موسسه وکیل تلفنی

 • سارا الهویسی نیت گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۵۷:۱۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۴
 • حسین صمیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • محسن رسولی محسن رسولی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۱۹:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • میلاد ونارچی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۱۰:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • حسن رستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۲:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • بهروز بهروزحسن پور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۳۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۳
 • وجیح اله سالاری وجیح اله سالاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۲۲:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • الیاس عرفانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۵:۵۰:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۲
 • غزل فیضی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
 • مظاهری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۴۴:۱۷ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

قرارداد عاملين فروش

قرارداد عاملین فروش

هرگاه شخصی تمایل به فروش اجناس یک برند خاص را داشته باشد، انعقاد قرارداد عاملیت فروش بین آن شخص و مجموعه برند مورد نظر، الزامی می باشد؛ انعقاد این قرارداد یا به کل تمامی قرارداد های تجاری، می تواند از بروز تبعات حقوقی نا بهنگام و غیرقابل پیش بینی جلوگیری نماید؛ چراکه یک قرارداد به منزله چارچوب کاری بوده و مسئولیت کلی طرفین در قبال همدیگر را تعریف می نماید؛ حال با ما همراه باشید تا نمونه کامل یک قرارداد اعطای عاملیت فروش را با هم بررسی نموده و لزوم دریافت مشاوره حقوقی قبل از انغقاد آن را شرح دهیم.

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

نمونه اصلی قرارداد اعطای عاملیت فروش

 

sale branch management

نگارش آنلاین قرارداد عاملیت فروش به صورت 24 ساعته تضمینی و ارزان

 

ماده (1): طرفين قرارداد

اين قرارداد در تاريخ ... و با عنايت ماده 10 قانون مدني جمهوري اسلامي ايران، في مابين آقايان ... فرزند شعبان به شماره شناسنامه ... و كد ... صادره از تهران و تلفن ... .

آدرس: ... كه در اين قرارداد توليد كننده ناميده مي شود و آقای: ...  فرزند: ... شماره شناسنامه: ... صادره از: ... كد ملي: ... آدرس محل سكونت: ... تلفن محل سكونت: ... تلفن همراه: ... آدرس محل عرضه محصول استان: ... تلفن: ... کدپستی: ... كه از اين پس عامل ناميده مي شود، منعقد مي گردد. (اين قرارداد داراي مدت معين و با عنايت كامل طرفين در صحت سلامت عقل و روان منعقد گرديده است).

 • تبصره يك: نشاني اعلامي در فوق اقامتگاه و محل عرضه  محصول طرفين بوده و در صورت تغيير نشاني، طرفين مكلفند حداكثر ظرف مدت يك هفته مراتب را كتباً اعلام دارند و در غير اينصورت هرگونه ابلاغ و اخطار به نشاني فوق قانوني محسوب مي گردد.

 

ماده (2): موضوع قرارداد

عبارت است از اعطاي عاملیت فروش انواع دستگاه و تجهیزات فرآوری انواع گیاهان داروئی، میوه و سبزیجات  در شهرستان / استان ... مي باشد.

 

ماده (3): مدت قرارداد

مدت قرارداد از تاريخ امضاء به مدت 1 سال شمسي بوده كه در صورت توافق طرفين براي مدت مشابه و به شرايط جديد نمايندگي (از لحاظ مالي و اسنادي) قابل تمديد می باشد.

 

ماده (4): شرايط  تحويل

بند:  تحویل محصولات درب كارخانه می باشد و هزینه حمل جداگانه از مشتری هدف دریافت می گردد.

 

ماده (5): تعهدات نماينده

 

Agent,s oats

نظارت آنلاین و 24 ساعته بر صحت نگارش تمامی قراردادها

 

بند یک: عامل ملزم و متعهد مي گردد كه تمام موارد زير را به دقت  اجرا نمايد:

 1. رعايت و انجام كليه ضوابط و مقررات در ارتباط با قيمت گذاري و تبليغات كه از طريق توليد كننده اصلي به صورت كتبي به نماينده اعلام مي گردد.

 2. فروش محصول در محدوده ي ذكر شده در قرارداد.

 3. عامل موظف و متعهد مي شود كه روش صحيح تبليغات درارتباط با فروش محصول را به نحو احسن رعايت نمايد.

 

بند دو: در صورتيكه عامل پس از 4 ماه از زمان قرارداد نتواند حداقل فروش مدنظر توليد كننده را برآورده سازد، توليد كننده مي تواند در حوزه جغرافيائي نامبرده، نماينده ديگري را گزينش نموده و اين قرارداد بصورت يكطرفه فسخ مي گردد.(اين بند مربوط به نمايندگيهاي انحصاري است ونماینده حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.

بند سوم: بعد از اتمام قرارداد و يا فسخ و بطور كلي قطع ارتباط كاري عامل با توليد كننده، عامل متعهد مي گردد كه به هيچ عنوان خدمات فروش محصولات مربوطه را ارائه ندهد و به هيچ عنوان ازنام تجاري محصول بصورت پيشوند و پسوند و غيره استفاده نكند، در غير اينصورت با صلاحديد توليدكننده  از فرد خاطي جبران خسارت مي گردد.

 

ماده (6): تعهدات توليد كننده

 • بند یک: تولیدکننده متعهد به تامین به موقع اجناس مورد نیاز عامل می باشد.

 • بند دو: تولید کننده متعهد به ثبت برند و نام عاملیت فروش در سایت خود می باشد.

 

ماده 7: ضمانت

براي تأمين سفارشات در اسرع وقت توسط توليدكننده و تضمين خريد و پرداخت خريدهاي اعتباري ازطرف عامل مبلغ ... ريال به صورت چك به شماره ... بانك ... ارائه مي گردد كه تا پايان قرارداد نزد توليد كننده باقي خواهد ماند.

 

ماده 9: ديون قانوني

‍پرداخت حقوق، مزايا، بیمه، دارايي و غيره بعهده عامل مي باشد و توليد كننده هيچگونه تعهدي در قبال بدهي هاي عامل ندارد.

 

ماده 10: مدارك مورد نياز جهت اعطاي عاملیت

 1. فتوكپي شناسنامه 1 عدد.

 2. فتوكپي كارت ملي 1عدد.

 3. فتوكپي اجاره نامه يا سند مالكيت (برابر با اصل شده) 1عدد.

 4. عكس 3*4 سه قطعه.

 

ماده 11: شرايط  فسخ قرارداد

در صورت عدم رعايت مفاد قرارداد و يا تعهدات مذكور  اين قرارداد بصورت يكطرفه از جانب توليد كننده فسخ مي گردد.

 

ماده 12: نسخ قرارداد

اين قرارداد در 3 صفحه و در 12 ماده و 6 بند و 1 تبصره در دو نسخه تنظيم و به امضاء طرفين رسيده است كه هر كدام حكم واحد را دارا مي باشد.

 

امضاء و اثر انگشت نمايندگي                                                                                                                    امضاء واثر انگشت توليد كننده

 

 

قرارداد اصلی قانون کار در سال 1399-1400

قرارداد نشر کتاب

قرارداد سرویس خدمات نرم افزاری

قرارداد کامل واگذاری حق تملک اعیان در آپارتمان مسکونی

نگارش فوری انواع دادخواست های حقوقی نادر و رایج به صورت 24 ساعته

تمامی خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین و 24 ساعت (ویژه شرایط کرونا)

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام، در قانون تجارت جمهوری اسلامی که برگرفته از قانون تجارت کشور فرانسه می باشد در همان ماده اول تعریفی از تاجر ارائه داده که بر اساس آن تاجر به کسی گفته می شود که شغل معمولی خود را معاملات تجاری قرار داده باشد و در ادامه آن و در ماده 2 و در بند سوم معاملات تجاری را این گونه تعریف می کند که هر قسم عملیات دلالی یا حق العمل کاری و یا عاملی یا تصدی به هر نوع تاسیساتی که برای انجام بعضی امور ایجاد می شود از قبیل تسهیل معاملات ملکی یا پیدا کردن خدمه یا تهیه و رساندن ملزومت و غیره . بر اساس این تعریف عامل کسی است که به صراحت روی او بعنوان یک تاجر انگشت گذاشته شده است پس باید روند و روال مربوط به تجار در قبال وی رعایت گردد از جمله داشتن دفتر تجاری ، اصول و ضوابطی که برای تجار لازم الرعایه هست و امثال آن . حال اگر یکی از این موارد فروش یک برند تجاری خاص باشد طرفین یک سری مسائل که مربوط به ضروریات هر عقدی هست را رعایت نموده و در برخی موارد نیز با اختیاراتی که ماده قانون مدنی به انها سپرده است دست به اقدام می زندد و اگر در هر جایی از این قرارداد یا جزئیات آن مشکل یا ابهامی برای کابران محترم رخ دهد کافی است با وکلای متبحر موسسه وکیل تلفنی ارتباط برقرار کرده و مشکل خویش را بر طرف نمائید. محمد صادق تیغ نورد
سلام و خسته نباشید به پرسنل موسسه که شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مراجعین سایت و مراجعین تلفنی هستند به جرات میتونم بگم یکی از جامع ترین سایتهایی که در زمینه حقوقی دیدم وکیل تلفنی بود چراکه نکات سنگین حقوقی را به بیانی قابل درک و فهم برای عموم مردم مطرح میکند و در ضمن آن ارائه مشاوره های تخصصی که با قیمت های مناسب ارائه میشود قدم مثبتی است که توسط وکیل تلفنی برداشته شده موفق باشید
استفاده از وکلای مجرب موسسه وکیل تل به شدت توصیه میشود
نمونه قرارداد عاملیت فروش و نمایندگی نمونه قرارداد عاملیت فروش و نمایندگی این قرارداد فیمابین ………. از یک سو آقای ………. فرزند ………. شماره شناسنامه ………. صادره از ………. متولد ………. و پروانه کسب شماره ………. به آدرس ………. که منبعد در این قرارداد عامل نامیده می شود از سوی دیگر آقای ………. فرزند ………. شماره شناسنامه ………. صادره از ………. متولد ………. به عنوان واگذارنده عاملیت ………. و با شرایط ذیل منعقد گردید . ماده ۱) موضوع عبارت است از: اعطای نمایندگی و عاملیت فروش لوازم به عامل. ماده ۲) مدت از تاریخ انعقاد به مدت ………. می باشد. ماده ۳) نحوه عمل: عامل توسط ………. به ………. معرفی خواهد شد و کالاهای قید شده در معرفی نامه را که عمدتاً شامل ………. می باشد با هزینه خریداری و حمل و تخلیه نماید سپس با ارائه فاکتور و تعیین مبلغ دقیق هزینه های مستهلکه قیمت مناسب جهت فروش معین می گردد. ماده ۴) کالاهای تحویلی به عامل بایستی طبق حواله های صادره از سوی ………. که به امضای ………. می باشد به فروش برسد. ماده ۵) طبق این قرارداد مبلغی معادل ………. درصد بر روی کل مورد قرارداد / هر جزء مورد قرارداد به عنوان حق العمل عامل افزوده می شود. البته این مبلغ علاوه بر هزینه متعارف بارگیری و حمل و تخلیه مورد توافق می باشد. ماده ۶) حق بازرسی و نظارت بر کار عامل برای ………. محفوظ خواهد بود و نماینده هرگاه صلاح بداند می تواند از کار عامل و نحوه عمل او بازدید نموده و توضیح بخواهد عامل موظف است زمینه بازدید و نظارت را فراهم نماید. ماده ۷) کالاهای تحویلی به عامل تا قبل از فروش عنوان امانت را داشته و عامل متعهد می شود مقررات امانت داری را رعایت نماید. ماده ۸) محل نگهداری کالاها ………. خواهد بود. ماده ۹) حل و فصل موارد اختلافی بدواً به صورت مذاکرات اصلاحی و در مرحله بعد مراجع دادگستری می باشد. ماده ۱۰) این قرارداد شامل ۱۰ بند در ………. سه نسخه تنظیم و هرسه نسخه دارای حکم واحد بوده , و در تاریخ ………. به امضای طرفین رسیده است , و نسبت به طرفین لازم الاجرا خواهد بود.   امضاء واگذارکننده عاملیت   امضاء عامل   شهود: ۱) آقای ………. فرزند ……….   ۲) آقای ………. فرزند ……….
با سلام هرگاه شخصی تمایل به فروش اجناس یک برند خاص را داشته باشد، انعقاد قرارداد عاملیت فروش بین آن شخص و مجموعه برند مورد نظر، الزامی می باشد؛ انعقاد این قرارداد یا به کل تمامی قرارداد های تجاری، می تواند از بروز تبعات حقوقی نا بهنگام و غیرقابل پیش بینی جلوگیری نماید؛ چراکه یک قرارداد به منزله چارچوب کاری بوده و مسئولیت کلی طرفین در قبال همدیگر را تعریف می نماید؛

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی