موسسه وکیل تلفنی

 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • احد بهرام زاده گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۶
انجمن وکیل تلفنی

مهریه قبل از دخول

مهریه قبل از دخول

همانطور که اطلاع دارید مهریه کلمه ای با ریشه عربی است و پس از جاری شدن عقد تعهدی است که بر عهده زوج قرار می گیرد؛ حال اگر به هر دلیل میان زوج و زوجه اختلافی به وجود آید که به جدایی و طلاق بیانجامد و یا زوجه به هر دلیل درخواست مهریه خود را داشته باشد می توان از طریق مراجعه قانونی درخواست خود را به ثبت برساند؛ در برخی موارد شرایط پرداخت مهریه متفاوت است که یکی از این شرایط نصف شدن مهریه قبل از دخول است و در این مواقع کمک گرفتن از مشاوره حقوقی می تواند بسیار مفید باشد؛ به همین دلیل نیز قصد داریم تا در ادامه این مطلب، ضمن بررسی مبحث مهریه قبل از دخول به لزوم دریافت مشاوره حقوقی در این خصوص بپردازیم؛ البته قبل از ادامه مطالعه، به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی زیر را از دست ندهید.

 

اول مهریه، بعد دخول (به هیچ وجه از دست ندهید)

 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

نحوه وصل مهریه قبل از سکس در حین ازدواج و بعد از طلاق؟

 

dowry before sexual intercourse

رویکرد قانون به مهریه قبل از سکس در سال 1400

 

آگاه بودن ار انواع مهریه می تواند به رسیدن پاسخ این سوال کمک کند سعی ما بر این است که شما را از موضوعات که در شرایط زندگی برایتان پیش می آید و به دنبال پاسخ به سوالات هستید همراهتان باشیم شما می توانید در موضوعات و ابهامات بوجود آمده در زندگیتان با ما در ارتباط باشید و کمک ما را با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان با خود داشته باشید؛ مهریه با توجه به شرایط و زمان، مورد بررسی قرار می گیرد، مانند مهریه قبل از دخول و مهریه بعد از رابطه زناشویی.

 

انواع مهریه

مهریه با توجه به زمان عقد و یا بعد از آن تعیین می شود به عبارتی مهریه بعد از عقد، مهریه قبل از دخول در حین ازدواج و بعد از طلاق تعیین می شود و با هم متفاوت است ...

 • مهر المسمّی: هرگاه مهریه قبل از دخول در ضمن عقد نکاح یا بعدا مشخص شود مهر المسمّی گفته می شود و میزان آن با رضایت زوج و زوجه و یا شخص ثالثی انجام می گیرد در قانون مدنی در ماده 1080 آمده است  «تعیین مهر منوط به تراضی طرفین است».

 

 • مهر المثل: مهری است که مطابق عرف و عادت و با توجه به ویژگی های زن مانند سن، زیبایی، تحصیلات، موقعیت خانوادگی و اجتماعی و موارد زیر تعیین می شود:

 

  • مهر المسمی تعیین نشده و نزدیکی واقع شده باشد.

 

  • در عقد نکاح شرط عدم مهر شده باشد باشد و پس از نزدیکی مهرالمثل ثابت شود.

 

  • با توجه به مواردی مهر المسمی از جهاتی باطل شده باشد پس از نزدیکی با توجه به ماده 1100 قانون مدنی جمهوری اسلامی، زن مستحق مهرالمثل می باشد.

 

  • در مواردی که مهریه برای زن تعیین نشده است و مرد پس از نزدیکی، زن خود را طلاق می دهد.

 

 • مهرالمتعه: هرگاه زن در عقد نکاح به عقد مرد در آمده باشد، ولی مهری برایش تعیین نشده و مرد قبل از نزدیکی، زن خود را طلاق دهد، زن مستحق مهرالمتعه می شود. در قانون مدنی ماده 1093 آمده است وضعیت و شئونات زن در تعیین مقدار مهر ملاک عمل خواهد بود.

 

وضعیت مهریه به هنگام طلاق در دوران عقد چطور است؟

 

 

بر اساس قوانین مهریه بعد از جاری شدن عقد، مهریه به زن تعلق می گیرد و زن می تواند در زمان عقد آن را از شوهر مطالبه کند و فقط می توان گفت تفاوتی بین پرداخت مهریه قبل از دخول و در زمان رابطه زناشویی وجود دارد و آن این است که اگر زن در دوران عقد باکره باشد و مهریه قبل از دخول را مطالبه کند فقط نیمی از آن به او تعلق خواهد گرفت در صورتی که اگر رابطه زناشویی بین زوجین باشد زوجه می تواند برای تمام مهریه دادخواست مطالبه مهریه به نرخ روز، درخواست دهد.

 

توضیح عامیانه و همه فهم مبحث تنصیف مهریه در موت زوج و قبل از سکس؟

 

dowry delivery after husband death and before sex

وکیل متخصص مهریه 24 ساعته در دسترس

 

مهریه و قوانین حاکم بر آن و پیچیدگی های آن با حضور وکیلی مجرب و متعهد آسان می شود و مفاهیم با راهکار هایی علمی با آسانی قابل فهم می شود. تنصیف ( نصف کردن) مهریه قبل از دخول در دوران عقد همانطور که اشاره نمودیم زوجه مستحق به تنصیف مهریه می شود حال اگر عقد صورت گرفته باشد و به دلایلی جدایی میان زوجین به دلیل فوت زوج صورت گرفته باشد، مهریه همانند مهریه قبل از دخول  نیست و زوجه مستحق تمام مهر می باشد قانون و نظر فقهی بر این است که زوجه ای اگر طلاق قبل از دخول نیز داشته باشد و زوج به هر دلیل فوت کند، مهریه به طور تمام و کمال باید به زن پرداخت شود.

 

سریع ترین راه وصول مهریه قبل از از دست دادن باکرگی و دخول.

 

whatsapp dowry legal advice

 

مالکیت زن بر مهر از لحظه عقد نکاح خوانده شده بدست می آید  و این مالکیت بر مهریه مالکیت متزلزل است، زیرا با نزدیکی و زن و مرد کامل می شود؛ حال اگر نزدیکی صورت نگرفته باشد تکلیف مهریه زن از نظر قانون مدنی به چه شکل می باشد؟ بر اساس ماده 1092 قانون مدنی، هر وقت شوهر قبل از رابطه نزدیکی همسر خود را طلاق دهد، زن مستحق نصف مهریه می شود و اگر زن مهریه را به طور کامل قبل از طلاق در یافت نموده باید مازاد بر نصف را به زوج پس دهد. جهت مطالبه مهریه قبل از دخول ، قبل از هر گونه اقدام با مشاوره حقوقی آنلاین در ارتباط باشید و وکیلی با تجربه در وصول مهریه را از این موسسه حقوقی بخواید و روند پرونده و پیگیری آن را به وکیل خود بسپارید؛ زیرا وکیل شما راه های سریع در مطالبه مهریه قبل از از دست دادن باکرگی و دخول را می دانند و از راه های زیر به نتایج خوبی دست پیدا خواهند نمود ...

 

 1. درخواست توقیف اموال زوج ( صدور تامین خواسته به دادگاه) همزمان با دادخواست یا قبل از دادخواست تقدیم دادگاه شود.

 

 1. وصول مهریه از طریق اجرای ثبت.

 

 1. وصول مهریه از طریق ممنوع الخروج نمودن.

 

رویکرد بخشیدن مهریه قبل از دخول چیست و معایب آن؟

 

Dowry delivery before sexual intercourse

وکیل برای پرونده مهریه

 

در ماده 1082 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران آمده است هر گاه صیغه عقد قرائت شد زن مالک مهریه می شود و نسبت به آن تام الاختیار است یعنی هرگونه تصمیمی در چگونگی دخل و تصرف آن و یا بخشش آن فقط به زن مربوط می شود ...

 • زن می تواند مهریه قبل از دخول را اعم از مال منقول یا غیر منقول، وجه نقد، طلا و هر آن چه دیگر را در فتر خانه رسمی در کاغذ عادی با حضور شهود به شوهر خود ببخشد و پیامدهای آن را قبول نماید حال این پیامدها چه می تواند باشد؟

 

 • بخشیدن مهریه زن به مرد در شکل ابرا، در این نوع بخشش صلح در عوض گرفتن مال دیگر یا هبه است و این باعث می شود زن دیگر اجازه رجوع به مهریه بخشیده شده را نداشته باشد.

 

 • مطابق ماده 289 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران ابرا به معنای  این است که طلبکار به خواسته خودش از دریافت طلبش صرفه نظر کند و هرگاه زنی مرد را از پرداخت مهریه بری الذمه کرده باشد، دیگر امکان پشیمانی و رجوع مجدد را ندارد.

 

 • در مواردی که زن مهریه خود را به همسر خود بخشیده باشد و بعد تصمیم به طلاق بگیرند باید طلاق از نوع توافقی باشد؛ مگر اینکه زن تقاضای طلاق بدهد و مرد موافق این طلاق نباشد زن مجبور به بدست آوردن رضایت شوهر است و با پرداخت مالی رضایت همسر بدست می آورد و طلاق توافقی را انجام خواهند داد به این گونه از طلاق ، طلاق خلعی گفته می شود.

 

آیا طلاق قبل از سکس( نزدیکی) ساده تر است یا بعد از آن؟

 

 

با توجه به این که در دوران عقد زوجین زیر یک سقف نیستند اثبات عسر و حرج دشوار است و در صورتیکه در دوران عقد زوجه تصمیم به طلاق داشته باشد یا باید این طلاق توافقی باشد یا باید یکی از شروط دوازده گانه عقد وجود داشته باشد و اگر وکالت در طلاق را زن داشته باشد می تواند از همسر خود در دوران عقد نیز جدا شود.

در دوران عقد زوجه می تواند جهت طلاق می تواند از حق حبس استفاده نماید؛ زیرا حق حبس به معنی امتناع از انجام زناشویی است و زوجه تا زمانی که هنوز اقدام به انجام این وظایف نکرده است می تواند مطابق قانون از حق حبس خود استفاده نماید.

یکی از وظایف زوج تهیه مسکن متناسب با شئونات همسر خود است و اگر بعد از عقد زوج مسکنی را تهیه نکند زوجه می تواند با دادخواست الزام به تهیه مسکن از دادگاه مقدمات طلاق خود را فراهم آورد؛ در دوران عقد و اقدام به طلاق فقط موضوعات نفقه و مهریه قابل طرح است و اگر زوجه باکره باشد می تواند با داشتن گواهی باکرگی خود جهت گرفتن شناسنامه جدید بدون نام همسر قبلی خود اقدام نماید.

 

وکیل وصول مهریه فوری غیر مستقیم

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

ابرا مهریه چیست و چگونه می توان آن را گرفت؟

بررسی جرم فریب (تدلیس) در ازدواج

تجویر ازداج مجدد چگونه صورت می گیرد؟

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با سلام و احترام ؛مطابق با ماده 1085 قانون مدنی حكایت دارد: زن می تواند تا مهریه او تسلیم نشده از ایفاء وظایفی كه در مقابل شوهر دارد امتناع كند مشروط بر اینكه مهر او حال باشد و این امتناع مسقط حق نفقه نخواهد بود.حقوقدانان این حق را یكی از مظاهر بارز قاعده «عدل و انصاف» می دانند. در عقود معوض هر یك از طرفین بعد از ختم عقد حق دارد مالی را كه به طرف منتقل كرده به او تسلیم نكند تا طرف هم متقابلا حاضر به تسلیم شود به طوری كه در آن واحد (یدا به ید) تسلیم و تسلم به عمل آید.در ادبیات حقوقی به این امكان امتناع از انجام تعهد تا ایفای تعهد طرف مقابل در عقود معاوضی «حق حبس»می گویند.در نظر فقها و حقوقدانان این حق ناشی از قواعد كلی و عمومی عدل و انصاف است كه در عقد نكاح نیز جاری می دانند.فقها با عباراتی شبیه به: «للزوجه الامتناع قبل الدخول حتی تقبض مهرها ان كان حالا» و حقوقدانان با عباراتی مانند: چون مهر در عقد نكاح عوض است، لذا زوجه می تواند قبل از دریافت مهریه از ایفای وظایف زناشوئی خودداری كند.
با سلام. هرگاه شوهر قبل از نزدیک، زن خود را طلاق دهد زن مستحق نصف مهر خواهد بود و اگر شوهر بیش از نصف مهر را داده باشد حق دارد مازاد از نصف را عینا یا مثلا یا قیمتا استرداد نماید. انواع مهر: 1- مهر المسمی. یعنی مهر تعیین شده که می تواند عین معین باشد یا کلی و یا حق مالی یا منفعت یا انجام دادن کار معین. سرقفلی نیز می توان مهر قرارداد. زن بمجرد عقد مالک مهر می شوداگر زوجین قبل از تراضی بر مهر معین بین آنها نزدیکی واقع شود زوجه مستحق مهرالمثل است. اگر در نکاح شرط شود که زن مستحق مهر نباشد، شرط نافذ نیست ولی عقد صحیح است. اگر یک از زوجین قبل از تعیین مهر و قبل از نزدیک بمیرد زن مستحق هیچگونه مهری نیست.
از همان لحظه عقد نکاح ، مهریه تعیین شده ، به ملکیت زن در می آید و شوهر ، موظف به پرداخت آن می شود . بنابراین ، مهریه قبل از دخول ، به زن تعلق خواهد گرفت . میزان مهریه قبل از نزدیکی ، اصولا تمامی مهریه تعیین شده است ؛ مگر اینکه زن ، قبل از دخول و نزدیکی طلاق بگیرد ؛ که در این صورت ، میزان مهریه زن ، نصف می شود . نحوه مطالبه مهریه قبل از نزدیکی به این صورت است که زوجه ابتدا به صورت ثبتی ، اقدام به توقیف اموال مرد نموده و در صورت عدم وصول ، دادخواست مطالبه مهریه خود را به دادگاه خانواده ارائه می نماید . برای مشاوره مهریه قبل از دخول و نزدیکی هنگامی که زن و مردی ، به عقد ازدواج یکدیگر در می آیند ، معمولا پرداخت مالی ، تحت عنوان مهریه یا صداق را حین عقد ، مشخص می کنند . تعیین مهریه حین عقد نکاح ، به این معنا است که مرد ، متعهد می شود که هر زمان ، زوجه اقدام به مطالبه مهریه خود نمود ، آن را پرداخت نماید و این موضوع ، ملازمه ای با درخواست طلاق یا جدایی آنها ندارد . لذا از آن جهت که حین عقد ، مهریه تعیین شده ، به زن تعلق گرفته است ، از همان لحظه عقد ، زن می تواند اقدام به مطالبه حق خود نموده و مرد ، نمی تواند از پرداخت آن ، امتناع نماید . با این توضیح که زمانی که هنوز زوجین ، رابطه زناشویی برقرار نکرده اند ، زوجه ، می تواند مهریه خود را به صورت قانونی ، مطالبه نماید و اصولا ، تمام مهریه تعیین شده ، به وی تعلق خواهد گرفت ؛ مگر اینکه زوجه ، بخواهد قبل از دخول و نزدیکی ، از همسر خود طلاق بگیرد که در این شرایط ، به دلیل عدم نزدیکی یا دخول ، مهریه زن ، نصف می شود
زوجینی هستند که قبل از اینکه زیر یک سقف بروند وزندگی مشترک را شروع کنند به دلیل نداشتن تفاهم قصد جدایی ویا زوجه قصد گرفتن مهریه را دارد در این صورت اگر دخول صورت نگرفته باشد ودختر با کره باشد نصف مهریه به زوجه تعلق می گیرد برای ئی بردن به قوانین اینگونه مهریه می توان از یک وکیل کمک گرفت سایت وکیل تلفنی با داشتن بیش از هزار وکیل مجرب می تواند در اسرع وقت وبا هزینه ی کم مشاوره ارئه دهد ومیتواند با اعتماد کامل تماس گرفت
سلام و عرض ادب و احترام خدمت یکایک دوستان و عزیزان زحمتکش در موسسه وکیل تلفنی به خصوص وکلای با دانش و مجرب موسسه ... بنده مدت ها است که از سایت شما دیدن کرده و مطالب زیادی یاد می گیرم و به همین دلیل چند وقت پیش این سایت رو به چند نفر از دوستان هم معرفی کردم و الان خیلی خیلی راضی هستند و این سایت و مطالب روزانه و متنوع شما مثل یک کلاس درس برای ما محسوب می شود . ممنون از زحمات شما .
با سلام و عرض ادب، بر اساس قوانین مهریه بعد از جاری شدن عقد، مهریه به زن تعلق می گیرد و زن می تواند در زمان عقد آن را از شوهر مطالبه کند و فقط می توان گفت تفاوتی بین پرداخت مهریه قبل از دخول و در زمان رابطه زناشویی وجود دارد و آن این است که اگر زن در دوران عقد باکره باشد و مهریه قبل از دخول را مطالبه کند فقط نیمی از آن به او تعلق خواهد گرفت در صورتی که اگر رابطه زناشویی بین زوجین باشد زوجه می تواند برای تمام مهریه دادخواست مطالبه مهریه به نرخ روز، درخواست دهد.اینجانب سحر نیک پور، آماده ی مشاوره تکمیلی می باشم. با تشکر
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
به نظر من خیلی خوبه که بشه مهریه رو حتی قبل از دخول هم دریافت کنیم؛ البته اینو هم می دونم که دریافت این نوع مهریه دنگ و فنگ های خودشو داره؛ اما خب تا زمانی که وکیل تلفنی هست، خیلی راحت می شه به نتیجه رسید.
من و خانمم چندماهی عقد بودیم اما متوجه شدم که خانواده همسرم خیلی دخالت می کنند و اخلاق اون خانم هم اصلا مناسب نبود و همین مدت کم هم خیلی بحث و دعوا داشتیم .تصمیم گرفتم که طلاق بگیریم خانوادش گفتن باید تمام مهریه را بدی و تا ریال آخر را ازت می گیریم . یکی از همکارام گفتن که با وکیلی که کارهای طلاقش را انجام داده بود صحبت کنم. شماره موسسه وکیل تلفنی و کد وکیل را بهم داد و من کمتر از 5 دقیقه بعد با وکیل صحبت کردم و ایشان بطور کامل و با وجدان پاسخ دادند و مشخص شد که چون دخولی نبوده نصف مهریه به اون خانم تعلق می گیره و کلا کارهای طلاقم را به وکیل سپردم و خداروشکر قبل از ازدواج این رابطه تمام شد و روزی هزار مرتبه خدا رو شکر می کنم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی