موسسه وکیل تلفنی

 • مریم قاسمی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۴:۵۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل بهرنگ محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۵۴:۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱:۲۶:۵۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۷:۲۹ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۵:۴۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۴۳:۲۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • تسویه مالی مشاورین و وکلا گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۰:۳۸:۶ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل ملیکا محبوبی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۰:۶:۵ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۳
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۲۲:۲۹:۴۸ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
 • زینب نظرپور زینب نظرپور گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۲۲:۲۰:۱۴ تاریخ ۱۴۰۰/۱/۲۲
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فرزند

مشاوره حقوقی فرزند

مشاوره حقوقی فرزند درهم تنیده با موضوعات بسیاری از جمله حقوق خانواده، حقوق کودک، حق طلاق، حق حضانت فرزند و... می ­باشد؛ اخذ مشاوره حقوقی فرزند با توجه به موارد فوق، ضرورتی جدی است، چراکه این مسائل دارای آثار بلند مدت بسیاری هستند که در زندگی فرزند و والدین و حتی اطرافیان تاثیر بسزایی خواهند داشت؛ با ما همراه باشید تا تمامی این موارد را با هم بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل خانواده، در خصوص یکی از رایج ترین مسائل مرتبط با فرزند

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
درخواست مشاوره حقوقی (خط ویژه شش رقمی) ۰۲۱-۴۷۶۲۵۹

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 15.000 هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25.000 هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 35.000 هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 45.000 هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60.000 هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 100.000 هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید

 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری بیش از 1000 وکیل مجرب و متخصص در تمامی زمینه ها من جمله "تمامی امور مرتبط با فرزند" از سراسر کشور با مدیریتی نوین آماده ارائه مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی تلفنی و پذیرش حضوری دعاوی توسط وکلای مجرب پایه یک دادگستری می باشد. ما برای کاهش هزینه های شما راهکارهای ویژه ایی اندیشیده ایم. با مشاوره های حقوقی ما و کمی تامل می توانید وکیل خودتان باشید"

 

 

در چه مواردی می­ توانم برای فرزندم مشاوره حقوقی بگیرم؟

 

legal advice for child

وکیل اخذ حضانت فوری به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

کودکان، گوهران معنابخش زندگی هستند؛ تاثیر سلامت روح و روان و جسمشان در حیات حال و آینده­ آنان و جامعه­ امری بدیهی است.

طبق اعلامیه جهانی و کنوانسیون حقوق کودک؛ کودکان بایستی در شرایطِ رفاهِ زیستی، روانی، اجتماعی، فرهنگی، محبت و تفاهم و توجه، حتی ­الامکان تحت سرپرستی و مراقبت والدین، در فضای امنیت اخلاقی و مادی پرورش یابند.

اخذ مشاوره حقوقی فرزند، در خصوص موارد فوق­ الذکر و زمانیکه حقوق کودک دستخوش تضییع ­باشد، مطرح می­ گردد؛ مانند طلاقِ والدین، اعتیاد در خانواده، کودک آزاری و ممانعت از دیدار او با والدین و... .

 

مشاوره حقوقی گرفتنِ حضانت فرزند به دلیل اعتیاد پدر به الکل و مواد

اعتیاد از مواردی است که علاوه بر ورود ضرر به کیان خانواده، بیشترین ورود آسیب و زیان را برای کودکان همراه خواهد داشت؛ اعتیاد پدر یا مادر یا یکی از اعضای خانواده، شرایط زیستی کودک را به کلی دگرگون و متزلزل می ­نماید.

سرپرست هشیار، کسی است که برای حفظ صحت فرزندش از هر لحاظ نهایت تلاش را نموده و اولین قدم او یافتن راهکارهای حقوقی برای پاسخ به سوالات حقوقی مرتبط با شرایط و مشکلات کودک خواهد بود.

مشاوره حقوقی فرزند امکانی فراهم می ­آورد تا در مواردی که طلاق والدین ناشی از اعتیاد در خانواده و مسائل همراه آن باشد، بتوان از مسیر حقوقی چاره­ جویی نمود و حضانت فرزند را به سرپرست آگاه و صالح­ تر برای کودک، واگذار نمود.

شناسایی مسیر قانونی برای سلب حضانت از والدینی که به علت اعتیاد، صلاحیت سرپرستی فرزندان را ندارند تنها با مشاوره حقوقیِ فرزند، میسر می­ گردد.

با توجه به اینکه طبق قوانین ایران، پدر ولی قهری فرزند محسوب می­ گردد و در صورت اعتیاد او به الکل یا سایر مواد مخدر، چه شرایطی برای حضانت او از فرزند یا گرفتن فرزند از او محتمل و ممکن خواهد بود، مشاوره حقوقی فرزند از کارشناسانی متبحر و کاردان که از جزئیات قانونی به خوبی آگاه هستند، مطمئنا بهترین راهکار و اقدامی پیشگیرانه از عواقب ناخواسته خواهد بود.

با بهره ­گیری از انواع مشاوره حقوقی که به صورت تلفنی، آنلاین و بسیار کم ­هزینه و ارزان ارائه می­ گردد، می ­توان جهت پرسش و پاسخ فوری حقوقی، با بهترین وکیل متخصص مشورت نمود.

 

گرفتن حضانت فرزند به دلیل ظلم و کتک خوردن از نامادری یا ناپدری

 

سلب حضانت فرزند به فوری ترین روش ممکن

 

طبق ماده 2 قانون حمایت از کودک و نوجوان، هر نوع اذیت و آزار کودک که منجر به ورود صدمه‌ جسمانی، روانی - اخلاقی به او گردد و سلامت جسم یا روان او را مخاطره اندازد، ‌ممنوع است.

با وقوع طلاق و تعیین حضانت کودک، شرایط حقوقی او در صورت ازدواجِ مسئولِ حضانت، متحول خواهد شد؛ بخصوص زمانیکه ازدواجِ والد همراه با آزار نامادری یا آزار ناپدری باشد.

ناپدری یا نامادری که به هر طریقی مرتکب ورود آسیب روانی، جسمانی یا اخلاقی به کودک شده باشد، طبق ماده 4 همان قانون مجرم بوده و به حبس یا جزای نقدی محکوم خواهد شد.

طبق ماده 7 این قانون، تادیب متعارف کودک توسط والدین، اولیای قانونی یا سرپستان او، مستثنی شده است؛ بنابراین ناپدری و نامادری از شمول این قانون خارج بوده و تنبیه آنان جرم محسوب می­ شود. کودک آزاری از جمله جرائم عمومی است که احتیاج به شاکی خصوصی ندارد.

طبق ماده 1169 قانون مدنی، پس از 7 سالگی با بروز اختلاف راجع به حضانت، حضانت طفل با رعایت‌ مصلحتِ کودک، به تشخیص دادگاه است. پس از تعیین حضانت، طبق ماده 1179 قانون مدنی، چنانچه تادیب و صدمه غیر متعارفی به کودک وارد آید، مسئول حضانت، مصلحت کودک را رعایت ننموده و به تشخیص دادگاه حضانت از او سلب می­ گردد.

طبق ماده 54 قانون حمایت خانواده، چنانچه مسئول حضانتِ کودک (از انجام تکالیف مقرر خودداری نماید) یا مانع از ملاقات طفل با ذیحقان شود، محکوم می­گردد.

چنانچه یکی از والدین، بنابر دلایل قانونی و موارد فوق، خواهان اخذ حضانت باشد؛ بایستی به دادگاه محل اقامت طفل، دادخواست خود را همراه با دلایل و مستندات قانونی ارائه داده و با صلاحدید دادگاه، حضانت از والدِ خاطی سلب و طبق مصلحت کودک به والد دیگر منتقل می ­گردد.

 

گرفتن حضانت فرزند به دلیل دلتنگی او

سلب حضانت، یا در قالبِ موانع حضانت، با بروز انحطاط اخلاقی والدین، جنون والدین، کفر والدین، ازدواج مجدد مادر) و یا در قالب سقوط حضانت با اثبات موارد زیر ممکن می گردد: 

 

 1. اعتیاد زیان‌آور به الکل، مواد مخدر و قمار.

 2. اشتهار به فساد اخلاق و فحشاء.

 3. ابتلا به بیماری­ های روانی با تشخیص پزشکی قانونی.

 4. سوء استفاده از طفل یا اجبار او به ورود در مشاغل ضد اخلاقی، مانند فساد و فحشاء، تکدی‌گری و قاچاق.

 5. تکرار ضرب و جرح، خارج از حد متعارف.

 

طبق قانون مدنی و قانون حمایت خانواده، راجع به حضانت، چنانچه والدی مانع از دیدار و قرار ملاقات­ های والد دیگر با فرزند شود (که منجر به دلتنگی او نیز می­ گردد)، خلاف قوانین بوده و سبب سلب حضانت از او می ­گردد؛ بنابراین دلیل گرفتن حضانت در دادگاه بایستی منطبق بر موارد فوق باشد.

 

آیا دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل خانواده، بر آینده فرزندم تاثیر­گذار است؟