موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا مداح گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

وکیل متخصص قراردادها

وکیل متخصص قراردادها

تغریباً همه ما بر این امر واقفیم که قراردادها نقش بسیار موثری در آینده کاری ما خواهند داشت؛ اصولاً یک انسان موفق دو چیز را به خوبی می داند، یکی از این موارد نگارش قرارداد برای هر امری جزئی و یا کلی است؛ مورد دوم نیز که تا حدود بسیار زیادی به مورد اول مرتبط است، این است که نگارش قرارداد را به صورت تخصصی انجام دهد و تمامی مفاد مرتبط با امور مربوطه در قرارداد ذکر کند تا شک و شبه ای از روند فعالیت طرفین، برای هیچکدام از طرفین باقی نماند؛ این شخص موفق می داند که باید برای نگارش قرارداد ها به وکیل متخصص امر مراجعه کند و از او کمک بخواهد؛ از طرفی راه موفقیت در کسب والاترین خدمت با صرف هزینه ای اندک است که وکیل تلفنی به همین سبک خدمات خود را ارائه می دهد تا شما را به موفقیت، نزدیک تر سازد؛ حال قبل از اینکه به معرفی وکیل متخصص در امور قرارداد ها بپردازیم، به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

توصیه های خانم وکیل در خصوص موارد رایج در قرارداد ها

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل متخصص به قراردادها در موسسه وکیل تلفن، ویژگی های خاصی دارد؛ به عنوان مثال، خدمات این وکلا به حدی با کیفیت است که موسسه برای آن ها ضمانت کیفیت را لحاظ کرده است و این بدین معناست که قرارداد های شما به صورت تضمینی و با قیمتی بسیار ارزان در این موسسه نگارش می شوند؛ از طرفی تمامی این وکلای گرانقدر، افتخار همکاری 24 ساعته خود را به روش های تلفنی و آنلاین در دسترس موسسه قرارداده اند و از این رو تمامی هموطنان نیز می توانند از خدمات حقوقی این وکلا، به همین صورت بهره مند گردند؛ برای تماس تلفنی با وکلای متخصص به قراردادهای ما تنها کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

تنظیم اصولی قرارداد های مختلف توسط چه کسی انجام می گیرد؟

 

professional lawyer of contracts concept

وکیل آنلاین متخصص به قراردادها

 

شروع و انجام هر کاری لازمه داشتن یک قرارداد قانونی و اصولی است؛ تنظیم اصولی قراردادهای مختلف توسط وکیل متخصص قرارداد ها صورت می گیرد و از به وجود آمدن اختلافات و نقطه کورهای حقوقی رابطه کاری جلوگیری می کند.

مشاوره حقوقی قراردادها می تواند شما را با یک دید باز و کاملا آگاهانه در مسیر کاری، تجاری و... قرار دهد؛ وکیل متخصص قرارداد ها در زمینه های مختلف می تواند قرارداد را به گونه ای تنظیم کند که منافع شما در نظر گرفته شود و از هر گونه ضرر و زیان مالی جلوگیری کند.

تنظیم اصولی قرارداد ها می تواند از طریق مشاوره حقوقی آنلاین قرارداد ها، مشاوره حقوقی تلفنی قرارداد ها و ملاقات حضوری جهت دریافت مشاوره حقوقی صورت گیرد. هیچ گاه مهارت و تخصص کافی وکیل در تنظیم قرارداد ها را دست کم نگیرید. تنظیم اصولی قرارداد ها فقط توسط یک وکیل کاربلد و ماهر انجام می گیرد، یک وکیل متخصص به امور قرارداد ها می تواند موفقیت شما را تضمین کند.

 

وکیل متخصص قرارداد ها در چه تخصص هایی یافت می شود و چگونه می توان با ایشان ارتباط داشت؟

شما می توانید برای امور مختلف و در زمینه های مختلف از وکیل متخصص قرارداد ها مشاوره دریافت کنید؛ وکیل متخصص قرارداد ها یک وکیل پایه یک دادگستری است که شما می توانید با توجه به امور حقوقی خود ایشان را انتخاب کرده و مشاوره حقوقی دریافت کنید.

شاید لازم باشد تا بدانید که شما می توانید مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته از وکیل متخصص قرارداد ها دریافت کنید؛ اما به خاطر داشته باشید مشاوره حضوری به صورت 24 ساعته صورت نمی گیرد و فقط در ساعات اداری انجام می شود.

برای تنظیم قرارداد های تخصصی خود، می توانید از وکیل پایه یک دادگستری به صورت 24 ساعته و بدون محدودیت، مشاوره حقوقی آنلاین و مشاوره حقوقی تلفنی دریافت کنید.

 

نکته: تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی در تمام زمینه ها شما را یاری می کند و با صرف هزینه بسیار ارزان و در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما است. شما می توانید در تمام زمینه های تخصصی از وکلای متخصص ما مشاوره حقوقی تضمینی بگیرید.

 

ضروریات قبل از انعقاد یک قرارداد چیست؟