موسسه وکیل تلفنی

  • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
  • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

وکیل چک

وکیل چک

وکیل چک؛ وکیلی با تجربه و متخصص در امور مالی و تجاری بخصوص در زمینه چک می باشد که با آگاهی از قوانین چک و رویه های قضایی مختلف شما را در پیگیری امور چک همراهی می کند.

ماده ۳۱۰ قانون تجارت در تعریف چک می گوید: چك نوشته ای است كه به موجب آن صادر كننده چك، کل و یا بخشی از وجوهی را كه نزد بانک دارد مسترد یا به دیگری واگذار می نماید.

 

بریده ای از سخنان وکیل خانم ما در خصوص جرایم مربوط به چک

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"اگر در بانک یک چک به پول نقد تبدیل نشد، تکلیف چیست؟ اگر تلاش کردید تا نقدش کنید، اما بازهم این عمل بی نتیجه ماند، چه باید کرد؟ اگر با یک چک در هر حالتی به مشکل خوردید، چه؟ مسلماً بهترین راهکار، مشورت با کسی می باشد که پیچ و خم این راه را رفته و می داند که در این مواقع باید چه کار کرد؛ به خصوص که اگر این فرد یک وکیل متخصص پایه یک دادگستری در امور اوراق تجاری نیز باشد. خوشبختانه امروزه این امکان برای شما فراهم شده است تا از طریق لمس تصویرک زیر در 24 ساعت شبانه روز، بتوانید با چنین وکیلی تماس تلفنی گرفته و از او بهترین راهکار های حقوقی را دریافت نمایید"

 

 

وکیل چک کیست؟

 

who is the check lawyer

وکیل فوری وصول انواع چک

 

چک در عین حال که همه امور را راحت کرده است، اما مشکلاتی نیز به همراه دارد، که تنها یک وکیل چک با تخصص و دانشش می تواند بهترین راهکار حقوقی را به شما ارائه دهد.

اگر چکی را به بانک بردید و با جمله "عدم موجودی حساب" مواجه شدید، وکیل چک شما را با چک برگشتی یا به اصطلاح چک بی محل و روش های احقاق حق آن آشنا می کند.

شخصی که چکی را در تاریخ معینی در وجه شخصی صادر می کند، باید به همان میزان وجه نقد در بانک داشته باشد؛ در غیر این صورت از نظر مدنی و جزایی مسئولیت خواهد داشت؛ اما در برخی اوقات صاحب چک، با برداشت وجه از حساب و عدم توجه به حقوق دارنده چک یا حتی عدم تنظیم درست چک، دارنده چک را با مشکلاتی مواجه می کند.

وکیل چک به دلیل تجربه و تخصصی که در باره چک دارد و همچنین با تسلط به قوانین چک، بهترین مشاوره را به شما داده و به شما می گوید چگونه و با چه شرایطی امکان تعقیب کیفری صاحب چک وجود دارد.

اگر راهکار حقوقی 24 ساعته برای چک های برگشتی می خواهید ، در هر زمان و در هر مکان با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین از بهترین وکیل چک می توانید مشاوره بگیرید.

 

آیا با وکیل چک پرونده چک ما زود انجام می شود؟

راهنمایی و همراهی وکیل چک به دلیل تخصص و تجربه ای که درباره چک دارد و همچنین آشنایی به قوانین مربوطه، می تواند به پرونده حقوقی یا کیفری چک سرعت بیشتری داده و زودتر به نتیجه مطلوب برساند.

وکیل چک با بهترین مشاوره به شما می گوید: قانون سه گزینه برای پیگیری چک به شما داده است: صدور اجراییه، اقامه دعوای حقوقی و اقامه دعوای کیفری، که البته با وجود شرایط خاص خودتان، می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. دقیقاً وکیل چک با توجه به نوع چک برگشتی در دست شما و بسیاری موارد دیگر، مشاوره ای را به شما می دهد که بتوانید به حق خود برسید.

مشورت تلفنی با وکیل یا حتی مشاوره حقوقی پیشگیرانه در هر زمان از شبانه روز، به شما در تصمیم گیری درست کمک می کند.


چند درصد موفقیت با وکیل چک در پرونده وجود دارد؟

 

success percentage by hiring a check lawyer

تماس فوری با وکیل وصول چک

 

اگر بگوییم صد در صد اغراق نکرده ایم، ما براساس تجربه های به دست آمده از پرونده های چک، که در طول این سالیان داشته ایم و اعتماد به وکلای متخصص و باتجربه چک، این تضمین را به شما می دهیم که وکیل چک با آشنایی با روند پرونده چک، شما را به نتیجه مطلوب خواهد رساند.

کافی است که از مشاوره حقوقی استفاده کنید و سپس سوالات خود را از وکیل چک بپرسید، و در نهایت خواهید دید که تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی ، به دلیل تخصص و تجربه آنها، موفقیت در پرونده چک شما را تضمین می کنند.

 

بهترین وکیل چک در استان تهران

انتخاب بهترین وکیل برای پیگیری چک امری بسیار ضروری می باشد. به دلیل اینکه اگر در انتخاب وکیل مناسب کوتاهی کنید ممکن است به درستی نتوانید به حقوقتان برسید و حتی متحمل ضرر مالی بیشتری شوید؛ پس برای پیگیری پرونده چک قطعاً نیازمند بهترین وکیل چک می باشید.

سپردن امور به وکیل چک به معنای صرفه جویی در هزینه و زمان شما می باشد، همچنین به دلیل تجربه و تخصصش، همه امور در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد، و درگیر اطاله دادرسی نخواهید شد.

اگر به دنبال بهترین وکیل چک در استان تهران هستید ، با یک مشاوره حقوقی فوری، از بهترین وکیل چک در استان تهران مشاوره بگیرید. پرسیدن سوالات حقوقی چک از وکیل تلفنی تمام وقت به شما ثابت می کند که امور حقوقی تان را به چه وکیلی باید بسپارید که نتیجه دلخواه کسب کنید.


آیا با وکیل چک می توانیم چک برگشت خورده را نقد کنیم؟

 

cashing a bounced check with lawyer

وصول چک بلا محل

 

چرا شما برای چک برگشت خورده، حتماً باید وکیل چک داشته باشید؟ جواب بسیار ساده است؛ چون باید این چک، بدون دردسر به پول نقد تبدیل شود تا شما در نهایت به آرامش خاطر برسید.

قانون با بودن شرایطی از جمله اینکه، اگر چک بی وعده یعنی به تاریخ روز باشد یا برای وصول چک شرط خاصی قرار داده شده باشد، یا چک برای تضمین و انجام تعهدی باشد، یا حتی چک صادر شده سفید امضا باشد؛ در صورت هر کدام از موارد فوق در موعد مقرر، می توانید اقدام به تعقیب کیفری چک کنید.

اقدام دوم، اقامه دعوای حقوقی می باشد که ضمن دریافت مبلغ چک؛ همه هزینه های دادرسی و خسارت های وارد شده را نیز دریافت خواهید کرد.

اقدام دیگر برای مطالبه وجه چک اقدام از طریق دوایر ثبتی می باشد؛ که البته بهتر است ابتدا مطمئن باشید که صاحب چک اموالی دارد و سپس از این گزینه استفاده کنید. با مراجعه به دادگاه و ارائه گواهی عدم پرداخت چک، از این طریق می توانید علاوه بر مبلغ چک، حق الوکاله وکیل را نیز دریافت کنید.

 

نکته: در واقع با صدور اجرائیه، صادر کننده چک مکلف است ظرف ده روز از تاریخ ابلاغ نسبت به پرداخت آن اقدام کند.

 

استفاده از هر کدام از راه حل های فوق، نیازمند شرایطی می باشد که تنها یک وکیل چک می تواند با مشاوره درست به شما بگوید که بهترین گزینه برای اقدام چیست و در تمام روند پرونده بدون حضورتان، از شما دفاع کرده و به بهترین شکل ممکن چک برگشتی را به پول نقد تبدیل کند.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین کافیست در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

عواقب ابطال یک دسته چک

بهترین شیوه استرداد یک چک

همه چیز در مورد اوراق تجاری

حل فوری مشکلات حقوقی با سفته

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین