موسسه وکیل تلفنی

  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۱:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۹:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۸:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۷:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • امیرحسین خان گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۴۵:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۴۲:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
  • رضا محمدوند رضا محمدوند گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۳۶:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی به کسب و کار ها

مشاوره حقوقی کسب و کار

مشاوره حقوقی کسب و کار، نوعی از مشاوره است که افراد مختلف با شغل های مختلف، به خصوص افرادی که در شرف راه اندازی یک کسب و کار هستند، ملزم به دریافت آن هستند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با مشکلات حقوقی ای در زمینه ی کسب و کار خود مواجه شده که نمی دانستید چگونه آن را به بهترین نحو ممکن حل کنید؛ از این رو ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمایید، چراکه کلید مشکلات حقوقی شما در کسب و کارتان، در دست ماست.

 

بنیاد حقوقی کسب و کار ها (اگر صاحب کسب و کار هستید، ویدئوی فوق را از دست ندهید)

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

Business legal advice concept

حل فوری انواع دعاوی کسب و کار 24 ساعته

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی کسب و کار به بررسی مشکلات و مسائل حقوقی ای می پردازد که در مراحل مختلف یک کسب و کار پیش آمده یا ممکن است که پیش آید؛ در حقیقت صعود و سقوط کسب و کار شما طی یک مشاوره اختصاصی با وکیل متخصص کسب و کار، بررسی شده و راهکار هایی عملی و کاربردی جهت حل و فسخ آن ها ارائه می گردد؛ مشکلاتی مختلف، از قبیل دعاوی بین کارگر و کارفرما، دعاوی مالی و بانکی مربوط به کسب و کار، دعاوی قراردادها و دیگر دعاوی مرتبط با کسب و کار و شرکت می تواند انواعی از مسائل در مشاوره حقوقی کسب و کار و تجارت باشند که بهتر است برای پیگیری هر یک از موضوعات با یک وکیل متخصص امر، مشورت گردد؛ شما برای تماس تلفنی یا آنلاین 24 ساعته با این عزیزان تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید"

 

 

بهترین روش حل مشکلات کاری چیست؟

 

best way to solve legal problems

تماس فوری با بنگاه حقوقی 24 ساعته کسب و کارها

 

مشکلات کاری، از جمله مسائلی هستند که ممکن است در محیط کار پیش آید؛ گاهاً نمی توان از بروز مشکلات جلوگیری کرد، اما می توان با اتخاذ یک راه حل عملی این مشکلات را حل کرد.

مشاوره حقوقی کسب و کار یکی از انواع مشاوره های حقوقی است که انجام آن می تواند گره از مشکلات حقوقی شاغلین بگشاید؛ به عبارت دیگر شما به تنهایی نمی توانید یک مسئله ی کاری - حقوقی با جزئیات زیاد را حل کنید و توصیه می شود برای جلوگیری از بروز هر گونه ضرر ریز یا درشت از یک مشاوره حقوقی ارزان با وکلای اداره کار ما مشورت نمایید.

بهترین روش حل مشکلات کاری مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی است؛ بیان این جمله بدین معناست که ما از خدمات حقوقی خود اطمینان داریم و دریافت مشاوره از وکیل تلفنی را بهترین راهکار پیش روی شما می دانیم؛ همچنین برای اثبات اعتبار خود در ارائه مشاوره حقوقی به کسب و کار های کوچک و بزرگ، برای خدمات خودمان ضمانت قیمت و کیفیت نهاده ایم که توأم با گواهی حسن انجام کار نیز ارائه می گردد و به تمامی ابهامات متقاضی در حوزه کسب و کارش، پاسخی مطلوب ارائه می دهد.

 

مزایای مشاوره حقوقی کسب و کار با وکیل تلفنی متخصص امر، چیست؟

ضروریت کسب این مشاوره دلایل مختلفی دارد؛ به عنوان مثال در هرگونه تجارتی ممکن است مشکلات بسیار زیادی وجود داشته باشد که هر کدام به نوعی ضرر آفرین باشند؛ بنابراین یکی از مزایای مشاوره حقوقی کسب و کار، جلوگیری از این ضرر هاست.

این که شما در چه کسب و کاری فعالیت می کنید، کارفرما هستید یا کارگر، هیچ مهم نیست؛ چراکه وکلای متخصص بیزینس های ما از بهترین وکلای متخصص در این امر هستند که برتمامی جنبه های حقوقی حاکم بر امورات اقشار مختلف کارگر و کارفرما، واقفند.

در مسائل حقوقی و کیفری یک کسب و کار نیز، وکلای متخصص پاسخگوی شما بوده و با راهکار های تجاری نوین خود از اطاله در دادرسی، جلوگیری کرده و موجب صرفه جویی در وقت، هزینه و قوای کاری شما خواهند شد.

 

مشاوره حقوقی در خصوص چه کسب و کار هایی ارائه می شود؟