موسسه وکیل تلفنی

  • روح الله عالی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۹:۵۷:۴۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۱۴:۱۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۲۶:۵۴ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۷:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۳:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۴:۵۱:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۰:۷:۳۵ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • بهروز آقایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۵۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • امیر امیری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۱۶:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
  • میسا لاله زار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۵
انجمن وکیل تلفنی

هزینه مطالعه پرونده

هزينه مطالعه پرونده توسط وكيل دادگستري

هزینه مطالعه پرونده و اعلام نظر بستگی به این دارد که به چه صورت پرونده شما در اختیار وکلای موسسه قرار گیرد، که این حالت بسته به هر شرایطی به سه قسم است، که قبل از اینکه از تفاوت و مقدار آنها آگاه شویم بهتر است موارد زیر را بدانیم که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

حال با ما همراه باشید تا این 3 روش را بررسی کنیم و از هزینه هر کدام از آنها مطلع شویم:

 

روش اول مطالعه پرونده و مستندات و مدارک

اگر به صورت آنلاین در سایت ثبت نام کنید و تصاویر پرونده خودتان را برای وکیل ارسال نمایید، هزینه مطالعه پرونده و مستندات ارسالی شما تنها 50.000 هزار تومان می باشد که در این روش وکیل ضمن مطالعه پرونده و مستندات به  شما به مدت ده دقیقه مشاوره حقوقی تلفنی هم می دهد.

 

lawyer expences

 مطالعه پرونده و سایر مدارک

 

روش دوم مطالعه پرونده و مستندات و مدارک

اگر در جلسات حضوری کلینیک مشاوره حقوقی حضوری شرکت نمایید و تصاویر پرونده خودتان را بیاورید، هزینه مطالعه پرونده شما 200000 تومان خواهد بود که در این روش شما باید ابتدا ازطریق شماره 021476259 مشاوره حقوقی حضوری را رزرو نمایید و سپس در روز و ساعت مشخص برای مشاوره حقوقی حضوری مستندات و مدارک شما در زمان یک ساعته بررسی می گردد.

 

روش سوم مطالعه پرونده و مستندات و مدارک

در این روش ابتدا باید درخواست ملاقات حضوری با وکلای موسسه وکیل تلفنی را داشته باشید تا به وکلای موسسه وکیل تلفنی قرارداد وکالت صرفاً جهت مطالعه پرونده شما در دادسرا و یا محاکم را بدهید و وکیل می بایست به دادگاه برود و کل پرونده شما را مطالعه نماید، در این صورت شما می بایست با وکیل موسسه قرارداد ببندید و هزینه مطالعه پرونده در دادگاه و مشاوره حقوقی بعد از مطالعه پرونده به شرح ذیل می باشد.

 

هزینه مطالعه پرونده

 

نوع خدمات

هزینه تقریبی

مطالعه پرونده در دادگاه و مشاوره حقوقی بعد از مطالعه

 500000تومان تا 2000000 تومان

 

هزینه دقیق مطالعه پرونده بعد مشاوره حقوقی مشخص خواهد شد. برای دسترسی رایگان به انواع تجربه های حقوقی جالبی که مردم با آنها مواجه شده اند، گزینه زیر را لمس کنید.

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

با تجربه ی بنده از خدمات شما علی رقم اینکه هزینه های موسسه بسیار مقرون به صرفه هست وکلاتون دقت بسیار بالایی در بررسی اسناد و مدارک و نگاه تیزبینانه دارند این خیلی مهم هست همواره موفق تر از دیروز باشید
سلام.به تعداد دفعات زیاد اتفاق می افتد که کاربران محترم پرونده های سنگینی دارند و از صفحات زیادی عکس وکپی تهیه وبرای بررسی ومطالعه ارسال می کنند که بررسی آنها زمان زیادی را می برد ودر قبال آن هزینه ناچیزی می پردازند اما وکلای محترم با حوصله ودقت آنها را بررسی می کنند
از جمله خدمات ارزنده ارائه شده توسط موسسه مطالعه پرونده است که کمک شایانی در جهت بهتر شدن ارائه خدمات حقوقی بین وکیل و موکل می نماید با تشکر از زحمات کادر مجرب موسسه وکیب تلفنی
یکی از امکاناتی که در موسسه وکیل تلفنی پیش بینی شده است امکان مطالعه پرونده حقوقی شما توسط وکیل پایه یک ومتخصص آن حوزه می باشد. مشاور مورد نظر با مطالعه پرونده وارائه نظریات خود به شما در پیشبرد امر قضایی تان کمک زیاد و موثری خواهد نمود. هزینه این خدمت نیز نسبت به سایرین بسیار به صرفه است.
سلام وقت بخیر خواستم از این‌طریق از موسسه وکیل تلفنی تشکر کنم. برای من ابلاغیه ای اومدخ بود و ساعت ۹ شب تماس گرفتم و خیلی سریع مشاورین موسسه ابلاغیع رو بررسی کردند و با من تماس گرفتند و کاملا منو راهنمایی کردند. از تیم جوان و باانگیزه وکیل تلفنی ممنونم
درود بهتره از این خدمات به خصوص برای مطالعه قرارداد هایی که نیاز به تمدید دارند هم با توجه به تغییر قوانین و مقررات استفاده نمایید
با سلام وخسته نباشید مطالب درج شده در سایت بسیار عالی هستند
با سلام خدمت کاربران محترم.تمامی امکانات در موسسه وکیل تلفنی در نظر گرفته شده است تا شما براحتی بتوانید از خدمات موسسه بهره بگیرید و یکی از این خدمات مطالعه پرونده در دادگاه است که به هر ترتیب بهتر است یا خوده کاربر مستندات پرونده را کپی گرفته و برای وکیل بیاورد و وکیل بررسی کند یا با یک اعطای وکالت به وکیل با هزینه اندک نسبت به بیرون اجازه دهد خود وکیل مستقیما مطالعه نماید.موفق بلشید.مسیح آقاداودی وکیل موسسه کد وکیل ۲۰۵۵۴
خیلی خوب
سلام.من میخوام اینجا از مشاورین وکیل تلفنی تشکر کنم من بخاطر مشکل حقوقی که داشتم از خدمات مشاوره ای این موسسه استفاده کردم و بسیار موثر بود
ضمن عرض سلام و خسته نباشيد بابت تلاش هاي شبانه روزي كه در راستاي خدمات حقوقي به جامعه از الطاف شما سپاسگزارم با توجه به شرايط كرونايي فعلي يكي از مناسب ترين طريق براي بهره بردن از خدمات حقوقي همين روشي است كه شما بزرگواران پيشنهاد كرده ايد موفق و پيروز باشيد

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی