موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

قوانین مزاحمت در آپارتمان

قوانین مزاحمت در آپارتمان

تقریباً تمامی افراد آپارتمان نشین برای یک بار هم که شده تجربه مزاحمت را داشته اند؛ مزاحمت و سر و صدای همسایه ها به خصوص در طبقه بالاتر به شکل های مختلف از قبیل دویدن، راه رفتن، بازی بچه ها و مشکلات ایجاد شده توسط حیوان خانگی همسایه و انواع دیگر، گاهی باعث تاب شدن طاقت افراد و تبدیل شدن محیط آرامش به میدان جنگ می شوند؛ دانستن قوانین مزاحمت در آپارتمان، به افراد برای احقاق حقوق خود در صورت مواجهه با مشکل مزاحمت کمک می کند و به آن ها کمک می کند تا در چنین مواردی اقدام مناسب را انجام دهند؛ از این روست که شما در ادامه این مطلب با این قوانین آشنا خواهید شد، 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

 

قوانین مزاحمت در آپارتمان شامل چه مواردی می شوند؟

 

Harassment rules of apartment bullying

 

 

در ابتدا برای رسیدن به یک تعریف درست و جامع از مزاحمت در آپارتمان نشینی باید به حق و حقوق قانونی ساکنین یک آپارتمان و همچنین قوانینی که توسط مدیر و مجمع عمومی آن تعیین شده است واقف بود و پس از آن با توجه به حقوق پذیرفته شده توسط ساکنین، موارد نقض این حقوق را به عنوان عملی مزاحمت آمیز به زبان بیاوریم.

 

مزاحمت های مربوط به آپارتمان نشینی به بخش های مختلف و موارد گوناگونی تقسیم می شوند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 1. عدم پرداخت و یا پرداخت به موقع شارژ.

 

 1. ایجاد مزاحمت از طریق سر و صدای زیاد و نا متعارف به خصوص در ساعاتی که به استراحت و آرامش اختصاص دارند مانند: شب ها و صبح زود.

 

 1. رعایت نکردن بهداشت در قسمت های مختلف آپارتمان، از جمله راه پله ها، پارکینگ، راهرو و ...

 

 1. قرار دادن زباله ها در مکان هایی غیر از مکان اختصاص داده شده برای زباله ها.

 

 1. وارد کردن خسارت به بخش های اشتراکی ساختمان.

 

 1. برخورد نامناسب مانند: صحبت کردن با خشونت، درگیری لفظی، توهین، افترا، دشنام و بسیاری از موارد مشابه.

 

 1. سو صدای زیاد و مداوم، مانند: فریاد زدن، گوش دادن به موزیک با صدای بلند، مکالمه با صدای بالا و جنجال های خانوادگی به دفعات زیاد که به طور همیشه باعث آزار و اذیت دیگران می شود.

 

 1. انجام اعمال و رفتار نامتعارف و غیر قانونی نزد عموم، به عبارت دیگر هیچ فردی نباید در محل زندگی خود و دیگران اعمال و رفتار هایی را انجام دهد که آسایش دیگر ساکنین آپارتمان را به خطر می اندازد؛ مانند: حمل و نقل مواد مخدر یا مشروبات الکلی، رفت و آمد با افراد  جانی، خطرناک و یا لاابالی و انواع دیگر که در صورت مشاهده می توان به تمامی این امور رسیدگی قانونی نمود.

 

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی آنلاین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قوانین مزاحمت در آپارتمان و دریافت مشاوره آنلاین با وکیل دعاوی آپارتمانی متخصص و مجرب ما از سراسر دنیا به صورت 24 ساعته ارتباط برقرار کنید.

 

 

روش حل مسالمت آمیز مشکلات حقوقی و مزاحمت همسایگان آپارتمانی چیست؟

 

 

ابتدایی ترین اقدام لازم برای مواجهه با مزاحمت درخواست مسالمت آمیز می باشد؛ این روش معمولا در ابتدا برای آرام کردن فضا و کاهش تنش ها به کار برده می شود. به طور مثال، بهترین اقدام زمانی که یکی از همسایه ها با ایجاد سر و صدا آسایش شما را مختل کرده گفتگوی دوستانه و مطرح کردن درخواست خود در فضای دوستانه برای پایان دادن به سر و صدای ایجاد شده.

 

توجه: در صورت نتیجه بخش نبودن قدم اول می توان برای رسیدگی به این موضوع با هماهنگی مدیر ساختمان درخواست جلسه ای با مشارکت سایر همسایه ها و حضور فرد متخطی به طور جدی و کاملا دوستانه از او خواهش کرد تا به مزاحمت هایش پایان دهد.

 

شما می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی برای دریافت پاسخ سوالات خود در زمینه قوانین مزاحمت در آپارتمان به صورت تخصصی اقدام نموده و همچنین می توانید از طریق لینک قوه قضاییه برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اظهار نامه اقدام نمایید و اقدامات قضایی لازم را پیگیری نمود.

 

وکیل تلفنی چگونه مزاحمت های آپارتمانی را حل و فسخ می نماید؟

 

solving the apartment issues with vakiltel

 

وکلای متخصص و مجرب ما در سایت وکیل تلفنی با بررسی شرایط، شواهد و اسناد و مدارک موجود مشکل را شناسایی و بهترین راهکار حقوقی را ارائه می دهد.

شما می توانید از طریق لینک مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل متخصص مزاحمت های آپارتمانی برای آشنایی بیشتر با قوانین مزاحمت در آپارتمان، ارتباط برقرار کنید.

 

وکیل دعاوی آپارتمانی کیست و چگونه به حل دعاوی حقوقی شما کمک خواهد نمود؟

 

درخواست مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

 

وکلای دعاوی آپارتمانی در سایت وکیل تلفنی از وکلای پایه یک دادگستری با تخصص و تجربه در زمینه دعاوی آپارتمانی هستند که با بررسی شرایط موجود و اقدامات انجام شده؛ اقدامات لازم برای حل این مشکل را با توجه به قانون و تجربه خود در زمینه حل این مسائل شناسایی و پیگیری می نمایند.

 

آیا شکایت از همسایه مزاحم آخرین راه است یا اولین راه؟

 

complaint from the neighbour

 

اما در صورتی که هیچ یک از اقدامات بالا نتیجه بخش نبود و فرد متخطی همچنان ایجاد به سر و صدا و مزاحمت برای سایرین ادامه داد، می توان از راه قانونی اقدام کرد.

توجه داشته باشید که حتما قبل از اقدام برای شکایت به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه و از جانب خود و سایر همسایه های شاکی برای فرد متخطی اظهار نامه ای ارسال نمود؛ این اظهار نامه باید با استناد به ماده 132 قانون مدنی، طبق اصول 40 و 44 قانون اساسی و بر اساس ماده 59 قانون آپارتمان نشینی عنوان شود؛ متن زیر نمونه ای از اظهارنامه می باشد:

از شما خواهشمندیم که به ایجاد سر و صدا، مزاحمت و نقض قانون پایان دهید؛ در غیر این صورت اقدامات قانونی را در مرجع صالح صورت خواهیم داد.

حالتی را تصور کنید که در آن با وجود انجام تمامی اقدامات ذکر شده، همسایه شما بدون توجه به شما به مزاحمت خود ادامه داده و دائما سر و صدای زیادی ایجاد می کند به طوری که آسایش و آرامش را از تمامی ساکنین گرفته است؛ در این صورت شما می توانید درست در زمان وقوع یکی از مزاحمت ها با پلیس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل از آن ها درخواست کمک نمایید.

در نهایت آخرین اقدام مراجعه به مراجع قضایی می باشد، در این شرایط باید پس از تهیه استشهادیه و ثبت تمامی مزاحمت های ایجاد شده توسط فرد خاطی و زمان و تاریخ وقوع آن و در نهایت پیوست مدارک و جمع آوری امضا از ساکنین ساختمان، آن را تقدیم مرجع قضایی نمایید.

برای تهیه استشهادیه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و یا شورای حل اختلاف محل سکونت خود مراجعه نموده و شکواییه خود را به همراه مشخصات فرد خاطی، درج و و تشریح موضوع دعوا و ذکر دلایل آن پر کنید؛ از همین رو مراجعه به یک وکیل متخصص برای دریافت مشاوره حقوقی و برسسی مشکل و اقدامات لازم ضروری است.

شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین مزاحمت در آپارتمان  با وکیل دعاوی آپارتمانی آنلاین و 24 ساعته ما در سایت وکیل تلفنی به صورت فوری ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید از لینک های عدل ایران و اداره ثبت اسناد و املاک برای آشنایی بیشتر با  قوانین مزاحمت در آپارتمان و مسائل مربوط به خرید و ثبت املاک اقدام استفاده کنید.

 

 

بهترین راهکار ها برای ضمانت وام مسکن

همه چیز در مورد ملک وقفی

مشکلات پیش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

راه های ساده و کاربردی ابطال فروشنامه

اثبات مالکیت یک ملک بدون سند مالکیت

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مطالب خوبی بود، متشکر
با سلام. فرهنگ آپارتمان نشینی در بیشتر جاها رعایت نمی شود و ساکنین به تصور اینکه ملک منحصراً در اختیار آنهاست رفتار می کند. یکی از مزاحمت های ساکنین سرو صداهای بیش از حد متعارف در واحد اختصتصی می باشد که باعث اذیت و آزار سایر ساکنین طبقات بالا و پایین می باشد. در این صورت ابتدا باید تذکر به متصرف واحد داد در صورت عدم افاقه با تماس با پلیس 110 صورتجلسه ای مبنی بر مزاحمت تنظیم و در صورت شکایت از این صورتجلسه استفاده می شود. ابتدائاً بهتر است که اظهار نامه ای مبنی بر دست بر داشتن از ادامه مزاحمت ها ارسال گردد. وکلای باتجربه موسسه در رفع مشکل اینجانب کمک شایانی نمودند و توضیحات قانونی را بیان داشتند که جای تشکر دارد.
سلام و عرض ادب واقعا توضیحات مفیدی بود ممنون از عوامل موسسه
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي خود با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است در پناه حق شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و مخصوصا افزایش سکونت در مجتمع های بزرگ و شلوغ، احتیاج به آگاهی از قوانین مربوط به آپارتمان نشینی بیشتر شده و لازمه که مردم اطلاع کافی ازین مسائل داشته باشن
وقتی عده ای در زندگی اپارتمان نشینی با هم به صورت همسایه زندگی می کنند باید حتما یک سری قوانین را رعایت کنند تا مزاحم همدیگر نشوند، اگر همسایه ای به قصد مزاحمت باعث آزار همسایه ی دیگر شود، طرف می تواند علیه وی شکایت کند منتها شکایت کردن یک سری قوانینی دارد که باید با آنها آشنا شویم تا راه درست را انتخاب کنیم برای اینکار نیاز به مشاوره حقوقی داریم تا از متخصصین این حوزه مشاوره بگیریم، سایت وکیل تلفنی با داشتن وکلای متخصص می تواند بهترین راهنمای با باشند با هزینه ی کمتر و صرفه جویی در وقت تنها بایک تماس حاصل میشود.
با سلام و احترام،متن خیلی خوب و عالی بود.تشکر میکنم از زحماتتون
سلام و عرض ادب همسایه یکی از واحدهای آپارتمان ما به شدت ایجاد مزاحمت میکرد و عملا استفاده از پارکینگ و انباری واحد مارا مختل کرده بود. من با وکیل تلفنی تماس گرفتم و از طریق همکاران به مشاور حقوقی متصل شدم و با راهنمایی ایشان و اظهارنامه ای که نگارش کردند مشکل حل شد بدون اینکه نیازی به طرح دعوا در دادگاه شود. خواستم از خدمات وکیل تلفنی و تیم جوان و باانگیزه ای که دارند، تشکر کنم موفق باشید
باسلام،یکی از مواردی که قانون تملک آپارتمان ها به آن اشاره شده این است که نحوه مطالبه شارژ آپارتمان از مالکی که از پرداخت شارژ استنکاف می نماید،ارسال اظهارنامه با قید ریز هزینه های انجام شد می باشد؛لذا مطالبه شفاهی و یا در قالب نامه عادی قابلیت استناد ندارد.با تشکر از اعتماد کاربران گرامی.فاطمه سلیمانی از همکاران موسسه وکیل تلفنی.
باسلام،یکی از مواردی که قانون تملک آپارتمان ها به آن اشاره شده این است که نحوه مطالبه شارژ آپارتمان از مالکی که از پرداخت شارژ استنکاف می نماید،ارسال اظهارنامه با قید ریز هزینه های انجام شد می باشد؛لذا مطالبه شفاهی و یا در قالب نامه عادی قابلیت استناد ندارد.با تشکر از اعتماد کاربران گرامی.فاطمه سلیمانی از همکاران موسسه وکیل تلفنی.
باسلام،یکی از مواردی که قانون تملک آپارتمان ها به آن اشاره شده این است که نحوه مطالبه شارژ آپارتمان از مالکی که از پرداخت شارژ استنکاف می نماید،ارسال اظهارنامه با قید ریز هزینه های انجام شد می باشد؛لذا مطالبه شفاهی و یا در قالب نامه عادی قابلیت استناد ندارد.با تشکر از اعتماد کاربران گرامی.فاطمه سلیمانی از همکاران موسسه وکیل تلفنی.
باسلام،یکی از مواردی که قانون تملک آپارتمان ها به آن اشاره شده این است که نحوه مطالبه شارژ آپارتمان از مالکی که از پرداخت شارژ استنکاف می نماید،ارسال اظهارنامه با قید ریز هزینه های انجام شد می باشد؛لذا مطالبه شفاهی و یا در قالب نامه عادی قابلیت استناد ندارد.با تشکر از اعتماد کاربران گرامی.فاطمه سلیمانی از همکاران موسسه وکیل تلفنی.
باسلام،یکی از مواردی که قانون تملک آپارتمان ها به آن اشاره شده این است که نحوه مطالبه شارژ آپارتمان از مالکی که از پرداخت شارژ استنکاف می نماید،ارسال اظهارنامه با قید ریز هزینه های انجام شد می باشد؛لذا مطالبه شفاهی و یا در قالب نامه عادی قابلیت استناد ندارد.با تشکر از اعتماد کاربران گرامی.فاطمه سلیمانی از همکاران موسسه وکیل تلفنی.
باسلام،یکی از مواردی که قانون تملک آپارتمان ها به آن اشاره شده این است که نحوه مطالبه شارژ آپارتمان از مالکی که از پرداخت شارژ استنکاف می نماید،ارسال اظهارنامه با قید ریز هزینه های انجام شد می باشد؛لذا مطالبه شفاهی و یا در قالب نامه عادی قابلیت استناد ندارد.با تشکر از اعتماد کاربران گرامی.فاطمه سلیمانی از همکاران موسسه وکیل تلفنی.
هیچ وقت یادم نمیره ساعت ۳ نصف شب تماس گرفتم همکارانتون با خوش اخلاقی پاسخگوی سوال بنده بودن کیفیت خدماتتون واقعا عالی هست و رضایت کامل دارم آرامش نیمه شبم رو مدیون شما هستم خیلی خیلی خیلی عالی هستید و به خانواده ی خودم پیشنهاد میکنم
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره و راهنمایی به صورت تخصصی و حتی با حقوقدانانی که سابقه قضایی را دارند فراهم آورده است‌.
سلام با توجه به وضعیت بیماری واین موسسه کار بسیار خوبی انجام دادن ک بدون مراجعه به بیرون نیازهای حقوقی مارا با بهترین مشاوران خودرفع کردن.بسیار ممنون از خدمات ارزندتان
سلام واحترام راجع به موضوع مزاحمت در آپارتمان ها باید توجه کرد که علیرغم وجود قوانین جزایی به منظور تنبیه فرد خاطی این اقدام باید آخرین راه کار باشد زیرا ورود در منازعات و بالتبع مرافعات ومحاکم حقوقی وجزایی می تواند سبب بروز دلخوری های و کینه وکدورت بیشتر شود که این خود نیز احتمالا عواقب وخیم تری را به همراه خواهد داشت. انتخاب یک هیئت مدیره ومدیر توانمند وکارآمد برای آپارتمان به خصوص در ساختمانهای با جمعیت زیادتر می تواند در جلوگیری از بروز وظهور بسیاری از مشکلات و یا در صورت بروز مشکل برای طرح دعوایی حقوقی و کیفری مر تبط راه گشا باشد.دکتر محمد ابراهیم داودآبادی فراهانی راهنما ومشاور شما در طرح دعوای مختلف 09124518650
با سلام خدمت کاربران گرامی.امروز با گسترش آپارتمان نشینی می بایست فرهنگ آن هم در مبان مردم رواج پیدا نماید چرا که زندگی اشتراکی که نوعا در این آپارتمان ها حاکم می شود و در بسیاری از مکان ها مثل پارکینگ حیاط انباری و ... به صورت اشتراکی است و از همه مهم تر سقف و بنای هر ساختمان در واقع جدا کننده هر طبقه می باشد و در مالکیت همه اعضا هست به تبع با ایجاد الودگی های صوتی و یا هر گونه مزاحمت معضلات بیشماری برای همه اعضا بوجود می آورد بنابراین اتخاذ راه کار حقوقی متناسب در اپارتمان ها مستلزم اگاهی از قوانین آن هم هست بنابراین باید مدیران مجموعه ها با اگاهی از قوانین نسبت به حل مشکل اقدام کنند‌.موفق باشید.مسیح اقاداودی
امروزه به دلیل گسترش آپارتمان نشینی طبیعتا مشکلات و دعاوی خاص آنها نیز بیشتر شده است.. تشکر بابت انتشار مطالب مفید.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
سلام. من راستش همیشه از دادگاه و محیط دادگاه یه ترسی داشتم. یک همسایه داشتیم که به معنای واقعی مزاحمت ایجاد میکنه با سرو صدا و نگه داشتن حیوان سگ و کثیف کاریش در راهرو و .... این شد که با سایت شما ارتباط گرفتم و کاملا راهنماییم کردین و پابه پا تمام مراحل رو با شما پیش دارم میرم و اون ترس اولیه ای که از دادگاه داشتم دیگه از بین رفت و متوجه شدم دادگاه محلی در جهت احقاق حق امثال ماست
همسایمون تو خونه سگ داره و گاها در حیاط سگ را رها میکنه و چندبار باهم دعوامون شده و همیشه مزاحمت در آپارتمان ایجاد میکرد و با صدای بلند نیمه شب موجب اذیت و آزار ما میشد تا اینکه دقایقی قبل با موسسه وکیل تلفنی در گوگل آشنا شدم و با وکیل متخصص در قوانین آپارتمان ها و مزاحمت های آپارتمان مشاوره حقوقی تخصصی داشتم سپاس از مشاوره حقوقی وکیل موسسه وکیل تلفنی
با سلام ما در یک آپارتمان زندگی می کنم. همسایه طبقه بالای ما دوتا بچه کوچک داره که مدام در حال بدو بدو هستند و شب ها که من و همسرم از محل کار برمی گشتیم و می خواستیم استراحت کنیم سر و صدای دویدن این بچه ها ما رو کلافه می کرد. با وجود اینکه چندین مرتبه تذکر هم دادیم اما فایده ای نداشت. ما هم از طریق وکلای متخصص موسسه وکیل تلفنی برای این موضوع اقدام قانونی کردیم که خدارو شکر همه این مزاحمت ها تمام شد . لااقل دیگه بعد از یه روز کاری طولانی مدت، می تونیم استراحت کنیم
سلام روز شما بخیر تشکر دارم از موسسه خوب وکیل تلفنی من به خاطر مزاحمت هایی که همسایه ها در آپارتمانمان به وجود آورده بودند ازشون مشاوه گرفتم و وکیل موسسه برای من نگارش قرارداد نوشت تا با همسایه ها این مشکل را برطرف کنیم

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی