موسسه وکیل تلفنی

  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۹:۲۱:۴۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۱
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۳:۳۳:۳ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۰
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۱۰:۲۹ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۸:۵۷ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۱:۳۵:۴۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۹:۰ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۲۸:۱۶ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۹
  • علی قوجایی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۰:۵۹:۴۱ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۸:۳۸ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۸
  • هستی پرتوافکن گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۷:۲۲ تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

در طی سال های اخیر به وضوح شاهد افزایش آمار طلاق بودیم و متاسفانه بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده می توان گفت که این میانگین هنوز هم روند صعودی دارد و بسیاری از کارشناسان و متخصصان به دنبال عامل اصلی این موضوع هستند. یکی از اصلی ترین عواملی که می توان برای طلاق رسمی به ان اشاره کرد، موضوعی به نام طلاق عاطفی است.

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 30000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 50000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 100000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

emotional divorce

راهکار حقوقی فوری حل طلاق عاطفی و شکست عشقی وخیم

 

"اینکه دیگر نمی توانید همسرتان را درک کنید و با او ارتباط داشته باشید، فقط مشکل شما نیست، بلکه امروزه با توجه به افزایش مشکلات فقر مالی و فرهنگی در ایران این موضوع در بیش از 75% خانواده های ایرانی وجود دارد، و از این میان تا کنون 15% آنها به طلاق رسمی انجامیده است و درصد باقی مانده نیز فقط به خاطر فرزندان و آبرویشان طلاق نمی گیرند، بهترین راهکار برای حل این مشکل هرگز به ذهن شما نخواهد رسید، مگر با یک مشاوره با وکیل خانواده کاردان در این امر که با مشاوره های خود جلوی پاشیده شدن بسیاری از زندگی ها را گرفته است؛ برای مشاوره با او تصویرک زیر را لمس کنید"

 

 

رابطه ی تضعیف شده ی زناشویی بین زوجین دارای پیامدهای بسیار ناگواری همچون جدایی و طلاق است. طلاق فکری، طلاق روحی و حتی طلاق کلامی نیز از نمونه ها و مصداق های بارز طلاق عاطفی هستند و نمی توان منکر آنان شد. بنابر این بیشتر متخصصان و مشاوران حقوق خانواده توصیه می کنند که در صورت مشاهده ی هر یک از این علائم در ارتباطات زناشویی بهتر است در همان ابتدا با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه از ادامه ی آن جلوگیری کنید. حقیقت این موضوع بسیار تاسف آور است که ضرر طلاق عاطفی بر کودکان نیز وارد می شود و نمی توان از آسیب آن به کودکان جلوگیری کرد.

شاید اکنون بسیاری از زوجین مدعی شوند که با وجود مشکلات روزانه و متعددی که دارند و حجم گسترده ای از کارها و وظایف روزانه ی آنها این اجازه را به آنان نمی دهد که برای استفاده از مشاوره حقوقی فوری اقدام کنند و مانع از پیشروی مبحث طلاق عاطفی شوند. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته این امکان را برای تمام همسران بوجود آورده است که در هر زمان و مکان و موقعیتی که هستند از مزایای مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کنند. بنابراین اگر شما شاغل هستید یا خانه دار و ... به راحتی می توانید در صورت مشاهده ی هرگونه علائم طلاق عاطفی با مشاور حقوقی، سریع تماس بگیرید از راهکارحقوقی تلفنی برای رفع چنین مشکلاتی استفاده کنید.

 

طلاق عاطفی چیست و چه عواملی موجب آن می شوند؟