موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل ماهر برای طلاق

وکیل ماهر برای طلاق

طلاق مسئله ای جنجالی در میان خانواده هاست و دردسرهای مخصوص به خود را دارد؛ زمانی که شما با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، باید به دنبال وکیل ماهر برای طلاق باشید تا بتوانید از این بحران عبور کنید؛ ناراحتی های روحی، بحث بر سر مسائل اقتصادی و تعیین حق و حقوق قانونی می تواند مشکلات را بیشتر کند و شما ناچار هستید، که به وکیل کارکشته در زمینه طلاق رجوع کنید؛ به همین دلیل است که ما سعی کرده ایم تا در ادامه این مطلب روش های ارتباط با وکیل طلاق ماهر و متخصص را با شما در میان بگذاریم؛ اما قبل از آن به شما توصیه می کنیم که ویدئوی یک دقیقه ای زیر را حتماً مشاهده فرمایید.

 

یکی از رایج ترین مشکلات در طلاق توافقی و توصیات بانوی وکیل ما در این خصوص

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

ضرورت حضور وکیل ماهر برای طلاق

 

professional divorce lawyer concept

وکیل طلاق آنلاین و 24 ساعته در دسترس

 

اگر زندگی مشترک برای شما غیر قابل تحمل شده و دیگر توان ادامه دادن ندارید و به دنبال راهی هستند که هر چه زودتر مراحل طلاق را انجام داده و از همسر خود جدا شوید، باید به دنبال وکیل ماهر برای طلاق باشید؛ فقط وکیل متخصص در زمینه طلاق می تواند راه و چاه این مسیر را به شما نشان دهد و راهکاری به شما ارائه نماید که بتوانید محکمه را راضی به صدور حکم طلاق کنید.

در دادگاه های ایران درباره ی طلاق سخت گیری زیادی می شود، و شما باید برای گرفتن حکم طلاق دلایل محکمه پسند ارائه کنید؛ وکیل طلاق با مشاوره حقوقی تلفنی که در سایت وکیل تلفنی ارائه می کند به شما آموزش می دهد که چگونه از حق و حقوق خود در دادگاه دفاع کنید و رای مطابق خواسته های خود را دریافت نمایید. 

 

وکیل ماهر برای طلاق کیست و مشاوره با او چه مزایایی دارد؟ 

 

مهارت وکیل در طرح دادخواست طلاق در اولویت بالایی قرار دارد، دادخواستی که یک وکیل برای طلاق تنظیم می کند و به محکمه ارائه می نماید می تواند تاثیر زیادی در دیدگاه قاضی پرونده و صدور رای داشته باشد؛ برخی وکلا غیر حرفه ای با ناآگاهی خود لایحه ای سطحی نگارش می کنند که باعث می شود دادگاه دادخواست موکل را بی اساس بداند و به آن ترتیب اثر ندهد؛ بنابراین باید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین با وکیلی ارتباط بر قرار کرد که در نوشتن لایحه ید طولایی داشته باشد.

وکیل آنلاین مزایای زیادی دارد شما می توانید قبل از حضور در دادگاه تمام مراحل پیش رو را مورد بررسی قرار دهید و با راهنمایی وکیل خود را برای یک دفاع همه جانبه آماده کنید؛ دقت نمایید که در موسسات حقوقی معتبر باید به دنبال وکیل کارکشته طلاق باشید و هر نوع پیشنهادی را برای سپردن پرونده ی حقوقی خود به وکلایی که از آنها اطمینان ندارید را نباید بپذیرید؛ چه بسا با محول کردن امر طلاق به افراد غیر حرفه ای پرسه طلاق مدت زمان زیادی به طول می انجامد و در آخر نیز به نتیجه مد نظر خود نمی رسید. 

 

از کجا یک وکیل ماهر طلاق از طرف زوجه پیدا کنیم؟ 

 

best divorce lawyer from female

ارزان ترین مشاوره تلفنی طلاق با ضمانت قیمت و کیفیت توسط وکیل متخصص

 

طلاق از طرف زوجه پیچیدگی های بیشتری دارد، و زوجه باید به مواد مختلفی استناد کند تا بتواند حکم طلاق را از دادگاه دریافت نماید؛ حق و حقوق زوجه مانند دریافت نفقه و مهریه از جمله چالش هایی که وجود دارد، و وکیل باید بتواند به خوبی از این حقوق دفاع کند. اگر مسئله حضانت فرزندان هم وجود داشته باشد، چانه زنی شدت بیشتری پیدا می کند و فقط یک وکیل کارکشته و آشنا به روند طلاق می تواند در اینجا کارآمد باشد.

 

توجه: این دغدغه ی بسیار بزرگی است که شما برای پیدا کردن وکیل ماهر برای طلاق باید به موسسات مختلف رجوع کنید و حتی ممکن است در دام افراد سودجو و موسسات تقلبی بیفتید؛ بنابراین بهتر است به نام های آشنایی همچون وکیل تلفنی که با صدها وکیل پایه یک دادگستری در سراسر ایران همکاری دارد رجوع کرده، و حقوقی را در بالاترین سطح کیفی از آنها دریافت نمایید.

 

وکیل تلفنی با داشتن وکلای برجسته و متخصص در زمینه طلاق می تواند نگرانی شما را از بابت سپردن پرونده و انجام امور طلاق آسوده کند. فقط کافیست به سایت جامع وکیل تلفنی مراجعه کنید و روش های دریافت مشاوره که متناسب با شرایط خودتان است را انتخاب کنید؛ کارشناسان حقوقی وکیل تلفنی در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کرده و به رفع مشکلات حقوقی شما می پردازند.

 

وکیل طلاق ماهر چه تاثیری بر شروط دوازده گانه عقدنامه دارد؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

زمانی که زوجه قصد طلاق دارد باید بتواند به یکی از شروط دوازده گانه عقد نامه استناد کند و قاضی را اقناع نماید که بر اساس یکی از بندهای دفتر نکاح زندگی مشترک برای وی غیر قابل تحمل شده است. وکیل ماهر برای طلاق با هوشمندی درباره ی شرایط زندگی موکل تحقیق خواهد کرد و با جمع آوری مدارک مستند و مستدل لایحه ای به دادگاه ارائه می کند که بتواند آن را برای صدور حکم طلاق مجاب نماید.

از جمله شروطی که به آن اشاره شده است، اعتیاد همسر، گرفتن زن دوم بدون اجازه همسر اول، ترک نفقه، عقیم بودن، بد رفتاری با خانواده، بیماری های لاعلاج، جنون و… می باشد که هر کدام از این ها می تواند با مدارک قانونی در دادگاه به اثبات برسد و موجبات طلاق را فراهم کم کند. 

در چت آنلاین با وکیل شما می توانید دغدغه های خود را درباره ی چگونگی استفاده از شروط دوازده گانه دفتر نکاح مطرح کنید و وکلای وکیل تلفنی با سعه صدر و روی گشاده برای شما شرح خواهند داد که چگونه باید مستندات خود را برای امر طلاق گردآوری کنید و با چه روشی به محضر دادگاه ارائه نمایید؛ بنابراین قبل از وارد شدن به پروسه طلاق با وکیل مجرب در سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید.

 

هشدارهای استفاده از وکیل در طلاق گرفتن چیست؟ 

 

benefits of legal advice with a professional divorce lawyer

آموزش طلاق اصولی و فوری با وکیل طلاق 24 ساعته آنلاین

 

هشدارهای زیادی وجود دارد از جمله آنکه حتماً به سایت های معتبری مانند وکیل تلفنی مراجعه کنید و پرونده خود را به دست افراد غیر حرفه ای نسپارد؛ افرادی هستند که با سوءنیت و گاها بدون هیچ گونه تخصص حقوقی و با مدارک جعلی شما را فریب می دهند و تنها وقت انرژی شما را هدر داده و با گرفتن مبالغ هنگفت از شما سودجویی می کنند.

 ماهر بودن وکیل برای طلاق نیز اهمیت زیادی دارد، اگر وکیل ماهر نباشد فقط مدت زمان طلاق به طول می انجامد و کار طلاق سخت و پیچیده می شود؛ بنابراین با کمک وکیل ماهر برای طلاق به دادگاه مراجعه کرده و دادخواست مستند و محکمی را ارائه نمایید. غنیمت شمردن وقت در مسائل حقوقی اهمیت بالایی دارد، جمع آوری مدارک و شواهد و یا حفظ اموال از جمله کارهایی است که باید در اولین فرصت انجام شود؛ با مراجعه به وکیل و کمک گرفتن از وی می توان تمام این اقدامات را در زمان مقتضی انجام داد. 

 

حداکثر زمانی که یک طلاق توافقی با کمک وکیل ماهر طول می کشد؟ 

 

اینکه زمان طلاق چقدر طول بکشد به عوامل مختلفی بستگی دارد. در سایر طلاق های به غیر از طلاق توافقی جلسات متعدد دادگاه برگزار می شود و مدت بیشتری به طول می انجامد، اما در طلاق توافقی با توجه به اینکه زوجین بر سر حقوق و تکالیف و مسائل مالی به توافق رسیده اند این روند سرعت بیشتری دارد؛ اما با توجه به این در چه شهری تقاضا طلاق داده اید، دفترخانه ازدواج و طلاق شما در کدام شهر است و مهم تر از آن آیا برای این کار وکیل گرفته اید یا خیر پروسه طلاق توافقی می تواند تا چهار ماه طول بکشد. 

توجه: در پرسش و پاسخ فوری حقوقی این امکان برای شما فراهم شده است که درباره ی شرایط خاص خود با وکیل 24 ساعته گفتگو نمایید و از وی راهکاری برای سرعت بخشیدن به طلاق بخواهید؛ وکلای سایت وکیل تلفنی می توانند پاسخ های روشنی را درباره ی طلاق به شما ارائه نمایند و به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی کنند.

 

چگونه با قوی ترین وکیل طلاق در ارتباط باشیم؟

 

instant contact with divorce lawyer

طلاق آسان و فوری با وکیل طلاق 24 ساعته وکیل تلفنی

 

زمانی که تصمیم به جدایی گرفتید باید به دنبال وکیل ماهر برای طلاق باشید؛ شما با مراجعه به سایت وکیل تلفنی می توانید با جامعه ای متخصص از وکلای پایه یک دادگستری و وکلای کارکشته در زمینه طلاق ارتباط برقرار کنید. در مشاوره حقوقی و فوری و 24 ساعته این امکان برای شما فراهم شده است که با وکلای متخصص ارتباط گرفته و مشکل خود را در میان بگذارید. 

در سایت وکیل تلفنی روش های مختلفی برای برقراری ارتباط با کارشناسان حقوقی طراحی شده است. در این سایت شما می توانید از وکلای برجسته وقت ملاقات حضوری دریافت کنید و در دیدار با وکیل مدارک و مستندات خود را مورد بررسی قرار دهید و از وی راهنمایی بخواهید؛ همچنین در صورتی که امکان رفت و آمد برای شما وجود ندارد، با استفاده از گفتگوی تلفنی با وکیل طلاق می توان بسیاری از مسائل طلاق را مطرح کرد و راه حل مناسب را دریافت نمود.

 در به روز ترین خدمات حقوقی وکیل تلفنی امکان مشاوره آنلاین با وکلای متخصص در زمینه طلاق فراهم شده است و شما کافیست که به سایت مراجعه کرده و یکی از روش هایی که با شرایط و امکانات شما هماهنگی بیشتری دارد را انتخاب نمایید، کارشناسان در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد. 

 

وکیل طلاق حرفه ای در کدام استان ها فعالیت دارد؟ 

 

whatsapp dowry legal advice

 

وکیل تلفنی در بیش از 75% استان های کشور دارای وکیل طلاق ماهر و خبره است که البته برخی از رایج ترین آن ها به شرح زیر اند:

وکیل طلاق ماهر در تهران

 •  شهر تهران با وجود گستردگی و ازدحام جمعیت خود نیازمند خدمات در دسترس و ارائه فوری مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله خانواده می باشد؛ سایت وکیل تلفنی برای افرادی که در زمینه طلاق دچار مشکلات هستند وکیل کارکشته معرفی می کند و روند طلاق را سرعت می بخشد. مسئله زمان و هزینه منصفانه در سایت وکیل تلفنی مورد توجه بوده و بسته به نیاز افراد خدمات با کیفیت ارائه می شود.

 

وکیل طلاق ماهر در اصفهان

 • استان اصفهان با وجود نزدیکی به پایتخت، نیاز دارد که خدماتی مانند دسترسی به وکیل ماهر برای طلاق در خود استان ارائه شود، و سایت وکیل تلفنی به گونه ای مقدمات را در کنار هم قرار داده تا افراد بتوانند تنها با مراجعه به این سایت با انواع وکلای حقوقی و از جمله وکلای خانواده و طلاق آشنا شوند و تقاضای گفتگوی آنلاین داشته و یا وقت مشاوره حضوری و یا تلفنی و درخواست نمایند.

 

وکیل طلاق ماهر در کرج

 • کرج به عنوان یکی از شهرهای مهم استان تهران دارای امکانات بسیار پیشرفته ای است از جمله آن که وکلای حقوقی متخصصی در زمینه طلاق در این شهر هستند که با سایت بزرگ وکیل تلفنی در ارتباط بوده و موکلان خود را از طریق این سایت راهنمایی می کنند؛ با مراجعه به سایت جامع وکیل تلفنی شما می توانید با این کارشناسان حقوقی ارتباط برقرار کنید و مشکلات پیرامون طلاق را با آن ها در میان بگذارید. 

 

وکیل طلاق ماهر در شیراز

 • شیراز یکی از قوی ترین شهرها در زمینه ارائه خدمات حقوقی است و برجسته ترین وکلای این شهر با سایت وکیل تلفنی در ارتباط هستند، وکلایی که با داشتن مدارک علمی بالا همچون دکترا و کارشناسی ارشد تلاش می کنند با کیفیت ترین خدمات حقوقی را ارائه نمایند؛ برای اینکه پرونده خود را به وکلای متخصص شیراز بسپارید فقط کافی است به سایت وکیل تلفنی مراجعه و درخواست مشاوره با وکیل شیرازی را مطرح نمایید.

 

 

وکیل آنلاین طلاق

طلاق فوری به علت فساد اخلاقی

بررسی عده در انواع طلاق

بررسی طلاق عاطفی و نتیجه آن

طلاق مخفیانه به خاطر زود انزالی مرد

طلاق به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری انواع دادخواست های خانوادگی

نگارش فوری و 24 ساعته دادخواست طلاق

درباره ما

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام نظر من یک زن خیانت چطور برخورت کنیم مدارک کامل
سلام خسته نباشید خدمت همه دوستان ... پروسه طلاق یکی از مهم ترین مباحثی است که یک فرد در زندگی دارد . هم به لحاظ روحی و هم جسمی و هم مالی . بنابراین به شخصه توصیه میکنم در وهله اول بنا بر ادامه زندگی باشد و در صورتی که این مهم امکان پذیر نبود با مشاوره با یک وکیل حتما پیگیر امور باشید . ممنون از موسسه وکیل تلفنی بابت وکلای با دانش خود .
سلام و عرض ادب، طلاق مسئله ای جنجالی در میان خانواده هاست و دردسرهای مخصوص به خود را دارد؛ زمانی که شما با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، باید به دنبال وکیل ماهر برای طلاق باشید تا بتوانید از این بحران عبور کنید؛ ناراحتی های روحی، بحث بر سر مسائل اقتصادی و تعیین حق و حقوق قانونی می تواند مشکلات را بیشتر کند و شما ناچار هستید، که به وکیل کارکشته در زمینه طلاق رجوع کنید؛اینجانب سحر نیک پور، آماده مشاوره تکمیلی به شما عزیزان می باشم.
گاهی مواقع پیش میاید که شما برای پیدا کردن وکیل ماهر باید به موسسات مختلف رجوع کنید و حتی ممکن است در دام افراد سودجو و موسسات تقلبی بیفتید؛ بنابراین بهتر است به نام های آشنایی همچون وکیل تلفنی که با صدها وکیل پایه یک دادگستری در سراسر ایران همکاری دارد رجوع کرده، و حقوقی را در بالاترین سطح کیفی از آنها دریافت نمایید برای این کار بهتر است با سایت وکیل تلفنی تماس بگیرید ودرخواست یک وکیل ماهر طلاق کنید تا بهترین وکیل برای شما معرفی شود
مرد ها می توانند با اجازه از سوی همسر اول و دادگاه ، ازدواج دائم یا موقتی با یک زن دیگر داشته باشند اما اگر ازدواج مجدد آنها بدون اجازه همسر و یا دادگاه باشد و یا اینکه مردی دارای رابطه نامشروع و غیر اخلاقی با زن نامحرم باشد می توان گفت که خیانت کرده است . بر اساس قانون ، روابط نامشروع مرد با زن نامحرم تحت هر شکلی جرم شناخته می شود و مجازات دارد اما باید بدانید که به صورت کلی رابطه مردی به غیر همسر خود نمی تواند دلیلی برای طلاق باشد مگر اینکه زن دلایل کافی برای اثبات خیانت مرد داشته باشد تا بتواند حکم طلاق خود را بگیرد . اما راه های اثبات خیانت مرد به زن چیست ؟ راه های اثبات خیانت مرد با توجه به نوع خیانت متفاوت خواهد بود ، اما یکی از موارد شایع خیانت مرد ، ازدواج مجدد آن بدون اجازه از همسر اول خود می باشد . اما راه اثبات آن با توجه به اینکه ازدواج دائم و یا موقت باشد متفاوت است . اگر ازدواج مجدد مرد دائم باشد ، چون در دفتر رسمی ازدواج و طلاق ثبت شده و در شناسنامه آن نیز نوشته شده به راحتی قابل اثبات است ولی اگر ازدواج موقت باشد چون در شناسنامه مرد چیزی ثبت نمی شود ، تنها راه اثبات خیانت مرد ، پیدا کردن صیغه نامه موقت می باشد . اما اگر زن موفق یه پیدا کردن صیغه نامه و ارائه آن به دادگاه نشود می تواند با استناد به اینکه آن صیغه نامه در دفتر ازدواجی ثبت شده است ، دادگاه را به آن دفترخانه ارجاع بدهد .
سلام وعرض ادب.از طریق توصیه ها و بررسی های آنلاین می توانید صداقت وکیل را تعیین کنید. یک وکیل خانواده خوب وکیلى است که همیشه راستگو، صادق و بدون قضاوت باشد. وکیلی که صادق نباشد برای زندگی شما فاجعه بار خواهد بود. در واقع یک وکیل خوب نباید وکیلی باشد که هر آنچه را می خواهید بشنوید به شما بگوید. او باید حقیقت را به شما بگوید و بر این اساس به شما مشاوره دهد تا هم بتوانید استدلال کنید و هم به توافق برسید. وکلای حاذق وکیل تلفنی این فیلتر مهم را گذرانده اند. پس با خیالی آسوده مسائل خود را با وکلای سایت درمیان گذارید.
سلام و ادب بحث در مورد ارث چنان چه مادری فوت کند و ابوین او (پدر و مادر) نیز فوت کرده باشند و یک یا چند فرزند داشته باشد ترکه مادر به شرح ذیل بین وارث تقسیم می‌شود. چنان چه فقط یک فرزند داشته باشد چه پسر باشد چه دختر باشد تمام ترکه مادر به او می‌رسد. اما اگر اولاد متعددی داشته باشد که همه پسر باشد یا همه دختر ترکه مادر با السویه بین آنها تقسیم می‌شود. اما اگر اولاد متعددی داشته باشد و بعضی از آنها پسر و بعضی از آنها دختر باشند پسر دو برابر دختر ارث می‌برد.
سلام وقت بخیر من به عنوان کاربری که به تازگی روال یک پرونده را به کمک مشاورین شما به اتمام رسانده، خواستم به افراد دیگری که درگیر پرونده های خانواده هستند توصیه کنم، بهترین راه توافق طرفین به کمک متخصصین است. افرادی که میتوانند بهترین راه را به طرفین پیشنهاد دهند تا کار بهتر و سریع تر انجام بشه. از کلیه همکارانتون ممنونم و براتون آرزوی موفقیت دارم
بسیار عالی… توضیحات مفید و بسیار کاربردی موفق باشید
واقعا خیلی ارزان و کار آمد مشاوره می دهند. خدا اموات آن وکیلی که به من مشاوره داد را بیامرزد؛ انگار که داشت به فرزندش مشاوره می داد.

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی