موسسه وکیل تلفنی

 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۱:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۶:۴۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل شورش جهانگیری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۲۲:۳۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۵۷:۱۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۵۰:۱۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۷:۳۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۸
 • ف م گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۲۱:۵۸:۱۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
 • وکیل عادل محمودی مرکید گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۵:۴۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
 • امید علمداری گرامی : پرونده حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۵:۶:۴۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۷
انجمن وکیل تلفنی

هزینه پلمپ دفاتر

هزینه پلمپ دفاتر

در هر برحه ای از زندگی اتفاقاتی می افتند که ضمن نادر بودن آنها لزوم شدیدی در انجام آنها مشاهده می شود، که یکی از این اتفاقات در زندگی تجاری افراد می تواند مبحث پلمپ دفاتر باشد؛ لازم به ذکر است که به دلیل نادر بودن این مشکلات و اینکه فرد مواجه شده با این مسئله معمولاً تجربه ای در این زمینه ندارد بهتر است کار را به کسی بسپارد که آن فرایند نادر را بار ها و بار ها انجام داده و به بهترین روش و زود بازده ترین روش آن آگاه است و در این میان چه موسسه ای بهتر از وکیل تلفنی، با ما همراه باشید تا دلایل انتخاب این موسسه برای امورات حقوقی را بررسی نماییم.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 20.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50.000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 90.000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 150.000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 
 
هزینه پلمپ دفاتر قانونی شرکتها و اشخاص

هزینه پلمپ دفاتر قانونی شرکت ها

هر کدام تنها 170.000 تومان

هزینه پلمپ دفاتر قانونی اشخاص حقیقی

 

به چه دلایلی بهتر است پلمپ دفاتر قانونی را به وکیل تلفنی بسپاریم؟

 

seal legal offices

دلایل سپردن پلمپ دفاتر قانونی به وکیل تلفنی

 

همانطور که گفته شد انجام این مورد از فرآیند ها جزء موارد نادری می باشد که در صورت عدم وجود تجربه کافی یا آشنایی با روال انجام آن می تواند وقت، انرژی و حتی هزینه اقتصادی کلانی را متحمل حضورتان کند و البته موارد زیر هم می توانند دلایل محکمی باشند: 

 

 • خارج از هرگونه تعریف از خود و گزافه گویی باید گفت که وکیل تلفنی بسیار معتبر است، سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای عضو در سایت می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید.

 • تمامی مواردی که در این صفحه و تمامی صفحات دیگر سایت وکیل تلفنی ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب و    ادامه دهید و از قافله باز نمانید.

 • در نهایت اگر در خارج از کشور هستید می توانید از وکلای ما در خارج از کشور کمک بگیرید.

 

"البته می توانید با یک وکیل تماس حاصل کنید تا از جزء به جزء نحوه انجام روال فوق مطلع گردید، برای مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در این امر می توانید بر روی تصویرک زیر کلیک کنید یا آن را لمس نمایید"

 

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران معزز در خصوص پلمپ دفاتر چه اشخاص حقيقي و يا شركتها توصيه مي شود حتما با يك وكيل مجرب مشورت داشته باشيد مجموعه وكيل تل داراي مجموعه اي مجرب از وكلا مي باشد موفق باشيد در پناه حق
سلام وعرض ادب خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران گرامی بوده وکمک شایانی به ایشان می نماید .علی الیحال اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده ارائه مشاوره به کاربران گرامی هستم
سلام. من تا الان تصور میکردم پلمپ دفاتر جزو اسناد رسمی محسوب میشن این بود که با وکیل تخصصی ثبت برند و شرکت ارتباط گرفتم از طریق سایت و واقعا متوجه قضیه شدم و ادامه مسیر رو به ایشون سپردم که به بهترین نحو ممکن انجام بشود
پلمپ دفاتر تجاری پیچیدگی های خاص خود را دارد و بهتر است این امر توسط یک وکیل صورت پذیرد
سلام ودرود. پلمب دفاتر یکی دیگر از موضوعاتی است که توصیه می شود حتما توسط کارشناس و متخصص این امر پیگیری شود چرا که انجام هر گونه اقدام نامناسب در این زمینه توسط خود شما ممکن است به ضررتان تمام شود. موسسه وکیل تلفنی در این زمینه تجربیات مفید و موثری داشته و شما عزیزان می توانید برای پیگیری و انجام امور پلمب دفاتر خویش از خدمات این موسسه و راهنمایی مشاورین حقوقی بهره بگیرید.
عرض سلام و ادب متاسفانه موضوع پلمپ دفاتر مساله مبتلابهی است که می تواند ریشه در مسایل اقتصادی و اجتماعی داشته باشد اما نباید از ریزه کاریهای حقوقی آن غافل شد و باید مسایل حقوقی مطمع نظر قرار بگیرند
سلام و عرض ادب من با خدمات موسسه وکیل تلفنی از طریق فضای مجازی آشنا شدم. من جهت حل یک مشکلی از مشاوره های شما استفاده کردم و در ساعت خارج اداری نیز به سرعت با بنده تماس گرفتند و به تمام سوالاتم پاسخ دادند. از تیم جوان و با انگیزه وکیل تلفنی کمال تشکر دارم.
بسیار خوب
موقع پر کردن دفاتر پلمپ حواستون باشه خط خوردگی مخدوشیت ایناهمه بعدا تو محاکم به ضرر شماست و این دفاتر المثنی هم ندارن راجع به اهمیت اخذ این دفاتر هم که کافیه مراجعه کنید به مصادیق ورشکستگی به تقصیر و تقلب
با سلام خدمت کاربران گرامی.قبل از هر اقدام حقوقی وکیفری یا اداری ابتدای امر اطلاعات خود را با رجوع به کارشناس آن رشته افزایش دهید و چه بهتر که ان اقدام را به وکیل آن رشته واگذار کنید و از خیال اتجام آن با خیالی راحت و اسوده عمل نمائید.بنابراین بهترین کار تخصصی ترین کار است که در موسسه وکیل تلفنی شما می توانید ارزانترین مشاوره ها را با دقت ترین آن ها بدست بیاورید.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴

جهت پرداخت بر روی تصویر کلیک نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

what's app Button

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی