موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

وکیل امور پیمان

وکیل امور پیمان

مسلماً بستن عهد و پیمان میان انسان‌ها از گذشته تاکنون دارای ارزش و اعتبار اجتماعی بسیار زیادی بوده است و از لحاظ شرعی نیز افراد ملزم هستند تا به عهد و پیمان خود عمل کنند؛ اما سوال اساسی که اکنون ممکن است برای بسیاری از افراد پیش آید آن است که آیا همه‌ی مردم به تعهدات خود عمل می‌کنند؟ در صورتی که شخصی اقدام به نقض تعهدات خود کند، تکلیف طرف مقابل چیست؟ و آیا وکیل امور پیمان می تواند به جبران خسارت ناشی از عهد و پیمان های شکسته شده بپردازد؟ برای رسیدن به پاسخ این قبیل از سوالات تنها کافیست تا به مطالعه این مطلب بپردازید؛ اما قبل از آن توصیه می کنیم که با مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر، خستگی خود را رفع نموده و به بار علمی خود بیافزایید.

 

توصیات بانوی وکیل در خصوص یکی از مشکلات حقوقی رایج در انواع بیع ها

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

وکیل امور پیمان کیست؟

 

pact affairs legal advice

وکیل تعهداتی آنلاین و ارزانِ 24 ساعته

 

هنگامی که در مورد وفای به عهد صحبت می‌کنیم، مسلماً ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد پیش‌اید که وکیل امور پیمان کیست و نقش آن در موارد مربوط به وفای به عهد چیست؟

 • در پاسخ به این سوال باید گفت که وکیل عهد و پیمان ‌ها کسی می ‌باشد که به طرفین تعهدات کمک می‌کند تا از همان ابتدا قرارداد ایفای تعهد را در چارچوب قانونی قرار دهند؛ وکیل پیمان وظیفه دارد تا در صورت بروز هرگونه خطا و مشکل از جانب طرفین قرارداد‌ها، موضوع را از طریق محاکم قانونی، مورد پیگیری قرار دهد.

 

نکته: وفای به عهد در اصطلاح حقوقی یعنی انجام دادن تعهداتی که فردی در انعقاد یک قرارداد انجام آن‌ها را بر عهده می‌گیرد؛ وفای به عهد شامل اقداماتی همچون: خودداری از انجام کاری خودسرانه، پرداخت پول، تسلیم حق یا مال و  . . . می‌ گردد.

 

وکیل امور پیمان‌ها چطور می‌تواند از شکسته شدن پیمان‌ها جلوگیری کند؟

رزرو مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل دادگستری

از طریق مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته با تیم بزرگ وکیل تلفنی می‌توان با وکیل تشخیص عهد و پیمان ارتباط برقرار کرد و تمامی سوالات خود را از او پرسید؛ بر اساس ماده ۲۶۹ قانون مدنی، وفای به عهد وقتی محقق می‌شود که متعهد چیزی را که می‌دهد مالک و یا ماذون از طرف مالک باشد و شخصاً هم اهلیت داشته باشد.

بنابراین وکیل امور پیمان این توانایی را دارد تا با تکیه بر علم حقوقی خود و مفاد قانونی کشورمان از شکسته شدن عهد و پیمان ‌ها جلوگیری کند؛ به همین خاطر نیز به عموم مردم پیشنهاد می‌شود که قبل از آنکه تعهدی را قبول کنند و یا انکه انجام وظیفه‌ای را به فرد متعهد واگذار کنند، حتماً از وکیل امور پیمان کمک بگیرند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی، امکان پیگیری حقوقی و قانونی برای جلوگیری از نقض عهد وجود داشته باشد.

ماده ۲۷۸ قانون مدنی به طور کامل به این موضوع اشاره کرده است که اگر ...

 • "... که اگر موضوع تعهد عین معینی باشد، تسلیم آن به صاحبش در وضعیتی که حین تسلیم دارد، موجب برائت متعهد می‌شود اگر چه کسر و نقصان از تعدی یا تفریط متعهد ناشی نشده باشد مگر در مواردی که در این قانون تصریح شده است ولی اگر متعهد با انقضاء اجل و مطالبه تاخیر در تسلیم نموده باشد مسئول هر کسر و نقصان خواهد بود؛ اگر چه کسر و نقصان مربوط به تقصیر شخص متعهد نباشد"

 

مشاوره با وکیل امور پیمان‌ها به چه روش‌هایی انجام می ‌شود؟

 

Legal advice with lawyer of contracts

خدمات حقوقی امور عهد و پیمانِ آنلاین به صورت 24 ساعته

 

اگر شما قصد دارید تا با وکیل امور پیمان مشاوره ارزان و تلفنی داشته باشید و سوالات خود را از او بپرسید، می‌توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی این کار را انجام دهید. وکیل تلفنی این امکان را برای شما بوجود آورده است تا از طریق تمامی روش‌های زیر بتوانید از مزایای مشاوره حقوقی استفاده کنید:

۱. مشاوره حقوقی تلفنی.

۲. مشاوره حقوقی آنلاین.

۳. جلسات حضوری مشاوره.

 

مشاوره به روش‌های مختلف با وکیل امور پیمان چه مزایایی دارد؟

از جمله مزایای مشورت حقوقی با وکیل امور پیمان‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرده کرد:

 1. وکیل امور پیمان در هر لحظه در کنار شما است و شما می‌توانید از همان ابتدای انعقاد قرارداد عهد و پیمان از او کمک بخواهید.

 

 1. شما می‌توانید از طریق پرسش و پاسخ فوری حقوقی از وقوع بسیاری مشکلات حقوقی جلوگیری کنید.

 

 1. کمک گرفتن از وکیل امور پیمان از اتلاف وقت افراد جلوگیری می‌کند.

 

 1. همه‌ی افراد با هر جنسیت و سن و سالی می ‌توانند از مزایای مشاوره با وکیل امور پیمان‌ها استفاده نمایند.

 

 1. مشاوره با وکیل متخصص در امور عهد و پیمان مانع بوجود آمدن بسیاری از آسیب‌ها و خسارات مالی می ‌شود.

 

هزینه مشاوره با وکیل امور پیمان به چه میزان است و چگونه باید پرداخت گردد؟

 

cost of legal advice with lawyer

نگارش آنلاین و 24 ساعته انواع تعهد نامه آنلاین و رسمی

 

مشاوره حقوقی تلفنی ارزان با وکیل امور پیمان، ارزان تر از آن چیزیست که فکرش را بکنید؛ بنابراین برای مشخص شدن دستمزد وکیل امور پیمان باید در ابتدا موضوع پرونده حقوقی مورد بررسی قرار گیرد. اما مسئله‌ای که باعث اطمینان خاطر افراد می‌شود آن است که هزینه مشاوره با  در مقایسه با دستمزد دیگر مراکز مشاوره‌ای بسیار کمتر و معقولانه‌تر است.

وکیل تلفنی با در نظر گرفتن نیاز مردم جامعه به مشاوره با وکیل متخصص، این فرصت را ایجاد کرده است تا عموم مردم بتوانند از مزایای مشاوره با وکیل متخصص عهد و پیمان، پرداخت کمترین هزینه به صورت آنلاین و غیر حضوری، استفاده کنند.

 

الزام فوری به تحویل مبیع به صورت 24 ساعته و آنلاین

فسخ معامله فوری به صورت 24 ساعته

مشاوره حقوقی با وکیل دعاوی آپارتمان ها

مشکلات حقوقی ضمانت وام مسکن

همه چیز در خصوص دستور موقت

اثبات معامله به صورت آنلاین و 24 ساعته

نکات قابل توجه در پش فروش و پیش خرید آپارتمان ها

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های  حقوقی

وکیل حامی مستأجران

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام خسته نباشید ... واقعا باید یک تشکر ویژه از تیم مدیریت محترم موسسه وکیل تلفنی و وکلای با دانش آن داشته باشم که در این ایام حساس و دشوار اقتصادی با تمام وجود به مردم عزیز و با کمترین هزینه خدمت میکنند . ممنون از زحمات شما .
سلام و عرض ادب، وکیل متخصص پیمان، وکیلی است پایه یک، که تصمیم گرفته تا دوران وکالت خود را به احقاق حقوق مردمی بپردازد که عدم ایفای تعهدات دیگران آن ها را آزرده خاطر و متضرر گردانیده است؛ به عبارت دیگر، این وکلا بر تمامی پیمان ها و ظوابط تعهد ها آشنایی کامل دارند و می توانند بهترین راهکار های خود را به روش های تلفنی یا آنلاین به شما ارائه نموده و مشکل حقوقی شما را حل نمایند؛اینجانب سحر نیک پور، به عنوان یکی از وکلای پایه یک موسسه جهت مشاوره تکمیلی در خدمت شما عزیزان می باشم.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .وکیل متخصص پیمان؛ وکیلیست پایه یک که تصمیم گرفته تا دوران وکالت خود را به احقاق حقوق مردمی بپردازد که عدم ایفای تعهدات دیگران آن ها را آزرده خاطر و متضرر گردانیده است؛ به عبارت دیگر، این وکلا بر تمامی پیمان ها و ظوابط تعهد ها آشنایی کامل دارند و می توانند بهترین راهکار های خود را به روش های تلفنی یا آنلاین به شما ارائه نموده و مشکل حقوقی شما را حل نمایند؛ از آنجاییکه این وکلا در موسسه وکیل تلفنی به صورت ۲۴ ساعته حضور دارند، شما می توانید با ایشان ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را تجربه کنید
سلام دوستان عزیز. به عبارتی وکیل تنظیم قرارداد با دانش خود مواردی را که امکان بروز اختلاف در آن می رود را پیش بینی می کند. و در عین حل راه حل های مناسبی راهم می تواند پیش بینی کند. وکیل تاپ با وجود وکلایی متخصص در زمینه تنظیم قرارداد می تواند امور قراردادی شما را بر عهده بگیرد. همانطور که گفتیم تنظیم قرارداد اهمیت بسیاری دارد و نقض کوچکی در آن باعث اختلاف شده و طول مدت هایی که برای رفع این اختلاف هم‌ پیش می آید خود مشکل بزرگتری است.وکیلی که قرارداد را تنظیم می کند از نهاد داوری و قوانین مرتبط با آن مطلع است و می تواند بندی را پیش بینی کند که در آن اختلافات ناشی از قرارداد به دادگاه کشیده نشود یعنی به نوعی اولا اختلافات قرارداد را پیش بینی کند تا اختلافی پیش نیاید و ثانیا با پیش بینی نهاد داوری از شلوغی دادگاه ها طرفین را رهایی دهد. وکیل تنظیم قرارداد می تواند با پیش بینی خسارات و هزینه ها از مبهم ماندن قرارداد جلوگیری کند.
بیشتر پروژه های ساختمانی، حاصل مشارکت کارفرما (مالک،صاحب کار)، مشاور و سازندگان ( پیمانکار) است. زمانی که، تصمیم به ساختن پروژه ای گرفته شد، ضروری است که از خدمات طراح استفاده شود. طرح که نزدیک به اهداف پروژه مورد نظر است راهنمای مستند سازنده که اجرا کننده پروژه است خواهد بود. روابط و ترتیبات قراردادی بین این افراد، بنا به ماهیت و اندازه پروژه تغییر می کند. در مواردی یکی از این افراد ممکن است دو و یا حتی هر سه نقش را ایفا کند. این نقش ها را بایدبه درستی فهمید و به دقت ارزیابی کرد، تا بتوان روابط قراردادی را، که منجر به کارآمدترین شیوه تحویل پروژه می شوند، تعیین کرد. طرح پروژه اصولأ روش های مختلفی، برای عقد قرارداد ( پیمان )، در صنعت عمران وجود دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از : 1-پیمان های با تعیین پیمانکار عمومی برای طرح های عمرانی روش های پیمانکاری عمومی عبارت از بستن قررداد ( پیمان) ، بین مالک و یک پیمانکار عمومی است. معمولأ در این روش، پیمانکار از راه مناقصه، انتخاب شده و اجرای پروژه به او واگذار می شود. در این روش، با آگهی عمومی یا ارسال دعوتنامه به شرکت ها، مشخصات پروژه ی مورد نظر و تاریخ برگزاری مناقصه برای فراخوان تمام افراد نفع بر شروع می شود. پس از برگزاری مناقصه و تعیین برنده مناقصه، قرارداد با برنده مناقصه، منعقد می شود. معمولأ در طرح های عمرانی، قرارداد بر اساس قیمت های پایه ی فهارس بها و بخشنامه ها و مصوبات سازمان برنامه و بودجه کشور منعقد می شود. در بعضی از طرح های بزرگ، پیمانکاران جداگانه ای برای قسمت های مختلف (مثلأ پیمانکار ساختمانی و پیمانکار تأسیساتی ) انتخاب شده و قراردادهای مستقل با آنها انعقاد می شود. یعنی برای هر قسمت پیمانکار تخصصی آن قسمت انتخاب می شود. 2- پیمان های امانی در روش امانی ساز، هیچ قراردادی با پیمانکار خارجی منعقد نمی شود و خود کارفرما، مسئولیت اجرای پروژه را به عهده می گیرد. در این صورت، مواد و مصالح لازم و مورد نیاز پروژه و ماشین آلات را تأمین نموده و مدیریت اجرا را نیز بر عهده می گیرد. در واقع، در این نوع پیمان ها کارفرما و پیمانکار، اشخاص حقوقی هستند، در این روش مناقصه برگزار نمی شود، بنابراین در وقت و هزینه صرفه جویی شده و مشاور، نقش کمی ایفا می کند. معمولأ در پروژه های کوچک که نیاز به اتمام سریع آن پروژه است، از این روش استفاده می شود. در این روش، دستگاه اجرایی یا کارفرما، فرد یا افراد مورد اعتمادی را انتخاب نموده و بنا بر اعتماد به آن ها، مسئولیت اجرای طرح بر عهده آن می گذارند، بدیهی است در صورتی که چند نفر انتخاب شوند، از بین آنها یک نفر دارای اختیارات مدیر خواهد بود. این افراد ممکن است از کارمندان دستگاه اجرایی و یا خارج از پرسنل دستگاه اجرایی باشند. در ضمن، در بخش دولتی ممکن است مقررات، ویژگی های خاص را برای اینگونه افراد تصریح کند. به این ترتیب، واحدی به نام واحد امانی، در داخل دستگاه اجرایی تأسیس می شود که اداره ی آن را فرد یا افراد انتخاب شده فوق به عهده خواهند داشت. واحد امانی با سازماندهی تشکیلات کارگاه، اقدام به اجرای طرح می کند. پیمان کلیه هزینه هایی که واحد امانی در نظر می گیرد به طور مستقیم از طرف کارفرما یا دستگاه اجرایی پرداخت می شود و در حالت کلی مدیریت واحد امانی از هزینه های کارگاه نفعی نمی برد و به دلیل رابطه ی استخدامی، فقط از دستگاه اجرایی حقوق می گیرد. ممکن است برای سهولت کار دستگاه اجرایی، شماره حسابی را به نام واحد امانی در یکی از شعب بانک افتتاح نماید. به طور معمول برداشت از این حساب با امضاء مسئول واحد امانی صاحب حساب دستگاه اجرایی یا نماینده ی او خواهد بود. در واقع، خود مسئول واحد امانی به دلیل مورد اعتماد بودن برای دستگاه اجرایی نماینده رئیس دستگاه اجرایی نیز خواهد بود. در این روش، کارفرما از مزایای حذف هزینه های پیگیری روش های مرسوم انعقاد قرارداد بهره می برد. در زمان هم صرفه جویی می شود، به علاوه در این روش سودی که پیمانکار عمومی تحصیل می کند حذف می شود. همچنین ادعا می شود که کاهش هزینه برای کار مهندسی و بازرسی نیز قابل تصور است. حتی در بعضی مواقع، با درون سازمان پیمان منعقد می شود و آن قسمت از سازمان که پیمان را به صورت امانی قبول نموده ، کار را به پیمانکار واگذار می کند در این صورت قرارداد بین پیمانکار و قسمتی از سازمان که اجرای پروژه را تقبل نموده منعقد می نماید و البته این قراردادها دارای ویژگی های خاصی هستند. 3-روش پیمان طرح و اجرا در این روش ( طراحی و اجرا )، کارفرما با یک قرارداد واحد، طراحی و اجرای عملیات پروژه را واگذار می کند. این روش مانند روش تعیین پیمانکار عمومی است، جز این که پیمانکار مسئول طراحی نیز می باشد. در واقع مشاور و پیمانکار در هم ادغام شده و مسئولیت مشاور نیز به عهده پیمانکار گذاشته می شود. بنابراین پیمانکار هم مسئول مشاور پروژه و طراحی آن و هم مسئول ساخت است، معمولأ در پروژه های سد سازی، این روش بسیار معقول است. در این روش، سرعت کار بالا می رود و از بسیاری هزینه ها کاسته شده و همچنین از بسیاری اصطکاک های احتمالی بین مشاور و پیمانکار، کارفرما که در روش های دیگر مشهود است، جلوگیری می شود.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی