موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

استفاده از مهر نظامی جعلی

استفاده از مهر نظامی جعلی

با افزایش جمعیت و گسترش اطلاعات، کلاهبرداری ها هم تنوع پیدا کرده و یک عده افراد سودجو برای رسیدن به اهداف شوم خود دست به هر کاری می زنند تا به مقصد برسند؛ از جمله ی این راه های غلط، جعل مهر و استفاده از مهر دیگران، می باشد که این افراد مطلع نیستند که با این کار اگر قانون پی ببرد، مجازات شدیدی در پی دارد.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


 

جعل عنوان با جعل کارت شناسایی یا حکم؟

 

forgery of ID

تماس فوری و 24 ساعته با وکیل امور جعل اسناد

 

افراد نظامی همیشه برای معرفی خود از کارت شناسایی استفاده می کنند؛ بعضی از افراد جاعل برای معرفی خود به عنوان پلیس یا مأمور دولت کارت شناسایی نظامی را جعل می کنند تا از این راه بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند. متأسفانه خیلی از افراد ساده لوح جامعه، پی به افکار شوم آنها نمی برند و به راحتی قول می خورند و مورد تجاوز مالی قرار می گیرند.

 

ماده ی 555 بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی: (چنانچه برای دخالت یا معرفی خود در مشاغل مزبور، سندی جعل کرده باشد مجازات جعل را هم خواهد داشت). با توجه به این ماده ی قانونی متوجه می شویم که برای جعل کارت شناسایی و حکم، مجازات در نظر گرفته شده است.

 

برای مشاوره در زمینه ی جعل کارت شناسایی یا حکم، وکلا و مشاوران آگاه ما در سایت وکیل تلفنی به صورت 24 ساعته حضور داشته و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز تماس بگیرید و از این عزیزان پیرامون مسئله ای که ذهن شما را مخطوش کرده سوال بپرسید و راهنمایی لازم را بدست آورید.

 

جعل عنوان با پوشیدن البسه نظامی

عده ای از افرادی که همیشه در ذهن خود درگیر با افکار شوم هستند و به این می اندیشند که برای رسیدن به مقاصد شوم خود از چه راهی استفاده کنند تا بهترین و سریع ترین نتیجه را بگیرند تا خلافکاری آنها هم زیاد آشکار نباشد به فکر استفاده از لباس یک پلیس یا مأمور می افتند، نمی دانند که با پوشیدن لباس مردم و استفاده از عنوان آنها مجازات شدیدی در پی دارد.

 

ماده ی 556 اعلام می دارد: (هر کس بدون مجوز به صورت علنی لباس های رسمی مأموران نظام یا انتظامی و یا نشان آنها، مدالها یا سایر امتیازات دولتی را بدون تغییر یا با تغییر جزئی که موجب اشتباه شود مورد استفاده قراردهد، درصورتی که عمل او به موجب قانون دیگری مستلزم مجازات شدیدتری نباشد به حبس از سه ماه تا یکسال یا جزای نقدی محکوم خواهد شد؛ در صورتی که از این کار خود سوء استفاده کند به هر دو مجازات محکوم می شود).

 

در سایت وکیل تلفنی ما وکلای متخصصی حضور دارند که شما می توانید فقط با یک تماس به صورت آنلاین و تلفنی از ایشان با صرف هزینه ی کم و صرفه جویی در وقت مشاوره بگیرید و مطمئن باشید که بهترین راهکار را به شما ارائه می دهند.

 

سوء استفاده از لباس وموقعیت شغلی توسط نظامیان؟

 

fraud and forgery by using cloths

وکیل جعل اسناد 24 ساعته آنلاین

 

نظامیانی که قصد سوء استفاده از موقعیت شغلی، عنوان و لباس خود در میان مردم دارند، باید بدانند که قانون گذار با این گونه افراد به شدت برخورد می کند و آنها را ازدرجه و مقام خود ساقط می کند که با این کار آنان بین اطرافیان خود شأن نزول و درجه هم پیدا می کنند.

 

 • مثلاً:  اگر یک شخص نظامی بخواهد با استفاده از لباس خود به در خانه ی مردم برود و با ادعای اینکه حکم جلب وی را دارد وارد خانه ی مردم شود یا  آنان را بترساند یا باج گیری کند؛ در این صورت اگر افراد پی ببرند که حکم جلب ندارد، بی اجازه وارد خانه ی مردم شده مزاحمت ایجاد کرده، با شکایت در دادسرای نظامی محلی که این اتفاق افتاده علیه آن شخص شکایت کنند.

ماده ی 126 قانون مجازات جرائم نیروهای مصلح: (هر نظامی که از لباس، موقعیت شغلی خود، کارت شناسایی، برای مقاصد غیر قانونی استفاده کند به حبس از شش ماه تا دوسال محکوم می شود).

 

اگر در زمینه ی سوء استفاده از لباس و موقعیت توسط نظامی سوالی برای شما پیش آمد می توانید با وکلای ما در سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید و بدانید که مشاوران متخصص ما در این زمینه و یا هر سوال دیگری که داشته باشید با آگاهی کامل به شما بهترین پاسخ را خواهند داد.

 

کلاهبرداری با جعل عنوان

 

fraud or title forgery

تماس فوری با وکیل 24 ساعته آنلاین

 

قانون مجازات اسلامی می گوید:

 • (هر کس با جعل عنوان، مرتکب اختلاس، کلاهبرداری یا ارتشا شود و با این کار خود مردم را فریب دهد، به اشد مجازات محکوم می شود).

 

وقتی کسی با جعل عنوان، قصد تخلیه کردن حساب های مردم یا پایمال کردن حق مردم و یا ترساندن آنها را دارد یا با این کار خود در پی گرفتن وجوح، اموال، حواله جات و یا مدارک شخصی افراد را دارند با استناد به ماده ی 47 قانون این افراد با توجه به نوع جرم و جرائمی که با جعل عنوان انجام داده اند به مجازات های جدا گانه محکوم می نماید؛ اگر برای هر جرم 5 سال حبس بریده باشند برای سه  نوع جرم 15 سال باید حبس بکشد.

هر کس از جانب مرکز دولتی یا با نداشتن سمت دولتی، خود را به عنوان قاضی، رئیس، فرمانده، سردار و ... معرفی کند تا به اهداف شوم خود دست یابد، از شش ماه تا دو سال به حبس محکوم خواهد شد.

برای رسیدگی به این گونه پرونده ها افراد به دادسرا، مراجعه و طرح شکایت می کنند؛ باز پرس پرونده به جمع آوری دلایل اقدام می کند و پرونده را برای اعلام نظر به کارشناس می فرستد؛ اگر جرمی صورت گرفته باشد و کارشناس تأیید کند کیفر خواست صادر می شود.

شما با تماس با سایت ما (وکیل تلفنی) هم به صورت آنلاین و هم به صورت تلفنی می توانید با صرف هزینه ی کم و صرفه جویی در وقت به پاسخ سوالات خود  در زمینه ی کلاهبرداری با جعل عنوان مشاوره و راهنمایی بگیرید.

 

جعل عنوان با چه تفاوتی با کلاهبرداری دارد؟

طبق قانون ماده ی 523 قانون تعزیرات:

 • (جعل به این معناست  که شخصی بر خلاف حقیقت و به ضرر دیگری از طریق یکی از راه های پیش بینی شده در قانون دست به ساختن یا تغییر دادن آگاهانه ی هر چیزی مثل سند بزند و قصد داشته باشد آن را به جای سند اصلی جا بزند).

کلاهبرداری یعنی شخصی با به کار بردن تقلب، اموال دیگران را ببرد؛ البته کلاهبرداری با داشتن سوء نیت امکان پذیر است؛ یعنی کاری که انجام می دهد با میل خود باشد و قصد بردن مال مردم را داشته باشد.

جعل در اسناد باعث بی اعتمادی مردم به همدیگر، همچنین بی ارزشی و بی اعتباری اسناد می شود؛ پس جعل اسناد از جمله جرائم علیه امنیت عمومی است؛ در جعل سند کافی است که این جعل انجام شود تا ثابت شود و نیازی نیست کاری هم انجام شود چون این خود یک جرم است.

کلاهبرداری جرمی است که اموال مردم را دچار خطر قرار می دهد؛  کلاهبردار قصد دارد تا با این کار خود به مال و حق مالکیت مردم صدمه بزند که با این کار  بتواند از اموال مردم منفعت ببرد؛ جرم کلاهبرداری وابسته به رفتار مجرمانه است و نیازی به جعل سند ندارد.

برای پی بردن به تفاوت بین جعل و کلاهبرداری، می توانید با وکلای ما در سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید تا از آنان در این مورد مشورت وراهنمایی بگیرید وکلای متخصص ما در هر زمینه ای مهارت کافی دارند و بهترین راهنمایی را ارائه می دهند.

 

آیا استفاده از مهر جعلی جرم است؟

 

usage of fake seal

اورژانس وکالت 24 ساعته رسیدگی به جعل اسناد

 

وقتی بر روی سندی مهر یا امضایی زده می شود نشان دهنده اعتبار آن سند است و اینکه این مهر یا امضا مختص به شخص خاصی است؛ امروزه جعل مهر و امضا رو به گسترش است، مثل امضای اسناد، امضای چک و... که امکان دارد در طی سالها با آنان برخورد کنیم یا ازجایی شنیده باشیم.

وقتی حرف از جعل می شود بی اعتمادی مردم نسبت به یکدیگر را به دنبال دارد، چون معنی جعل تقلب کردن است، یکی از شایع ترین جعل ها، جعل مهر وامضا است که با اینکار جاعل از اعتبار اشخاص سوء استفاده می کند، جعل مهر شرکت ها و ادارات دولتی از این موارد بی استثناء نیست.

قانون در رابطه با جعل مهر، قانون ساختن، تغییر مهر، همچنین استفاده از مهر جعلی و تقلبی را جرم انگاری کرده است.

ماده ی 530 بخش تعزیرات قانون مجازات اسلامی، استفاده ی بدون مجوز از مهر ادارات، شرکت ها، تجارت خانه ها ی مذکور موجب محکومیت به تحمل دو ماه تا دو سال حبس برای مرتکب می شود.

برای گرفتن اطلاعات در مورد استفاده از مهر جعلی و یا شکایت از جاعل می توانید با کمک مشاوران و وکلای متخصص ما در سایت وکیل تلفنی شکایت نامه تنظیم کنید و در دادسرای محل وقوع جرم پی گیری کنید؛ مشاوران ما با بهترین راهنمایی و راهکار در سایت وکیل تلفنی شما را یاری می کنند.

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری و انلاین با وکیل

 

اثبات جرم جعل چگونه صورت می گیرد؟

اگر کسی به عنوان شخصی که از یک جاعل رودست خورده است و از اعتماد وی سوء استفاده شده، بخواهد علیه این شخص شکایتی کند باید مدرک داشته باشد تا بتواند جاعل بودن این شخص را در دادگاه اثبات کند؛ برای اینکه جعلی رخ دهد باید با بکار بردن مهر دیگری، تغییر دادن تاریخ سند، جعل امضا یا سیاه کردن و خراشیدن انجام دهد تا کار جعل اتفاق بیافتد.

اگر فرد شاکی بتواند اتبات کند که این فرد جاعل قصد و نیت عمل مجرمانه داشته و با آگاهی کامل اقدام به جعل سند کرده است قاضی با اماره، اقرار، با سپردن کار به کارشناس متخصص جعل اعم از مهر، امضا، دست خط یا خراشیدگی و سیاه کردن، از کار جاعل آگاه شود وی را به مجازات محکوم کند؛ مجازات جعل ، جبران خسارت شاکی و از شش ماه تا دو سال حبس، پرداخت جزای نقدی است.

 

ماده ی 523 قانون تعزیرات می گوید:

 • (جعل عبارت است از ساختن نوشته یا سند یا ساختن مهر وامضای اشخاص رسمی یا غیر رسمی خراشیدن یا تراشیدن، قلم بردن، الحاق، محو، سیاه کردن، تقدیم، تأخیر تاریخ سند نسبت به تاریخ حقیقی یا الصاق نوشته ای به نوشته ی دیگر با بکار بردن مهر دیگری بدون اجازه ی صاحب آن و نظایر اینها به قصد تقلب).

 

وکلای ما در سایت وکیل تلفنی، به راحتی و با هزینه ی کم می توانند به شما در باره ی  نحوه ی اثبات جرم جعل، کمک کنند و از تجربیات خود در اختیار شما قراردهند وکلای وکیل تلفنی به صورت شبانه روز پاسخ گوی شما عزیزان هستند.

 

اسناد خود را چگونه تنظیم کنیم که امکان جعل در آنها کاهش یابد؟

 

best way to reduce forgery in our vouchers

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی به جعل اسناد

 

برای اینکه  امنیت اسناد خود را تأمین کنیم تا امکان جعل در آنها کاهش یابد؛ برای این کار راهکارهای مختلفی وجود دارد؛ از جمله این راهکارها می توان به چند مورد اشاره کرد:

بستن ابتدا و انتهای جملات را با علامت های مخصوص مانند نقطه یا خطوط مورب، فاصله نگذاشتن های بیهوده و غیر ضروری میان متن اصلی و حاشیه ی کاغذ، تنظیم متن بدون خط خوردگی و فاصله نگذاشتن بین آخرین سطر سند با امضا یا مهر یا اثر انگشت.

 

نکته: هر چقدر امضاها پیچیده تر باشند یا به صورت دایره وار باشند بهتر است؛ در ضمن هرگز پیش اشخاص دیگر اسناد و مدارک خود را امضا یا مهر نکنید که امکان سوء استفاده و جعل سند کاهش یابد.

 

برای اینکه بتوانید سند خود را به صورت ماهرانه و به قصد کاهش جعل، تنظیم کنید می توانید با یک وکیل متخصص که کار تنظیم سند را انجام می دهد در سایت وکیل تلفنی ما، تماس بگیرید و از ایشان درخواست کمک در تنظیم سند کنید، مطمئن باشید که بهترین راهنمایی و نگارش را برای شما انجام می دهد.

 

مجازات جعل امضا و استفاده از سند مجعول؟

 

signature forgery & usage of forgered documents

گزارش فوری و آنلاین انواع جعل به صورت 24 ساعته

 

استفاده کننده از سند مجعول یعنی جعل شده امکان دارد که خود سند را جعل کرده باشد یا با کس دیگر ی در این مورد هم دست باشد.

استفاده از سند مجعول طبق قانون اعم از به کار بردن سند، تسلیم و ارائه کردن، انتشار دادن، واگذار نمودن، استعمال، استناد یا مبادله کردن سندی جعلی با آگاه بودن به مجعول بودن آن است.

اگر کسی اقدام به درست کردن شناسنامه یا کارت ملی کند که اطلاعات دروغی در مورد خود در آن ثبت کند، از آن سند مجعول در جاهای مختلف استفاده کند در صورت دستگیری به دلیل اینکه شناسنامه ی خود را جعل کرده است و از آن استفاده کرده است مجرم شناخته می شود، با توجه به میزان جرم به مجازات 5 تا 15 سال محکوم می شود.

اگر شخص جاعل از سند مجعول به قصد انجام رفتار مجرمانه ی پیش بینی شده در قانون را با اراده و آگاهی کامل خود استفاده کند، مثلاً: (قصد فریب دادن مردم را داشته باشد تا مردم با اعتماد به وی به خود ضرر برسانند).

برای استفاده از سند مجعول مجازات متفاوتی وجود دارد با توجه به میزان جرم که در مواد 524 تا 536 در قانون به آن اشاره شده است؛ حبس و جزای نقدی در نوع و میزان جرم متفاوت است، که با توجه به نظر قاضی تعیین می شود.

برای گرفتن اطلاعات در مورد مجازات جعل امضا و استفاده از سند مجعول می توانید به سایت ما (وکیل تلفنی) سر بزنید و با مشاوران متخصص ما در این زمینه مشاوره بگیرید، مطمئن باشید که وکلای مجرب ما با در اختیار گذاشتن تجارب خود بهترین راهکار را به شما می دهند.

 

 

جرم تهیه و ترویج سکه تقلبی

مشاوره حقوقی فوری و تلفنی جعل

پولشویی و راه های مبارزه با آن

مشاوره حقوقی افترا و نسبت دروغ

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی

درباره ما

 

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت بخیر وکیل تلفنی را از طریق همسایه مان شناختم. واقعا فکر نمیکردم در هر روز و ساعتی که مشکلی داشته باشم با صرف کمترین هزینه بتونم با وکیل و متخصص در امور قانونی مشاوره داشته باشم. قطعا در دنیای امروز نقش مشاوره و پیشگیری از بروز مشکلات برای همه مشخص شده. از موسسه خوب وکیل تلفنی سپاسگزارم
سلام.در این شرایط کرونایی ومشکلات اقتصادی موسسه وکیل تلفنی راه گشای مشکلات حقوقی شماست.خدمات بی نظیر این موسسه در زمینه های مختلف مشاوره تلفنی نگارش انواع دادخواست یار ویاور شماست در تمام لحظات زندگی.وکلای این موسسه برای حل مشکل شما راه حل مخصوص دارند جای هیچ گونه نگرانی نیست.با توان وقدرت این موسسه شما همیشه در همه مشکلات پیروز هستید
با سلام خدمت کاربران عزیز.جرم جعل اکنون مفهوم سنتی خود را از دست داده است چرا که پیشرفت های تکنولوژی در چندین سده اخیر باعث تحولات شگرفی در این حوزه شده است و ما الان با جعل رایانه ای و هک اینترنتی مواجهیم.اما جعل سنتی هم در قالب جعلی مثل جعل مهر الکترونیکی و ساخت مهر های برجسته انجام می گیرد.افراد می بایست مطالب تحقیقی مثل مطالب موسسه را به دقت بخوانند که به یک باره دچار مشکلات در زمینه جعل نشوند.شاد و پیروز باشید.مسیح آقاداودی
سلام و ارادت ، درود خداوند بر شما که زحمت میکشید و مقالات با کیفیت و کاربردی در اختیار کاربرانتون قرار میدین از مطلب ارائه شده استفاده کردم و بسیار لذت بردم و بر دانشم افزوده شد سپاس از همگی شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی