موسسه وکیل تلفنی

 • امیر علی جعفری گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۳:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • امیر علی جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۵۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • وکیل سجاد جداخانلو گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۲
 • احمد رحمانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۰:۴۱:۴۷ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۲:۳۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۲۱:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۴:۱۲ تاریخ ۱۴۰۱/۳/۱
 • سیمین محمودی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۲۲:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳۱
انجمن وکیل تلفنی

نگارش فوری دادخواست

نگارش فوری دادخواست

اقدامات حقوقی یک پروسه پیچیده و البته مهم است؛ زیرا اگر به هر دلیلی در خلال هرکدام از مراحل نقصی پیش آید، خواهان متحمل خسارات متعدد خواهد شد. این خسارات ممکن است حتی به مجازات کیفری نیز ختم گردد. از آنجایی که نگارش فوری دادخواست نیز از جمله پروسه مذکور است و به این دلیل که گام اول دعوا به شمار می رود، ضروری است تا با حضور وکیل به رشته تحریر درآید.

 

نگارش فوری و ارزان تمامی دادخواست های نادر و رایج با کیفیتی تضمینی و به صورت 24 ساعته

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در نگارش فوری انواع دادخواست که به صورت تلفنی صورت می گیرد، این امکان فراهم شده که شما تنها با یک تماس تلفنی 24 ساعته با وکیل می توانید جزئیات وضعیت خود را اعلام نمایید تا در کسری از دقیقه وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان شروع به نگارش دادخواست نماید"

 

 

برای نگارش فوری دادخواست به کجا مراجعه کنم؟

 

immediate petition writing services

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست در وکیل تلفنی

 

نگارش فوری دادخواست، به ظاهر در کنار هم قرار دادن چندین جمله است؛ اما در باطن موضوعی پیچیده خواهد بود. زیرا:

 

 • گام اول در طرح شکایت حقوقی، نگارش صحیح و البته منطبق بر قانون دادخواست خواهد بود. در مشاوره حقوقی تلفنی، مشاور یا وکیل بعد از شنیدن اطلاعات حقوقی از جانب خواهان، ایشان را برای نگارش یک دادخواست مبتنی بر قانون راهنمایی خواهد کرد.

 • موضوع بعدی که در نگارش فوری دادخواست و دادخواست آنلاین فوری می بایست مد نظر قرار گیرد، شخصیت خواهان است. به بیان دیگر چنانچه خواهان یک شخص حقیقی نباشد، می بایست در قسمت مشخصات اطلاعات و آدرس، اطلاعات ثبت شده در اداره ثبت شرکتها را قید نماید، اما اگر یک شخص حقیقی باشد مشخصات اصیل قید می‌گردد.

 

نکته: احراز سمت شخصی است که اصیل نیست. لذا اگر خواهان محجور باشد یا صغیر، قیم می بایست روال رسیدگی و ارائه دادخواست را عهده‌دار شود. زیرا قانونگذار به صراحت اهلیت را برای ارائه دادخواست (اهلیت خواهان مدنظر است) در قانون قید کرده است.


نکته مهم: در نهایت برای نگارش فوری دادخواست، بایستی مشخصات کامل خواهان درج گردد، زیرا هر نقصی که در قسمت مشخصات خواهان وجود داشته باشد، ممکن است به رد دادخواست منجر شود. بنابراین ضروری است در نگارش دادخواست وکیل تلفنی تمام نکاتی که قید شد، اعمال گردد تا یک دادخواست عاری از نقص، به مراجعه کننده، تحویل گردد.

 

آیا باید برای نگارش فوری دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل داشته باشیم؟

در پاراگراف بالا توضیح دادیم، در مشاوره حقوقی آنلاین، نکاتی که برای نگارش فوری دادخواست بایستی رعایت گردد، برای مراجعه‌کنندگان بیان می‌شود. زیرا وکلا می‌دانند، موفقیت در صدور رای دادگاه، قطعاً منوط به نگارش یک دادخواست ایده‌آل خواهد بود؛ لذا حضور یک وکیل یا یک مشاور، برای نگارش دادخواست، ضروری به نظر می‌رسد و البته لازم است این نکته را خاطرنشان کنیم که استفاده از مشاوره های حقوقی و قضایی الزاماً نباید حضوری باشد بلکه به شکل پرسش و پاسخ حقوقی و هم به شکل مشاور حقوقی فوری و ۲۴ ساعته نیز در دسترس قرار بگیرد.

حضور وکیل و مشاور حقوقی می‌تواند ابهامات خواهان را در خصوص نگارش دادخواست در هر مکان و هر زمان مرتفع نماید؛ زیرا در نگارش فوری دادخواست، ممکن است به شکلی ناخواسته، اشتباهاتی رخ دهد و اطلاعات لازم به طور کامل در متن دادخواست منعکس نگردد و از آنجایی که رسیدگی های بعدی قضایی بر اساس خواسته های مندرج در دادخواست هستند بیم هر شکست حقوقی وجود خواهد داشت؛ بنابراین منطقی و عقلانی است، نگارش دادخواست تلفنی و آنلاین در دستور کار قرار گیرد یا اگر به هر دلیلی موضوع مذکور عملیاتی نشد، از مشاوره حقوقی برای نگارش بند بند دادخواست استفاده شود، تا به وسیله مشورت با مشاور یا وکیل که می‌تواند مشاوره حقوقی پیشگیرانه نیز باشد از بروز اتفاقات ناخوشایند حقوقی احتمالی در آینده جلوگیری شود.

 

توجه: ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست بدانید اگر نگارش فوری دادخواست، به هر سببی ناقص باشد، قطعاً امکان رد شدن توسط دفتر دادگاه وجود دارد و این رد شدن، هزینه بر و باعث فوت وقت خواهد شد؛ لذا می توانید با استفاده از پرسش و پاسخ فوری حقوقی از مشاوره سایت وکیل تلفنی بهره برید.

 

کمترین هزینه برای نگارش دادخواست فوری