موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
 • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

وکیل چک

وکیل چک

 

یک وکیل چک با استناد به تخصص خود می‌تواند در کلیه امور مربوط به این سند مالی به شما راهنمایی و مشاوره بدهد. در صورتی که فردی از استرداد لاشه چک شما خودداری کرده یا قصد دارد تا با استفاده از سرقت دسته چک از شما کلاهبرداری کند؛ بهترین کمکی که می‌توانید به خود بکنید این است که یک وکیل چک استخدام کنید. با این حال احتمالا به درستی از اینکه وظایف یک وکیل حوزه چک چه مواردی بوده و چه مزایایی دارد؛ مطلع نباشید. ما در این مقاله قصد داریم تا به طور کامل وکیل چک را به شما معرفی کرده و برای استخدام یکی از آن‌ها شما را راهنمایی کنیم.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

 

وکیل چک کیست؟

وکیل چک؛ وکیلی با تجربه و متخصص در امور مالی و تجاری بخصوص در زمینه چک می باشد که با آگاهی از قوانین چک و رویه های قضایی مختلف شما را در پیگیری امور چک همراهی می کند.

 

ماده ۳۱۰ قانون تجارت در تعریف چک می گوید: چك نوشته ای است كه به موجب آن صادر كننده چك، کل و یا بخشی از وجوهی را كه نزد بانک دارد مسترد یا به دیگری واگذار می نماید.

 

چک در عین حال که همه امور را راحت کرده است، اما مشکلاتی نیز به همراه دارد، که تنها یک وکیل چک با تخصص و دانشش می تواند بهترین راهکار حقوقی را به شما ارائه دهد.

 

اگر چکی را به بانک بردید و با جمله "عدم موجودی حساب" مواجه شدید، وکیل چک شما را با چک برگشتی یا به اصطلاح چک بی محل و روش های احقاق حق آن آشنا می کند.

 

شخصی که چکی را در تاریخ معینی در وجه شخصی صادر می کند، باید به همان میزان وجه نقد در بانک داشته باشد؛ در غیر این صورت از نظر مدنی و جزایی مسئولیت خواهد داشت؛ اما در برخی اوقات صاحب چک، با برداشت وجه از حساب و عدم توجه به حقوق دارنده چک یا حتی عدم تنظیم درست چک، دارنده چک را با مشکلاتی مواجه می کند.

 

وکیل چک به دلیل تجربه و تخصصی که درباره چک دارد و همچنین با تسلط به قوانین چک، بهترین مشاوره را به شما داده و به شما می گوید چگونه و با چه شرایطی امکان تعقیب کیفری صاحب چک وجود دارد.

 

اگر راهکار حقوقی 24 ساعته برای چک های برگشتی می خواهید ، در هر زمان و در هر مکان با مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین از بهترین وکیل چک می توانید مشاوره بگیرید.

 

 

 

 

 

وکیل چک در چه زمینه هایی تخصص دارد؟

فردی که تصمیم می‌گیرد تا وکیل چک شود، زمان زیادی از وقت خود را به یادگیری امور مالی و بانکی اختصاص داده است. بنابراین بعد از گذشت مدت زمان مناسبی، در زمینه قوانین بانکی اشراف کاملی پیدا کرده است. از آن جایی که چک‌ها انواع مختلفی دارند، حوزه فعالیت‌ها و مسئولیت‌های چنین وکیلی هم تاحدی گسترده است. به علاوه اینکه بیشتر وکلای حوزه چک در زمینه سفته و دیگر اسناد تجاری و مالی هم دانش و آگاهی خوبی دارند.

 

چک‌ها دو دسته شامل چک بانکی و چک‌های صادر شده از جانب صاحب دسته چک می‌شوند و به همین نسبت؛ یک وکیل حوزه چک هم در هر دو حوزه تخصص دارد. وظیفه اصلی یک مشاور حقوقی این است که در پرونده‌های حقوقی مربوط به چک، بتواند از موکل خود دفاع کرده و بهترین راه حل‌های حقوقی را ارائه دهد. برگزاری جلسات مشاوره حقوقی در زمانی که مشکلات چک برایتان پیش آمده، قدم مهم و موثری برای رفع مشکلات است.

 

 

مزایای استفاده از وکیل چک کاربلد

یک وکیل چک کاربلد در رشته حقوق تحصیل کرده و اطلاعات دقیق و روشنی از پیچیدگی‌های قوانین مربوط به چک دارد. با استناد به این سطح دانش، می‌تواند پیچیده‌ترین پرونده‌های مالی را هم با تمرکز و مهارت حل و فصل کند. علاوه بر این، از جدیدترین تغییرات قانونی مطلع بوده و به همین دلیل بهترین تصمیم‌ها را برای موکل خود می‌گیرد.

 

همچنین اگر لازم باشد، با معرفی شما به یک وکیل دیگر روند پرونده را تغییر داده و به سمت و سوی مثبت می‌برد. شما به تنهایی امکان جمع آوری اسناد و مدارک مختلف برای احقاق حقتان را ندارید اما یک وکیل کاربلد می‌تواند این کار را به خوبی انجام دهد. از آن جایی که مطلع هستید ارائه هرچه بهتر اسناد معتبر می‌تواند باعث شود تا ادعای شما در دادگاه اثبات شود و این کار تنها از عهده یک وکیل ماهر برمی‌آید.

 

 

 

success percentage by hiring a check lawyer

 

 

آیا با وکیل چک پرونده چک ما زود انجام می شود؟

راهنمایی و همراهی وکیل چک به دلیل تخصص و تجربه ای که درباره چک دارد و همچنین آشنایی به قوانین مربوطه، می تواند به پرونده حقوقی یا کیفری چک سرعت بیشتری داده و زودتر به نتیجه مطلوب برساند.

 

وکیل چک با بهترین مشاوره به شما می گوید: قانون سه گزینه برای پیگیری چک به شما داده است: صدور اجراییه، اقامه دعوای حقوقی و اقامه دعوای کیفری، که البته با وجود شرایط خاص خودتان، می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید. دقیقاً وکیل چک با توجه به نوع چک برگشتی در دست شما و بسیاری موارد دیگر، مشاوره ای را به شما می دهد که بتوانید به حق خود برسید.

 

مشورت تلفنی با وکیل یا حتی مشاوره حقوقی پیشگیرانه در هر زمان از شبانه روز، به شما در تصمیم گیری درست کمک می کند.

 

 

درخواست مشاوره حقوقی فوری با وکیل


چند درصد موفقیت با وکیل چک در پرونده وجود دارد؟

اگر بگوییم صد در صد اغراق نکرده ایم، ما براساس تجربه های به دست آمده از پرونده های چک، که در طول این سالیان داشته ایم و اعتماد به وکلای متخصص و باتجربه چک، این تضمین را به شما می دهیم که وکیل چک با آشنایی با روند پرونده چک، شما را به نتیجه مطلوب خواهد رساند.

 

کافی است که از مشاوره حقوقی استفاده کنید و سپس سوالات خود را از وکیل چک بپرسید، و در نهایت خواهید دید که تیم بزرگ وصول مطالبات وکیل تلفنی ، به دلیل تخصص و تجربه آنها، موفقیت در پرونده چک شما را تضمین می کنند.

 

 

بهترین وکیل چک در استان تهران

انتخاب بهترین وکیل برای پیگیری چک امری بسیار ضروری می باشد. به دلیل اینکه اگر در انتخاب وکیل مناسب کوتاهی کنید ممکن است به درستی نتوانید به حقوقتان برسید و حتی متحمل ضرر مالی بیشتری شوید؛ پس برای پیگیری پرونده چک قطعاً نیازمند بهترین وکیل چک می باشید.

 

سپردن امور به وکیل چک به معنای صرفه جویی در هزینه و زمان شما می باشد، همچنین به دلیل تجربه و تخصصش، همه امور در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد، و درگیر اطاله دادرسی نخواهید شد.

 

اگر به دنبال بهترین وکیل چک در استان تهران هستید ، با یک مشاوره حقوقی فوری، از بهترین وکیل چک در استان تهران مشاوره بگیرید. پرسیدن سوالات حقوقی چک از وکیل تلفنی تمام وقت به شما ثابت می کند که امور حقوقی تان را به چه وکیلی باید بسپارید که نتیجه دلخواه کسب کنید.

 

 

 

cashing a bounced check with lawyer

 

 

آیا با وکیل چک می توانیم چک برگشت خورده را نقد کنیم؟

چرا شما برای چک برگشت خورده، حتماً باید وکیل چک داشته باشید؟ جواب بسیار ساده است؛ چون باید این چک، بدون دردسر به پول نقد تبدیل شود تا شما در نهایت به آرامش خاطر برسید.

 

قانون با بودن شرایطی از جمله اینکه، اگر چک بی وعده یعنی به تاریخ روز باشد یا برای وصول چک شرط خاصی قرار داده شده باشد، یا چک برای تضمین و انجام تعهدی باشد، یا حتی چک صادر شده سفید امضا باشد؛ در صورت هر کدام از موارد فوق در موعد مقرر، می توانید اقدام به تعقیب کیفری چک کنید.

 

اقدام دوم، اقامه دعوای حقوقی می باشد که ضمن دریافت مبلغ چک؛ همه هزینه های دادرسی و خسارت های وارد شده را نیز دریافت خواهید کرد.

 

اقدام دیگر برای مطالبه وجه چک اقدام از طریق دوایر ثبتی می باشد؛ که البته بهتر است ابتدا مطمئن باشید که صاحب چک اموالی دارد و سپس از این گزینه استفاده کنید. با مراجعه به دادگاه و ارائه گواهی عدم پرداخت چک، از این طریق می توانید علاوه بر مبلغ چک، حق الوکاله وکیل را نیز دریافت کنید.

 

نکته: در واقع با صدور اجرائیه، صادر کننده چک مکلف است ظرف ده روز از تاریخ ابلاغ نسبت به پرداخت آن اقدام کند.

 

 

استفاده از هر کدام از راه حل های فوق، نیازمند شرایطی می باشد که تنها یک وکیل چک می تواند با مشاوره درست به شما بگوید که بهترین گزینه برای اقدام چیست و در تمام روند پرونده بدون حضورتان، از شما دفاع کرده و به بهترین شکل ممکن چک برگشتی را به پول نقد تبدیل کند.

 

 

توقیف اموال صادرکننده چک توسط وکیل چک

یکی از اقداماتی که در جهت حفظ منافع شما و جلوگیری از ضررهای بیشتر توسط یک وکیل چک صورت می‌گیرد این است که به دادگاه درخواست توقیف اموال بدهد. در این صورت، اگر شما دارنده چک باشید و صادر کننده آن؛ چک بلامحلی کشیده باشد می‌توانید از این مجرای قانونی جلوی ضررهای مالی بیشتر را بگیرید. در این صورت اموال منتصب به صادر کننده تا زمان تشکیل دادگاه و اعلام رای نهایی؛ توقیف شده و از دسترس او خارج می‌شود.

 

مزیتی که این کار داشته این است که از حساب‌هایی که به نام صادرکننده بوده و دیگر اموال منقول و غیرمنقولش؛ بدهی شما پرداخت می‌شود. در صورتی که بخواهید این کار را بدون استخدام یک وکیل انجام دهید، تنها راه پیش روی شما این بوده که از طریق مشاوره حقوقی تلفنی اقدام به مشورت با وکلای متخصص موسسه حقوقی وکیل تلفنی کنید. راهکارهای ارائه شده از جانب وکلای متخصص این مجموعه، می‌تواند در پیشبرد روند پرونده بسیار موثر باشد.

 

 

 

 

 

وظایف وکیل در پرونده چک

دامنه وظایف و مسئولیت‌های وکیل در پرونده چک گسترده بوده و شامل موارد مختلفی می‌شود. در ادامه به برخی از این مسئولیت‌ها می‌پردازیم:

 

 • شرکت در جلسات دادگاه یکی از اولین مسئولیت‌ها و وظایف یک وکیل حوزه چک محسوب می‌شود.

 

 • علاوه بر این لازم است تا بتواند اسناد و مدارک مناسبی برای دفاع از موکل خود به دادگاه ارائه دهد.

 

 • همچنین قبل از همه این موارد باید دادخواست مربوط به طرح دعوی را تنظیم کرده و آن را در مراجع قانونی پیگیری کند.

 

 • با دانش و اطلاعاتی که در حوزه امور مالی داشته، می‌تواند جزئیات پرونده را مورد پیگیری قرار دهد.

 

 • در انتها هم لازم است تا هر اقدام لازمی مربوط به طرح شکایت یا دریافت جریمه از طرف مقابل را انجام دهد.

 

 

مواردی که در بالا گفته شد بخشی از وظایف یک وکیل چک بوده که بهتر است قبل از استخدام با آن‌ها آشنا باشید. موسسه حقوقی وکیل تلفنی، خدمات مشاوره خود را در زمینه‌های مختلف از جمله پیگیری پرونده‌های چک و سفته را با کمک وکلای برجسته و کاربلد ارائه می‌دهد. برای دریافت وقت مشاوره می‌توانید به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل با شماره تلفن‌های 02147625900 و 09212242670 تماس گرفته تا در سریع‌ترین زمان ممکن برای شما وقت مشاوره تعیین شود. در صورتی که مایل به دریافت مشاوره رایگان هم باشید می‌توانید به وبسایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی مراجعه کنید.

 

 

حق الوکاله وکیل چک 1401

حق الوکاله یک وکیل متخصص و باسابقه چک، به موارد مختلفی بستگی دارد. در درجه اول هرچه یک وکیل سابقه کاری بیشتری داشته باشد، دستمزد بالاتری هم دریافت می‌کند. همچنین میزان پیچیدگی و سختی پرونده در تعیین دستمزد وکیل بسیار موثر است. پرونده‌هایی که نیاز به ماه‌ها تلاش و فعالیت گروه وکلا دارد؛ مسلما هزینه بیشتری برای شما خواهد شد.

 

علاوه بر این موارد، شرایط پرونده و میزان اسنادی که در دسترس بوده هم تعیین کننده است. در برخی موارد؛ وکیل و تیم حقوقی او باید روزها برای پیدا کردن یک مدرک مناسب و قابل استناد وقت صرف کنند. به طور میانگین می‌تواند گفت که حق الوکاله یک وکیل متخصص چک در سال 1401 بین 3 تا 10 درصد از کل مبلغ چک است. با این حال اگر به سراغ مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان بروید، احتمالا هزینه تمام شده برای شما کمتر خواهد بود.

 

 

 

سامانه فوری استعلام چک

مشاوره حقوقی چک

نگارش انواع دادخواست

مشاوره حقوقی چک، سفته و اوراق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

از زحمات تیم وکیل تلفنی تشکر میکنم ویدئو های درج شده در سایت عالی هست واقعا از بیانات استاتید برازنده و بیان شیوای وکلای کار بلد موسسه وکیل تلفنی بهره بردم وکلایی که میتواند شما را در تمام کارهایتان یاری کند و کاملا مسلط.... عالی هستید
سلام از جمله شرایط لازم برای آنکه بتوان شکایت کیفری بر روی چک انجام داد این است که دارنده چک باید حداکثر ظرف مدت ۶ماه از تاریخ صدور چک(تاریخ مندرج در روی چک) آن را برگشت بزندوحداکثر ظرف شش ماه از تاریخ برگشت شکایت کند در غیراین صورت نمی توان شکایت کیفری طرح کرد منظور از دارنده شخصی است که اولین بار چک را به بانک ارائه می کند بنابراین اگر چک توسط شخصی برگشت شود وبا ظهر نویسی به شخص دیگری واگذار شود شخص دوم نمی تواند بر اساس آن دعوای کیفری اقامه کند
سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی با تشکر از مطلب نگارش شده .متاسفانه در جامعه امروزی دعاوی چک از رایج ترین دعاوی مطرح شده در محاکم می باشد که متاسفانه به دلیل عدم اشنایی اکثر مردم در خصوص نحوه تهیه وتنظیم چنین دعاوی وعدم استفاده از وکیل مجرب در این زمینه دچار مشکل می شوند مثلا با توجه به عدم اشنایی مردم با قانون جدید چک اکثر مردم اقدام به طرح دعوای کیفری علیه صادر کننده چک می نمایند در حالی که با توجه به قانون جدید چک های مدت دار ویا سفید امضا وتضامنی و... فاقد وصف کیفری بوده وباید دعوای حقوقی طرح شود لذا در این خصوص استفاده از وکیل مجرب کمک بسیاری می نماید
سلام و عرض ادب یکی از نکات مثبت خدمات موسسه وکیل تلفنی این است که در تمام ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل پاسخگو هستند. مثلا خود من با توجه به ساعت و شرایط کاری که دارم امکان برقراری تماس در روزهای تعطیل برایم آسان تر است. در تمامی تماس هایم با مشاورین موسسه با برخوردی بسیار حرفه ای و دقت وکاملا با حوصله رو به رو شدم. این موضوع باعث شده که وکیل تلفنی را به کلیه دوستان و آشنایانم معرفی کنم. از خدمات شایسته ای که برای رفاه حال عموم مردم ارایه میدهید بسیار سپاسگزارم و آرزوی موفقیت روزافزون برای شما دارم.
با توجه به اینکه امروزه چک و امسال ان در بین مردم زیاد جا به جا می شود و احتمال کلاهبرداری داری و چک های بی محل ویا خیانت در امانت در مورد چک بیشتر اتفاق می افتد ما نیاز داریم تا با قوانین صدور چک بیشتر آشنا شویم تا در این مورد اشتباه نکنیم بنا براین در این زمینه نیاز داریم تا از کسانی مثل مشاور آن وکلای متخصص در این مورد مشاوره بگیریم وپاسخ سوالات خود را دریافت کنیم ویا اگر مشکلی در زمینه ی چک برایمان پیش آمد از آنها کمک بگیریم در این میان سایت وکیل تلفنی با درج مطالب یاری رسان در سایت وکیل تلفنی هم به صورت آنلاین و یا تلفنی مشاوره ی ارزان و فوری ارائه می دهد من خود به عنوان کاربر از وکلای سایت کمک می گیرم و همیشه بهترین راهنمایی را ارائه دادند
بسیار خوب
بسیار جامع و عالی ممنونم
با سلام خدمت تمامی کاربران عزیزو گرامی.چک از زمره اسناد تجاری مهم و کاربردی است که به خصوص در کشور ما با توجه به وضعیت اقتصادی کشور قسمت عظیمی از پرونده های حقوقی و کیفری را چک بلا محل به خود اختصاص می دهد که در عین حال که ساده به نظر مب رسد و خیلی از افراد خود به تنهایی می خواهند بدون کسب مشاوره و اخذ وکیل به اقدام در باب آن نمائند اما دارای ریزه کاریهای حقوقی زیادی است به خصوص در مورد چک های قدیمی و قبل از چک های صیادی که در وجه حامل هم صادر میشد و بحث اصل عدم ایرادات در برابر دارنده با حسن نیت و اصل تجربدی بودن اسناد تجاری لازم است که برای اقدام در این خصوص اطلاعات و اگاهی حقوقی داشته باشیم.اکنون هم با تصویب قانون جدید نیازی به پروسه دادرسی بر روی چک های صیادی بنفش رنگ نیست البته در صورتی که چک ثبت شده باشد در این سامانه و براحتی اجرائیه بر روی آنها صادر می شود مگر اینکه دارنده ای قصد اخذ خسارت تاخیر تادیه را داشته باشد.پس مبحث چک را جدی بگیریم و قبل هر کاری مشاوره بگیریم.موفق باشید مسیح اقاداودی
با توجه به اینکه چک از اسناد تجاری لازم الاجرا است و از سه مرجع دادگاه حقوقی، اداره ثبت و دادگاه کیفری قابل پیگیری است لذا برای اینکه شخص به نتیجه بهتری برسد باید با یک وکیل دادگستری مشورت کند تا با توجه به شرایط بتواند مسیر درست را برای وصول وجه انتخاب کند
ضمن عرض سلام و احترام خدمت همه دوستان و همكاران گرامي در خصوص چك حتما توصيه مي شود با وكيل مجرب و متخصص مشورت كنيد زيرا حَسَب قانون صدور چك اخير التصويب تغييراتي در مورد چك ايجاد شده است كه حائز اهميت مي باشد براي مثال مرور زمان چك از پنج سال به سال تقليل يافته است يعني پس از گذشت سه سال از تاريخ چك و ارائه نشدن به بانك اين چك ديگر مشمول قانون صدور چك نخواهد شد و فقط حواله مدني محسوب مي شود ارادتمند شيخي در پناه حق شاد و سلامت باشيد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی