موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وبسایت مشاوره حقوقی

وب سایت مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی یکی از موضوعات مهم در جامعه ماست که البته کمتر مورد توجه مردم واقع می شود؛ در این مطلب قصد داریم در مورد اهمیت مشاوره حقوقی و وب سایت مشاوره حقوقی نکاتی را خدمت شما بیان کنیم و امیدواریم مطالبی که در اختیار شما قرار می دهیم مفید فایده واقع شود؛ همچنین در این مطلب شما را با یک بنگاه حقوقی آنلاین و تلفنی شبانه روزی را آشنا خواهیم ساخت که ضمن ارائه خدماتی تضمینی و مطمئن، قیمتی کاملاً ارزان را به شما ارائه خواهد داد؛ اما قبل از معرفی کامل چنین موسسه ای، به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده نمایید.

 

وبسایت مشاوره حقوقی 24 ساعته آنلاین و تلفنی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه هشت رقمی) 021-47625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
رزرو فوری مشاوره حقوقی با وکیل

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"وبسایت مشاوره حقوقی، به شما کمک می کند تا مشکلات حقوقی خود را بدون مراجعه حضوری به دفتر وکلا، حل نمایید؛ همانطور که می دانید بسیاری از مشکلات حقوقی امروز تنها با دریافت مشاوره حقوقی از وکیل متخصص حل و فسخ می گردند، فلذا همه ما ملزم هستیم تا دعاوی خود را به دست یک کاردان سپرده یا حداقل از این شخص راه و روش های حل آن را دریافت نماییم؛ تجربه ثابت کرده است که حدود 65% دعاوی حقوقی تنها به اطلاعات و آگاهی حقوقی نیاز دارند، نه حضور مسلم وکیل؛ از این رو موسسه حقوقی ما تصمیم گرفته است تا این اطلاعات مورد نیاز را به روش های تلفنی یا آنلاین و 24 ساعته در اختیار شما قرار دهد، البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که این خدمات توسط سرشناس ترین وکلای پایه یک دادگستری به هم میهنان عزیز ارائه می شوند و به همین دلیل کاملاً تضمینی و ارزان می باشند؛ شما نیز برای دریافت این خدمات حقوقی آنلاین می توانید تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

وظایف و ویژگی های یک وبسایت مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان

 

inexpensive legal advice

وبسایت آنلاین وکلای مشاور 24 ساعته

 

بعد از توضیحات مختصری که در ابتدای مطلب خدمتتان بیان کردیم، بهتر است به سراغ توضیحاتی در مورد اهمیت وب سایت مشاوران حقوقی و کار مشاوره حقوقی بپردازیم؛ مشاوران حقوقی وظایف مختلفی دارند و حوزه فعالیت آن ها می تواند در موارد متنوع و گوناگونی باشد.

البته معمولاً مشاوران ‌حقوقی یک حوزه تخصصی را برای کار خودشان انتخاب می‌کنند و بیشتر در آن زمینه فعالیت دارند و به همین دلیل است که شما با عناوین مشاوره حقوقی تخصصی مثل مشاوره حقوقی طلاق یا مشاوره حقوقی املاک مواجه می شوید. افرادی که در این زمینه ها فعالیت می کنند همگی در رشته تحصیلی حقوق در دانشگاه ، تخصص کسب کرده اند؛ اما بعد از پایان دوران آموزش بر اساس علاقه یا تجربه ای که در یک زمینه به دست آورده‌اند بیشتر فعالیت خودشان را در همان زمینه ادامه می‌دهند و به عنوان مشاور حقوقی تخصصی در یک موضوع شناخته می شود. به همین دلیل است که پیشنهاد می شود برای انتخاب یک مشاوره حقوقی به سراغ وب سایت مشاوره حقوقی بروید.

 

توجه: شما می توانید در وب سایت مشاوره حقوقی ما با افراد مختلف و مشاورانی در زمینه های گوناگون ارتباط برقرار کنید و مشکلات خودتان را با مشاوره حقوقی مربوط به زمینه تخصصی مشکل تان در میان بگذارید تا او بتواند بهترین راهکار ها را در اختیار شما قرار دهد و باعث شود مشکلات شما به خوبی حل شوند.

 

دسترسی فوری به وبسایت مشاوره حقوقی تضمینی و ارزان با ویژگی های متمایز

وب سایت مشاوره حقوقی باید ویژگی ها و شرایط خاص خودش را هم داشته باشد و نمی توان به هر مجموعه حقوقی اینترنتی که در این زمینه فعالیت می کند اعتماد کرد؛ مثلاً یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که وب سایت مشاوره حقوقی باید از آن برخوردار باشد، اعتبار آن است.

 

نکته: نمی توان به هر شخصی اعتماد کرد و اطلاعات مهم کاری یا شخصی را در اختیار او قرار داد و طبیعتاً اعتماد مهمترین اصل در مشاوره حقوقی است و به همین دلیل است که می‌گویم اولین ویژگی و مهمترین ویژگی وب سایت مشاوره حقوقی باید اعتبار آن باشد.

 

همچنین در این مجموعه ها باید مشاوره به صورت های مختلف انجام شود؛ یعنی وب سایت مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی باید باشد تا افراد به شیوه مورد علاقه خودشان با مشاوره مدنظرشان ارتباط بگیرند. از دیگر ویژگی های طبیعی که وب سایت مشاوران حقوقی باید از آن برخوردار باشد تخصص حقوقدانان و وکلای حاضر در آن است. یکی از بهترین مجموعه هایی که در این زمینه وجود دارد و می توانید آن را به شما معرفی کنیم وب سایت وکیل تلفنی است که در آن مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین به صورت شبانه روزی وجود دارد و شما می توانید برای رفع مشکلات خودتان به شیوه مورد علاقه تان با مشاوران این مجموعه ارتباط برقرار کنید. این مجموعه از نظر اعتبار و اعتماد یکی از بهترین مجموعه های داخلی است و هزینه های مربوط به مشاوره هم در این مجموعه نسبت به دیگر وب سایت های اینترنتی مشاوره حقوقی پایین تر می باشد.

 

وب سایت حقوقی چه کاری انجام می دهد؟