موسسه وکیل تلفنی

  • فرناز بختیاری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۲۰:۲۴ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • ميلاد صادق سميعي گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۴۴:۲۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • عباس مومنی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۶:۵۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • رضا طوسی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۵۴:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۳۹:۲۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • میرزا بایرامی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱:۴:۳۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۸:۴۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۵:۳۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۴۴:۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
  • سید مصطفی حسینی برزل آباد گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۳:۳۰:۱۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ارث

وکیل ارث در وکیل تلفنی

ارث در حقوق به معنای انتقال قهری اموال و دارایی های فرد متوفی به ورثه می باشد؛ ارث دو وجه مادی و معنوی دارد که امروزه در اذهان بیشتر جنبه مادی ارث تداعی می شود؛ اما در این میان نقش وکیل ارثیه به این صورت است که کلیه خدمات مربوط به انحصار وراثت و اعمال مربوط مانند: بررسی میراث و اموال فرد متوفی را انجام دهد.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص امور ارث و میراث

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"املاک و موجودی فرد از جنبه های مادی و حق انتقال از جنبه های معنوی ارث می باشند؛ اکثراً فرد متوفی قبل از مرگ سهم الارث ورثه را مشخص می کند؛ گاهی وارثان فرد متوفی بر سر تقسیم و تعیین ارث و میراث اختلاف پیدا می کنند که برای حل این مشکل می توانند از وکیل ارث کمک بگیرند؛ می توانید از طریق لمس تصویرک زیر، مواردی همچون آشنایی با مراحل مطالبه سهم الارث  از میراث پدری و یا میراث خانوادگی، با مشاوران آگاه و مجرب ما، تماس تلفنی 24 ساعته با وکیل ارثیه، ارتباط برقرار کنید"

 

 

وکیل ارث کیست؟

 

heritage lawyer concept

اورژانس وکالت ارث 24 ساعته

 

وکیل کسی است که به قوانین امور حسبی، طبقات مختلف ارث، شرایط محرومیت از ارث، نحوه تقسیم ارث مادر و ارث زن از شوهر، مراحل تقسیم و محاسبه ارث، مهر و موم، تحریر، تفسیر ترکه و سایر دعوی مربوط به آن آگاهی و تسلط کامل دارد. یکی از راه های ارتباط 24 ساعته با چنین وکیلی، ارجاع به اورژانس وکالت 24 ساعته است.

 

شرح وظایف وکیل ارث چیست؟

ارثیه و وراثت در قانون اساسی کشور دارای اهمیت بالا و پیچیدگی های زیادی می باشد که رسیدگی به این موضوع به آگاهی به قوانین، تخصص و تجربه نیاز دارد و کار هر کسی نخواهد بود.

وکیل پایه یک دادگستری به تنظیم دادخواست برای انحصار وراثت در مرحله اول کمک می کند؛ وکیل ارث با ارائه مدارک و ادله کافی به تعیین وراث و تقسیم سهم الارث کمک می کند.

می توانید از طریق مشاوره حقوقی با مشاوران ما برای پیدا کردن بهترین وکیل ارث و ارزان و یا وکیل ارث تهرانی یا سایر مناطق مورد نظر ارتباط برقرار کنید.

 

آیا با وکیل ارث می توانم سهم الارث پدرم را مطالبه کنم؟

 

heritage lawyer influence on heritage situation

تماس فوری با وکیل متخصص ارث و میراث 24 ساعته

 

مطالبه ارث نیازمند آگاهی و تجربه بالایی می باشد؛ زیرا تصمیمات اشتباه و از روی عدم آگاهی در مطالبه باعث گره افتادن به پرونده و بروز مشکلات دیگری می شود.

قدم اول، تعیین وراث می باشد که خود شامل پیچیدگی های زیادی است و قدم بعدی تقسیم اموال طبق وصیت نامه فرد متوفی و یا قوانین موجود در این باره می باشد.

در مواقعی مانند تعیین وراث از طرف فرد متوفی و یا محروم شدن وراث از طرف قانون مشکلاتی بین وراث بوجود می آید؛ بنابراین کمک گرفتن از وکیل ارث برای گرفتن گواهی انحصار وراثت و انجام مراحل به صورت قانونی و عادلانه برای جلوگیری از ضایع شدن حقوق افراد و بروز هر گونه مشکلی در آینده، ضروری می باشد.

 

من برای گرفتن وکیل ارث به کدام وکلا باید رجوع کنم؟

وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه ارث تخصص و تجربه کافی را داشته باشد، معمولاً بهترین گزینه برای رسیدگی به این پرونده ها به دلیل حساسیت بالای آن می باشد.

دخیل بودن مسائل مالی بزرگ، ضرر دیدن موکل، منع شدن موکل از یک حق قانونی به دلیل عدم تجربه و علم لازم وکیل از دیگر دلایل ضرورت کمک گرفتن از یک وکیل پایه یک دادگستری با تجربه می باشد.

 

آیا با داشتن وکیل ارث زودتر می توانم در پرونده ارث موفق شوم؟

 

most success in heritage lawyer

مشاوره حقوقی فوری ارث و میراث به صورت تلفنی و 24 ساعته

 

پرونده های مربوط به ارث به دلیل حساسیت و پیچیدگی های زیاد، اهمیت فراوانی دارند؛ کمک گرفتن از وکیل پایه یک دادگستری به دلیل علم و تجربه بالایی که در این زمینه دارد باعث تسریع روند پرونده و موفقیت آن می شود.

شما می توانید از طریق تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی وکیل مطالبه ارث فوری خود را انتخاب و هنگام مواجه شدن با مشکلاتی مانند: تقسیم الارث نا عادلانه، سهم الارث ناعادلانه یا سهم الارث کم، از ایشان کمک بگیرید.

 

بهترین وکیل ارث در تهران را چگونه شناسایی کنم؟

انتخاب وکیل مناسب برای رسیدگی به پرونده در موفقیت و به نتیجه رسیدن آن بسیار موثر بوده و نقش به سزایی در امور وکالتی افراد دارد.

موسسه وکیل تلفنی متناسب با پرونده افراد وکلای متخصص و با تجربه را به شما معرفی می کنند؛ اگر برای انتخاب بهترین وکیل در تهران دچار سردرگمی شدید می توانید با در میان گذاشتن موضوع پرونده و شرایط خود از وکیل تلفنی برای پیدا کردن بهترین وکیل کمک بگیرید.

بهترین وکلا را از طریق توانایی علمی، تجربه، شهرت و درصد بالای پرونده های موفق آنها شناخت.

از طریق لینک مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانید با مشاوران مجرب ما در هر زمان و مکانی برای گرفتن مشاوره در انواع مسائل و مشکلات حقوقی مانند: سهم ارثیه، ارث پدری، ارث ناعادلانه یا تقسیم ارث ناعادلانه، ارتباط برقرار کنید.

 

هزینه وکیل ارث چه میزان حق الوکاله می باشد؟

 

lawyers fee in heritage cases

بنیاد حقوقی 24 ساعته رسیدگی به امور ارثی

 

حق الوکاله بین وکیل و موکل به صورت توافقی تعیین می شود؛ در دعاوی مربوط به مال و اموال به عنوان مثال: وکیل ارث، حق الوکاله بر اساس ارزش مال مورد دعوا تعیین می شود و بطور کامل به توافق بین وکیل و موکل، شرایط و میزان سختی دعوا و رفت و آمد وکیل بستگی دارد.

می توانید از طریق لینک پرسش و پاسخ فوری حقوقی با وکلای مجرب ما در هر زمان و مکانی به صورت آنلاین یا تلفنی در زمینه انواع مسائل و مشکلات حقوقی مانند: سهم الارث نا عادلانه، حق الوکاله وکیل ارثیه گیر، پیدا کردن وکیل فوری و آنلاین مطالبه ارث ارتباط برقرار کنید.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین در مورد تمامی موارد حقوقی، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

برترین وکلای امور حصر وراثت و تماس با آنها

تقسیم ترکه فوری و 24 ساعته

نحوه تقسیم ارث عادلانه و بی درسر

تحریر ترکه فوری و 24 ساعته

 برترین وکیل دعوی ماترک

حل فوری مشکلات حقوقی فروش سهم الارث

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی