موسسه وکیل تلفنی

  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
  • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به کسب و کار ها

مشاوره حقوقی کسب و کار

مشاوره حقوقی کسب و کار، نوعی از مشاوره است که افراد مختلف با شغل های مختلف، به خصوص افرادی که در شرف راه اندازی یک کسب و کار هستند، ملزم به دریافت آن هستند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با مشکلات حقوقی ای در زمینه ی کسب و کار خود مواجه شده که نمی دانستید چگونه آن را به بهترین نحو ممکن حل کنید؛ از این رو ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید، چراکه کلید مشکلات حقوقی شما در کسب و کارتان، در دست ماست.

 

بنیاد حقوقی کسب و کار ها (اگر صاحب کسب و کار هستید، ویدئوی فوق را از دست ندهید)

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

بهترین روش حل مشکلات کاری چیست؟

 

best way to solve legal problems

تماس فوری با بنگاه حقوقی 24 ساعته کسب و کارها

 

مشکلات کاری، از جمله مسائلی هستند که ممکن است در محیط کار پیش آید؛ گاهاً نمی توان از بروز مشکلات جلوگیری کرد، اما می توان با اتخاذ یک راه حل عملی این مشکلات را حل کرد.

مشاوره حقوقی کسب و کار یکی از انواع مشاوره های حقوقی است که انجام آن می تواند گره از مشکلات حقوقی شاغلین بگشاید؛ به عبارت دیگر شما به تنهایی نمی توانید یک مسئله ی کاری - حقوقی با جزئیات زیاد را حل کنید و توصیه می شود برای جلوگیری از بروز هر گونه ضرر ریز یا درشت از یک مشاوره حقوقی ارزان با وکلای اداره کار ما مشورت نمایید.

بهترین روش حل مشکلات کاری مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی است؛ بیان این جمله بدین معناست که ما از خدمات حقوقی خود اطمینان داریم و دریافت مشاوره از وکیل تلفنی را بهترین راهکار پیش روی شما می دانیم؛ همچنین برای اثبات اعتبار خود در ارائه مشاوره حقوقی به کسب و کار های کوچک و بزرگ، برای خدمات خودمان ضمانت قیمت و کیفیت نهاده ایم که توأم با گواهی حسن انجام کار نیز ارائه می گردد و به تمامی ابهامات متقاضی در حوزه کسب و کارش، پاسخی مطلوب ارائه می دهد.

 

مزایای مشاوره حقوقی کسب و کار با وکیل تلفنی متخصص امر، چیست؟

ضروریت کسب این مشاوره دلایل مختلفی دارد؛ به عنوان مثال در هرگونه تجارتی ممکن است مشکلات بسیار زیادی وجود داشته باشد که هر کدام به نوعی ضرر آفرین باشند؛ بنابراین یکی از مزایای مشاوره حقوقی کسب و کار، جلوگیری از این ضرر هاست.

این که شما در چه کسب و کاری فعالیت می کنید، کارفرما هستید یا کارگر، هیچ مهم نیست؛ چراکه وکلای متخصص بیزینس های ما از بهترین وکلای متخصص در این امر هستند که برتمامی جنبه های حقوقی حاکم بر امورات اقشار مختلف کارگر و کارفرما، واقفند.

در مسائل حقوقی و کیفری یک کسب و کار نیز، وکلای متخصص پاسخگوی شما بوده و با راهکار های تجاری نوین خود از اطاله در دادرسی، جلوگیری کرده و موجب صرفه جویی در وقت، هزینه و قوای کاری شما خواهند شد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص چه کسب و کار هایی ارائه می شود؟

 

Business legal advice types

اورژانس 24 ساعته دعاوی کسب و کارها

 

مشاوره حقوقی کسب و کار در هر زمینه ای از کسب و کار و تجارت می تواند صورت بگیرد؛ به عبارت دیگر شما در مورد تمامی کسب و کار های خود می توانید از یک وکیل تجارت به صورت آنلاین و تلفنی، یا حتی حضوری کمک بگیرید.

 

مشاوره حقوقی در خصوص تمامی کسب و کار ها اعم از کسب و کارهای تجارتی و صادرات و واردات، کسب و کار توریسم، ورود به سرمایه گذاری و بورس، کشاورزی، دامپروری و رشد گیاهان، برنامه نویسی و طراحی وب، تدریس آنلاین، کلیه ی کسب های از طریق اینترنت و .... امکان پذیر بوده و همه می توانند با وکلای کسب و کار های ما به صورت 24 ساعته تماس حاصل کنند.

 

آیا می توانیم برای رشد کسب و کار خود از وکیل تلفنی برنامه بگیریم؟

پاسخ مثبت است؛ در موسسه حقوقی وکیل تلفنی وکلای متعدد و متخصصی وجود دارد که راه حال حاضر شما را مدت ها پیش طی کرده اند؛ به عبارت دیگر، امروزه وکلایی درایران حضور دارند که علاوه بر شغل وکالت، خود کسب و کار های مختلفی را راه اندازی نموده اند و به پیچ و تاب آنها آگاهند.

 

مشاوره حقوقی در خصوص کسب و کارها به چه روش هایی صورت می گیرد؟

 

ways of taking business legal advice

وکیل کسب و کار آنلاین و تضمینی

 

برای مشاوره حقوقی کسب و کار می توانید از وکیل تلفنی راهنمایی بجویید و لازم است بدانید که در وکیل تلفنی انواع و اقسام مشاوره برای شما ارائه می شود. شما می توانید برای مشاوره از شیوه ی آنلاین و تلفنی و یا حتی حضوری استفاده کنید که این شیوه کاملاً به سلیقه شما در دریافت خدمات مرتبط است؛ به عنوان مثال اگر تمایل به مشاوره آنلاین دارید می توانید با وکلای وکیل تلفنی ما در فضای مجازی ارتباط یابید؛ مشاوره حقوقی در فضای مجازی می تواند از طریق تلگرام، واتس آپ و هر اپلیکیشن دیگری باشد؛ از طرفی تمامی این مشاوره ها به صورت 24 ساعته نیز امکان پذیر خواهد بود.

مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی شبانه روزی و ... از انواع مشاوره های وکیل تلفنی است که در حوزه کسب کار صورت می گیرد.

 

 

اسرار تجاری و مسئولیت های آن

مزایای دریافت مشاوره حقوقی توسط وکیل شرکت ها

قوانین الزامی انجام تجارت الکترونیک

پلمپ دفاتر قانونی به صورت آنلاین و فوری

جرایم بین المللی جدید الظهور

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی کسب و کار به بررسی مشکلات و مسائل حقوقی ای می پردازد که در مراحل مختلف یک کسب و کار پیش آمده یا ممکن است که پیش آید؛ در حقیقت صعود و سقوط کسب و کار شما طی یک مشاوره اختصاصی با وکیل متخصص کسب و کار، بررسی شده و راهکار هایی عملی و کاربردی جهت حل و فسخ آن ها ارائه می گردد؛ مشکلاتی مختلف، از قبیل دعاوی بین کارگر و کارفرما، دعاوی مالی و بانکی مربوط به کسب و کار، دعاوی قراردادها و دیگر دعاوی مرتبط با کسب و کار و شرکت می تواند انواعی از مسائل در مشاوره حقوقی کسب و کار و تجارت باشند که بهتر است برای پیگیری هر یک از موضوعات با یک وکیل متخصص امر، مشورت گردد؛
با سلام و احترام؛ انجام موفقیت آمیز هرکاری نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند و حرکت نمودن در مسیر درست آن می باشد، طبیعتا با وجود پیچ و خم های فراوان موجود در مسیر، تنها کسانی می توانند به قله موفقیت دست پیدا نمایند که با افراد صاحب نظر و با تجربه مشورت نموده و سره را از ناسره تشخیص دهند ، به این طریق آنها می توانند راهی را که دیگران در طول چندین سال سپری میکنند را در کوتاه ترین زمان ممکن طی نمایند. وقتی موسسه یا سازمانی این تجربه و توانایی را داشته باشد که به صورت 24 ساعته و در تمام هفت شبانه روز هفته به کابران خود نظرات تخصصی در حوزه های مختلف ارائه دهد بیگمان این همان فرصت نابی است که همه در پی آن هستند . موسسه وکیل تلفنی این قابلیت را داشته تا به صورت دائم ،ثمره چندین سال فعالیت مستمر خود را در اختیار دیگران قرار داده و آنها را در نیل به مقصود هدایت کند و این تجربه شامل حوزه گسترده ای بوده که تقسیم بندی های متفاوتی را در رده های گوناگون در بر می گیرد. از طرفی وجود تضمین کتبی این موسسه مهر اطمینانی برای طالبان کسب و کار تا با آسودگی خاطر در این مسیر گام بردارند.
با سلام مشاوره حقوقی کسب و کار به بررسی مشکلات و مسائل حقوقی ای می پردازد که در مراحل مختلف یک کسب و کار پیش آمده یا ممکن است که پیش آید؛ در حقیقت صعود و سقوط کسب و کار شما طی یک مشاوره اختصاصی با وکیل متخصص کسب و کار، بررسی شده و راهکار هایی عملی و کاربردی جهت حل و فسخ آن ها ارائه می گردد؛ مشکلاتی مختلف، از قبیل دعاوی بین کارگر و کارفرما، دعاوی مالی و بانکی مربوط به کسب و کار، دعاوی قراردادها و دیگر دعاوی مرتبط با کسب و کار و شرکت می تواند انواعی از مسائل در مشاوره حقوقی کسب و کار و تجارت باشند که بهتر است برای پیگیری هر یک از موضوعات با یک وکیل متخصص امر، مشورت گردد؛
سلام در دوران حاکمیت تکنولوژی و استفاده بهینه از وقت استفاده مجازی از متخصصین موهبت بزرگی است که به لطف تکنولوژی برای مردم فراهم سده است .مووسسه وکیل تلفنی نیز یکی از این موهبت هاست
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان موسسه وکیل تلفنی کار بسیار ارزشمندی را در دوران بیماری انجام دادن و سبب صرفه جویی در هزینه ها و وقت مردم شدن ونیاز به مراجعه حضوری رو به حداقل رساندند،پیشنهادمیکنم مردم حتما از این حرکت خیروخوب استفاده کنندوبه وکلای مجرب موسسه مراجعه کنند باتشکر
مشاور حقوقی شخصی است که به سبب داشتن دانش نسبت به قوانین و خدمات حقوقی قادر است به شرکت‌ها و افراد در مثلا امور قراردادها و دعاوی و حل اختلاف مشاوره ارائه کند. در مسائل حقوقی به منظور پیشگیری از زیان‌های احتمالی، مشورت با یک مشاور حقوقی الزامی می باشد. این فرد با اشراف به قوانین و با تجاربی که برخوردار است افراد را راهنمایی می کند تا گزینه‌های مناسبی داشته باشند و از ورود زیان به آن ها جلوگیری شود. وظایف مشاور حقوقی -مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد.
سلام مشاوره حقوقی کسب و کار یکی از انواع مشاوره های حقوقی است که انجام آن می تواند گره از مشکلات حقوقی شاغلین بگشاید؛ به عبارت دیگر شما به تنهایی نمی توانید یک مسئله ی کاری - حقوقی با جزئیات زیاد را حل کنید و توصیه می شود برای جلوگیری از بروز هر گونه ضرر ریز یا درشت از یک مشاوره حقوقی ارزان با وکلای اداره کار ما مشورت نمایید.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی