موسسه وکیل تلفنی

 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۷:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • فرید حامدی فرید حامدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۳۸:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۷
 • مریم حسینی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۴:۴۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • محمدصادق کاظم نژاد گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۵:۳۲ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • بهروز آقایی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۴:۲:۲۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۵
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۲:۳۵ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۳۰:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۱۰ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۷:۱۸ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۶:۱۹ تاریخ ۱۴۰۳/۴/۲۴
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

در طی سال های اخیر به وضوح شاهد افزایش آمار طلاق بودیم و متاسفانه بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده می توان گفت که این میانگین هنوز هم روند صعودی دارد و بسیاری از کارشناسان و متخصصان به دنبال عامل اصلی این موضوع هستند. یکی از اصلی ترین عواملی که می توان برای طلاق رسمی به ان اشاره کرد، موضوعی به نام طلاق عاطفی است.

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتس اپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

رابطه ی تضعیف شده ی زناشویی بین زوجین دارای پیامدهای بسیار ناگواری همچون جدایی و طلاق است. طلاق فکری، طلاق روحی و حتی طلاق کلامی نیز از نمونه ها و مصداق های بارز طلاق عاطفی هستند و نمی توان منکر آنان شد. بنابر این بیشتر متخصصان و مشاوران حقوق خانواده توصیه می کنند که در صورت مشاهده ی هر یک از این علائم در ارتباطات زناشویی بهتر است در همان ابتدا با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه از ادامه ی آن جلوگیری کنید. حقیقت این موضوع بسیار تاسف آور است که ضرر طلاق عاطفی بر کودکان نیز وارد می شود و نمی توان از آسیب آن به کودکان جلوگیری کرد.

شاید اکنون بسیاری از زوجین مدعی شوند که با وجود مشکلات روزانه و متعددی که دارند و حجم گسترده ای از کارها و وظایف روزانه ی آنها این اجازه را به آنان نمی دهد که برای استفاده از مشاوره حقوقی فوری اقدام کنند و مانع از پیشروی مبحث طلاق عاطفی شوند. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته این امکان را برای تمام همسران بوجود آورده است که در هر زمان و مکان و موقعیتی که هستند از مزایای مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کنند. بنابراین اگر شما شاغل هستید یا خانه دار و ... به راحتی می توانید در صورت مشاهده ی هرگونه علائم طلاق عاطفی با مشاور حقوقی، سریع تماس بگیرید از راهکارحقوقی تلفنی برای رفع چنین مشکلاتی استفاده کنید.

 

طلاق عاطفی چیست و چه عواملی موجب آن می شوند؟

 

emotional divorce online surways

حل آنلاین و تلفنی مشکلات زناشویی و خانوادگی به صورت 24 ساعته

 

طلاق عاطفی مسئله ای است که امروزه در تمامی نقاط جهان، بسیاری از خانواده ها درگیر آن هستند و با آن دست و پنجه نرم می کنند. این نوع طلاق باعث کاهش ارتباطات روحی، جنسی، جسمی، عاطفی و حتی گفتاری و... می شود. توجه داشته باشید که این نوع از طلاق باعث می شود تا فضای خانواده دچار سردی و مشکلات فراوانی شود، زوج ها احساس بیگانگی کنند و این موضوع دارای اثر بسیار بدی بر روی روح و روان و تربیت کودکان نیز می باشد؛ چرا که اعضای خانواده به تدریج تنها تبدیل به کسانی می شوند که همانند یک هم خانه و هم اتاقی مجبور به تحمل یکدیگر هستند. عامل طلاق عاطفی به موارد بسیار زیاد مربوط می شود که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

رزرو مشاوره حقوقی شبانه روزی با وکیل

 1. درك نكردن صحيح از رفتار و گفتار يكديگر.

 2. نداشتن شناخت كافي از روحيات طرف مقابل.

 3. بي ‌علاقگي و سردي نسبت به شريك زندگي.

 4. وقت نگذاشتن زوجین برای یکدیگر.

 5. توجه بیش از حد به موارد و چالش های خارج از محیط خانه و... .

 6. عدم تامین نیازهای عاطفی.

 7. بی‌توجهی.

 8. مشکلات ارتباطی.

 9. انتخاب نادرست همسر.

 10. عدم همدلی و همراهی.

 11. رفتارهای خشونت آمیز.

 12. عدم گذران وقت با یکدیگر.

 13. نارضایتی جنسی.

 14. بی اعتمادی.

 15. عدم احساس مسئولیت مرد

 16. عدم تعادل روحی.

 

جالب است بدانید که نمیتوان به صورت قطعی و صد در صد آمار طلاق عاطفی را مشخص کرد؛ اما از آنجایی که بسیاری از طلاق های قانونی نیز در نتیجه ی طلاق عاطفی بوجود می آیند، میتوان به خوبی به این نکته اشاره کرد که طلاق عاطفی روز به روز درحال افزایش است و خطر آن تمام خانواده ها را تهدید می کند.

بنابراین تنها راه مبارزه با طلاق عاطفی آن است که از مشاوره حقوقی در هر زمان و مکانی که احساس کردید دچار مشکل با همسر خود شده اید، استفاده کنید. مرکز مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این امکان را برای تمام بانوان و  بوجود آورده است تا به راحتی بتوانند مسائل حساس را با مشورت وکیل زن مورد حل و بررسی قرار دهند و از راهکار حقوقی 24 ساعته استفاده کنند. ناگفته نماند که آقایان نیز می توانند برای دریافت راهکار حقوقی آنلاین از مزایای مشورت با وکیل مرد بهره ببرند و برای پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، خودشان وکیل مورد نظرشان را انتخاب کنند.

 

چرا طلاق عاطفی بدتر از طلاق های دیگر است؟

 

emotional divorce is pre official divorce

طلاق عاطفی مقدمه بروز طلاق رسمی و مطلقه شدن

 

طلاق عاطفی یکی از انواع طلاق هایی است که با شکایت و گله کردن زوجین در رابطه آغاز می گردد و انتظارات آنان نسبت به یکدیگر بیان می شود؛ اما موضوعی که بیش از هر چیزی باعث آسیب پذیر تر شدن رابطه می شود آن است که این انتظارات در هیچ شرایطی تحقق نمی یابند و باعث می شوند تا زن و شوهر دیگر از کنار هم زندگی کردن لذتی نبرند. به تدریج و به مرور زمان این بی حسی زوجین نسبت به یکدیگر به گونه ای رخ می دهد که حتی آنان دلیلی برای بحث و جدال هم نمی بینند و ترجیح می دهند که بی تفاوت از یکدیگر عبور کنند، آرامش و عشقی که در ابتدای زندگی وجود داشت، جای خود را به بی تفاوتی می دهد.

دلیل آسیب زا بودن طلاق عاطفی نسبت به طلاق های رسمی آن است که فرد نسبت به همه چیز بی تفاوت می شود و حتی دیگر اشتیاقی برای آغاز یک زندگی جدید نیز ندارد. چنین افرادی نسبت به سلامت فردی و اجتماعی خود کاملا بی توجه می شوند و دیگر وظایف خود را نیز به درستی و به موقع انجام نمی دهند؛ در نهایت کودکان نیز به صورت ناخواسته مورد بی مهری قرار می گیرند و دیگر محبت لازم را از جانب پدر و مادر دریافت نمی کنند.

با گذشت مدت زمان زیادی و حل نشدن این مشکل، خواسته ها و نگرش ها و نیازهای زن و مرد نیز به مرور عوض می شوند و دیگر تنها به دلیل حضور فرزندان در زندگی و پیامدهای ناگوار اجتماعی این موضوع مانند بوجود آمدن اصطلاح زن مطلقه و.... افراد تصمیم به جدایی رسمی نمی گیرند. مشاوره حقوقی فوری و تلفنی در چنین شرایطی می تواند باعث شود تا افراد ریشه ی مشکلات زناشویی خود را پیدا کنند و با دریافت پاسخ پرسش سوال حقوقی آنلاین از وکیل تمام وقت تلفنی برای نجات زندگی خود اقدام نمایند.

 

آیا طلاق عاطفی دلیل محکمی برای اقدام به طلاق رسمی در محاکم قانونی است؟

امروزه طلاق عاطفی جز یکی از دلایل طلاق رسمی در دادگاه ها محسوب می شود. زوجین می توانند با کمک یک وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی برای دریافت راهکار آنلاین حقوقی و پاسخ به سوالات حقوقی آن برای آغاز روند دادرسی پرونده طلاق در صورت بروز طلاق روحی اقدام کنند. شاید اکنون این سوال برای شما بوجود آید که چرا باید در صورت طلاق عاطفی به سراغ طلاق رسمی برویم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که طلاق رسمی و قانونی آخرین راهکاری است که برای زوجینی که دچار طلاق عاطفی می شوند پیشنهاد می شود. اگر در همان ابتدای بروز سردی در روابط زناشویی به سراغ مشاوره با وکیل تلفنی تمام وقت برویم، شاید مشکلات قابل حل باشند و بتوان اقدامات لازم را برای نجات زندگی انجام داد اما در صورت ادامه ی روند سردی روابط در زندگی و پیشرفت جریان طلاق عاطفی، زن و شوهر دیگر هیچ آینده ای حتی برای زندگی شخصی خود نمی ببند و این موضوع در نهایت باعث آسیب به فرزندان و کل اجتماع بشری می شود. طلاق رسمی این امکان را به هر دو طرف می دهد که از روزمرگی و افسردگی طلاق عاطفی رها شوند و در نهایت امکان ازدواج مجدد و تشکیل خانواده ای جدید را برای افراد بوجود می آورد.

 

بهترین تیم مشاوره حقوقی شبانه روزی جهت ارائه مشاوره انواع طلاق را از کجا پیدا کنم؟

 

evading from adults problems forever

رهایی دائم مشکلات زناشویی به صورت آنلاین و تلفنی

 

مسلماً یکی دیگر از چالش های اصلی که در صورت بروز طلاق عاطفی بوجود می آید آن است که چگونه میتوان یک تیم مشاوره حقوقی شبانه روزی را پیدا کنیم که برای ارائه مشاوره انواع طلاق به ما کمک کند؟ برای پاسخ به این چالش اصلی ذهن زوجین میتوان به گروه مجرب و با مهارت وکیل تلفنی اشاره کرد. اگر شما می خواهید که شماره بهترین وکیل تهران را داشته باشید و برایتان مهم است که از مزایای مکالمه با وکیل آنلاین کمک بگیرید و مشاوره حقوقی ویژه تلفنی به شما ارائه شود، همین الان می توانید در هر زمان و مکانی که هستید با گروه وکیل تلفنی 24 ساعته شبانه روزی تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید؛ وکیل تلفنی ارزان در هر زمان و مکان می تواند به سوالات حقوقی شما پاسخ دهد.

 

 

رابطه زود انزالی مرد با حق طلاق همسر او
محکم ترین دلایل طلاق که دادگاه حق طلاق را فوراً صادر می کند
آزار و اذیت روانی زن با شک بی مورد به او
دریافت فوری روش های مطالبه مهریه

 

سوالات متداول

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

طلاق عاطفی باعث کاهش ارتباطات روحی، جنسی، جسمی، عاطفی بین زوجین می شود. این نوع از طلاق باعث می شود تا فضای خانواده دچار سردی و مشکلات عدیده ای شود، زوج ها احساس بیگانگی کنند و این موضوع دارای اثر بسیار بدی بر روی روح و روان و تربیت کودکان نیز می باشد؛ اعضای خانواده به تدریج تبدیل به کسانی می شوند که همانند یک هم خانه و هم اتاقی مجبور به تحمل یکدیگر هستند.مواردی که باعث طلاق عاطفی می شود: درك نكردن صحيح از رفتار و گفتار يكديگر. نداشتن شناخت كافي از روحيات طرف مقابل. بي ‌علاقگي و سردي نسبت به شريك زندگي. وقت نگذاشتن زوجین برای همدیگر عدم تامین نیازهای عاطفی. عدم همدلی و همراهی. نارضایتی جنسی. بی اعتمادی نسبت به هم در زندگی زناشویی عدم احساس مسئولیت مرد عدم تعادل روحی هرکدام از زوجین. لذا در مورد طلاق عاطفی زوجین کم کم نسبت به هم سرد شده و هرکدام متاسفانه بدنبال شخص ثالثی می گردند که به آنها آرامش دهد که نه تنها آرامش نمیگیرند بلکه باعث به هم ریختن زندگی آنها هم خواهد شد منهای موارد خلاف قانون و شرع که شاید منجر به آن گردند. در مواردی وجود دارد که فرد پس از طلاق عاطفی تمایلی برای ازدواج دیگر و تشکیل خانواده ندارد و ترس این دارد که نکند این مورد هم مثل قبلی باشد و قس علی هذا
با سلام و عرض ادب،در جامعه امروزی به دلیل وجود مشکلات فراوان اعم‌از اقتصادی ،فرهنگی و غیره و مشغله ذهنی و درگیریهای فیزیکی زوجین موجب از هم گسیختگی و آسیب جدی بنیان خانواده شده به نحوی که به صورت فراوان شاهد هم خانه بودن زن و مرد هستیم و عملا هیچ رابطه احساسی و عاطفی و حتی زناشویی بین زوجین وجود ندارد.النهایه این معضلات باعث مراجعه افراد به قانون و درخواست طلاق میگردد.کاربران عزیز جهت کسب مشاوره خانوادگی میتوانند به سایت وکیل تلفنی مراجعه و اطلاعات لازم را از وکلای متخصص امر دریافت نمایند.با احترام_فاطمه سلیمانی
سلام و وقت بخیر مطالب بسیار جالب ودقیق عنوان شده اند وکاملا به روز هستند مسئله طلاق عاطفی یکی از شایع ترین مسائل خانواده جامعه امروز ماست که اسیب های زیادی هم به خود افراد وهم فرزندانشون خواهد زد به نظرم با اگاهی ها ی لازم در این موارد از بسیاری از خطرها جلوگیری میشود خیلی عای بود خدا قوت
رابطه ضعیف در ارتباط عاطفی زن و شوهر به سردی روابطی که یک زوج می توانند با هم داشته باشند منجر می شود، مانند رابطه روحی، جسمی، عاطفی و حتی کلامی، وجود این مشکل در یک رابطه باعث بی مهری و کم شدن محبت در خانواده و در نتیجه طلاق عاطفی می شود. زوج ها در بیگانگی کلمات و احساس یکدیگر گم شده اند و فقط برای هم حکم یک مصاحب که به او عادت کرده اند را دارند این افراد از لحاظ روحی و جسمی از یکدیگر فاصله می گیرند و مرزهایی را برای همدیگر مشخص کرده اند و هر کدام در خلوت و افکار خود دیگری را متهم می کنند و دنبال مقصر هستند، درک نکردن صحیح رفتار و گفتار یکدیگر، نداشتن شناخت کافی از روحیات طرف مقابل و عاقبت بی علاقگی و سردی نسبت به شریک زندگی خود، دست به دست هم می دهد تا یک طلاق عاطفی را در زندگی زوج ها به وجود بیاورد. هیچ آمار دقیق از میزان وجود طلاق عاطفی در دست نیست ولی می توان به جرات گفت آمار طلاق عاطفی در کشور ما از طلاق قانونی بیشتر است. علل و عوامل به وجود آمدن طلاق عاطفی چیست؟ طلاق عاطفی طلاق عاطفی معمولاً از شکایت و گله گذاری زوج ها نسبت به هم شروع می شود، انتظاراتی که به زبان آورده می شود ولی تحقق نمی یابد. در واقع طرفین این رابطه به نیازها و خواسته های دیگری اهمیت نمی دهند طوری که انگار زن و شوهر یکدیگر را می بینند ولی صدای هم را نمی شوند و به وجود یکدیگر تنها عادت کرده اند. مانند کتابی که بارها آن را خوانده اند و دیگر از خواندن آن لذت نمی برند. این مرحله آغازین شروع طلاق عاطفی است. در مرحله بعد نزاع و دعوا میان دو طرف رخ می دهد و انتظاراتی که قبلاً به آرامی مطرح می شد حالا با فریاد و داد و بیداد بیان می شود و آرامش و عشق ابتدای رابطه جای خود را به خشم می دهد. فردی که دچار طلاق عاطفی شده است به خود و سلامت فردی و اجتماعی خود بی توجه می شود و حتی به سلامت دیگر افراد خانواده نیز اهمیت کمتری می دهد وظایف خود را به درستی انجام نمی دهد و مسئولیت های خود را در مقابل دیگر افراد خانواده به سردی و بی هیچ میل و رغبتی انجام می دهد.
با سلام و احترام خدمت همگی بزرگواران، رابطه ی تضعیف شده ی زناشویی بین زوجین دارای پیامدهای بسیار ناگواری همچون جدایی و طلاق است. طلاق فکری، طلاق روحی و حتی طلاق کلامی نیز از نمونه ها و مصداق های بارز طلاق عاطفی هستند. بنابر این بیشتر متخصصان و مشاوران حقوق خانواده توصیه می کنند که در صورت مشاهده ی هر یک از این علائم در ارتباطات زناشویی بهتر است در همان ابتدا با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه از ادامه ی آن جلوگیری کنید. ضرر طلاق عاطفی بر کودکان نیز وارد می شود و نمی توان از آسیب آن به کودکان جلوگیری کرد.بسیاری از افراد مدعی هستند که با وجود مشکلات روزانه و متعددی که دارند و حجم گسترده ای از کارها و وظایف روزانه ی آنها این اجازه را به آنان نمی دهد که برای استفاده از مشاوره حقوقی فوری اقدام کنند و مانع از پیشروی مبحث طلاق عاطفی شوند. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی با دارابودن وکلای مجرب و متخصص این امکان را برای تمام همسران بوجود آورده است که در هر زمان و مکان و موقعیتی که هستند از مزایای مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کنند. امید است این راه، همچنان ادامه دار و مثمر ثمر واقع گردد.
سلام وقت همگی بخیر .. طلاق عاطفی زمانی اتفاق می‌افتد که زن و مرد در کنار هم به سردی زندگی می کنند ولی تقاضای طلاق قانونی نمی‌کنند. داشتن فرزند یا دیدگاه منفی جامعه به طلاق می‌تواند دلیل عدم طلاق قانونی باشد. طلاق عاطفی در واقع اوج نادیده گرفتن زن و مرد در زندگی مشترک است. وقتی هر دو نسبت به هم بی‌تفاوت زیر یک سقف زندگی می‌کنند. هیچ آمار دقیق از میزان وجود طلاق عاطفی در دست نیست ولی می توان به جرات گفت آمار طلاق عاطفی در کشور ما از طلاق قانونی بیشتر است.
طلاق عاطفی زمانی اتفاق می‌افتد که زن و مرد در کنار هم به سردی زندگی می کنند ولی تقاضای طلاق قانونی نمی‌کنند. داشتن فرزند یا دیدگاه منفی جامعه به طلاق می‌تواند دلیل عدم طلاق قانونی باشد. طلاق عاطفی در واقع اوج نادیده گرفتن زن و مرد در زندگی مشترک است. وقتی هر دو نسبت به هم بی‌تفاوت زیر یک سقف زندگی می‌کنند رابطه ضعیف در ارتباط عاطفی زن و شوهر به سردی روابطی که یک زوج می توانند با هم داشته باشند منجر می شود، مانند رابطه روحی، جسمی، عاطفی و حتی کلامی، وجود این مشکل در یک رابطه باعث بی مهری و کم شدن محبت در خانواده و در نتیجه طلاق عاطفی می شود. زوج ها در بیگانگی کلمات و احساس یکدیگر گم شده اند و فقط برای هم حکم یک مصاحب که به او عادت کرده اند را دارند این افراد از لحاظ روحی و جسمی از یکدیگر فاصله می گیرند و مرزهایی را برای همدیگر مشخص کرده اند و هر کدام در خلوت و افکار خود دیگری را متهم می کنند و دنبال مقصر هستند، درک نکردن صحیح رفتار و گفتار یکدیگر، نداشتن شناخت کافی از روحیات طرف مقابل و عاقبت بی علاقگی و سردی نسبت به شریک زندگی خود، دست به دست هم می دهد تا یک طلاق عاطفی را در زندگی زوج ها به وجود بیاورد.برای ارتباط با وکیل متخصص خانواده حتما با موسسه وکیل تلفنی ارتباط بگیرید
سلام و عرض ادب از بابت اینکه چنین اطلاعات مفیدی در اختیار قرار میدهید و به مسائلی اشاره میکنید که بسیار برای جوانان کاربردی است، بسیار سپاسگزارم. دوست صمیمی من مدتها درگیر پرونده طلاق بود و از ابتدا با مشاورین شما در ارتباط بود. انصافا از ابتدای کار تا انتهای پرونده همراه بودند و بسیار دوستانه و دلسوزانه او را هدایت و راهنمایی کردند. از این موضوع به بعد من هم برای هر اقدامی که تبعات قانونی خواهد داشت، حتما از مشاوربن شما کمک میگیرم. موفق و پیروز باشید
با سلام خدمت مجموعه وکیل تلفنی .رابطه ی تضعیف شده ی زناشویی بین زوجین دارای پیامدهای بسیار ناگواری همچون جدایی و طلاق است. طلاق فکری، طلاق روحی و حتی طلاق کلامی نیز از نمونه ها و مصداق های بارز طلاق عاطفی هستند و نمی توان منکر آنان شد. بنابر این بیشتر متخصصان و مشاوران حقوق خانواده توصیه می کنند که در صورت مشاهده ی هر یک از این علائم در ارتباطات زناشویی بهتر است در همان ابتدا با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه از ادامه ی آن جلوگیری کنید.اینجانب فریبرز ذوالفقاری اماده مشاوره تکمیلی هستم

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی