موسسه وکیل تلفنی

 • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
 • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
 • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

شماره وکیل آنلاین

شماره وکیل آنلاین

در سال های اخیر وکیل آنلاین و تلفنی گسترش بسیار زیادی نسبت به گذشته داشته است؛ اما با توجه به کلاهبرداران و شیادانی که صرفاً قصد سوء استفاده از مردم را دارند و در لباس وکیل در فضای مجازی از مردم پول می گیرند و طبیعتاً با توجه به این که هیچ دانشی در این زمینه ندارند خدماتی هم ارائه نمی دهند مردم را نسبت به وکیل آنلاین بدبین کرده اند؛ با این حال مردم نباید نسبت به این موضوع ناامید و دلسرد باشند و توجه داشته باشند که مجموعه های معتبر زیادی هستند که وکلای با تجربه و متخصص در آنها حضور دارند و برای حل مشکلات شان فعالیت می کنند. در واقع بهتر است مردم به جای اعتماد کردن به افرادی که در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام، تبلیغات مشاوره حقوقی می کنند، از وب سایت های معتبری که توسط مراجع نظارتی مثل وزارت ارتباطات مجوز دارند، برای مشاوره استفاده کنند؛ از این رو، در این مطلب قصد داریم تا در مورد شماره وکیل آنلاین معتبر، مطالبی را خدمت شما بیان کنیم و امیدواریم مفید واقع شود؛ البته قبل از ادامه توصیه می کنیم که به هیچ وجه ویدئوی زیر را از دست ندهید.

 

سخنان یکی از وکلای خانم مشغول در موسسه حقوقی وکیل تلفنی در خصوص مشاوره حقوقی آنلاین

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

شماره وکیل آنلاین را از کجا پیدا نماییم و چگونه با ایشان ارتباط بگیریم؟

 

Number of online lawyer and ways of contact

شماره واتساپ وکیل دادگستری

 

یکی از بهترین راهکارها برای پیدا کردن شماره وکیل آنلاین، ارتباط گرفتن با مجموعه های معتبری است که وکلای زیادی در آن ها فعالیت می‌کنند. یکی از این مجموعه ها، مجموعه ما یعنی مجموعه وکیل تلفنی می باشد؛ در مجموعه وکیل تلفنی، حقوقدانان متخصص و مجربی فعالیت می‌کنند که تا به امروز پرونده های بسیار زیادی را به سرانجام رسانده و موفقیت های زیادی در رزومه کاری آن ها دیده می شود؛ برای اینکه شماره وکیل آنلاین را در مجموعه ما پیدا کنید کار سختی نخواهید داشت. تنها کافی است از طریق وب سایت مجموعه ما با ما ارتباط برقرار کنید و حساب کاربری خودتان را ایجاد کنید؛ پس از افتتاح حساب می توانید به وکلای مختلفی که در زمینه‌های گوناگون تخصص دارند دسترسی پیدا کنید و شماره وکیل آنلاین را مشاهده کنید و با آنها ارتباط برقرار نمایید.

توجه: دقت داشته باشید ارتباط گرفتن شما با وکیل آنلاین در مجموعه ما به صورت های مختلف و بر اساس تمایل شما انجام می شود و استفاده از شماره وکیل آنلاین تنها یکی از این راه ها است. در واقع شما می توانید در بستر شبکه های اجتماعی، در خود وبسایت وکیل تلفنی و حتی به صورت تلفنی با وکلا ارتباط برقرار کنید.

 

آیا شماره که وکیل تلفنی در اختیار ما قرار می دهد، شماره یک وکیل آنلاین واقعی است؟ یا یک مشاور حقوقی با تجربه یا کارآموز وکالت؟

 

 

سوالی که بسیاری از کاربران از مجموعه ما دارند این است که شماره هایی که ما در اختیار آن ها قرار می دهیم آیا شماره یک وکیل آنلاین واقعی و باتجربه است یا صرفاً کارآموز وکالت را برای مشاوره به آنها معرفی می کنیم؟

 • پاسخ به این سوال کاملاً مشخص است. مجموعه وکیل تلفنی یکی از معتبر ترین مجموعه های مشاوره حقوقی در کشور ما محسوب می‌شود و طبیعتاً اعتبار آن برخاسته از عملکرد وکلای حاضر در آن می باشد؛ پس قطعاً به سراغ کارآموزان وکالت و حتی وکلایی که تجربه کافی ندارند و هنوز به تخصص لازم نرسیده‌اند نمی‌رود. تمامی مشاوران حقوقی ما متخصص هستند و در مجموعه ما وکیل پایه یک دادگستری تنها فعالیت می کند. دقت داشته باشید که اولویت اول برای مجموعه ما رضایت مشتریان و پیروزی آنها در پرونده‌های حقوقی خودشان است و طبیعتاً برای رسیدن به این خواسته افرادی را به استخدام در مجموعه خودمان در می آوریم و با آن ها همکاری می‌کنیم که اعتبار مجموعه ما را زیر سوال نبرند. به شما این تضمین را می‌دهیم مشاوران ما را هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد.

 

چرا به هر شماره وکیل آنلاینی که در دنیای وب وجود دارد اعتماد نکنیم؟

 

Trust issues about online lawyer

شماره وکیل آنلاین 24 ساعته در شبکه های اجتماعی

 

متاسفانه با وجود اینکه میلیون ها ایرانی در فضای مجازی فعالیت می کنند؛ اما هنوز آشنایی صحیح و درستی از این فضا ندارند ...

در حقیقت مردم هر نوع اطلاعات و داده‌ای که در این فضا در اختیار آنها قرار داده می شود را به عنوان یک اطلاعات درست قبول می‌کنند، در حالی که چنین نیست؛ فضای مجازی همانند فضای حقیقی جامعه ما می باشد و افراد کلاهبردار، سودجو، منفعت طلب و ... به شدت در آن حضور دارند. اگر قصد دارید در این فضا شماره وکیل آنلاین را پیدا کنید باید حواس خودتان را بشدت جمع کنید. اگر بخواهید به هر شماره ای در این فضا اعتماد کنید ممکن است درگیر افرادی شوید که اصلاً سواد حقوقی ندارند و صرفاً به دنبال کسب منافع مالی هستند. حتی بسیاری از آنها که سواد حقوقی هم دارند صرفاً یا کارآموز وکالت می باشند و یا به مشاوره کوتاهی به شما بسنده می کنند. بهترین راه حل در چنین شرایطی اعتماد به مجموعه های معتبر اینترنتی مثل وکیل تلفنی است. شما می توانید با مراجعه به مجموعه اینترنتی ما از مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی آنلاین کمک بگیرید و مشکلات خودتان را به آسانی حل نمایید.

 

آیا می توان با وکیل آنلاینی که شماره اش را داریم، تماس هم بگیریم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

اصلا نگران این موضوع نباشید؛ ارتباط با وکلای ما به هر شکلی که خودتان تمایل داشته باشید انجام می‌پذیرد؛ شما می توانید از طریق اینترنت به صورت آنلاین و از طریق تلفن و به هر شکل دیگری که تمایل دارید از راه دور با مشاوران حقوقی مجموعه ما ارتباط برقرار کنید. دقت و توجه کامل داشته باشید که شما در هنگام استفاده از خدمات ما در واقع ارزان ترین تماس تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری را تجربه می‌کنید که قطعاً جای دیگری این مورد را پیدا نخواهید کرد. همچنین در نظر داشته باشید که مشاوره حقوقی در مجموعه ما به صورت مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته است و در هر زمان که نیاز داشته باشید مشاورین و وکلای ما در خدمت شما هستند تا به صورت 24 ساعته و تخصصی خدمات خود را برای شما ارائه کنند. همچنین در صورت داشتن سوالات حقوقی هم می توانید به صورت شبانه روزی از قسمت پرسش و پاسخ فوری حقوقی در مجموعه ما پاسخ سوالات خودتان را دریافت کنید؛ دقت داشته باشید که در مجموعه ما وکلای متخصص در هر زمینه حضور دارند.

 

مزایای ذخیره کردن شماره وکیل آنلاین در گوشی همراهمان چیست؟

 

Benefits of saving online lawyer number in cellphone

تماس صوتی و تصویری فوری به وکیل واتساپی 24 ساعته آنلاین

 

توجه داشته باشید ممکن است شما در هر ساعت از شبانه روز نیاز به تماس با وکیل خودتان داشته باشید؛ به همین جهت بهتر است شماره وکیل آنلاین را در گوشی همراه خودتان ذخیره کنید و در زمان های اضطراری به آسانی بتوانید با آن ارتباط برقرار کنید. نگران هم نباشید. وکیل آنلاین و مشاوران حقوقی مجموعه ما به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می کنند و در زمان های اضطراری هم قطعاً پاسخگوی شما خواهند بود؛ پیشنهاد می کنیم حتماً قبل از هر چیزی در هنگام انتخاب وکلای مجموعه ما تخصص، رزومه و عملکرد سابق آنها را هم بررسی کنید؛ شما می توانید برخی از پرونده هایی که در مجموعه ما به نتیجه رسیده است را در مجموعه عدل ایران و در قسمت قوه قضاییه آن مشاهده کنید. قطعاً بررسی این پرونده ها دید بهتری نسبت به مجموعه ما در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

 

نحوه ارتباط با بهترین وکلا از طریق واتساپ

گارانتی و تضمین مشاوره حقوق در موسسه حقوقی وکیل تلفنی

نحوه اعطای وکالت آنلاین به وکیل دادگستری

پرسش ها و پاسخ های رایج در مورد وکیل تلفنی

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام چند وقت پیش توی دوستم پیام داد که عکس من پروفایل یک پیج مبتذل هست وقتی چک کردم متوجه شدم که درست میگه نمی دونستم باید چکار کنم همسرم اگر می فهمید نمی دونم چیکار می کرد و چه رفتاری نشون می داد خداروشکر اون شب همسرم شیفت بودن و منزل نبودن اما نمی دونستم باید چیکار کنم از یه طرف نمی خواستم همسرم متوجه بشه و از طرفی ساعت 12 شب به کی می گفتم . از شدت استرس داشتم میمردم دوستم بهم شماره وکیل تلفنی را داد اما چون دخترم پیشم بود نمی تونستم با تلفن صحبت کنم اما خداروشکر گفتن می تونی توی واتساپ یا سایت هم مشاوره را دریافت کنی تمام مراحل را کنار بودن و خداروشکر مشکلم حل شد
توی واتساپ مشاوره گرفتن هم خوبه هم بد؛ خوبیاش اینه که هم می تونی تکست بدی، هم می تونی ویس بدی، هم می تونی پرونده بفرستی بررسی کنن و هزار چیز دیگه اما اگه نت نداشته باشی کارت تمومه؛ البته وکیل تلفنی خوبیش اینه که مشاوره تلفنی می ده واسه بدشانسایی مثل من که درست لحظه حساس یا نتشون تموم می شه یا آنتن می پره :)

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی