

 

اگر بخواهیم در مورد هزینه طلاق توافقی در تهران صحبت کنیم باید موارد متعددی را مد نظر قرار دهیم؛ اولین موضوعی که باید در مورد آن صحبت کنیم بحث استفاده از مشاوره حقوقی یا وکیل است. اینکه شما از یک وکیل ارزان اما مجرب و متخصص استفاده کنید قطعا در کاهش هزینه های شما اثرگذار است. البته شما می توانید از وکیل هم استفاده نکنید و خودتان شخصاً روند انجام طلاق در دادگاه را پیگیری نمایید البته ما اصلاً این کار را به شما توصیه نمی کنیم چرا که می دانیم طلاق گرفتن بدون استفاده از وکیل پایه یک کار بسیار سختی است. در واقع بدون استفاده از وکیل شما حداقل هزینه طلاق توافقی در تهران را پرداخت می کنید و آن هم شامل هزینه هایی است که در دادگاه باید متقبل شوید؛ همچنین اگر از وکلای پر ادعا اما بدون دانش و تجربه کافی که صرفاً تبلیغات خوبی دارند و اسمی برای خودشان دست و پا کرده‌اند استفاده کنید، آنگاه حداکثر هزینه طلاق توافقی در تهران را متقبل شده اید. دقت داشته باشید که شما می توانید در مجموعه ما با کمترین هزینه از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین استفاده کنید.

                     

 

بهترین روش کاهش هزینه های طلاق توافقی در تهران

راه های مختلف وجود دارد که شما بتوانید هزینه طلاق توافقی در تهران را تا جایی که امکان دارد کاهش دهید؛ البته باید به این نکته مهم توجه کنید. کاهش هزینه ها نباید باعث شود شما کار پرونده خودتان را پیچیده تر و سخت تر کنید، در واقع شما باید هزینه های خودتان را بهینه کنید؛ هم وکیل دادگستری مجرب و متخصص برای پرونده خودتان انتخاب کنید و همین که ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را در اختیار داشته باشید؛ یعنی شما باید هم بهترین را در اختیار داشته باشید و هم کمترین هزینه را پرداخت کرده باشید. نگران نباشید چنین چیزی امکان پذیر است. تنها کافی است برای انتخاب وکیل آنلاین و وکیل ۲۴ ساعته به مجموعه ما یعنی مجموعه وکیل تلفنی مراجعه کنید.

 

مجموعه وکیل تلفنی در عین اینکه بهترین مشاورین تخصصی را در حوزه‌های مختلف حقوقی به شما معرفی می کند، پایین ترین تعرفه را برای مشاوره حقوقی از شما مطالبه می‌کند؛ در واقع همکاری با مجموعه وکیل تلفنی باعث می شود تا شما همان بهینه سازی هزینه ها را در طلاق توافقی تجربه کنید.

 

 

 

 

دلیل تفاوت هزینه طلاق توافقی در بعضی دفترخانه های تهران

 

دلایل وجود دارد که باعث تفاوت هزینه طلاق توافقی در تهران در دفترخانه ها شده است؛ اولین دلیل آن انصاف برخی دفترخانه ها می باشد، در حقیقت دفترخانه هایی هستند که در شهر تهران هنوز هم طلاق توافقی را با تعرفه های قبلی اعلام شده توسط دولت به انجام می رسانند و برخی دیگر هم هستند که متاسفانه مقداری بیشتر از تعرفه اعلام شده توسط دولت را از مردم مطالبه می‌کنند و دلایلی هم برای آن عنوان می کند.

 

البته میزان خدمات‌ رسانی دفترخانه ها نیز با هم متفاوت است؛ مثلاً، ممکن است یک دفترخانه نوبت طلاق زودتر ای به شما بدهد و دیگری نوبت طلاق را برای مدت دیرتری به شما پیشنهاد کند؛ این موضوع هم به دلیل این است که بعضی دفترخانه ها به دلیل اینکه معمولاً هزینه های پایین تر می گیرند و البته خدمات رسانی آن ها چه در هنگام طلاق و چه پس از طلاق بهتر است؛ شما می توانید با مراجعه به قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه ما بهترین و مناسب‌ترین دفترخانه را در تهران برای انجام طلاق توافقی پیدا کنید.

 

 

 

comparison between the consensual divorce expenses in recent year

 

 

اقلام هزینه ای در طلاق توافقی شامل چه مواردی می شوند؟

موارد مختلفی هستند که در طلاق توافقی هزینه برای شما به همراه دارند؛ در ادامه برخی از آن ها را خدمت شما معرفی می کنیم:

 

 

 1. هزینه نگارش دادخواست طلاق توافقی در تهران یکی از اقلام هزینه در طلاق توافقی در تهران می باشد.

 

 1. دیگر هزینه ای که شما باید برای طلاق توافقی در تهران پرداخت کنید هزینه دفتر خدمات الکترونیک است.

 

 1. علاوه بر هزینه ای که شما باید به وکیل خودتان به عنوان حق الوکاله پرداخت کنید، باید هزینه مشاوره طلاق توافقی دادگاه را نیز پرداخت نمایید.

 

 1. هزینه مشاوره بهزیستی را هم شما باید پرداخت کنید.

 

 1. در صورت نداشتن شاهد باید برای آن هم مبلغی را پیش بینی نمایید.

 

 

هزینه طلاق توافقی بدون وکیل در تهران

هزینه حق طلاق

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری 

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام موسسه وکیل تلفنی بهترین خدمات قضایی را با ارزانترین قیمت ارائه می دهد هر کس با هر توان مالی حداقلی می تواند از این خدمات استفاده کند.مشاوره.نگارش .وکالت به صورت آنلاین وفوری
از وکیل تلفنی بسیار ممنونم بابت ارائه خدمات شبانه روزی با کیفیت عالی و هزینه های مقرون به صرفه که برای همه ی افراد قابل پرداخت هست از زمان تاسیس سایت از مشتریان شما هستم و از خدمات دریافت شده از سایت و مشاوره از طریق واتس اپ کمال تشکر دارم
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از مهمترین خدمات ارائه شده از سوی مجموعه وکیل تلفنی ارائه خدمات حقوقی من جمله وکالت در پرونده های طلاق توافقی با کمترین هزینه وبا گرفتن آرا در کمترین زمان ممکنه می باشد که این کمک شایانی به کاربران گرامی می نماید
سلام ودرود. حهت طرح پرسش های خود پیرامون طلاق توافقی و براورد هزینه های ان با موسسه تماس بگیرید مشاورین حقوقی در سریع ترین زمان پاسخگوی سوالات شما هستند.
سلام و خسته نباشید از طریق جست و جو فضای مجازی با وکیل تلفنی آشنا شدم. هزینه های این موسسه بسیار منطقی و معقول است و متخصصین و مشاورین این مجموعه بسیار خوش برخورد هستند و خیلی سریع با من تماس گرفتند. و حتی خارج ار ساعات اداری هم پاسخگو هستند. با تشکر از موسسه وکیل تلفنی و آقای توکلی عزیز
درود بسیار عالی و جامع ممنونم
با سلام وخسته نباشید خدمت ما وکلای سایت وکیل تلفنی مطالب درج شده در سایت بسیار پر محتوا و سودمند. هستند از اطلاع رسانی شما بسیار ممنونم
یعنی چی واقعا. الان منه خانم که حق طلاق ندارم هیچ راهی وجود نداره که بخوام طلاق بگیرم. منتظر جواب هستم
بسیار خوب
با سلام خدمت شما کاربران عزیز.در هر کاری اول بهتر است اطلاعات کاربردی و ابتدائی در آن زمینه را بدست بیاورید و بعد اقدام مقتضی انجام شود در مورد بحث های حقوقی و خانواده و مخصوصا طلاق که ظرافت های خاص خود را دارد بهتر است کار از ابتدای امر به وکیل متخصص آن سپرده شود چرا که بعضا طرف خود شروع به کاری می کند و برای اجتناب از هزینه هایی که فکر می کند بیهوده است در پروسه به مشکل می خورد و بعد بدنبال مشاوره و گرفتن وکیل است و این یعنی دوباره کاری و سردرگمی است.بنابراین مطالب سایت وکیل تلفنی می تواند به شما در یافتن مقصد نهایی و درست کمک شایانی کند.موفق باشید.مسیح آقاداودی از وکلای موسسه.کد ۲۰۵۵۴
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود قبل از اقدام به هر عملي علي الخصوص طلاق با مجموعه وكيل تل مشاوره گرفته و از معايب و محاسن تصميمات خود آگاه شويد موفق و پيروز باشيد در پناه حق
من و همسرم با عشق و بعد از 5 سال دوستی با هم ازدواج کردیم . در دوران دوستی واقعا رابطه خوبی داشتیم اما وقتی زیر یک سقف رفتیم تازه اختلاف نظرهامون مشخص شد . همدیگه رو دوست داشتیم اما واقعا نمی تونستیم همدیگه رو درک کنیم و داشتیم همدیگه را عذاب میدادیم . پیش مشاور هم رفتیم در نهایت به این نتیجه رسیدیم که به صورت توافقی از هم جدا بشیم. یکی چندجا هم با وکیل صحبت کردیم اما بعضیا خیلی حق الوکاله شون بالا بود که در حد توان ما نبود و یه عده هم قابل اعتماد نبودند و تجربه کافی نداشتن. توی نت سرچ کردم و با موسسه وکیل تلفنی آشنا شدم اولش خیلی اعتماد نکردم رزومه وکلاشون رو بررسی کردم و یک تایم کوتاه 5 دقیقه ای گرفتم وقتی با وکیل صحبت کردم واقعا متوجه شدم که هم تجربه کاری زیادی دارند و هم اینکه خیلی متعهد هستند و بعد از اون با ایشان قرارداد وکالت منعقد کردم و با هزینه خیلی مناسب از تجربیات وکیل متخصص استفاده کردیم و بدون اینکه مشکلی برامون پیش بیاد از خانمم جدا شدم .
توی طلاق توافقی شمارو هی از این دفتر پاس می دن به اون همه سعی می کنن یه جوری یه هزینه ای دریافت کنن، آدم واقعاً اسیر میشه، از اون طرف هم حقوق خانوم از جمله مهریه و ... که واقعاً آدم می خواد همه چیو ول کنه بره سر به بیابون و جنگل بزاره؛ خلاصه من اینکارو نکردم و توی گوگل سرچ کردم هزینه طلاق توافقی در تهران و اومدم تو این سایت؛ دیدم اینجا هم هزینه می گیره ولی خیلی کمتره تازه ضمانت هم می ده، خلاصه زنگ زدمو و اون وکیلی که منو بهش وصل کردم همه راه و چاهو بهم نشون داد، تازه یکسری هزینه ها هم اختیاری بودن که من نمی دونستم و لطف خدا با این تماس، ازشون مطلع شدم.
سلام من ۲۵ سالمه و همسرم ۴۰ سالشه اختلاف سنی زیادی داریم و اصلا همو درک نمیکنیم الان ۸ ساله که ازدواج کردیم از اول هم همو دوست نداشتیم و فقط بخاطر اجبار خانواده ها بود الان با همسرم به توافق رسیدیم که من مهریه، نفقه، اجرت المثل را ببخشم و حضانت فرزند را تا قبل از ازدواج مجدد من داشته باشم البته همسرم ابتدا نسبت به طلاق توافقی موافق نبود و من میخواستم یک طرفه از سوی زوجه اقدام به طلاق کنم که کم کم تونستم با حرفام رضایتش را بابت طلاق توافقی با بخشش مهریه، نفقه و اجرت المثل جلب کنم چون هیچکدوم از حق و حقوقم را نگرفتم زیاد توان مالی ندارم دیروز با یکی از وکلا موسسه وکیل تلفنی در تهران جلسه حضوری داشتیم و مبلغ نسبت به وکلا دیگر بسیار منصفانه بود و بهتر از همه مبلغ حق الوکاله را بصورت اقساطی پرداخت میکنیم دیروز قرارداد وکالت را منعقد کردیم بسیار ممنونم از این همه انصاف و مردم دوستی موسسه وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی