موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی

مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی

استفاده از لغت، ایده، فکر یا تولیدات علمی دیگران بدون رضایت و اجازه‌ی آن‌ها و یا بدون ذکر نام آن‌ها برای رفرنس دهی در مقالات، پایان نامه، رساله و ... سرقت علمی نام دارد؛ این عمل در تمام کشورهای دنیا از جمله کشور ما دارای مجازات می‌باشد.

با مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی توسط کارشناسان مطلع، از انواع سرقت علمی، قوانین حقوقی مربوط به آن و مجازات این عمل اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

 

بریده ای از سخنان بانوی وکیل تلفنی در خصوص تقلبات علمی و امتحانی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

قوانین حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی

 

cheating in exams rules and crimes

حل مشکلات حقوقی تقلب علمی به صورت شبانه روزی و فوری

 

مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، مربوط به یکی از آسیب‌های اجتماعی غیرقابل انکار در دنیای امروز به نام سرقت علمی است. امری که در گذشته در بین جوامع علمی در سراسر دنیا وجود داشته و به مرور زمان، با پیشرفته شدن و گسترش بیشتر علم و تکنولوژی، در سطح گسترده‌تری انجام می‌شود. به‌گونه‌ای که هر چه تعداد تولیدات علمی در یک کشور بیشتر باشد، وقوع این جرم به میزان قابل توجه‌ای افزایش می‌یابد؛ راه و روش‌های جرم انگاری این عمل بسیار دشوار است چرا که افراد به‌‌گونه‌ای حرفه‌ای این عمل را انجام می‌دهند که حتی دانشجویان زرنگ نیز قادر به تشخیص مقاله‌ی اصلی و تقلبی نمی‌باشند.

در ادامه به مفهوم تقلب علمی، انواع دلایل مراجعه به مشاور حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، مصادیق این عمل و مجازات مربوط به این جرم می‌پردازیم.

 

مفهوم حقوقی تقلب علمی چیست؟

در مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، باید به مفاهیم مربوط به تقلب علمی اشراف کامل داشته باشیم.

استفاده از لغت، ایده، فکر یا تولیدات علمی دیگران، بدون رضایت و اجازه‌ی آن‌ها و یا بدون ذکر نام آن‌ها برای رفرنس دهی در مقالات، پایان نامه، رساله و ... سرقت علمی نام دارد.

در تعریف معنایی تقلب علمی و سرقت علمی تفاوت‌هایی وجود دارد؛ تقلب علمی عمدتاً از پایه‌های تحصیلی پایین‌تر مانند ابتدائی تا پایه‌های بالاتر صورت می‌گیرد، اما سرقت علمی به‌طور کلی بیشتر مربوط به مقاطع تحصیلی بالاتر و تحصیلات تکمیلی است.

همچنین سرقت علمی با مفهوم نقض چاپ نیز تفاوت دارد؛ در حق چاپ یا کپی‌رایت به نویسنده‌ی یک اثر، حقوقی  از جمله نشر، الگو برداری، تکثیر، نمایش عمومی و... داده می‌شود و اگر فردی بدون اجازه‌ی نویسنده اصلی، کپی‌رایت مقالات را نقض کند، مرتکب مجازات می‌شود.

این چند مفهوم ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر داشته و برای تمامی آن‌ها در کشورمان، احکام حقوقی خاصی تصویب شده است که در صورت بروز این اتفاق برای دانشجویان، اساتید و یا محققین، می‌بایست مشاوره حقوقی تقلب علمی انجام شود تا از مفاد و مجازات این جرم اطلاعات کامل و درستی کسب کنند.

 

دلایل مراجعه به مشاوره حقوقی تقلب علمی برای جرم انگاری این عمل چه عواملی می‌باشند؟

 

reasons to get consultancy about cheating

نحوه اثبات مورد تقلب قرار گرفتن

 

تقلب علمی به‌طور کلی هم توسط دانشجویان و هم توسط اساتید ممکن است اتفاق بیفتد. گاهاً پیش‌ آمده است که در جلسات مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، فرد شکایت کننده، اساتید دانشگاهی بوده‌اند که دستاوردها و تحقیقاتشان توسط محققین، دانشجویان یا اساتید دیگری به سرقت رفته است. همچنین یکی دیگر از عوامل مراجعه‌ی افراد به مشاوره حقوقی تقلب علمی، انتشار مقالات دانشجویان، سرقت علمی اساتید از دانشجویان و دزدی اساتید از پروژه‌های تحقیقاتی این افراد است.

 

جرم انگاری نوشتن پایان‌نامه دیگران

در مشاوره حقوقی تقلب علمی، متوجه خواهید شد که تقلب علمی روش‌های مختلفی دارد که از نوع ظاهر و سبک با یکدیگر دارای تفاوت‌هایی می‌باشند. در تقلب و سرقت علمی ظاهری، فرد خاطی به تغییر دادن نام، آدرس مقاله‎ها، پایان‌نامه‎ ها و رسالات، می‌پردازد؛ به عنوان مثال در نوشتن پایان‌نامه‌، فرد داده‌ها و متون را از مقالات و پایان‌نامه ‌های دیگر نویسندگان، به‌طور کامل یا جزئی کپی کرده و آن‌ها را بدون رفرنس دهی به پایان‌نامه خود وارد می‌کند. به این نوع پایان‌نامه‌ها و نوشته‌ها، مقالات معجون نیز می‌گویند.

نویسنده‌ی این مقالات و پایان‌نامه‌ها که به مقاله‌ساز نیز معروف است، به‌گونه‌ای نوشته‌ها، داده‌ها، نمودارها و جداول را  تغییر می‌دهد که تشخیص اصل و فرع بودن مقالات و پایان‌نامه‌ها، از یکدیگر بسیار دشوار باشد. این عمل نیز در دسته‌ی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، جای می‌گیرد که برای تشخیص و پیگیری بیشتر به مشاوره حقوقی تقلب علمی نیاز دارد.

 

آیا نگارش مقالات دانشجویان تقلب علمی است؟

 

cheating in exams

تقلب علمی اساتید از دانشجویان نخبه

 

یکی دیگر از علل مراجعه‌ی افراد به مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، به نگارش درآوردن تحقیقات و مقالات علمی و دانشگاهی دانشجویان است؛ این امر در صورتی جرم است که فرد نگارش دهنده بدون اجازه از دانشجو و با کپی کردن جملات و پاراگراف به پاراگراف از مقاله دیگران و یا با اقتباس شیوه‌ی نوشتاری و نگارشی از دانشجویان دیگر، به ابتکارات دانشجو لطمه بزند.

به این مدل از تقلب و سرقت علمی، style plagiarism یا سرقت علمی سبکی می‌گویند. در این روش ممکن است کل محتوای مقاله یا پایان‌نامه مانند عنوان، داده‌ها، نمودارها و... به خود فرد نویسنده متعلق باشد، اما برای نوشتن بخشی از مقاله‌ی خود از قالب و سبک نگارشی فرد دیگری استفاده کرده باشد. این عمل به‌طور عمده هنگامی رخ می‌دهد که فرد در تهیه‌ی مقاله ‌ی خود، هنگام جمع آوری اطلاعات لازم، به منابع با زبان‌های دیگری مراجعه می‌نماید و چون با زبان آن‌ها آشنایی ندارد از قالب نگارشی دیگر افراد به طور کامل و یا جزئی در مقاله خود استفاده می‌کند. این امر نیز در جلسات مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی به خوبی مطرح و بررسی می‌شود.

 

برای برخورد با گرفتن نمره‌ی قبولی دانشجویان دختر به بهای سنگین چه باید کرد؟

 

girls getting good mark by sleeping with their teachers

سخت نمره دادن استادان به دختران برای همخوابی با آنها

 

همچنین در مشاوره حقوقی تلفنی، یکی از عمده مشکلات مطرح شده توسط دانشجویان و به ویژه دانشجویان دختر، گرفتن نمره‌ی قبولی از اساتید است، این افراد توسط برخی از اساتید دانشگاه خود برای گرفتن نمره‌ی قبولی، تحت فشارهای مختلفی قرار می گیرند، چه برای درس‌های معمول ترمی و چه برای قبولی و پذیرش پایان‌نامه و پروپوزال، بهتر است در صورت مواجهه با این مسئله با یک مشاور حقوقی قابل اطمینان، مشورت داشته باشد.

 

تقلب علمی دانشجویان یا ثبت مقالات تالیفی دانشجو توسط  اساتید چه مجازاتی دارد؟

تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی دارای مجازاتی است که در صورت شکایت فردی، بسته به نوع و میزان تخلف مشمول این مجازات می‌شود.

براساس تصویب مجلس شورای اسلامی در سال 1396، مجازات تقلب و سرقت علمی به صورت زیر می‌باشد:

 

ماده واحده ـ تهیه، عرضه و یا واگذاری آثاری از قبیل رساله، پایان‌نامه، مقاله، طرح پژوهشی، کتاب، گزارش یا سایر آثار مکتوب و ضبط شده پژوهشی، علمی و یا هنری اعم از الکترونیک و غیرالکترونیک توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی به قصد انتفاع و به عنوان حرفه یا شغل با هدف ارائه کل اثر و یا بخشی از آن توسط دیگری به عنوان اثر خود، جرم محسوب شده و مرتکب یا مرتکبان علاوه بر واریز وجوه دریافتی به خزانه دولت، مشمول مجازات به شرح زیر هستند:

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل دادگستری

 1. ارتکاب جرم توسط شخص حقیقی مشمول مجازات جزای نقدی درجه سه و محرومیت از حقوق اجتماعی درجه ۶ است.

 2. در صورت ارتکاب جرم توسط شخص حقوقی علاوه بر مجازات مرتکب، مدیران و گردانندگان مربوطه، مجازات شخص حقوقی حسب مورد مطابق مواد ۲۰، ۲۱ و ۲۲ قانون مجازات اسلامی مصوب یکم اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ تعیین می‌شود.

 

همچنین قوه مقننه، پیشنهاداتی نیز به افراد برای جلوگیری از بروز این عمل، به وارتخانه‌های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داده است که این پیشنهادات شامل:

 

 1. ترویج فرهنگ احترام به حقوق مالکیت فکری از طریق گنجاندن دروس ذیربط و اصلاح سرفصل برنامه‌های درسی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی.

 2. الزام دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی به اعمال نظارت دقیق بر رعایت حقوق مالکیت فکری در آثار علمی و پایان‌نامه‌ها و رساله‌های‌ دانشجویی

 3. اعمال مجازات انتظامی اخراج دانشجو یا ابطال پایان‌نامه یا رساله یا مدرک تحصیلی در صورت احراز جرم موضوع این قانون با توجه به میزان تخلف.

 4. اعمال مجازات انتظامی تنزل رتبه یا پایه عضو هیأت علمی، اخراج و لغو قرارداد در صورت احراز جرم موضوع این قانون با توجه به میزان تخلف.

 

نکته: در جلسات مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی می‌توانید از تمامی بندها و تبصره‌های قانون اساسی در رابطه با مجازات مربوط به تقلب علمی دانشجویان و اساتید، مطلع شوید و پرونده‌ی خود را به خوبی پیگیری نمایید.

 

hard marks from teachers to female students

دلایل سخت نمره دادن اساتید به دختران دانشجو

 

 

خدمات 24 ساعته آنلاین و تلفنی ثبت انواع شرکت ها

مشاوره حقوقی 24 ساعته تلفنی و آنلاین در تمامی زمینه های ملکی

درخواست مشاوره  حقوقی دیوان عدالت اداری

حل مشکلات کارآموزان وکالت به صورت 24 ساعته

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

مجازات سرقت علمی که معمولا در سطح دانشگاه و علی الخصوص در سطح تحصیلات تکمیلی است وفق نظر قانون گذار بیان می دارد که تهیه، عرضه و یا واگذاری آثاری از قبیل رساله، پایان‌نامه، مقاله، طرح پژوهشی، کتاب، گزارش یا سایر آثار مکتوب و ضبط شده پژوهشی، علمی و یا هنری اعم از الکترونیک و غیرالکترونیک توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی به قصد انتفاع و به عنوان حرفه یا شغل با هدف ارائه کل اثر و یا بخشی از آن توسط دیگری به عنوان اثر خود، جرم محسوب شده و مرتکب یا مرتکبان علاوه بر واریز وجوه دریافتی به خزانه دولت، مشمول مجازات به شرح زیر هستند: ارتکاب جرم توسط شخص حقیقی مشمول مجازات جزای نقدی درجه سه و محرومیت از حقوق اجتماعی درجه ۶ است. در صورت ارتکاب جرم توسط شخص حقوقی علاوه بر مجازات مرتکب، مدیران و گردانندگان مربوطه، مجازات شخص حقوقی حسب مورد مطابق قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ تعیین می‌شود. در ایران قانون مالکیت فکری به نحوی که در سایر کشورها وجود دارد رعایت نمی شود و ایران باید به کنوانسیون وین در خصوص پذیرش مالکیت فکری بپیوندد تا از سرقت علمی جلوگیری شود و صاحبان ایده و تفکر به راحتی بتوانند تولیدات خود را در کشور منتشر و گسترش دهند.
سلام وقت بخیر . واقعا هر روز یک موضوع متفاوت و جالب در سایت شما میبینم که جدای از بحث حقوقی بسیار آموزنده و اجتمایی است . خیلی تشکر از همه عزیزان . خسته نباشید .
به نام خدا باعرض سلام و احترام از مدیریت و پرسنل زحمتکش مجموعه وکیل تلفنی کمال تشکر را دارم که با حداقل هزینه ممکن امکان مشاوره حقوقی به صورت تخصصی در کلیه موضوعات به خصوص موضوعات جدید با حقوقدانانی که تحصیلات تخصصی و عالیه در دانشگاه های سطح اول کشور و بعضا با سابقه قضایی و تجربه عملی در خصوص موضوعات را دارند فراهم آورده است‌. غالبا در هر رشته ای صرف فراگیری مطالب به صورت ۱_ تئوری شرط لازم اما کافی نمی باشد و لازم است مطالب به صورت ۲_ عملی نیز برای شخصی که نیازمند مشاوره می باشد توضیح داده شود و فراتر از آن ۳_ رویه جاری در محاکم از شروع تا پایان موضوعِ پرونده توضیح داده شود علاوه بر این ۴_ رضایتمندی اشخاصی که از مشاوره ها استفاده می نمایند ملاک کار می باشد. لذا موسسه وکیل تلفنی این شرایط را در حد قابل قبولی فراهم آورده است‌.
با سلام و درود خدمت کاربران محترم و مدیریت محترم مجموعه موسسه وکیل تلفنی، خدمات آنلاین موسسه وکیل تلفنی در شرایط بیماری کرونا و ترافیک سنگین باعث حذف هزینه های غیر ضروری و افرایش راندمان کاری هم برای مشاور حقوقی هم برای کاربر می‌گردد، همچنین هزینه بسیار مناسب و تعرفه مربوطه به نفع کاربر بوده و می‌توان با کمترین هزینه در هر ساعت از شبانه روز از خدمات موسسه بهرمند گردید. اینجانب احسان والی با کد 11617 آماده انجام خدمات مشاوره ای به کاربران گرامی می‌باشم. با تشکر از مدیریت محترم و سایر پرسنل محترم
با سلام خدمت موسسه و همکاران وکیل تلفنی،ضمن تشکر از خدمات ارزندتان در این شرایط خاص و مشکل ساز بیماری به هموطنان عزیز پیشنهاد میکنم با توجه به بودجه بسیار مناسبی که نسبت به حل مشکلات حقوقی خود می‌پردازید از همه مهمتر در زمان خود صرفه جویی میکنید و با تماسی که کمتر از 5دقیقه با شما گرفته میشود از مشاوره وکلای خبره پایه یک بهره مند می شوید و برای مراجعه به دادگاه دیگر استرس و دغدقه چندانی ندارید.باارزوی حل مشکلات حقوقی مردم عزیز.وکیل پایه یک بهاره توکلی پور در زمینه خانواده با کد 30972 در خدمت مردم عزیز هستم.با تشکر
با عرض سلام وادب خدمت همکاران و کاربران محترم سایت وکیل تلفنی.نظر به اینکه به علت مشکلات ناشی از بروز بیماری کرونا امکان مواجهه حضوری با وکیل میسر نبوده و از طرفی به علت مشکلات اقتصادی بعضا افراد از اخذ وکیل جهت بهبود روند رسیدگی به پرونده های مطروحه خود باز میمانند وکیل تلفنی با بهره گیری از وکلای متخصص و خبره امکان ارائه مشاوره حقوقی به کاربران در هر ساعت از شبانه روز به صورت آنلاین و با حداقل هزینه را فراهم نموده است تلاش همکاران فعال و کاردان مادر وکیل تل شایسته تقدیر و تشکر فراوان‌میباشد.امیدواریم به اعتماد روزافزون کاربران‌ در ارائه خدمات و کمک به اعتلای سطح سواد حقوقی افراد جامعه موفقیت بیشتری کسب نماییم.با احترام _فاطمه سلیمانی
درود و سپاس از وب سایت خوب وکیل تلفنی و وکلای عزیز که با دانش و دقت بسیار بالا به پرسش ها و ابهامات ما در موارد حقوقی پاسخ میدین بسیار خرسندم که پایگاه دانش بنیان و معتبری همچون وکیل تلفنی با مشاوران و وکلای آگاه و معتقد بنده را آگاهانه برادرانه و خواهرانه راهنمایی میفرمایند از خدای بزرگ و مهربان آرزوی سلامتی برای تک تک شما عزیزان در موسسه وزین وکیل تلفنی خواستارم که برای طرح مشکلات حقوقی حتی در ساعت ۳ نیمه شب با ظرافت به لایه های پنهانی و مخفی مشکل طرح شده توجه دارند و برای هر مسئله ای راه حل و راهکار ارائه دارند خدا قوت آرزوی توفیق بیشتر ❤❤
سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید به تمامی همکاران پرتلاش وکیل تلفنی که شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مراجعین هستند. از بابت محتوای مفید و پرکاربردی که تولید میکنید و هربار به مطالب بسیار حائز اهمیتی اشاره میکنید سپاسگزارم. برای گروه جوان و پرانگیزه و پرانرژی وکیل تلفنی آرزوی موفقیت بیش از پیش دارم.
سلام و وقت بخیر عزیزان متاسفانه طبق تجربه ی شخص بنده با مراجعین عزیز متوجه شدم که شاید فقط نزدیک ده درصد از مراجعان برای پیشگیری از ایجاد مشکل تماس میگیرند، مثلا تماس میگیرند که بدونند همکار جدیدی که قراره باهاشون مشغول به همکاری بشن باید باهاش چه قراردادی منعقد کنند یا برای خانه ای که قصد خریدش را دارند یا شرکتی که قصد خرید سهامش را دارند باید چه مدارکی را استعلام بگیرند یا قبل از صدور چک یا سفته باید چه شرایطی را در نظر بگیرند همه ی این موارد رو میپرسند و با اگاهی وارد توافق میشن و خدارو شکر بعدا مشکلی براشون پیش نمیاد مشکلی هم پیش بیاد شانس بردشون بالاس ولی باقی مراجعین قراردادی رو ندونسته امضا کردند، چکی رو ندونسته صادر کردند ، از همه مهم تر استارتاپی را بدون تجربه با تکیه بر اطلاعات سرچ شده از گوگل آغاز کردند و تو بحران قرار گرفتند و از اون بدتر عزیزان وقتی تو دعوی اتفاق افتاده هم خودتون ورود میکنید تا مرحله تجدید نظر هم به تنهایی میرید واقعا دیگه بعد صدور رای قطعی کاری از دست ماهم ساخته نیست لطفا بخاطر خودتون هیچ پروسه ای رو بدون مشورت پیش نگیرید ببینید شاید براتون سی هزار تومان هزینه داشته باشه اما جلوی خسارات میلیاردی گرفته میشه موفق باشید
گاهی مواقع دانشجویان ویا حتی دانش اموزان از روی شیطنت ویا اینکه واقعا درس نخوانده اند در جلسه ی ازمون حاضر میشوند وسعی می کنند که از نوشته های دیگران تقلب کنند ویا همراه خود یک سری اسبا ب تقلب به جلسه می اورند وامکان دارد در حین تغلب مچ گیری شوند وبرگه های انها گرفته شود واجازه ی حضور در امتحانات بعدی را هم نداشته باشند در این زمان اگر دانشجویی احساس کند که حقش ضایع شده و یا اصلا قصد چنین عملی نداشته می تواند با وکلای سایت وکیل تلفنی تماس بگیرد ودر باره ی حقوق ضایع شده ی خود مشاوره بگیرد سایت وکیل تلفنی با هزینه ی کم وفوری مشاوره می دهد وراهنمای خوبی برای حل مشکل شما خواهد بود.
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی وبا تشکر از زحمات .تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی دارای مجازاتی است که در صورت شکایت فردی، بسته به نوع و میزان تخلف مشمول این مجازات می‌شود. براساس تصویب مجلس شورای اسلامی در سال ۱۳۹۶، مجازات تقلب و سرقت علمی به صورت زیر می‌باشد:ماده واحده ـ تهیه، عرضه و یا واگذاری آثاری از قبیل رساله، پایان‌نامه، مقاله، طرح پژوهشی، کتاب، گزارش یا سایر آثار مکتوب و ضبط شده پژوهشی، علمی و یا هنری اعم از الکترونیک و غیرالکترونیک توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی به قصد انتفاع و به عنوان حرفه یا شغل با هدف ارائه کل اثر و یا بخشی از آن توسط دیگری به عنوان اثر خود، جرم محسوب شده و مرتکب یا مرتکبان علاوه بر واریز وجوه دریافتی به خزانه دولت، مشمول مجازات می شود .اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره در این خصوص هستم
با سلام و عرض ادب خدمت مخاطبان.بحث سرقت علمی از جمله بحث های حوزه حق تعلیف و حق کپی رایت است که باید بدان توجه خاصی شود که در چند سال اخیر حمایت در این حوزه با تصویب قوانین بهتر از سابق شده است و البته سرقت مقالات و پایان نامه ها همچنان رخ می دهد اما اگر افراد قبل از اینکه حقوق خود را در این حوزه از دست رفته ببینند به مشاوران و وکلای مجرب مراجعه کنند امکان پیگیری و شکایت اهل علم از سارقان مقالات و پایان نامه ها امکانپذیر است و اثرات علمی از حمایت قانونگذاران چه در خصوص حق نشر و چه حق تالیف برخوردار است.موفق باشید.مسیح اقداودی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران گرامي توصيه مي شود پيش از هر اقدامي در امور حقوقي براي تضييع نشدن حق و حقوق خود و اينكه از تمامي حق و حقوق خود آگاه گرديد حتما با وكيلي متخصص و مجرب در موضوع مربوطه مشورت نماييد زيرا دفع ضرر و رعايت احتياط شرط عقل است كه مجموعه وكيل تل اين امر را تسهيل بخشيده است و با توجه به شرايط كرونايي دسترسي راحت به وكيل ميسر گرديده است ضمن اينكه مجموعه وكيل تل در سراسر كشور با وكلائي مجرب و متخصص در حال همكاري است كه بر اساس موضوع مطروحه به شخص وكيل متخصص موضوع مذكور متصل شده و امكان ارائه خدمات حقوقي براي شما كاربر گرامي فراهم خواهد شد و اين موضوع را هميشه در نظر داشته باشيد به فرموده استادم: حقيقت را از دو شخص پنهان نكن يك طبيب و دو وكيل عدليه در پناه حق هميشه شاد و سلامت باشيد ارادتمند شيخي

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی