موسسه وکیل تلفنی

  • آتنا پوریامهر گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۹
  • بهرام تبریزی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۵:۴۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۸
  • راحله نیازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۳۴:۲۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۷
  • احسان باقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۳:۳۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
  • مجتبی سالاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۴۸:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
  • زهرا عبدلی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۵۶:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۴۱:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۶
  • امیر امیری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۱۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۲:۲۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۳۰:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۴
انجمن وکیل تلفنی

معاضدت قضایی تلفنی

معاضدت قضایی تلفنی

منظور از معاضدت قضایی، یاری و مساعدت به اشخاصی است که به دلیل عدم کفایت دارایی و یا عدم دسترسی به اموال خود توانایی مالی لازم برای پرداخت هزینه های دادرسی و حق الوکاله را ندارند و در نتیجه ی این مسئله، امکان مراجعه به مراجع قضایی برای این افراد نیز وجود ندارد؛ معاضدت قضایی تلفنی، مانند مشاوره حقوقی تلفنی؛ محبوبیت زیادی بین عموم مردم دارد و ما نیز در ادامه این مطلب به معرفی ارزانترین معاضدت قضایی تلفنی و نحوه دریافت آن خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن به شما توصیه می نماییم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده بفرمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

در نتیجه این مسئله، در صورتی که عدم تمکن مالی فرد ثابت شود این امکان را دارد که از کانون وکلا درخواست وکیل معاضدتی نماید؛ کانون وکلا نیز پس از بررسی شرایط متقاضی معاضدت قضایی و اثبات عدم تمکن مالی فرد، یک وکیل معاضدتی به فرد معرفی می کند؛ از آنجایی که این نوع وکیل مخصوص افراد بی بضاعت و توان مالی کم است، وکیل معاضدتی حق دریافت هیچ گونه وجهی از موکل خود تحت عناوین حق المشاوره، حق الوکاله و... را به استثنای هزینه مربوط به گرفتن تمبر دادرسی را ندارد؛ اما با وجود این که طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هیچ یک از شهروندان نباید به دلیل عدم توانایی مالی از حق داشتن وکیل برای دفاع از حقوق خود در مراجع قضایی محروم شود. با این وجود معمولا شاهد این مسئله بودیم که برخی از شهروندان به دلایل مختلفی از قبیل عدم اطلاع کافی نمی توانند از این خدمات استفاده کنند؛ امروزه شما می توانید به صورت 24 ساعته با وکیل متخصص تماس گرفته و ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را به قیمتی باور نکردنی و نا چیز با وکیل پایه یک دادگستری تجربه نمایید؛ برای اینکار تنها کافیست تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

معاضدت قضایی تلفنی چیست و اولین ارگان ارائه دهنده آن کیست؟