موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه مو

مشاوره حقوقی دیه مو

مشاوره حقوقی دیه مو، از مشاوره­ های چالش برانگیز است که هم با مسائل کیفری و همینطور با موضوعات محاسبه و پرداخت مالی ارتباط می ­یابد؛ در برخی مسائل پیچیده کیفری، یکی از طرفین دعوی، ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان دیه می ­باشد؛ بنابراین مرجع صالح تعیین کننده دیه، مبلغ دیه، نوع و چگونگی پرداخت آن، مرور زمان، دادخواست و... همگی حائز اهمیت هستند. تفاوت انواع دیه جهت پیگیری ­های حقوقی، مسلماً نیازمند علم به موضوع، شناخت مفاهیم حقوقی، قانونی و همینطور خبرگی در امور دادرسی است، با ما همراه باشید تا این نوع دیه را نیز مورد بررسی قرار داده و با وکلای متخصص پزشکی قانونی ما آشنا گردید ...

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص موارد مربوط به عمل زیبایی و دیه احتمالی آن

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"این مشاوره حقوقی در خصوص دیه زیبایی، دیه آسیب دیدگی به زیبایی، دیه آسیب به موی سر و گرفتن دیه از آرایشگر یا چگونگی محاسبه مبلغ دیه سوانح آرایشگری یا حتی به اصطلاح دیه کچل شدن و از بین رفتن کامل مو، انواع دیه آسیب زیبایی به مو، ابرو یا ... می­ باشد و با وکیل متخصص پزشکی قانونی صورت می گیرد؛ در صورت تمایل به کسب مشاوره حقوقی از این دسته از وکلا، می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

آیا آسیب رساندن به مو دیه دارد؟

 

wergild of damaging the hair

تماس فوری به وکیل متخصص دیه زیبایی

 

دیه، مقدار مال معینی است که به سبب جنایتی غیر عمدی بر نفس، عضو یا منفعتی وارد آمده است یا در موارد عمدی که شامل قصاص نمی­ شود، تعیین شده است. بنابراین، آسیب رساندن به مو شامل دیه و  اَرش خواهد شد.

مشاوره حقوقی دیه مو، امری بسیار تخصصی است و لزوم اخذ مشاوره با وکیل حاذقی که نسبت به این موضوع و مسائل جانبی آن تبحر و تجربه کافی داشته باشد، مبرهن است.

افراد غیر متخصص، موضوع را تحت عناوینی مانند دیه کچلی، دیه خرابی موی سر و برای مثال چگونگی گرفتن دیه کچلی از آرایشگر طرح می­ کنند؛ این امر سبب بروز پیامدهای ناخواسته­ ای از جمله اتلاف وقت، هزینه و... می­ گردد.

به همین دلیل دریافت مشاوره حقوقی دیه مو، به شدت ضروری است.

 

بهترین و سریع­ ترین راه دریافت دیه مو چیست؟

افراد فاقد تخصص، جهت احقاقِ حق فوری خود یا در نتیجه استیصال، از مفاهیم غیر حقوقی (دیه فوری کچلی سر و...) استفاده می­ نمایند؛ این امر مسبب بروز مشکلات بعدی برای ایشان در مراحل دادرسی خواهد بود.

متخصصان حقوقی، بهترین مسیر دریافت دیه فوری مو، دیه فوری زیبایی و پیگیری از طریق سامانه ­ها و دادگاه­ های آنلاین را جهت محاسبه دیه آنلاین زیبایی، روشن می­ سازند تا بی­ اتلاف هزینه گزاف و تطویل دادرسی از سریع­ترین راه ممکن احقاقِ حقوق صورت پذیرد.

طبق مفاد ماده 2 آیین­‌‌نامه اجرایی ماده ۳۰ قانونِ (شخص ثالث)، طی شرایطی، بیمه­ گر یا صندوقِ مربوطه، مکلف به پرداخت 50% دیه ظرف مدتی کوتاه است و الباقی پرداخت، موکول به زمان پایان دادرسی خواهد شد.

چنانچه طرفین، توافقی بر دریافت مبلغ دیه بدون اخذ حکم از دادگاه بنمایند، از منظر قانونی، معتبر است.

امکان پرداخت دیه فوری از طریق برخی بیمه­ ها نیز میسر است؛ طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، یکی از مراحل قبل از دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص پزشکی قانونی است.

 

چگونه از شخصی (آرایشگر) که اعسار دارد و توانایی پرداخت دیه ندارد، دیه مو بگیریم؟