موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی دیه مو

مشاوره حقوقی دیه مو

مشاوره حقوقی دیه مو، از مشاوره­ های چالش برانگیز است که هم با مسائل کیفری و همینطور با موضوعات محاسبه و پرداخت مالی ارتباط می ­یابد؛ در برخی مسائل پیچیده کیفری، یکی از طرفین دعوی، ملزم به پرداخت مبلغی تحت عنوان دیه می ­باشد؛ بنابراین مرجع صالح تعیین کننده دیه، مبلغ دیه، نوع و چگونگی پرداخت آن، مرور زمان، دادخواست و... همگی حائز اهمیت هستند؛ تفاوت انواع دیه جهت پیگیری ­های حقوقی، مسلماً نیازمند علم به موضوع، شناخت مفاهیم حقوقی، قانونی و همینطور خبرگی در امور دادرسی است، با ما همراه باشید تا این نوع دیه را نیز مورد بررسی قرار داده و با وکلای متخصص پزشکی قانونی ما آشنا گردید ...

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص موارد مربوط به عمل زیبایی و دیه احتمالی آن

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا آسیب رساندن به مو دیه دارد؟

 

wergild of damaging the hair

تماس فوری به وکیل متخصص دیه زیبایی

 

دیه، مقدار مال معینی است که به سبب جنایتی غیر عمدی بر نفس، عضو یا منفعتی وارد آمده است یا در موارد عمدی که شامل قصاص نمی­ شود، تعیین شده است. بنابراین، آسیب رساندن به مو شامل دیه و  اَرش خواهد شد.

مشاوره حقوقی دیه مو، امری بسیار تخصصی است و لزوم اخذ مشاوره با وکیل حاذقی که نسبت به این موضوع و مسائل جانبی آن تبحر و تجربه کافی داشته باشد، مبرهن است.

افراد غیر متخصص، موضوع را تحت عناوینی مانند دیه کچلی، دیه خرابی موی سر و برای مثال چگونگی گرفتن دیه کچلی از آرایشگر طرح می­ کنند؛ این امر سبب بروز پیامدهای ناخواسته­ ای از جمله اتلاف وقت، هزینه و... می­ گردد.

به همین دلیل دریافت مشاوره حقوقی دیه مو، به شدت ضروری است.

 

بهترین و سریع­ ترین راه دریافت دیه مو چیست؟

افراد فاقد تخصص، جهت احقاقِ حق فوری خود یا در نتیجه استیصال، از مفاهیم غیر حقوقی (دیه فوری کچلی سر و...) استفاده می­ نمایند؛ این امر مسبب بروز مشکلات بعدی برای ایشان در مراحل دادرسی خواهد بود.

متخصصان حقوقی، بهترین مسیر دریافت دیه فوری مو، دیه فوری زیبایی و پیگیری از طریق سامانه ­ها و دادگاه­ های آنلاین را جهت محاسبه دیه آنلاین زیبایی، روشن می­ سازند تا بی­ اتلاف هزینه گزاف و تطویل دادرسی از سریع­ترین راه ممکن احقاقِ حقوق صورت پذیرد.

طبق مفاد ماده 2 آیین­‌‌نامه اجرایی ماده ۳۰ قانونِ (شخص ثالث)، طی شرایطی، بیمه­ گر یا صندوقِ مربوطه، مکلف به پرداخت 50% دیه ظرف مدتی کوتاه است و الباقی پرداخت، موکول به زمان پایان دادرسی خواهد شد.

چنانچه طرفین، توافقی بر دریافت مبلغ دیه بدون اخذ حکم از دادگاه بنمایند، از منظر قانونی، معتبر است.

امکان پرداخت دیه فوری از طریق برخی بیمه­ ها نیز میسر است؛ طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی، یکی از مراحل قبل از دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص پزشکی قانونی است.

 

چگونه از شخصی (آرایشگر) که اعسار دارد و توانایی پرداخت دیه ندارد، دیه مو بگیریم؟

 

taking hair wergild from a poor barber

وکیل دیه زیبایی خانم آنلاین و 24 ساعته

 

منظور از اعسار ناتوانی محکوم­ علیه به پرداخت دیه است؛ چنانچه مُعسر، تقاضای خود را مبنی بر اعسار به دادگاه ارائه دهد، با تایید دادگاه یا تا زمان ایجاد تمکن برای او، پرداخت دیه به صورت کلی منتفی یا تقسیط می­ شود.

البته در تعیین اقساط، میزان درآمد مدیون و معیشت ضروری او، لحاظ می­ شود و این امکان برای زیان­ دیده وجود دارد تا علیرغم تقاضای اعسار، دیه را دریافت نماید.

با امتناع محکوم ­علیه به هر دلیلی، از طریق فروش اموال او با رعایت مقررات، حکم اجرا می­ گردد یا تا پرداخت دیه و صدور حکم اعسار، حبس می­ شود؛ البته در خصوص اقدامات آرایشگر و مشاغل مشابه، موضوع اذن آسیب ­دیده نیز مطرح است.

راجع به تفاوت شرایط پذیرش تقاضای اعسارِ (آرایشگر)، راه­های اثبات عدم اعسار، تعدیل تقسیط، دریافت دیه با رفع اعسار و... مشاوره حقوقی دیه مو، به طُرق مشاوره تلفنی و آنلاین از موسسه وکیل تلفنی توصیه می ­گردد.

 

آیا مشاوره حقوقی با وکیل وصول دیه، در دریافت دیه مو موثر است؟

منطقی­ ترین راه حل هر مسئله­ ای مشورت با کارشناسان مربوطه است؛ مسائل حقوقی، مفاهیمِ قانونیِ مدنی و کیفریِ پیچیده ­ای دارند.

اصلح است با مراجعه به وکیل حاذقی که از تبحر و تسلط کاملی در موضوعات حقوقی، شیوه دادرسی و راهکارهای قانونی برخوردار اس را طرح نموده و راهکارهای پیشگیرانه از تضییع حقوق را دریافت نمود.

طرحِ اعسار و اثبات و رفع آن، شرایط بررسی اعسار و اموال مُعسر، تقاضای تقسیط، موضوع کفیل و ضامن، وثیقه، تعدیلِ تقسیط، تغییر وضعیت معسر و... شرایطی هستند که ضرورت دریافت مشاوره حقوقی دیه مو را روشن می­ سازند.

مشاوره حقوقی دیه مو، فرصت اتخاذ تصمیم اصلحی را مهیا می ­سازد تا بتوان بدون اتلاف وقت و هزینه دادرسی، دیه را دریافت نمود.

 

معیار محاسبه مبلغ دیه مو و مبنای تفاوت مبالغ دیه چیست؟

 

Criterion for hair wergilds differences

محاسبه فوری و آنلاین دیه مو به صورت 24 ساعته

 

ملاک مسئولیت در صدمه به مو، از بین بردن آن است و شیوه آن (کندن یا سوزاندن)، تاثیری در حکم ندارد؛ با ورود صدمه به ابرو، ریش و موی سر زن و مرد، مسئولیت، شناسایی می­ شود؛ لازم به ذکر است که معیار محاسبه مبلغ دیه زن و مرد متفاوت است، ورود صدمه کلی یا جزئی، در محاسبه دیه موثر است.

 

توجه: زمان و شرایط ورود ضرر (ماه­ های حرام)، در میزان دیه تفاوت ایجاد می­ کند، میزان آن در گذر زمان نیز متغیر است، به موی پلک و سایر موهای بدن، اَرش تعلق می­ گیرد.

 

معتبر­ترین ارگانِ محاسبه دقیق دیه مو با توجه به نوع آسیب و بررسی فاکتور­های زیبایی شناختی، کدام است؟

میزان دیه سالانه توسط قوه قضائیه تعیین می­ گردد، جهت محاسبه دیه مو معتبر­ترین ارگان، پزشکی قانونی و وکلای متخصص به امور آن هستند که در موسسه حقوقی ما نیز حضور دارند و شما می توانید در خصوص تمامی دیه جات با وکلای متخصص ما تماس 24 ساعته تلفنی یا آنلاین برقرار نمایید.

در خصوص نوع دیه مو، ابرو و...، محاسبه دیه آنلاین زیبایی، مراحل رسیدگی، فوریت­های ارجاع به پزشکی قانونی، تفاوت ارش و دیه و... دریافت مشاوره حقوقی دیه مو به سهولت امکان پذیر است.

 

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک

 

بهترین روش های مطالبه دیه از دولت

وصول فوری دیه بینی

همه چیز در مورد دیه چشم

بنیاد محاسباتی دیه جات

دیه بکارت و وصول مخفی آن

دریافت بهترین راهکار های مطالبه دیه شکستگی

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
دیه، مقدار مال معینی است که به سبب جنایتی غیر عمدی بر نفس، عضو یا منفعتی وارد شود یا در موارد عمدی که شامل قصاص نمی­ شود، تعیین می شود. بنابراین، آسیب رساندن به مو شامل دیه و اَرش( تفاوت بین سالم و معیوب) خواهد شد. پرداخت دیه در جرایم عمدی ظرف یکسال قمری و جرایم غیرعمدی ظرف دوسال باید پرداخت گردد مگر اینکه بین طرفین به تاریخی دیگر تراضی گردد. کندن و یا از بین بردن تمام موی سر یا ریش مرد در صورتی که دیگر نروید دیه کامل دارد و اگر دوباره بروید نسبت به موی سر ارش و نسبت به ریش یک سوم دیه کامل ثابت است و در صورت کندن و یا از بین بردن تمام موی سر زن در صورتی که دیگر نروید موجب دیه کامل زن و اگر دوباره بروید موجب مهرالمثل است. اگر مهر المثل زن بیش از دیه کامل زن باشد فقط دیه کامل زن پرداخت می شود. و اگر شخص پرداخت کننده معسر باشد با اثبات اعسار خود به صورت تقسیط پرداخت می کند. پزشکی قانونی مرجع تعیین دیه یا ارش می باشد که پس از تعیین توسط حاکم حکم بر پرداخت صادر می شود.
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزان،بحث دیات و شقوق مختلف آن به علت گستردگی مباحث و شرایط متعدداثبات دیه اعضای مختلف بدن و نحوه طرح شکایت و در صورت محکومیت به‌پرداخت دیه نحوه پرداخت مبلغ نیازمند اخذ مشاوره تخصصی با وکلای کارآمد و خبره این امر میباشد.لذا دسترسی فوری به وکلای متخصص در مواقع ضروری کمک شایانی به فرد آسیب دیده و یا‌متهم خواهد نمود.وکیل تلفنی با هدف راهگشایی و ارائه مشاوره کلیه زمینه ها و دعاوی مطروحه‌ در دادگاهها آماده ارائه خدمات آنلاین و۲۴ ساعته به کلیه کاربران عزیز میباشد.با احترام_فاطمه سلیمانی
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی در صورت قصور پزشکی یا ورود صدمه این عمل از طریق دادسرای ویژه تخصصی در تهران بنام دادسرای ویژه جرایم پزشکی قابل پیگیری خواهد بود با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل موسسه وکیل تلفنی
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام وقت بخیر خسته نباشید ... تشخیص روییدن و نروییدن مو با کارشناس مورد وثوق است. چنانچه نظر کارشناس بر نروییدن باشد و دیه پرداخت شود، ولی پس از آن خلاف نظر او ثابت گردد، باید مازاد بر ارش یا یک سوم دیه و یا مهرالمثل، حسب مورد به پرداخت کننده دیه، مسترد شود و اگر نظر کارشناس بر روییدن باشد و ارش یا یک سوم دیه و یا مهرالمثل، حسب مورد پرداخت شود ولی خلاف نظر او ثابت گردد، باید مابه التفاوت آن پرداخت شود.
سلام روز بخیر عرض خسته نباشید و تشکر دارم از بابت زحمات و محتوای مفیددسایت خوبتون. برای اولین بار که تماس گرفتم برام سخت بود که باور کنم به این سرعت و با این هزینه میتوانم با مشاور حقوقی صحبت کنم اما واقعا در کمتر از ۵ دقیقه تماس گرفتند و‌بسیار دلسوزانه و صمیمی پاسخگو بودند. از تمام مشاوران و و‌کلای خوب و باحوصله وکیل تلفنی ممنون و متشکرم
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و خسته نباشید خدمت کلیه ی کارکنان و همکاران محترم موسسه وکیل تلفنی،همان گونه که مستحضرید، جهت جلوگیری و اجتناب از بروز اختلافات و منازعات فی مابین افراد جامعه، افزایش سطح آگاهی و اطلاعات حقوقی و قانونی آنان ضرورت دارد. مراجعه ی حضوری به وکلا و مشاوران محترم قضایی با توجه به صرف زیاد وقت و هزینه و همچنین شرایط ویژه بیماری کرونا و عدم توانایی مراجعات حضوری، مقرون به صرفه نمی باشد، لذا موسسه وکیل تلفنی با فراهم کردن امکان مشاوره و راهنمایی از تعداد زیادی وکیل پایه یک دادگستری و متخصصین حقوقی در رشته های مختلف خصوصی و کیفری به صورت تخصصی، پیمودن این راه دشوار را تسهیل کرده و این امکان را بوجود آورده که با صرف کمترین هزینه و زمان بصورت ٢۴ ساعته، در راستای افزایش آگاهی افراد جامعه و اجتناب از تنازعات بعدی گام موثری در این راه بردارد. امید است این حرکت مهم و ارزشی همچنان پایدار و مستدام بماند. توفیق روزافزون همه ی شما عزیزان را که در این امر خطیر به عنوان فرشتگان عدالت تلاش و کوشش می کنید، از خداوند متعال خواستارم. عاقبت بخیر و سلامت باشید. ارادتمند شما:دکتر سحر نیک پور
سلام. خداقوت به همه وکیل تلفنی ها و مشاورین حقوقی عزیز موسسه.که با مطالعه و تلاش شبانه روزی درصدد رفع مشکلات مردم عزیزمان میباشند. تصادفات و انواع ضرب و جرح ها که منجر به تعیین دیه میگردد گاها باعث ابهام برای شخص محکوم له خواهد شد که چه مقدار دیه به طور دقیق به او تعلق گرفته. وکلای موسسه با صبوری و دانش تخصصی در خدمت عزیزان می باشند.و با ارائه بهترین روش جهت مطالبه حقتان در خدمت شما می باشند.
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی