موسسه وکیل تلفنی

  • Azita Moghanizadeh گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۴۲:۳۷ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • امید حرفتی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲:۲۱:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۳۰
  • سید احسان علوی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۴:۵۹:۴۶ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۵:۳۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۴:۳۹ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۳۲:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۶:۲۵:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۸
  • بهرام چهرازی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۵:۱۶:۴۱ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۷
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵:۵۳ تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵
انجمن وکیل تلفنی

وکیل اقساطی

وکیل اقساطی

وقتی کسی برای شکایت در اموری به دادگاه مراجعه می کند، در بیش از 55% موارد برای پیشبرد دعاوی خود، نیاز به وکیل دارد؛ وکلا هر کدام باید در زمینه ی تخصص خود فعالیت کنند و یک وکیل پایه ی یک می تواند، شما را در به انجام رسانیدن هدفتان کمک کند؛ بعضی از وکلا در زمینه ی خانواده، ملک، زمین، حقوق تجارت و... ممکن است فعالیت کنند و شخصی که می خواهد وکیل استخدام کند باید با توجه به تخصص وی، با در نظر گرفتن مشکلی که دارد، به سراغ وکیل کاربلد برود؛ با ما همراه باشید چراکه تلاش هاس چندین و چند ساله ما در گردآوری برترین و مجرب ترین وکلای پایه یک ایران و اعطای وکالت اقساطی به آنها توسط موسسه حقوقی ما برای شما عزیزان فراهم شده است.

 

توصیه های یکی از وکلای خانم در خصوص یکی از امورات رایج وکالت

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

آیا می توانم حق الوکاله ی وکیل را اقساطی پرداخت کنم؟

 

installment Honorarium concept

اورژانس اقساطی و ارزان وکالت 24 ساعته

 

یکی از شغل هایی که در کشور ما جوانان میل به داشتن آن دارند شغل وکالت است؛ این حرفه، در همه ی رده های  شغلی به کار می رود؛ یعنی وکلا هر کدام با توجه به تخصص خود درحوزه ی کاری وکالت مشغول هستند؛ وکیل پایه ی یک، در همه جای دنیا ارزش والایی دارد و همواره مورد اعتماد مردم می باشد.

زمانی که شما می خواهید دادخواست تنظیم کنید و به دادگاه ارائه دهید، در زمینه ی ملکی، دعوای تصرف عدوانی مطرح کنید؛ همچنین، در زمینه ی مشکلات خانواده مثل مطالبه ی نفقه، مهریه یا طلاق احتیاج به یک راهنما دارید که راه حل را به شما نشان دهد؛ این راهنما همان وکیل است که می تواند با مهارت خود شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند، شما فکر می کنید که توانایی مالی کافی ندارید تا هزینه های وکیل را بدهید، در این صورت چاره چیست؟

موسسه ی سایت وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده تا شما بتوانید به وکلای مورد نظر این موسسه به صورت اقساطی کار کنید؛ در سایت ما حتی این امکان نیز وجود دارد که مشاوره ی حقوقی اقساطی بگیرید، زیرا مبلغ آن را در پایان ماه، بر روی قبض تلفن پرداخت می کنید و نیازی نیست که یکجا پرداخت شود، به سایت ما اعتماد کنید و از مشورت با  وکلای با تجربه ی وکیل تلفنی در هر زمینه ی که بخواهید می توانید، مشاوره بگیرید.

 

پیش پرداخت حق الوکاله ی اقساطی چقدر است؟

 

 

طبق ماده ی 19: قرارداد حق الوکاله که بین وکیل و موکل بسته می شود معتبر است و اگر قراردادی در زمینه ی پرداخت حق الوکاله نباشد درمورد حکم محکوم علیه، مالیات و سهم تعاون این تعرفه معتبر خواهد بود.

حق الوکاله ی دعاوی که در دادگاه یا خارج دادگاه به صلح ختم می شود، همچنین دعاوی خانوادگی که به سازش پایان می یابد به میزان حق الوکاله ی کل دعوا است؛ یک موکل علاوه بر پرداخت حق الوکاله باید هزینه ی سفر وکیل را هم بپردازد و چنانچه حق الوکاله کمتر از تعرفه باشد، دادگاه نسبت به محکوم علیه بر مبنای این میزان بابت خسارت حق الوکاله حکم صادر می کند.

مقدار حق الوکاله با توجه به مقدار خواسته است، که درصدی از آن به وکیل تعلق می گیرد و دراین گونه مواقع باید میزان خواسته تا حدودی برای وکیل مشخص باشد، تا بتواند درصد حق الوکاله را محاسبه کند، حق الوکاله با توجه به قرارداد در هر مرحله باید به وکیل پرداخت شود؛ در مورد پیش پرداخت هم با توجه به توافقی که بین وکیل و موکل صورت گرفته، تعیین می شود.

شما می توانید در مورد وکیل متخصص خود که به یاری وی نیاز دارید با سایت وکیل تلفنی ما تماس بگیرید و در مورد نحوه ی گرفتن وکیل و پیش پرداخت حق الوکاله، مشاوره بگیرید؛ شما عزیزان می توانید هم به صورت آنلاین، هم تلفنی با وکلای ما ارتباط برقرار کنید و با صرفه جویی در وقت و هزینه ی کمتر به مقصد برسید.

 

آیا می شود اقساط حق الوکاله وکیل را در اتمام پرونده پرداخت کنم؟

 

give Honorarium all at end

مشاوره حقوقی قسطی 24 ساعته و فوری

 

اگر شما قصد دارید حق الوکاله را آخر کار پرداخت نمایید باید از قبل با وکیل به توافق برسید چون نحوه ی پرداخت حق الوکاله با توجه به قرارداد فی ما بینی است که بین وکیل و موکل منعقد می شود.

و معمولاً در حق الوکاله قبل از کار باید مبلغی پرداخت شود تا وکیل بتواند شروع به کار کند و در هر مرحله از انجام کار مبلغ دیگری به حساب وی پرداخت شود.

یک وکیل دادگستری هرگز نمی تواند نتیجه ی حاصل از دعوا را پیش بینی کند و یا موفقیت در آن را تضمین کند، موکل هم نمی تواند از وکیل انتظار داشته باشد که صد درصد وی را به موفقیت برساند؛ در این صورت اگر نتیجه ی دعوا به پیروزی هم ختم نشود باید حق الوکاله ی وکیل را طبق قرارداد پرداخت کند؛ چون وکیل تلاش خود را کرده و هرگز کوتاهی نکرده است، اگر موکل براین عقیده باشد که وکیل مقصر بوده است، باید با اثبات این موضوع، از وکیل جبران خسارت بگیرد.

همه ی وکلای موسسه ی سایت تلفنی با تلاش شبانه روزی با هدف رضایت هرچه بیشتر به ملت عزیزمان در رفع مشکلات حقوقی آنان سعی دارند تا با ارائه ی مشاوره های آگاهانه باری از روی دوش آنان بر دارند تا بتوانند به مشکلات چیره شوند؛ این موسسه با گسترش حوزه ی خدماتی خود، در بین همه ی مردم، زمینه ی استفاده از برخی خدمات رایگان در کل کشور را فراهم کرده است.

 

شرایط گرفتن وکیل اقساطی چگونه است؟ آیا باید ثبت نام کنیم؟

 

whatsapp dowry legal advice

 

در قانون کشور ما داشتن وکیل حقی است که همه ی مردم می توانند از آن استفاده کنند، همه حق دارند در دادگاه ها و مراجع قضایی وکیل داشته باشند، چون خدمات وکیل رایگان نیست و وکیل در مقابل کاری که انجام می دهد مبلغی را دریافت می کند؛ عده ای ممکن است که بضاعت پرداخت حق الوکاله ی وکیل را نداشته باشند.

زمانی که شما احساس کردید که نیاز به طرح دعوا دارید تا حق خود را از طرف مقابل بستانید، به یک راه بلد نیازدارید که شما را یاری کند و این راه بلد کسی نیست جز یک وکیل متخصص، برای گرفتن مشاوره ازاین وکیل متخصص می توانید با اعتماد کامل با سایت وکیل تلفنی ما تماس بگیرید و در مورد گرفتن یک وکیل اقساطی مشاوره کنید، در این موسسه اگر نیاز به وکیل اقساطی داشتید، اول مشکل خود را بیان می کنید تا مشاوران ما با توجه به نیاز شما وکیل متخصص شما را معرفی کنند؛ سپس با دادن مشخصات خود در سامانه ی وکیل تلفنی ثبت نام می کنید؛ مطمئن باشید، که به موقع و در اسرع وقت، مشکل شما را به یک وکیل متخصص در شهر خودتان ارجاع می دهند تا با شما ارتباط برقرار کند و پرونده را پیگیری کند.

خدمات سایت وکیل تلفنی به مردم نشان دهنده ی نوع-دوستی آنان است، برای بسیاری از وکلا مادیات مهم است و برای احقاق حق موکل تلاش نمی کنند موسسه ی وکیل تلفنی با داشتن وکلای مجرب و دلسوز، پایه یک دادگستری درهمه ی استانها، می تواند به مشکلات حقوقی شما واقف باشد و با معرفی وکلای متخصص خود با هزینه ی کم به صورت اقساطی، به شما کمک رسانی کند؛ پس با اعتماد کامل با موسسه ی ما تماس بگیرید.

 

آیا وکیلی که حق الوکاله ی اقساطی می گیرد خوب هست؟

 

good installment lawyer

اعطای وکالت 24 ساعته و اقساطی

 

وقتی یک وکیل انجام کاری را به عهده می گیرد با موکل خود قراردادی بابت حق الوکاله می بندد و طبق این قراردادنامه اگر اقساطی حق الوکاله بگیرد، باید اقساط آن در هر مرحله از کار طبق توافق طرفین پرداخت شود؛ اگر وکیل از پرداخت اقساط خود از طرف موکل راضی نباشد می تواند وکالت را کنسل کند.

وکلا بر حسب تعرفه ای که دارند کار می کنند و فرق نمی کند که اقساطی کار کنند یا پایان کار حق الوکاله را بگیرند، وکیل و موکل با انعقاد قرارداد در برابر یکدیگر دارای وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند که باید انجام دهند؛ اگر از کار کرد وکیل خود راضی نباشید، می توانید از او شکایت کنید، برای شکایت از وکیل باید به کانون وکلایی که وکیل در آن عضو است، مراجعه کنید اگر دعوای شما موجه بود به دادسرای انتظامی وکلا می فرستند.

بنابراین طبق قانون وکیل موظف است که در صورت بستن قرارداد با موکل و تعیین نوع پرداخت، میزان حق الوکاله ی خود، کار خود را به نحو احسنت انجام دهد، چه منجر به پیروزی شود یا نه، یعنی باید تلاش حداکثری خود را انجام دهد.

برای گرفتن یک وکیل خوب و متخصص به صورت اقساطی بهتر است با وکلای ما در سایت وکیل تلفنی، ارتباط بگیرید و با آنان در این زمینه مشاوره کنید؛ در سایت ما مشاوره ی حقوقی به صورت اقساطی هم انجام می گیرد که هزینه ی این مشاوره بر روی قبض تلفن شما افزوده می شود؛ مطمئن باشید که در سایت ما بهترین وکلا و آگاه به قوانین حضور دارند که شما را با هزینه ی کم یاری خواهند کرد.

 

 

وکیل طلاق اقساطی فوری و ارزان به علت فساد اخلاقی

گارانتی مشاوره حقوقی ارزان

طلاق اقساطی به خاطر غیرت و تعصب بی مورد

مشاوره حقوقی اقساطی و ارزان مهریه با کیفیت تضمینی

نگارش فوری و مقرون به صرفه انواع دادخواست های خانوادگی

خدمات آنلاین و ارزان ثبت شرکت به صورت فوری، ارزان و با کیفیت تضمینی

درباره ما

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام و عرض ادب، وقتی کسی برای شکایت در اموری به دادگاه مراجعه می کند، در بیش از ۵۵% موارد برای پیشبرد دعاوی خود، نیاز به وکیل دارد؛ وکلا هر کدام باید در زمینه ی تخصص خود فعالیت کنند و یک وکیل پایه ی یک می تواند، شما را در به انجام رسانیدن هدفتان کمک کند؛ بعضی از وکلا در زمینه ی خانواده، ملک، زمین، حقوق تجارت و... ممکن است فعالیت کنند و شخصی که می خواهد وکیل استخدام کند باید با توجه به تخصص وی، با در نظر گرفتن مشکلی که دارد، به سراغ وکیل کاربلد برود؛
باسلام اگر موکل برای پرداخت هزینه های وکیل توانایی نداشته باشد،می تواند با وکیل قرارداد ببندد که حق الوکاله وکیل را به صورت اقساطی پرداخت نماید.بنابراین وکیل باید طبق قراردادی که مکتوب شده، دستمزد خود را به صورت اقساطی دریافت نماید. چراکه نحوه پرداخت حق الوکاله با توجه به قراردادی است که فی مابین وکیل و موکل منعقد می شود. مقدار حق الوکاله با توجه به میزان خواسته است که درصدی از آن به وکیل تعلق می گیرد و در این گونه مواقع باید میزان خواسته تاحدودی برای وکیل مشخص باشد تا بتواند درصد حق الوکاله را محاسبه نماید. موسسه وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده تا شخص بتواند با وکیل مورد نظر خود به صورت اقساطی کار کند و حتی این امکان وجود دارد که فرد بتواند مشاوره حقوقی اقساطی دریافت نماید و مبالغ آن را در پایان ماه بر روی قبض تلفن پرداخت نماید. درود بر شما
با سلام وقتی کسی برای شکایت در اموری به دادگاه مراجعه می کند، در بیش از ۵۵% موارد برای پیشبرد دعاوی خود، نیاز به وکیل دارد؛ وکلا هر کدام باید در زمینه ی تخصص خود فعالیت کنند و یک وکیل پایه ی یک می تواند، شما را در به انجام رسانیدن هدفتان کمک کند؛ بعضی از وکلا در زمینه ی خانواده، ملک، زمین، حقوق تجارت و... ممکن است فعالیت کنند و شخصی که می خواهد وکیل استخدام کند باید با توجه به تخصص وی، با در نظر گرفتن مشکلی که دارد، به سراغ وکیل کاربلد برود؛ با ما همراه باشید چراکه تلاش هاس چندین و چند ساله ما در گردآوری برترین و مجرب ترین وکلای پایه یک ایران و اعطای وکالت اقساطی به آنها توسط موسسه حقوقی ما برای شما عزیزان فراهم شده است.
با سلام و احترام، همان طور که همگی ما می دانیم امور تخصصی جهت رسیدن به نتیجه مطلوب نیازمند کارشناس مربوط به خود می باشد، از امور ساده زندگی مانند تعمیر در و پنجره گرفته تا امور مهمی مانند پزشکی و سلامت، شما هیچگاه برای تعمیر کولر خود به نجار مراجعه نمی کنید و یا هیچ وقت برای تعمیر خرابی خودرو آن را به بنا نشان نمی دهید زیرا این امور تخصصی بوده و باید نزد متخصص همان رشته برده شود. طبیعتا در امور مهمتر زندگی نیز این قانون نانوشته ساری و جاری می باشد پس همان طور که برای درد چشم نباید پیش یک دندانپزشک رفت و یا دست به خود درمانی زد برای امور مهمی چون پرونده های دادگاه نیز باید از یک وکیل متخصص بهره بگیریم، وکیلی که دررشته مورد نظر ما متخصص بوده و بتواند مشکلمان را مرتفع سازد. بسیاری از مردم به دلیل آنچه که ان را تعرفه های بالای وکالت می دانند از اخذ وکیل در دعاوی خو داری می کنند و این امر در نهایت کار به ضررشان تمام خواهد شد. جهت حل این مشکل و حمایت از کابران عزیز، موسسه وکیل تلفنی از وکلایی استفاده می کند که به صورت اقساطی کار کرده و شرایط را طوری تنظیم می کنند که شما در چند قسط و حتی در پایان کار هزینه حق الوکاله ایشان را پرداخت نمایید . پس درنگ در این مساله جایز نبوده و با یک تماس ساده می توانید نتیجه مطلوبی را در پرونده خود رقم بزنید و هم می توانید نگرانی بابت پرداخت هزینه ها را از خود دور نمایید. محمد صادق تیغ نورد
وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری – اعم از حقوقی یا حقیقی – به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می‌شود. تعریف وکالت معنی لغوی وکالت ، تفویض و واگذار نمودن است و در اصطلاح حقوقی، وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین ، طرف دیگر را برای انجام امری نایب (وکیل) خود می نماید. قانون مدنی ایران در ماده ۶۵۶ وکالت را چنین تعریف کرده است: وکالت عقدی است که بموجب آن یکی از طرفین طرف دیگر را بر انجام امری نایب خود قرار می دهد. با انعقاد عقد وکالت، وکیل و موکل در برابر یکدیگر حق و تکلیف یافته، دارای روابط حقوقی، وظایف و مسئولیت های متقابلی می شوند. وکالت در لغت به معنای واگذار کردن یا تفویض کردن می‌باشد. وکالت در اصطلاح حقوقی: عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین عقد، طرف دیگر را برای انجام امری نایب خود می‌نماید. وکالت یکی از عقود بسیار رایج میباشد، که امروزه در صحنه‌های اجتماعی و اقتصادی و بانک‌ها استفادۀ زیادی می‌شود. وکالت عقد است و در نتیجه نیاز به ایجاب موکّل و قبول وکیل دارد. انواع وکالت الف) وکالت مطلق: یعنی این‌ که شخصی را برای تمام امور وکیل کند و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می‌شود مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد. ب) وکالت مقید: در این نوع وکالت، مورد وکالت مشخص و معین است و وکیل باید در همان مورد معین، عمل نماید. مثل خرید خانه یا فروش ماشین وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. مورد وکالت باید امری باشد که به موجب قانون یا طببعتاً درانحصار شخص نباشد مثل وکالت در مجلس معامله که باید خودش عمل نماید و نمی‌تواند دیگری را وکیل نماید و دیگر این‌که خود شخص موکل بتواند آن را انجام دهد، برای مثال شخص ورشکسته که از دخالت در اموال ممنوع است نمی‌تواند در مورد آن به دیگری وکالت دهد. حدود وکالت «وکیل نمی‌تواند عملی را که خارج از حدود وکالت است انجام دهد». (مفاد ماده ۶۶۳قانون مدنی) «در صورتی که وکالت به طور مطلق داده شده و قیدی در آن نیامده مربوط به ادارۀ اموال خواهد بود». (مفاد ماده ۶۶۱قانون مدنی) در یک تقسیم بندی وکالت به وکالت قضایی و غیر قضایی تقسیم می شود: وکالت قضایی: عبارت است از اینکه شخص در جهت امور دادگاهی خود شخص دیگری را به عنوان نماینده خود در دادگاه معرفی می نماید. این نوع وکالت محدود به امور قضایی است مانند اعطای وکالت به وکلای دادگستری. وکالت غیر قضایی: عبارت است اینکه شخصی به طور رسمی یا عادی جهت انجام امور کاری یا اداری خود به شخص دیگری وکالت می دهد. نایب السلطنه را در دوره صفویه وکیل می‌گفتند و عنوان وکیل الرعایا هم از همین جا برخاسته است. میتوان برای وکیل انتخابی حد و مرزی مشخص کرد که در چه زمینه ای اجازه وکالت از طرف شما دارد و در چه زمینه ای خود شخص باید برای آن کار حضور داشته باشد. مورد وکالت: امر و یا اموراتی است که وکیل به موجب عقد (قرارداد) وکالت و به نیابت (نمایندگی) از طرف موکل خود می بایست انجام دهد ، مورد وکالت باید از اموراتی باشد که خود موکل بتواند آنرا انجام دهد و مانع قانونی در این زمینه وجود نداشته باشد ، و وکیل هم برای انجام آن امر اهلیت قانونی داشته باشد . تعهدات وکیل: هرگاه از تقصیر وکیل خساراتی به موکل متوجه شود که وکیل مسبب آن باشد ، مسئول خواهد بود ، وکیل می بایست در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را مراعات نموده و از اختیارات داده شده تجاوز نکند ، آنچه را به جای موکل خود دریافت می کند به او رد کند ، در صورتیکه برای انجام امری دو یا چند وکیل معین شده باشد هیچ نمی تواند بدون دیگری و یا دیگران در امری دخالت نماید و اگر وکیل وکالت در توکیل نداشته باشد نمی تواند انجام امری را به دیگری واگذار کند. تعهدات موکل: موکل باید تمام تعهداتی را که وکیل در حدود وکالت خود کرده است انجام دهد، موکل باید تمام مخارجی که وکیل برای انجام وکالت نموده است را بدهد ، موکل باید اجرت وکیل را بدهد مگر اینکه در عقد وکالت طور دیگری مقرر شده باشد . وکیل در توکیل: وکیلی است که از طرف موکل خود اختیار تعیین وکیل دیگر را برای او داشته باشد. وکالت بلاعزل: وکالتی است که وکالت وکیل یا عدم عزل وکیل ضمن عقد لازمی شرط شده باشد. طرق انقضای وکالت: با عزل موکل ، با استعفای وکیل ، با فوت یا جنون موکل و یا وکیل. طرق منفسخ شدن وکالت: با از بین رفتن متعلق وکالت ، با انجام مورد وکالت توسط خود موکل و با انجام عملی از سوی موکل که منافی با وکالت وکیل باشد.
مرحله بدوی ممکن است چند مرحله ای باشد آیا برای هرمرحله حق الوکاله جداگانه داد یا صرفا بدوی با هرچند مرحله ای که باشد یک حق الوکاله تعلق میگیرد؟

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی