موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وبسایت مشاوره حقوقی

وب سایت مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی یکی از موضوعات مهم در جامعه ماست که البته کمتر مورد توجه مردم واقع می شود؛ در این مطلب قصد داریم در مورد اهمیت مشاوره حقوقی و وب سایت مشاوره حقوقی نکاتی را خدمت شما بیان کنیم و امیدواریم مطالبی که در اختیار شما قرار می دهیم مفید فایده واقع شود؛ همچنین در این مطلب شما را با یک بنگاه حقوقی آنلاین و تلفنی شبانه روزی را آشنا خواهیم ساخت که ضمن ارائه خدماتی تضمینی و مطمئن، قیمتی کاملاً ارزان را به شما ارائه خواهد داد؛ اما قبل از معرفی کامل چنین موسسه ای، به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده نمایید.

 

وبسایت مشاوره حقوقی 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

وظایف و ویژگی های یک وبسایت مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان

 

inexpensive legal advice

وبسایت آنلاین وکلای مشاور 24 ساعته

 

بعد از توضیحات مختصری که در ابتدای مطلب خدمتتان بیان کردیم، بهتر است به سراغ توضیحاتی در مورد اهمیت وب سایت مشاوران حقوقی و کار مشاوره حقوقی بپردازیم؛ مشاوران حقوقی وظایف مختلفی دارند و حوزه فعالیت آن ها می تواند در موارد متنوع و گوناگونی باشد.

البته معمولاً مشاوران ‌حقوقی یک حوزه تخصصی را برای کار خودشان انتخاب می‌کنند و بیشتر در آن زمینه فعالیت دارند و به همین دلیل است که شما با عناوین مشاوره حقوقی تخصصی مثل مشاوره حقوقی طلاق یا مشاوره حقوقی املاک مواجه می شوید. افرادی که در این زمینه ها فعالیت می کنند همگی در رشته تحصیلی حقوق در دانشگاه ، تخصص کسب کرده اند؛ اما بعد از پایان دوران آموزش بر اساس علاقه یا تجربه ای که در یک زمینه به دست آورده‌اند بیشتر فعالیت خودشان را در همان زمینه ادامه می‌دهند و به عنوان مشاور حقوقی تخصصی در یک موضوع شناخته می شود. به همین دلیل است که پیشنهاد می شود برای انتخاب یک مشاوره حقوقی به سراغ وب سایت مشاوره حقوقی بروید.

 

توجه: شما می توانید در وب سایت مشاوره حقوقی ما با افراد مختلف و مشاورانی در زمینه های گوناگون ارتباط برقرار کنید و مشکلات خودتان را با مشاوره حقوقی مربوط به زمینه تخصصی مشکل تان در میان بگذارید تا او بتواند بهترین راهکار ها را در اختیار شما قرار دهد و باعث شود مشکلات شما به خوبی حل شوند.

 

دسترسی فوری به وبسایت مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان با ویژگی های متمایز

وب سایت مشاوره حقوقی باید ویژگی ها و شرایط خاص خودش را هم داشته باشد و نمی توان به هر مجموعه حقوقی اینترنتی که در این زمینه فعالیت می کند اعتماد کرد؛ مثلاً یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که وب سایت مشاوره حقوقی باید از آن برخوردار باشد، اعتبار آن است.

 

نکته: نمی توان به هر شخصی اعتماد کرد و اطلاعات مهم کاری یا شخصی را در اختیار او قرار داد و طبیعتاً اعتماد مهمترین اصل در مشاوره حقوقی است و به همین دلیل است که می‌گویم اولین ویژگی و مهمترین ویژگی وب سایت مشاوره حقوقی باید اعتبار آن باشد.

 

همچنین در این مجموعه ها باید مشاوره به صورت های مختلف انجام شود؛ یعنی وب سایت مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی باید باشد تا افراد به شیوه مورد علاقه خودشان با مشاوره مدنظرشان ارتباط بگیرند. از دیگر ویژگی های طبیعی که وب سایت مشاوران حقوقی باید از آن برخوردار باشد تخصص حقوقدانان و وکلای حاضر در آن است. یکی از بهترین مجموعه هایی که در این زمینه وجود دارد و می توانید آن را به شما معرفی کنیم وب سایت وکیل تلفنی است که در آن مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به صورت شبانه روزی وجود دارد و شما می توانید برای رفع مشکلات خودتان به شیوه مورد علاقه تان با مشاوران این مجموعه ارتباط برقرار کنید. این مجموعه از نظر اعتبار و اعتماد یکی از بهترین مجموعه های داخلی است و هزینه های مربوط به مشاوره هم در این مجموعه نسبت به دیگر وب سایت های اینترنتی مشاوره حقوقی پایین تر می باشد.

 

وب سایت حقوقی چه کاری انجام می دهد؟

 

responsibilities of a legal advice website

وبسایت حقوقی آنلاین 24 ساعته با خدمات نامحدود حقوقی آنلاین و تلفنی

 

وب سایت مشاوره حقوقی، افراد می‌توانند با حقوقدانان و وکلای مجرب و متخصص ارتباط برقرار کنند و نسبت به گرفتن مشاوره حقوقی از آنها اقدام کنند؛ در این مجموعه ها علاوه بر مشاوره های حقوقی که به افراد داده می شود، خدمات گوناگون دیگری هم در زمینه های حقوقی برای افراد در نظر گرفته می شود.

در حقیقت وب سایت مشاوره حقوقی نوع وبسایت حقوقی - خدماتی وکیل است؛ در این مجموعه ها که به عنوان  وب سایت مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی فعالیت می کنند، خدماتی مثل وصول مطالبات هم انجام می شود؛ مثلاً در وب سایت وکیل تلفنی تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی به افراد برای دریافت مطالب خودشان کمک می کند.

 

بهترین وب سایت مشاوره حقوقی رایگان

مجموعه های زیادی هستند که در کشور ما تحت عنوان مشاوره حقوقی رایگان فعالیت می کند؛ اگر شما هم به دنبال سایت مشاوره حقوقی رایگان هستید باید خدمتتان عرض کنیم که مجموعه هایی که تمام خدمات شان به صورت رایگان باشد اصلا وجود ندارند.

اما مجموعه‌ای هستند که برخی خدمات شان رایگان است و برخی دیگر هم با هزینه مناسب در نظر گرفته می‌شود؛ از جمله این مجموعه ها می توانیم نگاه حقوقی آنلاین و تلفنی شبانه روزی وکیل تلفنی که مورد تایید بنیاد حقوقی وکلای پایه یک ایران هم است اشاره کنیم.

 

وب سایت مشاوره حقوقی خانواده

 

family legal advice with legal advice website

تماس فوری با وکیل متخصص و 24 ساعته

 

یکی از قسمت های مهمی که معمولاً در وب سایت مشاوره حقوقی به خوبی می‌توان آن را مشاهده نمود بخش مربوط به مشاوره حقوقی خانواده است.

در بخش مشاوره حقوقی خانواده افراد معمولاً برای حل مشکلات شخصی و خانوادگی خودشان به مشاوران مراجعه می کنند؛ از جمله مشکلات می‌توانیم به مسائل مربوط به نفقه، ارث و میراث، اختلافات بین زن و شوهر و ... اشاره کنیم؛ وب سایت وکیل تلفنی با توجه به اینکه یک سایت مرجع خدمات حقوقی در این زمینه هم مشاوران مجرب و متخصصی دارد.

 

وب سایت مشاوره حقوقی طلاق

یکی دیگر از مهمترین خدمات مجموعه ها و وب سایت مشاوره حقوقی، مشاوره در مورد مشکلات مربوط به طلاق است.

طلاق گرفتن، اتفاق خوبی برای زندگی افراد نیست، اما اگر یکی از طرفین قصد گرفتن طلاق داشته باشد باید به خوبی بداند که مسیر گرفتن‌ طلاق به شدت سخت و مشکل است و تنها با استفاده از مشاوره حقوقی می تواند از پس این مسیر سخت بربیاید؛ در این زمینه هم بنگاه حقوقی 24 ساعته (خانواده/ طلاق / ازدواج ...) وکیل تلفنی در خدمت شما است.

 

وب سایت مشاوره حقوقی شبانه روزی

 

24 hour legal advice website

وب سایت حقوقی تخصصی مشاوره حقوقی 24 ساعته

 

یکی از ویژگی های مهمی که وب سایت مشاوره حقوقی باید از آن برخوردار باشد شبانه‌روزی بودن آن است؛ ممکن است کاربران در اوقات مختلف سوالات گوناگونی به ذهنشان برسد که باید سریعاً آنها را با مشاوران حقوقی مطرح کنند، باید مجموعه ها به صورت شبانه‌روزی فعالیت کنند؛ شما می توانید در مجموعه وکیل تلفنی نسبت به پرسش و پاسخ فوری و ۲۴ ساعته اقدام داشته باشید.

 

وب سایت مشاوره حقوقی فوری

شما می توانید در وب سایت مشاوره حقوقی وکیل تلفنی از مشاوره و پرسش و پاسخ فوری حقوقی استفاده کنید و همچنین با توجه به کاتالوگ 1000 وکیل پایه یک متخصص خانم و آقا که در مجموعه وکیل تلفنی قرار داده شده است، بهترین مشاوران حقوقی را برای خودتان انتخاب کنید و از آن ها برای رفع مشکلات خودتان کمک بگیرید.

مطمئن باشید از نظر تخصص مشاوران مجموعه تلفنی در سطح کشور بی‌ نظیر هستند و هزینه ‌ای که آنها برای خدمات خود دریافت می‌کنند بسیار پایین است.

 

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام؛ همه ما می دانیم که بعد از شیوع ویروس کرونا شرایط حضور در جلسات دادرسی، انعقاد معاملات و بسیاری از امور حقوقی تغییر پیردا کرده و روال بسیاری از امور دیگر به صورت مجازی شده است . انسان ها در حال حاضر ،روال حقوقی پرونده ها را نیز به صورت مجازی دنبال می کنندو تمایل دارند که سایت یا وب سایتی باشد تا بتواند تمامی نیاز ایشان را از صفر تا صد حل نماید آن هم به صورت تخصصی دائم و در دسترس . حال پرسش این است که آیا چنین وب سایتی با این همه قابلیت وجود دارد ؟ خوشبختانه پاسخ سوال مثبت است ، موسسه وکیل تلقنی با داشتن وکلایی متخصص در حوزه های مختلف این اختیار و مزیت را به کاربران خود داده است تا تمامی مشکلات حقوقی در همه زمینه ها را به صورت تخصصی حل نمایند و هیچ دغدغه ای جهت حل مشکل خویش نداشته باشند . کافی است با این موسسه ارتباط برقرار کرده و از مزایای همیشگی آن بهره مند گردید.
سلام و عرض ادب، وب سایت مشاوره حقوقی، افراد می‌توانند با حقوقدانان و وکلای مجرب و متخصص ارتباط برقرار کنند و نسبت به گرفتن مشاوره حقوقی از آنها اقدام کنند؛ در این مجموعه ها علاوه بر مشاوره های حقوقی که به افراد داده می شود، خدمات گوناگون دیگری هم در زمینه های حقوقی برای افراد در نظر گرفته می شود.در حقیقت وب سایت مشاوره حقوقی نوع وبسایت حقوقی - خدماتی وکیل است؛ در این مجموعه ها که به عنوان وب سایت مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی فعالیت می کنند، خدماتی مثل وصول مطالبات هم انجام می شود؛ مثلاً در وب سایت وکیل تلفنی تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی به افراد برای دریافت مطالب خودشان کمک می کند.
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با سلام یکی از موضوعات مهم در جامعه ماست که البته کمتر مورد توجه مردم واقع می شود؛ در این مطلب قصد داریم در مورد اهمیت مشاوره حقوقی و وب سایت مشاوره حقوقی نکاتی را خدمت شما بیان کنیم و امیدواریم مطالبی که در اختیار شما قرار می دهیم مفید فایده واقع شود؛ همچنین در این مطلب شما را با یک بنگاه حقوقی آنلاین و تلفنی شبانه روزی را آشنا خواهیم ساخت که ضمن ارائه خدماتی تضمینی و مطمئن، قیمتی کاملاً ارزان را به شما ارائه خواهد داد؛
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد.
مشاوره حقوقی را بنظر باید از این سایت دریافت کنید من خیلی از عملکرد و مشاوره حقوقی وب سایت وکیل تلفنی راضی هستم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی