موسسه وکیل تلفنی

 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۳۹:۳۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • وکیل صلاح محمودی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۸:۴:۲۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۶:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۳۰:۲۱ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • محمد رضا جعفری محمد رضا جعفری گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۸:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۰:۵۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۵۹:۲۷ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • غلامرضا بهنامی غلامرضا بهنامی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۴۹:۱۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
 • نوید مرادی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲۸:۳ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

مشاوره حقوقی طلاق عاطفی

در طی سال های اخیر به وضوح شاهد افزایش آمار طلاق بودیم و متاسفانه بر اساس آمار و اطلاعات بدست آمده می توان گفت که این میانگین هنوز هم روند صعودی دارد و بسیاری از کارشناسان و متخصصان به دنبال عامل اصلی این موضوع هستند. یکی از اصلی ترین عواملی که می توان برای طلاق رسمی به ان اشاره کرد، موضوعی به نام طلاق عاطفی است.

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

emotional divorce

راهکار حقوقی فوری حل طلاق عاطفی و شکست عشقی وخیم

 

"اینکه دیگر نمی توانید همسرتان را درک کنید و با او ارتباط داشته باشید، فقط مشکل شما نیست، بلکه امروزه با توجه به افزایش مشکلات فقر مالی و فرهنگی در ایران این موضوع در بیش از 75% خانواده های ایرانی وجود دارد، و از این میان تا کنون 15% آنها به طلاق رسمی انجامیده است و درصد باقی مانده نیز فقط به خاطر فرزندان و آبرویشان طلاق نمی گیرند، بهترین راهکار برای حل این مشکل هرگز به ذهن شما نخواهد رسید، مگر با یک مشاوره با وکیل خانواده کاردان در این امر که با مشاوره های خود جلوی پاشیده شدن بسیاری از زندگی ها را گرفته است؛ برای مشاوره با او تصویرک زیر را لمس کنید"

 

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

رابطه ی تضعیف شده ی زناشویی بین زوجین دارای پیامدهای بسیار ناگواری همچون جدایی و طلاق است. طلاق فکری، طلاق روحی و حتی طلاق کلامی نیز از نمونه ها و مصداق های بارز طلاق عاطفی هستند و نمی توان منکر آنان شد. بنابر این بیشتر متخصصان و مشاوران حقوق خانواده توصیه می کنند که در صورت مشاهده ی هر یک از این علائم در ارتباطات زناشویی بهتر است در همان ابتدا با استفاده از مشاوره حقوقی پیشگیرانه از ادامه ی آن جلوگیری کنید. حقیقت این موضوع بسیار تاسف آور است که ضرر طلاق عاطفی بر کودکان نیز وارد می شود و نمی توان از آسیب آن به کودکان جلوگیری کرد.

شاید اکنون بسیاری از زوجین مدعی شوند که با وجود مشکلات روزانه و متعددی که دارند و حجم گسترده ای از کارها و وظایف روزانه ی آنها این اجازه را به آنان نمی دهد که برای استفاده از مشاوره حقوقی فوری اقدام کنند و مانع از پیشروی مبحث طلاق عاطفی شوند. مرکز مشاوره حقوقی تلفنی و 24 ساعته این امکان را برای تمام همسران بوجود آورده است که در هر زمان و مکان و موقعیتی که هستند از مزایای مشاوره تلفنی حقوقی با وکیل استفاده کنند. بنابراین اگر شما شاغل هستید یا خانه دار و ... به راحتی می توانید در صورت مشاهده ی هرگونه علائم طلاق عاطفی با مشاور حقوقی، سریع تماس بگیرید از راهکارحقوقی تلفنی برای رفع چنین مشکلاتی استفاده کنید.

 

طلاق عاطفی چیست و چه عواملی موجب آن می شوند؟

 

emotional divorce online surways

حل آنلاین و تلفنی مشکلات زناشویی و خانوادگی به صورت 24 ساعته

 

طلاق عاطفی مسئله ای است که امروزه در تمامی نقاط جهان، بسیاری از خانواده ها درگیر آن هستند و با آن دست و پنجه نرم می کنند. این نوع طلاق باعث کاهش ارتباطات روحی، جنسی، جسمی، عاطفی و حتی گفتاری و... می شود. توجه داشته باشید که این نوع از طلاق باعث می شود تا فضای خانواده دچار سردی و مشکلات فراوانی شود، زوج ها احساس بیگانگی کنند و این موضوع دارای اثر بسیار بدی بر روی روح و روان و تربیت کودکان نیز می باشد؛ چرا که اعضای خانواده به تدریج تنها تبدیل به کسانی می شوند که همانند یک هم خانه و هم اتاقی مجبور به تحمل یکدیگر هستند. عامل طلاق عاطفی به موارد بسیار زیاد مربوط می شود که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم:

 

 1. درك نكردن صحيح از رفتار و گفتار يكديگر.

 2. نداشتن شناخت كافي از روحيات طرف مقابل.

 3. بي ‌علاقگي و سردي نسبت به شريك زندگي.

 4. وقت نگذاشتن زوجین برای یکدیگر.

 5. توجه بیش از حد به موارد و چالش های خارج از محیط خانه و... .

 6. عدم تامین نیازهای عاطفی.

 7. بی‌توجهی.

 8. مشکلات ارتباطی.

 9. انتخاب نادرست همسر.

 10. عدم همدلی و همراهی.

 11. رفتارهای خشونت آمیز.

 12. عدم گذران وقت با یکدیگر.

 13. نارضایتی جنسی.

 14. بی اعتمادی.

 15. عدم احساس مسئولیت مرد

 16. عدم تعادل روحی.

 

جالب است بدانید که نمیتوان به صورت قطعی و صد در صد آمار طلاق عاطفی را مشخص کرد؛ اما از آنجایی که بسیاری از طلاق های قانونی نیز در نتیجه ی طلاق عاطفی بوجود می آیند، میتوان به خوبی به این نکته اشاره کرد که طلاق عاطفی روز به روز درحال افزایش است و خطر آن تمام خانواده ها را تهدید می کند.

بنابراین تنها راه مبارزه با طلاق عاطفی آن است که از مشاوره حقوقی در هر زمان و مکانی که احساس کردید دچار مشکل با همسر خود شده اید، استفاده کنید. مرکز مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی این امکان را برای تمام بانوان و  بوجود آورده است تا به راحتی بتوانند مسائل حساس را با مشورت وکیل زن مورد حل و بررسی قرار دهند و از راهکار حقوقی 24 ساعته استفاده کنند. ناگفته نماند که آقایان نیز می توانند برای دریافت راهکار حقوقی آنلاین از مزایای مشورت با وکیل مرد بهره ببرند و برای پرسیدن سوال حقوقی آنلاین، خودشان وکیل مورد نظرشان را انتخاب کنند.

 

چرا طلاق عاطفی بدتر از طلاق های دیگر است؟