موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۶:۳۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۷:۵۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۸:۵۵:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۵۰:۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۷:۴۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۴۸:۷ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۸:۵۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۷:۳۴ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۶:۴۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی صدور حکم رشد

مشاوره حقوقی صدور حکم رشد

صدور حکم رشد با توجه به مسائل مدنی و قانونی حال حاضر، شرایط و پیچیدگی­ های خاص خود را دارد؛ در قانون ایران تعریف مشخصی از رشد موجود نیست ولی بر اساس ماده 1208 قانون مدنی، غیر رشید شخصی است که تصرفات او در اموال و حقوق مالی خود عقلائی نباشد؛ بنابراین از منظر حقوقی شخص غیر رشید، کسی است که از صغر سن خارج شده، ولی به درک و تمیز و تشخیص خوب از بد در امورات مالی خود نرسیده است؛ بنابراین محجور تلقی شده و اداره امورش به ولی او سپرده می­ شود.

 

بریده ی سخنان یکی از وکلای خانم در خصوص حکم رشد

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"مشاوره حقوقی صدور حکم رشد در خصوص این موضوع است که افراد جهت تصرف در امورات مالی و اموال خود، آیا دارای صلاحیت هستند یا خیر؛ اینکه چگونه این صلاحیت و حکم آن را بدست آورده یا در چه مواردی برخورداری از این حکم ضرورت دارد یا خیر و مانند آن؛ از دیگر مسائل مهم در خصوص لزوم مشاوره حقوقی صدور حکم رشد، بررسی شرایط حکم رشد در سال 1399 - 1400 طبق قوانین ایران است که ضرورت توجه به دریافت راهنمایی از وکلای با تجربه را نمایان می­ سازد؛ برای اینکار نیازی به ملاقات حضوری نیست و شما می توانید در هر موقع از شبانه روز و به صورت 24 ساعته، هر موقع که مایل به دریافت این مشاوره بودید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امر منتقل گردید"

 

 

صدور حکم رشد چیست؟ چرا باید قبل از اقدام برای این حکم، مشاوره حقوقی دریافت نمود؟

 

describing the growth sentence and legal advice for it

اورژانس 24 ساعته صدور حکم رشد فوری

 

مطابق ماده 1210 ق.م، نمی ­توان افراد را پس از رسیدن به سن بلوغ، تحت عنوان جنون یا عدم رشد، محجور دانست، مگر اینکه بتوان خلافش را اثبات نمود. سن بلوغ در قوانین ایران، مطابق شرع، در دختران 9 سال تمام قمری و در پسران 15 سال تمام قمری است (البته سن بلوغ دختران جهت ازدواج 13 سال می ­باشد).

اهلیت تصرف در امور غیر مالی، نیازی به اثبات ندارد؛ لیکن اهلیتِ تصرف در اموال، برای صغیری که بالغ شده باشد با اثباتِ رشد او متصور است و مسئله صدور حکم رشد در این خصوص است که مطرح می­ گردد.

مطالب فوق در خصوص سن بلوغ بوده و سن رشد را شامل نمی ­شود؛ زیرا جهت تصرف در امور مالی بایستی سن رشد احراز گردد. برخی بر اساس رویه قضائی 18 سال و 16 سال تمام را در نظر دارند؛ اما مصداق قانونی مشخصی وجود ندارد.

بر این مبنا، مشاوره حقوقی صدور حکم رشد، جهت اخذ حکم رشد تضمینی، ضروری است؛ مسلماً اخذ مشاوره حقوقی به صورت آنلاین یا تلفنی از متخصصِ کاردانی که تحصیلات و تجربه خود را در علم حقوق صرف نموده، اقدامی بسیار منطقی و موثر خواهد بود.

 

چه اقداماتی جهت اخذ حکم رشد باید انجام داد؟

مشاوره حقوقی صدور حکم رشد، دقیقاً پاسخگوی پرسش اخیر است. صغیری که به سن بلوغ رسیده (با توجه به سن بلوغ دختران و پسران) و قصد دارد در امور مالی و اثبات رشد خود تصرف نماید، بایستی دادخواست خود را به دادگاه خانواده محل اقامت خویش ارسال نماید؛ این امر با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی محل اقامت او نیز میسر است.

در حال حاضر، با تاسیس دادگاه­ های آنلاین و سامانه­ های قضائی الکترونیک، امکان ارائه دادخواست و اخذ حکمِ رشدِ آنلاین و فوری نیز برای افراد میسر می­ باشد.

راجع به مراحل تنظیم دادخواست، مراجعه به خدمات قضائی و پزشکی قانونی، چگونگی بررسی ­های تخصصیِ اثبات رشد و مراحل پیگیری در دادگاه­ های آنلاین و...، دریافت مشاوره حقوقی صدور حکم رشد جهت جلوگیری از بروز عواقب محتمل، صرف هزینه ­های گزاف، اطاله زمان برای اشخاص و دستگاه قضائی، ضرورتی انکار ناپذیر است.

بدین منظور، مشاوره حقوقی صدور حکم رشد از طرق مختلفی به صورت آنلاین و تلفنی، توسط بهترین وکلای متخصصِ موسسه وکیل تلفنی، جهت طرح پرسش و پاسخ فوری حقوقی ارائه می ­گردد.

به منظور دریافت راهکارهای حقوقی، می­توان از مشورت وکلای زن و مرد خِبره در عرصه حقوق، بطور شبانه روزی بهره  ­مند گردید.

 

مشاوره حقوقی صدور حکم رشد، چه کمکی در تسریعِ اخذ حکم می ­نماید؟