موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

رابطه طلاق و سکس در محاکم ایران

رابطه طلاق و سکس در محاکم ایران

آیا تا به حال به رابطه میان سکس و طلاق توجه کرده‌اید؟ جالب است بدانید که رابطه جنسی یکی از ارکان مهم در زندگی زناشویی به حساب می‌ آید به همین دلیل امروزه یکی از رایج‌ ترین دلایل جدایی زوجین، نارضایتی‌های جنسی و نیازهای جنسی ارضا نشده می‌باشد؛ معمولاً افرادی که درگیر روابط جنسی نامتعارف می‌شوند به دلیل شرم و حیا دلیل اصلی طلاق را در دادگاه مطرح نمی‌ کنند و به دلایل نامربوط دیگر چنگ می‌زنند؛ به نظر شما تا چه حد به رابطه طلاق و سکس در محاکم ایران توجه می‌شود؟ ما در این مقاله قصد بررسی این موضوع و مشکلات ناشی از آن را داریم پس تا پایان با ما همراه باشید؛ البته ویدئوی زیر را نیز به هیچ وجه از دست ندهید.

 

توصیات بانوی وکیل ما در خصوص طلاق

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

انواع نارضایتی‌های جنسی از شریک جنسی از دیدگاه محاکم ایران

 

sexual satisfaction types in law

وکیل طلاق آنلاین و 24 ساعته در دسترس

 

معمولا طلاق به خاطر کمبود جنسی در دادگاه‌ها از سوی زنان مطرح می‌شود دلایلی که طی آن زن می‌تواند اقدام به طلاق کند عبارتند از:

 

عدم برقراری رابطه جنسی از سوی مرد به صورت عمدی

 • در برخی از موارد دیده می‌شود که مرد تمایلی به برقراری رابطه ندارد و زوجین مدت طولانی رابطه جنسی نداشته‌اند؛ در این صورت زن می‌تواند درخواست طلاق را به دادگاه ارائه کند. اگر شما هم این مشکل را در زندگی زناشویی دارید، می ‌توانید از طریق مشاوره حقوقی با وکیلی مجرب مشورت کنید.

 

رابطه جنسی نامتعارف و رابطه مقعدی

 • یکی از موجبات طلاق روابط جنسی نامتعارف می‌ باشد که با اثبات عسر و حرج می‌تواند موجب طلاق شود؛ در صورتی که اجبار مرد به رابطه مقعدی یکی از دلایل طلاق باشد، دادگاه زن را به معاینات در پزشکی قانونی می‌فرستد و در صورتی که زن ثابت کند راقب به انجام این رابطه نبوده، دادگاه حکم طلاق را بررسی خواهد کرد.

 

سرد مزاج بودن مرد

 • میزان میل جنسی معمولا در افراد متفاوت می‌ باشد، اما برخی از افراد هستند که به دلیل بیماری‌های روحی یا جنسی تا حد زیادی سرد مزاج می‌ باشند و حق داشتن روابط کافی و متعارف را از همسر خود می‌ گیرند.

 

طلاق به خاطر نا رضایتی‌های جنسی، چقدر مورد قبول محاکم است؟

 

طلاق به دلیل نارضایتی جنسی یکی از دلایلی است که امروزه بسیار شایع می‌باشد؛ در واقع ارضا شدن نیازهای جنسی در زندگی مشترک و در بستر خانواده امری مهم تلقی می‌شود و اگر زوج یا زوجه به هر دلیلی تمایلی به رابطه جنسی نداشته باشد می‌تواند به صورت غیر مستقیم موجب ایجاد فساد در جامعه و ترغیب همسر خود به ارضای نیازهای جنسی خارج از چهارچوب خانواده ‌شود.

با توجه به این موضوع محاکم معمولا نارضایتی جنسی زوجین را امری مهم تلقی می‌کنند و برای رفع آن از طریق جلسات مشاوره می‌کوشند؛ همچنین در صورت عدم برطرف شدن مشکلات جنسی زوجین، دادگاه به دادخواست طلاق زوجین رسیدگی می‌کند. با توجه به این موضوع اگر قصد طلاق به خاطر عدم ارضا جنسی را دارید می‌توانید ادعا و مدارک خود را به دادگاه ارائه کنید و پس طی مراحل قانونی از همسر خود طلاق بگیرید.

 

چگونه از طریق اثبات سکس آزار دهنده و متداوم با همسر، طلاق بگیریم؟

 

how to divorce because of bad sexual life

مشاوره فوری تلفنی طلاق با وکیل دادگستری طلاق متخصص

 

همانطور که می‌دانید ادعای داشتن سکس آزار دهنده از سوی همسر در دادگاه کافی نیست و شما بایستی این ادعای خود را ثابت کنید؛ ثابت کردن این ادعا معمولا زمان‌بر و دشوار می‌باشد به همین دلیل توصیه می‌شود که حتماً با دریافت مشاوره حقوقی آنلاین از نظرات وکلای خبره بهره‌مند شوید. با توجه به رابطه طلاق و سکس در محاکم ایران، برای طلاق از طریق اثبات سکس آزار دهنده از سوی همسر باید اثبات شود که زوجه علاقه‌ای به این سکس نداشته و راقب نبوده است.

معمولاً پس از ارائه درخواست طلاق دادگاه زن را به معاینه در پزشکی قانونی می‌فرستد و پس از تایید پزشکی قانونی و طی کردن مراحل قانونی به درخواست طلاق فرد رسیدگی می‌شود؛ اگر قصد طلاق از این طریق را دارید بایستی حیا و غرور را کنار گذاشته و مشکل خود را مستقیماً با دادگاه در میان بگذارید، طبیعی است که در این صورت زودتر به نتیجه خواهید رسید.

 

آیا ممکن است نا رضایتی‌های جنسی ما از همسر در دادگاه به توقعات بیجا بدل شود؟

 

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

خیر چنین چیزی ممکن نیست! اگر تصور می‌کنید که دادگاه نارضایتی شما از رابطه جنسی را توقعی بی‌جا خطاب می‌کند، سخت در اشتباهید؛ زیرا رابطه طلاق و سکس در محاکم ایران پذیرفته شده می‌باشد و همانطور که گفته شد داشتن روابط جنسی با همسر یکی از مهم‌ترین حقوق افراد متاهل در زندگی زناشویی است.

در واقع نیاز جنسی یکی از نیازهای مهم در زندگی می‌باشد که بایستی به درستی به آن پاسخ داده شود؛ همچنین یکی از دلایل ازدواج در جوانان امروزی داشتن رابطه جنسی می‌باشد و واضح است که با توجه به سلامت اجتماع و فرد توصیه می‌شود که این نیاز در بستر خانواده و از طریق ازدواج برطرف شود. بنابراین عدم تمکین همسر و یا برقراری روابط جنسی نامتعارف در صورت اثبات، از نظر دادگاه دلایل موجهی برای طلاق می‌باشند و زوج یا زوجه می‌تواند این نارضایتی را بدون هیچ خجالتی در دادگاه بیان کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از طریق برقراری مشاوره حقوقی تلفنی مشکل خود را با وکیلی مجرب در میان بگذارید.

 

هشدارهای لازم قبل از مطرح کردن طلاق به خاطر کمبودهای جنسی

 

cautions before divorce

طلاق فوری به خاطر کمبود جنسی

 

 1. چنانچه مرد به دلیل عدم تمکین عام و خاص زوجه درخواست طلاق کند و زوجه دوشیزه و باکره باشد، مهریه‌ی او به صورت نصف به او تعلق گرفته و پرداخت می‌شود.

 

 1. اگر مرد به دلیل عدم تمکین همسرش درخواست طلاق داشته باشد، اگر حتی یک بار هم با زن رابطه جنسی برقرار کرده باشد، بایستی مهریه او را به صورت کامل بپردازد.

 

 1. توصیه می‌شود که برای رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب حتما همه‌ی مسائل را با قاضی پرونده در میان بگذارید.

 

 1. داشتن روابط جنسی رضایت بخش حق طبیعی و مسلم شما است؛ بنابراین اگر کمبودهای جنسی را در زندگی خود احساس می‌کنید سعی در برطرف کردن آن داشته باشید و در صورت عدم رفع مشکل به عنوان آخرین راه، طلاق را انتخاب کنید.

 

 1. در صورتی که مشکلات جنسی شما از طریق درمان و جلسات مشاوره رفع شدنی است، می‌توانید ابتدا این جلسات را امتحان کنید.

 

نحوه مطرح کردن زودانزالی غیرقابل درمان در دادگاه

مجازات کتمان بیماری های مقاربتی

طلاق چیست؟

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه كاربران و همكاران گرامي و معزز توصيه مي شود در ابتداي هرگونه معامله ، تنظيم قرارداد ، و مشكل اعم از حقوقي ، كيفري ، ثبتي ، خانواده و تجاري و غيره با وكيلي متخصص و مجرب در مورد مبحث مطروحه مشورت داشته باشيد تا با اطلاع از كم و كيف قضيه بهترين حركت و واكنش را پيرو مسئله حادث شده داشته باشيد و البته در صورت نياز به وكيل دادگستري هماهنگي هاي لازم را انجام دهيد تا ان شاءالله نتيجه مطلوب حاصل شود كه مجموعه وكيل تل دسترسي سريع و آسان به وكلاي متخصص و مجرب را براي شما كاربران عزيز و بزرگوار فراهم آورده است و در بيست و چهار ساعت شبانه روزي وكلاي مذكور آماده جهت ارائه مشاوره و خدمات حقوقي به شما بزرگواران مي باشند هيچ موقع فراموش نكنيد كه (حق دادني نيست بله حق گرفتني است) در پناه خداوند متعال هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شما شيخي
با سلام. طلاق به خاطر روابط جنسی قابل بررسی دردادگاه است. هدف از ازدواج ارامش روحی و روانی بین زوجین است و البته رفع نیازهای جنسی زن و مرد امری طبیعی و توقعی معقول از این ازدواج می باشد. بهتر است که زوجین با اغوش باز در ارضای نیازهای جنسی همسر خود کوشا بوده و وفادار به این موضوع باشند. تا در زندگی مشکلی پیش نیاید. اگر همسر درخواست نامتعارف داشته باشد زن به پزشکی قانونی معرفی شده و پس از اثبات این امر از نظر پزشکی قانونی دادگاه حکم مقتضی صادر خواهد نمود. لذا زوجین باید همیار و یاور و شریک در تمامی ابعاد زندگی باشند و برای اینکار باید مشکلات بین خود را حل نموده و جاذبه برای هم بوجود اورند که در این بین زنان می توانند کمک شایانی داشته باشند.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی یکی از موجبات طلاق روابط جنسی نامتعارف می‌ باشد که با اثبات عسر و حرج می‌تواند موجب طلاق شود؛ در صورتی که اجبار مرد به رابطه مقعدی یکی از دلایل طلاق باشد، دادگاه زن را به معاینات در پزشکی قانونی می‌فرستد و در صورتی که زن ثابت کند راقب به انجام این رابطه نبوده، دادگاه حکم طلاق را بررسی خواهد کرد.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
با سلام ودرود خدمت کاربران گرامی سایت وکیل تلفنی ، به نظر من به عنوان یک کاربر برای اسنکه از مسائل حقوقی خانواده اطلاعات به دست بیاوریم نیاز به یک وکیل متخصص این حوزه داریم تا بتوانیم با اعتماد کامل مشکلات خودر ا بیان کنیم و اینجانب به شما سایت وکیل تلفنی را معرفی می کنم که با داشتن بیش از هزار وکیل در سراسر کشور به صورت شبانه روزی در خدمات رسانی آماده اند ومی توانند به راحتی تنها با یک تماس وهزینه ی کمتر مشاوره کنند وراهکار نشان دهند
سلام وقت همگی دوستان بخیر و خوشی باشه انشاءالله .... رابطه جنسی نا مناسب یکی از موارد عسر و حرج میتواند باشد . عسر و حرج زن، به این معنا بوده که او، در شرایطی قرار گیرد که ادامه زندگی زناشویی، برای او مشقت بار و دشوار گردد. اعتیاد زیان آور زوج، ترک زندگی مشترک، بدون عذر موجه، برای مدت 6 ماه متوالی یا 9 ماه متناوب، ازدواج دوم مرد، بدون اذن همسر اول و سایر مثال هایی از این نوع، از جمله موارد عسر و حرج زن و مصادیق آن، در قانون مدنی هستند.
با سلام و عرض ادب و احترام، طلاق به دلیل نارضایتی جنسی یکی از دلایلی است که امروزه بسیار شایع می‌باشد؛ در واقع ارضا شدن نیازهای جنسی در زندگی مشترک و در بستر خانواده امری مهم تلقی می‌شود و اگر زوج یا زوجه به هر دلیلی تمایلی به رابطه جنسی نداشته باشد می‌تواند به صورت غیر مستقیم موجب ایجاد فساد در جامعه و ترغیب همسر خود به ارضای نیازهای جنسی خارج از چهارچوب خانواده ‌شود.با توجه به این موضوع محاکم معمولا نارضایتی جنسی زوجین را امری مهم تلقی می‌کنند و برای رفع آن از طریق جلسات مشاوره می‌کوشند؛ همچنین در صورت عدم برطرف شدن مشکلات جنسی زوجین، دادگاه به دادخواست طلاق زوجین رسیدگی می‌کند. لذا شما می‌توانید ادعا و مدارک خود را به دادگاه ارائه کنید و پس طی مراحل قانونی، حکم طلاق صادر میگردد. برای آگاهی بیشتر از راهنمایی وکلای موسسه وکیل تلفنی بهره مند گردید. متشکرم.
با سلام و خسته نباشید به مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. بهاره توکلی پور با کد 30972 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر
سلام عرض ادب خدمت همکاران پرتلاش وکیل تلفنی که روزانه با قرارداد مطالب واقعا کاربردی به افزایش آگاهی و اطلاعات کاربران کمک شایسته ای میکنند. من برای پرونده ای که در دادگاه خانواده داشتم با کمک مشاورین وکیل تلفنی توانستم کار را با سرعت بالاتری به اتمام برسانم و در تمام مراحل دادرسی با گرفتن راهنمایی و مشاوره از متخصصین جلوی تضییع حقوقم را بگیرم. اهمیت مشاوره در زندگی امروز باید برای همگان روشن شده باشد. از بابت تمام خدماتتون بسیار و از صمیم قلب از شما تشکر میکنم. موفق باشید

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی