موسسه وکیل تلفنی

  • ف احمدی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۳:۱۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • Morteza Dorosti گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۶:۲:۱۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • محمد مصطفائی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۳:۱۰:۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • مهسا عطار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵:۲۶ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • اعظم گیوه‌کی گرامی : سوال حقوقی شما در حال بررسی توسط وکیل می باشد ساعت ۱۲:۲۴:۳۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۰:۲۵:۵۸ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • وکیل علیرضا محمدی گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۹:۴۹:۲۱ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۸
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۲۳ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
  • حمید رازانی گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۵:۱۹ تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۷
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی فرزند

مشاوره حقوقی فرزند

مشاوره حقوقی فرزند درهم تنیده با موضوعات بسیاری از جمله حقوق خانواده، حقوق کودک، حق طلاق، حق حضانت فرزند و... می ­باشد؛ اخذ مشاوره حقوقی فرزند با توجه به موارد فوق، ضرورتی جدی است، چراکه این مسائل دارای آثار بلند مدت بسیاری هستند که در زندگی فرزند و والدین و حتی اطرافیان تاثیر بسزایی خواهند داشت؛ با ما همراه باشید تا تمامی این موارد را با هم بررسی نماییم.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل خانواده، در خصوص یکی از رایج ترین مسائل مرتبط با فرزند

 

"در جدول زیر چارت های اقتصادی ویژه شرایط کرونا برای ملاقات تلفنی با وکیل در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است تا به جای مراجعه به وکیل با او تماس بگیرید و به علت کرونا از احقاق حقوق خود باز نمانید"

 
Legal Advice Through whatsapp
رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

برای اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و دریافت ارزان ترین مشاوره تلفنی فوری و 24 ساعته با سرشناس ترین وکلای متخصص در ایران، تصویرک زیر را لمس نمایید.

 

legal chart button

 

چارت های اقتصادیِ هزینه ی مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) 
۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 25000هزار تومان
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 40000هزار تومان
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 60000هزار تومان
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 80000هزار تومان
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120000هزار تومان
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250000هزار تومان
پرداخت آنلاین و رزرو مشاوره حقوقی تلفنی فوری

*توجه*

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از 5 دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

whatsapp button

 

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه به خط شما تماس حاصل می کند.

مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان کلیک کنید
 

"البته ناگفته نماند که سریع ترین راه برای فهمیدن معتبر بودن سایت و وکلای مشغول به کار در آن، می توانید به انتهای صفحه اول هر سایت بروید و با مشاهده نماد اعتماد سایت با خیال راحت از مشاوره حقوقی فوری وکلای عضو در سایت استفاده کنید"

 

توجه: تمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.
 

توجه: در صورتیکه در خارج از کشور اقامت دارید می توانید از همکاران ما در خارج از کشور کمک بگیرید و با آنها تماس برقرار کنید.

 

"موسسه وکیل تلفنی با به کارگیری بیش از 1000 وکیل مجرب و متخصص در تمامی زمینه ها من جمله "تمامی امور مرتبط با فرزند" از سراسر کشور با مدیریتی نوین آماده ارائه مشاوره حقوقی رایگان، مشاوره حقوقی تلفنی و پذیرش حضوری دعاوی توسط وکلای مجرب پایه یک دادگستری می باشد. ما برای کاهش هزینه های شما راهکارهای ویژه ایی اندیشیده ایم. با مشاوره های حقوقی ما و کمی تامل می توانید وکیل خودتان باشید"

 

 

در چه مواردی می­ توانم برای فرزندم مشاوره حقوقی بگیرم؟

 

legal advice for child

وکیل اخذ حضانت فوری به صورت آنلاین و 24 ساعته

 

کودکان، گوهران معنابخش زندگی هستند؛ تاثیر سلامت روح و روان و جسمشان در حیات حال و آینده­ آنان و جامعه­ امری بدیهی است.

طبق اعلامیه جهانی و کنوانسیون حقوق کودک؛ کودکان بایستی در شرایطِ رفاهِ زیستی، روانی، اجتماعی، فرهنگی، محبت و تفاهم و توجه، حتی ­الامکان تحت سرپرستی و مراقبت والدین، در فضای امنیت اخلاقی و مادی پرورش یابند.

اخذ مشاوره حقوقی فرزند، در خصوص موارد فوق­ الذکر و زمانیکه حقوق کودک دستخوش تضییع ­باشد، مطرح می­ گردد؛ مانند طلاقِ والدین، اعتیاد در خانواده، کودک آزاری و ممانعت از دیدار او با والدین و... .

 

مشاوره حقوقی گرفتنِ حضانت فرزند به دلیل اعتیاد پدر به الکل و مواد

اعتیاد از مواردی است که علاوه بر ورود ضرر به کیان خانواده، بیشترین ورود آسیب و زیان را برای کودکان همراه خواهد داشت؛ اعتیاد پدر یا مادر یا یکی از اعضای خانواده، شرایط زیستی کودک را به کلی دگرگون و متزلزل می ­نماید.

سرپرست هشیار، کسی است که برای حفظ صحت فرزندش از هر لحاظ نهایت تلاش را نموده و اولین قدم او یافتن راهکارهای حقوقی برای پاسخ به سوالات حقوقی مرتبط با شرایط و مشکلات کودک خواهد بود.

مشاوره حقوقی فرزند امکانی فراهم می ­آورد تا در مواردی که طلاق والدین ناشی از اعتیاد در خانواده و مسائل همراه آن باشد، بتوان از مسیر حقوقی چاره­ جویی نمود و حضانت فرزند را به سرپرست آگاه و صالح­ تر برای کودک، واگذار نمود.

شناسایی مسیر قانونی برای سلب حضانت از والدینی که به علت اعتیاد، صلاحیت سرپرستی فرزندان را ندارند تنها با مشاوره حقوقیِ فرزند، میسر می­ گردد.

با توجه به اینکه طبق قوانین ایران، پدر ولی قهری فرزند محسوب می­ گردد و در صورت اعتیاد او به الکل یا سایر مواد مخدر، چه شرایطی برای حضانت او از فرزند یا گرفتن فرزند از او محتمل و ممکن خواهد بود، مشاوره حقوقی فرزند از کارشناسانی متبحر و کاردان که از جزئیات قانونی به خوبی آگاه هستند، مطمئنا بهترین راهکار و اقدامی پیشگیرانه از عواقب ناخواسته خواهد بود.

با بهره ­گیری از انواع مشاوره حقوقی که به صورت تلفنی، آنلاین و بسیار کم ­هزینه و ارزان ارائه می­ گردد، می ­توان جهت پرسش و پاسخ فوری حقوقی، با بهترین وکیل متخصص مشورت نمود.

 

گرفتن حضانت فرزند به دلیل ظلم و کتک خوردن از نامادری یا ناپدری