موسسه وکیل تلفنی

 • حسن رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۰:۴۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • رضا محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱۴:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

وکیل فوری

وکیل فوری

فردی که از طرف شخص حقوقی یا حقیقی پس از عقد قرارداد وکالت برای انجام کاری مامور می شود، وکیل نام دارد. گاهی اوقات افراد به صورت ناگهانی با مشکل حقوقی روبه رو می شوند که هر گونه اقدام بدون آگاهی باعث گره افتادن در مسیر می شود؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل فوری در این شرایط تاثیر به سزایی در تسریع روند حل مشکل دارد؛ طبق اصل 35 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در همه دادگاه ها طرفیت دعوا حق انتخاب وکیل برای دفاع از خود را دارند و اگر افراد توانایی پرداخت حق الوکاله را نداشته باشند دولت برای برقراری توازن عدالت موظف به استخدام وکیل برای آنها می باشد.

 

سخنان یکی از وکلای بانوان در خصوص موسسه حقوقی ما

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وکیل فوری نیز از خدمات حقوقی 24 ساعته ماست که طی آن وکلای ما دست به دست هم داده اند که به قید فوریت و الساعه مشکلات هموطنان عزیزمان را در تمامی زمینه های حقوقی نادر و رایج حل نمایند؛ وکیل فوری می تواند به صورت آنلاین و تلفنی به شما مشاوره حقوقی دهد یا اینکه در محل مورد نظر شما حاظر شده و با شما مشاوره حقوقی حضوری داشته باشد؛ نکته جالب توجه دیگر این است که شما می توانید وکیل فوری را خودتان انتخاب کنید، اینکه او مرد باشد یا زن، تخصص او، و حتی ارتباط برقرار کردن با چهره او دست شماست؛ کافیست تا تصویرک زیر را لمس نمایید تا امکانات تماس فوری با وکیل، فوراً برایتان فراهم گردد"

 

 

ویژگی های وکیل فوری خوب چیست؟

 

identifications of a great lawyer

تماس اورژانسی و 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستری

 

 1. اطلاعات و دانش کافی درباره قوانین و مسائل حقوقی.

 2. قابل اعتماد بودن و محرم اسرار موکل خود.

 3. پایبندی به تعهدات اخلاقی و حرفه ای مانند: اجتناب از گفتن مطالب غیر ممکن و اغراق آمیز.

 4. جلوگیری از گرفتن انتخاب بیراهه برای حل مشکلات حقوقی توسط موکل.

 5. قدرت بیان با اعتماد بنفس و تاثیر گذاری بالای سخن.

 

تعهداتی یک وکیل فوری پس از عقد قرارداد الکترونیک وکالت به آنها پایبند می شود، چیستند؟

 1. در صورتی که موکل به دلیل سهل انگاری وکیل، متحمل خسارتی شود، وکیل مسئول آن خواهد بود.

 2. موکل موظف به پرداخت حق الوکاله وکیل بر اساس عرف، اجرت المثل و یا قرارداد می باشد.

 3. موکل موظف به پرداخت هزینه های فرعی که وکیل در روند وکالت پرداخته مانند: مالیات، کرایه و عوارض می باشد.

 4. وکیل موظف به استرداد اموال تحویلی (اموالی که وکیل به واسطه وکالت به دست می آورد)  به موکل خود می باشد.

 5. وکیل موظف به تسلیم صورت حساب وکالت به موکل خود می باشد.

 

شخصی که پس از اتمام دوره تحصیلات دانشگاهی از مقطع لیسانس به بالا در رشته حقوق و یا فقه و مبانی حقوق اسلامی، در آزمون سراسری کانون وکلای دادگستری به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شده و پس از اتمام دوره کارآموزی در آزمون اختبار و مصاحبه علمی قبول شود بعد از اتیان سوگند به عنوان وکیل دادگستری (پایه یک) نائل می شود و شما می توانید با مشورت گرفتن از یک وکیل قبل از هر گونه اقدامی برای حل سریع و بدون ایجاد مشکلات بیشتر ضروری می باشد.

 

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی آنلاین

 

immediate lawyer for online legal advice

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی فوری به تمامی امور حقوقی

 

مشاور حقوقی با ارائه راهکار های صحیح به افراد در تسریع انجام اقدامات، رسیدگی های لازم پرونده و همچنین جلوگیری از اتلاف وقت و سرمایه تاثیر به سزایی دارد؛ وکلا به دلیل آگاهی و تجربه بالا بهترین مشاوران در زمینه مشکلات حقوقی می باشند؛ افراد می توانند از وکیل فوری با اطمینان خاطر برای گرفتن مشاوره حقوقی در سریعترین زمان ممکن کمک بگیرند.

تکنولوژی امروزه به افراد با تسریع روند برقراری ارتباط بدون نیاز به حضور در مکان و زمان مشخصی کمک می کند؛ در نتیجه مشاوره حقوقی آنلاین نیز برای ارائه خدمات حقوقی گسترش پیدا کرده است.

از مزایای خدمات مشاوره حقوقی به صورت آنلاین می توان به دسترسی سریع در هر زمان و مکانی، امکان ارسال مستندات و مدارک لازم مانند: فیلم، صدا و عکس، صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی مانند: هزینه های رفت و آمد، اشاره کرد.

                                                           

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی تلفنی

امکان گرفتن مشاوره حقوقی به صورت تلفنی میان افراد به دلیل برقراری ارتباط به سادگی و دریافت پاسخ پرسش های حقوقی طی سریعترین زمان ممکن، مورد توجه قرار دارد؛ شما می توانید از طریق لمس تصویرک زیر با وکیل متخصص در امور حقوقی خود تماس تلفنی برقرار نمایید.

 

button

 

وکیل فوری برای مشاوره حقوقی حضوری

 

presentee legal advice

کاتالوگ مشخصات برترین وکلای پایه یک ایران

 

گرفتن مشاوره به صورت حضوری همانند مشاوره آنلاین و تلفنی محدودیت زمانی ندارد؛ یعنی تا هر زمان که وکیل لازم بداند مکالمه ادامه خواهد داشت؛ از مزایای دیگر می توان به بررسی اسناد و مدارک همزمان با توضیح نکات لازم و ارائه راه حل اشاره کرد؛ شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با مشاوران مجرب ما برای پرسیدن سوالات حقوقی و دریافت پاسخ در سریعترین زمان ارتباط برقرار کنید.

 

وکیل فوری برای نگارش قرارداد

تنظیم و عقد قرارداد اهمیت فراوانی دارد؛ زیرا قرارداد های بسیاری به دلیل نقص دانش قراردادی و حقوقی لازم در نگارش به بن بست رسیده و طرفین را ناگزیر به مراجعه به محاکم قضایی نموده است.

قراردادی که تحت نظر یک وکیل آگاه و با تجربه تنظیم می شود فرصت سوءاستفاده، نقص و تخلف را از طرفین قرارداد می گیرد؛ گرفتن مشاوره از وکیل فوری قبل از امضای قرارداد برای بررسی مفاد قرارداد و شرایط طرفین برای جلوگیری از ایجاد مشکل در آینده ضروری است.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته  به بسیار از اهداف حقوقی خود جامه عمل بپوشانید.

                                                  

وکیل فوری برای پرونده طلاق، مهریه و نفقه 

دادن وکالت به وکیل دادگستری برای انجام اقدامات حقوقی طلاق، باعث تسریع و تصحیح این مراحل به بهترین نحو می گردد؛ در مسائل مربوط به مهریه و نفقه باید به مسائل حقوقی و مالی آگاه و مسلط بود؛ بنابراین کمک گرفتن از یک وکیل باتجربه اهمیت فراوانی دارد.

 

وکیل فوری در مازندران

 

immediate lawyer in mazandaran

ارگان 24 ساعته حقوقی وکلای پایه یک تهران

 

شناسایی یک وکیل خوب با توجه به تجربه و تخصص او چندان مشکل نمی باشد؛ بسیاری از وکلای پایه یک خانم و آقای ما در جای جای مازندران حضور دارند و شما می توانید آنها را از کاتالوگ وکلای ما که در صفحه اول موجود می باشد انتخاب نموده و با آنها مشاوره حقوقی فوری به صورت آنلاین، تلفنی و حتی حضوری نیز در تمامی زمینه های حقوقی داشته باشید؛ لازم به ذکر است که تمامی مشاوره ها به غیر از مشاوره حقوقی حضوری به صورت 24 ساعت در وکیل تلفنی صورت می گیرند.

 

وکیل فوری در تهران

گرفتن مشاوره حقوقی برای افراد در واقع یک سرمایه گذاری است که افراد را از بحران های حقوقی و کیفری نجات می دهد؛ خوشبختانه موسسه حقوقی ما با برترین وکلای پایه یک تهران ارتباط داشته و تونل ارتباطی آنها با تمامی مردم ایران شده است؛ امکان انتخاب این وکلا نیز در کاتالوگ 1000 نفره ی وکلای پایه یک ما موجود است.

 

وکیل فوری در استان البرز

توجه داشته باشید که در انتخاب وکیل به تبلیغات بیش از حد نه، بلکه به میزان رضایت موکلین و زمینه تخصص و تجربه وکیل را مورد بررسی قرار دهید؛ پارامتر های دیگری نیز از قبیل تضمین کیفیت خدمات و گواهی حسن انجام کار نیز در موسسه حقوقی ما مطرح می باشند که در کنار نماد اعتماد، موجب استحکام اعتبار وکیل تلفنی و رضایت مخاطبین آن می گردند؛ برای مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک استان البرز به کاتالوگ تماس با وکلای پایه یک ما مراجعه نموده و وکیل مورد نظر خود در استان البرز را پیدا نمایید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

طلاق فوری به هر علتی

وکیل اورژآنسی 24 ساعته

تکست 24 ساعته به وکیل (مشاوره حقوقی متنی)

تماس صوتی و تصویری با وکیل

وکیل تلفنی در تمامی شهر ها

نگارش فوری و 24 ساعته انواع دادخواست های نادر و رایج حقوقی با کیفیت تضمینی

وکیل سریع السیر واتساپی

درباره ما

 

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی