موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۸:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵
  • فاطمه عابد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۷:۳۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۷:۸ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۷:۱۴ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل رسول خیابانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۵۷:۴۹ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • سید مسعود عربی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۴:۳۷:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۹/۱
  • وکیل مائده اسدپور گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۲۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳۰
  • وکیل فاطمه موسوی نژاد گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۷:۳۱:۵۵ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۹
  • هادی مجد گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۴۷:۳۹ تاریخ ۱۴۰۱/۸/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ارث

وکیل ارث

ارث در حقوق به معنای انتقال قهری اموال و دارایی های فرد متوفی به ورثه می باشد؛ ارث دو وجه مادی و معنوی دارد که امروزه در اذهان بیشتر جنبه مادی ارث تداعی می شود؛ اما در این میان نقش وکیل ارثیه به این صورت است که کلیه خدمات مربوط به انحصار وراثت و اعمال مربوط مانند: بررسی میراث و اموال فرد متوفی را انجام دهد.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم ما در خصوص امور ارث و میراث

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"املاک و موجودی فرد از جنبه های مادی و حق انتقال از جنبه های معنوی ارث می باشند؛ اکثراً فرد متوفی قبل از مرگ سهم الارث ورثه را مشخص می کند؛ گاهی وارثان فرد متوفی بر سر تقسیم و تعیین ارث و میراث اختلاف پیدا می کنند که برای حل این مشکل می توانند از وکیل ارث کمک بگیرند؛ می توانید از طریق لمس تصویرک زیر، مواردی همچون آشنایی با مراحل مطالبه سهم الارث  از میراث پدری و یا میراث خانوادگی، با مشاوران آگاه و مجرب ما، تماس تلفنی 24 ساعته با وکیل ارثیه، ارتباط برقرار کنید"

 

 

وکیل ارث کیست؟

 

heritage lawyer concept

اورژانس وکالت ارث 24 ساعته

 

وکیل کسی است که به قوانین امور حسبی، طبقات مختلف ارث، شرایط محرومیت از ارث، نحوه تقسیم ارث مادر و ارث زن از شوهر، مراحل تقسیم و محاسبه ارث، مهر و موم، تحریر، تفسیر ترکه و سایر دعوی مربوط به آن آگاهی و تسلط کامل دارد. یکی از راه های ارتباط 24 ساعته با چنین وکیلی، ارجاع به اورژانس وکالت 24 ساعته است.

 

شرح وظایف وکیل ارث چیست؟

ارثیه و وراثت در قانون اساسی کشور دارای اهمیت بالا و پیچیدگی های زیادی می باشد که رسیدگی به این موضوع به آگاهی به قوانین، تخصص و تجربه نیاز دارد و کار هر کسی نخواهد بود.

وکیل پایه یک دادگستری به تنظیم دادخواست برای انحصار وراثت در مرحله اول کمک می کند؛ وکیل ارث با ارائه مدارک و ادله کافی به تعیین وراث و تقسیم سهم الارث کمک می کند.

می توانید از طریق مشاوره حقوقی با مشاوران ما برای پیدا کردن بهترین وکیل ارث و ارزان و یا وکیل ارث تهرانی یا سایر مناطق مورد نظر ارتباط برقرار کنید.

 

آیا با وکیل ارث می توانم سهم الارث پدرم را مطالبه کنم؟