موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۱:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۴:۲۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
  • میرباقری میرباقری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۲۹:۵۱ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • محمد یاسین احمدی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱۶:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۳
  • صادق صادقی صادق صادقی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۴۰:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۱
انجمن وکیل تلفنی

هزینه مطالعه پرونده

هزينه مطالعه پرونده توسط وكيل

 

بدون شک شما هم بارها عبارت " مطالعه پرونده " را شنیده اید. حال سوال این است که مطالعه پرونده چه اهمیتی دارد؟ باید توسط چه کسی انجام شود؟ هزینه مطالعه پرونده چقدر است؟ در پاسخ باید گفت در جریان پرونده های حقوقی یا کیفری چنانچه خواهیم وکیل امور پرونده را انجام دهد بایستی از تمام جزئیات پرونده آگاه باشد لذا مطالعه پرونده توسط وکیل بسیار حائز اهمیت است. در ادامه به بررسی نکات موجود پیرامون "مطالعه پرونده" خواهیم پرداخت. در انتها چنانچه سوال و یا ابهامی وجود داشت می توانید با شماره 09212242670 تماس بگیرید تا تمام سوالات شما در این مورد پاسخ داده شود. 

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

منظور از مطالعه پرونده چیست؟

مطالعه پرونده اولین قدم در حل یک پرونده است. مطالعه پرونده به این معنی است که  وکیل با سعه صدر با موکل خود ارتباط برقرار می کند. سپس اوراق مربوط به یک اختلاف حقوقی را با نگاه علمی و فنی مورد بررسی قرار می دهد. زمانی که افراد دعوایی در دادگاه مطرح می کنند یا علیه آنها شکایت می شود دادسرا برای حل اختلاف حقوقی پرونده تشکیل می دهد. برخی از پرونده ها به خصوص در مسائل کیفری بسیار قطور هستند. مدارک و مستنداتی که در یک پرونده قرار می گیرد حجم پرونده را بالا خواهد برد.

 

در تمام موارد وکیل مطالعه پرونده را در اولویت قرار می دهد. تا زمانی که وکیل از محتویات یک پرونده اطلاع نداشته باشد از اظهار نظر تخصصی خودداری خواهد کرد. در مشاوره حقوقی تلفنی برای افراد شرح داده می شود که چگونه می توان یک پرونده حقوقی را پیگیری کرد.

 

 

 

 

 

اهمیت مطالعه پرونده توسط وکیل

مطالعه پرونده توسط وکیل از اهمیت زیادی برخوردار است. وکیل در مطالعات خود به مسائل مهمی دست پیدا می کند. یافته های وکیل در مسیر دادرسی اثر گذار است. وکیل تلاش می کند نتیجه یک پرونده به نفع موکل تمام شود.

 

بنابراین وکیل با مطالعه پرونده و جمع آوری مدارک و مستندات به طور همه جانبه از موکل خود دفاع خواهد کرد. نگارش لایحه دفاعیه قوی از دل مطالعات دقیق وکیل بیرون خواهد آمد. در صورتی که وکیل کاملا بر محتوای پرونده مسلط باشد می تواند در مقام دفاع بهتر حاضر شود.

 

در مشاور حقوقی وکیل اطلاعات لازم را از موکل دریافت کرده و ایشان را راهنمایی خواهد کرد. مطالعه پرونده در موسسه حقوقی وکیل تلفنی توسط وکیل متخصص انجام می شود. وکیلی که با موسسه حقوقی وکیل تلفنی همکاری می کند دارای تجربه کافی در زمینه حل پرونده های حقوقی و کیفری است. داشتن مدارج علمی بالا همچون کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به وکلا کمک می کند که در پیگیری پرونده های حقوقی از نظریه دکترین بهره بگیرند.

 

 

مطالعه پرونده توسط وکیل به صورت آنلاین

مطالعه پرونده توسط وکیل می تواند به صورت آنلاین انجام شود. سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی به عنوان بزرگترین مرکز خدمات حقوقی آنلاین کمک می کند که افراد به آسانی به وکیل دسترسی داشته باشند. افراد می توانند از طریق مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان با وکیل ارتباط برقرار کنند و بررسی پرونده را به ایشان بسپارند.

 

وکیل در اسرع وقت به مطالعه پرونده می پردازد و راهنمایی های لازم را در اختیار افراد قرار خواهد داد. در سایت موسسه وکیل تلفنی خطوط ارتباطی مختلفی پیش بینی شده است. همچنین افراد می توانند از طریق پیام رسان های اجتماعی با وکیل گفتگو کرده و پرونده خود را برای ایشان ارسال کنند.

 

 

 

 

 

هزینه مطالعه پرونده در وکیل تلفنی

مطالعه پرونده جزئی از جلسه مشاوره حقوقی است. بنابراین افراد باید هنگام ملاقات با وکیل پرونده خود را به ایشان ارائه دهند. در موسسه حقوقی وکیل تلفنی تلاش شده است که خدمات حقوقی در دسترس تمام طبقات جامعه قرار گیرد. به این منظور تعرفه خدمات بسیار منصفانه تعیین شده است.

 

مطالعه پرونده اطلاعات لازم را در اختیار وکیل قرار می دهد. وکیل طی جلسه مشاوره حقوقی ابتدا پرونده را بررسی می کند و سپس راهکار قانونی و اصولی را در پیش خواهد گرفت.

 

 

چگونگی پرداخت هزینه مطالعه پرونده توسط وکیل

مطالعه پرونده در سایت موسسه حقوقی وکیل تلفنی به سرعت انجام می شود. در این موسسه خدمات حقوقی متنوعی ارائه می گردد. پرداخت آنلاین یکی از خدماتی است که موجب می شود افراد به آسانی هزینه مربوط به جلسات مشاوره را بپردازند.

 

 

 

 

 

افراد ابتدا باید به سایت موسسه مراجعه کرده و با کارشناس مربوطه گفتگو نمایند. پس از آن با بررسی چارت قیمت ها وقت مشاوره دریافت کنند. پس از پرداخت آنلاین هزینه مشاوره نوبت ایشان قطعی خواهد شد.

 

مطالعه پرونده در جلسه مشاوره توسط وکیل متخصص انجام می شود. وکیل به دقت پرونده را مورد بررسی قرار می دهد. مدارک و مستنداتی که موکل در اختیار دارد در نتیجه پرونده نقش مهمی ایفا می کند. وکیل تلاش خواهد کرد با استفاده از مواد قانونی مختلف و آرای قضایی از موکل خود دفاع نماید.

 

وکیل با مطالعه پرونده آمادگی لازم جهت حضور در جلسات دادرسی را در خود ایجاد می نماید. سپس با آگاهی بخشی به موکل وی را نیاز برای ارائه دفاعیات قوی آماده خواهد کرد. موسسه حقوقی وکیل تلفنی با معرفی وکلای برتر کمک می کند که افراد به نتیجه دلخواه خود برسند.

 

 

 

lawyer expences

 

روش اول مطالعه پرونده و مستندات و مدارک

اگر به صورت آنلاین در سایت ثبت نام کنید و تصاویر پرونده خودتان را برای وکیل ارسال نمایید، هزینه مطالعه پرونده و مستندات ارسالی شما تنها 100.000 هزار تومان می باشد که در این روش وکیل ضمن مطالعه پرونده و مستندات به  شما به مدت ده دقیقه مشاوره حقوقی تلفنی هم می دهد.

 

 

روش دوم مطالعه پرونده و مستندات و مدارک

اگر در جلسات حضوری کلینیک مشاوره حقوقی حضوری شرکت نمایید و تصاویر پرونده خودتان را بیاورید، هزینه مطالعه پرونده شما 200000 تومان خواهد بود که در این روش شما باید ابتدا ازطریق شماره 02147625900 مشاوره حقوقی حضوری را رزرو نمایید و سپس در روز و ساعت مشخص برای مشاوره حقوقی حضوری مستندات و مدارک شما در زمان یک ساعته بررسی می گردد.

 

 

روش سوم مطالعه پرونده و مستندات و مدارک

در این روش ابتدا باید درخواست ملاقات حضوری با وکلای موسسه وکیل تلفنی را داشته باشید تا به وکلای موسسه وکیل تلفنی قرارداد وکالت صرفاً جهت مطالعه پرونده شما در دادسرا و یا محاکم را بدهید و وکیل می بایست به دادگاه برود و کل پرونده شما را مطالعه نماید، در این صورت شما می بایست با وکیل موسسه قرارداد ببندید و هزینه مطالعه پرونده در دادگاه و مشاوره حقوقی بعد از مطالعه پرونده به شرح ذیل می باشد.

 

 

هزینه مطالعه پرونده

 

نوع خدمات

هزینه تقریبی

مطالعه پرونده در دادگاه و مشاوره حقوقی بعد از مطالعه

 1000000تومان تا 2500000 تومان

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با تجربه ی بنده از خدمات شما علی رقم اینکه هزینه های موسسه بسیار مقرون به صرفه هست وکلاتون دقت بسیار بالایی در بررسی اسناد و مدارک و نگاه تیزبینانه دارند این خیلی مهم هست همواره موفق تر از دیروز باشید
سلام.به تعداد دفعات زیاد اتفاق می افتد که کاربران محترم پرونده های سنگینی دارند و از صفحات زیادی عکس وکپی تهیه وبرای بررسی ومطالعه ارسال می کنند که بررسی آنها زمان زیادی را می برد ودر قبال آن هزینه ناچیزی می پردازند اما وکلای محترم با حوصله ودقت آنها را بررسی می کنند
از جمله خدمات ارزنده ارائه شده توسط موسسه مطالعه پرونده است که کمک شایانی در جهت بهتر شدن ارائه خدمات حقوقی بین وکیل و موکل می نماید با تشکر از زحمات کادر مجرب موسسه وکیب تلفنی
یکی از امکاناتی که در موسسه وکیل تلفنی پیش بینی شده است امکان مطالعه پرونده حقوقی شما توسط وکیل پایه یک ومتخصص آن حوزه می باشد. مشاور مورد نظر با مطالعه پرونده وارائه نظریات خود به شما در پیشبرد امر قضایی تان کمک زیاد و موثری خواهد نمود. هزینه این خدمت نیز نسبت به سایرین بسیار به صرفه است.
سلام وقت بخیر خواستم از این‌طریق از موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم. برای من ابلاغیه ای اومدخ بود و ساعت ۹ شب تماس گرفتم و خیلی سریع مشاورین موسسه ابلاغیع رو بررسی کردند و با من تماس گرفتند و کاملا منو راهنمایی کردند. از تیم جوان و باانگیزه وکیل تلفنی ممنونم
درود بهتره از این خدمات به خصوص برای مطالعه قرارداد هایی که نیاز به تمدید دارند هم با توجه به تغییر قوانین و مقررات استفاده نمایید
با سلام وخسته نباشید مطالب درج شده در سایت بسیار عالی هستند
با سلام خدمت کاربران محترم.تمامی امکانات در موسسه وکیل تلفنی در نظر گرفته شده است تا شما براحتی بتوانید از خدمات موسسه بهره بگیرید و یکی از این خدمات مطالعه پرونده در دادگاه است که به هر ترتیب بهتر است یا خوده کاربر مستندات پرونده را کپی گرفته و برای وکیل بیاورد و وکیل بررسی کند یا با یک اعطای وکالت به وکیل با هزینه اندک نسبت به بیرون اجازه دهد خود وکیل مستقیما مطالعه نماید.موفق بلشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد وکیل ۲۰۵۵۴
خیلی خوب
سلام.من میخوام اینجا از مشاورین وکیل تلفنی تشکر کنم من بخاطر مشکل حقوقی که داشتم از خدمات مشاوره ای این موسسه استفاده کردم و بسیار موثر بود
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد بابت تلاش هاي شبانه روزي كه در راستاي خدمات حقوقي به جامعه از الطاف شما سپاسگزارم با توجه به شرايط كرونايي فعلي يكي از مناسب ترين طريق براي بهره بردن از خدمات حقوقي همين روشي است كه شما بزرگواران پيشنهاد كرده ايد موفق و پيروز باشيد

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی