موسسه وکیل تلفنی

 • حسن نام آور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۴۷:۱۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۸:۱۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۶:۱۳:۱۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • محسن کرایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۶:۱۰:۴۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • فرزاد ابراهیمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۲۸:۵۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • سعید فاتحی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۸:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • الناز رضایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۲۳:۲۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • ابوذر ورزنده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵۳:۴۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • مریم گذاری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳۸:۳۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
 • احمد سیدزاده گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۱۸:۳۹ تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۹
انجمن وکیل تلفنی

نگارش فوری دادخواست

نگارش فوری دادخواست

اقدامات حقوقی یک پروسه پیچیده و البته مهم است؛ زیرا اگر به هر دلیلی در خلال هرکدام از مراحل نقصی پیش آید، خواهان متحمل خسارات متعدد خواهد شد. این خسارات ممکن است حتی به مجازات کیفری نیز ختم گردد. از آنجایی که نگارش فوری دادخواست نیز از جمله پروسه مذکور است و به این دلیل که گام اول دعوا به شمار می رود، ضروری است تا با حضور وکیل به رشته تحریر درآید.

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"در نگارش فوری انواع دادخواست که به صورت تلفنی صورت می گیرد، این امکان فراهم شده که شما تنها با یک تماس تلفنی 24 ساعته با وکیل می توانید جزئیات وضعیت خود را اعلام نمایید تا در کسری از دقیقه وکیل متخصص در زمینه مورد نظرتان شروع به نگارش دادخواست نماید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹
چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری
مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

برای نگارش فوری دادخواست به کجا مراجعه کنم؟

 

immediate petition writing services

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست در وکیل تلفنی

 

نگارش فوری دادخواست، به ظاهر در کنار هم قرار دادن چندین جمله است؛ اما در باطن موضوعی پیچیده خواهد بود. زیرا:

 

 • گام اول در طرح شکایت حقوقی، نگارش صحیح و البته منطبق بر قانون دادخواست خواهد بود. در مشاوره حقوقی تلفنی، مشاور یا وکیل بعد از شنیدن اطلاعات حقوقی از جانب خواهان، ایشان را برای نگارش یک دادخواست مبتنی بر قانون راهنمایی خواهد کرد.

 • موضوع بعدی که در نگارش فوری دادخواست و دادخواست آنلاین فوری می بایست مد نظر قرار گیرد، شخصیت خواهان است. به بیان دیگر چنانچه خواهان یک شخص حقیقی نباشد، می بایست در قسمت مشخصات اطلاعات و آدرس، اطلاعات ثبت شده در اداره ثبت شرکتها را قید نماید، اما اگر یک شخص حقیقی باشد مشخصات اصیل قید می‌گردد.

 

نکته: احراز سمت شخصی است که اصیل نیست. لذا اگر خواهان محجور باشد یا صغیر، قیم می بایست روال رسیدگی و ارائه دادخواست را عهده‌دار شود. زیرا قانونگذار به صراحت اهلیت را برای ارائه دادخواست (اهلیت خواهان مدنظر است) در قانون قید کرده است.


نکته مهم: در نهایت برای نگارش فوری دادخواست، بایستی مشخصات کامل خواهان درج گردد، زیرا هر نقصی که در قسمت مشخصات خواهان وجود داشته باشد، ممکن است به رد دادخواست منجر شود. بنابراین ضروری است در نگارش دادخواست وکیل تلفنی تمام نکاتی که قید شد، اعمال گردد تا یک دادخواست عاری از نقص، به مراجعه کننده، تحویل گردد.

 

آیا باید برای نگارش فوری دادخواست، مشاوره حقوقی با وکیل داشته باشیم؟

در پاراگراف بالا توضیح دادیم، در مشاوره حقوقی آنلاین، نکاتی که برای نگارش فوری دادخواست بایستی رعایت گردد، برای مراجعه‌کنندگان بیان می‌شود. زیرا وکلا می‌دانند، موفقیت در صدور رای دادگاه، قطعاً منوط به نگارش یک دادخواست ایده‌آل خواهد بود؛ لذا حضور یک وکیل یا یک مشاور، برای نگارش دادخواست، ضروری به نظر می‌رسد و البته لازم است این نکته را خاطرنشان کنیم که استفاده از مشاوره های حقوقی و قضایی الزاماً نباید حضوری باشد بلکه به شکل پرسش و پاسخ حقوقی و هم به شکل مشاور حقوقی فوری و ۲۴ ساعته نیز در دسترس قرار بگیرد.

حضور وکیل و مشاور حقوقی می‌تواند ابهامات خواهان را در خصوص نگارش دادخواست در هر مکان و هر زمان مرتفع نماید؛ زیرا در نگارش فوری دادخواست، ممکن است به شکلی ناخواسته، اشتباهاتی رخ دهد و اطلاعات لازم به طور کامل در متن دادخواست منعکس نگردد و از آنجایی که رسیدگی های بعدی قضایی بر اساس خواسته های مندرج در دادخواست هستند بیم هر شکست حقوقی وجود خواهد داشت؛ بنابراین منطقی و عقلانی است، نگارش دادخواست تلفنی و آنلاین در دستور کار قرار گیرد یا اگر به هر دلیلی موضوع مذکور عملیاتی نشد، از مشاوره حقوقی برای نگارش بند بند دادخواست استفاده شود، تا به وسیله مشورت با مشاور یا وکیل که می‌تواند مشاوره حقوقی پیشگیرانه نیز باشد از بروز اتفاقات ناخوشایند حقوقی احتمالی در آینده جلوگیری شود.

 

توجه: ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست بدانید اگر نگارش فوری دادخواست، به هر سببی ناقص باشد، قطعاً امکان رد شدن توسط دفتر دادگاه وجود دارد و این رد شدن، هزینه بر و باعث فوت وقت خواهد شد؛ لذا می توانید با استفاده از پرسش و پاسخ فوری حقوقی از مشاوره سایت وکیل تلفنی بهره برید.

 

کمترین هزینه برای نگارش دادخواست فوری

 

inexpensive petition writing for 24-hour

هزینه ارزان نگارش دادخواست با کیفیت به صورت 24 ساعته در وکیل تلفنی

 

زمان در نظر گرفته شده برای نگارش فوری دادخواست، به پارامترهای بسیاری بستگی دارد که از آن جمله می توان به نوع خواسته، میزان خواسته، ارزش مالی آن و ... اشاره نمود؛ لذا قطعاً مقدار زمانی که برای نگارش یک دادخواست حقوقی صرف می‌شود، متفاوت خواهد بود؛به عنوان مثال دعوای مهریه به دلیل سادگی ادله و مقدار خواسته نیازی به زمان برای نگارش نخواهد داشت، اما چنانچه قصد نگارش فوری دادخواست برای انجام تعهدات مندرج در یک قرارداد را دارید، بی شک زمان بر خواهد بود، زیرا جزئیات تعهدات می‌بایست بند به بند مورد مطالعه قرار گیرند و در ابتدای امر، قانونی بودن ادعای خواهان احراز شود و به دنبال آن موضوعات مد نظر خواهان در دادخواست منعکس گردد.

در هر حال این نکته را مد نظر داشته باشید که ضروری است برای نگارش فوری دادخواست تمام جزئیات مورد مطالعه قرار گیرد تا به نحوی شایسته داد خواست به رشته تحریر در آید.

 

هزینه نگارش فوری دادخواست توسط وکیل

از آن جایی که دادخواست گام اول در طرح دعاوی حقوقی به شمار می‌رود، ضروری است موضوع دعوای مطرح شده، مقدار مورد ادعا، دلایل مبنی بر ذیحق بودن خواهان و ... همگی شفاف و خالی از ابهام در دادخواست منعکس شوند؛ لذا متناسب با ارزش خواسته، لازم است به ریزه‌کاری‌های دادخواست اهمیت داده شود.

مهم بودن ریزه‌کاری‌ها در نگارش فوری دادخواست، اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد و به تبع هرچقدر موضوعات مندرج در خواسته بیشتر باشند، زمان بیشتری برای یک دادخواست نیز صرف خواهد شد و متناسب با زمان مشاوره، مبلغ نهایی پرداختی به وکیل و موسسه نیز افزایش خواهد داشت؛ اما نکته مهم این است که مبالغ اخذ شده وکیل تلفنی از مراجعه‌کنندگان، بسیار نازل و اندک است و در مقابل هزینه های مشاوره حضوری، رفت و آمدها و دیگر هزینه های مرتبط، مبلغ نگارش دادخواست فوری و ۲۴ ساعته کاملاً رقابتی و وسوسه برانگیز خواهد بود.

برای اطلاع از زمان های در نظر گرفته شده مشاوره حقوقی به وب سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید. زمان مذکور که برای نگارش فوری دادخواست در نظر گرفته شده، از ۱۰ دقیقه به بالاست که متناسب با خواسته خواهان و مقدار جزئیات آن در نظر گرفته خواهد شد.

 

آیا امکان درخواست نگارش فوری دادخواست از سایت وکیل تلفنی وجود دارد؟

 

instant petition for people in hurry

درخواست نگارش فوری دادخواست حقوقی آنلاین و تلفنی درسایت شبانه روزی وکیل تلفنی

 

اقدامات حقوقی یک پروسه پیچیده و البته مهم است؛ زیرا اگر به هر دلیلی در خلال هرکدام از مراحل نقصی پیش آید، خواهان متحمل خسارات متعدد خواهد شد. این خسارات ممکن است حتی به مجازات کیفری نیز ختم گردد. برای درک لزوم حضور یک وکیل برای نگارش فوری دادخواست، به مثال زیر توجه کنید:

 

 • اگر با این تفکر که به واسطه یک قرارداد، متعهد تمام تعهدات خود را انجام نداده یک پرونده حقوقی مطرح گردد و حکم به توقیف اموال تا انتهای رسیدگی صادر شود، اما خوانده دعوا با استناد به مدارک و دلایل خود ثابت کند ادعای خواهان باطل است. صرف احراز ادعای خوانده، مبنی بر بروز خسارت، خواهان به پرداخت خسارت نیز محکوم خواهد شد!!

 

این یک مثال ساده و در عین حال کاربردی برای فهم دقیق ضرورت یک دادخواست قانونی و بر مبنای حق بود، تا نقش موسسه وکیل تلفنی در نگارش دادخواست فوری، بیش از پیش آشکار گردد. در هر حال برای رفاه حال هم وطنان موسسه وکیل تلفنی نگارش دادخواست آنلاین ۲۴ ساعته را دایر کرده است و ارائه خدمت مشاوره حقوقی آنلاین را در دستور کار قرار داده، تا علاوه بر دسترسی سهل الوصول همه جامعه به وکلا و مشاوران حقوقی مجرب، هزینه های نامتعارف نیز کاملاً حذف شوند.

 

نگارش فوری دادخواست در وکیل تلفنی توسط چه کسی نگارش می‌گردد؟

گرچه نگارش فوری دادخواست به سبب حساسیت های ویژه ای که پیش تر بیان شد، امری مشکل و تخصصی قلمداد می‌شود؛ اما به رشته تحریر در آوردن خواسته های خواهان، برای وکلا و مشاوران حقوقی که سال‌هاست در این وادی دست به قلم هستند، موضوعی ساده به شمار می‌رود؛ لذا مدیران و ناظران موسسه وکیل تلفنی، همواره وکلا و مشاوران باسابقه را برای نگارش دادخواست انتخاب می‌کنند. تا علاوه بر حفظ کیفیت خدمات ارائه شده و جلب رضایت مراجعه کننده، در اندک زمانی نگارش دادخواست فوری انجام گردد. تا خواهان بتوانند با اتکا به متن دادخواست نگارش شده دعوای حقوقی طرح کرده و امید به پیروزی در دعوای مذکور داشته باشد.

علی ایحال یکی از نقاط قوت موسسه وکیل تلفنی، تمرکز وکلا و مشاوران بر جلب نظر مراجعه‌کنندگان است و همانطور که مدیران موسسه تاکید دارند، هیچ گاه کیفیت فدای کمیت نخواهد شد. این اولویت کیفیت، در موضوع نگارش دادخواست فوری نیز وجود دارد. لذا تمام مراجعه کنندگان بر این موضوع واقف هستند تفاوتی نمی‌کند، طرح شکایت کیفری و انشاء شکواییه داشته باشند یا برای یک دعوای حقوقی قصد انشا یک دادخواست! زیرا در هر حال با فراغ بال می‌توانند از مشاوره های حقوقی برای نگارش دادخواست فوری استفاده کنند.

در نهایت چناچه قصد وصول مطالبات خود را دارید، کافیست به تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی مراجعه کنید تا با مشورت های لازم و البته کامل مشاوران ما، در کمترین زمان ممکن، به طرح دعوای حقوقی مبادرت کنید.

 

تمامی دادخواست های زیر به قید فوریت درج می گردند، لذا در صورتیکه در محدودیت زمانی قرار دارید می توانید در 24 ساعت شبانه روز از لینک های زیر برای نگارش فوری دادخواست حقوقی اقدام نمایید

نگارش دادخواست طلاق از جمله دادخواست طلاق توافقی

نگارش دادخواست تمکین

نگارش دادخواست نفقه

نگارش دادخواست دستور موقت

نگارش دادخواست فسخ نکاح

نگارش دادخواست استرداد جهیزیه

نگارش دادخواست سلب حضانت

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی