موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

اخذ کد اقتصادی

مشاوره حقوقي اخذ كد اقتصادي 

شرکت ها یا موسسات می بایست کد اقتصادی بگیرند و این امر اجباری می باشد؛ کد اقتصادی برای تعیین عملکرد شرکت (خرید، فروش یا خدمات) می باشد و هر شرکت یا موسسه پس از ثبت به مدت 2 ماه مهلت دارد تا کد اقتصادی بگیرد که یک کد 12 رقمی می باشد و باعث شناسایی شرکت در اداره مالیات می شود. برای اخذ کد اقتصادی می بایست در اداره مالیات مربوطه تشکیل پرونده مالیاتی داد.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص امور تجاری رایج در شرکت ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
کد اقتصادی
تنها با نهصد هزار تومان
نحوه: به صورت فوری یک هفته با اجاره نامه در محل اداری خودمان
 

 

commercial code retrieve

اخذ کد افصادی فوری و آنلاین در شرایط بحرانی کرونا

 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اخذ کد اقتصادی برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که قصد فعالیت تجاری یا خدماتی دارند، اجباری می باشد؛ با اینکه برخی از خدمات معافیت مالیاتی دارند، نمی توان از زیر بار اخذ یک کد اقتصادی رهایی یافت؛ این موضوع حتی زمانیکه کرونا نیامده بود هم امری هزینه بر و وقت گیر بود؛ چرا که روال کاری در اداره جات ایران به سرعت نور پیش می رفت که هم اکنون به دلیل کرونا نیز این سرعت آنچنان عجیب شده است که انسان را انگشت به دهان و وامانده می گذارد؛ فلذا بهتر است که از به خطر انداختن جان، مال و زمان خود صرف نظر نمایید و کار را به وکلای پایه یک امور تجاری ما بسپارید تا از روی کاردانی، امور شما را با حداکثر سرعت انجام دهند؛ البته امکان دریافت مشاوره حقوقی تلفنی ارزان نیز وجود دارد و شما می توانید تمامی موازد دلخواه خود را از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در میان بگذارید"

 

 

آیا لازم هست که بعد از ثبت شرکت، پرونده ای مالیاتی در اداره دارایی برای این شرکت تشکیل بدهیم؟

 

commercial code

دریافت آنلاین و تضمینی کد اقتصادی به صورت تضمینی

 

تشکیل پرونده دارایی برای اخذ کد اقتصادی پس از ثبت شرکت شدیداً لازم و ضروری می باشد؛ پس از آنکه ثبت شرکت انجام شد، برای اینکه روند فعالیت ها بر اساس مالیات شرکت صورت دقیق مشخص باشد، باید در محدوده منطقه پستی شرکت نسبت به تشکیل پرونده دارایی برای آن شرکت سریعاً اقدام شود.

در واقع پس از آن که نسبت به تاسیس شرکت عام صورت گرفت حوزه مالیاتی هم تعیین شد باید تشکیل پرونده دارایی برای موارد بعدی انجام شود؛ حداکثر زمانی که برای تشکیل پرونده دارایی تعیین شده است تا دو ماه پس از تاسیس شرکت می باشد. در هنگام تشکیل پرونده دارایی برای اخذ کد اقتصادی، شرکت ها باید مالیات سرمایه ابتدایی خودشان را هم پرداخت کنند.

 

نکته: توجه داشته باشید، در صورتی که مالیات به موقع پرداخت نشود و نسبت به تشکیل پرونده دارایی اقدام صورت نگیرد، ممکن است شرکت ها مشمول جرایمی هم شوند که می توانند این جرایم تا دو برابر مالیات ابتدایی آنها باشد؛ بهترین راه برای تشکیل پرونده مالیاتی و دارایی در چنین شرایطی تشکیل پرونده ی آنلاین و فوری از طریق مجموعه های اینترنتی معتبر است که شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی و مشاوره حقوقی تلفنی ارزان در مجموعه وکیل تلفنی این کار را انجام دهید.

 

چه الزامی وجود دارد که باید پرونده مالیاتی برای آن شرکت در اداره دارایی تشکیل بدهیم؟

تشکیل پرونده مالیاتی برای شرکت ضروری و الزامی است و این موضوع دلایلی هم دارد؛ اولین دلیل الزامی بودن آن این است که تشکیل پرونده دارایی برای اخذ کد اقتصادی لازم است و بدون پرونده مالیاتی به شرکت ها کد اقتصادی داده نمی شود و طبیعتاً بدون کد اقتصادی هم شرکت ها نمی توانند قرارداد ببندند و فعالیت اقتصادی داشته باشند. 

در ادامه بهتر است این را بدانیم که به جز تشکیل پرونده دارایی برای اخذ کد اقتصادی، لازم است تشکیل این پرونده برای تعیین میزان مالیات پرداختی هم انجام شود؛ شرکت هایی که پرونده مالیاتی نداشته باشند در پایان سال مالی خودشان می توانند اظهارنامه مالیاتی را به سازمان دارایی تحویل دهند و طبیعتاً دچار مشکلات زیادی می شوند.

 

نکته (بسیار مهم): با توجه به قوانینی که در سازمان مالیات و دارایی وجود دارد، اگر شرکت ها پرونده مالیاتی تشکیل ندهند، مرتکب جرم می‌شوند.

 

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، موسس این شرکت ها باید توجه داشته باشند که حتی در صورت عدم فعالیت شرکت همان‌ها باید پرونده مالیاتی را تشکیل دهند تا با استفاده از آن بتوانند، عدم فعالیت خودشان را اعلام کرده و از پرداخت مالیات معاف شوند؛ در غیر اینصورت باید جریمه مالیاتی هم پرداخت کنند.

 

در صورت عدم تشکیل پرونده در اداره دارایی چه مشکلاتی برای موسسه غیر تجاری و شرکت های سهامی عام و خاص ایجاد می گردد؟