موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

حکم طلاق 5 ساعته

حکم طلاق 5 ساعته

هر کدام از ما در زندگی تجربه های تلخ و شیرین زیادی را پشت سر می‌گذاریم، البته نحوه برخورد انسان ها با تجربیات تلخ و شیرین خودشان بسیار متفاوت است؛ برخی، از تجربه های تلخ گذشته درس می گیرند و سعی می کنند در آینده آن ها را جبران نمایند؛ چنین افرادی پس از تجربیات شیرین و خوشحال کننده نیز مغرور نمی‌ شوند و پس از گذشتن مدت کوتاهی برای تجربه های بهتر تلاش می کنند. در مقابل این افراد، افراد دیگری هم هستند که متاسفانه پس از تجربه های تلخ اعتماد به نفس خودشان را از دست می‌دهند و فکر می‌کنند زندگی تمام شده است دیگر راهی برای خوشبختی آن ها وجود ندارد و یا این که در موقع خوشحالی فکر می‌کنند، تمام دنیا را به آن ها داده اند و دیگر چیزی وجود ندارد که آن ها برای رسیدن به آن تلاش کنند؛ طلاق یکی از تجربیات تلخ زندگی است. شاید در نگاه اول همه بگویند که بهتر است چنین اتفاقی نیفتد، اما گاهی اوقات انجام این کار بهتر از انجام ندادن آن است؛ از این رو تصمیم گرفته ایم تا به یکی از اتفاقات نادر، اما شدنی در طلاق پرداخته و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص آن را شرح دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را نیز به هیچ وجه از دست ندهید.

 

طلاق و توصیه های وکیل طلاق خانم

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

حکم طلاق 5 ساعته چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟

 

five hour divorce trial concept

مشاوره حقوقی تلفنی طلاق با وکیل دادگستری متخصص

 

شاید سرتیتر ما تحت عنوان حکم طلاق 5 ساعته برای شما کمی تعجب آور باشد پیش خودتان سوال بپرسید مگر می‌شود در عرض این مدت کوتاه طلاق گرفت. بله، اگر از روش و شیوه مناسب برای دریافت حکم طلاق استفاده کنید مدت زمان آن را در همین حدی که ما گفتیم می‌توان کاهش داد؛ البته گرفتن حکم طلاق 5 ساعته به این آسانی ها هم نمی باشد و هرکسی از عهده آن بر نمی‌ آید؛ تنها کسانی می‌توانند نسبت به دریافت حکم طلاق 5 ساعته اقدام کنند که از یک مشاوره حقوقی با دانش و با تجربه در این زمینه مشورت گرفته باشند. مشاوره حقوقی به خوبی می داند چگونه دادگاه را متقاعد کند که هیچ راهی برای بازگشت شما به زندگی مشترک وجود ندارد و درخواست داشته باشد که سریعتر حکم طلاق شما را دادگاه اعلام کند. نگران هم نباشید. پیدا کردن چنین وکیل آنلاین با چنین شرایطی چندان سخت هم نیست؛ شما می توانید در مجموعه ما از مشاوره حقوقی آنلاین ما درخواست کنید تا نسبت به مشاوره حقوقی فوری برای دریافت حکم طلاق برای شما اقدام کند. البته علاوه بر مشاوره آنلاین شما می توانید از مشاوره حقوقی تلفنی که در واقع مشاوره حقوقی ارزان مجموعه ما هم محسوب می شود درخواست داشته باشید که برای رفع این مشکل به شما کمک کند؛ مطمئن باشید وکیل ارزان مجموعه ما با تمام قدرت در کنار شما خواهد بود تا بتوانید حکم طلاق 5 ساعته خودتان را دریافت کنید

 

گرفتن حکم طلاق جزء کدام مراحل طلاق است؟

 

 

گرفتن حکم طلاق جز مراحل آخر طلاق شما می‌باشد؛ در واقع دادگاه تلاش می کند تا جایی که امکان دارد شما را به زندگی مشترک خودتان برگرداند و از طلاق شما جلوگیری به عمل آورد. البته این موضوع تنها در کشور ما نیست و تقریباً در تمام کشورهای جهان قوانین سختی برای جدا شدن دو نفر از یکدیگر و پایان یک زندگی مشترک در نظر گرفته می‌شود آن هم به دلیل اهمیتی است که بنیان خانواده در فرهنگ کشورها دارد؛ حتی به جرات می توانم بگویم در بسیاری از کشورها قوانین و طلاق از کشور ما هم سخت تر است.

به هر حال، این که ما می‌گوییم حکم طلاق 5 ساعته امکان پذیر است به این معنا نیست که تمام فرآیند طلاق و شما در ۵ ساعت انجام شود؛ بلکه مرحله نهایی آن که صدور حکم توسط دادگاه می‌ باشد را وکیل مجموعه ما می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما به انجام برساند؛ البته توجه داشته باشید که همین مرحله نهایی صدور حکم توسط دادگاه نیز بعضاً تا چندین ماه طول می کشد و اگر از وکیل خبره و مجرب استفاده نکنید قطعاً نمی توانید به سرعت از همسر خودتان جدا شوید و زندگی تازه خودتان را آغاز نمایید؛ شما می توانید برای استفاده از خدمات مجموعه ما به مشاوره حقوقی فوری و ۲۴ ساعته مجموعه ما مراجعه کنید و مشکلات خودتان را در زمینه حکم طلاق 5 ساعته رفع کنید.

 

وکیل طلاق فوری خوب و ارزان در تهران و شهرستان ها دسترسی داشته باشم؟

 

immediate divorce lawyer in Tehran and around

تماس با وکیل طلاق مجرب و کارآزموده

 

یکی از مشکلاتی که معمولاً در شهرستان‌ها وجود دارد این است که وکلای مجرب و متخصص در زمینه طلاق و کمتر در این شهرستان ها پیدا می شوند؛ اکثر افرادی هم که به عنوان حقوقدان و متخصص طلاق در این شهرستان ها فعالیت می کنند صرفاً به دنبال کسب درآمد و پول هستند و آنچنان رفع مشکلات موکل برایشان دغدغه محسوب نمی شود؛ البته امروز دیگر این موضوع به عنوان یک مشکل شناخته نمی شود. چرا که شما می توانید با مراجعه به مجموعه وکیل تلفنی مشکلات خودتان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن حل کنید. برای استفاده از خدمات وکیل تلفنی هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و تمامی مردم عزیز ایران از هر استان، شهرستان، روستا و ... می توانند از خدمات مجموعه ما استفاده کرده و حکم طلاق 5 ساعته را دریافت نمایند.

توجه:  برای دریافت خدمات مجموعه ما تنها کافیست است به وب سایت وکیل تلفنی وارد شوید و در آن پنل کاربری خودتان را پس از ثبت نام دریافت کنید. پس از دریافت پنل شما هم می توانید از ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با وکیل در مجموعه ما استفاده کنید و حتی از مشاوره حقوقی رایگان بهره ببرید و همچنین نسبت به دریافت پاسخ های خودتان از قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه ما اقدام کنید.

 

گرفتن حکم طلاق در ۵ ساعت چه مزایایی دارد؟

 

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 

قطعاً حکم طلاق 5 ساعته برای شما مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. اولین مزیت اینگونه دریافت حکم در این است که شما زمان زیادی مخصوصاً زمان چند ماه را برای دریافت یک حکم تلفن خواهد کرد و پس از گذراندن مراحل مختلف طلاق در این مرحله نیز به سرعت کار خودتان را انجام می دهید و سریعتر می توانید نسبت به جدایی از همسر خودتان اقدام کنید. علاوه بر این دریافت حکم 5 ساعته طلاق هزینه های کمتری برای زندگی شما به همراه خواهد داشت و از لحاظ مالی نیز برای شما بسیار مفید تر است. توجه داشته باشید بسیاری از حقوقدانان مجرب سعی می‌کنند دریافت حکم طلاق شما را به تاخیر بیندازند تا بتوانند حق الوکاله بیشتری دریافت کنند. مجموعه ما برخلاف آنها به دنبال این است که راهکارهای مناسب را برای کاهش درد سر های قضایی شما مورد استفاده قرار دهد و به اجرای عدالت اجتماعی در جامعه بیش از گذشته کمک کند. در مجموعه ما حرف اول را رضایت مشتری می زند و حتی اگر متوجه شویم مشاوران ما برخورد نامناسبی با کاربران داشته اند به شدت با آنها برخورد می کنیم. برای اینکه با عملکرد مجموعه ما در گذشت بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم به مجموعه عدل ایران و قسمت قوه قضاییه در آن مراجعه نمایید و عملکرد گذشته ما را مورد بررسی قرار دهید.

 

چگونه در کمتر از یک هفته طلاق بگیریم؟

 

Divorce less than one week

آموزش طلاق فوری در کمتر از یک هفته

 

 1. سعی کنید شوهرتان را به طلاق توافقی راضی کنید؛ اگر همسرتان راضی شود به صورت توافقی از شما جدا شود، قطعاً چندین مرحله جلو افتاده و حتی نیاز به گذراندن بسیاری از مراحل طلاق در دادگاه ندارید.

 

 1. سعی کنید از یک وکیل متخصص استفاده کنید تا اکثر مراحل طلاق را به جای شما و به سرعت پیش ببرد. هزینه‌ای که برای وکیل پرداخت می کنید در مقایسه با اینکه سریعتر مشکل شما رفع می‌شود قابل اغماض می‌باشد.

 

 1. سعی کنید استدلال‌ها و دلایل محکم برای طلاق و خودتان به دادگاه ارائه دهید؛ مهم ترین چیزی که برای دادگاه برای طلاق مهم است این است که متوجه شود شما در زندگی خودتان واقعا مشکل دارید؛ پس به جای آه و ناله های معمول سعی کنید فن بیان خودتان را برای جلسه دادگاه تقویت نمایید.

 

 1. اسناد و ادله کافی را برای اینکه اثبات کنید همسرتان شرایط ادامه زندگی را ندارد و زندگی کردن با او تنها برای شما مشکلات به همراه داشته است جمع آوری کنید و آن ها را به دادگاه ارائه دهید.

 

وکیل طلاق واتساپی و آنلاین

وکیل تضمینی طلاق

سامانه طلاق توافقی فوری

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

مشاوره حقوقی حضوری در تمامی شهر های ایران

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام در پروسه ی طلاق آنچیزی که مهم است ،بهتر ایسن است که توافقات مالی پیش از هر اقدام قانونی انجام پذیرد زیرا مسائل مالی از مواردی است که موجب اطاله دادرسی شده و اگر زوجین قبل از هر اقدام قانونی تکلیف مسائل مالی را روشن کنند کار روند سریع تری خواهد داشت،در مورد ثبت نکاح موردی که خواستم برای دوستان ارائه کنم ثبت نکاح دائم فسخ و انفساخ آن طلاق و رجوع و اعلام بطلان نکاح یا طلاق الزامی است ماده 20 قانون حمایت خانواده و چنانچه مردی بدون ثبت در دفاتر رسمی به ازدواج دائم طلاق یا فسخ نکاح اقدام یا پس از رجوع تا یک ماه از ثبت آن خودرداری یا در مواردی که ثبت نکاح موقت الزامی است از ثبت آن امتناع کند ضمن الزام به ثبت واقعه به پرداخت جزای نقدی .... محکوم میشود.
سلام وقت بخیر ... یکی از موارد حساس بعد از طلاق عده است . اگر نکاح به واسطه فوت شوهر، طلاق، فسخ یا بذل مدت منحل شود مدتی به نام عده آغاز می‌شود که در این مدت زن نمی‌تواند با دیگری ازدواج کند. این مدت با توجه به نوع پایان ازدواج (مرگ همسر یا طلاق یا فسخ نکاح)، نوع ازدواج (دائم یا موقت) و باردار بودن یا نبودن زن متغیر است. فلسفه وضع عده جلوگیری از اختلاط نسل و احترام به رابطه زناشویی سابق و تعبد است .
طلاق خلع و مبارات، از انواع طلاق بائن است که به سبب کراهت زن از مرد (طلاق خلع)، و یا کراهت طرفین نسبت به یکدیگر (طلاق مبارات)، واقع می شود. بدین نحو که در نوع خلع آن، زن، باید مالی را که می تواند، عین مهریه، بیشتر یا کمتر از آن باشد را به مرد بدهد، تا او حاضر به طلاق دادن زن بشود و در نوع مبارات آن، مالی تا میزان مهریه را به مرد بدهد. در این نوع طلاق، مرد دیگر امکان رجوع به زن را ندارد؛ مگر اینکه زن بخواهد، مالی را که به مرد تملیک کرده است را پس بگیرد یا اصطلاحا، به آن مال، رجوع کند که در این صورت، مرد نیز حق رجوع را خواهد داشت.
طلاق، یک پدیده اجتماعی است که اجزای اساسی خانواده و همین طور اجتماع را درگیر خود می‌کند. زنان و مردان بسیاری، امروزه راهروهای دادگاه ها، دادسراها و شوراهای حل اختلاف را به امید حل مشکل خود طی می‌کنند، اما به دلیل قوانین گاها دست و پاگیر و نیز عدم آگاهی حقوقی افراد، مسیر بسیار طولانی می‌شود. طلاق فوری یا سریع یکی از راه حل‌هایی است که توسط بسیاری از کارشناسان حقوقی، وکلا و حتی روانشناسان پیشنهاد می‌شود. چرا که طلاق فوری، کمترین آسیب را برای اعضای خانواده به خصوص فرزندان ایجاد می‌نماید. در طلاق فوری، زوجین سریعا بر سر تمامی مسائل حقوقی بین خود توافق نموده و با ارائه نتایج این توافق به دادگاه، خواستار طلاق فوری از سوی قاضی می‌شوند. طلاق فوری به دلیل ویژگی های خاصی که دارد، برای بسیاری از زوجینی که به انتهای زندگی مشترک خود رسیده‌اند، جذابیت پیدا کرده است. مزایای طلاق فوری عبارتند از: طی شدن مراحل طلاق در کمترین زمان ممکن کاهش استرس و دغدغه ناشی از طلاق وارد شدن آسیب کمتر به فرزندان حفظ حرمت و احترام میان زوجین آرامش بیشتر در دوران پس از طلاق جلوگیری از طرح دعاوی متعدد زوجین علیه یکدیگر اعم از مطالبه مهریه ، مطالبه نفقه ، مطالبه اجرت المثل، حضانت، الزام به تمکین و … و کاهش پرونده های موجود در دادگاه ها کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از طلاق
با سلام و عرض ادب و احترام، گرفتن حکم طلاق جز مراحل آخر طلاق می‌باشد؛ در واقع دادگاه تلاش می کند تا جایی که امکان دارد شما را به زندگی مشترک خودتان برگرداند و از طلاق شما جلوگیری به عمل آورد. البته این موضوع تنها در کشور ما نیست و تقریباً در تمام کشورهای جهان قوانین سختی برای جدا شدن دو نفر از یکدیگر و پایان یک زندگی مشترک در نظر گرفته می‌شود آن هم به دلیل اهمیتی است که بنیان خانواده در فرهنگ کشورها دارد؛ در بسیاری از کشورها قوانین و طلاق از کشور ما هم سخت تر است. حکم طلاق ۵ ساعته امکان پذیر است به این معنا که مرحله نهایی، که صدور حکم توسط دادگاه می‌ باشد را وکیل مجموعه، می تواند در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما به انجام برساند. اینجانب سحر نیک پور جهت توضیحات جامع و تفصیلی،در خدمت شما می باشم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی. یکی از مشکلاتی که معمولاً در شهرستان‌ها وجود دارد این است که وکلای مجرب و متخصص در زمینه طلاق و کمتر در این شهرستان ها پیدا می شوند؛ اکثر افرادی هم که به عنوان حقوقدان و متخصص طلاق در این شهرستان ها فعالیت می کنند صرفاً به دنبال کسب درآمد و پول هستند و آنچنان رفع مشکلات موکل برایشان دغدغه محسوب نمی شود؛اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم
براساس قانون حمایت از خانواده در سراسر کشور مراکز مشاوره ای در نظر گرفته شده تا زوجین برای اقدام به طلاق ابتدا در سایت تصمیم ثبت نام کنند. پس از ثبت نام زوجین می بایست جلسات مشاوره در نظر گرفته شده را سپری کنند. پس از جلسات مشاوره در صورتی که زوجین سازش کرده باشند پرونده آنها بایگانی می شود و در صورتی که همچنان تمایل به طلاق دارند برگه عدم انصراف از طلاق را امضا نموده و برای ادامه مراحل طلاق اقدام می کنند. برای طلاق توافقی کجا باید رفت؟ زن و مرد می‌توانند در طلاق توافقی تمام مراحل کار خود را به وکیل بسپارند و در این صورت نیازی به مراجعه آنها به دادگاه نیست. همین که نزد وکیل برگه‌های توافق را امضاء کنند، مابقی پیگیری‌های قانون بر عهده وکلا خواهد بود، یعنی از ثبت دادخواست برای جدایی تا ثبت طلاق در دفاتر ثبت را وکلا می‌توانند انجام دهند. البته گفتنی است که زوجین باید هر دو در سامانه ثنا ثبت نام کرده باشند که این کار با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، برعهده خودشان است. در طول مراحل دادرسی طلاق نیز اگر زن باکره باشد، باید به پزشکی قانون یبرای گرفتن گواهی مراجعه کند و در غیر این صورت برای آزمایش بارداری نیاز است که آزمایشگاه موجود در دادگاه یا معرفی شده توسط دادگاه مراجعه کند. اگر طلاق را به وکیل سپرده باشید دیگر نیاز به حضور در دادگاه یا دفترخانه نیست مگر مراجعه کردن زن باکره به پزشکی قانونی جهت صدور گواهی نامه بکارت و یا مراجعه به آزمایشگاه برای انجام تست بارداری. حتما بخوانید: وکیل طلاق توافقی شرایط طلاق توافقی از آنجا که موضوع این نوع از جدایی، طلاق زن و شوهر بر اساس رضایت و توافق است، در این خصوص مسائلی اصلی و فرعی وجود دارد که پیش از صدور حکم جدایی باید زوجین راجع به آنها سازش کنند. این مسائل که شروط ایجاد طلاق توافقی هستند به طور کلی عبارتند از: مهریه که توسط زن مطالبه یا بخشیده می‌شود یا حتی می‌تواند بخشی از آن را بر اساس توافق ببخشد و بخشی را دریافت کند. نفقه یا همان هزینه‌های زندگی زن که توسط مرد باید تأمین شود، در ایام عدّه و در طول زندگی مشترک. اجرت‌المثل، یعنی پاداش یا هزینه زحماتی که زن در طول دوران زندگی کشیده است، نظیر نظافت، آشپزی و… حضانت که همان مسئولیت یا حق نگهداری فرزندان بعد از جدایی است و هزینه نگهداری آنها نیز از مسائلی است که باید درباره آنها توافق شود. مدّت زمان طلاق توافقی این طلاق نسبت به اقسام دیگر طلاق رویه سریع‌تری خواهد داشت؛ چرا که بر سر مسائل اساسی توافق وجود دارد و دادگاه نیز تا حد امکان برای دادن حکم، وسواس به خرج نمی‌دهد؛ امّا با توجه به اجباری بودن جلسات مشاوره پیش از جدایی، معمولا روند دریافت حکم طلاق توافقی، ۴۵ روز طول خواهد کشید. البته در طول کشیدن مدت طلاق امور دیگری نیز دخیل هستند، مثلا اینکه در چه شهری برای این کار اقدام می‌کنید، در مدت آن مؤثر خواهد بود و مثلا اینکه اگر درپنج روز آخر ماه دادخواست را ارائه کنید، به دلیل روند اداری شعبات دادگاه و لزوم ارائه آمار در روزهای پایان ماه، کار شما بیشتر به طول می‌انجامد.
ببینید دوستان منظورشون از این مطلب این نیست که 5 ساعته بتونید طلاق بگیرید؛ بلکه منظور حکم طلاق هست که بشه کاراییو کرد که بشه توی 5 ساعت اونو آماده کرد و در زمان، انرژی و هزینه خودتون صرفه جویی کنید که کار سختی نیست اما باید راه و چاهش رو بلد باشین ...

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی