موسسه وکیل تلفنی

 • فاطمه پوررستمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۹:۵۳ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • عباس صفارزاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۱۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • فیروز عباسی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۹:۱۶:۱۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۶
 • علیرضا ودود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۲:۴۸:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۵
 • محمدرضا قاسمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۴۰:۱۷ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۴
 • مهدی بالود گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۰:۴ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۸:۵۰ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۳
 • وحید نعمتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۵۰:۹ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • امیر حسن فرامرزی اصل گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۵:۵۶ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵:۴۸ تاریخ ۱۴۰۲/۹/۱۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی ارزان در تهران

مشاوره حقوقی ارزان در تهران

مشاوره حقوقی ارزان تهران یکی از دغدغه های اکثر مردم شهر تهران می باشد؛ از آن جایی که کمبود درآمد و اوضاع بد اقتصادی باعث شده است که کمتر کسی حتی فکر مشاوره حقوقی را هم بکند، در این یادداشت قصد معرفی موسسه ای را داریم که علاوه بر دسترسی آسان به آن، نرخ های منصفانه ای را توأم با ضمانت قیمت و کیفیت، برای خدمات حقوقی خود لحاظ نموده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، پیشنهاد می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده بفرمایید.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم تهرانی ما در خصوص مشاوره حقوقی ارزان در تهران

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

معتبر ترین بنگاه آنلاین و 24 ساعته مشاوره حقوقی ارزان تهران کدام است؟

 

inexpensive legal advice in tehran organism

مشاوره 24 ساعته با وکیل تهرانی ارزان و تضمینی

 

از آن جایی که اکثر ادارات کل و سازمان های مهم دولتی و غیر دولتی در شهر تهران می باشد، مردم تهران و شهرستان ها گاهاً برای حل دعاوی حقوقی خود از قبیل املاک، خانواده، کیفری و ...، مجبورند تا در این شهر شلوغ تردد کنند و خود را در معرض خطرات زیادی من جمله جیب بر ها، کرونا و ... قرار دهند؛ از این رو قدیمی ترین موسسه خدمات حقوقی آنلاین و تلفنی کشور، حاظر است تا از زحمت این عزیزان کاسته و مشاوره حقوقی ارزان و تضمینی را به روش های تلفنی یا آنلاین، در خانه یا محل کارشان به ایشان ارائه نماید.

در ادامه عارضیم که طی این مشاوره حقوقی، تمامی مشاوره جویان به وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی خود متصل شده و با ایشان مشورت خواهند نمود.

البته لازم به ذکر است که درب شعبه مرکزی وکیل تلفنی در تهران نیز بر همگان باز است و آحاد جامعه می توانند به این موسسه مراجعه نموده و یک مشاوره حقوقی حضوری ایمن را با رعایت نکات بهداشتی، دریافت نمایند.

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته ارزان و تضمینی آنلاین با وکلای تهرانی چه مزایایی دارد؟

ترافیک تهران و روزمرگی های مردم باعث شده است در اکثر مواقع که در زمینه های حقوقی با دیگران یا ادارات به مشکل بر می خورند، نتوانند به یک مشاور حقوقی خوب مراجعه نمایند.

ضمن این که هزینه بالای وکلا برای ارائه مشاوره هم باعث شده است که اکثر مردم بدون این که به وکیل یا مشاور حقوقی مراجعه نمایند، سعی بر حل مشکلات حقوقی به صورت شخصی دارند، که کاری بس اشتباه است؛ در این صورت بعد از رفتن به دادگاه نمی دانند به حق خودشان رسیده اند یا نه؟

 •  ممکن است حقشان در دادگاه خیلی بیشتر از آن چیزی باشد که دادگاه به آن حکم کرده است؛ اما از آنجایی که به قوانین آشنایی ندارند به حکم دادگاه اعتراض نمی کنند و گمان می کنند که به حق خودشان رسیده اند؛ تمامی موانعی که باعث می شود شما نتوانید مشاوره حقوقی ارزان و 24 ساعته در تهران دریافت نمایید، در موسسه وکیل تلفنی مرتفع شده است. شما به سه روش آنلاین، تلفنی و حضوری می توانید نسبت به دریافت مشاوره با نرخ قابل قبول و ارزان اقدام نمایید.

 

درجه علمی وکلایی که به صورت 24 ساعته در تهران مشاوره حقوقی ارائه می دهند، چه باید باشد؟

 

scientific degree of inexpensive lawyers in tehran

وکیل متخصص 24 ساعته ارزان و تضمینی در تهران

 

وکیل تلفنی با توجه به اهمیتی که به کیفیت مشاوره های حقوقی ارائه داده شده از طرف وکلا و مشاوران حقوقی خود می دهد، همواره درصدد است از وکلای پایه یک که دارای سطح علمی خوبی نسبت به بقیه وکلا و کارشناسان حقوقی هستند در موسسه خود استفاده نمایند.

امتحان ورودی به کارآموزی وکالت را می توان سخت ترین امتحان حقوقی حال حاضر ایران دانست. کسی که توانسته است این مرحله سخت را پشت سر بگذارد و همچنین توانسته است دوره کارآموزی را به خوبی گذراند و به درجه پایه یکی برسد نشان دهنده این است که به خوبی به قوانین مسلط است و دارام فهم حقوقی قابل قبولی می باشد؛ اما موسسه وکیل تلفنی فقط به اینکه شخصی وکیل پایه یک باشد قناعت نمی کند و با برگزاری مصاحبه از وکلا در تلاش است همواره از بین وکلای پایه یک هم بهترین آنان را انتخاب نمایند.

 

مشاوره حقوقی تلفنی ارزان و 24 ساعته با وکیل تهرانی در چه زمینه هایی موجود است؟

در تمامی زمینه های ممکن موسسه وکیل تلفنی از وکلا و متخصصان حقوقی مجرب بهره می برد و همواره تلاش کرده است که بتواند دایره خدمات خودش را برای عموم مردم گسترده تر بنماید.

در هر زمینه حقوقی که دچار مشکل شده اید یا این که برای مشاوره نیاز به وکیل متخصص دارید، کافی است با بنگاه حقوقی ارزان و 24 ساعته در تهران یا همان موسسه وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمائید.  یکی از معضلات بانوان محترم در مشاوره حقوقی این می باشد که وکیل خانم خوب کم پیدا می شود. اما در موسسه وکیل تلفنی شما می توانید وکیل خانم ارزان و 24 ساعته تهران را به راحتی پیدا کنید و با آنان در هر زمینه که نیاز دارید درخواست مشاوره مقرون به صرفه در تهران نمائید.

 

نکته: اگر از شخص یا ارگانی مطالبه ای دارید می توانید با ورود به صفحه تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی از آنان در جهت دریافت مطالبه  راهنمایی و مشاوره اخذ نمایید.

 

 دسترسی فوری به شماره تلفن وکلای منصف پایه یک خانم و آقای تهرانی چگونه ممکن است؟

 

immediate accessibility to tehran online lawyers

وکیل خانم تهرانی آنلاین و 24 ساعته

 

یکی از سوالات متداولی که از موسسه وکیل تلفنی پرسیده می شود، این است که آیا می توان وکیل متخصص در زمینه مشکل حقوقی را خودمان انتخاب کنیم یا به صورت رندوم یک وکیل در اختیار من قرار می گیرد؟

 • موسسه وکیل تلفنی از آنجایی که هدفش را راحتی و آرامش خاطر مردم تهران در نظر گرفته است، این حق را برای مردم تهران قرار داده که بتوانند شماره تماس وکلای مدنظر خودشان را از کاتالوگ هزار نفری وکلای پایه یک تهران که با موسسه وکیل تلفنی همکاری می کنند  مشاهده نمایند و یک وکیل منصف و کم خرج در تهران برای خودشان انتخاب کنند و راهکارهای حقوقی ارزان و عملی 24 ساعته به تهرانیان را از آنان مطالبه نمایند. تجربه مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته را می توانید همین حالا با ورود به این صفحه داشته باشید.

 

هزینه مشاوره حقوقی ارزان در تهران چقدر است؟

در موسسه وکیل تلفنی جهت ارائه مشاوره حقوقی ارزان تهران سه نوع مشاوره حقوقی وجود دارد مشاوره حقوقی آنلاین، مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی حضوری.

در مورد مشاوره حقوقی ارزان تهران به روش آنلاین شما می توانید به راحتی بدون پرداخت هیچ هزینه ای درخواست مشاوره خود را در سایت وکیل تلفنی ثبت نام نمایید و به صورت رایگان جواب آن را دریافت نمایید؛ البته مشاوره حقوقی آنلاین از طریق واتساپ نیز بسیار ارزان می باشد و شما می توانید به صورت 24 ساعته به واتساپ وکیل پیام داده و با او مشورت نمایید.

رزرو مشاوره حقوقی فوری با وکیل

 

مشاوره حقوقی 24 ساعته در محل کار و زندگی شما

وکلای 24 ساعته آنلاین در قم

وکیل آنلاین 24 ساعته در کرج

مشاوره حقوقی با وکلای مازندران

مشاوره حقوقی رایگان با وکلای دادگستری تهران

همه چیز در مورد سامانه ثنا

خدمات فوری نگارش تمامی متون و اوراق حقوقی در تهران

ساده ترین راه دریافت بیمه بیکاری در تهران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام یکی از موضوعاتی که تقریبا به همه مشاغل ورود کرده و انواع شغل ها را مورد تغییر و تحول قرار داده، اینترنت می باشد. ارتباط اینترنتی برای مشاوره حقوقی با مشاورین و وکلا نیز جزء همین دسته قرار داشته و افراد بسیار زیادی از این قابلیت استفاده می کنند. مشاوره حقوقی اینترنتی از طرق مختلفی قابل انجام می باشد. یکی از این روش ها مشاوره از طریق سایت های اینترنتی می باشد. سایت های اینترنتی به همین منظور طراحی می شود و در این سایت ها وکیل پایه یک دادگستری و یا مشاورین حقوقی به صورت بر خط یا آنلاین با افراد مختلف در ارتباط بوده و به سوالات آنها پاسخ داده و مشاوره دقیق و تخصصی را ارائه می دهند.
یکی از مشاوره های حقوقی که در تهران می توان به آن اعتماد کرد وبا هزینه ی کمتر وفوری انجام داد استفاده از سایت وکیل تلفنی است که مر کز آن در تهران ودست اند کاران این سایت هم با دلسوزی تمام با راه اندازی این سایت در خدمت مردم سراسر کشور هستند وراهنمایی می کنند
سلام وقت بخیر . یکی از مباحث حقوقی رایج در عصر حاضر بحث انعقاد قرارداد است . اگر زمانی که ما میخواهیم چیزی بخریم یا بفروشیم یا شراکت کنیم یا اجاره کنیم یا اجاره دهیم - با یک وکیل متخصص امور قراردادها مشورت کنیم دیگر چالش ها و دردسرهای آتی گریبان گیر ما نخواهد شد . ممنون از موسسه وکیل تلفنی بابت ارائه مشاوره های لازم و وکلای با دانش خود .
باسلام و ادب خدمت موسسه وکیل تلفنی.در وضعیت سخت و بیماری کرونا وشرایط بد مالی کاری بسیار ارزشمند و عالی انجام شده در راستای احقاق حق مردم و موسسه ای با بهترین وکلا ومتخصصین این رشته.بنده از مشاورین همکاران شما از جمله خانم بهاره توکلی پور در زمینه خانواده بهره بردم که بسیار راضی بودم بسیار سپاسگزارم.
با سلام و عرض ادب، مشاوره حقوقی ارزان تهران یکی از دغدغه های اکثر مردم شهر تهران می باشد؛ از آن جایی که کمبود درآمد و اوضاع بد اقتصادی باعث شده است که کمتر کسی حتی فکر مشاوره حقوقی را هم بکند، در این یادداشت قصد معرفی موسسه ای را داریم که علاوه بر دسترسی آسان به آن، نرخ های منصفانه ای را توأم با ضمانت قیمت و کیفیت، برای خدمات حقوقی خود لحاظ نموده است. پایدار باشید.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی.مشاوره حقوقی ارزان تهران یکی از دغدغه های اکثر مردم شهر تهران می باشد؛ از آن جایی که کمبود درآمد و اوضاع بد اقتصادی باعث شده است که کمتر کسی حتی فکر مشاوره حقوقی را هم بکند، در این یادداشت قصد معرفی موسسه ای را داریم که علاوه بر دسترسی آسان به آن، نرخ های منصفانه ای را توأم با ضمانت قیمت و کیفیت، برای خدمات حقوقی خود لحاظ نموده است؛ حال قبل از اینکه به ادامه این مطلب بپردازیم، پیشنهاد می کنیم که حتماً ویدئوی یک دقیقه ای زیر را مشاهده بفرمایید.
سلام و ادب امروزه امروزه به دلیل مشغله کاری و دغدغه های روزمره زندگی و در صورت نیاز به مشاورات حقوقی با در نظر گرفتن وقت و هزینه و سایر موارد موسسه حقوقی وکیل تلفنی بسیار کارساز بوده و در هر لحظه و هر مکانی آماده ارائه مشاورات بصورت ۲۴ ساعته می باشد
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي
باسلام واحترام. با وجود آنکه امروزه گستره ارتباطات‌؛ مرزها را در نوردیده اما مشاوره و ملاقات حضوری با وکیل گاهی یک نیاز غیر قابل انکار است. درود بر موسسه وکیل تلفنی که با یک تماس و درخواست؛ ترتیب ملاقات با وکلای مجرب را می‌دهد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران:

استان: مازندران، شهرستان : آمل، بخش : مرکزی، شهر: آمل، خیابان طالب آملی کوچه توحید4[نیما 3]کوچه توحید6[نیما4]، پلاک 36 طبقه اول واحد اول تلفن اداری:01144442509

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی