موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

هزینه پلمپ دفاتر

هزینه پلمپ دفاتر

 

دفاتر قانونی شرکت ها چه دفاتری هستند و چه کسانی باید از آن ها استفاده کنند؟! این پرسشی است که توسط بسیاری از صاحبین کسب و کارها مطرح می‌شود. این افراد قطعا مطالبی درباره جرایمی که ممکن است در صورت عدم ثبت پلمپ دفاتر شرکت ها برایشان در نظر گرفته شود، شنیده اند! اگر شما هم به دنبال اطلاع از چیستی این دفاتر هستید و نمی‌دانید که آیا کسب و کار شما هم نیازمند ثبت و دریافت این دفاتر است یا نه با موسسه حقوقی وکیل تلفنی همراه باشید.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

 

طبق قانون ایران، تمامی شرکت هایی که به ثبت می‌رسند باید دارای دفاتر قانونی باشند. بنابراین افرادی که قصد تاسیس شرکت دارند باید در کنار اطلاع از قوانین مربوط به ثبت، با چیستی دفاتر قانونی شرکت ها و نحوه پلمپ آن ها نیز آشنا باشند.

 

در این مقاله از سری مقالات موسسه حقوقی وکیل تلفنی، قصد داریم درباره دفاتر قانونی شرکت ها و پلمپ دفاتر شرکت ها صحبت کنیم. پس اگر به تازگی شرکت خود را به ثبت رسانده اید و به دنبال اطلاع از مسائل مرتبط با دفاتر قانونی هستید، با ما همراه باشید. مطالب ذکر شده در این مقاله علاوه بر صاحبین شرکت ها برای بازرگانان نیز مفید خواهد بود.

 

در ضمن برای دریافت مشاوره حقوقی تخصصی و رسیدن به پاسخ دقیق سوالات خود می‌توانید از طریق شماره 09212242670، با کارشناسان موسسه حقوقی وکیل تلفنی در ارتباط باشید.

 

 

منظور از دفاتر قانونی شرکت ها چیست؟

دفاتر قانونی شرکت ها در اصل دفاتری هستند که شرکت های ثبت شده در زمینه های مختلف، طبق قانون باید آن ها را تهیه کنند. در این دفاتر صورت حساب و ریز معاملات شرکت ها ثبت می‌شود و از این جهت برای سازمان امور مالیاتی، اهمیت فراوان دارد.

 

به عبارتی می‌توان گفت: همانطور که خود اظهاری یکی از راه های محاسبه مالیات برای برخی مشاغل است، دفاتر قانونی نیز یکی از راه های تعیین میزان مالیات شرکت ها محسوب می‌شود. بنابراین اگر فعالان اقتصادی حقیقی یا حقوقی که مشمول این قانون می‌شوند، بنابه هر دلیلی از تهیه این دفاتر سرپیچی کنند قطعا مجازات خواهند شد. شما می توانید از از طریق مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در وبسایت موسسه بهره مند شوید.

 

 

 

 

 

برای پلمپ دفاتر شرکت ها به کجا مراجعه کنیم؟

ثبت پلمپ دفاتر شرکت ها نیز مانند تمام امور دیگر در حال حاضر به صورت غیر حضوری و اینترنتی انجام می‌شود. در نتیجه اگر قصد ثبت این درخواست را دارید باید مراحل زیر را طی کنید؛

 

 1. مراجعه به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس https://ssaa.ir/ .
 2. کلیک بر روی گزینه خدمات الکترونیک که در سمت راست نوار دسترسی قرار دارد، و انتخاب گزینه پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی.
 3. پس از آن صفحه‌ای نمایش داده خواهد شد که شما باید اطلاعات لازم را در فیلدهای موجود در آن وارد نمایید و تا مرحله آخر تمام فرم ها را تکمیل کنید.
 4. در نهایت پس از ثبت اطلاعات شرکت و اعضای هیئت مدیره آن و سایر اطلاعات خواسته شده، دفاتر قانونی پلمپ شده به آدرس ثبت شده ارسال خواهند شد.

 

هزینه پلمپ دفاتر شرکت ها پس از ارسال مدارک و اظهارنامه توسط کارشناسان تعیین خواهد شد. پس از اعلام هزینه شما باید آن را در سایت مذکور پرداخت کنید تا سایر مراحل طی شود. اگر چنانچه در زمان ثبت اطلاعات دچار مشکل شدید، می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با کارشناسان موسسه حقوقی وکیل تلفنی ارتباط برقرار نمایید تا ایشان راهنماییتان کنند.

نکته: مراحل ثبت دفاتر قانونی شرکت ها و دفاتر قانونی تجار و بازرگانان یکسان است.

 

 

 

 

 

هزینه پلمپ دفاتر شرکت ها چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه پلمپ دفاتر با توجه به چند عامل محاسبه می‌شود. تعداد برگ های دفتر از مهمترین عواملی است که بر قیمت دفاتر قانونی شرکت ها تاثیر می‌گذارد. دفاتر قانونی در مجموع در سه نوع 50 برگ، 100 برگ و 200 برگ موجود هستند که انتخاب هر یک از آن ها به میزان فعالیت و معاملات شما بستگی دارد.

 

در نظر داشته باشید که دفاتر قانونی به دو دسته دفاتر روزنامه جهت ثبت حساب های روزانه، و دفاتر کل برای ثبت حساب های هفتگی و ماهانه تقسیم می‌شوند. شما فقط برای یکسال مالی مجاز به استفاده از هر دوی این دفاتر خواهید بود پس متناسب با نیاز خود یکی از انواع آن را خریداری کنید.

 

 

هزینه پلمپ دفاتر قانونی موسسات در سال 1401

هزینه پلمپ دفاتر قانونی شرکت ها و موسسات و ... هر ساله تغییر کرده و معمولا افزایش پیدا می‌کند. از طرفی همانطور که گفته شد این هزینه با توجه به نوع دفتر (روزنامه یا کل) و همچنین تعداد برگ های آن محاسبه می‌شود.

 

 

 

 

 

پس از طی مراحل ثبت پلمپ دفاتر شرکت ها و ارسال مدارک و اظهارنامه و تایید این مدارک توسط کارشناسان، هزینه پلمپ دفاتر قانونی به شما ابلاغ خواهد شد. پس بهتر است برای اطلاع از این هزینه به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مراجعه نمایید. یا این که این هزینه را همراه با دیگر پرسش های مرتبط خود در قالب مشاوره حقوقی تلفنی، از کارشناسان موسسه حقوقی وکیل تلفنی بپرسید.

 

 

مدارک لازم برای پلمپ دفاتر شرکت ها

 

مدارک لازم برای دریافت دفاتر قانونی شرکت ها عبارتند از؛

 • کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضای هیئت مدیره شرکت
 • کپی روزنامه رسمی مربوط به تاسیس شرکت
 • کپی روزنامه رسمی که آخرین تغییرات شرکت در آن ثبت شده است
 • مهر شرکت

 

 

 هزینه پلمپ دفاتر قانونی شرکتها و اشخاص

هزینه پلمپ دفاتر قانونی شرکت ها

هر کدام تنها 170.000 تومان

هزینه پلمپ دفاتر قانونی اشخاص حقیقی

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

کارگاهی را پلمپ کرده بهداشت ، درایت مورد خواستم راهنمایی بگیرم
کارگاهی را پلمپ کرده بهداشت ، درایت مورد خواستم راهنمایی بگیرم
ضمن عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان و همكاران معزز در خصوص پلمپ دفاتر چه اشخاص حقيقي و يا شركتها توصيه مي شود حتما با يك وكيل مجرب مشورت داشته باشيد مجموعه وكيل تل داراي مجموعه اي مجرب از وكلا مي باشد موفق باشيد در پناه حق
سلام وعرض ادب خدمت مجموعه وکیل تلفنی مطلب نگارش شده مطلب بسیار مفیدی برای کاربران گرامی بوده وکمک شایانی به ایشان می نماید .علی الیحال اینجانب فریبرز ذوالفقاری با کد وکالت ۱۵۲۱۴ آماده ارائه مشاوره به کاربران گرامی هستم
سلام. من تا الان تصور میکردم پلمپ دفاتر جزو اسناد رسمی محسوب میشن این بود که با وکیل تخصصی ثبت برند و شرکت ارتباط گرفتم از طریق سایت و واقعا متوجه قضیه شدم و ادامه مسیر رو به ایشون سپردم که به بهترین نحو ممکن انجام بشود
پلمپ دفاتر تجاری پیچیدگی های خاص خود را دارد و بهتر است این امر توسط یک وکیل صورت پذیرد
سلام ودرود. پلمب دفاتر یکی دیگر از موضوعاتی است که توصیه می شود حتما توسط کارشناس و متخصص این امر پیگیری شود چرا که انجام هر گونه اقدام نامناسب در این زمینه توسط خود شما ممکن است به ضررتان تمام شود. موسسه وکیل تلفنی در این زمینه تجربیات مفید و موثری داشته و شما عزیزان می توانید برای پیگیری و انجام امور پلمب دفاتر خویش از خدمات این موسسه و راهنمایی مشاورین حقوقی بهره بگیرید.
عرض سلام و ادب متاسفانه موضوع پلمپ دفاتر مساله مبتلابهی است که می تواند ریشه در مسایل اقتصادی و اجتماعی داشته باشد اما نباید از ریزه کاریهای حقوقی آن غافل شد و باید مسایل حقوقی مطمع نظر قرار بگیرند
سلام و عرض ادب من با خدمات موسسه وکیل تلفنی از طریق فضای مجازی آشنا شدم. من جهت حل یک مشکلی از مشاوره های شما استفاده کردم و در ساعت خارج اداری نیز به سرعت با بنده تماس گرفتند و به تمام سوالاتم پاسخ دادند. از تیم جوان و با انگیزه وکیل تلفنی کمال تشکر دارم.
بسیار خوب
موقع پر کردن دفاتر پلمپ حواستون باشه خط خوردگی مخدوشیت ایناهمه بعدا تو محاکم به ضرر شماست و این دفاتر المثنی هم ندارن راجع به اهمیت اخذ این دفاتر هم که کافیه مراجعه کنید به مصادیق ورشکستگی به تقصیر و تقلب
با سلام خدمت کاربران گرامی.قبل از هر اقدام حقوقی وکیفری یا اداری ابتدای امر اطلاعات خود را با رجوع به کارشناس آن رشته افزایش دهید و چه بهتر که ان اقدام را به وکیل آن رشته واگذار کنید و از خیال اتجام آن با خیالی راحت و اسوده عمل نمائید.بنابراین بهترین کار تخصصی ترین کار است که در موسسه وکیل تلفنی شما می توانید ارزانترین مشاوره ها را با دقت ترین آن ها بدست بیاورید.موفق باشید.مسیح اقاداودی وکیل موسسه کد ۲۰۵۵۴

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی