موسسه وکیل تلفنی

  • منصور تقی فام گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۲:۵۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱۰
  • ناهید جهانگیر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۹:۱۷ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۳۵:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۷
  • ایلیا جمالزهی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۲:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۳۳:۵۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۶
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
انجمن وکیل تلفنی

حکم طلاق 5 ساعته

حکم طلاق 5 ساعته

هر کدام از ما در زندگی تجربه های تلخ و شیرین زیادی را پشت سر می‌گذاریم، البته نحوه برخورد انسان ها با تجربیات تلخ و شیرین خودشان بسیار متفاوت است؛ برخی، از تجربه های تلخ گذشته درس می گیرند و سعی می کنند در آینده آن ها را جبران نمایند؛ چنین افرادی پس از تجربیات شیرین و خوشحال کننده نیز مغرور نمی‌ شوند و پس از گذشتن مدت کوتاهی برای تجربه های بهتر تلاش می کنند. در مقابل این افراد، افراد دیگری هم هستند که متاسفانه پس از تجربه های تلخ اعتماد به نفس خودشان را از دست می‌دهند و فکر می‌کنند زندگی تمام شده است دیگر راهی برای خوشبختی آن ها وجود ندارد و یا این که در موقع خوشحالی فکر می‌کنند، تمام دنیا را به آن ها داده اند و دیگر چیزی وجود ندارد که آن ها برای رسیدن به آن تلاش کنند؛ طلاق یکی از تجربیات تلخ زندگی است. شاید در نگاه اول همه بگویند که بهتر است چنین اتفاقی نیفتد، اما گاهی اوقات انجام این کار بهتر از انجام ندادن آن است؛ از این رو تصمیم گرفته ایم تا به یکی از اتفاقات نادر، اما شدنی در طلاق پرداخته و لزوم دریافت مشاوره حقوقی در خصوص آن را شرح دهیم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی کوتاه زیر را نیز به هیچ وجه از دست ندهید.

 

طلاق و توصیه های وکیل طلاق خانم

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

گاهی آنقدر زندگی دونفر تلخ می‌ شود و آن دو نفر برای همدیگر تبدیل به دو کابوس واقعی می شوند که جدا شدن عاقلانه و منطقی ترین راه ممکن است؛ این افراد باید از این تجربه تلخ گذر کرده و از آن درس بگیرند، سعی  می کنند در ادامه زندگی خودشان دیگر دچار چنین شرایطی نشوند و در هنگام تصمیمات مهمشان، منطق را نیز فراموش نکنند، اما این کافی نیست؛ چراکه شما هرچقدر هم که منطقی باشید، بدون آگاهی موفق به اخذ فوری حکم طلاق نخواهید شد؛ به همین دلیل هم هست که وکلای طلاق ما به صورت 24 ساعته بر خط و آنلاین هستند تا ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته خود را در اختیار شما قرار دهند و از این طریق به شما کمک کنند تا فوراً طلاق خود را اخذ نمایید؛ برای اطلاع از شرایط دریافت فوری این مشاوره، تنها کافیست که تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

telephone legal advice button

 

حکم طلاق 5 ساعته چیست و چگونه می توان آن را دریافت کرد؟