موسسه وکیل تلفنی

 • مجتبی درچه گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۳:۵۱:۶ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • ام البنین بهمنی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۸:۱۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • میثم خالقی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۳۱:۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مهرداد سپهرمنش گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۱۷:۴۰ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • فرشته احمدی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۹:۱۵ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۳:۴۳ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۳۲:۳۸ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۱:۱۹:۷ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • مینا داودابادی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۹:۱۸:۲ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
 • وکیل الهام جاویدانی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۱۲:۱۱ تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۶
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

در طی سال های اخیر به وضوح شاهد افزایش آمار طلاق بودیم و متاسفانه بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده می توان گفت که این میانگین هنوز هم روند صعودی دارد و بسیاری از کارشناسان و متخصصان به دنبال عامل اصلی این موضوع هستند. یکی از اصلی ترین عواملی که می توان برای طلاق رسمی به ان اشاره کرد، موضوعی به نام طلاق عاطفی است.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

emotional divorce

راهکار حقوقی فوری حل طلاق عاطفی و شکست عشقی وخیم

 

"اینکه دیگر نمی توانید همسرتان را درک کنید و با او ارتباط داشته باشید، فقط مشکل شما نیست، بلکه امروزه با توجه به افزایش مشکلات فقر مالی و فرهنگی در ایران این موضوع در بیش از 75% خانواده های ایرانی وجود دارد، و از این میان تا کنون 15% آنها به طلاق رسمی انجامیده است و درصد باقی مانده نیز فقط به خاطر فرزندان و آبرویشان طلاق نمی گیرند، بهترین راهکار برای حل این مشکل هرگز به ذهن شما نخواهد رسید، مگر با یک مشاوره با وکیل خانواده کاردان در این امر که با مشاوره های خود جلوی پاشیده شدن بسیاری از زندگی ها را گرفته است؛ برای مشاوره با او تصویرک زیر را لمس کنید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل    ۱۰.۰۰۰هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۲۰.۰۰۰ هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۴۰.۰۰۰ هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل ۶۰.۰۰۰ هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل ۱۰۰.۰۰۰ هزار تومان
ساخت درگاه پرداخت آنلاین در دست اقدام است (از صبوری شما سپاسگذاریم)
برای مشاوره با وکیل یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

رابطه ی تضعیف شده ی زناشویی بین زوجین دارای پیامدهای بسیار ناگواری همچون جدایی و طلاق است. طلاق فکری، طلاق روحی و حتی طلاق کلامی نیز از نمونه ها و مصداق های بارز طلاق عاطفی هستند و نمی توان منکر آنان شد. بنابر این بیشتر متخصصان و مشاوران حقوق خانواده توصیه می کنند که در صورت مشاهده ی هر یک از این علائم در ارتباطات زناشویی بهتر است در همان ابتدا با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه از ادامه ی آن جلوگیری کنید. حقیقت این موضوع بسیار تاسف آور است که ضرر طلاق عاطفی بر کودکان نیز وارد می شود و نمی توان از آسیب آن به کودکان جلوگیری کرد.

شاید اکنون بسیاری از زوجین مدعی شوند که با وجود مشکلات روزانه و متعددی که دارند و حجم گسترده ای از کارها و وظایف روزانه ی آنها این اجازه را به آنان نمی دهد که برای استفاده از مشاوره حقوقی فوری اقدام کنند و مانع از پیشروی مبحث طلاق عاطفی شوند. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته این امکان را برای تمام همسران بوجود آورده است که در هر زمان و مکان و موقعیتی که هستند از مزایای مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کنند. بنابراین اگر شما شاغل هستید یا خانه دار و ... به راحتی می توانید در صورت مشاهده ی هرگونه علائم طلاق عاطفی با مشاور حقوقی، سریع تماس بگیرید از راهکارحقوقی تلفنی برای رفع چنین مشکلاتی استفاده کنید.

 

طلاق عاطفی چیست و چه عواملی موجب آن می شوند؟

 

emotional divorce online surways

حل آنلاین و تلفنی مشکلات زناشویی و خانوادگی به صورت 24 ساعته

 

طلاق عاطفی مسئله ای است که امروزه در تمامی نقاط جهان، بسیاری از خانواده ها درگیر آن هستند و با آن دست و پنجه نرم می کنند. این نوع طلاق باعث کاهش ارتباطات روحی، جنسی، جسمی، عاطفی و حتی گفتاری و... می شود. توجه داشته باشید که این نوع از طلاق باعث می شود تا فضای خانواده دچار سردی و مشکلات فراوانی شود، زوج ها احساس بیگانگی کنند و این موضوع دارای اثر بسیار بدی بر روی روح و روان و تربیت کودکان نیز می باشد؛ چرا که اعضای خانواده به تدریج تنها تبدیل به کسانی می شوند که همانند یک هم خانه و هم اتاقی مجبور به تحمل یکدیگر هستند. عامل طلاق عاطفی به موارد بسیار زیاد مربوط می شود که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

 

 1. درك نكردن صحيح از رفتار و گفتار يكديگر.

 2. نداشتن شناخت كافي از روحيات طرف مقابل.

 3. بي ‌علاقگي و سردي نسبت به شريك زندگي.

 4. وقت نگذاشتن زوجین برای یکدیگر.

 5. توجه بیش از حد به موارد و چالش های خارج از محیط خانه و... .

 6. عدم تامین نیازهای عاطفی.

 7. بی‌توجهی.

 8. مشکلات ارتباطی.

 9. انتخاب نادرست همسر.

 10. عدم همدلی و همراهی.

 11. رفتارهای خشونت آمیز.

 12. عدم گذران وقت با یکدیگر.

 13. نارضایتی جنسی.

 14. بی اعتمادی.

 15. عدم احساس مسئولیت مرد

 16. عدم تعادل روحی.

 

جالب است بدانید که نمیتوان به صورت قطعی و صد در صد آمار طلاق عاطفی را مشخص کرد؛ اما از آنجایی که بسیاری از طلاق های قانونی نیز در نتیجه ی طلاق عاطفی بوجود می آیند، میتوان به خوبی به این نکته اشاره کرد که طلاق عاطفی روز به روز درحال افزایش است و خطر آن تمام خانواده ها را تهدید می کند.

بنابراین تنها راه مبارزه با طلاق عاطفی آن است که از مشاوره حقوقی در هر زمان و مکانی که احساس کردید دچار مشکل با همسر خود شده اید، استفاده کنید. مرکز مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این امکان را برای تمام بانوان و  بوجود آورده است تا به راحتی بتوانند مسائل حساس را با مشورت وکیل زن مورد حل و بررسی قرار دهند و از راهکار حقوقی 24 ساعته استفاده کنند. ناگفته نماند که آقایان نیز می توانند برای دریافت راهکار حقوقی آنلاین از مزایای مشورت با وکیل مرد بهره ببرند و برای پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، خودشان وکیل مورد نظرشان را انتخاب کنند.

 

چرا طلاق عاطفی بدتر از طلاق های دیگر است؟

 

emotional divorce is pre official divorce

طلاق عاطفی مقدمه بروز طلاق رسمی و مطلقه شدن

 

طلاق عاطفی یکی از انواع طلاق هایی است که با شکایت و گله کردن زوجین در رابطه آغاز می گردد و انتظارات آنان نسبت به یکدیگر بیان می شود؛ اما موضوعی که بیش از هر چیزی باعث آسیب پذیر تر شدن رابطه می شود آن است که این انتظارات در هیچ شرایطی تحقق نمی یابند و باعث می شوند تا زن و شوهر دیگر از کنار هم زندگی کردن لذتی نبرند. به تدریج و به مرور زمان این بی حسی زوجین نسبت به یکدیگر به گونه ای رخ می دهد که حتی آنان دلیلی برای بحث و جدال هم نمی بینند و ترجیح می دهند که بی تفاوت از یکدیگر عبور کنند، آرامش و عشقی که در ابتدای زندگی وجود داشت، جای خود را به بی تفاوتی می دهد.

دلیل آسیب زا بودن طلاق عاطفی نسبت به طلاق های رسمی آن است که فرد نسبت به همه چیز بی تفاوت می شود و حتی دیگر اشتیاقی برای آغاز یک زندگی جدید نیز ندارد. چنین افرادی نسبت به سلامت فردی و اجتماعی خود کاملا بی توجه می شوند و دیگر وظایف خود را نیز به درستی و به موقع انجام نمی دهند؛ در نهایت کودکان نیز به صورت ناخواسته مورد بی مهری قرار می گیرند و دیگر محبت لازم را از جانب پدر و مادر دریافت نمی کنند.

با گذشت مدت زمان زیادی و حل نشدن این مشکل، خواسته ها و نگرش ها و نیازهای زن و مرد نیز به مرور عوض می شوند و دیگر تنها به دلیل حضور فرزندان در زندگی و پیامدهای ناگوار اجتماعی این موضوع مانند بوجود آمدن اصطلاح زن مطلقه و.... افراد تصمیم به جدایی رسمی نمی گیرند. مشاوره حقوقی فوری و تلفنی در چنین شرایطی می تواند باعث شود تا افراد ریشه ی مشکلات زناشویی خود را پیدا کنند و با دریافت پاسخ پرسش سوال حقوقی آنلاین از وکیل تمام وقت تلفنی برای نجات زندگی خود اقدام نمایند.

 

آیا طلاق عاطفی دلیل محکمی برای اقدام به طلاق رسمی در محاکم قانونی است؟

امروزه طلاق عاطفی جز یکی از دلایل طلاق رسمی در دادگاه ها محسوب می شود. زوجین می توانند با کمک یک وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی برای دریافت راهکار آنلاین حقوقی و پاسخ به سوالات حقوقی آن برای آغاز روند دادرسی پرونده طلاق در صورت بروز طلاق روحی اقدام کنند. شاید اکنون این سوال برای شما بوجود آید که چرا باید در صورت طلاق عاطفی به سراغ طلاق رسمی برویم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که طلاق رسمی و قانونی آخرین راهکاری است که برای زوجینی که دچار طلاق عاطفی می شوند پیشنهاد می شود. اگر در همان ابتدای بروز سردی در روابط زناشویی به سراغ مشاوره با وکیل تلفنی تمام وقت برویم، شاید مشکلات قابل حل باشند و بتوان اقدامات لازم را برای نجات زندگی انجام داد اما در صورت ادامه ی روند سردی روابط در زندگی و پیشرفت جریان طلاق عاطفی، زن و شوهر دیگر هیچ آینده ای حتی برای زندگی شخصی خود نمی ببند و این موضوع در نهایت باعث آسیب به فرزندان و کل اجتماع بشری می شود. طلاق رسمی این امکان را به هر دو طرف می دهد که از روزمرگی و افسردگی طلاق عاطفی رها شوند و در نهایت امکان ازدواج مجدد و تشکیل خانواده ای جدید را برای افراد بوجود می آورد.

 

بهترین تیم مشاوره حقوقی شبانه روزی جهت ارائه مشاوره انواع طلاق را از کجا پیدا کنم؟

 

evading from adults problems forever

رهایی دائم مشکلات زناشویی به صورت آنلاین و تلفنی

 

مسلماً یکی دیگر از چالش های اصلی که در صورت بروز طلاق عاطفی بوجود می آید آن است که چگونه میتوان یک تیم مشاوره حقوقی شبانه روزی را پیدا کنیم که برای ارائه مشاوره انواع طلاق به ما کمک کند؟ برای پاسخ به این چالش اصلی ذهن زوجین میتوان به گروه مجرب و با مهارت وکیل تلفنی اشاره کرد. اگر شما می خواهید که شماره بهترین وکیل تهران را داشته باشید و برایتان مهم است که از مزایای مکالمه با وکیل آنلاین کمک بگیرید و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی به شما ارائه شود، همین الان می توانید در هر زمان و مکانی که هستید با گروه وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید؛ وکیل تلفنی ارزان در هر زمان و مکان می تواند به سوالات حقوقی شما پاسخ دهد.

 

مطالب زیر برای افزایش آگاهی حقوقی  شما عزیزان قرار داده شده است، درصورت تمایل آنها را مطالعه نمایی و از خدمات حقوقی آنها استفاده کنید

رابطه زود انزالی مرد با حق طلاق همسر او
محکم ترین دلایل طلاق که دادگاه حق طلاق را فوراً صادر می کند
آزار و اذیت روانی زن با شک بی مورد به او
دریافت فوری روش های مطالبه مهریه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان (ویژه شرایط کرونا)

021476259

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب - ابتدای کارگر جنوبی - کوچه رشتچی - پلاک 14 - طبقه اول - واحد 3.

 

واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران: آمل - روبروی افتاب 60 - مجتمع تجاری محسنی - طبقه اول - واحد 102.

 

 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی