موسسه وکیل تلفنی

  • علیرضا حیدری گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • ایلار انکوتی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۲۳:۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۲:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۱:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل مسیح اقاداودی جلفایی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۱۵:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۸:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۷:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۵:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : پرداخت شما با موفقیت انجام شد و در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۰:۳:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
  • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۱:۳۲ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

وکیل اقساطی

وکیل اقساطی

وقتی کسی برای شکایت در اموری به دادگاه مراجعه می کند، در بیش از 55% موارد برای پیشبرد دعاوی خود، نیاز به وکیل دارد؛ وکلا هر کدام باید در زمینه ی تخصص خود فعالیت کنند و یک وکیل پایه ی یک می تواند، شما را در به انجام رسانیدن هدفتان کمک کند؛ بعضی از وکلا در زمینه ی خانواده، ملک، زمین، حقوق تجارت و... ممکن است فعالیت کنند و شخصی که می خواهد وکیل استخدام کند باید با توجه به تخصص وی، با در نظر گرفتن مشکلی که دارد، به سراغ وکیل کاربلد برود؛ با ما همراه باشید چراکه تلاش هاس چندین و چند ساله ما در گردآوری برترین و مجرب ترین وکلای پایه یک ایران و اعطای وکالت اقساطی به آنها توسط موسسه حقوقی ما برای شما عزیزان فراهم شده است.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص یکی از امورات رایج وکالت

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
 مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"لازم به ذکراست سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"ماده ی 22 آیین تعرفه ی وکلا ابراز می دارد که حق الوکاله وکیل را در هر مشاوره حقوقی باید ابتدای هر مرحله به وکیل پرداخت کرد، مگر اینکه به نحو دیگری توافق شده باشد؛ اگر موکل برای پرداخت هزینه های وکیل توانایی نداشته باشد؛ می تواند با وکیل قرارداد ببندد که حق الوکاله ی وکیل را به صورت اقساطی پرداخت کند؛ بنابراین، وکیل باید طبق قراردادی که نوشته شده  دستمزد خود را به صورت اقساطی دریافت کند؛ امروزه این امکان وجود دارد که شما می توانید در این سایت و در همین صفحه، با لمس تصویرک زیر به وکیل پایه یک متخصص در مشکلتان تماس بگیرید و از امکانات ویژه وکیل قسطی برای پرونده حقوقی تان، برخوردار شوید"

 

 

آیا می توانم حق الوکاله ی وکیل را اقساطی پرداخت کنم؟

 

installment Honorarium concept

اورژانس اقساطی و ارزان وکالت 24 ساعته

 

یکی از شغل هایی که در کشور ما جوانان میل به داشتن آن دارند شغل وکالت است؛ این حرفه، در همه ی رده های  شغلی به کار می رود؛ یعنی وکلا هر کدام با توجه به تخصص خود درحوزه ی کاری وکالت مشغول هستند؛ وکیل پایه ی یک، در همه جای دنیا ارزش والایی دارد و همواره مورد اعتماد مردم می باشد.

زمانی که شما می خواهید دادخواست تنظیم کنید و به دادگاه ارائه دهید، در زمینه ی ملکی، دعوای تصرف عدوانی مطرح کنید؛ همچنین، در زمینه ی مشکلات خانواده مثل مطالبه ی نفقه، مهریه یا طلاق احتیاج به یک راهنما دارید که راه حل را به شما نشان دهد؛ این راهنما همان وکیل است که می تواند با مهارت خود شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند، شما فکر می کنید که توانایی مالی کافی ندارید تا هزینه های وکیل را بدهید، در این صورت چاره چیست؟

موسسه ی سایت وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده تا شما بتوانید به وکلای مورد نظر این موسسه به صورت اقساطی کار کنید؛ در سایت ما حتی این امکان نیز وجود دارد که مشاوره ی حقوقی اقساطی بگیرید، زیرا مبلغ آن را در پایان ماه، بر روی قبض تلفن پرداخت می کنید و نیازی نیست که یکجا پرداخت شود، به سایت ما اعتماد کنید و از مشورت با  وکلای با تجربه ی وکیل تلفنی در هر زمینه ی که بخواهید می توانید، مشاوره بگیرید.

 

پیش پرداخت حق الوکاله ی اقساطی چقدر است؟

 

pre-pay of Honorarium

وکیل اقساطی 24 ساعته و فوری

 

طبق ماده ی 19: قرارداد حق الوکاله که بین وکیل و موکل بسته می شود معتبر است و اگر قراردادی در زمینه ی پرداخت حق الوکاله نباشد درمورد حکم محکوم علیه، مالیات و سهم تعاون این تعرفه معتبر خواهد بود.

حق الوکاله ی دعاوی که در دادگاه یا خارج دادگاه به صلح ختم می شود، همچنین دعاوی خانوادگی که به سازش پایان می یابد به میزان حق الوکاله ی کل دعوا است؛ یک موکل علاوه بر پرداخت حق الوکاله باید هزینه ی سفر وکیل را هم بپردازد و چنانچه حق الوکاله کمتر از تعرفه باشد، دادگاه نسبت به محکوم علیه بر مبنای این میزان بابت خسارت حق الوکاله حکم صادر می کند.

مقدار حق الوکاله با توجه به مقدار خواسته است، که درصدی از آن به وکیل تعلق می گیرد و دراین گونه مواقع باید میزان خواسته تا حدودی برای وکیل مشخص باشد، تا بتواند درصد حق الوکاله را محاسبه کند، حق الوکاله با توجه به قرارداد در هر مرحله باید به وکیل پرداخت شود؛ در مورد پیش پرداخت هم با توجه به توافقی که بین وکیل و موکل صورت گرفته، تعیین می شود.

شما می توانید در مورد وکیل متخصص خود که به یاری وی نیاز دارید با سایت وکیل تلفنی ما تماس بگیرید و در مورد نحوه ی گرفتن وکیل و پیش پرداخت حق الوکاله، مشاوره بگیرید؛ شما عزیزان می توانید هم به صورت آنلاین، هم تلفنی با وکلای ما ارتباط برقرار کنید و با صرفه جویی در وقت و هزینه ی کمتر به مقصد برسید.

 

آیا می شود اقساط حق الوکاله وکیل را در اتمام پرونده پرداخت کنم؟

 

give Honorarium all at end

مشاوره حقوقی قسطی 24 ساعته و فوری

 

اگر شما قصد دارید حق الوکاله را آخر کار پرداخت نمایید باید از قبل با وکیل به توافق برسید چون نحوه ی پرداخت حق الوکاله با توجه به قرارداد فی ما بینی است که بین وکیل و موکل منعقد می شود.

و معمولاً در حق الوکاله قبل از کار باید مبلغی پرداخت شود تا وکیل بتواند شروع به کار کند و در هر مرحله از انجام کار مبلغ دیگری به حساب وی پرداخت شود.

یک وکیل دادگستری هرگز نمی تواند نتیجه ی حاصل از دعوا را پیش بینی کند و یا موفقیت در آن را تضمین کند، موکل هم نمی تواند از وکیل انتظار داشته باشد که صد درصد وی را به موفقیت برساند؛ در این صورت اگر نتیجه ی دعوا به پیروزی هم ختم نشود باید حق الوکاله ی وکیل را طبق قرارداد پرداخت کند؛ چون وکیل تلاش خود را کرده و هرگز کوتاهی نکرده است، اگر موکل براین عقیده باشد که وکیل مقصر بوده است، باید با اثبات این موضوع، از وکیل جبران خسارت بگیرد.

همه ی وکلای موسسه ی سایت تلفنی با تلاش شبانه روزی با هدف رضایت هرچه بیشتر به ملت عزیزمان در رفع مشکلات حقوقی آنان سعی دارند تا با ارائه ی مشاوره های آگاهانه باری از روی دوش آنان بر دارند تا بتوانند به مشکلات چیره شوند؛ این موسسه با گسترش حوزه ی خدماتی خود، در بین همه ی مردم، زمینه ی استفاده از برخی خدمات رایگان در کل کشور را فراهم کرده است.

 

شرایط گرفتن وکیل اقساطی چگونه است؟ آیا باید ثبت نام کنیم؟

 

condition of hiring a installment lawyer

استخدام 24 ساعته و اقساطی وکیل معتبر و منصف

 

در قانون کشور ما داشتن وکیل حقی است که همه ی مردم می توانند از آن استفاده کنند، همه حق دارند در دادگاه ها و مراجع قضایی وکیل داشته باشند، چون خدمات وکیل رایگان نیست و وکیل در مقابل کاری که انجام می دهد مبلغی را دریافت می کند؛ عده ای ممکن است که بضاعت پرداخت حق الوکاله ی وکیل را نداشته باشند.

زمانی که شما احساس کردید که نیاز به طرح دعوا دارید تا حق خود را از طرف مقابل بستانید، به یک راه بلد نیازدارید که شما را یاری کند و این راه بلد کسی نیست جز یک وکیل متخصص، برای گرفتن مشاوره ازاین وکیل متخصص می توانید با اعتماد کامل با سایت وکیل تلفنی ما تماس بگیرید و در مورد گرفتن یک وکیل اقساطی مشاوره کنید، در این موسسه اگر نیاز به وکیل اقساطی داشتید، اول مشکل خود را بیان می کنید تا مشاوران ما با توجه به نیاز شما وکیل متخصص شما را معرفی کنند؛ سپس با دادن مشخصات خود در سامانه ی وکیل تلفنی ثبت نام می کنید؛ مطمئن باشید، که به موقع و در اسرع وقت، مشکل شما را به یک وکیل متخصص در شهر خودتان ارجاع می دهند تا با شما ارتباط برقرار کند و پرونده را پیگیری کند.

خدمات سایت وکیل تلفنی به مردم نشان دهنده ی نوع-دوستی آنان است، برای بسیاری از وکلا مادیات مهم است و برای احقاق حق موکل تلاش نمی کنند موسسه ی وکیل تلفنی با داشتن وکلای مجرب و دلسوز، پایه یک دادگستری درهمه ی استانها، می تواند به مشکلات حقوقی شما واقف باشد و با معرفی وکلای متخصص خود با هزینه ی کم به صورت اقساطی، به شما کمک رسانی کند؛ پس با اعتماد کامل با موسسه ی ما تماس بگیرید.

 

آیا وکیلی که حق الوکاله ی اقساطی می گیرد خوب هست؟

 

good installment lawyer

اعطای وکالت 24 ساعته و اقساطی

 

وقتی یک وکیل انجام کاری را به عهده می گیرد با موکل خود قراردادی بابت حق الوکاله می بندد و طبق این قراردادنامه اگر اقساطی حق الوکاله بگیرد، باید اقساط آن در هر مرحله از کار طبق توافق طرفین پرداخت شود؛ اگر وکیل از پرداخت اقساط خود از طرف موکل راضی نباشد می تواند وکالت را کنسل کند.

وکلا بر حسب تعرفه ای که دارند کار می کنند و فرق نمی کند که اقساطی کار کنند یا پایان کار حق الوکاله را بگیرند، وکیل و موکل با انعقاد قرارداد در برابر یکدیگر دارای وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند که باید انجام دهند؛ اگر از کار کرد وکیل خود راضی نباشید، می توانید از او شکایت کنید، برای شکایت از وکیل باید به کانون وکلایی که وکیل در آن عضو است، مراجعه کنید اگر دعوای شما موجه بود به دادسرای انتظامی وکلا می فرستند.

بنابراین طبق قانون وکیل موظف است که در صورت بستن قرارداد با موکل و تعیین نوع پرداخت، میزان حق الوکاله ی خود، کار خود را به نحو احسنت انجام دهد، چه منجر به پیروزی شود یا نه، یعنی باید تلاش حداکثری خود را انجام دهد.

برای گرفتن یک وکیل خوب و متخصص به صورت اقساطی بهتر است با وکلای ما در سایت وکیل تلفنی، ارتباط بگیرید و با آنان در این زمینه مشاوره کنید؛ در سایت ما مشاوره ی حقوقی به صورت اقساطی هم انجام می گیرد که هزینه ی این مشاوره بر روی قبض تلفن شما افزوده می شود؛ مطمئن باشید که در سایت ما بهترین وکلا و آگاه به قوانین حضور دارند که شما را با هزینه ی کم یاری خواهند کرد.

 

در موسسه وکیل تلفنی برای مشاوره حقوقی آنلاین، کافی است در وب سایت ثبت نام نموده و ثبت سوال حقوقی بفرمایید تا بلافاصله ارتباط آنلاین مستقیم با وکیل پایه یک دادگستری به صورت رایگان برایتان مهیا شود؛ البته می توانید با مطالعه مطالب مشابه زیر، اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده تا در روز مبادا از این اطلاعات استفاده نمایید.

وکیل طلاق اقساطی فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق اقساطی به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی اقساطی و ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۱۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۳۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۵.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حضوری ۲۰۰.۰۰۰ هزار تومان پرداخت آنلاین

درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی): ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670