موسسه وکیل تلفنی

  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
  • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
  • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما

مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما

 

گاه پیش می آید طرفین به دلیل نا آگاهی و یا کم آگاهی از حقوق خود در یک رابطه کاری، مورد سوء‌ استفاده قرار گرفته و آن طور که باید و شاید از مزایای استحقاقی خود بهره مند نمی شوند؛ پیشبرد امور کاری به طور قانونی راه حلی برای دور ماندن از این احتمالات است؛ شاید تنظیم قرارداد به نوعی یک امر مهم جهت پیشگیری از بروز اختلافات بین کارفرما و کارگر است، اما به دست آوردن اطلاعات در باب قوانین مربوطه چگونه ممکن است؛ آیا باید مراحل سختی پشت سر گذرانید؟ جواب منفی است؛ یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در زمینه مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما کلیدی است که تقریبا تمام مشکلات کاری شما را رفع و رجوع می کند و ما نیز در ادامه این مطلب به توضیح و تفصیل همین مطلب خواهیم پرداخت.

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

در مشاغل مختلف کشور، ممکن است که کارفرما با کارکنان خود دچار اختلاف شود و در این صورت اختلافات به بحث طرح دعوا و شکایت منتهی گردد. کارفرمایی که حق و حقوق کارگران را به موقع پرداخت نمی کند و کارگری که به درستی وظایفش را در محل کار انجام نمی دهد، طبیعی است که بین آنها اختلاف به وجود آید. در صورتی که اختلافات در این زمینه به روش های مسالمت آمیز برطرف نشود، در نهایت لازم است که رفع اختلافات مطرح شده از طریق مراجع قانونی صورت گیرد.

 

کارفرما موظف است که در بدو شروع کار، قرارداد همکاری را با کارگران خود امضاء کند. وجود قرارداد یکی از مسائل بسیار مهم در تمامی مشاغل به شمار می رود. کارفرمایی که از انعقاد قرارداد کتبی خودداری می کند، در این صورت کارگر باید این مسئله را با مراجع حل اختلاف در اداره کار مطرح نماید. البته که در محل های کارگاه، شورای اسلامی کار وجود دارد که به این قبیل موضوعات و همچنین اختلافات کارگر و کارفرما در صورت وجود صلاحیت قانونی، می پردازد.

 

دعاوی بین کارگر و کارفرما، موضوعی است که هر ساله در مشاغل مختلف شاهد بروز آن هستیم و از این حیث، قانونگذار مراجعی را برای حل این اختلافات در نظر گرفته است. رسیدگی به دعاوی کار، مراحل خاص خود را دارد و در این صورت لازم است که کارگر یا کارفرما برای طرح دعوا با وکیل خوب و کاربلد مشورت بگیرند. شاید به ظاهر اینطور به نظر برسد که رسیدگی به اختلافات کارگر و کارفرما در اداره کار، پروسه طولانی نداشته و ظرف مدت کوتاهی این قبیل اختلافات به نتیجه می رسند. مشورت با گرفتن با وکیل خوب و متخصص در دعاوی کار، از جهات مختلفی بسیار اهمیت دارد. البته که برای اختلافات مرتبط با اداره کار، بهره مندی از خدمات مشاوره حقوقی پیشنهاد می شود.

 

اگر به دنبال استفاده از مشاوره حقوقی دعاوی کار هستید، خدمات موسسه حقوقی وکیل تلفنی در این زمینه به شما پیشنهاد می شود. برای دریافت  مشاوره حقوقی تلفنی در هر ساعت از شبانه روز با شماره 09212242670 تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

دعاوی کارگر و کارفرما شامل چه مواردی می شود و لزوم دریافت مشاوره در خصوص آن ها چیست؟

به طور کلی هرگونه اختلاف نظر میان کارگر و کارفرما که ناشی از اجرای قانون کار و دیگر موافقت نامه های کاری و مقررات کار، عامل ایجاد دعاوی میان آن هاست. مسائلی همچون حقوق، بیمه، سنوات، عیدی، حق مسکن، حق اولاد و.. (سایر نکات ذکر شده در قرارداد کاری) از مواردی هستند که دعاوی کارگر و کارفرما را شامل می شوند؛ همانطور که به نظر می آید این دعاوی به علت حساسیتی که دارند نیاز به جمع آوری اطلاعات در این زمینه هستند. مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما، هرآنچه که شما برای احقاق حقوقتان نیازمند به آن هستید را به آسانی و توسط بهترین و متخصص ترین وکلای فعال و با تجربه در امور کاری و اداره کار، در اختیار شما قرار می دهد. هر کدام از موضوعات حقوقی، نیاز به بررسی تخصصی از ابعاد مختلف دارند که دعاوی حوزه کار نیز از این قاعده مستثنی نیست و ارائه مشاوره حقوقی می بایست از طرف وکیل کار و سایر حقوقدانان متخصص در این حوزه صورت گیرد.

 

وکیل متخصص دعاوی کارگر و کارفرما کیست

وکیل کار، کسی است که مسلط به قوانین کار و روابط کارگر و کارفرما است. وکلای زیادی در جامعه ما وجود دارند که به صورت تخصصی در امور دعاوی کار می پردازند و صرفا وکالت چنین پرونده هایی را قبول می کنند. وکالت در دعاوی کار، نیاز به مهارت و تجربه بسیار بالا دارد و از این رو، عنوان وکیل کار را می توان برای آن دسته از وکلا در نظر گرفته که سوابق طولانی در رسیدگی به چنین دعاوی دارند.

 

اگر اختلافات میان کارگر و کارفرما با سازش و مصالحه حل نشود، وکیل دعاوی کار به عنوان وکیل کیفری و یا حقوقی، به اداره کار مربوطه طرح شکایت می کند. وکلای متبحر در دعاوی کار و با تجربه زیاد در این حیطه با ارائه مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما کمک زیادی به کارگر یا کارفرما خواهد کرد؛ در دعاوی کار، گاه پیش می آید که کارگر به جهت دریافت نکردن حقوق و مزایای خود احتیاج به وکیلی مطلع و به روز جهت رسیدگی و احقاق حقوق ضایع شده اش دارد. از طرفی کارفرمایان نیز در بسیاری مواقع برای اثبات پرداختی های خویش و ساختگی بودن ادعاهای کارگر نیازمند به وکیلی آگاه و کاردان در این زمینه اند؛ موسسه وکیل تلفنی به روز ترین متد مشاوره گیری را برای بهره مندی تمامی افراد پیاده کرده است و دریافت مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما با مشاورین متخصص سایت بسیار راحت و فوری انجام می گیرد.

 

 

 

 

worker and employer conflicts

 

 

 

مراجع حل اختلافات و دعاوی بین کارگر و کارفرما

به دلیل آن که احتمال بروز اختلاف و درگیری بین قشر کارگر و کارفرمایان وجود دارد، قانونگذار مراجع رسیدگی به اختلافات و دعاوی کارگر و کارفرما را پیش بینی نموده است. ماده 157 قانون کار به طور مفصل بعه شیوه رسیدگی به اختلافات و دعاوی بین کارگران و کارفرمایان پرداخته است.

 

این قانون، حل اختلافات بین کارفرما با کارگران بر اساس روش های سازش و مسالمت آمیز در نظر گرفته است. در واقع رفع اختلافات بین طرفین قرارداد کار، ابتدا با روش سازش از طریق شورای اسلامی کار صورت می گیرد. در صورت عدم وجود شورای اسلامی کار در محل کارگاه، انجمن صنفی کارگران و یا نماینده قانونی کارگر و کارفرما حل و فصل خواهد شد. در صورتی که این راهکار ها برای آن که اختلاف بین کارگر و کارفرما کارساز نباشند، در نهایت برای راه حل طرح دعوا در اداره کار مورد بررسی قرار گیرد.

 

مراجعی که طبق قانون کار به دعاوی بین کارگر و کارفرما رسیدگی می کنند، هیات های تشخیص و حل اختلاف هستند. هیات تشخیص اداره کار همان مرجع بدوی رسیدگی به این دعاوی محسوب شده که اعتراض به رای این هیات توسط هیات حل اختلاف مجدد مورد بررسی قرار می گیرد.  برای دریافت مشاوره حقوقی با شماره 02147625900 تماس بگیرید.

 

 

مهلت اعتراض به رای هیات تشخیص اداره کار

هیات تشخیص اداره کار طبق قانون، صلاحیت رسیدگی به دعاوی بین کارگر و کارفرما را برعهده دارد و رای آن قابل اعتراض و بررسی مجدد در هیات حل اختلاف می باشد. ماده 159 قانون کار بیان می دارد که رای هیات های تشخیص اداره کار به مدت 15 روز از تاریخ صدور حکم در هیات حل اختلاف قابل اعتراض است. در این صورت طرفین دعاوی کار، از زمانی که هیات تشخیص حکم مورد نظر را صادر می کند، به مدت 15 روز فرصت دارند که اعتزاض خود را نسبت به رای مربوطه اعلام کنند.

 

 

 

 

Benefits of taking legal advice from professional lawyer

 

مزایای دریافت مشاوره حقوقی از وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی همانطور که از اسمش پیداست، حاوی مطالب و مفاهیم حقوقی مورد نیاز شخص متقاضی است؛ تصور کنید یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه، ترفند هایی کاربردی و به روز را با فن بیانی بالا و لحنی صمیمی با شما در میان بگذارد. این روال کاملا فوری و تضمینی است و در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس است. به علاوه هزینه اندک آن سبب شده است که برای تمامی اشخاص مقرون به صرفه و سود آور باشد. تأثیر این مشاوره چنان بالاست که با وجود آن نیاز به شخص ثالثی برای رسیدگی به امور حقوقی تان ندارید. هم چنین کارفرما می تواند از همان ابتدا روند رفع اتهام بدحسابی وارد شده به وی، یا شکایت در زمینه بی مسئولیتی و خرابکاری کارگر در انجام وظایف محول شده به او را به وکلای خبره وکیل تلفنی بسپارد. کارگر نیز می تواند به طور مستقیم امر رسیدگی به شکایت از کارفرما و وصول طلب خود را به وکلای وکیل تلفنی محول کند.

 

امور انجام شده توسط وکیل اداره در وکیل تلفنی

وکیل دعاوی کارگر و کارفرما در موسسه وکیل تلفنی، خدماتی چون قبول وکالت کاری کارگر و کارفرما در دعاوی، برقراری جلسات مشاوره حقوقی دعاوی کارگر و کارفرما، نگارش اوراق حقوقی کار و دادخواست، ارائه می دهد. نگارش انواع دادخواست مطالبه سنوات و عیدی کارگر، حق بیمه و حقوق، دادخواست شکایت کارگر از کارفرما بابت اخراج ، دادخواست بازگشت به کار، نگارش انواع قرارداد های کاری آنلاین و تنظیم و ثبت در سامانه عدل ایران جهت رسیدگی قوه قضاییه، دادخواست هیئت تشخیص و ارتباط با اداره ثبت اسناد و مدارک همه و همه در حیطه تخصص وکلای کاردان این شرکت حقوقی است. تمامی این خدمات، تضمینی و در اسرع وقت جهت پیشبرد هرچه بهتر پرونده کاری در اختیار شما می باشد.

 

 

 

 

روش های مشاوره حقوقی اداره کار در وکیل تلفنی

امکان تشکیل جلسات مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما در انواع روش های مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان و یا حضوری، در شرکت حقوقی وکیل تلفنی برای راحتی هرچه بیشتر شما فراهم شده است. مشاوره ارزان تلفنی دعاوی کارگر و کارفرما علاوه بر هزینه کمی که دارد، امکان برقراری ارتباط با وکیل مورد نظر اشخاص را نیز آسان نموده است؛ مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما با روش آنلاین نیز مشابه مشاوره گیری حقوقی تلفنی از سرعت و کیفیت برخوردار است و وکیل آنلاین دعاوی کارگر و کارفرما با برقراری ارتباط آنلاین ( چت، ویس، ویس کال و ویدئو کال و..) و پرسش و پاسخ فوری حقوقی، بهترین مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما را عرضه خواهد کرد.

 

 

 

آشنایی با مشاغل دورکاری و اینترنتی

بهترین وکلای امور حقوقی اداری ایران

بهترین روش های اتمام کار در دیوان عدالت اداری

بهترین روش های کسب درآمد در دوران کرونا

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

رویکردی بسیارعالی ازنظرثبت وارائه ی خدمات وپشتیبانی
سلام.اینکه تو این اوضاع کرونایی مجبور نیستیم تا دفتر وکیل بریم و راحت میتونیم مشاوره دریافت کنیم عالیه
تشکر و تقدیر برای ارائه ی مطالب جامع و ساده نویسی شده برای همه ی اقشار جامعه برای شماست که همواره برای اگاهی به ما ارزانی داشتید از زحماتتون بینهایت تشکر میکنم،طراحی هاتونم بسیار جالب و گیرا هست درود بر ایده ی بسیار خوب وکیل تلفنی
سلام،وقت بخیر.عالیه به نظرم چون همه افراد با هر موضوع دعوا و مشکلی که داشته باشن راحت و با کمترین هزینه میتونن به بهترین وکلا دسترسی داشته باشن.
سلام وقت بخیر خواستم از کلیه همکاران دقیق و پیگیر موسسه وکیل تلفنی که بسیار خوش برخورد هستند تشکر کنم. من برای پیگیری پرونده ام بارها تماس گرفتم و در هر ساعتی که تقاضای مشاوره داشتم، به سرعت تماس با من برقرار شد. موفق باشید
کارگران و کارمندان عزیز اگر بابت سفته هاتون نگرانی دارید که شکایت نمیکنید شماره سفته هاتون رو بدید به ما تا ما کاری کنیم وجه امانی سفته محرز بشه یعنی کارفرما بدونه که اگه ب سفته شما دست بزمه شما محکومش میکنید بنده عرفانیانم در خدمتتون هستم
دعاوی کار که ناشی از اختلافات کارگر و کارفرما می باشد از جمله دعاوی است که مستقیما با حقوق مالی افراد در ارتباط است بنابراین بهتر است افراد قبل از هر اقدامی از مشاوره وکیل دادگستری بهره ببرند
بسیار عالی
با سلام خدمت کاربران گرامی.دعاوی کارگر و کارفرمایی بخش اعظمی از دعاوی است که در اداره کار و بیمه تامین اجتماعی مطرح می گردد.هر کارگری باید قبل از استخدام تمامی مسائل استخدام در خصوص مزد و میزان آن و شرایط استخدام را با یک مشاور حقوقی یا وکیل در مزان بگذارد چرا که تبعات بعدی هر اختلافی ارتباط مستقیم با قراردادی دارد که کارگر با کارفرما منعقد نموده یا اصلا قرارداد مکتوبی نبوده و صرفا شفاهی بوده است حتی تضمین هایی را که کارفرما از کارگر به عنوان سفته یا چک دریافت می نمایند و اصل دریافت آنها و نحوه پر کردنشان موضوعاتی است که نیاز به مشاوره دارد بنابریان حتما کلرگران و کارفرمایان مشمول قانون کار با وکیل این حوزه مشورت نمایند.موفق بلشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه
بسیار خوب
به نظر من که خیلی خوبه، همه می تونن استفاده کنن؛ به خصوص برای زمانی که خیلی از کارفرما ها راحت به خاطر کرونا اخراج می کنن.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی