موسسه وکیل تلفنی

 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

وکیل فوری

وکیل فوری

فردی که از طرف شخص حقوقی یا حقیقی پس از عقد قرارداد وکالت برای انجام کاری مامور می شود، وکیل نام دارد. گاهی اوقات افراد به صورت ناگهانی با مشکل حقوقی روبه رو می شوند که هر گونه اقدام بدون آگاهی باعث گره افتادن در مسیر می شود؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل فوری در این شرایط تاثیر به سزایی در تسریع روند حل مشکل دارد؛ طبق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در همه دادگاه ها طرفیت دعوا حق انتخاب وکیل برای دفاع از خود را دارند و اگر افراد توانایی پرداخت حق الوکاله را نداشته باشند دولت برای برقراری توازن عدالت موظف به استخدام وکیل برای آنها می باشد.

 

سخنان یکی از وکلای بانوان در خصوص موسسه حقوقی ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل فوری نیز از خدمات حقوقی 24 ساعته ماست که طی آن وکلای ما دست به دست هم داده اند که به قید فوریت و الساعه مشکلات هموطنان عزیزمان را در تمامی زمینه های حقوقی نادر و رایج حل نمایند؛ وکیل فوری می تواند به صورت آنلاین و تلفنی به شما مشاوره حقوقی دهد یا اینکه در محل مورد نظر شما حاظر شده و با شما مشاوره حقوقی حضوری داشته باشد؛ نکته جالب توجه دیگر این است که شما می توانید وکیل فوری را خودتان انتخاب کنید، اینکه او مرد باشد یا زن، تخصص او، و حتی ارتباط برقرار کردن با چهره او دست شماست؛ کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکانات تماس فوری با وکیل، فوراً برایتان فراهم گردد"

 

 

وکیل فوری کیست و به چه روش هایی می توان به او دسترسی داشت؟

 

urgent lawyer and ways of contact

وکیل آنلاین اورژانسی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

با توجه به اینکه امروزه نیاز به دریافت مشاوره حقوقی فوری از وکیل با تجربه احساس می شود که همه افراد به یک وکیل فوری آنلاین و 24 ساعته در زمینه های مختلف نیازمند هستند؛ اما چه زمانی افراد احساس می کنند که به تماس اضطراری با وکیل نیاز دارند؟

 • ممکن است گاهی افراد زمان زیادی تا حضور در دادگاه نداشته باشند؛ به عبارتی دیگر ممکن است بنا به هر دلایلی فقط تا چند روز امکان رسیدگی به این موقعیت را داشته باشند و بعد از گذشت این مدت زمان کوتاه دیگر امکان رسیدگی به آن مشکل حقوقی وجود نداشته باشد؛ بنابراین در این وضعیت زمان یک مسئله ی بسیار مهم به شمار می رود و افراد به دنبال این هستند تا از سریع ترین راه های ممکن نسبت به پرسیدن سوالات حقوقی خود اقدام کنند؛ در این موارد پیشنهاد می شود که  یک وکیل فوری متخصص در مشکل حقوقی تان، آناً در لحظه کمک بگیرید.

 

چگونه به وکیل فوری دسترسی پیدا کنیم؟

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی این امکان وجود دارد که افراد می توانند به وسیله تلفن، شبکه های مجازی و سایت های مختلف سوال خود را مطرح کرده و در مدت زمان بسیار کوتاهی به مشاوره حقوقی آنلاین بپردازند؛ موسسه وکیل تلفنی با سال ها تجربه این امکان را برای افراد به وجود آورده که بدون در نظر گرفتن بُعد زمان و مکان با یک وکیل حرفه ای مشورت کنند؛ کافی است با سامانه مورد نظر تماس گرفته و سوال حقوقی خود را مطرح کنید و پاسخ مناسب را دریافت نمایید.

 

مشخصه ها و خصوصیت های یک وکیل فوری پایه یک چیست؟

 

specialties and identifications of a lawyer

در ادامه می توان گفت که یکی از ویژگی های کمک گرفتن از وکیل اضطراری تلفنی این است که در هزینه های شما صرفه جویی می شود؛ وکیل تلفنی با سابقه ای درخشان از میان تعداد زیادی وکلای پایه یک دادگستری بهترین ها را انتخاب کرده است؛ این افراد با گذراندن آزمون ها و مراحل سختی به استخدام این موسسه درآمده و به عنوان وکیل فوری، روند رسیدگی به مشکلات حقوقی افراد را تسریع می بخشند.

به عنوان مثال، اگر شما یک مشکل حقوقی در امور کیفری دارید و زمان زیادی برای مراجعه به وکیل و گذراندن مراحل معمول برای مراجعه ی حضوری ندارید می توانید امور کیفری و پرونده های حقوقی خود را به وکیل فوری تلفنی بسپارید.

بله؛ وکلای پایه یک دادگستری ما این امکان را دارند که در زمینه های مختلف و و دعاوی گوناگون حضور پیدا کنند؛ ایشان نسبت به تخصص های خود می توانند در دعاوی مختلف خانواده، ملکی، مهاجرت، مالیاتی، ثبت احوال، شرکت‌ ها، چک و سفته و ... شرکت کند؛ برای تماس اضطراری با وکیل پایه یک دادگستری می توانید به موسسه وکیل تلفنی مراجعه کرده و از مشاوره حقوقی تلفنی و فوری، آنهم به صورت 24 ساعته بهره مند شوید.

 

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل فوری چه مزایایی دارد؟

legal advice from an immediate lawyer

اولین ویژگی استفاده از وکیل تلفنی، امکان استفاده از مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان است؛ افراد در برخی موارد امکان مراجعه به دفاتر وکالت و یافتن وکیل مناسب را ندارند. به همین دلیل می توانند از وکیل تلفنی استفاده کرده و با استفاده از وکیل اورژانسی یا وکیل همراه در زمان و هزینه ها نهایت صرفه جویی را به عمل بیاورند.

یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای استفاده وکیل در لحظه این است که افراد امکان مشورت با وکیل مجرب و آشنا به امور مورد نظر را دارد و بدون فوت وقت می توانند از دریافت راهکار حقوقی آنلاین بهره مند شوند.

از دیگر مزایایی تماس فوری با وکیل این است که افراد امکان مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری آشنا با قوانین حقوقی مختلف بهره مند شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود می رسند.

 

بنگاه 24 ساعته وکلای فوری آنلاین و تلفنی در ایران کجاست؟

online lawyers conglomeration

اگر شما متقاضی تماس فوری با وکیل هستید، اولین سوالی که برای شما پیش خواهد آمد این است که باید به کجا مراجعه کنید؟ موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری بهترین وکلای ایران به صورت 24 ساعته به روش های آنلاین، تلفنی و حتی حضوری در خدمت متقاضیان قرار گرفته است؛ هم میهنان عزیز می توانند بدون دغدغه ی زمان و هزینه های بالا بر اساس نیاز خود از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی از طریق واتساپ، مشاوره حقوقی از طریق چت تلگرام و فیس تایم نسبت به مشکلات حقوقی خود اقدام کنند.

همانطور که کمی بالاتر نیز به این مورد اشاره شد؛ افراد این امکان را دارند که بدون محدودیت زمانی و مکانی از سراسر کشور و در هر ساعت از شبانه روز به شکل غیر حضوری از خدمات وکیل تلفنی آنلاین یا وکیل فوری بهره مند شوند.

موسسه ی وکیل تلفنی به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات حقوقی که تقریباً با ورود اینترنت به ایران فعالیت خود را استارت زده و امروزه در شهرهای مختلف ایران دارای نمایندگی است؛ شما این امکان را دارید که در هر ساعت از شبانه روز از راهکار حقوقی 24 ساعته ای بهره مند شوید که دارای ضمانت قیمت و کیفیت هستند.

 

هزینه مشاوره فوری با وکیل چقدر است و چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

یکی از موارد بسیار مورد توجه در زمینه مشورت با وکیل هزینه ی آن است؛ متأسفانه در برخی موارد مشاهده شده که افراد به علت هزینه های سرسام آور وکالت، از مراجعه به وکیل سرباز زده و همین امر موجب سردرگمی و از بین رفتن حقوق آن ها شده است.

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، ما برای تمامی خدمات حقوقی خود دارای ضمانت قیمت و کیفیت هستیم و از این رو هیچ مشکلی، جان، اعصاب و جیب شما را تهدید نخواهد کرد.

 

ویژگی های وکیل فوری خوب چیست؟

 

identifications of a great lawyer

تماس اورژانسی و 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

 1. اطلاعات و دانش کافی درباره قوانین و مسائل حقوقی.

 2. قابل اعتماد بودن و محرم اسرار موکل خود.

 3. پایبندی به تعهدات اخلاقی و حرفه ای مانند: اجتناب از گفتن مطالب غیر ممکن و اغراق آمیز.

 4. جلوگیری از گرفتن انتخاب بیراهه برای حل مشکلات حقوقی توسط موکل.

 5. قدرت بیان با اعتماد بنفس و تاثیر گذاری بالای سخن.

 

تعهداتی یک وکیل فوری پس از عقد قرارداد الکترونیک وکالت به آنها پایبند می شود، چیستند؟

 1. در صورتی که موکل به دلیل سهل انگاری وکیل، متحمل خسارتی شود، وکیل مسئول آن خواهد بود.

 2. موکل موظف به پرداخت حق الوکاله وکیل بر اساس عرف، اجرت المثل و یا قرارداد می باشد.

 3. موکل موظف به پرداخت هزینه های فرعی که وکیل در روند وکالت پرداخته مانند: مالیات، کرایه و عوارض می باشد.

 4. وکیل موظف به استرداد اموال تحویلی (اموالی که وکیل به واسطه وکالت به دست می آورد)  به موکل خود می باشد.

 5. وکیل موظف به تسلیم صورت حساب وکالت به موکل خود می باشد.

 

شخصی که پس از اتمام دوره تحصیلات دانشگاهی از مقطع لیسانس به بالا در رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی، در آزمون سراسری کانون وکلای دادگستری به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شده و پس از اتمام دوره کارآموزی در آزمون اختبار و مصاحبه علمی قبول شود بعد از اتیان سوگند به عنوان وکیل دادگستری (پایه یک) نائل می شود و شما می توانید با مشورت گرفتن از یک وکیل قبل از هر گونه اقدامی برای حل سریع و بدون ایجاد مشکلات بیشتر ضروری می باشد.

 

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی آنلاین

 

immediate lawyer for online legal advice

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی فوری به تمامی امور حقوقی

 

مشاور حقوقی با ارائه راهکار های صحیح به افراد در تسریع انجام اقدامات، رسیدگی های لازم پرونده و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه تاثیر به سزایی دارد؛ وکلا به دلیل آگاهی و تجربه بالا بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی می باشند؛ افراد می توانند از وکیل فوری با اطمینان خاطر برای گرفتن مشاوره حقوقی در سریعترین زمان ممکن کمک بگیرند.

تکنولوژی امروزه به افراد با تسریع روند برقراری ارتباط بدون نیاز به حضور در مکان و زمان مشخصی کمک می کند؛ در نتیجه مشاوره حقوقی آنلاین نیز برای ارائه خدمات حقوقی گسترش پیدا کرده است.

از مزایای خدمات مشاوره حقوقی به صورت آنلاین می توان به دسترسی سریع در هر زمان و مکانی، امکان ارسال مستندات و مدارک لازم مانند: فیلم، صدا و عکس، صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی مانند: هزینه های رفت و آمد، اشاره کرد.

                                                           

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی تلفنی

امکان گرفتن مشاوره حقوقی به صورت تلفنی میان افراد به دلیل برقراری ارتباط به سادگی و دریافت پاسخ پرسش های حقوقی طی سریعترین زمان ممکن، مورد توجه قرار دارد؛ شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در امور حقوقی خود تماس تلفنی برقرار نمایید.

 

button

 

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی حضوری

 

presentee legal advice

کاتالوگ مشخصات برترین وکلای پایه یک ایران

 

گرفتن مشاوره به صورت حضوری همانند مشاوره آنلاین و تلفنی محدودیت زمانی ندارد؛ یعنی تا هر زمان که وکیل لازم بداند مکالمه ادامه خواهد داشت؛ از مزایای دیگر می توان به بررسی اسناد و مدارک همزمان با توضیح نکات لازم و ارائه راه حل اشاره کرد؛ شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران مجرب ما برای پرسیدن سوالات حقوقی و دریافت پاسخ در سریعترین زمان ارتباط برقرار کنید.

 

وکیل فوری برای نگارش قرارداد

تنظیم و عقد قرارداد اهمیت فراوانی دارد؛ زیرا قرارداد های بسیاری به دلیل نقص دانش قراردادی و حقوقی لازم در نگارش به بن بست رسیده و طرفین را ناگزیر به مراجعه به محاکم قضایی نموده است.

قراردادی که تحت نظر یک وکیل آگاه و با تجربه تنظیم می شود فرصت سوءاستفاده، نقص و تخلف را از طرفین قرارداد می گیرد؛ گرفتن مشاوره از وکیل فوری قبل از امضای قرارداد برای بررسی مفاد قرارداد و شرایط طرفین برای جلوگیری از ایجاد مشکل در آینده ضروری است.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  به بسیار از اهداف حقوقی خود جامه عمل بپوشانید.

                                                  

وکیل فوری برای پرونده طلاق، مهریه و نفقه 

دادن وکالت به وکیل دادگستری برای انجام اقدامات حقوقی طلاق، باعث تسریع و تصحیح این مراحل به بهترین نحو می گردد؛ در مسائل مربوط به مهریه و نفقه باید به مسائل حقوقی و مالی آگاه و مسلط بود؛ بنابراین کمک گرفتن از یک وکیل باتجربه اهمیت فراوانی دارد.

 

وکیل فوری در مازندران