موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل متخصص قراردادها

وکیل متخصص قراردادها

تغریباً همه ما بر این امر واقفیم که قراردادها نقش بسیار موثری در آینده کاری ما خواهند داشت؛ اصولاً یک انسان موفق دو چیز را به خوبی می داند، یکی از این موارد نگارش قرارداد برای هر امری جزئی و یا کلی است؛ مورد دوم نیز که تا حدود بسیار زیادی به مورد اول مرتبط است، این است که نگارش قرارداد را به صورت تخصصی انجام دهد و تمامی مفاد مرتبط با امور مربوطه در قرارداد ذکر کند تا شک و شبه ای از روند فعالیت طرفین، برای هیچکدام از طرفین باقی نماند؛ این شخص موفق می داند که باید برای نگارش قرارداد ها به وکیل متخصص امر مراجعه کند و از او کمک بخواهد؛ از طرفی راه موفقیت در کسب والاترین خدمت با صرف هزینه ای اندک است که وکیل تلفنی به همین سبک خدمات خود را ارائه می دهد تا شما را به موفقیت، نزدیک تر سازد؛ حال قبل از اینکه به معرفی وکیل متخصص در امور قرارداد ها بپردازیم، به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص موارد رایج در قرارداد ها

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

تنظیم اصولی قرارداد های مختلف توسط چه کسی انجام می گیرد؟

 

professional lawyer of contracts concept

وکیل آنلاین متخصص به قراردادها

 

شروع و انجام هر کاری لازمه داشتن یک قرارداد قانونی و اصولی است؛ تنظیم اصولی قراردادهای مختلف توسط وکیل متخصص قرارداد ها صورت می گیرد و از به وجود آمدن اختلافات و نقطه کورهای حقوقی رابطه کاری جلوگیری می کند.

مشاوره حقوقی قراردادها می تواند شما را با یک دید باز و کاملا آگاهانه در مسیر کاری، تجاری و... قرار دهد؛ وکیل متخصص قرارداد ها در زمینه های مختلف می تواند قرارداد را به گونه ای تنظیم کند که منافع شما در نظر گرفته شود و از هر گونه ضرر و زیان مالی جلوگیری کند.

تنظیم اصولی قرارداد ها می تواند از طریق مشاوره حقوقی آنلاین قرارداد ها، مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد ها و ملاقات حضوری جهت دریافت مشاوره حقوقی صورت گیرد. هیچ گاه مهارت و تخصص کافی وکیل در تنظیم قرارداد ها را دست کم نگیرید. تنظیم اصولی قرارداد ها فقط توسط یک وکیل کاربلد و ماهر انجام می گیرد، یک وکیل متخصص به امور قرارداد ها می تواند موفقیت شما را تضمین کند.

 

وکیل متخصص قرارداد ها در چه تخصص هایی یافت می شود و چگونه می توان با ایشان ارتباط داشت؟

شما می توانید برای امور مختلف و در زمینه های مختلف از وکیل متخصص قرارداد ها مشاوره دریافت کنید؛ وکیل متخصص قرارداد ها یک وکیل پایه یک دادگستری است که شما می توانید با توجه به امور حقوقی خود ایشان را انتخاب کرده و مشاوره حقوقی دریافت کنید.

شاید لازم باشد تا بدانید که شما می توانید مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته از وکیل متخصص قرارداد ها دریافت کنید؛ اما به خاطر داشته باشید مشاوره حضوری به صورت 24 ساعته صورت نمی گیرد و فقط در ساعات اداری انجام می شود.

برای تنظیم قرارداد های تخصصی خود، می توانید از وکیل پایه یک دادگستری به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کنید.

 

نکته: تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی در تمام زمینه ها شما را یاری می کند و با صرف هزینه بسیار ارزان و در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما است. شما می توانید در تمام زمینه های تخصصی از وکلای متخصص ما مشاوره حقوقی تضمینی بگیرید.

 

ضروریات قبل از انعقاد یک قرارداد چیست؟

 

essentialities before settling a contract

نظارت آنلاین و 24 ساعته بر صحت نگارش قرارداد

 

اولین و مهمترین نکته ای که قبل از انعقاد یک قرارداد لازم است، دانش حقوقی کافی وکیل است؛ در حقیقت انعقاد یک قرارداد توسط یک وکیل ماهر و دانا می تواند کاملاً به نفع شما باشد، چراکه وکیل متخصص قرارداد ها با در نظر گرفتن تمام موارد مهم و جزییات، قرارداد را در چارچوب قانون و به گونه ای تنظیم می کند که منافع شما در آن اعمال شود.

 

توجه: یکی از ضروریاتی که در هنگام منعقد شدن یک قرارداد وجود دارد، تفهیم و آگاهی کامل شما از مواد قانونی و جزییات دقیق قرارداد است؛ شما باید به تمام مواردی که در قرارداد ذکر شده است، کاملا آگاه باشید.

این آگاهی می تواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند؛ بنابراین آگاهی کامل شما از تک تک سطرهای قرارداد جزو ضروریات قبل از انعقاد یک قرارداد به حساب می آید. تمامی این مسائل به دانش و مهارت وکیل بستگی دارد و اورژانس 24 ساعته قرارداد ها با بهترین و مجرب ترین وکلای ایران، آماده خدمات رسانی در تنظیم قرارداد های مختلف به شما است.

 

وکیل تخصصی قرارداد ها در موسسه وکیل تلفنی چه درجه علمی دارد و چرا باید به او اعتماد کنیم؟

تمامی وکلایی که در موسسه وکیل تلفنی حضور دارند، جزو وکلای با تجربه و پایه یک دادگستری هستند؛ تیم بزرگ وکیل تلفنی به پشتوانه چندین سال تجربه و تخصص آماده ارائه انواع خدمات به متقاضیان محترم است. یکی از مهمترین مسائلی که در این میان مطرح می شود، اطمینان به وکیل است.

در واقع در امور انعقاد قرارداد ها شما وظیفه بسیار سنگینی را به وکیل خود واگذار می کنید و همچنین دریافت هر نوع مشاوره ای از یک وکیل متخصص قرارداد ها می تواند در آینده کاری شما تاثیر بسیار زیادی بگذارد؛ موسسه وکیل تلفنی تضمین بهترین مشاوره حقوقی قرارداد ها و تضمین بهترین و ارزان ترین قیمت را به شما می دهد.

تمامی وکلایی که در مجموعه ما فعالیت می کنند، تخصص و مهارت کافی در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و به پاس رضایت متقاضیان و مراجعه کنندگان می توانیم ادعا کنیم بهترین وکلای ایران در موسسه ما فعالیت می کنند؛ شما با خاطری آسوده می توانید تنظیم قرارداد های خود را به وکلای دانا و مجرب موسسه وکیل تلفنی بسپارید.

 

مشاوره با وکیل متخصص قرارداد ها چه مزایایی دارد؟

 

Benefits of experiencing legal advice with professional cintracts lsawyer

تصحیح فوری و 24 ساعته اشتباهات در انواع قرارداد ها

 

امروزه پرونده های بسیار زیادی به دلیل فقدان قرارداد اصولی بین طرفین در دادگاه های کشور وجود دارد که در نهایت منجر به وارد شدن خسارت و زیان به طرفین می شود.

تنظیم اصولی قرارداد ها توسط وکیل متخصص قرارداد ها می تواند ضمن آگاهی سازی طرفین از جزییات قرارداد، از به وجود آمدن مشکلات و مسائل گوناگون جلوگیری کند؛ به عبارتی، داشتن دانش حقوقی کافی وکیل در تنظیم قرارداد ها، می تواند در چارچوب قانون و با حفظ منافع شخص صورت گیرد.

یکی از اصلی ترین مزایای مشاوره با وکیل متخصص، آگاهی کامل از جزییات قرارداد و مواد قانون است. در این صورت شخص به درستی تفهیم می شود و همین موضوع از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری می کند.

نکته بسیار مهمی که در اینجا مطرح می شود، داشتن دانش حقوقی کافی وکیل در رابطه با تنظیم قرارداد اصولی است؛ در مجموعه وکیل تلفنی، وکلای با تجربه ای فعالیت می کنند که می توانند شما را در امور حقوقی مربوط به قرارداد ها یاری کنند. دریافت مشاوره از وکیل مجرب می تواند منافع شما را کاملا حفظ کند.

 

آموزش  انعقاد عقد قرض

آموزش انعقاد عقد صلح

آموزش نگارش عقد جعاله

بررسی هدیه دادن یک مال (قانون هبه)

نگارش فوری انواع دادخواست های ملکی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام وقت همگی بخیر و خوشی باشه انشاءالله ... تشکر ویژه دارم از مدیریت محترم موسسه وکیل تلفنی و البته وکلای عزیز و با دانش به دلیل زحمات بی وقفه در راستای ایجاد آگاهی عمومی . لازم به ذکر است در خصوص قرارداد اخیرا یکی از دوستان بنده طی تماسی که با پشتیبان سایت و موسسه داشتند به وکیل مربوطه ارجاع داده شده و یک قرارداد عالی در خصوص همکاری و مشارکت برایشان تنظیم شد و دریافت کردند . ممنون از شما .
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام و عرض ادب، یکی از ضروریاتی که در هنگام منعقد شدن یک قرارداد وجود دارد، تفهیم و آگاهی کامل شما از مواد قانونی و جزییات دقیق قرارداد است؛ شما باید به تمام مواردی که در قرارداد ذکر شده است، کاملا آگاه باشید.این آگاهی می تواند از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری کند؛ بنابراین آگاهی کامل شما از تک تک سطرهای قرارداد جزو ضروریات قبل از انعقاد یک قرارداد به حساب می آید. تمامی این مسائل به دانش و مهارت وکیل بستگی دارد و اورژانس ۲۴ ساعته قرارداد ها با بهترین و مجرب ترین وکلای ایران، آماده خدمات رسانی در تنظیم قرارداد های مختلف به شما است.
باسلام پیرامون ما انسانها ۶ستند و روابطی که طی قراردادهایی شفاهی و کتبی برقرارمیشوند.که بهتراست این قراردادها باتوجه به اهمیتشان کتبی و طبق اصول توسط افراد خبره و باتوحه به تمام حقوق طرفین تنظیم شود تا از مشکلات احتمالی اینده جلوگیری شود
با سلام "وکیل متخصص به قراردادها در موسسه وکیل تلفن، ویژگی های خاصی دارد؛ به عنوان مثال، خدمات این وکلا به حدی با کیفیت است که موسسه برای آن ها ضمانت کیفیت را لحاظ کرده است و این بدین معناست که قرارداد های شما به صورت تضمینی و با قیمتی بسیار ارزان در این موسسه نگارش می شوند؛ از طرفی تمامی این وکلای گرانقدر، افتخار همکاری ۲۴ ساعته خود را به روش های تلفنی و آنلاین در دسترس موسسه قرارداده اند و از این رو تمامی هموطنان نیز می توانند از خدمات حقوقی این وکلا، به همین صورت بهره مند گردند
با سلام "وکیل متخصص به قراردادها در موسسه وکیل تلفن، ویژگی های خاصی دارد؛ به عنوان مثال، خدمات این وکلا به حدی با کیفیت است که موسسه برای آن ها ضمانت کیفیت را لحاظ کرده است و این بدین معناست که قرارداد های شما به صورت تضمینی و با قیمتی بسیار ارزان در این موسسه نگارش می شوند؛ از طرفی تمامی این وکلای گرانقدر، افتخار همکاری ۲۴ ساعته خود را به روش های تلفنی و آنلاین در دسترس موسسه قرارداده اند و از این رو تمامی هموطنان نیز می توانند از خدمات حقوقی این وکلا، به همین صورت بهره مند گردند
در دنیای امروزی توافق و قرارداد یکی از ارکان اصلی زندگی اجتماعی روزانه را تشکیل می‌دهد و جزیی جدا نشدنی از آن به حساب می‌آید. انسان‌ها در هر جایگاهی که قرار بگیرند هم تعهداتی را قبول میکنند و هم تعهداتی را نیبت به هم می‌دهند. بنابراین قراردادهای حقوقی در واقع تعهداتی هستند که میان دو طرف قرارداد منعقد می‌شوند با این تفاوت که در قالب به خصوص و ویژه‌ای در می‌آید و به این شکل آن را از سایر توافقات روزمره متمایز می‌کند. ما در این متن برآنیم که ابتدا در باب تعریف قرارداد حقوقی و مشخصات آن و سپس در مورد قراردادهای حقوقی متعارف در عرصه کسب و کار صحبت کنیم. به طور کلی قرارداد نوعی از توافق بین دو یا چند نفر برای برقراری رابطه تجاری یا غیر تجاری میباشد. در یک طرف قرارداد فردی قرار دارد که قصد به وجود آوردن قرارداد را دارد که به عمل او ایجاب می‌گویند و در طرف دیگر قرارداد شخصی است که ایجاب طرف مقابل را قبول می‌کند. در این راستا ماده 183 قانون مدنی بیان میکند: ” عقد عبارت از این است که یک یا چند فرد در مقابل یک یا چند فرد دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آن‌ها باشد. “ نکته مورد توجه این است که شخص به تنهایی نمی‌تواند قرارداد منعقد کند و قانون تحقق توافق یا قرارداد را از دو فرد به بالا مقدور دانسته است. بنابراین برای انجام قرارداد شرایط اصلی وجود دارد که در ماده 190 قانون مدنی نیز به آن اشاره شده است. این ها از شرایط اساسی صحت یک قرارداد محسوب می‌شوند. به این معنی که در صورت عدم تحقق این شرایط توافق فاقد اعتبار قانونی خواهد بود. این شرایط عبارتند از: قصد طرفین و رضایت آن‌ها زمانی که دو طرف با اراده بر موضوعی توافق کنند ملزم به رعایت آن می‌شوند. رضایت یک عمل درونی و منظور از آن اشتیاق برای انجام عملی است و قصد صورت بیرونیاین تمایل محسوب می‌شود که به واسطه عملی خارجی خود را نشان می دهد. صلاحیت طرفین صلاحیت به معنای قدرت و توانایی اعمال حق میباشد به این معنا که فرد بالغ، عاقل و رشید باشد و هم‌چنین در مورد شخص حقوقی لازم است بررسی شود که آیا در حوزه مورد نظر قدرت عمل لازم را دارد یا خیر؟ معلوم و مشخص بودن مورد معامله ( موضوع معامله ) موضوع قرارداد عبارت است از مال یا عملی که طرفین متعهد به یا انجام آن هستند که بایستی معلوم و مشخص باشد. مشروعیت جهت معامله منظور از جهت معامله همان هدف معامله است. البته باید گفت که معمولا در قراردادهای حقوقی جهت معامله ذکر نمی‌شود ولی اگر ذکر شد نباید خلاف شرع باشد.علاوه بر این شروط که از شرایط کلی و اساسی صحت قراردادها هستند ممکن است برخی شروط دیگر هم در قراردادها بیاید که لازمه آن قرارداد باشد.به عنوان مثال در برخی از قراردادها مدت قرارداد جز اصلی ارکان تشکیل‌دهنده آن قرارداد محسوب می‌شود. مثلا در قراردادهایی که موضوع آن‌ها انجام کار یا ارائه خدمات است و یا در قرارداد اجاره که شرط اساسی صحت آن درج مدت زمان می‌باشد و یا مواردی نظیر مبلغ قرارداد و محل تنظیم قرارداد.
ممنونم از وب سایت عالی د خوب وکیل تلفنی سپاس ازو وکلای پرسابقه در سریع ترین زمان و کمترین هزینه بهترین خدمت را ارائه میدهید .
سپاس از آگاهی عالی به دیگران دادن و وکلای پرسابقه و سایت وکیل تلفتی
این موسسه بهترین مشاوره ها را میدهد.
سلام ممنون از اینکه درکمترین زمان ممکن بهترین قرارداد و لایحه را برامون تنظیم میکنید واقعا قراردادهای تنظیمی شما رو دست نداره. خدا قوت
وبسایتی بسیار عالی کاربردی
سلام وقت بخیر من بارها با موسسه شما مشاوره تلفنی داشتم خواستم تشکر کنم از شما بابت اینکه ما را با کمترین هزینه به وکلا متخصص وصل میکنید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی