موسسه وکیل تلفنی

 • سحر خداوردی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۳ تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۱:۸:۷ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱
 • وکیل فریبرز ذوالفقاری گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۲:۲۹:۳۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۰
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۸:۳۶ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۵:۲۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۲:۴۵ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • وکیل محمد جواد شيخي گرامی : پاسخ حقوقی شما ارسال شد ساعت ۱۳:۵۱:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۹
 • آرمیا هوشیار گرامی : پرونده حقوقی شما با موفیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۹:۴۸:۴ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۸:۷:۴۸ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
 • شقایق نجمی شقایق نجمی گرامی : سوال حقوقی شما با موفقیت توسط اپراتور تائید شد ساعت ۱۷:۵۱:۳۰ تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۸
انجمن وکیل تلفنی

مشاوره حقوقی 9099070767

مشاوره حقوقی 9099070767

مشاوره حقوقی 9099070767، در زمره خدمات حقوقی و مشاوره ه­ایی است که توسط موسسه حقوقی وکیل تلفنی، به جهت افزایش حداکثری رفاه هم ­میهنان گرامی و سهولت دسترسی ایشان به کارشناسان و مشاوران حقوقی در نظر گرفته است؛ بسیاری از هم ­میهنان ارجمند، مکرراً خواستار برخورداری از امکان تجربه مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته با وکیل پایه یک دادگستریِ متخصص در زمینه مسائل و مشکلات حقوقی خود بوده ­اند و به همین سبب موسسه حقوقی وکیل تلفنی اقدام به ایجاد اپراتور مشاوره حقوقی 9099070767 نمود تا اپراتور مزبور، افراد متقاضی را به مشاوره دهندگان گوناگون در زمینه تخصصی مدنظر ایشان وصل نموده و ارتباط برقرار نماید؛ حال امروزه، آحاد جامعه می توانند به صورت 24 ساعته به این اپراتور متصل شده و ارزان ترین مشاوره تلفنی با وکیل متخصص در مشکل حقوقی شان را تجربه نمایند؛ از این روست که ما در ادامه این مقاله به معرفی خدمات حقوقی این اپراتور و نحوه ارتباط با آن خواهیم پرداخت، اما قبل از آن به شما پیشنهاد می کنیم که ویدئوی یکی دقیقه این زیر را مشاهده فرمایید.

 

سخنان یکی از بانوان وکیل ما در خصوص مشاوره حقوقی تلفنی

 

 

رزرو مشاوره حقوقی تلفنی شبانه روزی 02147625900

مشاوره حقوقی تلفنی با برترین وکلای دادگستری

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت 
۵ دقیقه
50.000 تومان
۱۰ دقیقه
100.000  تومان
۱۵ دقیقه
120.000 تومان
۲۰ دقیقه
200.000  تومان
۳۰ دقیقه
250.000  تومان
۱ ساعت
350.000 تومان
مشاوره حقوقی حضوری 500.000 تومان
مطالعه اوراق پرونده همراه با 5 دقیقه مشاوره با وکیل 150.000 تومان
نگارش نامه ها و درخواست های اداری  300.000 تومان
محاسبه فوری دیه توسط وکیل  100.000 تومان 
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز توسط وکیل  50.000 تومان
مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان

در صورت تمایل می توانید مبلغ مورد نظر خود را به شماره کارت 6219861069798741 به نام خانم آناهیتا توکلی واریز نمایید و  اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا وات ساپ نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

 

توجهتمامی مواردی که در این صفحه ذکر شده اند مطابق با قوانین حاکم بر کشور بوده و این مطالب به هیچ عنوان با مطالب وزارت دادگستری کل کشور مغایرتی ندارد؛ لذا با خیال راحت به خواندن مطالب ادامه دهید.

 

مشاوره حقوقی با پیش شماره 909 توسط چه کسانی ارائه می ­شود؟

 

legal advice with 909 pre number

مشاوره تلفنی 909 برترین وکلای پایه یک دادگستری در تمامی زمینه ها

 

مشاوره حقوقی 9099070767، توسط وکلای پایه یک دادگستری ارائه می­ شود؛ وکلای مذکور، واجد صلاحیت­ های تجربی و مهارتیِ تخصصی در امور مختلف حقوقی هستند که کارآزمودگی و قابلیت ­های خود را در پرونده ­های متنوع اثبات نمودند و هم ­اکنون در مجموعه حقوقی وکیل تلفنی حضور و همکاری داشته و با ارائه انواع مشاوره حقوقی فوری و 24 ساعته، از آمادگی کامل در پاسخگویی به طرح هرگونه پرسش و پاسخ فوری حقوقی توسط مراجعین گرامی مجموعه وکیل تلفنی را برخوردار هستند.

توجه: به اختصار، وکیل 909، متخصص و کارشناسی حقوقی است که مشاوره ­های حقوقی مدنظر افراد را به ارزان­ترین قیمت ممکن و در عین حال، ضمن بهره­مندی از حداکثر ویژگی کیفیِ تخصصی و تجربی ارائه می­ نماید.

بنابراین به منظور برخورداری از مشاور و وکیل تلفنی ارزان و تضمینی، صِرف ارتباط با اپراتور مشاوره حقوقی 9099070767، کفایت خواهد نمود.

 

آیا مشاوره حقوقی تلفنی 909 اقساطی است؟

 

بله؛ مراحل برخورداری از مشاوره حقوقی 9099070767، بدین شرح است که چنانچه شما سروران گرامی، هم­اکنون بنابر شرایطی (عدم امکان پرداخت فوری و عدم امکان پرداخت آنلاین و...)، و یا به هر دلیلی قادر یا موفق به پرداخت وجه مربوط به مشاوره تلفنی 909 قسطی با وکیل مورد نظرتان نگردید، می ­توانید از مشاوره حقوقی مدنظرتان، تماما به صورت نامحدود، بهره ­مند گردیده و مبلغ متعلق به آن را در پایان ماه، بر روی قبض تلفن خود، پرداخت نمایید.

نکته (مهم): لازم به ذکر است، علاوه بر اینکه افراد، امکان اخذ مشاوره تلفنی ارزان و 24 ساعته با وکیل متخصص و کاردان در حوزه مدنظر خود را خواهند داشت، هزینه مربوطه و مبلغ مزبور نیز، بدون در نظر گرفتن هیچ‌گونه نرخ بهره و بسیار ارزان، اندک و مقرون به صرفه خواهد بود.

 

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی 909 چیست؟

 

Benefits of 909 legal advice

شماره تماس فوری 9099070767 با وکیل پایه یک دادگستری

 

مزایای انتخاب مشاوره حقوقی 9099070767 به شرح ذیل است:

 1. مشاوره مذکور، اقساطی است و امکان بهره­مندی از آن بدون متحمل شدن پرداخت آنی وجه مربوطه است.

 

 1. توسط وکلای پایه یک دادگستری و به صورتی تخصصی و با کیفیت تضمینیِ مهارت و تجربه ایشان همراه است.

 

 1. به صورت اورژانسی، 24 ساعته و شبانه­ روزی ممکن است.

 

 1. اپراتور، به ارجاع متقاضی به وکیل متخصص در زمینه امر مدنظر وی، الزام دارد؛ یعنی مسائل حقوقی خانواده را به وکیل متخصص املاک یا قراردادهای مدنی نمی­توان ارجاع داد.

 

 1. بدون نرخ بهره و بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

 

 1. در هر زمان و هر مکان، بدون محدودیت قابل اخذ است. به علاوه می­توانید از وکلای هم­زبان خود نیز مشاوره دریافت نمایید.

 

 1. صِرف دسترسی به ابزار ارتباطات تلفنی، جهت برخورداری از آن کفایت دارد.

 

 1. امکان دسترسی به بیش از 1000 وکیل متخصص در زمینه­ های گوناگون حقوقی را که در مجموعه وکیل تلفنی حضور و همکاری دارند، میسر می­ سازد.

 

 1. و...

 

آیا امکان دریافت مشاوره حقوقی تلفنی رایگان 909 نیز وجود دارد؟

 

whatsapp dowry legal advice

با انتخابِ بهره ­مندی از مشاوره حقوقی 9099070767، در اصل، دیگر هیچ‌گونه ضرورتی به اخذ مشاوره تلفنی رایگان با وکیل متخصص یا دیگر مشاوران رایگان باقی نمی ­ماند؛ چراکه مشاوره مذکور به حدی ارزان و واجد جنبه غیر انتفاعی است که دیگر توجه متقاضیان ارجمند را به پرداخت وجه مربوطه جلب نمی ­سازد و این همان جنبه مقرون به صرفه بودنِ در عین کیفیتِ مشاوره حقوقی 9099070767 است.

زیرا، موسسه حقوقی وکیل تلفنی، یک موسسه غیر انتفاعی است که با هدف افزایش حداکثری دسترسی همگان به خدمات حقوقی و تخصصیِ با کیفیت، تمامی وکلای متخصص ارزان و منصف ایران را در مجموعه خود گِرد هم آورده است و بدین طریق فریضه خدمت، همراه با کیفیت و سهولت در دسترسی و پرداخت هزینه را محقق ساخته است.

نکته: مجموعه وکیل تلفنی در زمینه تمامی موضوعات حقوقی تخصصی، واجد کارگروه­ های و تیم ­های تخصصی مانند تیم بزرگ وصول مطالبات (دریافت طلب) وکیل تلفنی می­ باشد که لزوم توجه به وجود گزینه­ها و امکانات حداکثری و کیفیت ارائه خدمات مذکور را در قیاس با هزینه ­های تعلق گرفته به آن، می­ طلبد.

 

روش­ های دریافت مشاوره حقوقی در وکیل تلفنی چیست؟ آیا به روش ­های آنلاین نیز می ­توان مشاوره داشت؟

 

ways of taking legal advice with 909 number

مشاوره ارزان 9099070767 با وکیل 24 ساعته

 

بله؛ هم­وطنان عزیز و گرامی می­ توانند تمامی مشاوره ­های حقوقی در وکیل تلفنی را به روش ­های تلفنی، آنلاین و یا حتی به روش حضوری با وکلای متخصص پایه یک دادگستری تجربه نمایند.

همان‌گونه که پیش‌تر نیز به آن پرداختیم، در روش مشاوره حقوقی تلفنی، شما از این امکان بهره­مند خواهید بود تا هزینه مربوطه را به صورت اقساطی پرداخت نمایید و مشاوره مدنظرتان را دریافت نمایید.

هم­چنین می ­توانید هزینه مشاوره حقوقی خود را مستقیماً و از طریق درگاه پرداخت آنلاین و یا به طریق کارت به کارت، بپردازید و وکیل متخصص نیز در اسرع وقت و ظرف مدت کمتر از 3 دقیقه با شما ارتباط برقرار خواهد نمود.

این ارتباط نیز به روش­ های مختلفی اعم از ارتباط آنلاین از طریق واتساپ، اسکایپ، فیس­تایم و... به صورت تماس صوتی یا تصویری و یا حتی چت آنلاین ممکن و میسر است.

بنابراین، صِرف اقدام جهت اخذ مشاوره حقوقی 9099070767 به منظور حصول مشاوره تخصصی مدنظرتان با وکلای واجد مهارت و تبحرِ اختصاصی حقوقی، کافی خواهد بود.

توجه: لازم به ذکر است، با توجه به شرایط اخیر شیوع بیماری کرونا، امکان برخورداری از مشاوره حقوقی حضوری نیز در مجموعه وکیل تلفنی با رعایت کلیه پروتکل­ های بهداشتی میسر می ­باشد. 

 

ضمانت کیفیت مشاوره حقوقی تلفنی

اعطای وکالت آنلاین به وکیل متخصص

وکیل واتساپی 24 ساعته

نگارش فوری و آنلاین تمامی اوراق حقوقی نادر و رایج با کیفیت تضمینی

ارائه تمامی خدمات ثبت شرکت و امور حقوقی شرکت ها و شرکا

نگارش فوری انواع دادخواست ها

درباره ما

 

لطفا نظر خود را ثبت نمایید:

نظرات کاربران:

سلام من۱۵سال در یک شرکت مرغ کار میکنم والان رییس شرکت میخواهد به اجبار من راپیمان کار بکند ومن رااز حق حقوق اداره کار حذف کند ومن را برای شرکت نمی خواهد نمی دانم چیکار کنم
سلام وقت بخیر ... وظیفه خود میدانم به عنوان یکی از اشخاصی که از خدمات موسسه وکیل تلفنی بهره مند شده است از تلاش های بی وقفه و شبانه روزی این مجموعه محترم تشکر کنم ... واقعا در این شرایط سخت و بحرانی اقتصادی حضور شما عزیزان باعث دلگرمی مردم است . ممنون
سلام ضمن عرض ادب و خسته نباشید خواستم از طریق این پیام تشکر کنم از تمام زحماتی‌که در طول مدت پرونده ام برای من کشیدید و بابت تمام همراهی ها و دلسوزی های دوستانه وکلا و مشاورین مجرب وکیل تلفنی تشکر کنم. همه چیز عالی پیش رفت و پرونده به کمک مشاوره های شما به سرانجام رسید موفق و پیروز باشید که به فکر حل مشکلات و کمک به مردم هستید
سلام وکیل تلفنی با کادری مجرب و حرفه ای تو رمینه های حقوقی و کیفری آماده مشاوره می باشد برای انجام مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید
سلام مشاوره ای که بتواند فارغ از آن که هزینه ای به عنوان حق المشاوره پرداخت شود یا نشود، همه ابعاد حقوقی پرونده را بررسی نماید یک مشاوره حقوقی جامع و کامل است. مشاور حقوقی خوب سعی در آن دارد که بهترین راه را به موکل نشان دهد تا بتواند مسیر پرونده خود را به درستی و با کمترین عوارض یا خسارت به پیش ببرد. مشاوره حقوقی رایگان خوب به گونه‌ای است که موکل احساس نمی‌کند که فرد مشاوره دهنده به دنبال مسائل مالی و یا جذب پرونده و بازارگرمی است. در مشاوره حقوقی خوب، به حواشی پرداخت نمی‌شود و صرفا خود پرونده بررسی می‌شود. صحبت‌هایی نظیر امکان نفوذ در دادگاه یا تضمین نتیجه پرونده به هیج وجه در یک مشاوره حقوقی خوب جایگاهی ندارد.
باسلام در مجموعه وکیل تلفنی افراد میتوانند در ۲۴ ساعت از شبانه روز با تماس به موسسه از خدمات وکیل تلفنی در هرزمینه از مشاوره حقوقی بهره مند شوند به سادگی و با هزینه کمتر
زمانی که شما می خواهید دادخواست تنظیم کنید و به دادگاه ارائه دهید، در زمینه ی ملکی، دعوای تصرف عدوانی مطرح کنید؛ همچنین، در زمینه ی مشکلات خانواده مثل مطالبه ی نفقه، مهریه یا طلاق احتیاج به یک راهنما دارید که راه حل را به شما نشان دهد؛ این راهنما همان وکیل است که می تواند با مهارت خود شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند، شما فکر می کنید که توانایی مالی کافی ندارید تا هزینه های وکیل را بدهید، در این صورت چاره چیست؟ موسسه ی سایت وکیل تلفنی این امکان را فراهم نموده تا شما بتوانید به وکلای مورد نظر این موسسه به صورت اقساطی کار کنید؛ در سایت ما حتی این امکان نیز وجود دارد که مشاوره ی حقوقی اقساطی بگیرید،
مشاور حقوقی دارای وظایف متفاوتی می باشد. اما تکلیف اصلی مشاوره راهنمایی حقوقی می باشد. او باید اطلاعات لازم حقوقی را داشته باشد تا بتواند متن قرارداد را تنظیم نماید و بر شکل گیری عقد نظارت کند. - مشاور حقوقی در هر زمینه ای باید اطلاعات دقیق راجع به آن موضوع و استفاده صحیح از قوانین را در در روند کار خود قرار دهد. - مشاور حقوقی در امور حقوقی و کیفری راجع به روابط خصوصی افراد نقش پررنگی دارد. - مشاور حقوقی قادر است در مسائل کاری و اداری و مربوط به مهاجرت و امور تجاری و موضوعات بین الملل به افراد کمک کند. . امور راجع به معاملات و قراردادها - مشاور حقوقی ابتدا پیش نویسی از متن قرارداد تنظیم می نماید و بر پیشبرد یک قرارداد و مواد مذکور در آن نظارت کننده است و در صورت لزوم باید اشخاص را نسبت به شرایط و اثراتی که در هر بند قرارداد درج شده است مطلع کند، تا کسی زیان نبیند. - مشاور حقوقی قادر است در معاملات ملکی مثل رهن و وکالت خرید و فروش و نیز موضوعات راجع به خانواده مثل طلاق ، حضانت ، نفقه و مهریه به افراد راهنمایی نماید. امور راجع به دعاوی کیفری مشاوره حقوقی این امکان را دارد که لایحه را تنظیم نموده و در پیگیری دعاوی به اشخاص راهنمایی و مشاوره بدهد.در شرایطی که پروانه وکالت داشته باشد قادر است به طور شخصی و مستقیم پرونده را به عهده بگیرد. مشاور در امر کیفری مثل قتل، اختلاس، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ،چک بلامحل و دیگر عناوین، نقش پررنگی دارد و بعد از آن که مشاور کار خود را به درستی انجام دهد با توجه به موضوع مورد دعوا قادر است موکل را به وکیل معرفی کند. مثلاً اگر کسی خواهان مشاوره در مورد دعوای چک می باشد و کیل چک قادر است به او کمک کند. خصوصیات مشاور حقوقی خوب سن و جنس مشاورحقوقی اثری در ارائه کیفیت مشاوره او نخواهد داشت. بلکه باید مسلط به قوانین و دارای تجربه باشد. البته نکته قابل توجه این که پیش از مشاوره گرفتن از یک مشاور حقوقی باید در مورد او تحقیق به عمل آورد و تبلیغات به تنهایی کفایت نمی کن.د باید سوابق مشاوره را مورد بررسی قرار داد و ملاحظه نمود که چه تعداد مراجعان قبلاً در اولین قدم باید به وکلای پایه یک دادگستری رجوع نمود. چون آن ها به مقررات و رویه قضایی مسلط هستند، قادرند به بهترین شکل افراد را راهنمایی کنند. یک مشاور حقوقی خوب فردی است با تجربه که به مسائل و مقررات حقوقی اشراف دارد و صادق و امانت دار و متعهد است و در زمان مناسبی اتخاذ تصمیم می نماید و با قدرت تجزیه و تحلیل ، نسبت به امور حقوقی آگاهی دارد. تفاوت مشاوره حقوقی با وکیل وکیل کسی است که روند رسیدگی به پرونده حقوقی را در دادگاه های قضایی و مراجع اداری دنبال می‌کند و دفاع کننده از حقوق موکل در مراجع قضایی می‌باشد. اما مشاور حقوقی فرد یا سازمانی می باشد که با ملاحظه شرایط و وضعیت پرونده و موقعیت موکل و با توجه به قوانین و آیین دادرسی کشور توصیه های حقوقی را به موکل ارائه می‌کند و راه روش‌هایی را برای حل و فصل موضوع نشان می دهد. وکیل کیست؟و ارتباط آن با مشاوره حقوقی فوری دوستان عزیزم در انتخاب وکیل پایه یک دادگستری باید دقت فراوانی داشته باشید چرا که یک وکیل خوب می تواند مشاور حقوقی خوبی باشد. او باید تسلط کافی به مواد قانونی داشته باشد و شما را به درستی راهنمایی کند. ما در ادامه وکیل را برای شما عزیزان تعریف می کنیم تا به درستی به معنای مشاور حقوقی هم دست پیدا کنید و دچار سردرگمی نشوید وکیل یا نماینده کسی است که به سبب عقد وکالت، از طرف شخص یا اشخاصی برای انجام کاری انتخاب می شود. معنای لغوی واژه وکالت، تفویض یا انتقال موقت است. در اصطلاح این علم در تعریف وکالت می­توان گفت وکالت عقدی است که به واسطه آن فرد یا افرادی شخص وکیل را برای انجام کاری نماینده یا جانشین خود قرار می­دهند. پس از امضای عقد وکالت؛ طرفین قرارداد که منظور از طرف اول وکیل و طرف دوم موکل وی اعم از شخص حقیقی یا حقوقی در مقابل هم دارای وظایف و مسئولیت­هایی می­گردند که با وجود جایز بودن ذات عقد وکالت، عمل به این تعهدات درباره هر دو طرف الزامی است. وکالت به دو شکل مطلق و مقید در جایی آمده است: الف)مطلق: این قسم از وکالت وکیل برای تمام امور شخصی (که شامل همه امور اداری و مالی است) نیابت دارد بدون نیاز به اجازه موکل. مانند هرگونه خرید و فروش یا پرداخت هزینه منزل و خانواده. ب)مقید: در این نوع وکالت محدوده اختیارات وکیل مشخص شده و او تنها می تواند در همان محدوده تعیین شده عمل کند. وکالت از نظر شکلی به رسمی، عادی یا شفاهی تقسیم می­شود: مورد وکالت باید دو شرط داشته باشد1- در انحصار شخص موکل نباشد چه به موجب قانون و چه طبیعتاً مثل وکالت در مجلس معامله که خود شخص باید انجام دهد2-خود شخص از انجام آن ممنوع نباشد. مانند اعمال حقوقی تاجر ورشکسته. حدود وکالت: ماده 663 قانون مدنی(وکیل نمی­تواند خارج از حدود وکالت عمل کند در صورتی که وکالت به صورت مطلق آمده و قیدی ندارد مربوط به اداره اموال است.) در یک تقسیم بندی دیگر وکالت به دو شکل قضایی و غیر قضایی مطرح می­گردد. الف) قضایی: این نوع وکالت تنها مربوط به امور قضایی و دادگاهی است که از طرف شخصی(موکل) به دیگری(وکیل) واگذار می­گردد. وکیل به عنوان نماینده موکل خود در دادگاه حضور می یابد. ب) غیر قضایی: در این نوع وکالت برای انجام هر کار شصی یا اداری می­توان به فرد دیگری وکالت داد چه به صورت رسمی و چه به صورت عادی. در این قسم می­توان برای وکیل انتخابی حدود تعیین کرد. که در چه مواردی اجازه وکالت از شما را دارد و در چه مواردی اجازه دخالت در امور شخصی شما را ندارد..
با سلام انتخابِ بهره ­مندی از مشاوره حقوقی ۹۰۹۹۰۷۰۷۶۷، در اصل، دیگر هیچ‌گونه ضرورتی به اخذ مشاوره تلفنی رایگان با وکیل متخصص یا دیگر مشاوران رایگان باقی نمی ­ماند؛ چراکه مشاوره مذکور به حدی ارزان و واجد جنبه غیر انتفاعی است که دیگر توجه متقاضیان ارجمند را به پرداخت وجه مربوطه جلب نمی ­سازد و این همان جنبه مقرون به صرفه بودنِ در عین کیفیتِ مشاوره حقوقی ۹۰۹۹۰۷۰۷۶۷ است. زیرا، موسسه حقوقی وکیل تلفنی، یک موسسه غیر انتفاعی است که با هدف افزایش حداکثری دسترسی همگان به خدمات حقوقی و تخصصیِ با کیفیت، تمامی وکلای متخصص ارزان و منصف ایران را در مجموعه خود گِرد هم آورده است و بدین طریق فریضه خدمت، همراه با کیفیت و سهولت در دسترسی و پرداخت هزینه را محقق ساخته است.

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین
5 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
20دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
30دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین
مشاوره حقوقی تلفنی با دکتر هادی توکلی وکیل پایه یک دادگستری 950,000 هزار تومان پرداخت آنلاین

لیست هزینه مشاوره تلفنی با برترین وکلای دادگستری

((بعد از پرداخت، وکیل پایه یک دادگستری زیر 5 دقیقه جهت مشاوره با شما تماس می‌گیرند))

جدول مشاوره حقوقی تخصصی شبانه روزی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت آنلاین

لطفاً پس از پرداخت، لوگوی واتساپ زیر را لمس نموده و تصویر فیش واریزی را به آن ارسال نمایید تا وکیل در کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس بگیرد.

روش پرداخت بعدی به این صورت می باشد که یکی از مبالغ فوق را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۳۸۲۲۸۴۵۳۸ به نام هادی توکلی واریز کنید و سپس اطلاعات واریز را به شماره ۰۹۲۱۲۲۴۲۶۷۰ پیامک یا واتساپ نمایید تا وکیل در کمترین زمان به خط شما تماس حاصل کند.

درخواست مشاوره تلفنی با وکیل: 02147625900

مشاوره فوری با وکیل: 09212242670

مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته ارزان

02147625900

 

مشاوره حقوقی فوری شبانه روزی

09212242670

 

واحد وکالت تلفنی

 

ایمیل وکیل تلفنی

vakiltel@gmail.com

 

ایمیل مالی وکیل تلفنی

vakiltelmali@gmail.com

 

واحد گارانتی مشاوره حقوقی

hade_tavakoli@yahoo.com

 

شماره پیامک مشاوره حقوقی

30007002700242

 

واحد مشاوره حقوقی مازندران:

مازندران شهرستان آمل خیابان هراز افتاب یک ساختمان ایران مهر طبقه چهارم واحد 12 

 

قوانین و مقررات وکیل تلفنی 

مشاوره حقوقی مشاوره حقوقی تلفنی  مشاوره حقوقی فوری اورژانس مشاوره حقوقی