موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

استرداد وثیقه

استرداد وثیقه

هدف از این مقاله نحوه استرداد وثیقه و همچنین راه های خروج از کشور می باشد؛ به عبارت دیگر، در این مقاله می خواهیم بدانیم افرادی که به هر دلایلی از کشور خارج می شوند و سندی را تحت عنوان وثیقه در اختیار دولت قرار می دهند، با چه روش های می توانند درخواست استرداد وثیقه خود را داشته باشند و آیا بعد از اتمام سفرشان می توانند بدون مشکل و دردسری وثیقه خود را طی همان مبلغی که در اختیار مراجع گذاشتند پس بگیرند یا خیر؟ حال قبل از اینکه به پاسخ صحیحی از این سوالات برسیم، مشاهده ویدئوی یک دقیقه ای زیر را به شما توصیه می کنیم.

 

توصیه بانوی وکیل در خصوص مشکلات رایج بانوان در خصوص خروجشان از کشور

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

چه اموالی می تواند مورد وثیقه قرار بگیرد؟

 

properties with Bail refunding options

استرداد انواع وثیقه تنها با یک تماس تلفنی

 

به طور کلی وثایقی همچون موجودی نقدی و یا سند بانکی می تواند به عنوان وثیقه قرار بگیرد.

گفته فوق بدین معناست که هر نوع مال ارزشمندی می تواند به عنوان وثیقه معرفی شود؛ به عنوان مثال فردی که به خاطر جرم، وسیله نقلیه خود را به عنوان سند وثیقه واگذار می کند، باید آن وسیله نقلیه توقیف شود یا اگر زمین زراعتی را به عنوان وثیقه قرار دهد سند می تواند از طریق مراحل قانونی نسبت به استرداد سند اقدام کنند که برای این منظور افراد می‌توانند از اشخاصی تحت عنوان وکیل دعاوی وثیقه کمک گرفته و به همراه وکیل حقوقی خود نسبت به استرداد وثیقه درخواست کنند.

 

 وثیقه برای موارد مختلف استفاده می شود که شامل موردهای زیر است:

 

استرداد وثیقه نظام وظیفه؟

 

Military service Bail refunding

راه حل پس گرفتن فوری وثیقه خدمت سربازی

 

افرادی که خدمت سربازی شامل حال آن ها می شود و می خواهند از کشور خارج شوند، باید وثیقه و سندی را گرو بگذارند.

به طور کلی سربازی همان خدمت نظام وظیفه به خدمتی گفته می شود که بر اساس قانون همه مردانی که سنشان بالای ۱۸ سال است باید به خدمت سربازی بروند؛ مگر کسانی که دارای استثنا باشند.

افرادی که این دوره را طی نکنند نمی ‌توانند از خدمات دولتی بهره ببرند؛ بنابراین افرادی که خدمت سربازی شامل آنها می شود در صورتی که معافیت تحصیلی داشته باشند می توانند از کشور خارج شوند ولی در صورت دارا بودن شرایط جهت خروج از کشور، باید وثیقه ای را در اختیار سازمان نظام وظیفه قرار دهند تا این سازمان از برگشت این افراد اطمینان یابد؛ تا پس از بازگشت اقدامات لازم را جهت استرداد وثیقه سربازی انجام دهند.

 

نکته: افرادی که خود دارای معافیت سربازی و یا دارای کارت پایان خدمت هستند نیازی نیست که جهت خروج از کشور مجوز از سازمان نظام وظیفه داشته باشند و بدون هیچ مشکل و مانعی می توانند به کشورهای خارج سفر کنند.

 

جهت خروج از کشور برای مشمولانی که دارای معافیت تحصیلی می باشند، ضروری است که آنها حتماً از سازمان نظام وظیفه مجوز دریافت کنند که جهت گرفتن این مجوز باید وثیقه ای را نزد سازمان نظام  وظیفه بگذارند که این مسیر فقط می تواند شامل ضمانت بانکی و یا پول نقد باشد که بسته به نوع سفر متفاوت است.

 

مبلغ وثیقه برای نخبگانی که می خواهند از کشور خارج شوند چه میزان هست؟

افرادی که به عنوان نخبه توسط سازمان بنیاد نخبگان کشور معرفی می شوند، این افراد می‌توانند بدون گذاشتن وثیقه از کشور خارج شوند و تنها با تعهد کتبی از طریق آشنایان از کشور خود خارج شوند.

 

نحوه پس گرفتن وثیقه خروج از کشور پس از بازگشت

 

Refund the bail of being abroad

وکیل آنلاین وثیقه تضمینی و ارزان 24 ساعته

 

افرادی که با تعهد ضمانت و گذاشتن وثیقه از کشور خارج شده اند باید پس از ورود به کشور در زمان معینی خبر ورود شان را ثبت کرده و برای استرداد وثیقه لازم است به پلیس +۱۰ مراجعه کنند. و مدارکی که آنها نیاز دارند را ارائه دهند تا در استرداد وثیقه دچار مشکل نشوند.

 بنابراین اگر این افراد ورودشان را به سازمان نظام وظیفه اعلام نکنند دچار محدودیت هایی همچون واگذاری مقدار وثیقه به نفع دولت می‌شود و همچنین نمی ‌توانند تا مدت ۶ ماه از کشور خارج شوند، حتی ممکن است گاهی اوقات از طریق قانون پیگیری کنند و دچار مشکلاتی در استرداد وثیقه شوند.

 

انصراف وثیقه گذار از ضمانت متهم و تشریفات آن؟

اگر شخصی وثیقه ای را برای متهمی با توجه به رابطه فامیلی و یا انسان دوستی در اختیار دادگاه قرار دهد و  بعد از مدتی بنا به دلایلی بخواهد وثیقه خود را آزاد کند، برای این کار باید شخص متهم را در دادگاه حاضر کرده و یا می تواند محل زندگی متهم را به اطلاع دادگاه برساند.

 

فاصله بین صدور نامه استرداد وثیقه تا وصول آن چقدر است؟

طبق قانون هنگامی که شخصی سندی را به عنوان وثیقه در اختیار دادگاه قرار می دهد برای باز پس گرفتن سند یا وثیقه خود بین یک هفته تا یک ماه طول می کشد تا شخص وثیقه گذار سند خود را پس بگیرد.

شما می توانید با وکلای استرداد وثیقه ما ارزان ترین مشاوره حقوقی تلفنی را تجربه نموده و راهکار های حقوقی موجهی را در استرداد وثیقه خود دریافت نمایید؛ برای اینکار شما می توانید به روش های آنلاین و تلفنی، مبادرت نمایید.

 

میزان و مقدار وثیقه خروج از کشور

 

amount of bail concept

محاسبه آنلاین مقدار وثیقه مورد نیاز شما برای خروج از کشور

 

تمام افراد جنس مذکر ای که مشمول به انجام دادن خدمت سربازی هستند و سن آنها بالای ۱۸ سال است برای خارج شدن از کشور حتماً باید کارت پایان خدمت داشته باشند تا بتوانند به صورت خیلی راحت سفر کنند؛ اما در این میان افرادی نیز هستند که دارای کارت پایان خدمت نمی باشند و می خواهند از کشور خود خارج شوند باید سندی را به عنوان بستر در اختیار مراجع قرار داده تا بتوانند بدون هیچ مشکلی از کشور خارج شوند و بعد از آنکه سفرشان اتمام یافت درخواست استرداد وسایل نمایند، این وثایق می ‌تواند بسته به سفری که می خواهند انجام دهند، متفاوت باشد؛ از جمله ممکن است که با عنوان سفر زیارتی از کشور خارج شوند و یا افرادی دیگری تحت عنوان سفر سیاحتی بخواهند کشور را ترک کنند که میزان این وسیله ها در هر نوع آن متفاوت است.

 •     سفرهای علمی به مبلغ ۸ میلیون تومان.

 •     سفرهای سیاحتی به مبلغ ۳۰ میلیون تومان.

 •      سفر زیارتی به مبلغ ۵ میلیون تومان.

 •      سفر های ورزشی مبلغ ۱۵ میلیون تومان.

 •     سفر جهت ادامه تحصیل به مبلغ ۴۰ میلیون تومان.

 در عصر امروزی با پیشرفت تکنولوژی راه های ارتباطی بسیار ساده و آسان شده است و همین امر باعث شده تا افراد بیشتر در پی آن باشند تا مشکلات خود را از این طریق حل کنند یکی از این راه ها به وجود آمدن مشاوره حقوقی تلفنی است.

 

نحوه استرداد وثیقه در دادگاه

  یکی از بهترین و راحت ترین روش ها برای کمک به مردم جهت حل مشکلاتشان مشاوره می باشد،  همچنین این مشاوره ها به صورت مشاوره حقوقی آنلاین صورت می گیرد که فرد به صورت مجازی با پرسش و پاسخ فوری حقوقی ارتباط برقرار کرده و به صورت رایگان  مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته می توانند همه سوالات خود را درباره مشکلاتشان مطرح کنند.

 بنابراین افرادی که در زمینه خروج از کشور سوالاتی را داشته باشند و بخواهند اطلاعاتی درباره نحوه استرداد و نحوه خروج از کشور داشته باشند می توانند با کارشناسان مشاوره حقوقی وثیقه خروج از کشور ارتباط برقرار کرده و درباره میزان وثیقه و همچنین نحوه استرداد وثیقه با آنها گفتگوی تلفنی بسیار ارزان و آنلاین داشته باشند. 

 

مهاجرت ارزان با وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی بین المللی 24 ساعته و نامحدود

بررسی امور رایج در ورشکستگی

طلاق به دلیل دوری زیاد

نگارش فوری دادخواست های مهاجرتی

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

باعرض ادب و احترام خدمت وکلای مجرب و سایت فوق العاده کارآمدتون برای مردم .. دوسال پیش سند خونه رو گذاشتیم دادسرا که نرم زندان تاپول شاکیو جور کنم بدمو رضایت بگیرم ولی جور نشد. بعد از دوسال تازه این هفته پول شاکی جور شد باهاش تماس گرفتم و قراره فردا رو گذاشتیم که بریم دادگاه و خسارت شاکیو بدم و همون لحظه رضایت شاکیمو بگیرم ... حالا سوالم اینه چون دوسال از سند گذاشتنم میگذره فردا پول شاکیو بدم و رضایت کتبی بدن ایشون بلافاصله سندمو آزاد میکنن مقام قضایی؟؟ یا اونا هم چون دوسال طول کشیده دادگستری هم پول میخواد تا سند آزاد بشه؟
سلام و خسته نباشید بابت نگارش اوراق قضایی با وکیل مجرب میتوانید به وب سایت وکیل تلفنی مراجعه کنید و با کمترین هزینه بهترین کیفیت را دریافت کنید مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری در کمترین زمان میتوانید بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز مشاوره دریافت کنید
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
سلام و عرض ادب، استرداد وثیقه امریست که بسیاری از افراد پیر و جواد درگیر آنند؛ وثیقه ای که نقد یا گاهاً غیر نقد بوده و افراد مختلف برای به دست آوردن وجه آن ممکن است متحمل سال ها تلاش و زحمت شده باشند؛ حال این وجه در ازای هیچ و پوچ در گروی بانک است و شما نمی دانید که چگونه باید این وجه را از چنگال بانک ها یا ارگان های دیگر بیرون کشید؛ اینجاست که شما باید از راهکار های حرفه ای و متمایزی استفاده کنید که معمولاً آن ها را نمی دانید، اما جای نگرانی نیست؛ وکلای متخصص ما به صورت ۲۴ ساعته حاضرند تا شما را در استرداد وثیقه تان از هر نوعی که باشد، کمک های لازمه را ارائه دهند؛ برای دریافت مشاوره وثیقه با موسسه تماس حاصل فرمایید.
وثیقه دارای کاربرد‌های متفاوتی است و ممکن است در بانک، دادگستری یا … کارایی متعددی داشته باشد. عموما در بین مراجع قانونی وثیقه مال غیر منقول بیشتر قابل تایید است، چرا که سخت است که هر شخصی پول نقد و یا سرمایه خودش را برای مدت نامعلوم در اختیار مراجع قضایی قرار بدهد. نکته: وثیقه می‌تواند ضمانت نامه بانکی، پول نقد، یا مال منقول و غیر منقول باشد. از وثیقه برای موارد مختلفی استفاده می‌کنند که شامل موارد زیر است: • وثیقه بانکی • وثیقه به عنوان تأمین کیفری در دادگاه • وثیقه ملکی • وثیقه نظام وظیفه برای خروج مشمولان سربازی از کشور • وثیقه در حوادث رانندگی دعوای استرداد وثیقه چیست؟ دعوای استرداد وثیقه که در حقیقت دعوای استرداد سند مالی به شمار می‌آید عبارت است از: ۱- زمانی که شخصی از دادن وثیقه بدون هیچ دلیلی خودداری کند ۲- در صورتی که سند جهت تضمین انجام معامله یا تعهد پرداخت بدهی داده شده باشد و متعهد به تعهد خود عمل نموده باشد و طرف مقابل از دادن سند خودداری کند ۳-هنگامی که وکیلی که برای طرح دعوا در دادگاه تعیین شده اسناد و مدارک مثبت دعوا را بعد از ختم رسیدگی با درخواست وکیل، تحویل وی ندهد ۴- زمانی که شخصی سندی را به عنوان ودیعه یا عاریه به شخص دیگر بدهد ولی بعد از انقضای مدت، آن شخص از استرداد وثیقه خودداری کند بر اساس ماده ۳۳۱ قانون آیین دادرسی مدنی در مورد احکام قابل تجدیدنظر، احکام صادره در دعاوی مالی تنها در صورتی قابل تجدیدنظرند که خواسته دعوی یا ارزش آن از ۳ میلیون ریال متجاوز باشد (بند الف). مطابق بند ب این ماده کلیه احکام صادره در دعاوی غیرمالی قابل تجدیدنظرند. همچنین مطاق بند ج این ماده احکام راجع به متفرعات دعوی در صورتی قابل تجدیدنظرند که حکم راجع به اصل دعوی قابل تجدیدنظر باشد. همانطور که اشاره شد معیار تجدیدنظرپذیری حکم خواسته دعواست نه محکوم به. در دعوی وقتی خواهان خواسته‌ی خود را تعیین می‌کند، ممکن است دادگاه همه‌ی آنرا مورد حکم قرار دهد، ممکن است بخشی از آنرا مورد حکم قرار دهد و یا ممکن است خواسته مورد ادعا را رد نماید. در هر صورت اگر در دعوایی مالی حکمی صادر شود در تشخیص تجدید نظرپذیری آن باید به خواسته دعوی توجه کرد نه به محکوم به. لذا می‌توان گفت که تعیین نوع دعوی از لحاظ مالی یا غیر مالی بودن آن در سرنوشت احکام صادره راجع به متفرعات دعوی نیز از لحاظ قابلیت یا عدم قابلیت تجدیدنظر موثر است. مدارک و منضمات مورد نیاز جهت طرح دعوای استرداد وثیقه ۱- تصویر مصدق قرارداد (اختیاری) ۲- به همراه داشتن کارت ملی جهت احراز هویت و کارت عابر بانک جهت پرداخت هزینه دادرسی الزامی است. در صورت عدم وجود مدارک اختیاری فوق می‌توانید یکی از دلایل ذیل را ارائه نمایید: ۱- استماع شهادت شهود و مطلعین ۲- تحقیقات محلی ۳- معاینه محلی ۴- شماره پرونده استنادی ۵- سایر دلایل و مستندات
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .استرداد وثیقه امریست که بسیاری از افراد پیر و جواد درگیر آنند؛ وثیقه ای که نقد یا گاهاً غیر نقد بوده و افراد مختلف برای به دست آوردن وجه آن ممکن است متحمل سال ها تلاش و زحمت شده باشند؛ حال این وجه در ازای هیچ و پوچ در گروی بانک است و شما نمی دانید که چگونه باید این وجه را از چنگال بانک ها یا ارگان های دیگر بیرون کشید؛ اینجاست که شما باید از راهکار های حرفه ای و متمایزی استفاده کنید که معمولاً آن ها را نمی دانید
ضبط وثیقه خروج از کشور شرایط دریافت معافیت تحصیلی و خروج از کشور برای ادامه تحصیل مراحل ضبط وثیقه و ثبت درخواست خروج از کشور مبلغ وثیقه برای خروج از مجوز خروج از کشور آقایان با رسیدن به سن 18 سالگی تمام و از ابتدای اولین ماه 18 سالگی خود مشمول خدمت نظام وظیفه (سربازی) می شوند و اگر بعد از این سن قصد داشته باشند که از کشور خارج شوند باید مجوز خروج از کشور بگیرند. به این دلیل که آقایان با رسیدن به سن بالاتر از 18 سال برای خروج از کشور علاوه بر گذرنامه باید کارت پایان خدمت هم داشته باشند. بنابراین مشمولان نظام وظیفه برای دریافت مجوز خروج از کشور، باید معافیت تحصیلی دریافت کنند. چنان چه شخص مشمول، شرایط لازم برای دریافت معافیت تحصیلی و در نتیجه خروج از کشور را دارا باشد، باید جهت تضمین بازگشت خود به کشور بعد از اتمام دوره مشخص شده، وثیقه ای را نزد نظام وظیفه قرار دهد تا ضمانتی برای بازگشت وی وجود داشته شود. در این بین اشخاصی که دارای غیبت سربازی باشند اجازه خروج از کشور را دریافت نخواهند کرد.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی