موسسه وکیل تلفنی

  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۱۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • زهرا صبوری زهرا صبوری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱:۵۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • وکیل احسان والی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۱:۴۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۷:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۴
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۳:۵۸:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • وکیل سید علی موسوی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۱۶:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • مهدی ملک مهدی ملک گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۱:۲:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
  • سعید پارسافر سعید پارسافر گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۱۵:۵۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی

مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی

استفاده از لغت، ایده، فکر یا تولیدات علمی دیگران بدون رضایت و اجازه‌ی آن‌ها و یا بدون ذکر نام آن‌ها برای رفرنس دهی در مقالات، پایان نامه، رساله و ... سرقت علمی نام دارد؛ این عمل در تمام کشورهای دنیا از جمله کشور ما دارای مجازات می‌باشد.

با مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی توسط کارشناسان مطلع، از انواع سرقت علمی، قوانین حقوقی مربوط به آن و مجازات این عمل اطلاعات بیشتری کسب خواهید کرد.

 

بریده ای از سخنان بانوی وکیل تلفنی در خصوص تقلبات علمی و امتحانی

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"بروز تقلبات برای صاحب اثر همواره موجب مصیبت است، به خصوص هنگامی فرد متقلب از اثر شما به سود دهی کلان برسد؛ امر تقلب در بسیاری از موارد اتفاق می افتد که یکی از این موارد این است که استاد شما پس از نگارش مقاله شما نسبت به آن علاقه نشان داده و بدون هیچ دخلی در آن اصرار دارد که این مقاله به نام او درج گردد تا به شما نمره پایان ترم مناسب دهد؛ در این گونه مواقع شما می توانید تصویرک زیر را لمس کنید تا به صفحه تماس تلفنی با وکیل متخصص در این امور متصل گردید"

 

 

قوانین حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی

 

cheating in exams rules and crimes

حل مشکلات حقوقی تقلب علمی به صورت شبانه روزی و فوری

 

مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، مربوط به یکی از آسیب‌های اجتماعی غیرقابل انکار در دنیای امروز به نام سرقت علمی است. امری که در گذشته در بین جوامع علمی در سراسر دنیا وجود داشته و به مرور زمان، با پیشرفته شدن و گسترش بیشتر علم و تکنولوژی، در سطح گسترده‌تری انجام می‌شود. به‌گونه‌ای که هر چه تعداد تولیدات علمی در یک کشور بیشتر باشد، وقوع این جرم به میزان قابل توجه‌ای افزایش می‌یابد؛ راه و روش‌های جرم انگاری این عمل بسیار دشوار است چرا که افراد به‌‌گونه‌ای حرفه‌ای این عمل را انجام می‌دهند که حتی دانشجویان زرنگ نیز قادر به تشخیص مقاله‌ی اصلی و تقلبی نمی‌باشند.

در ادامه به مفهوم تقلب علمی، انواع دلایل مراجعه به مشاور حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، مصادیق این عمل و مجازات مربوط به این جرم می‌پردازیم.

 

مفهوم حقوقی تقلب علمی چیست؟

در مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، باید به مفاهیم مربوط به تقلب علمی اشراف کامل داشته باشیم.

استفاده از لغت، ایده، فکر یا تولیدات علمی دیگران، بدون رضایت و اجازه‌ی آن‌ها و یا بدون ذکر نام آن‌ها برای رفرنس دهی در مقالات، پایان نامه، رساله و ... سرقت علمی نام دارد.

در تعریف معنایی تقلب علمی و سرقت علمی تفاوت‌هایی وجود دارد؛ تقلب علمی عمدتاً از پایه‌های تحصیلی پایین‌تر مانند ابتدائی تا پایه‌های بالاتر صورت می‌گیرد، اما سرقت علمی به‌طور کلی بیشتر مربوط به مقاطع تحصیلی بالاتر و تحصیلات تکمیلی است.

همچنین سرقت علمی با مفهوم نقض چاپ نیز تفاوت دارد؛ در حق چاپ یا کپی‌رایت به نویسنده‌ی یک اثر، حقوقی  از جمله نشر، الگو برداری، تکثیر، نمایش عمومی و... داده می‌شود و اگر فردی بدون اجازه‌ی نویسنده اصلی، کپی‌رایت مقالات را نقض کند، مرتکب مجازات می‌شود.

این چند مفهوم ارتباط تنگاتنگی با یکدیگر داشته و برای تمامی آن‌ها در کشورمان، احکام حقوقی خاصی تصویب شده است که در صورت بروز این اتفاق برای دانشجویان، اساتید و یا محققین، می‌بایست مشاوره حقوقی تقلب علمی انجام شود تا از مفاد و مجازات این جرم اطلاعات کامل و درستی کسب کنند.

 

دلایل مراجعه به مشاوره حقوقی تقلب علمی برای جرم انگاری این عمل چه عواملی می‌باشند؟

 

reasons to get consultancy about cheating

نحوه اثبات مورد تقلب قرار گرفتن

 

تقلب علمی به‌طور کلی هم توسط دانشجویان و هم توسط اساتید ممکن است اتفاق بیفتد. گاهاً پیش‌ آمده است که در جلسات مشاوره حقوقی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، فرد شکایت کننده، اساتید دانشگاهی بوده‌اند که دستاوردها و تحقیقاتشان توسط محققین، دانشجویان یا اساتید دیگری به سرقت رفته است. همچنین یکی دیگر از عوامل مراجعه‌ی افراد به مشاوره حقوقی تقلب علمی، انتشار مقالات دانشجویان، سرقت علمی اساتید از دانشجویان و دزدی اساتید از پروژه‌های تحقیقاتی این افراد است.

 

جرم انگاری نوشتن پایان‌نامه دیگران

در مشاوره حقوقی تقلب علمی، متوجه خواهید شد که تقلب علمی روش‌های مختلفی دارد که از نوع ظاهر و سبک با یکدیگر دارای تفاوت‌هایی می‌باشند. در تقلب و سرقت علمی ظاهری، فرد خاطی به تغییر دادن نام، آدرس مقاله‎ها، پایان‌نامه‎ ها و رسالات، می‌پردازد؛ به عنوان مثال در نوشتن پایان‌نامه‌، فرد داده‌ها و متون را از مقالات و پایان‌نامه ‌های دیگر نویسندگان، به‌طور کامل یا جزئی کپی کرده و آن‌ها را بدون رفرنس دهی به پایان‌نامه خود وارد می‌کند. به این نوع پایان‌نامه‌ها و نوشته‌ها، مقالات معجون نیز می‌گویند.

نویسنده‌ی این مقالات و پایان‌نامه‌ها که به مقاله‌ساز نیز معروف است، به‌گونه‌ای نوشته‌ها، داده‌ها، نمودارها و جداول را  تغییر می‌دهد که تشخیص اصل و فرع بودن مقالات و پایان‌نامه‌ها، از یکدیگر بسیار دشوار باشد. این عمل نیز در دسته‌ی تقلب علمی توسط دانشجویان و اساتید دانشگاهی، جای می‌گیرد که برای تشخیص و پیگیری بیشتر به مشاوره حقوقی تقلب علمی نیاز دارد.

 

آیا نگارش مقالات دانشجویان تقلب علمی است؟