موسسه وکیل تلفنی

  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محسن احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۱:۲۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۳۸:۵۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • محمدحسن مقیمان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۷:۲۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • مسعود بیات گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۲:۵:۱۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۷:۵۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۳۳:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • کورش پور مطراحی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۰:۱۳:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • امید خلخالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۲۲:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
  • سارا عباس زاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۸:۱۲:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه مو

مشاوره حقوقی دیه مو

مشاوره حقوقی دیه مو، از مشاوره­ های چالش برانگیز است که هم با مسائل کیفری و همینطور با موضوعات محاسبه و پرداخت مالی ارتباط می ­یابد؛ در برخی مسائل پیچیده کیفری، یکی از طرفین دعوی، ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان دیه می ­باشد؛ بنابراین مرجع صالح تعیین کننده دیه، مبلغ دیه، نوع و چگونگی پرداخت آن، مرور زمان، دادخواست و... همگی حائز اهمیت هستند. تفاوت انواع دیه جهت پیگیری ­های حقوقی، مسلماً نیازمند علم به موضوع، شناخت مفاهیم حقوقی، قانونی و همینطور خبرگی در امور دادرسی است، با ما همراه باشید تا این نوع دیه را نیز مورد بررسی قرار داده و با وکلای متخصص پزشکی قانونی ما آشنا گردید ...

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص موارد مربوط به عمل زیبایی و دیه احتمالی آن

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"این مشاوره حقوقی در خصوص دیه زیبایی، دیه آسیب دیدگی به زیبایی، دیه آسیب به موی سر و گرفتن دیه از آرایشگر یا چگونگی محاسبه مبلغ دیه سوانح آرایشگری یا حتی به اصطلاح دیه کچل شدن و از بین رفتن کامل مو، انواع دیه آسیب زیبایی به مو، ابرو یا ... می­ باشد و با وکیل متخصص پزشکی قانونی صورت می گیرد؛ در صورت تمایل به کسب مشاوره حقوقی از این دسته از وکلا، می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آیا آسیب رساندن به مو دیه دارد؟

 

wergild of damaging the hair

تماس فوری به وکیل متخصص دیه زیبایی

 

دیه، مقدار مال معینی است که به سبب جنایتی غیر عمدی بر نفس، عضو یا منفعتی وارد آمده است یا در موارد عمدی که شامل قصاص نمی­ شود، تعیین شده است. بنابراین، آسیب رساندن به مو شامل دیه و  اَرش خواهد شد.

مشاوره حقوقی دیه مو، امری بسیار تخصصی است و لزوم اخذ مشاوره با وکیل حاذقی که نسبت به این موضوع و مسائل جانبی آن تبحر و تجربه کافی داشته باشد، مبرهن است.

افراد غیر متخصص، موضوع را تحت عناوینی مانند دیه کچلی، دیه خرابی موی سر و برای مثال چگونگی گرفتن دیه کچلی از آرایشگر طرح می­ کنند؛ این امر سبب بروز پیامدهای ناخواسته­ ای از جمله اتلاف وقت، هزینه و... می­ گردد.

به همین دلیل دریافت مشاوره حقوقی دیه مو، به شدت ضروری است.

 

بهترین و سریع­ ترین راه دریافت دیه مو چیست؟

افراد فاقد تخصص، جهت احقاقِ حق فوری خود یا در نتیجه استیصال، از مفاهیم غیر حقوقی (دیه فوری کچلی سر و...) استفاده می­ نمایند؛ این امر مسبب بروز مشکلات بعدی برای ایشان در مراحل دادرسی خواهد بود.

متخصصان حقوقی، بهترین مسیر دریافت دیه فوری مو، دیه فوری زیبایی و پیگیری از طریق سامانه ­ها و دادگاه­ های آنلاین را جهت محاسبه دیه آنلاین زیبایی، روشن می­ سازند تا بی­ اتلاف هزینه گزاف و تطویل دادرسی از سریع­ترین راه ممکن احقاقِ حقوق صورت پذیرد.

طبق مفاد ماده 2 آیین­‌‌نامه اجرایی ماده ۳۰ قانونِ (شخص ثالث)، طی شرایطی، بیمه­ گر یا صندوقِ مربوطه، مکلف به پرداخت 50% دیه ظرف مدتی کوتاه است و الباقی پرداخت، موکول به زمان پایان دادرسی خواهد شد.

چنانچه طرفین، توافقی بر دریافت مبلغ دیه بدون اخذ حکم از دادگاه بنمایند، از منظر قانونی، معتبر است.

امکان پرداخت دیه فوری از طریق برخی بیمه­ ها نیز میسر است؛ طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، یکی از مراحل قبل از دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص پزشکی قانونی است.

 

چگونه از شخصی (آرایشگر) که اعسار دارد و توانایی پرداخت دیه ندارد، دیه مو بگیریم؟

 

taking hair wergild from a poor barber

وکیل دیه زیبایی خانم آنلاین و 24 ساعته

 

منظور از اعسار ناتوانی محکوم­ علیه به پرداخت دیه است؛ چنانچه مُعسر، تقاضای خود را مبنی بر اعسار به دادگاه ارائه دهد، با تایید دادگاه یا تا زمان ایجاد تمکن برای او، پرداخت دیه به صورت کلی منتفی یا تقسیط می­ شود.

البته در تعیین اقساط، میزان درآمد مدیون و معیشت ضروری او، لحاظ می­ شود و این امکان برای زیان­ دیده وجود دارد تا علیرغم تقاضای اعسار، دیه را دریافت نماید.

با امتناع محکوم ­علیه به هر دلیلی، از طریق فروش اموال او با رعایت مقررات، حکم اجرا می­ گردد یا تا پرداخت دیه و صدور حکم اعسار، حبس می­ شود؛ البته در خصوص اقدامات آرایشگر و مشاغل مشابه، موضوع اذن آسیب ­دیده نیز مطرح است.

راجع به تفاوت شرایط پذیرش تقاضای اعسارِ (آرایشگر)، راه­های اثبات عدم اعسار، تعدیل تقسیط، دریافت دیه با رفع اعسار و... مشاوره حقوقی دیه مو، به طُرق مشاوره تلفنی و آنلاین از موسسه وکیل تلفنی توصیه می ­گردد.

 

آیا مشاوره حقوقی با وکیل وصول دیه، در دریافت دیه مو موثر است؟

منطقی­ ترین راه حل هر مسئله­ ای مشورت با کارشناسان مربوطه است؛ مسائل حقوقی، مفاهیمِ قانونیِ مدنی و کیفریِ پیچیده ­ای دارند.

اصلح است با مراجعه به وکیل حاذقی که از تبحر و تسلط کاملی در موضوعات حقوقی، شیوه دادرسی و راهکارهای قانونی برخوردار اس را طرح نموده و راهکارهای پیشگیرانه از تضییع حقوق را دریافت نمود.

طرحِ اعسار و اثبات و رفع آن، شرایط بررسی اعسار و اموال مُعسر، تقاضای تقسیط، موضوع کفیل و ضامن، وثیقه، تعدیلِ تقسیط، تغییر وضعیت معسر و... شرایطی هستند که ضرورت دریافت مشاوره حقوقی دیه مو را روشن می­ سازند.

مشاوره حقوقی دیه مو، فرصت اتخاذ تصمیم اصلحی را مهیا می ­سازد تا بتوان بدون اتلاف وقت و هزینه دادرسی، دیه را دریافت نمود.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه مو و مبنای تفاوت مبالغ دیه چیست؟

 

Criterion for hair wergilds differences

محاسبه فوری و آنلاین دیه مو به صورت 24 ساعته

 

ملاک مسئولیت در صدمه به مو، از بین بردن آن است و شیوه آن (کندن یا سوزاندن)، تاثیری در حکم ندارد؛ با ورود صدمه به ابرو، ریش و موی سر زن و مرد، مسئولیت، شناسایی می­ شود؛ لازم به ذکر است که معیار محاسبه مبلغ دیه زن و مرد متفاوت است، ورود صدمه کلی یا جزئی، در محاسبه دیه موثر است.

 

توجه: زمان و شرایط ورود ضرر (ماه­ های حرام)، در میزان دیه تفاوت ایجاد می­ کند، میزان آن در گذر زمان نیز متغیر است، به موی پلک و سایر موهای بدن، اَرش تعلق می­ گیرد.

 

معتبر­ترین ارگانِ محاسبه دقیق دیه مو با توجه به نوع آسیب و بررسی فاکتور­های زیبایی شناختی، کدام است؟

میزان دیه سالانه توسط قوه قضائیه تعیین می­ گردد، جهت محاسبه دیه مو معتبر­ترین ارگان، پزشکی قانونی و وکلای متخصص به امور آن هستند که در موسسه حقوقی ما نیز حضور دارند و شما می توانید در خصوص تمامی دیه جات با وکلای متخصص ما تماس 24 ساعته تلفنی یا آنلاین برقرار نمایید.

در خصوص نوع دیه مو، ابرو و...، محاسبه دیه آنلاین زیبایی، مراحل رسیدگی، فوریت­های ارجاع به پزشکی قانونی، تفاوت ارش و دیه و... دریافت مشاوره حقوقی دیه مو به سهولت امکان پذیر است.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

بهترین روش های مطالبه دیه از دولت

وصول فوری دیه بینی

همه چیز در مورد دیه چشم

بنیاد محاسباتی دیه جات

دیه بکارت و وصول مخفی آن

دریافت بهترین راهکار های مطالبه دیه شکستگی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی