موسسه وکیل تلفنی

  • عادل پوردرانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۹:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • فاطمه علیجانی فاطمه علیجانی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۳۷:۴۴ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • زهرا رهبرنیا گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۸:۱:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۵:۱۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • آراسپ کاظمیان آراسپ کاظمیان گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۳:۲۸ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • Mahdi Haghshenas Mahdi Haghshenas گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۴:۴۶ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • محمد عسگری محمد عسگری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۳۶:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • فرشید موبد فرشید موبد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۲۲:۴۹ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
  • وکیل الهه جمشیدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۳۴:۵۱ تاریخ ۱۴۰۰/۴/۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما

مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما

گاه پیش می آید طرفین به دلیل نا آگاهی و یا کم آگاهی از حقوق خود در یک رابطه کاری، مورد سوء‌ استفاده قرار گرفته و آن طور که باید و شاید از مزایای استحقاقی خود بهره مند نمی شوند؛ پیشبرد امور کاری به طور قانونی راه حلی برای دور ماندن از این احتمالات است؛ شاید تنظیم قرارداد به نوعی یک امر مهم جهت پیشگیری از بروز اختلافات بین کارفرما و کارگر است، اما به دست آوردن اطلاعات در باب قوانین مربوطه چگونه ممکن است؛ آیا باید مراحل سختی پشت سر گذرانید؟ جواب منفی است؛ یک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته در زمینه مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما کلیدی است که تقریبا تمام مشکلات کاری شما را رفع و رجوع می کند و ما نیز در ادامه این مطلب به توضیح و تفصیل همین مطلب خواهیم پرداخت؛ اما قبل از آن مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما توصیه می کنیم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل در خصوص امور رایج در حوزه امور اداره کار

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

تا زمانیکه کارگری وجود دارد، کار فرمایی هم خواهد بود و این امر مسلم است که دعاوی هم بین این دو وجود داشته باشد؛ دعاوی که در چارچوب شغل و پیچیدگی هایش نیز به طبع متفاوت هستند و رویکرد های حرفه ای و خاص به خود را می طلبند، نه رویکرد هایی جامع که شاید در بسیاری از موارد کارساز نباشند؛ از این رو موسسه ما، طی همکاری با وکلای متخصص دعاوی کارگر و کارفرما، اقدام به ارائه ارزان ترین مشاوره تلفنی 24 ساعته با این عزیزان نموده تا هموطنانمان علاوه بر مشکلات اقتصادی، مشکلات دیگری را متحمل نگردند؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

دعاوی کارگر و کارفرما شامل چه مواردی می شود و لزوم دریافت مشاوره در خصوص آن ها چیست؟

 

worker and employer conflicts

اورژانس وکالت 24 ساعته دعاوی کارگر و کارفرما

 

به طور کلی هرگونه اختلاف نظر میان کارگر و کارفرما که ناشی از اجرای قانون کار و دیگر موافقت نامه های کاری و مقررات کار، عامل ایجاد دعاوی میان آن هاست. مسائلی همچون حقوق، بیمه، سنوات، عیدی، حق مسکن، حق اولاد و.. (سایر نکات ذکر شده در قرارداد کاری) از مواردی هستند که دعاوی کارگر و کارفرما را شامل می شوند؛ همانطور که به نظر می آید این دعاوی به علت حساسیتی که دارند نیاز به جمع آوری اطلاعات در این زمینه هستند. مشاوره دعاوی کارگر و کارفرما، هرآنچه که شما برای احقاق حقوقتان نیازمند به آن هستید را به آسانی و توسط بهترین و متخصص ترین وکلای فعال و با تجربه در امور کاری و اداره کار، در اختیار شما قرار می دهد.

 

وکیل متخصص دعاوی کارگر و کارفرما کیست و چگونه باید از او مشاوره حقوقی دریافت نماییم؟

 

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته از سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.