موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل فوری

وکیل فوری

فردی که از طرف شخص حقوقی یا حقیقی پس از عقد قرارداد وکالت برای انجام کاری مامور می شود، وکیل نام دارد؛ گاهی اوقات افراد به صورت ناگهانی با مشکل حقوقی روبه رو می شوند که هر گونه اقدام بدون آگاهی باعث گره افتادن در مسیر می شود؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل فوری در این شرایط تاثیر به سزایی در تسریع روند حل مشکل دارد؛ طبق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در همه دادگاه ها طرفیت دعوا حق انتخاب وکیل برای دفاع از خود را دارند و اگر افراد توانایی پرداخت حق الوکاله را نداشته باشند دولت برای برقراری توازن عدالت موظف به استخدام وکیل برای آنها می باشد.

 

سخنان یکی از وکلای بانوان در خصوص موسسه حقوقی ما

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 


وکیل فوری کیست و به چه روش هایی می توان به او دسترسی داشت؟

urgent lawyer and ways of contact

وکیل آنلاین اورژانسی ارزان و تضمینی 24 ساعته

 

با توجه به اینکه امروزه نیاز به دریافت مشاوره حقوقی فوری از وکیل با تجربه احساس می شود که همه افراد به یک وکیل فوری آنلاین و 24 ساعته در زمینه های مختلف نیازمند هستند؛ اما چه زمانی افراد احساس می کنند که به تماس اضطراری با وکیل نیاز دارند؟

 • ممکن است گاهی افراد زمان زیادی تا حضور در دادگاه نداشته باشند؛ به عبارتی دیگر ممکن است بنا به هر دلایلی فقط تا چند روز امکان رسیدگی به این موقعیت را داشته باشند و بعد از گذشت این مدت زمان کوتاه دیگر امکان رسیدگی به آن مشکل حقوقی وجود نداشته باشد؛ بنابراین در این وضعیت زمان یک مسئله ی بسیار مهم به شمار می رود و افراد به دنبال این هستند تا از سریع ترین راه های ممکن نسبت به پرسیدن سوالات حقوقی خود اقدام کنند؛ در این موارد پیشنهاد می شود که  یک وکیل فوری متخصص در مشکل حقوقی تان، آناً در لحظه کمک بگیرید.

 

چگونه به وکیل فوری دسترسی پیدا کنیم؟

 

 

در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی این امکان وجود دارد که افراد می توانند به وسیله تلفن، شبکه های مجازی و سایت های مختلف سوال خود را مطرح کرده و در مدت زمان بسیار کوتاهی به مشاوره حقوقی آنلاین بپردازند؛ موسسه وکیل تلفنی با سال ها تجربه این امکان را برای افراد به وجود آورده که بدون در نظر گرفتن بُعد زمان و مکان با یک وکیل حرفه ای مشورت کنند؛ کافی است با سامانه مورد نظر تماس گرفته و سوال حقوقی خود را مطرح کنید و پاسخ مناسب را دریافت نمایید.

 

مشخصه ها و خصوصیت های یک وکیل فوری پایه یک چیست؟

 

specialties and identifications of a lawyer

در ادامه می توان گفت که یکی از ویژگی های کمک گرفتن از وکیل اضطراری تلفنی این است که در هزینه های شما صرفه جویی می شود؛ وکیل تلفنی با سابقه ای درخشان از میان تعداد زیادی وکلای پایه یک دادگستری بهترین ها را انتخاب کرده است؛ این افراد با گذراندن آزمون ها و مراحل سختی به استخدام این موسسه درآمده و به عنوان وکیل فوری، روند رسیدگی به مشکلات حقوقی افراد را تسریع می بخشند.

به عنوان مثال، اگر شما یک مشکل حقوقی در امور کیفری دارید و زمان زیادی برای مراجعه به وکیل و گذراندن مراحل معمول برای مراجعه ی حضوری ندارید می توانید امور کیفری و پرونده های حقوقی خود را به وکیل فوری تلفنی بسپارید.

بله؛ وکلای پایه یک دادگستری ما این امکان را دارند که در زمینه های مختلف و و دعاوی گوناگون حضور پیدا کنند؛ ایشان نسبت به تخصص های خود می توانند در دعاوی مختلف خانواده، ملکی، مهاجرت، مالیاتی، ثبت احوال، شرکت‌ ها، چک و سفته و ... شرکت کند؛ برای تماس اضطراری با وکیل پایه یک دادگستری می توانید به موسسه وکیل تلفنی مراجعه کرده و از مشاوره حقوقی تلفنی و فوری، آنهم به صورت 24 ساعته بهره مند شوید.

 

دریافت مشاوره حقوقی از وکیل فوری چه مزایایی دارد؟

legal advice from an immediate lawyer

اولین ویژگی استفاده از وکیل تلفنی، امکان استفاده از مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان است؛ افراد در برخی موارد امکان مراجعه به دفاتر وکالت و یافتن وکیل مناسب را ندارند. به همین دلیل می توانند از وکیل تلفنی استفاده کرده و با استفاده از وکیل اورژانسی یا وکیل همراه در زمان و هزینه ها نهایت صرفه جویی را به عمل بیاورند.

یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای استفاده وکیل در لحظه این است که افراد امکان مشورت با وکیل مجرب و آشنا به امور مورد نظر را دارد و بدون فوت وقت می توانند از دریافت راهکار حقوقی آنلاین بهره مند شوند.

از دیگر مزایایی تماس فوری با وکیل این است که افراد امکان مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری آشنا با قوانین حقوقی مختلف بهره مند شده و در کوتاه ترین زمان ممکن به هدف خود می رسند.

 

بنگاه 24 ساعته وکلای فوری آنلاین و تلفنی در ایران کجاست؟

online lawyers conglomeration

اگر شما متقاضی تماس فوری با وکیل هستید، اولین سوالی که برای شما پیش خواهد آمد این است که باید به کجا مراجعه کنید؟ موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری بهترین وکلای ایران به صورت 24 ساعته به روش های آنلاین، تلفنی و حتی حضوری در خدمت متقاضیان قرار گرفته است؛ هم میهنان عزیز می توانند بدون دغدغه ی زمان و هزینه های بالا بر اساس نیاز خود از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی از طریق واتساپ، مشاوره حقوقی از طریق چت تلگرام و فیس تایم نسبت به مشکلات حقوقی خود اقدام کنند.

همانطور که کمی بالاتر نیز به این مورد اشاره شد؛ افراد این امکان را دارند که بدون محدودیت زمانی و مکانی از سراسر کشور و در هر ساعت از شبانه روز به شکل غیر حضوری از خدمات وکیل تلفنی آنلاین یا وکیل فوری بهره مند شوند.

موسسه ی وکیل تلفنی به عنوان یکی از قدیمی ترین موسسات حقوقی که تقریباً با ورود اینترنت به ایران فعالیت خود را استارت زده و امروزه در شهرهای مختلف ایران دارای نمایندگی است؛ شما این امکان را دارید که در هر ساعت از شبانه روز از راهکار حقوقی 24 ساعته ای بهره مند شوید که دارای ضمانت قیمت و کیفیت هستند.

 

هزینه مشاوره فوری با وکیل چقدر است و چگونه باید آن را پرداخت نمود؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

یکی از موارد بسیار مورد توجه در زمینه مشورت با وکیل هزینه ی آن است؛ متأسفانه در برخی موارد مشاهده شده که افراد به علت هزینه های سرسام آور وکالت، از مراجعه به وکیل سرباز زده و همین امر موجب سردرگمی و از بین رفتن حقوق آن ها شده است.

همانطور که کمی بالاتر نیز به آن اشاره شد، ما برای تمامی خدمات حقوقی خود دارای ضمانت قیمت و کیفیت هستیم و از این رو هیچ مشکلی، جان، اعصاب و جیب شما را تهدید نخواهد کرد.

 

ویژگی های وکیل فوری خوب چیست؟

 

identifications of a great lawyer

تماس اورژانسی و 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

 1. اطلاعات و دانش کافی درباره قوانین و مسائل حقوقی.

 2. قابل اعتماد بودن و محرم اسرار موکل خود.

 3. پایبندی به تعهدات اخلاقی و حرفه ای مانند: اجتناب از گفتن مطالب غیر ممکن و اغراق آمیز.

 4. جلوگیری از گرفتن انتخاب بیراهه برای حل مشکلات حقوقی توسط موکل.

 5. قدرت بیان با اعتماد بنفس و تاثیر گذاری بالای سخن.

 

تعهداتی یک وکیل فوری پس از عقد قرارداد الکترونیک وکالت به آنها پایبند می شود، چیستند؟

 1. در صورتی که موکل به دلیل سهل انگاری وکیل، متحمل خسارتی شود، وکیل مسئول آن خواهد بود.

 2. موکل موظف به پرداخت حق الوکاله وکیل بر اساس عرف، اجرت المثل و یا قرارداد می باشد.

 3. موکل موظف به پرداخت هزینه های فرعی که وکیل در روند وکالت پرداخته مانند: مالیات، کرایه و عوارض می باشد.

 4. وکیل موظف به استرداد اموال تحویلی (اموالی که وکیل به واسطه وکالت به دست می آورد)  به موکل خود می باشد.

 5. وکیل موظف به تسلیم صورت حساب وکالت به موکل خود می باشد.

 

شخصی که پس از اتمام دوره تحصیلات دانشگاهی از مقطع لیسانس به بالا در رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی، در آزمون سراسری کانون وکلای دادگستری به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شده و پس از اتمام دوره کارآموزی در آزمون اختبار و مصاحبه علمی قبول شود بعد از اتیان سوگند به عنوان وکیل دادگستری (پایه یک) نائل می شود و شما می توانید با مشورت گرفتن از یک وکیل قبل از هر گونه اقدامی برای حل سریع و بدون ایجاد مشکلات بیشتر ضروری می باشد.

 

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی آنلاین

 

immediate lawyer for online legal advice

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی فوری به تمامی امور حقوقی

 

مشاور حقوقی با ارائه راهکار های صحیح به افراد در تسریع انجام اقدامات، رسیدگی های لازم پرونده و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه تاثیر به سزایی دارد؛ وکلا به دلیل آگاهی و تجربه بالا بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی می باشند؛ افراد می توانند از وکیل فوری با اطمینان خاطر برای گرفتن مشاوره حقوقی در سریعترین زمان ممکن کمک بگیرند.

تکنولوژی امروزه به افراد با تسریع روند برقراری ارتباط بدون نیاز به حضور در مکان و زمان مشخصی کمک می کند؛ در نتیجه مشاوره حقوقی آنلاین نیز برای ارائه خدمات حقوقی گسترش پیدا کرده است.

از مزایای خدمات مشاوره حقوقی به صورت آنلاین می توان به دسترسی سریع در هر زمان و مکانی، امکان ارسال مستندات و مدارک لازم مانند: فیلم، صدا و عکس، صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی مانند: هزینه های رفت و آمد، اشاره کرد.

 

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی تلفنی

 

 

امکان گرفتن مشاوره حقوقی به صورت تلفنی میان افراد به دلیل برقراری ارتباط به سادگی و دریافت پاسخ پرسش های حقوقی طی سریعترین زمان ممکن، مورد توجه قرار دارد؛ شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در امور حقوقی خود تماس تلفنی برقرار نمایید.

 

button

 

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی حضوری